Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 214, 215, 216 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.12.2014 01:26:59 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Saa siis aru ühed ütlevad hoia peal ja teised, et võta maha.


Tee oma tunde järgi, kuidas kõige parem tundub. Kui mul oli 60hz monitor ja vsync peal, siis oli kõik ülisujuv. Praegu aga alla ultra mängida ei taha, mis siis, et fps 140 piires max.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 15.12.2014 01:37:00 vasta tsitaadiga

El-Fuego, Mina vist väljendasin ennast ebaselgelt. Kui kunagi 60Hz monitoriga mängisin, siis mäletan et pilt muutus minu silmale sujuvaks 75+ fps. Kuigi loogiliselt rohkem kui 60fps näha ei tohiks, kuna monitor ei suuda rohkem välja joonistada. Lyhidalt ei tea millest see tulenes.
Minu eelnev jut oli suunatud neile kellel monitor 120Hz, või veelgi rohkem. Siis muutub suurema fpsi tagaajamine mõttetuks, kui fps on rohkem mida monitor suudab välja joonistada. Näide: mina mängikskin 120Hz monitoriga fps 200. See oleks täiesti mõttetu arvuti "piinamine", kus juures paljud väidavad, et selline ylikõrge ja eritti kõikuv fps teeb kogu mängu ebastabiilseks. Ise tunnen kui fps kukub järsku yle 25 fps ja siis jälle kohe tagasi. Näiteks 160 pealt 125 fpsi peale. Asi on palju sujuvam minu silmale kui fps on tasaselt 120. BF4 puhul kasutan selleks VSynci, kuna pole uurinud kas saab ka kuskilt mujalt framerate smoothingut peale keerata. Seadetest olen sellevõrra "kraani" kinni keeranud, et fps pysiks seal 120 juures. Vahest muidugi kõigub 100 ja 120 vahel aga see pole enam häirinud. Vsync aga hoiab et fps üle 120 ei läheks.
Jällegi mainin, et see on täiesti maitse ja asi. Igale ühele oma. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2014 01:48:15 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
El-Fuego, Mina vist väljendasin ennast ebaselgelt. Kui kunagi 60Hz monitoriga mängisin, siis mäletan et pilt muutus minu silmale sujuvaks 75+ fps. Kuigi loogiliselt rohkem kui 60fps näha ei tohiks, kuna monitor ei suuda rohkem välja joonistada. Lyhidalt ei tea millest see tulenes.
Minu eelnev jut oli suunatud neile kellel monitor 120Hz, või veelgi rohkem. Siis muutub suurema fpsi tagaajamine mõttetuks, kui fps on rohkem mida monitor suudab välja joonistada. Näide: mina mängikskin 120Hz monitoriga fps 200. See oleks täiesti mõttetu arvuti "piinamine", kus juures paljud väidavad, et selline ylikõrge ja eritti kõikuv fps teeb kogu mängu ebastabiilseks. Ise tunnen kui fps kukub järsku yle 25 fps ja siis jälle kohe tagasi. Näiteks 160 pealt 125 fpsi peale. Asi on palju sujuvam minu silmale kui fps on tasaselt 120. BF4 puhul kasutan selleks VSynci, kuna pole uurinud kas saab ka kuskilt mujalt framerate smoothingut peale keerata. Seadetest olen sellevõrra "kraani" kinni keeranud, et fps pysiks seal 120 juures. Vahest muidugi kõigub 100 ja 120 vahel aga see pole enam häirinud. Vsync aga hoiab et fps üle 120 ei läheks.
Jällegi mainin, et see on täiesti maitse ja asi. Igale ühele oma. thumbs_up.gif


Kuna eriti aega hetkel pole. Siis sai ka kiire guugel tehtud. Ikkagi soovitarakse see peal hoida kui 60hz molu või kui isegi üle. Pidavat rauda lõhkuma muidu ja asjatult jama tekitama.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 15.12.2014 02:10:27 vasta tsitaadiga

