Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 60, 61, 62  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kumba pakiautomaatide süsteemi eelistad?
Itella SmartPOST
79%
 79%  [ 442 ]
Omniva Post24
15%
 15%  [ 87 ]
DPD
4%
 4%  [ 27 ]
hääli kokku : 556

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 21:10:15 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
laurx kirjutas:
saatsin ühe suure paki omnivaga kristiine automaati. tuleb pühapäeva õhtul sõnum saajalt, kus seisab et " kuradi rajakas ei ava kasti!" uurimisel selgus, et automaat tootis talle mingi erroriga lipiku ning keeldus ust avamast. eilse seisuga polnud mainit ettevõte temaga veel ühendust võtnud. täna kontrollida ei jõudnud, et mis sai..


Ma pakun, et see pakk oli nii suur, et läks nibin-nabin kappi. Uks tuli sulgeda füüsilist jõudu kasutades. Sel juhul jääb uks pinge alla ja tulemuseks ongi see, mis sul juhtus. Aga pole hullu, tehnik saab ukse lahti!


valesti pakud. 2cm jäi vahe. käsi läks vahele. le spesiell kalkuleerisin. üks asi on see, kuidas mina ta omalt poolt kappi panen, teine asi on see,et kuidas ta teises kohas kappi pannakse.. homme uurin vastuvõtjalt selle asja kohta, et mis sai.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2014 10:28:27 vasta tsitaadiga

Smartpost ja tapa võrdub ÄMBER :twisted:
Eile hommikust alates pakk teel automaati, 24h hiljem jõudis kohale thumbs_down.gif

Esimene tõsine ämber nende poolt.
Enne seda oli väiksem ämber ja samuti Tapaga

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2014 13:06:08 vasta tsitaadiga

jeesus188, kapid täis ehk icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2014 13:14:02 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
jeesus188, kapid täis ehk icon_rolleyes.gif
vaevalt, eile saatsin sealt ilusti paki välja thumbs_up.gif
Peaks äkki helistama ja kysima...lihtsalt huvi pärast tahaks teada icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2014 22:48:14 vasta tsitaadiga

EP saatis kulleriga mu paki saajale ära eile.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.10.2014 20:31:07 vasta tsitaadiga

Smartposti kliendid on fantoomfirma(d) ehk tervitusi teisest ilmast: http://uus.smartpost.ee/liitunud-epoed/elektroonika-ja-it-kaubad?start=60


_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2014 20:39:30 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
mul õnneks pole vajadus peale kella 9-10 õhtul pakke saata icon_wink.gif
Mulle just meeldib kui ma saan kell 2 öösel vajadusel paki möödaminnes automaati toppida. Muidu on omniva tühjendamine vist õhtuti? Kui ma toppisin kella 1 paiku öösel automaati siis igatahes liikus väga kiirelt, hommikul kell 8 juba võeti välja ja läks kohe edasi.

Viimane kord kui mulle siin nüüd Tallinnast pakk tuli siis liigutas smart ka ennast kiirelt. Õhtul posti ja hommikul kohal, see oli küll üllatus juba.

Tartus vähemalt on need smart automaadid kuskil mingi suure kaubanduskeskuse keskel. Kuhu ma minna ei soovi, eriti läheneval haiguste perioodil. Vaid Lembitu Konsumis on see enamvähem ukse juures.

tsitaat:
Smartpostil siiski ka 1 suur miinus. Nimelt on kastimöödud antud sisemöötude järgi mis öiged kuid et pakki sinna panna/sealt vötta jääb ette sissepoole olev lukk mis tubli 3cm paks vähemalt seega REAALNE pakilaius on ca 3cm väiksem. Viimane kord pidin sellpärast enda taskust 70 senti kulutama suurema kapi peale ega tihanud seda ostjalt enam sisse nöuda mis pole küll suur summa kuid pisut ebameeldiv siiski.

