|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
24.11.2014 15:05:02
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Olid kaasas jah, ei jagand matsu välja
Liimpuitkilp kitsaim on 18mm. Sahtli jaoks peaks tasapind siis olema üle 22mm ehk. Tasapind on 60cm ja melamiin 59cm sügav. Tasapind jääb seinast liiga kaugele juba (12mm - plaadid). Hind kirves ka vist. |
teinud siis kapid väiksemaks
pm enamus kappe, mis müügil ongi väiksemad tasapinnas, et uks/sahtel/käepide üle tasapinna poleks
Riputamine on tegelikilt natuke valesti lahendatud. Koormus yhe laua peal
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
24.11.2014 15:23:37
|
|
|
Ilus kanditud pind ja ~7mm pikkupidi maha nomaeitea
Kruvid hoiavad ainult, et seinast eemale ei tuleks. Kogu raskus jääb ikkagi plaatidele seinas.
No südamerahuks küljele ja lakke võib ka ju lasta.
Sangpomme riiulitel eksponeerima ei hakka
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
24.11.2014 15:31:08
|
|
|
Ma piilusin läbi mobla, ei pannud tähele, et plaatidele toetub
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
24.11.2014 15:33:04
|
|
|
DVDRW, soovitraks ikka kipsikruvid välja vahetada. Need murduvad iseenesest ja seal ei aita plaadid ka mitte.
Need nõrgas eestimaa tuules lendavad majakatused on tihtipeale ehitusspetside poolt kah kipsikruviga kinnitatud. Tee sellest omad järeldused.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
24.11.2014 15:46:06
|
|
|
Seepärast, et liiga peened või kipskruvi metall on kehvem kuidagi?
Espakis mõtlesin töötasapinna ära lasta kantida, a krt kuu aega järjekord
Proovisin ise, saab küll.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
24.11.2014 15:53:23
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Seepärast, et liiga peened või kipskruvi metall on kehvem kuidagi?
Espakis mõtlesin töötasapinna ära lasta kantida, a krt kuu aega järjekord
Proovisin ise, saab küll. |
Kipsikruvi on peene keskosaga (kogu diameeter ainult 3,5mm) ja karastatuse tõttu väga habras. Kasuta tavalist puidukruvi pigem kipsikruvi asemel.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
24.11.2014 16:06:53
|
|
|
Kipsikruvid viskavad külmaga pead maha.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
24.11.2014 17:39:42
|
|
|
Oleneb seinast ka- kui betoonsein, võiks julguse mõttes kohe kiilankruga panna
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
24.11.2014 17:46:03
|
|
|
happekindlaga siis juba
Ise usaldan kas Jaapani Rusbert tähisega või siis C4 välikruvi. Neid kannatab ikka 2-3 korda väänata. Kips murdus, aga juba väiksema pinge korral. Pole normaalne kui teinekord lased kruvides pea maha.
Ja kruvi osta ikka torx 25 otsaga.
//
Naaber suvel ropendas aias...oli tellingut teinud kipsikruvi jäägiga - sähh sulle haritud teadlast
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
24.11.2014 18:06:20
|
|
|
Tegelikult ega need C4 kruvid ka mingid eluaegsed ei ole- päris mitu korda olen selliseid pooleks lasknud. Mida suurem torx, seda uhkem
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
24.11.2014 18:15:53
|
|
|
Ainult 1 kruvi pole kunagi kindel, siis pigem lase kruviga kinni ja nael ka veel
Kuur mul ehitatud 3-5 tk neid lastes igasse sõlme. Kestab küll, kivikatus peal.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
24.11.2014 21:23:57
|
|
|
Keegi teab kust saab M3 polti 6-10mm Torx peaga?
RV oleks vingem.
ABC-s on, aga kuuskant, mis kohe üle käima hakkab
(100W LEDide kinnitamine radikale)
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
24.11.2014 21:24:27
|
|
|
DVDRW, Bauhaus? Seal on kaks riiulivahet erinevaid polte, roostevabasid pean just silmas.
M3 ja torx. Ei teagi, kas olen selliseid kohanud. Kuuskant on tavalisem sellises suuruses poldi jaoks.
