|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Liil6u
HV veteran

liitunud: 11.05.2010
|
21.12.2014 18:00:17
|
|
|
| iir kirjutas: |
| Karbile nuga ja siis saab. |
Ei. Karbi saab ära lõhutud, tagi näen. Aga ära võtta ei saa.
_________________ Parem Hilja, kui Helga. |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
battlear
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2009
|
21.12.2014 18:17:50
|
|
|
| Liil6u kirjutas: |
| iir kirjutas: |
| Karbile nuga ja siis saab. |
Ei. Karbi saab ära lõhutud, tagi näen. Aga ära võtta ei saa. |
Premium oled ikka ?
El-Fuego , no see on olnud kevadest saati lahti. Pidevalt testitakse midagi uut, aga eks ta kuangi kui testimine otsa saab pannakse kinni, aga hetkel selleks mingeid plaane küll ei ole.
Seoses IPv6-ga, mul küll ei tekkinud probleeme. Lisaks minu antud lingis on kirjas ka kuidas ta tagasi sisse panna, et karta pole midagi sul
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liil6u
HV veteran

liitunud: 11.05.2010
|
21.12.2014 19:16:31
|
|
|
| battlear kirjutas: |
| Liil6u kirjutas: |
| iir kirjutas: |
| Karbile nuga ja siis saab. |
Ei. Karbi saab ära lõhutud, tagi näen. Aga ära võtta ei saa. |
Premium oled ikka ?
El-Fuego , no see on olnud kevadest saati lahti. Pidevalt testitakse midagi uut, aga eks ta kuangi kui testimine otsa saab pannakse kinni, aga hetkel selleks mingeid plaane küll ei ole.
Seoses IPv6-ga, mul küll ei tekkinud probleeme. Lisaks minu antud lingis on kirjas ka kuidas ta tagasi sisse panna, et karta pole midagi sul |
Prem on jah juba mitu mitu kuud olemas.
_________________ Parem Hilja, kui Helga. |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
22.12.2014 15:33:24
|
|
|
Kas need EBV serveri administraatrid ise ka mängu mängivad, et server on mulle tundub 24/7 tühi, võrreldes normaalsete serveritega. Praegu ei saa ma ise sissegi kuna ei pea isiklikult veel Premmi piisavalt heaks lisaks endiselt BF4 puhul.
Nõme favoritsis tühi server pidevalt. Millalgi kui sisse veel pääsesin sinna, siis tundus peamiselt lasti Zavodi, kuid mängijaid oli kasinalt paraku
Kuna ma ise olen Siege of Shanghai fänn - pole midagi paremat torni tipus transpordikopteriga vastasele kuuma anda siis ettepanek:
24/7 Siege of Shanghai 48 player Conquest Large mis laseks ilma Premmita rahva ka ligi.
800 ticketit ja NO LEVOLUTION reegel
Selline server oleks pidevalt täis rahvast
Trehvaks ehk Eesti tüüpe ka rohkem mängimas.
Serveri mõte võiks ikka olla rahvas mängimas, eriti kui ainus Eesti oma server niiöelda + seda keegi finantseerib ju samuti . Oleks nagu omal ajal CS-is dust2 24/7 Koffer.ee kuhu võis iga aeg sisse minna kuna alati keegi mängis.
Senini mängin venelastega 495-TEAM-Shanghai-24-7 serveris
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
22.12.2014 15:41:07
|
|
|
| Mingi Golmud/Shanghai NO LEVOLUTION server eksisteerib iseenesest.. isiklikult lasen selle pilvelõhkuja alati maha, olgu mis reeglid serveris tahes.. muidu on 2/3 mängijatest seal ülal "snaipimas" või kasutavad seda ümberkaudsetele katustele hüppamiseks ning lipud kotivad väheseid.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
22.12.2014 16:22:52
|
|
|
parm, Küsimus oli kas 10€ eest BF4 prem on hea diil (ma vastust ei tea)
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
22.12.2014 16:22:52
|
|
|
| parm kirjutas: |
Kui sa pead tulema foorumisse küsima, kuidas kulutada 10eur, siis tõenäoliselt pole see mäng sinujaoks  |
Küsin kuidas see ost oleks?Arvan ise, et võtaks ära kuna 10€ eest selline asi ja MP sellel väga hea. Sai proovitud ka korra seda, kui Origin andis 7 Päeva.
