Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 581, 582, 583 ... 767, 768, 769  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
laiskaru
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2014




sõnum 19.12.2014 10:41:49 vasta tsitaadiga

ajee kirjutas:
Just IPS ekraan AS650E-l peaks ju vähem peegeldama. Kas oled muidu märganud mingeid probleeme kiirelt liikuva pildiga? Siin ülevaates soovitatakse IFC välja lülitada:
https://www.avforums.com/review/panasonic-as650-tx-47as650-47as650b-led-lcd-3d-tv-review.10514/


Eks need peegeldused sõltu ruumi valgustusest ning ma olen peegelduste märkamise koha pealt üsna tundlik ka. Ma pole ülevaates viidatud AS640 ja AS650 hakkimise probleemi märganud (või ei oska lihtsalt vaadata icon_smile.gif). Muidu, kust see 50Hz sisend üldse tuleb? Ma kasutan sisendina elioni digiboxi ja USB meediat. Arvutil on refresh rate 60Hz. Ma sain artiklist aru, et IFC peaks just sees olema (Min setting peal).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti666
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 19.12.2014 23:40:51 vasta tsitaadiga

KyBer kirjutas:

Kui lindistamine oleks mugav tuleks kasutada teleka võimalusi kus EPG kaudu saab omale sobivad saated lindistama panna (lindistamine toimub ka kui telekas ei tööta) USb mälupulgale või kettale. VHS lindistamiseks ja sealt vaatamiseks tänapäeval küll mõtet ei näe icon_rolleyes.gif


Eks see on harjumuse jõud. Ma ise ei näe telekal enam üldse näiteks mõtet icon_biggrin.gif

ot:
Ja mida rohkem teemat uurin, seda piiratum tv tundub võrdluses "alternatiivsete lahendustega". Oma elus näen tulevikus telekal kohta ainult arvuti või konsooli küljes...

_________________
Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajee
HV kasutaja
ajee

liitunud: 26.08.2003




sõnum 20.12.2014 00:18:02 vasta tsitaadiga

laiskaru kirjutas:

Eks need peegeldused sõltu ruumi valgustusest ning ma olen peegelduste märkamise koha pealt üsna tundlik ka. Ma pole ülevaates viidatud AS640 ja AS650 hakkimise probleemi märganud (või ei oska lihtsalt vaadata icon_smile.gif). Muidu, kust see 50Hz sisend üldse tuleb? Ma kasutan sisendina elioni digiboxi ja USB meediat. Arvutil on refresh rate 60Hz. Ma sain artiklist aru, et IFC peaks just sees olema (Min setting peal).


Eestis peaks TV sisendsignaal ikka 50Hz-i olema. Kui väga palju ei eksi, siis see on seotud vooluvõrgu (220V) sagedusega? Artikli järgi peaks IFC antud "efekti" vältimiseks olema maksimaalselt minimaalse peal icon_wink.gif
Ma just otsisin mitme aknaga tuppa IPS paneeli ja valisin veel keskklassi LG (LG 55LB730V) ja Panasonicu (TX-55AS650E) vahel. LG keskklassil on puuduseks see, et nurkadesse ei jätku taustvalgust ja need on tumedamad, kuigi 55LB730V hea heli ja Cinema disain meelitasid. Tõenäoliselt valin Panasonicu. Peab vist otsima koha, kus näeb IPS ja VA paneele kõrvuti, et selguks, kui vähe siis see peegeldamine ikkagi erineb - TX-55AS650E vs TX-55AS640E.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 20.12.2014 00:32:41 vasta tsitaadiga

Sellest sagedusest on telekanaleid vaadates ükskõik. Võid ka 82,7Hz panna.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehikene
HV kasutaja
Mehikene

liitunud: 18.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2014 20:41:50 vasta tsitaadiga

Küsimus. Sai vahetatud võetud suurem telekas, nii eelmine kui praegune on LG vahe selles et uuemal on webos vanemal see eelmine soft (misiganes nimega see ka ei old). Kaks küsimust on jäänud lauda, vähemalt mina vastust pole leidnud menüüdes surfates. Mõlemal oli sees Starmani see kaardilugeja.
1. Vanemas sai muuta käsitsi kanalite järjekorda ala stiilis 1 kanaliks panin peale automaat kanalite otsingut ETV HD , ETV SD asemel. Uues Webosis ma seda tegevust nagu teha ei saaks, vähemalt ei suuda mina seda tuvastada.
2. Kuna kodus ka Synology NAS siis vanas tuli kohe Input listi Synology NAS valik kenasti. Uuel seda ei tule ega suuda samuti leida kohta kuda ta sinna tekitada. Ainuke koht kust ma Synologi DLNA jagamise leian on SMART SHARE. kas tõesti teisiti pole võimalik?