Würth ja Baltic Bolt on muidugi ka kohad, kust tasuks vaadata.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jerry
4K külmavana

liitunud: 01.02.2003
|
24.11.2014 21:25:00
|
|
|
http://www.janere.ee/pages/et/esileht.php - seal ehk
_________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha |
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
25.11.2014 05:32:24
|
|
|
Kusjuures see "Ei plaani alasit riiulisse paigutada" värk ei toimi väga. Mul suvilas sai ka üks kapp seina kruvitud, et egas sinna palju asju lähe, ainult taldrikud. Lõpptulemus oli ikka see, et taldrikuid sai sinna päris palju pika aja peale ja kaaluvad nad lõpuks parajalt, et kapp seinast alla tuleks koos nõudega. Ajas üles küll keset ööd. Ma algul tükk aega uurisin et milline akendest puruks on, enne kui avastasin, et üks kapp seinalt maas hoopis
_________________ O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte. |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
25.11.2014 08:47:44
|
|
|
Ega jah... mul ainuke ehmatus olnud see, kui naine unes ütles, et "jälle jätsid vee jooksma". Alupex torul lõi pimeda eest ja köögis natuke vett, oma laiskus...ei tasu poole ööni torutööd teha
Mul "õnneks" oli vana kapp 120mm naeltega ja uue panin kruvidega. Nüüd kontrollisin ka (et ehk endal hoopis kokku hoidnud), torx 30 kruvidega servad ja keskmised kergemad kapid torx 25.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
27.11.2014 14:40:17
|
|
|
| Oskate kommenteerida wc-dussi nurga ehitust vanasse puumaja korterisse ? Silmal üks ühe toaline korter aga sellel vaid kraanikauss(valamu) köögitarbeks kuskil ca meetri kõrgusel seinas, muu san. tehnika puudub. Kui kerge ja kulukas sinna see wc ja dussinurga tekitamine oleks.
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
27.11.2014 15:00:43
|
|
|
| kakukeo kirjutas: |
| Oskate kommenteerida wc-dussi nurga ehitust vanasse puumaja korterisse ? Silmal üks ühe toaline korter aga sellel vaid kraanikauss(valamu) köögitarbeks kuskil ca meetri kõrgusel seinas, muu san. tehnika puudub. Kui kerge ja kulukas sinna see wc ja dussinurga tekitamine oleks. |
Duššinurk osta valmiskujul. Kempsu jaoks peaks jämedam kanalisatsioonitoru kusagil ligipääsetav olema.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
27.11.2014 15:11:19
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
| kakukeo kirjutas: |
| Oskate kommenteerida wc-dussi nurga ehitust vanasse puumaja korterisse ? Silmal üks ühe toaline korter aga sellel vaid kraanikauss(valamu) köögitarbeks kuskil ca meetri kõrgusel seinas, muu san. tehnika puudub. Kui kerge ja kulukas sinna see wc ja dussinurga tekitamine oleks. |
Duššinurk osta valmiskujul. Kempsu jaoks peaks jämedam kanalisatsioonitoru kusagil ligipääsetav olema. |
Dussinurga saaks ilmselt väikese torudega mängimisega paigaldatud arvestades,et valamu ju hetkel olemas.
Kui see "Jämedam" toru saadaval ei ole, kas on veel mingeid lahendusi ?
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
27.11.2014 15:23:07
|
|
|
| kakukeo kirjutas: |
| Kui see "Jämedam" toru saadaval ei ole, kas on veel mingeid lahendusi ? |
Müüakse spets "üleminekuid" koos pumbaga, mis pressivad jämedama peenemaks. Seal vist oli küll see lisaprobleem, et paberit ei tohtinud kaasa saata.
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
27.11.2014 15:24:10
|
|
|
Kui sul põrandatasapinnas puudub äravool, siis on natuke raske seda duššinurka kasutada.
Saab muidugi kasvõi lae alla kanalisatsiooni vee suunata, kui toru seal juhtub olema. Vastav automaatne pumpla maksab 400-600€ vahel.
http://www.kodujaehitus.ee/index.php?id=435
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
27.11.2014 15:33:48
|
|
|
| See purustiga ainuke seeditav lahendus jah. Samas ega need kaua ei kesta (vähemalt vanem põlvkond oli üsna saast võrreldes reoveepumbaga). Mingi 5a kulud ära arvestades tasub juba natuke lõhkuda või lammutada ja tasapinda tõsta.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
27.11.2014 18:02:31
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
| namstoop kirjutas: |
| Rasmus kirjutas: |
| Niipalju, kui ma ise oma maja olen ehitanud ja toimetanud, siis võin puusalt tulistades öelda, et mittesanitaarruumi (ehk siis vannituba, tualett ja köök) kapitaalremont ilma sisustuse ja tehnikata jääb vahemikku 200-400€ ruutmeeter. Seda siis sisetööde korral ja eeldusel, et tehakse ära kõik - alates uutest põrandatest, seintest kuni laeni välja. Viimistlustööd jms kõik hinna sees. |
Soovitati sellist kohta
http://www.e-ehitus.ee/?pg=hinnakalkulaatorid&tid=267
Tundub piisavalt hea alus olevat kalkulatsiooniks küll. Selle järgi tuli koguhind 3360€. Juba koos vana materjali utiliseermise jms. Läheb üsna sellesse auku, mida arvatud sai.