El-Fuego. Ma nagu seda proovisingi soovitada. Lihtsalt paljud kellele meeldib "sportlik" mängustiil, siis need mängijad väidavad et VSync 60Hz monitoriga tekitab mingit laagia. (hiire liigutusel sündiv väike viive). 120Hz+ monitoride puhul seda ei pidavat enam olema. Ise kasutan VSynci.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rein001
HV kasutaja

liitunud: 18.04.2010




sõnum 15.12.2014 02:31:30 vasta tsitaadiga

second assualt keyed teab keegi kust odavalt saada ?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2014 02:40:49 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
El-Fuego. Ma nagu seda proovisingi soovitada. Lihtsalt paljud kellele meeldib "sportlik" mängustiil, siis need mängijad väidavad et VSync 60Hz monitoriga tekitab mingit laagia. (hiire liigutusel sündiv väike viive). 120Hz+ monitoride puhul seda ei pidavat enam olema. Ise kasutan VSynci.


Ei sain kenasti aru. Lihtsalt kirjutasingi, et teised sama räägvad vsync ikka peal hoida. Igatahes 5+ sulle
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 15.12.2014 12:26:09 vasta tsitaadiga

Uus plaaster tuli ära...eks näis...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 15.12.2014 13:02:41 vasta tsitaadiga

rein001 kirjutas:
second assualt keyed teab keegi kust odavalt saada ?


http://www.allkeyshop.com/catalogue/search.php?q=battlefield soovitan siit otsida icon_smile.gif

Ise ostan sealt asju, viimane kord oli gamemafia.pro'st ja oli täitsa edukas ost icon_smile.gif

_________________
Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2014 14:13:16 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Uus plaaster tuli ära...eks näis...


Uus plaaster pigem nagu nali http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2955064787386155155/
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 15.12.2014 14:18:02 vasta tsitaadiga

security for what ? kui cheaterite vastu siis on see küll teretulnud,kui mingi muu jama siis on see küll mõttetu
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2014 22:56:22 vasta tsitaadiga

Uue plaastriga kadus ainuke server mida ma mängin Favouritsi alt ära icon_rolleyes.gif
Gametrackeri järgi näen, et server üleval ja rahvast täis aga ma ei leia kuskilt seda enam thumbs_down.gif

_________________
Postitan ainult Smartposti või DPD kulleriga !
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maiku007
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2014 09:39:22 vasta tsitaadiga

Vaata, äkki leiad siitkaudu ülesse - http://bf4db.com/servers ja saad ka ühineda.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2014 14:54:32 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
security for what ? kui cheaterite vastu siis on see küll teretulnud,kui mingi muu jama siis on see küll mõttetu

tõenäoliselt leiti mingi suurem glitch/auk nende enda süsteemis, mis nüüd lapiti.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidov
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2014 16:17:57 vasta tsitaadiga

kqpahv kirjutas:
Uue plaastriga kadus ainuke server mida ma mängin Favouritsi alt ära icon_rolleyes.gif
Gametrackeri järgi näen, et server üleval ja rahvast täis aga ma ei leia kuskilt seda enam thumbs_down.gif


http://bf4db.com/players/1153180 -> http://bf4db.com/servers/5677
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2014 16:34:19 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
El-Fuego. Ma nagu seda proovisingi soovitada. Lihtsalt paljud kellele meeldib "sportlik" mängustiil, siis need mängijad väidavad et VSync 60Hz monitoriga tekitab mingit laagia. (hiire liigutusel sündiv väike viive). 120Hz+ monitoride puhul seda ei pidavat enam olema. Ise kasutan VSynci.


Sõltub täiesti monitorist endast. Mõnel on suurem response time, mõnel pisem. 1-2ms viivitusega moluga on sageli ilma v-syncita üldiselt täiesti okei, mingit tearingut ei tule. v-sync on peal siis jah mul ka uimab, tuntav hiire input lag. Lihtsam seda v-synci väljas hoida
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2014 20:36:42 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
Avot kirjutas:
El-Fuego. Ma nagu seda proovisingi soovitada. Lihtsalt paljud kellele meeldib "sportlik" mängustiil, siis need mängijad väidavad et VSync 60Hz monitoriga tekitab mingit laagia. (hiire liigutusel sündiv väike viive). 120Hz+ monitoride puhul seda ei pidavat enam olema. Ise kasutan VSynci.