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
22.12.2014 16:28:08
|
|
|
| Ma tean, et Fraps näitab fps mänguaknas ära ilusti, aga paljudel mängijatel youtube videotes on kuvatud ka muud infot a`la cpu ja gpu temp jne. Mida sellise asja jaoks kasutatakse?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
22.12.2014 16:47:08
|
|
|
| olafsand, msi ab + rivatuner statistics server
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocu
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2006
|
22.12.2014 16:47:10
|
|
|
Black Friday ajal sai BF4+Premiumi 16€'ga. Üldiselt soovitaks ka pigem kohe Premium Edition osta sest seal sa pmst maksad ainult Premiumi enda eest ainult.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
22.12.2014 16:51:26
|
|
|
| rocu kirjutas: |
Black Friday ajal sai BF4+Premiumi 16€'ga. Üldiselt soovitaks ka pigem kohe Premium Edition osta sest seal sa pmst maksad ainult Premiumi enda eest ainult. |
Mis sellel BF4+Premiumi nii huvitav on siis?
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocu
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2006
|
22.12.2014 17:34:47
|
|
|
| erik111 kirjutas: |
| rocu kirjutas: |
Black Friday ajal sai BF4+Premiumi 16€'ga. Üldiselt soovitaks ka pigem kohe Premium Edition osta sest seal sa pmst maksad ainult Premiumi enda eest ainult. |
Mis sellel BF4+Premiumi nii huvitav on siis? |
Rohkem contenti. Tulevane DLC pidavat ka premiumitele tasuta olema nii et saaks sellele ka kohe ligi. Kui mäng ikka huvi pakub siis soovitan ära osta, aga kui rohkem selline pühapäeva-mängija oled siis vb pole jah mõtet.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-myyr-
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2011
|
22.12.2014 17:34:58
|
|
|
| erik111 kirjutas: |
| rocu kirjutas: |
Black Friday ajal sai BF4+Premiumi 16€'ga. Üldiselt soovitaks ka pigem kohe Premium Edition osta sest seal sa pmst maksad ainult Premiumi enda eest ainult. |
Mis sellel BF4+Premiumi nii huvitav on siis? |
saad ju kõik dlc'd ja hulganisti muud nodi korraga, muidu pead eraldi ostma, Premium editioni ostad siis kui üldse pole bf4'ja.
Lihtsalt Premiumi siis kui põhimäng on olemas ju
_________________ Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
22.12.2014 18:35:29
|
|
|
| KrikU kirjutas: |
Kas need EBV serveri administraatrid ise ka mängu mängivad, et server on mulle tundub 24/7 tühi, võrreldes normaalsete serveritega. Praegu ei saa ma ise sissegi kuna ei pea isiklikult veel Premmi piisavalt heaks lisaks endiselt BF4 puhul.
Nõme favoritsis tühi server pidevalt. Millalgi kui sisse veel pääsesin sinna, siis tundus peamiselt lasti Zavodi, kuid mängijaid oli kasinalt paraku
Kuna ma ise olen Siege of Shanghai fänn - pole midagi paremat torni tipus transpordikopteriga vastasele kuuma anda siis ettepanek:
24/7 Siege of Shanghai 48 player Conquest Large mis laseks ilma Premmita rahva ka ligi.
800 ticketit ja NO LEVOLUTION reegel
Selline server oleks pidevalt täis rahvast
Trehvaks ehk Eesti tüüpe ka rohkem mängimas.
Serveri mõte võiks ikka olla rahvas mängimas, eriti kui ainus Eesti oma server niiöelda + seda keegi finantseerib ju samuti . Oleks nagu omal ajal CS-is dust2 24/7 Koffer.ee kuhu võis iga aeg sisse minna kuna alati keegi mängis.
Senini mängin venelastega 495-TEAM-Shanghai-24-7 serveris  |
Tere
Mäng meie serveris toimub peaaegu iga päev. Serveri täituvuse üle ei saa küll viimasel ajal väga rõõmu tunda aga päris tühjalt ta ei seisa. Probleem ei ole iseenesest mappide valik, ega ka mitte gamemode või midagi sellist.