Ehk on keegi samade probleemide kokku puutunud.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2014 13:56:42 vasta tsitaadiga

Telekas said tarkvarauuenduse, kiiremaks läks webOS (eelnevalt ei olnud ka aeglane) ja taustavalgus ka nagu ühtlasem.

Ainult positiivsed kogemused siiani LGga. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 317 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2014 16:55:08 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Telekas said tarkvarauuenduse, kiiremaks läks webOS (eelnevalt ei olnud ka aeglane) ja taustavalgus ka nagu ühtlasem.

Ainult positiivsed kogemused siiani LGga. thumbs_up.gif


Mis mudel?
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2014 17:15:54 vasta tsitaadiga

55UB850V
Kommentaarid: 317 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karenche
HV vaatleja

liitunud: 02.11.2014




sõnum 22.12.2014 14:36:11 vasta tsitaadiga

Tere,
ei ole tänapäevase TV turuga kursis kuid tahaks lähiajal endale TV hankida.
Plasmat ei taha. Maks hind on umbes 1600. 52-55 tolli oleks okey.
Aitäh
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2014 17:02:14 vasta tsitaadiga

Kallimad:

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/448746/
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/448379/

Odavam:

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/468428/

4K:

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/448998/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2014 01:13:23 vasta tsitaadiga

täna sattus kätte üks õnnetu "shivaki". CI+ mooduliga see õnnetus midagi teha ei mõista. moodul sai eelnevalt käima lastud st. võtmed on seal olemas aga telekas suudab sellega toota "skrambleeritud signaal". Samal platvormil on ka vanemad funaid ja provision.
viide konkreetse tiblastani turu jaoks tehtud käkerdise manualile: http://rus.shivaki.com/images/docs/IM_Shivaki%20STV-22_24LED9

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002




sõnum 23.12.2014 14:31:20 vasta tsitaadiga

vanaemale on uut telekat vaja: ~40", starmani kaabel (üks varem starmaniga kasutatud moodul vedeleb ka riiuli serva peal, eelistaks seda kasutada eraldi digiboxi asemel), hind ~400€.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2014 17:33:28 vasta tsitaadiga

taavi, kõige valutum on samsung/LG. hinnaklassi peaksid ka leidma. otsid kanalid välja nii, et TEV d näitab ja lähed oma moodul näpus tasku keskusse. sealt saad kaardi sisse. KUI ETV mingil põhjusel hakkima hakkab, hangid paar keeratavat f pistikut + antennipistiku ja teed korda kaabli otsad. on võimalus ,et kui korteris on vana kaabel, näitab anult põhipakette aga näiteks loodus ja teadus sumbuvad kaablisse ära. siis tuleb kaablit vahetama hakata.

(philips lukustub kanalile, mida paketis pole ja sealt saab ära ainult programmi +/- vahetamise nupuga. unustab kanalid + uued philipsid toodavad kanalijärjekorra teibassse, sony on keeruline + teeb kanalijärjekorra nihkesse + vene kanalite heli kodeering jookseb nihkesse, osad finluxid ja thompsonid teevad kanalijärjekorra nihkesse nii ,et topivad kaks hd kanalit valesti.. )

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014




sõnum 23.12.2014 22:15:22 vasta tsitaadiga

Vaatasin seda Shivaki manuaali ja imestasin, et Made in Japan. Poes olen neid imeriistu näinud ja seni arvanud, et miski Made in India asi. Aga tõesti miskeid Shivakisid, Provisione (vanemate selenimelise kineskoobi saatsin novembris jäätmejaama), HCS-e jne osta küll ei julgeks, afa küllap neile turgu on. Täitse huvitaks mis (n)imelisi pille meie kaubandusvõrgus veel müüdud on (TCL-olen näinud, Beko - miskid pisikesed lcd-d kuskil olid, Gorenje - Sloveenias oli hotellitoas, peaks olema kvaliteetne, meil ei müüda). Laurx võiks valgustada, ta vist igasuguste asjade häälestamisega kokkupuutunud, poes kõigil imepillidel pilt ees.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2014 00:18:55 vasta tsitaadiga

alustame sellest, et ma panen neid asju starmani dvb-c otsa.

