|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kumba pakiautomaatide süsteemi eelistad? |
| Itella SmartPOST |
|
79% |
[ 442 ] |
| Omniva Post24 |
|
15% |
[ 87 ] |
| DPD |
|
4% |
[ 27 ] |
|
| hääli kokku : 556 |
|
| autor |
|
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
22.10.2014 21:10:15
|
|
|
| Green_Day kirjutas: |
| laurx kirjutas: |
| saatsin ühe suure paki omnivaga kristiine automaati. tuleb pühapäeva õhtul sõnum saajalt, kus seisab et " kuradi rajakas ei ava kasti!" uurimisel selgus, et automaat tootis talle mingi erroriga lipiku ning keeldus ust avamast. eilse seisuga polnud mainit ettevõte temaga veel ühendust võtnud. täna kontrollida ei jõudnud, et mis sai.. |
Ma pakun, et see pakk oli nii suur, et läks nibin-nabin kappi. Uks tuli sulgeda füüsilist jõudu kasutades. Sel juhul jääb uks pinge alla ja tulemuseks ongi see, mis sul juhtus. Aga pole hullu, tehnik saab ukse lahti! |
valesti pakud. 2cm jäi vahe. käsi läks vahele. le spesiell kalkuleerisin. üks asi on see, kuidas mina ta omalt poolt kappi panen, teine asi on see,et kuidas ta teises kohas kappi pannakse.. homme uurin vastuvõtjalt selle asja kohta, et mis sai.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.10.2014 10:28:27
|
|
|
Smartpost ja tapa võrdub ÄMBER :twisted:
Eile hommikust alates pakk teel automaati, 24h hiljem jõudis kohale
Esimene tõsine ämber nende poolt.
Enne seda oli väiksem ämber ja samuti Tapaga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
23.10.2014 13:06:08
|
|
|
jeesus188, kapid täis ehk
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.10.2014 13:14:02
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
jeesus188, kapid täis ehk  |
vaevalt, eile saatsin sealt ilusti paki välja
Peaks äkki helistama ja kysima...lihtsalt huvi pärast tahaks teada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
23.10.2014 22:48:14
|
|
|
EP saatis kulleriga mu paki saajale ära eile.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
24.10.2014 20:39:30
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
mul õnneks pole vajadus peale kella 9-10 õhtul pakke saata  |
Mulle just meeldib kui ma saan kell 2 öösel vajadusel paki möödaminnes automaati toppida. Muidu on omniva tühjendamine vist õhtuti? Kui ma toppisin kella 1 paiku öösel automaati siis igatahes liikus väga kiirelt, hommikul kell 8 juba võeti välja ja läks kohe edasi.
Viimane kord kui mulle siin nüüd Tallinnast pakk tuli siis liigutas smart ka ennast kiirelt. Õhtul posti ja hommikul kohal, see oli küll üllatus juba.
Tartus vähemalt on need smart automaadid kuskil mingi suure kaubanduskeskuse keskel. Kuhu ma minna ei soovi, eriti läheneval haiguste perioodil. Vaid Lembitu Konsumis on see enamvähem ukse juures.
| tsitaat: |
| Smartpostil siiski ka 1 suur miinus. Nimelt on kastimöödud antud sisemöötude järgi mis öiged kuid et pakki sinna panna/sealt vötta jääb ette sissepoole olev lukk mis tubli 3cm paks vähemalt seega REAALNE pakilaius on ca 3cm väiksem. Viimane kord pidin sellpärast enda taskust 70 senti kulutama suurema kapi peale ega tihanud seda ostjalt enam sisse nöuda mis pole küll suur summa kuid pisut ebameeldiv siiski. |
Ka ma olen sunnitud suuremat kasti võtma selle tobeda luku pärast. Nimetagem seda siis "kasutusmugavuseks" või varjatud lisatasuks.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
24.10.2014 20:42:10
|
|
|
mobiil24 iseenesest eksisteerib rakvere põhjakeskuses ja lõustaraamatus on ka kodukas vms
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
25.10.2014 01:24:00
|
|
|
| mobiil24 võibolla eksisteerib, aga arvutikeskus on küll ammu hingusele läinud. Selle järglane on arvutitark, aga nii omanikud kui firma nimi on erinevad.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
28.10.2014 11:54:17
|
|
|
Omniva - üleeile kell 14.00 panin automaati paki, eile kell 8.30 oli kohal . Kuid mitte alati ei ole nii, ja polegi aru saada millest neil see kiiruste vahe seal tekib. Loomulikult kui peale tühjendamisaega postitada siis läheb päev kauem aega.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
01.11.2014 19:30:34
|
|
|
| Kui kaua hoitakse pakki DPD pakipoes? Mulle on jõudnud pakk juba esmaspäeva hommikul kohale, kuid pole veel jõudnud järele minna.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
01.11.2014 20:02:03
|
|
|
7 tööpäeva
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
10.11.2014 02:06:27
|
|
|
| tsitaat: |
Väljasaatmine 10.11.2014 00:04 Sorteerimiskeskus (pakid)
Saabumine 09.11.2014 21:23 Sorteerimiskeskus (pakid)
Saabumine 08.11.2014 09:58 Tartu kullerpunkt
Väljasaatmine 08.11.2014 09:58 Tartu kullerpunkt
Vastuvõtmine 08.11.2014 09:05 Tartu Lembitu Konsumi pakiautomaat |
Nüüd on au ka endal Omniva uimerdamist näha. Ei tea kas isadepäev tõmbas umbe neil süsteemi või nädalavahetsu ongi uimasem?