Sõltub täiesti monitorist endast. Mõnel on suurem response time, mõnel pisem. 1-2ms viivitusega moluga on sageli ilma v-syncita üldiselt täiesti okei, mingit tearingut ei tule. v-sync on peal siis jah mul ka uimab, tuntav hiire input lag. Lihtsam seda v-synci väljas hoida


Mul on see aeg 5. Mis moodi see input lag välja näeb?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.12.2014 20:43:49 vasta tsitaadiga

kas mul on õigus kui ma ütlen et mida väiksem on monitoril see ms ehk siis response time ? et mida väiksem seda parem ? mul endal 120Hz monitor ja ms on 3.. ja ma ei kasuta seda v-synci.. olen proovinud aga ei leidnud küll et midagi oleks paremaks või kiiremaks teinud ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revilo
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2011




sõnum 17.12.2014 21:44:13 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
kas mul on õigus kui ma ütlen et mida väiksem on monitoril see ms ehk siis response time ? et mida väiksem seda parem ? mul endal 120Hz monitor ja ms on 3.. ja ma ei kasuta seda v-synci.. olen proovinud aga ei leidnud küll et midagi oleks paremaks või kiiremaks teinud ? icon_rolleyes.gif


Kui sa vsynci pole kasutand siis paljud(nagu mina) ei pane tähelegi eriti screen tearingut. Aga kui oled juba harjunud ilma screen tearinguta siis tagasi minna on raske. Infi - https://en.wikipedia.org/wiki/Screen_tearing .
Input lagiga on suht sama lugu - algul ei häiri, et hiir ei ole nii tundlik või nö kergelt "ujub". Aga kui juba oled harjunud tulistama oma hiire tundlikkusega siis tagasi minna on väga raske.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 17.12.2014 22:34:21 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
kas mul on õigus kui ma ütlen et mida väiksem on monitoril see ms ehk siis response time ? et mida väiksem seda parem ? mul endal 120Hz monitor ja ms on 3.. ja ma ei kasuta seda v-synci.. olen proovinud aga ei leidnud küll et midagi oleks paremaks või kiiremaks teinud ? icon_rolleyes.gif


Kui on 120 või 144hz monitor, siis pole mingit screen tearingut ega input lagi. proovisin just mängus oma monitori 60hz peale keerata ja liikumine muutub kohe selliseks "karedaks" ja tearing tuleb ka sisse. 144hz on aga väga väga sujuv ja pole mingit vsynci vaja!
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2014 23:03:42 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Gap kirjutas:
kas mul on õigus kui ma ütlen et mida väiksem on monitoril see ms ehk siis response time ? et mida väiksem seda parem ? mul endal 120Hz monitor ja ms on 3.. ja ma ei kasuta seda v-synci.. olen proovinud aga ei leidnud küll et midagi oleks paremaks või kiiremaks teinud ? icon_rolleyes.gif


Kui on 120 või 144hz monitor, siis pole mingit screen tearingut ega input lagi. proovisin just mängus oma monitori 60hz peale keerata ja liikumine muutub kohe selliseks "karedaks" ja tearing tuleb ka sisse. 144hz on aga väga väga sujuv ja pole mingit vsynci vaja!


Ma ei saa küll aru, et miski teariks
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 17.12.2014 23:47:45 vasta tsitaadiga

El-Fuego, Võib-olla on nii, et sa ei panegi seda tähele, sest pole üle 60hz monitori omanud? Kui mina läksin 60hz monitori pealt 144hz peale, siis tagasi küll enam ei pöördu. Aga see monitor mis sul praegu on, sellel on super ilus pilt, mul oli sellest 27" tolline variant. Mul on vahepeal veel 3 monitori olnud ja ütleks, et samsungil olid kõige ilusamad värvid.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2014 09:12:26 vasta tsitaadiga