Põhiprobleem on see, et serveri täitumiseks peab keegi selle käima tõmbama. Ja neid inimesi, kes korraga sinna sisse logiks võiks olla 20. (Piisab ka vähemast aga siis läheb aega rohkem). Nendel päevadel kui on endal aega rahvast taga ajada ja serverisse kutsuda oleme tavaliselt ka mängu käima saanud. Kahjuks alati seda teha ei jõua. Pealegi on eestlastel kahjuks selline komme, et igaüks nohistab kuskil omaette ja isegi kutsumise peale ei viitsi tulla. Serveri täitmise puhul kehtib reegel: Kus on, sinna tuleb juurde. Ehk kui on 20 inimest mängimas siis suure tõenäosusega läheb server ka täis. Kahjuks jah... on meil Eestis nii, et väga paljud ei viitsi oma õlga alla panna ja aidata serverit käima tõmmata. Kutse peale vastatakse, et tõmmake server käima, küll me siis tuleme ka mängima. Aga sellise suhtumisega ei lähegi server käima ja pole kuhugi tulla ka.
Seega üleskutse kõigile, kel on võimalust... lepime kellaaja kokku ja tõmbame serveri käima. Kui meid on piisavalt, siis tuleb ka muud rahvast juurde ja mäng saab alata.
Ühe mäpi jooksutamist serveris ei pea lähiajal võimalikuks, sest serveri toetajatest on 100% Premiumi omanikud ja siis jääks nende Premiumi võimalused (DLC mapid) kasutamata. Pealegi tegime mingi aeg tagasi väikese uuringu, millest selgus, et mängijatest 70% on Premium olemas.
Kokkuvõttes: KÕIK huvilised on meie serverisse oodatud.
Lingide serveri külastatavuse ja mängitavate mäppide kohta:
http://www.upload.ee/image/4424038/EBV_kasutus.png
http://www.upload.ee/image/4424055/EBV_mapid.png
Tänud tähelepanu eest.
EBV platooni esindaja.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandor
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2011
|
22.12.2014 19:18:12
|
|
|
Isiklikult olen mina täheldanud, et kui BF3 veel teemas oli, siis ei olnud vahet mis päev oli, alati oli battlelogi sõbralistis vähemalt 5-10 inimest online ja 3-5 nime kes mängisid. Praegu olen kõige rohkem näinud 3 nime korraga onlines, kelles 1 mängib BF3, ja ülejäänud niisama hängivad.
Põhivennad kellega praktiliselt iga õhtu BF3 mängitud sai, on täiesti kadunud: Systeemid, mehaanik, Kr1st, Lovvi, VanKromosoom jne
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
22.12.2014 19:20:33
|
|
|
Mul on jälle vastupidi, paar üksikut "kerjust" on jäänud veel BF3 peale, kuna kardavad, et raud ei vea BF4 välja. Ülejäänud lasevad BF4 ja on rahul, et mäng on multikast edasi arenenud tõsiseltvõetavaks arcade shooteriks.
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kromosoom
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2010
|
22.12.2014 20:49:56
|
|
|
| Sandor, Ütlen ausalt, villand sai sellest BF4'st. Veebruarist saati pole pmst enam mänginud. Lihtsalt viskas üle see DICE/EA saamatus ja lisaks polnud võimalik Rush'i mängida, kuna ei eksisteerinud mappe nagu BF3's Bazaar, Seine või isegi Metro. BF4's Rush gamemode oleks nagu täiesti ära unustatud ja Conquest viskab pikapeale üle, kuna gun vs gun actionit on suhteliselt vähe. Lugedes nüüd seda teemat, olen aru saanud, et asjad on paremuse poole, aga no ei tõmba üldse see mäng enam. Selle asemel leidsin CS:GO, mis minu jaoks pakub veel rohkem seda, mida pakkus BF3'e City Rush.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
22.12.2014 20:51:54
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Ma tean, et Fraps näitab fps mänguaknas ära ilusti, aga paljudel mängijatel youtube videotes on kuvatud ka muud infot a`la cpu ja gpu temp jne. Mida sellise asja jaoks kasutatakse? |
OT: https://www.youtube.com/watch?v=igKHWTzxpWM
Siin väga hea õpetus kuidas kõik ilusti ära seadistada ja pärast saad ise valida, mis infot näitab ja mida ei
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
22.12.2014 21:19:11
|
|
|
| Kromosoom kirjutas: |
| Sandor, Ütlen ausalt, villand sai sellest BF4'st. Veebruarist saati pole pmst enam mänginud. Lihtsalt viskas üle see DICE/EA saamatus ja lisaks polnud võimalik Rush'i mängida, kuna ei eksisteerinud mappe nagu BF3's Bazaar, Seine või isegi Metro. BF4's Rush gamemode oleks nagu täiesti ära unustatud ja Conquest viskab pikapeale üle, kuna gun vs gun actionit on suhteliselt vähe. Lugedes nüüd seda teemat, olen aru saanud, et asjad on paremuse poole, aga no ei tõmba üldse see mäng enam. Selle asemel leidsin CS:GO, mis minu jaoks pakub veel rohkem seda, mida pakkus BF3'e City Rush. |
Kui sa mänginud oleks ja kursis asjadega oleks, teaksid juba suvest saati - et DICE muutis enamus mappidel RUSH gamemodes mängu jalaväe põhiseks, korjati ära masinad ning antakse jaopärast. Samuti keerati kinni beaconi pealt spawnimine õhus. Nüüd on rush ikka päris rush.