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.11.2014 09:31:58
|
|
|
Pühapäeviti automaate ju ei täideta/tühjendata
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
10.11.2014 09:32:40
|
|
|
Mis, see põleb sul või
Endal Smartposti saadetud asi läks kandesse reede õhtul ja eile oleks juba kätte saanud. Lähen täna.
IMHO normaalne.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
10.11.2014 09:47:14
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Pühapäeviti automaate ju ei täideta/tühjendata |
Seda ma kahtlustasin jah.
Mis põleb? Kolm päeva on ikka veidi uimane.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
10.11.2014 10:04:47
|
|
|
| alliance kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| Pühapäeviti automaate ju ei täideta/tühjendata |
Seda ma kahtlustasin jah.
Mis põleb? Kolm päeva on ikka veidi uimane. |
Teine kord saada siis pakke nädala sees, ei ole selliseid probleeme. Või on see sulle suur üllatus, et ka Omniva inimesed puhkavad aeg-ajalt?
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
10.11.2014 10:18:20
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| alliance kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| Pühapäeviti automaate ju ei täideta/tühjendata |
Seda ma kahtlustasin jah.
Mis põleb? Kolm päeva on ikka veidi uimane. |
Teine kord saada siis pakke nädala sees, ei ole selliseid probleeme. Või on see sulle suur üllatus, et ka Omniva inimesed puhkavad aeg-ajalt? |
see on ikka sügavalt hämmastav, kuidas HVs alati keegi analoogilise sõnavõtuga esineb, kui keegi mõnne suurfirma asjaajamise üle julgeb nuriseda. Fändom on ikka hiiglamavõimas asi.
Mulle isiklikult käib ka närvidele, et pühapäeviti pakid ei liigu ja neid kätte ei saa postkontoritest, mis nüüd ju kõik on kolinud kaubanduskeskustesse, kus kõik poed ka pühapäeviti avatud on. Kõik peale nende Omniva putkade. Lihtne lahendus on ju selles, et nende inimeste asemel, kes pühapäeval puhkvad "aeg-ajalt" palgatakse teised, kes puhkvad mõnel teisel päeval.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
10.11.2014 10:29:41
|
|
|
Ma loodan, et sa saad ise ka aru, kui suur raiskamine see oleks ja kes selle kinni maksaks. See ei ole ainult Eestis nii, normaalne ongi, et inimesed saavad aeg-ajalt puhata. Ja pere sooviks ikkagi korraga puhata, kuigi see sinu elu äärmiselt keeruliseks teeb.
Välismaal on tavaline, et pühapäeval on isegi poed kinni, sest inimestest hoolitakse rohkem ja ka inimesed hoolivad ise endast rohkem.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
10.11.2014 10:30:58
|
|
|
Eks see koer ikka karjatab kes saapaga pihta sai.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
10.11.2014 10:36:56
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
Ma loodan, et sa saad ise ka aru, kui suur raiskamine see oleks ja kes selle kinni maksaks. See ei ole ainult Eestis nii, normaalne ongi, et inimesed saavad aeg-ajalt puhata. Ja pere sooviks ikkagi korraga puhata, kuigi see sinu elu äärmiselt keeruliseks teeb.
Välismaal on tavaline, et pühapäeval on isegi poed kinni, sest inimestest hoolitakse rohkem ja ka inimesed hoolivad ise endast rohkem. |
Et siis Eestis postitöötajad on kuidagi erilisemad kui paljud teised? Tanklad töötavad, poed töötavad, päästeametnikud töötavad, trollijuhid töötavad, .... jätka loetule ise.