Ka ma olen sunnitud suuremat kasti võtma selle tobeda luku pärast. Nimetagem seda siis "kasutusmugavuseks" või varjatud lisatasuks.

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2014 20:42:10 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Smartposti kliendid on fantoomfirma(d) ehk tervitusi teisest ilmast: http://uus.smartpost.ee/liitunud-epoed/elektroonika-ja-it-kaubad?start=60


mobiil24 iseenesest eksisteerib rakvere põhjakeskuses ja lõustaraamatus on ka kodukas vms

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2014 01:24:00 vasta tsitaadiga

mobiil24 võibolla eksisteerib, aga arvutikeskus on küll ammu hingusele läinud. Selle järglane on arvutitark, aga nii omanikud kui firma nimi on erinevad.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2014 11:54:17 vasta tsitaadiga

Omniva - üleeile kell 14.00 panin automaati paki, eile kell 8.30 oli kohal thumbs_up.gif. Kuid mitte alati ei ole nii, ja polegi aru saada millest neil see kiiruste vahe seal tekib. Loomulikult kui peale tühjendamisaega postitada siis läheb päev kauem aega.
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 19:30:34 vasta tsitaadiga

Kui kaua hoitakse pakki DPD pakipoes? Mulle on jõudnud pakk juba esmaspäeva hommikul kohale, kuid pole veel jõudnud järele minna.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.11.2014 20:02:03 vasta tsitaadiga

7 tööpäeva
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 02:06:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Väljasaatmine 10.11.2014 00:04 Sorteerimiskeskus (pakid)
Saabumine 09.11.2014 21:23 Sorteerimiskeskus (pakid)
Saabumine 08.11.2014 09:58 Tartu kullerpunkt
Väljasaatmine 08.11.2014 09:58 Tartu kullerpunkt
Vastuvõtmine 08.11.2014 09:05 Tartu Lembitu Konsumi pakiautomaat


Nüüd on au ka endal Omniva uimerdamist näha. Ei tea kas isadepäev tõmbas umbe neil süsteemi või nädalavahetsu ongi uimasem?

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 09:31:58 vasta tsitaadiga

Pühapäeviti automaate ju ei täideta/tühjendata
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 09:32:40 vasta tsitaadiga

Mis, see põleb sul või icon_question.gif icon_rolleyes.gif
Endal Smartposti saadetud asi läks kandesse reede õhtul ja eile oleks juba kätte saanud. Lähen täna.
IMHO normaalne.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 09:47:14 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Pühapäeviti automaate ju ei täideta/tühjendata
Seda ma kahtlustasin jah.

Mis põleb? Kolm päeva on ikka veidi uimane.

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 10:04:47 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Pühapäeviti automaate ju ei täideta/tühjendata
Seda ma kahtlustasin jah.

Mis põleb? Kolm päeva on ikka veidi uimane.
Teine kord saada siis pakke nädala sees, ei ole selliseid probleeme. Või on see sulle suur üllatus, et ka Omniva inimesed puhkavad aeg-ajalt?
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 10:18:20 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
alliance kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Pühapäeviti automaate ju ei täideta/tühjendata
Seda ma kahtlustasin jah.

Mis põleb? Kolm päeva on ikka veidi uimane.
Teine kord saada siis pakke nädala sees, ei ole selliseid probleeme. Või on see sulle suur üllatus, et ka Omniva inimesed puhkavad aeg-ajalt?


see on ikka sügavalt hämmastav, kuidas HVs alati keegi analoogilise sõnavõtuga esineb, kui keegi mõnne suurfirma asjaajamise üle julgeb nuriseda. Fändom on ikka hiiglamavõimas asi. icon_rolleyes.gif

Mulle isiklikult käib ka närvidele, et pühapäeviti pakid ei liigu ja neid kätte ei saa postkontoritest, mis nüüd ju kõik on kolinud kaubanduskeskustesse, kus kõik poed ka pühapäeviti avatud on. Kõik peale nende Omniva putkade. Lihtne lahendus on ju selles, et nende inimeste asemel, kes pühapäeval puhkvad "aeg-ajalt" palgatakse teised, kes puhkvad mõnel teisel päeval. icon_rolleyes.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 10:29:41 vasta tsitaadiga