Aga kas tõesti on kõikidel maalritöödel ruutmeetri hinnaks 11€? Kaasa arvatud tapeedi panek. Päris karm. |
heh. Paistab, et antud kalkulaatori järgi leitud hind on kindlustuse jaoks ikkagi veidi liig, igatahes saadavad oma mehe vaatama. Eks siis paistab, mille arvelt üritavad lõigata. Materjalide osas küll kompromissi ei kavatse teha. Eriti põranda osas, ehket laminaadi võivad endale sisse soolata Mis sest, et nõukaaegne, aga ikkagi puitu sisaldav parkett on see, mis rikutud sai. |
mis siis hinnaks määrati ja põrandast saab?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
27.11.2014 18:16:01
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| namstoop kirjutas: |
| namstoop kirjutas: |
| Rasmus kirjutas: |
| Niipalju, kui ma ise oma maja olen ehitanud ja toimetanud, siis võin puusalt tulistades öelda, et mittesanitaarruumi (ehk siis vannituba, tualett ja köök) kapitaalremont ilma sisustuse ja tehnikata jääb vahemikku 200-400€ ruutmeeter. Seda siis sisetööde korral ja eeldusel, et tehakse ära kõik - alates uutest põrandatest, seintest kuni laeni välja. Viimistlustööd jms kõik hinna sees. |
Soovitati sellist kohta
http://www.e-ehitus.ee/?pg=hinnakalkulaatorid&tid=267
Tundub piisavalt hea alus olevat kalkulatsiooniks küll. Selle järgi tuli koguhind 3360€. Juba koos vana materjali utiliseermise jms. Läheb üsna sellesse auku, mida arvatud sai.
Aga kas tõesti on kõikidel maalritöödel ruutmeetri hinnaks 11€? Kaasa arvatud tapeedi panek. Päris karm. |
heh. Paistab, et antud kalkulaatori järgi leitud hind on kindlustuse jaoks ikkagi veidi liig, igatahes saadavad oma mehe vaatama. Eks siis paistab, mille arvelt üritavad lõigata. Materjalide osas küll kompromissi ei kavatse teha. Eriti põranda osas, ehket laminaadi võivad endale sisse soolata Mis sest, et nõukaaegne, aga ikkagi puitu sisaldav parkett on see, mis rikutud sai. |
mis siis hinnaks määrati ja põrandast saab? |
hinda veel ei tea. hetkel on kalkulatsioonide tegemiseks käinud vaatamas kahe erineva ehitusfirma esindajad ja kahe erineva kindlustuse (maja ja ülemise korteri omad) kahjuhindajad Peab hakkama pileteid müüma, nagu mingi läbisõiduhoov. Nii palju on kasu olnud, et on tuvastatud vajadus ka esiku seinakatte vahetamiseks, sest masinad näitavad niiskust ka seal.
Eks siis paistab kuidas kindlustused omavahel klativad ja mis tulemuseks jääb.
Põranada osas on vähemalt kõigiga juttu olnud laudparketist.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ediss0n
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2001
|
27.11.2014 21:58:34
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
Mingisugune joonis kiire googledamise peale
Igasugu amoleedid, kui sa piiti ei adu siis vähemalt ole vait! |
Oh, komistasin veebiserveri logide otsa ja ennäe, mu aastal 2009 paint'is joonistatud katlaskeem on salaja kuulsaks saanud.
Jätkake..
_________________ :wq |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
04.12.2014 17:34:57
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| namstoop kirjutas: |
| namstoop kirjutas: |
| Rasmus kirjutas: |
| Niipalju, kui ma ise oma maja olen ehitanud ja toimetanud, siis võin puusalt tulistades öelda, et mittesanitaarruumi (ehk siis vannituba, tualett ja köök) kapitaalremont ilma sisustuse ja tehnikata jääb vahemikku 200-400€ ruutmeeter. Seda siis sisetööde korral ja eeldusel, et tehakse ära kõik - alates uutest põrandatest, seintest kuni laeni välja. Viimistlustööd jms kõik hinna sees. |
Soovitati sellist kohta
http://www.e-ehitus.ee/?pg=hinnakalkulaatorid&tid=267
Tundub piisavalt hea alus olevat kalkulatsiooniks küll. Selle järgi tuli koguhind 3360€. Juba koos vana materjali utiliseermise jms. Läheb üsna sellesse auku, mida arvatud sai.