Ja sellel legendaarselt "välismaal", mille taha alati on hea pugeda, on ka täpselt samapalju vastupidiseid näiteid
Selge ju, et küsimus on Omniva rahalugemises. Tore muidugi, kui kliendid seda nende eest ise ära teha üritavad
Kui postkontorid kaubanduskeskustesse koliti, siis ju kilgati, et tahetakse kliendile lähemal ja kättesaadavamad olla. Ja jube kasu on 24/7 pakiautomaadist, mis jällegi on "alati avatud" ja blablah, kui lihtsalt ühel päeval nädalas sinna pakke nagunii ei jõua
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
10.11.2014 10:41:00
|
|
|
Kui pakiga on nii kiire, et ei kannata mõni päev oodata, siis on alati võimalik kasutada cargobusi teenuseid või kullerit. Muul juhul on see naljakas hala.
Kuigi isiklikult eelistaksin, kui ka meil oleks kasutusel Saksamaa mudel, kus pühapäev on tõesti puhkepäev enamikele inimestele. Loomulikult on mõned inimesed, kes peavad tööl olema (tuletõrje, politsei, arstid jne), aga valdav enamus puhkab pühapäeval.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
10.11.2014 10:41:09
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| Kui pakiga on nii kiire, et ei kannata mõni päev oodata, siis on alati võimalik kasutada cargobusi teenuseid või kullerit. Muul juhul on see naljakas hala. |
kui miskit siin naljakat on, siis seda oled sina
Küsimus on ju elementaarne - teenuse kvaliteet. Just sellepärast ma valingi kui vähegi võimalik alati Smartposti (ja maksan rõõmuga veidi kallimat hinda), sest nad liigutavad ennast ka pühapäeviti. Ju nad ei tunne siis ennast nii äravalituna nagu Omniva.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
10.11.2014 10:52:54
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
| maatriks kirjutas: |
| Kui pakiga on nii kiire, et ei kannata mõni päev oodata, siis on alati võimalik kasutada cargobusi teenuseid või kullerit. Muul juhul on see naljakas hala. |
kui miskit siin naljakat on, siis seda oled sina :roll:
Küsimus on ju elementaarne - teenuse kvaliteet. Just sellepärast ma valingi kui vähegi võimalik alati Smartposti (ja maksan rõõmuga veidi kallimat hinda), sest nad liigutavad ennast ka pühapäeviti. Ju nad ei tunne siis ennast nii äravalituna nagu Omniva. |
Ja maksad ka vastavalt kõrgemat tasu, igaüks valib omale sobiva teenuse.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
10.11.2014 11:36:32
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Pühapäeviti automaate ju ei täideta/tühjendata |
Mis ajast?
SmartPost vähemalt küll töötab
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.11.2014 14:21:14
|
|
|
namstoop, paki hinnad 2x tõuseksid laksust (ning ka kõik teised hinnad), siis ilmselt saaksid pühapäeviti ehk külastada neid asutusi.
DPD ei vea ka ju pühapäeviti mitte midagi. DHL ei liiguta nv üleüldse lillegi...
| Hiid kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| Pühapäeviti automaate ju ei täideta/tühjendata |
Mis ajast?
|
EP pole neid kunagi täitnud/tühjendanud pühapäeviti ju (vähemalt ei mäleta küll), smartposti rida.
Smartpostil muidugi pühapäeviti veoks ilmselt suuremaid kulutusi pole - veavad ju pakke vaid, kuskil kaubanduskeskuses mingeid putkasi pole, mille rendi eest plekkida jne.
namstoop, paki hinnad 2x tõuseksid laksust (ning ka kõik teised hinnad), siis ilmselt saaksid pühapäeviti ehk külastada neid asutusi.
DPD ei vea ka ju pühapäeviti mitte midagi. DHL ei liiguta nv üleüldse lillegi...
| Hiid kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| Pühapäeviti automaate ju ei täideta/tühjendata |
Mis ajast?
|
EP pole neid kunagi täitnud/tühjendanud pühapäeviti ju (vähemalt ei mäleta küll), smartposti rida.