Lisaks sellele on kahe viimase DLC mapid RUSH-i jaoks lausa disanitud, olen viimaselajal korduvalt nii ründajate kui defenderite poolel kus viimane mcom võetakse 0 ticketi pealt
Ära tule BF-i teemasse CS-i jutuga, tikutoosimappe ja 1990ndate graafikat ei igatse küll ükski tõeline Battlefieldi fänn tagasi.
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
battlear
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2009
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kromosoom
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2010
|
22.12.2014 22:20:23
|
|
|
| parm, Kui sa nüüd uuesti loed mu jutu läbi, siis ehk märkad lauset "Lugedes nüüd seda teemat, olen aru saanud, et asjad on paremuse poole, aga no ei tõmba üldse see mäng enam.". Olen selle kõigega kursis. Ja mis krdi CS'i jutust sa ajada, nagu ma oleks öelnud, et CS:GO>BF4 FAKT...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
22.12.2014 23:55:24
|
|
|
WTF whats next!!!
| tsitaat: |
Error
Game disconnected: you were kicked by an admin. Stated reason: sit-apea foi punido por usar U_AR160! |
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
23.12.2014 00:09:20
|
|
|
| villu70 kirjutas: |
WTF whats next!!!
| tsitaat: |
Error
Game disconnected: you were kicked by an admin. Stated reason: sit-apea foi punido por usar U_AR160! |
|
Sinu relv ei meeldinud adminnile.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandor
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2011
|
24.12.2014 07:09:57
|
|
|
| GOL magnumi unlockimine on ikka paras tripper
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
25.12.2014 12:27:32
|
|
|
| Olen üritanud piirata mängus FPSI- aga nii kui seda teen viskab tearingu sisse. Tegu 60hz monitoriga
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
25.12.2014 14:32:26
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| Olen üritanud piirata mängus FPSI- aga nii kui seda teen viskab tearingu sisse. Tegu 60hz monitoriga |
Tegin testid, tearingust lahti saamine on pehmelt öeldes keeruline selles mängus selliselt, et ei oleks mingeid kõrvalmõjusi!
Hea küll, ise mängin ka 60hz vanal LCD monitoril 1920x1200 (nats suurem kui FHD). 290x ja tänasel päeval juba täiesti keskmiks CPU i7 920 defaultis.
Mängisin siis läbi Mantle vs Directx11 reziim ning mängu sisene v-sync ON/OFF ja samuti katsetasin igas kombinatsioonis ka mängu enda mootorit fps limiiterit gametime.maxvariablefps 60
Fpsi vaatasin perfoverlay.drawfps 1 käsuga mängus.
1) Mantle, v-sync OFF, gametime.maxvariablefps 200 (default): FPS on parim 80-120, tearing eksisteerib üle kogu ekraani kuid on harjutav. Hiire respons on väga hea.
2) Mantle v-sync ON, gametime.maxvariablefps 200: FPS jääb 60 peale piirajasse enamasti, tearing PUUDUB TÄIELIKULT - silky smooth! Hiire responsi tekib teatud input lag - kergelt ujub liigutamisel.