Ma loodan, et sa saad ise ka aru, kui suur raiskamine see oleks ja kes selle kinni maksaks. See ei ole ainult Eestis nii, normaalne ongi, et inimesed saavad aeg-ajalt puhata. Ja pere sooviks ikkagi korraga puhata, kuigi see sinu elu äärmiselt keeruliseks teeb.

Välismaal on tavaline, et pühapäeval on isegi poed kinni, sest inimestest hoolitakse rohkem ja ka inimesed hoolivad ise endast rohkem.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 10:30:58 vasta tsitaadiga

Eks see koer ikka karjatab kes saapaga pihta sai.
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 10:36:56 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Ma loodan, et sa saad ise ka aru, kui suur raiskamine see oleks ja kes selle kinni maksaks. See ei ole ainult Eestis nii, normaalne ongi, et inimesed saavad aeg-ajalt puhata. Ja pere sooviks ikkagi korraga puhata, kuigi see sinu elu äärmiselt keeruliseks teeb.

Välismaal on tavaline, et pühapäeval on isegi poed kinni, sest inimestest hoolitakse rohkem ja ka inimesed hoolivad ise endast rohkem.


Et siis Eestis postitöötajad on kuidagi erilisemad kui paljud teised? Tanklad töötavad, poed töötavad, päästeametnikud töötavad, trollijuhid töötavad, .... jätka loetule ise. icon_rolleyes.gif

Ja sellel legendaarselt "välismaal", mille taha alati on hea pugeda, on ka täpselt samapalju vastupidiseid näiteid icon_rolleyes.gif

Selge ju, et küsimus on Omniva rahalugemises. Tore muidugi, kui kliendid seda nende eest ise ära teha üritavad thumbs_up.gif

Kui postkontorid kaubanduskeskustesse koliti, siis ju kilgati, et tahetakse kliendile lähemal ja kättesaadavamad olla. Ja jube kasu on 24/7 pakiautomaadist, mis jällegi on "alati avatud" ja blablah, kui lihtsalt ühel päeval nädalas sinna pakke nagunii ei jõua icon_lol.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 10:41:00 vasta tsitaadiga

Kui pakiga on nii kiire, et ei kannata mõni päev oodata, siis on alati võimalik kasutada cargobusi teenuseid või kullerit. Muul juhul on see naljakas hala.

Kuigi isiklikult eelistaksin, kui ka meil oleks kasutusel Saksamaa mudel, kus pühapäev on tõesti puhkepäev enamikele inimestele. Loomulikult on mõned inimesed, kes peavad tööl olema (tuletõrje, politsei, arstid jne), aga valdav enamus puhkab pühapäeval.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 10:41:09 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Kui pakiga on nii kiire, et ei kannata mõni päev oodata, siis on alati võimalik kasutada cargobusi teenuseid või kullerit. Muul juhul on see naljakas hala.


kui miskit siin naljakat on, siis seda oled sina icon_rolleyes.gif

Küsimus on ju elementaarne - teenuse kvaliteet. Just sellepärast ma valingi kui vähegi võimalik alati Smartposti (ja maksan rõõmuga veidi kallimat hinda), sest nad liigutavad ennast ka pühapäeviti. Ju nad ei tunne siis ennast nii äravalituna nagu Omniva.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 10:52:54 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
maatriks kirjutas:
Kui pakiga on nii kiire, et ei kannata mõni päev oodata, siis on alati võimalik kasutada cargobusi teenuseid või kullerit. Muul juhul on see naljakas hala.


kui miskit siin naljakat on, siis seda oled sina :roll:

Küsimus on ju elementaarne - teenuse kvaliteet. Just sellepärast ma valingi kui vähegi võimalik alati Smartposti (ja maksan rõõmuga veidi kallimat hinda), sest nad liigutavad ennast ka pühapäeviti. Ju nad ei tunne siis ennast nii äravalituna nagu Omniva.
Ja maksad ka vastavalt kõrgemat tasu, igaüks valib omale sobiva teenuse.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 11:36:32 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Pühapäeviti automaate ju ei täideta/tühjendata

Mis ajast?
SmartPost vähemalt küll töötab thumbs_up.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 14:21:14 vasta tsitaadiga

namstoop, paki hinnad 2x tõuseksid laksust (ning ka kõik teised hinnad), siis ilmselt saaksid pühapäeviti ehk külastada neid asutusi.
DPD ei vea ka ju pühapäeviti mitte midagi. DHL ei liiguta nv üleüldse lillegi...

Hiid kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Pühapäeviti automaate ju ei täideta/tühjendata

Mis ajast?

EP pole neid kunagi täitnud/tühjendanud pühapäeviti ju (vähemalt ei mäleta küll), smartposti rida.
Smartpostil muidugi pühapäeviti veoks ilmselt suuremaid kulutusi pole - veavad ju pakke vaid, kuskil kaubanduskeskuses mingeid putkasi pole, mille rendi eest plekkida jne.

namstoop, paki hinnad 2x tõuseksid laksust (ning ka kõik teised hinnad), siis ilmselt saaksid pühapäeviti ehk külastada neid asutusi.
DPD ei vea ka ju pühapäeviti mitte midagi. DHL ei liiguta nv üleüldse lillegi...

Hiid kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Pühapäeviti automaate ju ei täideta/tühjendata

Mis ajast?

EP pole neid kunagi täitnud/tühjendanud pühapäeviti ju (vähemalt ei mäleta küll), smartposti rida.
Smartpostil muidugi pühapäeviti veoks ilmselt suuremaid kulutusi pole - veavad ju pakke vaid, kuskil kaubanduskeskuses mingeid putkasi pole, mille rendi eest plekkida jne.

namstoop kirjutas:
maatriks kirjutas:
Ma loodan, et sa saad ise ka aru, kui suur raiskamine see oleks ja kes selle kinni maksaks. See ei ole ainult Eestis nii, normaalne ongi, et inimesed saavad aeg-ajalt puhata. Ja pere sooviks ikkagi korraga puhata, kuigi see sinu elu äärmiselt keeruliseks teeb.

Välismaal on tavaline, et pühapäeval on isegi poed kinni, sest inimestest hoolitakse rohkem ja ka inimesed hoolivad ise endast rohkem.


Et siis Eestis postitöötajad on kuidagi erilisemad kui paljud teised? Tanklad töötavad, poed töötavad, päästeametnikud töötavad, trollijuhid töötavad, .... jätka loetule ise. icon_rolleyes.gif
Miks raadiotes L ja P hommikuprogramme pole? On raadiotöötajad kuidagi erilisemad kui teised? Miks riigiasutused L & P kinni on? On riigitöötajad kuidagi erilisemad kui teised?
Et siis eestlane peaks E-P töötama 24/7?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud


viimati muutis salatoimik 10.11.2014 14:21:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 14:21:24 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
namstoop, paki hinnad 2x tõuseksid laksust (ning ka kõik teised hinnad), siis ilmselt saaksid pühapäeviti ehk külastada neid asutusi.
DPD ei vea ka ju pühapäeviti mitte midagi. DHL ei liiguta nv üleüldse lillegi...

Hiid kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Pühapäeviti automaate ju ei täideta/tühjendata

Mis ajast?

EP pole neid kunagi täitnud/tühjendanud pühapäeviti ju (vähemalt ei mäleta küll), smartposti rida.
Smartpostil muidugi pühapäeviti veoks ilmselt suuremaid kulutusi pole - veavad ju pakke vaid, kuskil kaubanduskeskuses mingeid putkasi pole, mille rendi eest plekkida jne.