Smartpostil muidugi pühapäeviti veoks ilmselt suuremaid kulutusi pole - veavad ju pakke vaid, kuskil kaubanduskeskuses mingeid putkasi pole, mille rendi eest plekkida jne.
| namstoop kirjutas: |
| maatriks kirjutas: |
Ma loodan, et sa saad ise ka aru, kui suur raiskamine see oleks ja kes selle kinni maksaks. See ei ole ainult Eestis nii, normaalne ongi, et inimesed saavad aeg-ajalt puhata. Ja pere sooviks ikkagi korraga puhata, kuigi see sinu elu äärmiselt keeruliseks teeb.
Välismaal on tavaline, et pühapäeval on isegi poed kinni, sest inimestest hoolitakse rohkem ja ka inimesed hoolivad ise endast rohkem. |
Et siis Eestis postitöötajad on kuidagi erilisemad kui paljud teised? Tanklad töötavad, poed töötavad, päästeametnikud töötavad, trollijuhid töötavad, .... jätka loetule ise.
|
Miks raadiotes L ja P hommikuprogramme pole? On raadiotöötajad kuidagi erilisemad kui teised? Miks riigiasutused L & P kinni on? On riigitöötajad kuidagi erilisemad kui teised?
Et siis eestlane peaks E-P töötama 24/7?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
viimati muutis salatoimik 10.11.2014 14:21:58, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
10.11.2014 14:21:24
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
namstoop, paki hinnad 2x tõuseksid laksust (ning ka kõik teised hinnad), siis ilmselt saaksid pühapäeviti ehk külastada neid asutusi.
DPD ei vea ka ju pühapäeviti mitte midagi. DHL ei liiguta nv üleüldse lillegi...
| Hiid kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| Pühapäeviti automaate ju ei täideta/tühjendata |
Mis ajast?
|
EP pole neid kunagi täitnud/tühjendanud pühapäeviti ju (vähemalt ei mäleta küll), smartposti rida.
Smartpostil muidugi pühapäeviti veoks ilmselt suuremaid kulutusi pole - veavad ju pakke vaid, kuskil kaubanduskeskuses mingeid putkasi pole, mille rendi eest plekkida jne. |
Smartposti hinnad on 2x kallimad või. Pole nagu täheldanud.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.11.2014 14:22:42
|
|
|
namstoop, loe oma tsiteeritud posti viimast lauset
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
10.11.2014 14:39:15
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| namstoop, loe oma tsiteeritud posti viimast lauset |
tol hetkel, kui ma tsiteeri nupp vajutasin, seda teksti seal veel ei olnud
Mis puutub ka selles, et
| tsitaat: |
Miks raadiotes L ja P hommikuprogramme pole? On raadiotöötajad kuidagi erilisemad kui teised? Miks riigiasutused L & P kinni on? On riigitöötajad kuidagi erilisemad kui teised?
Et siis eestlane peaks E-P töötama 24/7? |
siis teenusel ja teenusel on vahe ja kui selliseid võrdluseid tood, siis mjah.
Kui nad reklaamivad ennast, kui 24/7 teenus, siis see ei tohiks tähenda, et tegelikult on 16/6 või umbes nii. Lisaks konkureerib Omniva oma teenust pakkudes SmartPostiga. Minu nurin on paljuski ajendatud sellest, et kuna Omniva kuulub riigile, siis ka kaudselt mulle. Ma hea meelga kasutaks nende teenust, sest kui riigil läheb paremini, siis ka mul. Aga seda olen ma nõus tegema juhul, kui see oleks samaväärne või miks mitte konkurentidest parem. Paraku on nad rohkem sabassörkjad ja isegi kopeerides teevad kehvema tulemuse.
Aga üldiselt aitab kah. Samas endiselt ei suuda ma mõista, miks keegi vabatahtlikult kehva asja üle õnnelik on ja seda veel kaitseb, nagu tegu oleks maailma kõige parema asjaga
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
10.11.2014 16:39:34
|
|
|
PAKI SUURUS OMNIVA SMARTPOST HINNAVAHE (%)
Väike pakk 2.78 € 2.95 € 6.1%
Keskmine pakk 3.29 € 3.70 € 12.5%
Suur pakk 3.96 € 4.65 € 17.4% |
Eks igaüks vaatab ise, mis talle parasjagu olulised tegurid on.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
10.11.2014 16:57:05
|
|
|
Smartposti väike pakk on suurem kui Omniva oma. Praegu just saatsin ühe paki, mis oleks Smartpostiga odavam olnud.