Aga kas tõesti on kõikidel maalritöödel ruutmeetri hinnaks 11€? Kaasa arvatud tapeedi panek. Päris karm. |
heh. Paistab, et antud kalkulaatori järgi leitud hind on kindlustuse jaoks ikkagi veidi liig, igatahes saadavad oma mehe vaatama. Eks siis paistab, mille arvelt üritavad lõigata. Materjalide osas küll kompromissi ei kavatse teha. Eriti põranda osas, ehket laminaadi võivad endale sisse soolata Mis sest, et nõukaaegne, aga ikkagi puitu sisaldav parkett on see, mis rikutud sai. |
mis siis hinnaks määrati ja põrandast saab? |
hinda veel ei tea. hetkel on kalkulatsioonide tegemiseks käinud vaatamas kahe erineva ehitusfirma esindajad ja kahe erineva kindlustuse (maja ja ülemise korteri omad) kahjuhindajad Peab hakkama pileteid müüma, nagu mingi läbisõiduhoov. Nii palju on kasu olnud, et on tuvastatud vajadus ka esiku seinakatte vahetamiseks, sest masinad näitavad niiskust ka seal.
Eks siis paistab kuidas kindlustused omavahel klativad ja mis tulemuseks jääb.
Põranada osas on vähemalt kõigiga juttu olnud laudparketist. |
Nüüd oleme ühe hinnapakkumise kätte saanud. Lastetoas taastatakse lagi, põrand, seinad, koridoris lagi ja seinad. Koos käibemaksuga 4200€.
Nüüd kindlustus (IF) küsib kas tahame võtta vastu selle pakkumise koos tööga või raha ja otsime ise kuidas saame.
On kellelgi kokkupuuteid olnud kindlustuse ehitusfirmadega? Mõnes mõttes oleks endal muretum (juhul kui asjad sujuvad ja keegi üle lasta ei ürita) kindlustuse oma kasutada, siis on üks surveorgan lisaks kui vaja. Teisalt - kui palju need kindlustuse kaudu tulnud firmad on korteriomanikuga valmis kompromisse tegema materjalide jms osas. Ma eeldan, et nad siiski ei tule mingi enda kolaga kohale vaid saab ikka ise ka sõna sekka öelda põranda värvi ja stiili jms osas
See tüüp, kes mõõtmas ja vaatamas käis, oli küll üsna antisotsiaalne ja negatiivse suhtumisega (ehket mitte eriti koostööaldis), säärast töömeest küll ei tahaks.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
04.12.2014 17:38:41
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
| On kellelgi kokkupuuteid olnud kindlustuse ehitusfirmadega? |
Täiesti seinast seina - on asjalikke on käpardeid.
Sõltub suuresti kindlustuse kahjumenetlejast, et kas/palju viitsib firma tausta uurida või vaatab lihtsalt milline pakkumine odavaim tuli.
Põhimõtteliselt peaksid saama kindlustuselt küsida selle konkreetse firma nime ning seejärel katsuda veidi nende tausta uurida (Eesti on väike, netiotsingud, eelmised kliendid jms) ning nendega ka otse suhelda.
Kirvereegel on, et kui tundub imelik, võta raha ja organiseeri ise, lõppkokkuvõttes odavam (närvidele).
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
05.12.2014 03:08:48
|
|
|
namstoop
ära hinda ainult ühe kuti ja ühe päeva järgi inimest, võibolla oli tal midagi sitasti või muud mõtted peas või ongi selline, närviline
Samas muidugi kui ohukell käis, siis tee tõsisem taustauuring.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
05.12.2014 12:55:14
|
|
|
| Ertai kirjutas: |
namstoop
ära hinda ainult ühe kuti ja ühe päeva järgi inimest, võibolla oli tal midagi sitasti või muud mõtted peas või ongi selline, närviline
Samas muidugi kui ohukell käis, siis tee tõsisem taustauuring. |
einoh seda muidugi, ja suure tõenäosusega ei ole tema see, kes reaalselt ehitama tuleb. See on äkki veel hullem
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
05.12.2014 13:32:32
|
|
|
| tsitaat: |
| On kellelgi kokkupuuteid olnud kindlustuse ehitusfirmadega? Mõnes mõttes oleks endal muretum (juhul kui asjad sujuvad ja keegi üle lasta ei ürita) kindlustuse oma kasutada, siis on üks surveorgan lisaks kui vaja. Teisalt - kui palju need kindlustuse kaudu tulnud firmad on korteriomanikuga valmis kompromisse tegema materjalide jms osas. Ma eeldan, et nad siiski ei tule mingi enda kolaga kohale vaid saab ikka ise ka sõna sekka öelda põranda värvi ja stiili jms osas icon_question.gif icon_biggrin.gif |
Kohe suur kokkupuude oli: poolpõlenud puitmaja 3-e korteriga. Mul ei jäänud vist päevagi ca. 10-ne kuu jooksul vahele, kus ma poleks kohal käinud nina asjasse toppimas. Osades asjades sai ühel nõul oldud ehitajatega, osades vaieldud ja päris korralikult.