see shivaki on sitt, sest meil pole enam lihtsaid mooduleid väga muud moodi liikvel kui kasutaja omale just telekaga kaasa ei osta seda aga enamasti seda ei tehta, sest "telekal on ju digiboks sees". ma ei tea, kas ja mida selle konkreetse shivakiga teeb tarkvara uuendus.. otsida pole viitsinud, kliendi asi on oma telekat tuunida. ei tea, et keegi seda teinud oleks nt. tartus on teada miski 15-25 sellist shivakit. funai/shivaki/provision kasutasid sama platvormi ja omasid samu hädasid. provision suutis ci+ mooduli küll leida aga pilt hangus iga kahe sekundi tagant hetkeks..
shivaki ja vana funai millele pole mõtet ci + moodulit külge toppida
Spoiler Spoiler Spoiler


hetkel on funai, philips, thompson ja luxor kolinud ositi samale platvormile. moodulid sööb ära ja kanalite järjekord on ka OK aga starmani võrgus on peale teleka ka internet.. 330mhz 482mhz vahemik venib nagu tigu..

TCL oskab küll kanalid otsida aga kui kodeeritud kanali pealt minna vaba kanali peale, mida on starmani võrgus ETV, teeb tcl restardi.. tarkvarauuendust polnud olemas.
gorenjet pole näinud. kui mahhima seda müüma ei hakka siis ilmselt meile ei teki ka.
HCS on sisuliselt luxor. sarnaselt sonyga nihutab kanalid tänu HD de valesti paigutamisele nihkesse. probleem laheneb lihtsalt kuna mälu järgi nihutas ta suurema numbriga kanalid ühe võrra ües kui midagi kas ära kustutasid või ümber tõstsid. moodulid töötavad kenasti.

kui dvb-c sees on, on thompsonil / philipsil / finluxil / luxoril selline menüü
Spoiler Spoiler Spoiler

aga sellise menüüga võib tal olla ainult dvb-t.. zoomis saab moodulit kasutada, ta lihtsalt ei oska dvb-c s kanaleid otsida..

pmst on kõige probleemivabam samsung. võid mooduleid ka vahetada. LG tahab uue mooduli panemisel tehaseseadeid, sest conaxi autentimise suudab ta uue mooduliga teha vaid kolmanda etapini viiest.

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2014 22:32:03 vasta tsitaadiga

Vana telkar andis otsad ja tundub, et uut vaja icon_rolleyes.gif Lappasin siin pool teemat läbi, aga ikkagi küsin. 4k jätaks välja esialgu. 55" telekat vaja. Oluline on korralik võrgutugi ja talutav pilt. Hinda üle 1K€ ei taha eriti maksta icon_neutral.gif Mis variante on mõttekas vaadata. Asi hakkab olema Starmani võrgus.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2014 23:24:09 vasta tsitaadiga

samsa ja lg mudelid lappa läbi. eelpool ilmselt neid mainitud. ühte viimase otsa lg d sai häälestatud paar nädalat tagasi. magicremote vms see noolega jebitav menüü oli. sisenditeni ning seadistusteni jõudmine oli võikalt "teistmoodi". alles hiljuti sai tuttava pool konstateeritud fakti, et peale teleka tarkvarauuendust ei saa nututeeveega e-kooli TSL handshake vea tekkimise tõttu ning meilimanuseid ka ei näidanud enam..
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online

sõnum 24.12.2014 23:34:36 vasta tsitaadiga

Kas ükski muu mark ei kõlbagi enam? Võimalikult vähe peegeldava ekraani otsinguil jõudsin Sony W-seeria juurde. Mida see endast kujutab?
_________________
Haruldane Mazda oksjonil: link
Kommentaarid: 867 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 654
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2014 23:42:37 vasta tsitaadiga

sony ei tee endisetl dvb-c otsast starmani võrgus 100% kattuvat otsingut ning mingi nüanss nende kodeeringus tekitab vene kanalitel / vene keelse audioriba mahajäämise. tahad selliste nüanssidega telkut kaeda, fine, valik on sinu.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online