Smartposti hinnad on 2x kallimad või. Pole nagu täheldanud. icon_rolleyes.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 14:22:42 vasta tsitaadiga

namstoop, loe oma tsiteeritud posti viimast lauset
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 14:39:15 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
namstoop, loe oma tsiteeritud posti viimast lauset


tol hetkel, kui ma tsiteeri nupp vajutasin, seda teksti seal veel ei olnud icon_smile.gif


Mis puutub ka selles, et
tsitaat:
Miks raadiotes L ja P hommikuprogramme pole? On raadiotöötajad kuidagi erilisemad kui teised? Miks riigiasutused L & P kinni on? On riigitöötajad kuidagi erilisemad kui teised?
Et siis eestlane peaks E-P töötama 24/7?


siis teenusel ja teenusel on vahe ja kui selliseid võrdluseid tood, siis mjah.

Kui nad reklaamivad ennast, kui 24/7 teenus, siis see ei tohiks tähenda, et tegelikult on 16/6 või umbes nii. Lisaks konkureerib Omniva oma teenust pakkudes SmartPostiga. Minu nurin on paljuski ajendatud sellest, et kuna Omniva kuulub riigile, siis ka kaudselt mulle. Ma hea meelga kasutaks nende teenust, sest kui riigil läheb paremini, siis ka mul. Aga seda olen ma nõus tegema juhul, kui see oleks samaväärne või miks mitte konkurentidest parem. Paraku on nad rohkem sabassörkjad ja isegi kopeerides teevad kehvema tulemuse. thumbs_down.gif

Aga üldiselt aitab kah. Samas endiselt ei suuda ma mõista, miks keegi vabatahtlikult kehva asja üle õnnelik on ja seda veel kaitseb, nagu tegu oleks maailma kõige parema asjaga icon_rolleyes.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 16:39:34 vasta tsitaadiga

PAKI SUURUS             OMNIVA      SMARTPOST    HINNAVAHE (%)

Väike pakk              2.78 €         2.95 €             6.1%
Keskmine pakk           3.29 €         3.70 €            12.5%
Suur pakk               3.96 €         4.65 €            17.4%

Eks igaüks vaatab ise, mis talle parasjagu olulised tegurid on.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 16:57:05 vasta tsitaadiga

Smartposti väike pakk on suurem kui Omniva oma. Praegu just saatsin ühe paki, mis oleks Smartpostiga odavam olnud. icon_idea.gif

viimati muutis Lordlesta 10.11.2014 16:57:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 16:57:08 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:

Kuigi isiklikult eelistaksin, kui ka meil oleks kasutusel Saksamaa mudel, kus pühapäev on tõesti puhkepäev enamikele inimestele. Loomulikult on mõned inimesed, kes peavad tööl olema (tuletõrje, politsei, arstid jne), aga valdav enamus puhkab pühapäeval.


ot:

Eelmise aasta alguses käisin Kreekas. Saabusin sinna mingil kohalikul riigipühal ja peatusin Tallinna mõistes võibolla mustamäel... ehk siis mitte päris kesklinnas kuid mitte ka kuskil perifeerias. Olin pikendusjuhtme maha unustanud ja kell 14 päeval oli seda võimatu kuskilt leida. Isegi suurem osa tanklaid ja toidupoode olid suletud. Selle peale ei oska küll muud kui WTF öelda, Eestisse kindlasti selliseid puhkepäevi ei sooviks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 17:06:27 vasta tsitaadiga

Lordlesta kirjutas:
Smartposti väike pakk on suurem kui Omniva oma. Praegu just saatsin ühe paki, mis oleks Smartpostiga odavam olnud. icon_idea.gif
Ja suur pakk on jällegi Omnival suurem, ometigi üle 15% soodsam.