Üldiselt... kui see ettevõte on kindlustusega regulaarselt koostööd tegev, siis on natuke lihtsam. Kindlustuse kaudu tilgub neile tööd kogu aeg, kui nad hinnapakkumistega (ja niivõrd-kuivõrd töö kvaliteediga) konkurentsis püsivad. Kesse ikka oma leivakotti kakada tahaks.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
05.12.2014 13:49:48
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| tsitaat: |
| On kellelgi kokkupuuteid olnud kindlustuse ehitusfirmadega? Mõnes mõttes oleks endal muretum (juhul kui asjad sujuvad ja keegi üle lasta ei ürita) kindlustuse oma kasutada, siis on üks surveorgan lisaks kui vaja. Teisalt - kui palju need kindlustuse kaudu tulnud firmad on korteriomanikuga valmis kompromisse tegema materjalide jms osas. Ma eeldan, et nad siiski ei tule mingi enda kolaga kohale vaid saab ikka ise ka sõna sekka öelda põranda värvi ja stiili jms osas icon_question.gif icon_biggrin.gif |
Kohe suur kokkupuude oli: poolpõlenud puitmaja 3-e korteriga. Mul ei jäänud vist päevagi ca. 10-ne kuu jooksul vahele, kus ma poleks kohal käinud nina asjasse toppimas. Osades asjades sai ühel nõul oldud ehitajatega, osades vaieldud ja päris korralikult.
Üldiselt... kui see ettevõte on kindlustusega regulaarselt koostööd tegev, siis on natuke lihtsam. Kindlustuse kaudu tilgub neile tööd kogu aeg, kui nad hinnapakkumistega (ja niivõrd-kuivõrd töö kvaliteediga) konkurentsis püsivad. Kesse ikka oma leivakotti kakada tahaks. |
mul ka see teooria, et kui nad ikka sitta tööd teevad ja ma käin ja virisen sel teemal kindlustusele, siis nad ju järgmine kord jäävad tööst ilma. Seega nagu väike lisatagatis.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
05.12.2014 15:09:33
|
|
|
namstoop
Kui vähegi midagi ise ka jagad, siis kohe alguses hakka küsima viisakalt, miks nii ja miks naa ja hoia silma peal, et nad teaks, et mingit jebimist korraldada ei saa.
Sõber lasi just paaril jõmmil vannitoa remonti teha, kõik oli tore seni, kuni ise teises toas tööd tegi ja mõne tunni tagant kiikas, kuidas läheb.
Läks 2 päevaks ära, jättis naise koju. Jõmmid olid terve ühe seina soojustamata jätnud, tubli tüdruk ise ronis veel redeliga lae alla ja vaatas seina taha ja küsis, et miks seal soojustust pole.
"oi blinn, unustasime" Veeti vill auto pealt korteri tagasi ja võeti sein uuesti lahti ja soojustati ära.
On ikka inimesi.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
05.12.2014 16:06:41
|
|
|
Jama, ei saanudki jõmm omal asju soojustatud
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
06.12.2014 03:19:34
|
|
|
Ise ei taha kätt valgeks teha? Sanremondiga võiks igaüks hakkama saada, mõne tuttava ehitaja ikka leiad kelle käest nõu küsida. Või pole summa motiveeriv?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
06.12.2014 12:45:37
|
|
|
elukaz, no tegu ei ole päris san remondiga enam. ja varasemad on saanud ise teha loomulikult. Aga jah, enda aeg maksab tiba rohkem kui see nädal-paar, mis selle peale minimaalselt kulutama peaks.
Lisaks viskas kindlustus ette sellise huvitava fakti, et kui raha valime, siis on summa 25% väiksem. Mis krdi loogika see on.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
06.12.2014 12:54:56
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
elukaz, no tegu ei ole päris san remondiga enam. ja varasemad on saanud ise teha loomulikult. Aga jah, enda aeg maksab tiba rohkem kui see nädal-paar, mis selle peale minimaalselt kulutama peaks.