3) Mantle v-sync OFF, gametime.maxvariablefps 60: FPS jääb 60 peale piirajasse enamasti, esineb ebameeldiv tearing mis joonistub kindlale alale pidevalt, näiteks maapinnale ja mis segab. Hiire respons on okei.
4) Direcx v-sync OFF, gametime.maxvariablefps 200: FPS on oluliselt kehvem võrreldes mantlega, tearing eksisteerib üle kogu ekraani kuid võib segada rohkem kuna keskmine fps on madalam ja kaadrite lõikumine jääb rohkem silma 70-90 fps juures kui 100+ puhul. Hiire respons on väga hea.
4) Direcx v-sync ON, gametime.maxvariablefps 200: FPS on oluliselt kehvem VEELGI võrreldes 4. variandiga. Tearingut tõesti ka nüüd ei eksisteeri, aga fps ~40 on ikka saast. Hiire respons on nagu madala fpsiga ikka.
5) Direcx v-sync OFF, gametime.maxvariablefps 60: täpselt sama tulemus mis Mantle all (3), tearing ebameeldiv, säästab siis veits elektrit mida arvuti võtab.
Jätsin mõned mõttetud combod välja kus v-sync ja fps limiiter koos peal, tulemus jääb samaks.
Kokkuvõtteks siis soovitused.
AMD kaardiga pange Mantel selga ja pikka mõtlemist pole, v-sync lülitada vastavalt enda soovidele.
Nvidiaga jääb kohe Mantle välja ning tearingust vabanemine on problemaatilisem. Kõigepealt v-sync vähendab fpsi kuna directx kasutab double buffering meetodit, oleks vaja triple buffering - siis ei toimuks fpsi vähenemist.
Õnneks on olemas moodsam võimalus - adaptive v-sync nvidia control panelist mis lülitab settingut siis ise vastavalt sisse ja välja, kui fps on alla 60 antud juhul tõmmatakse v-sync maha ja fpsi langust ei teki. Mängus sees soovitaks off jätta selle kasutamisel. Ise pole ma seda katsetanud, aga peaks tearingust kenasti vabanema!
Eliit seltskond kasutab nvidia G-synci monitori . Teistel soovitan 120-144hz monitori hankida, tearingu tõenäosus väheneb ja ka selle olemasolul vähem märgatav väga suurte fpside korral. AMD on uuel aastal tulemas ka sarnase asjaga välja.
On ka hack lahendused Radeonpro ja D3Doverrider (kasutu kuna 64bit programme ei toeta) millega peaks saama directx all triple buffering peale suruda
SLI ja CF lahenduste puhul on asjaolud hoopis teised, et aint single GPU jaoks see jutt.
Kokkuvõttes on kõigile lahendus olemas
Ühed moodsamad benchmarkid BF4-ga, Final Stand update ajast:
http://gamegpu.ru/action-/-fps-/-tps/battlefield-4-final-stand-test-gpu.html
CPU testide all on graafikud neil vahetusse läind Mantle vs non Mantle - kiired CPU-d istuvad 200fps piirajas (min/avg)
Muidu head graafikud ja testid otsustamiseks mis riistvara hankida mängimiseks.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
25.12.2014 14:42:24
|
|
|
| Sandor kirjutas: |
| GOL magnumi unlockimine on ikka paras tripper |
Ise ka maadlen sellega ,et tahaks seda relva kangesti proovida Eile sain selle AS VAL-i lahti ja proovisin siis seda relva,ja täitsa lõpp kui hästi see relv niidab ,nii lähedalt kui isegi kaugelt võtab päris hästi. ja see DAO-12 on ka päris kõva shotgun minu arvates ,sai see ka lõpuks ära proovitud..ükspäev ühes mängus sai langenud kaaslase vibu ka üles korjatud ja ütleks et midagi erilist küll ei ole ...isegi lähedalt pidin 2 laksu laskma et vend kukkuks ? selle aja jooksul sain ise niipalju sisse et vaevu jäin ise veel püsti
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
25.12.2014 14:48:55
|
|
|
Kuidas teil monitoridega tearing on sees, endal telekal pole mitte midagi ja 290x istub 150+ fpsi peal Mantlega, mouse on ka nii nagu peab ei mingi lagi ja smooth .