Eks see ole eestlastele harjumatu jah, et aeg-ajalt ka puhatakse, mitte ei töötata end vigaseks icon_lol.gif

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 10.11.2014 18:11:03 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Kui nad reklaamivad ennast, kui 24/7 teenus

Kus nad seda reklaamivad? Kodulehel kirjas, et pakke saad postitada ja välja võtta 24 tundi päevas ja täpselt nii see ka on.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2014 22:37:46 vasta tsitaadiga

Smartpostist siis: Eile pandi pakk posti. Päeval helistati, et kapid on täis ja kas tohib ukse taha tuua. Teine variant oli, et pean kaks päeva ootama. Ega mulle see ukse taha toomise variant ei istunud aga mis teha. Päeval tuli veel SMS, et pakk saabub 15:32, Tegelikult saabus 15:28, et kella nad tunnevad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2014 19:00:19 vasta tsitaadiga

Juhtusin Omniva uut jubedat reklaami kuulma raadios post24 kohta. Konkurentide mahategemine käib täie hooga. Tekitab rohkem põlastust omniva vastu kui soovi seda kasutada...
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ands
HV Guru

liitunud: 16.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2014 19:02:44 vasta tsitaadiga

Mul oli täna smartpostiga sama teema...helistati, et kuller võib koju ära tuua. Kuna kedagi kodus ei olnud ja sobivat aega ei leidnud, siis jäi ära.
Paki oleks pidanud täna kätte saama, aga nüüd saan siis ka homme automaadist alles
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2014 19:53:15 vasta tsitaadiga

No aga Smartpost pakub ju teile ise lahendusi. Arusaadav, et pakimaadi asemel kuller sama raha eest mõnikord ei sobi.
Omnivistid enamasti ei paku mingit kliendile sobivat lahendust. Selle asemel võltsitakse trackingus infot ja aetakse muidu häma. Loomulikult on ka selles firmas inimesi, kes saavad suurepäraselt aru, milles nende ametiülesanded seisnevad ja ka vastavalt käituvad, vahel isegi rohkem teevad, kui ettenähtud. Aga nad on suures vähemuses. Ja nende töö ei paista välja. Lihtsalt süsteemi ülesehitus on selline.
Vahel jääb mulje, et kunde on postiettevõtte jaoks, mitte vastupidi. Kuidas muidu neid avaldusi, mis meediasse paisatud on, mõista?
"Liiga palju tellitakse Hiinast kaupa."
Kas seda Hiina kaupa veetakse tasuta laiali? No ei usu mina seda.

Pika jutu lühike mõte on selles, et jamasid tuleb ette igal firmal ja igal alal. Oluline selle juures on: kas ja kuidas need asjad ära klatitakse. Ja selles on Omnival Smartpostilt palju õppida.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.12.2014 21:03:40 vasta tsitaadiga

tcumen kirjutas:
Ja selles on Omnival Smartpostilt palju õppida.
Riigiettevõte vs eraettevõte
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2014 21:33:58 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
tcumen kirjutas:
Ja selles on Omnival Smartpostilt palju õppida.
Riigiettevõte vs eraettevõte

Nii on.
Aga kas see peab nii olema?
Et kas riigiettevõtet ei saagi siis juhtida samadel alustel, kui eraettevõtet? Või on riigi AS ainult sõbrale soojaks pesaks?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2014 22:55:02 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
On riigitöötajad kuidagi erilisemad kui teised?
Et siis eestlane peaks E-P töötama 24/7?


Eksid üldistades. Mitte kõik riigitöötajad ei istu nv kodus.. ma olen riigiametnik ja teen (töö)nädalas ~80 töötundi, k.a ööd, nv ja riigipühad. Järgnev nädal on vaba aga sisuliselt tööaeg möödub kas rakkes või end peale vahetust välja magades et siis uuesti tööle tormata. Töö spetsiifika nõuab seda.