Kuidas nende monitoridega lood siis on? Mul Battlefield 4, s, kui vertical sync maas, siis FPS kõigub 80-120 vahel ja temperatuuri vaadates jõhkralt kõrgele läheb. Kui VS peale panen, siis stabiilselt 60fps ja temp normaalne ja mina aru küll ei saa, et mingi viive sees, väga stabiilne on. Kas nende 122 ja 144 hz monitoridega videokaarti ei koorma jõhkralt ja peab mingi võimas riistvara olema, et üldse sellist monitori soetada? Endal plaanis osta uus monitor.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2014 09:39:48 vasta tsitaadiga

rohkem kaadreid = rohkem koormust.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 18.12.2014 11:03:28 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Gap kirjutas:
kas mul on õigus kui ma ütlen et mida väiksem on monitoril see ms ehk siis response time ? et mida väiksem seda parem ? mul endal 120Hz monitor ja ms on 3.. ja ma ei kasuta seda v-synci.. olen proovinud aga ei leidnud küll et midagi oleks paremaks või kiiremaks teinud ? icon_rolleyes.gif


Kui on 120 või 144hz monitor, siis pole mingit screen tearingut ega input lagi. proovisin just mängus oma monitori 60hz peale keerata ja liikumine muutub kohe selliseks "karedaks" ja tearing tuleb ka sisse. 144hz on aga väga väga sujuv ja pole mingit vsynci vaja!


Ma ei saa küll aru, et miski teariks

Ega sa enne aru ei saa, kui proovid. Vahe on tegelikult tohutu. 60hz monitorid rebivad pilti ikka päris korralikult, aga seda ei taheta/ei saa väga tunnistada enne, kui pole 144hz peal mänginud.

V-syncist rääkides, siis mul oli vana monitoriga V-sync pidevalt maas. Endal jäi mulje, et just vähendast tearingut. Kuigi tegemist oli 60hz monitoriga, siis 100FPS+ juures liikus pilt sujuvamalt. LoL'is oli seda eriti hästi võimalik tähele panna.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2014 11:34:16 vasta tsitaadiga

tearida saab siis, kui fps on suurem kui ekraani sagedus. teine asi on, et 144hz peal on tearitud kaader lühem.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2014 21:31:13 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
aht0 kirjutas:
Avot kirjutas:
El-Fuego. Ma nagu seda proovisingi soovitada. Lihtsalt paljud kellele meeldib "sportlik" mängustiil, siis need mängijad väidavad et VSync 60Hz monitoriga tekitab mingit laagia. (hiire liigutusel sündiv väike viive). 120Hz+ monitoride puhul seda ei pidavat enam olema. Ise kasutan VSynci.


Sõltub täiesti monitorist endast. Mõnel on suurem response time, mõnel pisem. 1-2ms viivitusega moluga on sageli ilma v-syncita üldiselt täiesti okei, mingit tearingut ei tule. v-sync on peal siis jah mul ka uimab, tuntav hiire input lag. Lihtsam seda v-synci väljas hoida


Mul on see aeg 5. Mis moodi see input lag välja näeb?


input lag.. pmst, kujutad ette tunnet mis tekib kui masin on nõrk, fps on madal - näed vastast, hakkad laskma aga mäng ei reageeri nii kiiresti kui võiks.. sama tunne kuid fps on stabiilselt "piirajas".
Või teistmoodi öeldes, nagu oleks su virtuaalne sõdur hiirt liigutades siirupi sees kinni, teeb kõike mida tahad aga pisikese kuid tuntava viivitusega. Snaiperit vast eriti ei koti aga vähegi kiirema aktsiooni muudab sigahäirivaks
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2014 18:24:12 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
aht0 kirjutas:
Avot kirjutas:
El-Fuego. Ma nagu seda proovisingi soovitada. Lihtsalt paljud kellele meeldib "sportlik" mängustiil, siis need mängijad väidavad et VSync 60Hz monitoriga tekitab mingit laagia. (hiire liigutusel sündiv väike viive). 120Hz+ monitoride puhul seda ei pidavat enam olema. Ise kasutan VSynci.


Sõltub täiesti monitorist endast. Mõnel on suurem response time, mõnel pisem. 1-2ms viivitusega moluga on sageli ilma v-syncita üldiselt täiesti okei, mingit tearingut ei tule. v-sync on peal siis jah mul ka uimab, tuntav hiire input lag. Lihtsam seda v-synci väljas hoida


Mul on see aeg 5. Mis moodi see input lag välja näeb?