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
25.12.2014 16:29:27
|
|
|
| Vihmausss kirjutas: |
| Kuidas teil monitoridega tearing on sees, endal telekal pole mitte midagi ja 290x istub 150+ fpsi peal Mantlega, mouse on ka nii nagu peab ei mingi lagi ja smooth . |
Joini spectatorina, liigu kaameraga mingi ehitise ette ja siis liigu paremale/vasakule, samal ajal ehitise/objekti servi jälgides. Mänguhoos keskendunult ehk ei pane tähele?
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
25.12.2014 16:42:16
|
|
|
Spoiler 
| KrikU kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
| Olen üritanud piirata mängus FPSI- aga nii kui seda teen viskab tearingu sisse. Tegu 60hz monitoriga |
Tegin testid, tearingust lahti saamine on pehmelt öeldes keeruline selles mängus selliselt, et ei oleks mingeid kõrvalmõjusi!
Hea küll, ise mängin ka 60hz vanal LCD monitoril 1920x1200 (nats suurem kui FHD). 290x ja tänasel päeval juba täiesti keskmiks CPU i7 920 defaultis.
Mängisin siis läbi Mantle vs Directx11 reziim ning mängu sisene v-sync ON/OFF ja samuti katsetasin igas kombinatsioonis ka mängu enda mootorit fps limiiterit gametime.maxvariablefps 60
Fpsi vaatasin perfoverlay.drawfps 1 käsuga mängus.
1) Mantle, v-sync OFF, gametime.maxvariablefps 200 (default): FPS on parim 80-120, tearing eksisteerib üle kogu ekraani kuid on harjutav. Hiire respons on väga hea.
2) Mantle v-sync ON, gametime.maxvariablefps 200: FPS jääb 60 peale piirajasse enamasti, tearing PUUDUB TÄIELIKULT - silky smooth! Hiire responsi tekib teatud input lag - kergelt ujub liigutamisel.
3) Mantle v-sync OFF, gametime.maxvariablefps 60: FPS jääb 60 peale piirajasse enamasti, esineb ebameeldiv tearing mis joonistub kindlale alale pidevalt, näiteks maapinnale ja mis segab. Hiire respons on okei.
4) Direcx v-sync OFF, gametime.maxvariablefps 200: FPS on oluliselt kehvem võrreldes mantlega, tearing eksisteerib üle kogu ekraani kuid võib segada rohkem kuna keskmine fps on madalam ja kaadrite lõikumine jääb rohkem silma 70-90 fps juures kui 100+ puhul. Hiire respons on väga hea.
4) Direcx v-sync ON, gametime.maxvariablefps 200: FPS on oluliselt kehvem VEELGI võrreldes 4. variandiga. Tearingut tõesti ka nüüd ei eksisteeri, aga fps ~40 on ikka saast. Hiire respons on nagu madala fpsiga ikka.
5) Direcx v-sync OFF, gametime.maxvariablefps 60: täpselt sama tulemus mis Mantle all (3), tearing ebameeldiv, säästab siis veits elektrit mida arvuti võtab.
Jätsin mõned mõttetud combod välja kus v-sync ja fps limiiter koos peal, tulemus jääb samaks.
Kokkuvõtteks siis soovitused.
AMD kaardiga pange Mantel selga ja pikka mõtlemist pole, v-sync lülitada vastavalt enda soovidele.
Nvidiaga jääb kohe Mantle välja ning tearingust vabanemine on problemaatilisem. Kõigepealt v-sync vähendab fpsi kuna directx kasutab double buffering meetodit, oleks vaja triple buffering - siis ei toimuks fpsi vähenemist.
Õnneks on olemas moodsam võimalus - adaptive v-sync nvidia control panelist mis lülitab settingut siis ise vastavalt sisse ja välja, kui fps on alla 60 antud juhul tõmmatakse v-sync maha ja fpsi langust ei teki. Mängus sees soovitaks off jätta selle kasutamisel. Ise pole ma seda katsetanud, aga peaks tearingust kenasti vabanema!
Eliit seltskond kasutab nvidia G-synci monitori . Teistel soovitan 120-144hz monitori hankida, tearingu tõenäosus väheneb ja ka selle olemasolul vähem märgatav väga suurte fpside korral. AMD on uuel aastal tulemas ka sarnase asjaga välja.