viimati muutis Lordlesta 10.11.2014 16:57:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
10.11.2014 16:57:08
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
Kuigi isiklikult eelistaksin, kui ka meil oleks kasutusel Saksamaa mudel, kus pühapäev on tõesti puhkepäev enamikele inimestele. Loomulikult on mõned inimesed, kes peavad tööl olema (tuletõrje, politsei, arstid jne), aga valdav enamus puhkab pühapäeval. |
| ot: |
Eelmise aasta alguses käisin Kreekas. Saabusin sinna mingil kohalikul riigipühal ja peatusin Tallinna mõistes võibolla mustamäel... ehk siis mitte päris kesklinnas kuid mitte ka kuskil perifeerias. Olin pikendusjuhtme maha unustanud ja kell 14 päeval oli seda võimatu kuskilt leida. Isegi suurem osa tanklaid ja toidupoode olid suletud. Selle peale ei oska küll muud kui WTF öelda, Eestisse kindlasti selliseid puhkepäevi ei sooviks.
|
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
10.11.2014 17:06:27
|
|
|
| Lordlesta kirjutas: |
Smartposti väike pakk on suurem kui Omniva oma. Praegu just saatsin ühe paki, mis oleks Smartpostiga odavam olnud.  |
Ja suur pakk on jällegi Omnival suurem, ometigi üle 15% soodsam.
Eks see ole eestlastele harjumatu jah, et aeg-ajalt ka puhatakse, mitte ei töötata end vigaseks
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
10.11.2014 18:11:03
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
| Kui nad reklaamivad ennast, kui 24/7 teenus |
Kus nad seda reklaamivad? Kodulehel kirjas, et pakke saad postitada ja välja võtta 24 tundi päevas ja täpselt nii see ka on.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
04.12.2014 22:37:46
|
|
|
Smartpostist siis: Eile pandi pakk posti. Päeval helistati, et kapid on täis ja kas tohib ukse taha tuua. Teine variant oli, et pean kaks päeva ootama. Ega mulle see ukse taha toomise variant ei istunud aga mis teha. Päeval tuli veel SMS, et pakk saabub 15:32, Tegelikult saabus 15:28, et kella nad tunnevad
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
05.12.2014 19:00:19
|
|
|
| Juhtusin Omniva uut jubedat reklaami kuulma raadios post24 kohta. Konkurentide mahategemine käib täie hooga. Tekitab rohkem põlastust omniva vastu kui soovi seda kasutada...
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ands
HV Guru
liitunud: 16.08.2003
|
05.12.2014 19:02:44
|
|
|
Mul oli täna smartpostiga sama teema...helistati, et kuller võib koju ära tuua. Kuna kedagi kodus ei olnud ja sobivat aega ei leidnud, siis jäi ära.
Paki oleks pidanud täna kätte saama, aga nüüd saan siis ka homme automaadist alles
|
|
| Kommentaarid: 354 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
301 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
05.12.2014 19:53:15
|
|
|
No aga Smartpost pakub ju teile ise lahendusi. Arusaadav, et pakimaadi asemel kuller sama raha eest mõnikord ei sobi.
Omnivistid enamasti ei paku mingit kliendile sobivat lahendust. Selle asemel võltsitakse trackingus infot ja aetakse muidu häma. Loomulikult on ka selles firmas inimesi, kes saavad suurepäraselt aru, milles nende ametiülesanded seisnevad ja ka vastavalt käituvad, vahel isegi rohkem teevad, kui ettenähtud. Aga nad on suures vähemuses. Ja nende töö ei paista välja. Lihtsalt süsteemi ülesehitus on selline.
Vahel jääb mulje, et kunde on postiettevõtte jaoks, mitte vastupidi. Kuidas muidu neid avaldusi, mis meediasse paisatud on, mõista?
"Liiga palju tellitakse Hiinast kaupa."
Kas seda Hiina kaupa veetakse tasuta laiali? No ei usu mina seda.
Pika jutu lühike mõte on selles, et jamasid tuleb ette igal firmal ja igal alal. Oluline selle juures on: kas ja kuidas need asjad ära klatitakse. Ja selles on Omnival Smartpostilt palju õppida.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
05.12.2014 21:03:40
|
|
|
| tcumen kirjutas: |
| Ja selles on Omnival Smartpostilt palju õppida. |
Riigiettevõte vs eraettevõte
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
05.12.2014 21:33:58
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| tcumen kirjutas: |
| Ja selles on Omnival Smartpostilt palju õppida. |
Riigiettevõte vs eraettevõte |
Nii on.
Aga kas see peab nii olema?