Aga ma ei arva et postitöötajad peaks olema kahes vahetuses tööl - öösel ja päeval ning nv k.a. Milleks? kulud ju ka suuremad (öötariifi erinevus jne). Nende teenus ei ole kriitiline.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2014 19:01:43 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Juhtusin Omniva uut jubedat reklaami kuulma raadios post24 kohta. Konkurentide mahategemine käib täie hooga. Tekitab rohkem põlastust omniva vastu kui soovi seda kasutada...

Kunagine SmartPosti reklaam juba ununenud? icon_lol.gif
Aga tegelikult on sellel reklaamil iva sees - neid müügimehi on kõik kaubanduskeskused täis. Lisaks peab mõnes kaubanduskeskuses orienteerumisekspert olema, et SmartPosti automaati üles leida. Näiteks Solarises on see kusagile 0-korrusele nurga taha peidetud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 07.12.2014 21:43:43 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
PCman kirjutas:
Juhtusin Omniva uut jubedat reklaami kuulma raadios post24 kohta. Konkurentide mahategemine käib täie hooga. Tekitab rohkem põlastust omniva vastu kui soovi seda kasutada...

Kunagine SmartPosti reklaam juba ununenud? icon_lol.gif
Aga tegelikult on sellel reklaamil iva sees - neid müügimehi on kõik kaubanduskeskused täis. Lisaks peab mõnes kaubanduskeskuses orienteerumisekspert olema, et SmartPosti automaati üles leida. Näiteks Solarises on see kusagile 0-korrusele nurga taha peidetud icon_neutral.gif


No ma usun ,et peale ühte korda otsimist jääb ikka meelde kus automaat asub ja kui regulaarselt pakke tellid, siis ei tohiks väga probleeme olla icon_smile.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2014 21:53:33 vasta tsitaadiga

Teist korda tellin juba mujale icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 07.12.2014 22:07:41 vasta tsitaadiga

Sel juhul mõistan su nördimust.
Mul endal on dilemma, kui tellin piima SP kaudu, on piim soojas hapuks läinud ja kui EP, siis on piim jääs. icon_sad.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2014 14:18:53 vasta tsitaadiga

proovi sa -10 kraadi juures 15 sekundiga EP automaadist pakki teele saata - hui saadki - 15 sek kulub ainuüksi numbri toksimisele - sest ekraan ei jõua vajutustele järele.
_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2014 16:57:08 vasta tsitaadiga

Valid ettevalmistatud paki nupu, skanneerid triipkoodi ja asetad paki kappi. Valmis.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2014 17:07:06 vasta tsitaadiga

Kalliks läheb kui ise vormistada. Prindi, lõika, kleebi. Elekter maksab, paber maksab, printeri tahm/tint maksab, liim/teip + kulumine.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2014 19:40:32 vasta tsitaadiga

Mugavus ja aeg maksavad rohkem icon_wink.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2014 22:38:44 vasta tsitaadiga

tcumen kirjutas:
mikk36 kirjutas:
tcumen kirjutas:
Ja selles on Omnival Smartpostilt palju õppida.
Riigiettevõte vs eraettevõte

Nii on.
Aga kas see peab nii olema?
Et kas riigiettevõtet ei saagi siis juhtida samadel alustel, kui eraettevõtet? Või on riigi AS ainult sõbrale soojaks pesaks?


Riigiettevõte on kolhoos. Erinevus on selles, et eraettevõttel on konkreetne omanik, kes jamade korral midagi ette võtab kuid riigiettevõttel on vaid palgatöötajad, kelle huvi on vaid probleem kuhugi mujale veeretada ja oma tagumikku kaitsta.
Üks suur erinevus on veel. Riigiasutusel on eelarve. Kui raha seal eelarves vale rea peal satub olema, siis nii ongi, et selle eest võib küll kalli telerekaalmi tellida, kuid teenuse kvaliteedi parandamisse seda investeerida ei tohi. Eelnev oli muidugi piltlik näide, EP eelarvest ega selle täitmisest ei tea ma midagi.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 60, 61, 62  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.