On ka hack lahendused Radeonpro ja D3Doverrider (kasutu kuna 64bit programme ei toeta) millega peaks saama directx all triple buffering peale suruda
SLI ja CF lahenduste puhul on asjaolud hoopis teised, et aint single GPU jaoks see jutt.
Kokkuvõttes on kõigile lahendus olemas
Ühed moodsamad benchmarkid BF4-ga, Final Stand update ajast:
http://gamegpu.ru/action-/-fps-/-tps/battlefield-4-final-stand-test-gpu.html
CPU testide all on graafikud neil vahetusse läind Mantle vs non Mantle - kiired CPU-d istuvad 200fps piirajas (min/avg)
Muidu head graafikud ja testid otsustamiseks mis riistvara hankida mängimiseks. |
Ise kasutasin seda mängu piirajat gametime.maxvariablefps 60 sai ka neid fps erinevalt sinna sisestatud kuid tulemus oli sama. Lasin piirajad vabaks ja jookseb kuskil 150 ringis koos kõikumisega ja nii ei oska näha seda teari või siis puudub.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
25.12.2014 18:30:28
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Vihmausss kirjutas: |
| Kuidas teil monitoridega tearing on sees, endal telekal pole mitte midagi ja 290x istub 150+ fpsi peal Mantlega, mouse on ka nii nagu peab ei mingi lagi ja smooth . |
Joini spectatorina, liigu kaameraga mingi ehitise ette ja siis liigu paremale/vasakule, samal ajal ehitise/objekti servi jälgides. Mänguhoos keskendunult ehk ei pane tähele? |
Vaevalt, siis peaksin juba oma mangutundide ajapoolepealt ammu aru saama .
Meeldiv kogemus
Spoiler 
Okei, teise servu sai sisse, tiksus 40 0 skoor ja tuli kick
Spoiler 
Õpetage mind pls halvemini mängima
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
25.12.2014 19:45:16
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
Ise kasutasin seda mängu piirajat gametime.maxvariablefps 60 sai ka neid fps erinevalt sinna sisestatud kuid tulemus oli sama. Lasin piirajad vabaks ja jookseb kuskil 150 ringis koos kõikumisega ja nii ei oska näha seda teari või siis puudub. |
See jah mänguharjumuse asi, kellele meeldib ühtmoodi kellel teisiti. Alati abiks proovida
Ma tegin muidu testid ka tegelt 0 player serveris SoG mapil kui maja kokku lastud asendis siin hinnaguid andes.
Reaalselt multiplayeris 64 mängijaga üle 80 mul ei lähe fps actionis, tavaliselt ka alla 60 mitte Kuna BF4 kiire mäng siis otsustasin igasugu AA-d maha võtta, sealhulgas Post AA mis udustas osasi asju. Muidu ikka Ultra muu ja HBAO
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
25.12.2014 20:31:50
|
|
|
"HAPPY HOLIDAYS AND A HAPPY NEW YEAR FROM EA AND DICE
DOUBLE XP BOOST CURRENTLY ACTIVE!"
"No contact with EA Online. Please try again later."
f00ked
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar112
HV vaatleja
liitunud: 16.12.2013
|
25.12.2014 20:38:28
|
|
|
sama jama
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
25.12.2014 21:13:56
|
|
|
Kogu kupatus on maas? Ühtegi serverit ei näita. Mõtlesin just veidi pelada seda
Edit: nüüd servereid nagu näen, aga ühenduda ei lase.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Link
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2006
|
25.12.2014 21:50:48
|
|
|
Krt. Oleks pidanud kohe siia tulema. Ma juba hakkasin siin igast asju uuendama . Mängisin mitu tundi, siis korra panin kinni ja enam sisse ei saanud.
Njah. Mingi suurem jama vist. Battlelogi foorumis päris paljud kiruvad. Need kes veel mängus saavad edasi pelada.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
25.12.2014 23:49:05
|
|
|
tahtsin ka natuke mängida,aga ei saa jah teil ka ei tööta ? näitab et ei leia servereid
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
26.12.2014 00:14:46
|
|
|
Terve õhtuse prime-time maas olnud kahjuks
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
26.12.2014 00:15:35
|
|
|
| Lapsed teevad DDOSi jälle. Playstation ja Xbox serverid pidid ka maas olema.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Link
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
26.12.2014 00:55:57
|
|
|
Suht karm. Mis neile siis nüüd ei meeldi, et pommitavad?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|