input lag.. pmst, kujutad ette tunnet mis tekib kui masin on nõrk, fps on madal - näed vastast, hakkad laskma aga mäng ei reageeri nii kiiresti kui võiks.. sama tunne kuid fps on stabiilselt "piirajas".
Või teistmoodi öeldes, nagu oleks su virtuaalne sõdur hiirt liigutades siirupi sees kinni, teeb kõike mida tahad aga pisikese kuid tuntava viivitusega. Snaiperit vast eriti ei koti aga vähegi kiirema aktsiooni muudab sigahäirivaks


Seda üsna palju juhtunud, et reageerida ei jõua. Siirupi teemat pole märganud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revilo
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2011




sõnum 19.12.2014 19:08:42 vasta tsitaadiga

Tegelt kokkuvõttes vsync(no tearing) vs no vsync(parem input) saab lahendada ka 2 teistmoodi:

1. Nvidia adaptive vsync - pm vsync aktiveerub ainult siis kui framerate hüppab üle ekraani maksimumi. Muidugi kui on liiga võimas gpu siis hüppab koguaeg üle 60 aga neil kellel pole väga võimas gpu need saavad seda proovida.
2. Teha mängukausta user.cfg GameTime.MaxVariableFps 60 ja vsyncita(ma kasutan seda kuna mul niguinii framerate high peal on koguaeg 60 ligidal).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2014 23:08:09 vasta tsitaadiga

Revilo kirjutas:
Tegelt kokkuvõttes vsync(no tearing) vs no vsync(parem input) saab lahendada ka 2 teistmoodi:

1. Nvidia adaptive vsync - pm vsync aktiveerub ainult siis kui framerate hüppab üle ekraani maksimumi. Muidugi kui on liiga võimas gpu siis hüppab koguaeg üle 60 aga neil kellel pole väga võimas gpu need saavad seda proovida.
2. Teha mängukausta user.cfg GameTime.MaxVariableFps 60 ja vsyncita(ma kasutan seda kuna mul niguinii framerate high peal on koguaeg 60 ligidal).


Proovisin seda viimast rida. Võttis lainetama
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.12.2014 15:25:48 vasta tsitaadiga

Võiksid tulla öömapid icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2014 15:28:11 vasta tsitaadiga

Mitte võiks tulla, vaid tulevadki. CTE-s sai juba Pearl Marketit mängida mingi aeg öö-seades. Väga fun oli.

Üks DLC tuleb veel ja sinna lubati panna vanu mappe, öö mappe jne. Mis seal reaalselt tuleb, eks näeb siis kui tuleb.

CTE-s muidu hetkel jõuluteema:


Link

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.12.2014 15:41:11 vasta tsitaadiga

parm, irww väga hea see jõuluteema icon_biggrin.gif mul sellist asja pole,aga siin koguaeg räägitakse sellest mingist CTE-st ? Misasi see üldse on ? icon_redface.gif sry kui rumal küsimus,mul ainult premium seda cte-d mul ei ole ...on see mingi mod või kas mina ka sinna saaks ja kas see teeb midagi paremaks selles mängus ka ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2014 15:44:28 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
parm, irww väga hea see jõuluteema icon_biggrin.gif mul sellist asja pole,aga siin koguaeg räägitakse sellest mingist CTE-st ? Misasi see üldse on ? icon_redface.gif sry kui rumal küsimus,mul ainult premium seda cte-d mul ei ole ...on see mingi mod või kas mina ka sinna saaks ja kas see teeb midagi paremaks selles mängus ka ?


Mis ajani seda cte-d lahti hoitakse?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 20.12.2014 15:55:08 vasta tsitaadiga

Öö mäpid on nagu gift from heaven icon_biggrin.gif
_________________
Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 20.12.2014 17:54:58 vasta tsitaadiga

Lisaks ilmus mingi aeg tagasi BF ametlikul twitteri lehel selline ''lamp'' postitus : https://twitter.com/Battlefield/status/539101575005093888/photo/1
Pluss tiggr_ (David Sirland) rääkis streamides, et inimesed arvavad, et öö mappe on lihtne teha - keerake valgustus lihtsalt maha, aga tegelt on see palju raskem. Ei usu, et ta tühja koha pealt oleks sellest rääkima hakanud.