sõnum 25.12.2014 02:11:26 vasta tsitaadiga

DVB-C-st on savi. Kui DVB-T-ga töötab, siis on kõik korras.
_________________
Haruldane Mazda oksjonil: link
Kommentaarid: 867 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 654
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014




sõnum 25.12.2014 11:56:04 vasta tsitaadiga

Ma Sony't ikka niiväga ei materdaks. Sõltuvalt maa valikust talitleb see DVB-C otsas erinevalt.
Soome - reastab kanalid nagu Starman neid nummerdab ja kui seal ka on mõned lahknevused, siis sellest on enamikul inimestel suht suva ja kui vene kanaleid ei vaata siis suva ka see kuidas see heliriba on või ei ole. Negatiivne selle valiku puhul on see, et puudub võimalus kanaleid reastada selle järgi kuidas endale meeldib. Raadiokanalid asuvad eraldi.
Eesti, Saksamaa - nimekiri koostatakse selles järjekorras,millistel sagedustel miskid kanalid on. On paras segadus, aga samas on võimalus kanaleid tõsta endale sobivasse järjekorda ning raadiokanaleid ka telekanalite vahele nt Vikerraadio võid tõsta nr 600 alt nr 17 alla.

Ise sai eelistatud lõpuks maana Eestit, esialgu kasutasin ka Soomet.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sansam
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2003




sõnum 25.12.2014 13:26:15 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
sony ei tee endisetl dvb-c otsast starmani võrgus 100% kattuvat otsingut ning mingi nüanss nende kodeeringus tekitab vene kanalitel / vene keelse audioriba mahajäämise. tahad selliste nüanssidega telkut kaeda, fine, valik on sinu.


Järsku on viga ikkagi Starman-is hoopis. Mul ei ole Starman ja Sony teler funktsioneerib hästi. Emale sai ka ostetud Sony teler ja temalt pole ka kuulnud nurinat. Tal on Starman, aga pärastpoole saan ise veenduda selles.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2014 15:24:41 vasta tsitaadiga

inczp, vat ei tea aga "ei peta" riigid soome/saksa. üks sony tõstis saksa peale saksa keelse heliribaga kanalid esimeseks.
vanemad philipsid ja lg d ei näita dvb-c seadeid kui eesti valida.
tsitaat:

Soome - reastab kanalid nagu Starman neid nummerdab ja kui seal ka on mõned lahknevused, siis sellest on enamikul inimestel suht suva ja kui vene kanaleid ei vaata siis suva ka see kuidas see heliriba on või ei ole. Negatiivne selle valiku puhul on see, et puudub võimalus kanaleid reastada selle järgi kuidas endale meeldib. Raadiokanalid asuvad eraldi.
Eesti, Saksamaa - nimekiri koostatakse selles järjekorras,millistel sagedustel miskid kanalid on. On paras segadus, aga samas on võimalus kanaleid tõsta endale sobivasse järjekorda ning raadiokanaleid ka telekanalite vahele nt Vikerraadio võid tõsta nr 600 alt nr 17 alla.


no sa tee oma telekaga mida iganes sa tahad teha aga mina ei hakka iga kliendi juures talle neid kanaleid üks haaval nii ajama nagu ta tahab/lehel on. ma teen telekale tehaseseaded, taon puldilt kiirvalikud sisse ja teostab otsingu. samsa/lg/ VANEMAD dvb-c philipsid ja isegi grunding saab sellega hakkama aga vat sony ei saa antud kontekstis. siis hakka kliendile seletama, et näed digital all on kanalid, reasta neid ise.. selle peale vahitakse nagu siga sidrunit..
see sony ja vene heliriba teema on konkreetselt sony ja vene heliriba teema. teiste telekatega seda probleemi EI OLE. (margipe.dedest venelased ostavad omale mersu/sony jms gucci mucci asju kui neile raha anda)

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008




sõnum 25.12.2014 17:15:57 vasta tsitaadiga

55" ost , tänasepäeva seisuga soovitaksin viimaseid Pana plasmasid (kas uuena või kasutatuna).
minul töötab Pana DVB-C osas ka suurepäraselt..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2014 17:19:08 vasta tsitaadiga

"keskmine eestlane" pana ei oma.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 581, 582, 583 ... 767, 768, 769  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.