Lisaks viskas kindlustus ette sellise huvitava fakti, et kui raha valime, siis on summa 25% väiksem. Mis krdi loogika see on. |
See loogika (ilmselt), et ise tehes ei maks Sa ju tööjõumakse (sots, tulu, töötukindlustus)
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
06.12.2014 13:00:33
|
|
|
| Pioneer pliit. Sees oli lõhkenud boiler. Malmist sisesein katki, lõhkusin välja. Plaan samotist uus kolle laduda. Aga mida välisseina ja samoti vahele panna? Enne oli mingi asbestplaat või klaasvill. Mida tänapäeval kasutatakse antud olukorras?
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
06.12.2014 13:02:39
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
| namstoop kirjutas: |
elukaz, no tegu ei ole päris san remondiga enam. ja varasemad on saanud ise teha loomulikult. Aga jah, enda aeg maksab tiba rohkem kui see nädal-paar, mis selle peale minimaalselt kulutama peaks.
Lisaks viskas kindlustus ette sellise huvitava fakti, et kui raha valime, siis on summa 25% väiksem. Mis krdi loogika see on. |
See loogika (ilmselt), et ise tehes ei maks Sa ju tööjõumakse (sots, tulu, töötukindlustus) |
nojah aga äkki ma tahaks palgata hoopis teise firma, siis oleks ju kulud sama suured.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jerry
4K külmavana

liitunud: 01.02.2003
|
06.12.2014 14:26:04
|
|
|
| waux kirjutas: |
| Pioneer pliit. Sees oli lõhkenud boiler. Malmist sisesein katki, lõhkusin välja. Plaan samotist uus kolle laduda. Aga mida välisseina ja samoti vahele panna? Enne oli mingi asbestplaat või klaasvill. Mida tänapäeval kasutatakse antud olukorras? |
tulekindel vill
_________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha |
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
06.12.2014 19:31:40
|
|
|
| Jerry kirjutas: |
| waux kirjutas: |
| Pioneer pliit. Sees oli lõhkenud boiler. Malmist sisesein katki, lõhkusin välja. Plaan samotist uus kolle laduda. Aga mida välisseina ja samoti vahele panna? Enne oli mingi asbestplaat või klaasvill. Mida tänapäeval kasutatakse antud olukorras? |
tulekindel vill  |
Kivivillaplaate kasutatakse, olen näinud, et ahjuukse lengi ja kivi vahele samuti pannakse kivivillaplaadist lõigatud ribasid. Vanasti kippusid need metalli ja kivi ühendused suitsu lekkima, vististi, et metall kuumaga mängib ja saviühendus mureneb ära.
Muidu reklaamivad mingit skamotec plaati ka kaminatesse ja ahjudesse.
| namstoop kirjutas: |
| Lisaks viskas kindlustus ette sellise huvitava fakti, et kui raha valime, siis on summa 25% väiksem. Mis krdi loogika see on. |
mõni aasta tagasi äikesetormis sai plekkkatus viga, mõned mõlgid, ja kindlustuse poolt oli valida, kas ehitusfirma vahetab kahju saanud plekipaanid välja või ise tehes saan 50% raha. Sai raha võetud, kuna vigastus oli rohkem esteetilist laadi, mõlgid olid räästa osal, tagusin ise välja ja katusevärvi aerosooliga lasin üle - jäi hea küll, kes ei tea ei märka
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
06.12.2014 20:37:23
|
|
|
| H_K kirjutas: |
| namstoop kirjutas: |
| Lisaks viskas kindlustus ette sellise huvitava fakti, et kui raha valime, siis on summa 25% väiksem. Mis krdi loogika see on. |
mõni aasta tagasi äikesetormis sai plekkkatus viga, mõned mõlgid, ja kindlustuse poolt oli valida, kas ehitusfirma vahetab kahju saanud plekipaanid välja või ise tehes saan 50% raha. Sai raha võetud, kuna vigastus oli rohkem esteetilist laadi, mõlgid olid räästa osal, tagusin ise välja ja katusevärvi aerosooliga lasin üle - jäi hea küll, kes ei tea ei märka  |
Manipuleerivad lihtsalt. Sõidukikahjude puhul üritavad ka alati mingit käibemaksu jura ja tööjõumaksude jura ajada.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
06.12.2014 21:05:21
|
|
|
| Jerry kirjutas: |
| waux kirjutas: |
| Pioneer pliit. Sees oli lõhkenud boiler. Malmist sisesein katki, lõhkusin välja. Plaan samotist uus kolle laduda. Aga mida välisseina ja samoti vahele panna? Enne oli mingi asbestplaat või klaasvill. Mida tänapäeval kasutatakse antud olukorras? |
tulekindel vill  |
Jah, õige. Vill kompenseerib eri kihtide paisumist.