El-Fuego kirjutas:
Gap kirjutas:
parm, irww väga hea see jõuluteema icon_biggrin.gif mul sellist asja pole,aga siin koguaeg räägitakse sellest mingist CTE-st ? Misasi see üldse on ? icon_redface.gif sry kui rumal küsimus,mul ainult premium seda cte-d mul ei ole ...on see mingi mod või kas mina ka sinna saaks ja kas see teeb midagi paremaks selles mängus ka ?


Mis ajani seda cte-d lahti hoitakse?


Kogu aeg on lahti. cte.battlelog.com , sealt saad kõikidele oma küsimustele vastused. Tegu on testimiseks mõeldud keskonnaga, kõik mis tuleb avalikku patchi, testitakse seal ennem läbi + rohkemgi. Kõikide pühade aeg on olnud seal teemakohaseid üllatusi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2014 17:57:45 vasta tsitaadiga

Kas CTE-s ongi üleval vaid 4 serverit? Pole kaua toda mänginud, kuid mingi aeg oli seal servereid küll rohkem ja ka EU omi (nüüd vaid 2 US ja 2 AU serverit).
Jube vähe mängijaid ka. Nende 4 serveri peale kokku hetkel ~50 mängijat. Ei tundu kuidagi reaalne või ongi see nii välja surnud seal?
Serveri otsingu filtris ka ei ole mitte midagi seal peale pannud ega sättinud, nii et nagu peaks ta seal mul kõiki servereid näitama.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 20.12.2014 18:01:02 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Kas CTE-s ongi üleval vaid 4 serverit? Pole kaua toda mänginud, kuid mingi aeg oli seal servereid küll rohkem ja ka EU omi (nüüd vaid 2 US ja 2 AU serverit).


Viimati mängisin mingi nädal tagasi CTE's, siis oli EU omasi küll, aga ka mul näitab ainult sinu toodud servereid atm.

edit: Serverite rahvastatusega on alati probleeme olnud seal. Minu arust aitaks, kui nad jooksutaks 32 player Conquest Small servereid. 20 inimest Conquest Small mapil on teine tera kui 20 inimest Conquest Large mapil ikka.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.12.2014 20:05:03 vasta tsitaadiga

-myyr- kirjutas:
Öö mäpid on nagu gift from heaven icon_biggrin.gif


Siis oleks reaalselt nightvision scopedest ometi kord kasu ka.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 20.12.2014 20:09:07 vasta tsitaadiga

Praegu ju ka juba üks öö map olemas.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2014 20:15:03 vasta tsitaadiga

Milline? Need mis pragu on lähevad vaikselt valgemaks, efekt on aga pimedust eriti pole... Bf3 olid mingid hämara kaardid, aga täis eesti praegust pimedust ikka pole. Seda tahaks. Kottpime.
thumbs_up.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 20.12.2014 20:29:49 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Milline? Need mis pragu on lähevad vaikselt valgemaks, efekt on aga pimedust eriti pole... Bf3 olid mingid hämara kaardid, aga täis eesti praegust pimedust ikka pole. Seda tahaks. Kottpime.
thumbs_up.gif


Ehks siis Bf4 peitusemäng tuleb icon_razz.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2014 22:32:36 vasta tsitaadiga

Võtsin ka premiumi ligi..Nüüd miljon unlocki vaja lahti graindida. Kui keegi soovib koos möllata siis battlelog on AcloYde
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2014 22:37:53 vasta tsitaadiga

Dave20, jah, peaks rohkem mõtlema ja oleks tõesti kasu nendest öö objedest... Nagu päris, huvitav kas snaipri optika öösel ka helgib siis?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2014 23:01:53 vasta tsitaadiga

Tulen ka vist tagasi, pole viimast DLC'd proovinudki veel. Haha need maskid on kull vinged CTE's ja snow mobilel christmas song thumbs_up.gif thumbs_up.gif .Kuidas muidu viimane DLC on? Tore kui manguga vaeva nahtakse mis juba aasta vana .