Et kas riigiettevõtet ei saagi siis juhtida samadel alustel, kui eraettevõtet? Või on riigi AS ainult sõbrale soojaks pesaks?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
05.12.2014 22:55:02
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
On riigitöötajad kuidagi erilisemad kui teised?
Et siis eestlane peaks E-P töötama 24/7? |
Eksid üldistades. Mitte kõik riigitöötajad ei istu nv kodus.. ma olen riigiametnik ja teen (töö)nädalas ~80 töötundi, k.a ööd, nv ja riigipühad. Järgnev nädal on vaba aga sisuliselt tööaeg möödub kas rakkes või end peale vahetust välja magades et siis uuesti tööle tormata. Töö spetsiifika nõuab seda.
Aga ma ei arva et postitöötajad peaks olema kahes vahetuses tööl - öösel ja päeval ning nv k.a. Milleks? kulud ju ka suuremad (öötariifi erinevus jne). Nende teenus ei ole kriitiline.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
07.12.2014 19:01:43
|
|
|
| PCman kirjutas: |
| Juhtusin Omniva uut jubedat reklaami kuulma raadios post24 kohta. Konkurentide mahategemine käib täie hooga. Tekitab rohkem põlastust omniva vastu kui soovi seda kasutada... |
Kunagine SmartPosti reklaam juba ununenud?
Aga tegelikult on sellel reklaamil iva sees - neid müügimehi on kõik kaubanduskeskused täis. Lisaks peab mõnes kaubanduskeskuses orienteerumisekspert olema, et SmartPosti automaati üles leida. Näiteks Solarises on see kusagile 0-korrusele nurga taha peidetud
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
07.12.2014 21:43:43
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| PCman kirjutas: |
| Juhtusin Omniva uut jubedat reklaami kuulma raadios post24 kohta. Konkurentide mahategemine käib täie hooga. Tekitab rohkem põlastust omniva vastu kui soovi seda kasutada... |
Kunagine SmartPosti reklaam juba ununenud?
Aga tegelikult on sellel reklaamil iva sees - neid müügimehi on kõik kaubanduskeskused täis. Lisaks peab mõnes kaubanduskeskuses orienteerumisekspert olema, et SmartPosti automaati üles leida. Näiteks Solarises on see kusagile 0-korrusele nurga taha peidetud  |
No ma usun ,et peale ühte korda otsimist jääb ikka meelde kus automaat asub ja kui regulaarselt pakke tellid, siis ei tohiks väga probleeme olla
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
07.12.2014 22:07:41
|
|
|
Sel juhul mõistan su nördimust.
Mul endal on dilemma, kui tellin piima SP kaudu, on piim soojas hapuks läinud ja kui EP, siis on piim jääs.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
08.12.2014 14:18:53
|
|
|
proovi sa -10 kraadi juures 15 sekundiga EP automaadist pakki teele saata - hui saadki - 15 sek kulub ainuüksi numbri toksimisele - sest ekraan ei jõua vajutustele järele.
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
08.12.2014 16:57:08
|
|
|
Valid ettevalmistatud paki nupu, skanneerid triipkoodi ja asetad paki kappi. Valmis.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
08.12.2014 17:07:06
|
|
|
Kalliks läheb kui ise vormistada. Prindi, lõika, kleebi. Elekter maksab, paber maksab, printeri tahm/tint maksab, liim/teip + kulumine.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
08.12.2014 19:40:32
|
|
|
Mugavus ja aeg maksavad rohkem
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.12.2014 22:38:44
|
|
|
| tcumen kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| tcumen kirjutas: |
| Ja selles on Omnival Smartpostilt palju õppida. |
Riigiettevõte vs eraettevõte |
Nii on.
Aga kas see peab nii olema?
Et kas riigiettevõtet ei saagi siis juhtida samadel alustel, kui eraettevõtet? Või on riigi AS ainult sõbrale soojaks pesaks? |
Riigiettevõte on kolhoos. Erinevus on selles, et eraettevõttel on konkreetne omanik, kes jamade korral midagi ette võtab kuid riigiettevõttel on vaid palgatöötajad, kelle huvi on vaid probleem kuhugi mujale veeretada ja oma tagumikku kaitsta.
Üks suur erinevus on veel. Riigiasutusel on eelarve. Kui raha seal eelarves vale rea peal satub olema, siis nii ongi, et selle eest võib küll kalli telerekaalmi tellida, kuid teenuse kvaliteedi parandamisse seda investeerida ei tohi. Eelnev oli muidugi piltlik näide, EP eelarvest ega selle täitmisest ei tea ma midagi.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|