Skamotec ehk siis hall kaltsiumsilikaatplaat on kamina välisvooderduse jaoks ja puidu ning kuumkeha vaheliseks soojusisoleerimiseks.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
06.12.2014 21:58:39
|
|
|
| Rasmus kirjutas: |
| H_K kirjutas: |
| namstoop kirjutas: |
| Lisaks viskas kindlustus ette sellise huvitava fakti, et kui raha valime, siis on summa 25% väiksem. Mis krdi loogika see on. |
mõni aasta tagasi äikesetormis sai plekkkatus viga, mõned mõlgid, ja kindlustuse poolt oli valida, kas ehitusfirma vahetab kahju saanud plekipaanid välja või ise tehes saan 50% raha. Sai raha võetud, kuna vigastus oli rohkem esteetilist laadi, mõlgid olid räästa osal, tagusin ise välja ja katusevärvi aerosooliga lasin üle - jäi hea küll, kes ei tea ei märka  |
Manipuleerivad lihtsalt. Sõidukikahjude puhul üritavad ka alati mingit käibemaksu jura ja tööjõumaksude jura ajada. |
Aga on neil selleks mingi legaalne alus ka olemas? Minul ju nendega mingit vastavat lepingut ei ole, kus see sätestatud oleks. Ja noh alguses saadeti ehitaja hinnapakkumine ja küsiti, et kas tahame tööd või võtame raha. Ei mingi juttu, et ühel juhul on 25% väiksema. Siis maja ühistu tegelena mainis, et mingi selline värk vist pidi olema. Täpsustamise makse tingimusi ja selguski, et nii on. Ei oleks uurinud, siis oleks ilmselt lihtsalt tuimalt 25% vähema kantud või ja oleks niimoodi teada saanud. See mingi common knowledge ju küll ei tohiks olla
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
06.12.2014 23:10:20
|
|
|
namstoop, neilt endilt kõige kindlam uurida, millega neid % põhjendavad. Meil ka ühe korteri omanik kaalus sarnast varianti ja täpselt sama tulemus.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
07.12.2014 00:16:55
|
|
|
Ei ole neil midagi. Manipuleerivad lihtsalt, sest seaduse järgi kokkuleppe küsimus. Mina pole liikluskahjude puhul mitte kordagi alla andnud ja lõpuks olen oma rahad kätte saanud, sest nendepoolsed koostööpartnerid Rakveres on mingid naljavennad, kellega ei viitsi sõdida, sest töö on väga halva kvaliteediga.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
08.12.2014 23:11:08
|
|
|
See firma, mis kindlustuse poolt remonti tegema tuleks, on Trendmaster OÜ (katused.eu), On keegi miskit selle kohta kuulnud või kokku puutunud? Google eriti midagi välja ei too.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
08.12.2014 23:36:01
|
|
|
Kõlab nagu modemitootja. Aga tundub ok firma olevat, nende kaubikuid olen küll linna peal näinud.
(neid k*radi emateab ja inforegistreid on dohhuijaa kui palju, ürita siis nende hulgast endale vajalikku infot (kokkupuuteid) leida )
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
09.12.2014 19:32:38
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
See firma, mis kindlustuse poolt remonti tegema tuleks, on Trendmaster OÜ (katused.eu), On keegi miskit selle kohta kuulnud või kokku puutunud? Google eriti midagi välja ei too.  |
Piltide järgi teevad ok tööd st. suhtumine võiks ok olla. Kas katus ja üldehitus kokku käib on iseasi teema, samas eks paratamatus, sest katusetööde hinnad on viimased 7-8a suht samas augus püsinud.
Nii et teevad siis talvist lisaraha. Inforegister näitab palgataset ka heana.
Viimase aja teema pigem inimeste enda ülim tarkus - käiakse uuritakse kõik foorumid läbi ja siis tulevad spetsid kohale... tüüpilise töömehe motti tõmbab see alla ja nii võib juhtuda, et tehakse täpselt standardi järgi, aga ei midagi rohkemat.
Ehk mõni peensilm jääb ikka rahulolematuks.
Ehk võib juhtuda nagu Viru ralliga:
Miks naaber uue aia sai ja minul ainult 3 planku vahetati...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
18.12.2014 17:24:21
|
|
|
Tere, mul üks suur suur mure
Mul pole varem olnud sellist probleemi nii et palun ärge saage kurjaks. Ma siin suht meeleheitel juba ja ma ausalt eio tea praegu, kuhu või mida teha/pöörduda. Kirjutan nii ära, kuidas asjad on ja KEdAGI MA EI SÜÜDISTA: Ma just otsin lahendust et mis on võimalik teha.