Add me pls http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/dUUUmzz/
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liil6u
HV veteran
Liil6u

liitunud: 11.05.2010




sõnum 20.12.2014 23:09:49 vasta tsitaadiga

Mis teema nende tagidega on? Sai leitud paar tk a ära noppida ei lasknud icon_rolleyes.gif
_________________
Parem Hilja, kui Helga.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2014 23:39:33 vasta tsitaadiga

Karbile nuga ja siis saab.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 21.12.2014 06:06:29 vasta tsitaadiga

Peale seda, kui Elion läks üle IPv6, hakkasin kogema halba netcode'i (umbes sama nagu oli enne 30Hz patchi) + packet lossi märk paremal-üleval nurgas vilkus pidevalt. Esialgu arvasin, et tegu oli viimase, Final Standi patchiga, kuna enne seda polnud mänginud mõnda aega ja ei osanud IPv6 peale minekuga siduda seda. Peale seda, kui sai kõik võimalik proovitud ja ikka ei olnud kasu, lülitasin arvutil IPv6 välja ja kõik on normis tagasi, ei mingit lagi, nurgataga suremist ja ka packet lossi märk ei vilgu enam.
Ei tea, kas Elioni poole probleem või minu, aga nii sain igastahes korda ja mõtlesin, et postitan, äkki on kellelegi abi sellest.
http://www.techunboxed.com/2012/08/how-to-disable-ipv6-in-windows-8.html
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2014 11:24:49 vasta tsitaadiga

Mul läks ka nagu paremaks peale seda kui selle 6 kinni panin
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2014 13:34:08 vasta tsitaadiga

Enne suurt installi vaatasin, et mul oli 0 battlepacki. Peale esimest edukat pela vaatasin, et wut 21 unopened battlepacks .

Well thanks, i guess?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2014 15:59:55 vasta tsitaadiga

battlear kirjutas:
Lisaks ilmus mingi aeg tagasi BF ametlikul twitteri lehel selline ''lamp'' postitus : https://twitter.com/Battlefield/status/539101575005093888/photo/1
Pluss tiggr_ (David Sirland) rääkis streamides, et inimesed arvavad, et öö mappe on lihtne teha - keerake valgustus lihtsalt maha, aga tegelt on see palju raskem. Ei usu, et ta tühja koha pealt oleks sellest rääkima hakanud.

El-Fuego kirjutas:
Gap kirjutas:
parm, irww väga hea see jõuluteema icon_biggrin.gif mul sellist asja pole,aga siin koguaeg räägitakse sellest mingist CTE-st ? Misasi see üldse on ? icon_redface.gif sry kui rumal küsimus,mul ainult premium seda cte-d mul ei ole ...on see mingi mod või kas mina ka sinna saaks ja kas see teeb midagi paremaks selles mängus ka ?


Mis ajani seda cte-d lahti hoitakse?


Kogu aeg on lahti. cte.battlelog.com , sealt saad kõikidele oma küsimustele vastused. Tegu on testimiseks mõeldud keskonnaga, kõik mis tuleb avalikku patchi, testitakse seal ennem läbi + rohkemgi. Kõikide pühade aeg on olnud seal
teemakohaseid üllatusi.


Sellest ma saan areu, et test keskkond kuid egas siis lõpmatuseni asju ei testita ju icon_smile.gif seda pidasin silmas. Ja kui test ära lõpetatakse tähendab ju see ka keskkonna sulgemist.


battlear kirjutas:
Peale seda, kui Elion läks üle IPv6, hakkasin kogema halba netcode'i (umbes sama nagu oli enne 30Hz patchi) + packet lossi märk paremal-üleval nurgas vilkus pidevalt. Esialgu arvasin, et tegu oli viimase, Final Standi patchiga, kuna enne seda polnud mänginud mõnda aega ja ei osanud IPv6 peale minekuga siduda seda. Peale seda, kui sai kõik võimalik proovitud ja ikka ei olnud kasu, lülitasin arvutil IPv6 välja ja kõik on normis tagasi, ei mingit lagi, nurgataga suremist ja ka packet lossi märk ei vilgu enam.
Ei tea, kas Elioni poole probleem või minu, aga nii sain igastahes korda ja mõtlesin, et postitan, äkki on kellelegi abi sellest.
http://www.techunboxed.com/2012/08/how-to-disable-ipv6-in-windows-8.html



Ok paneme selle ipv6 kinni. Aga kas see probleeme laiemas plaanis ei tekita edaspidi ?

Ma ei tea kas sellest ipv kinnikeeramisest või millest tekkisid artifactid mängu icon_neutral.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 214, 215, 216 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.