1. Eelmine aasta kingiti mulle sünnipäevaks korter, mille ma ise valisin. See korter sobis väga ilusti mulle, kõik oli ilus ja mulle öeldi et ei ole hallituse jama ega muud probleeme. Ma aint mäletan et eelmised omanikud ütlesid et "parkettaknad pandi hiljuti sisse" vms
2. Kõik töötas ilusti, mul oli hea soe olla, küte töötas ja mingeid probleeme polnud, ma ei mäleta et oleks, muidu ma oleks ju häält teinud-
Aga asjad hakkasid rikki minema selle aasta alates Septembrist:
1. Mingi aeg tekkis korterisse niiskus, mida ma pole SIIAMAANi suutnud mitte kuidagi välja saada. Ehk suurem osa on 80% - 95% niiskus ja ei saa seda mingit moodi välja, ilma et akna lahti teen pärani ja toa temp 14c lasen.
2. Ma polnud teadlik et sihuke asi ÜLDSE juhtub nii et ma arvasin et nii pidigi olema, sest vb oli nii soe sügis ja tekkis niiskus ja ära ei kadund ja ma ootasin kui külmaks läheb siis läheb alla.
3. KÜ munes küttega päris tükk aega, kus oleks pidand küte juba ammu ammu sees olema, aga polnud.
4. Lõpuks kui küte ka sisse pandi, ei tunne ma mitte mingit sooja siin, see radikas on VAEVU soe ja mitte mingit sooja ta ei anna, vahest on hommikuti toas 17,5c. KÜle olen rääkind, nemad mainisid "Kui õues on 5+, siis lülib see küte välja, alla selle hakkab soojendama." No ma ütlesin et mul on külm ikka, isegi kui see sees on, a see on leige ja kas õhk onvälja lastud, Siis öeldi sama juttu et 5+ ja lülib välja.
5. Ma mainisin et mul on niiskusega ja muu asjaga tekkinud väga suur hallitus mis koguaeg kasvab sest ma ei olnud varem üldse teadlik et kas nii peabki olema. Mulle ütlesid nad et 2 kuud tagasi olid neil hallituse ja niiskusega seotud lipik et kui on, siis teada anda, aga tol ajal ma veel ei teadnud mis üldse toimub, ma ei osand siis veel pöörduda. Andke andeks :C
6. Nüüd on aga nii suureks see kõik läind ja kasutaja Okman ütleb et see vist võis juba varem olla + kui öeldi et parkettaknad pandi siia hiljuti, vb need tekitavad niiskust ja eelmised omanikud ei ütelnud ja nüüd ma olen selle jamaga siin võitlev ja kui seinas juba hallitus on, siis pean Kogu seina koos aknaga maha võtma.
7. Kuidas eelmine aasta oli kõik korras ja see aasta läks perse?
--------
Mida on mul võimalik teha, kas ma pean nüüd ise kõik kinni maksma, või on KÜlt võimalik siiski saada see hallituse eemaldamise teenus? Ma tean ma vahest ei loe neid tekste seinal sest ma pole märgand et midagi uut oli tulnud sinna, suurem osa olid samad asjad ja tol ajal ma ei teadnud et seda vaja läheb sest nii vähe elanud siin. Ma mõistsin liiiiga hilja
Pöördusin linnavalitsuse poole et mis teha on võimalik, aga tugiisik ütles mulle et vaevalt sealt abi saab jne. Et nad ei oska midagi teha. Ma tahan teada mis VÕIMALUSED mul on! Tarbijakaitsesse kijrutasin ka, a sealt abi ka ei saand, sry, olin meeleheitel, siis proovisin igalt poolt mis võimalik.
KÜ andis mulle ühe numbri ka, kuhu helistan et spetsialist tuleb, helistan sinna varsti.
Jällegi, ma ei otsi mitte mingeid süüdlasi, ma lihtsalt soovin teada, mida on mul võimalik teha Olen ära proovind deleteda seda hallitust aga see tuleb tagasi ja suuremana + see hallituseasi on tõsine mürk, ma ei suutnud 4 minutitki teha kui hakkasin täiega öökima + ma ei ulata üldse laest teha :C. Ja kui ka pühkisin siis kõik läks täiega laiali ja aknad higistavad ka igapäev et käin üle aga järgmine päev on TÄPSELT SAMA JAMA. Ainbuke viis kuidas niiskust maha saada, pean akna terveks päevaks lahti jätma ja siis 13c istuma, siis on 1 päev või 2 % 34%.
HOIATUS, KOLEDAD PIlDID!
http://www.upload.ee/image/4417222/sitt.jpg
KOLEDAD PILDID!
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
viimati muutis Flacko 18.12.2014 17:56:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
18.12.2014 17:44:12
|
|
|
ventilatsioon tuleb korda teha
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|