Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.11.2014 15:05:02 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Olid kaasas jah, ei jagand matsu välja icon_razz1.gif
Liimpuitkilp kitsaim on 18mm. Sahtli jaoks peaks tasapind siis olema üle 22mm ehk. Tasapind on 60cm ja melamiin 59cm sügav. Tasapind jääb seinast liiga kaugele juba (12mm - plaadid). Hind kirves ka vist.
teinud siis kapid väiksemaks doh.gif
pm enamus kappe, mis müügil ongi väiksemad tasapinnas, et uks/sahtel/käepide üle tasapinna poleks

Riputamine on tegelikilt natuke valesti lahendatud. Koormus yhe laua peal

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 15:23:37 vasta tsitaadiga

Ilus kanditud pind ja ~7mm pikkupidi maha nomaeitea icon_rolleyes.gif
Kruvid hoiavad ainult, et seinast eemale ei tuleks. Kogu raskus jääb ikkagi plaatidele seinas.
No südamerahuks küljele ja lakke võib ka ju lasta.
Sangpomme riiulitel eksponeerima ei hakka icon_razz1.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.11.2014 15:31:08 vasta tsitaadiga

Ma piilusin läbi mobla, ei pannud tähele, et plaatidele toetub
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.11.2014 15:33:04 vasta tsitaadiga

DVDRW, soovitraks ikka kipsikruvid välja vahetada. Need murduvad iseenesest ja seal ei aita plaadid ka mitte.
Need nõrgas eestimaa tuules lendavad majakatused on tihtipeale ehitusspetside poolt kah kipsikruviga kinnitatud. Tee sellest omad järeldused.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 15:46:06 vasta tsitaadiga

Seepärast, et liiga peened või kipskruvi metall on kehvem kuidagi?
Espakis mõtlesin töötasapinna ära lasta kantida, a krt kuu aega järjekord icon_eek.gif
Proovisin ise, saab küll.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.11.2014 15:53:23 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Seepärast, et liiga peened või kipskruvi metall on kehvem kuidagi?
Espakis mõtlesin töötasapinna ära lasta kantida, a krt kuu aega järjekord icon_eek.gif
Proovisin ise, saab küll.


Kipsikruvi on peene keskosaga (kogu diameeter ainult 3,5mm) ja karastatuse tõttu väga habras. Kasuta tavalist puidukruvi pigem kipsikruvi asemel.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 16:06:53 vasta tsitaadiga

Kipsikruvid viskavad külmaga pead maha.
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 24.11.2014 17:39:42 vasta tsitaadiga

Oleneb seinast ka- kui betoonsein, võiks julguse mõttes kohe kiilankruga panna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.11.2014 17:46:03 vasta tsitaadiga

happekindlaga siis juba icon_razz.gif
Ise usaldan kas Jaapani Rusbert tähisega või siis C4 välikruvi. Neid kannatab ikka 2-3 korda väänata. Kips murdus, aga juba väiksema pinge korral. Pole normaalne kui teinekord lased kruvides pea maha.
Ja kruvi osta ikka torx 25 otsaga.
//
Naaber suvel ropendas aias...oli tellingut teinud kipsikruvi jäägiga - sähh sulle haritud teadlast icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 24.11.2014 18:06:20 vasta tsitaadiga

Tegelikult ega need C4 kruvid ka mingid eluaegsed ei ole- päris mitu korda olen selliseid pooleks lasknud. Mida suurem torx, seda uhkem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.11.2014 18:15:53 vasta tsitaadiga

Ainult 1 kruvi pole kunagi kindel, siis pigem lase kruviga kinni ja nael ka veel icon_razz.gif
Kuur mul ehitatud 3-5 tk neid lastes igasse sõlme. Kestab küll, kivikatus peal.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 21:23:57 vasta tsitaadiga

Keegi teab kust saab M3 polti 6-10mm Torx peaga?
RV oleks vingem.
ABC-s on, aga kuuskant, mis kohe üle käima hakkab icon_mad.gif
(100W LEDide kinnitamine radikale)
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.11.2014 21:24:27 vasta tsitaadiga

DVDRW, Bauhaus? Seal on kaks riiulivahet erinevaid polte, roostevabasid pean just silmas.
M3 ja torx. Ei teagi, kas olen selliseid kohanud. Kuuskant on tavalisem sellises suuruses poldi jaoks.
Würth ja Baltic Bolt on muidugi ka kohad, kust tasuks vaadata.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 21:25:00 vasta tsitaadiga

http://www.janere.ee/pages/et/esileht.php - seal ehk
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2014 05:32:24 vasta tsitaadiga

Kusjuures see "Ei plaani alasit riiulisse paigutada" värk ei toimi väga. Mul suvilas sai ka üks kapp seina kruvitud, et egas sinna palju asju lähe, ainult taldrikud. Lõpptulemus oli ikka see, et taldrikuid sai sinna päris palju pika aja peale ja kaaluvad nad lõpuks parajalt, et kapp seinast alla tuleks koos nõudega. Ajas üles küll keset ööd. Ma algul tükk aega uurisin et milline akendest puruks on, enne kui avastasin, et üks kapp seinalt maas hoopis icon_lol.gif
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.11.2014 08:47:44 vasta tsitaadiga

Ega jah... mul ainuke ehmatus olnud see, kui naine unes ütles, et "jälle jätsid vee jooksma". Alupex torul lõi pimeda eest ja köögis natuke vett, oma laiskus...ei tasu poole ööni torutööd teha icon_smile.gif
Mul "õnneks" oli vana kapp 120mm naeltega ja uue panin kruvidega. Nüüd kontrollisin ka (et ehk endal hoopis kokku hoidnud), torx 30 kruvidega servad ja keskmised kergemad kapid torx 25.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 14:40:17 vasta tsitaadiga

Oskate kommenteerida wc-dussi nurga ehitust vanasse puumaja korterisse ? Silmal üks ühe toaline korter aga sellel vaid kraanikauss(valamu) köögitarbeks kuskil ca meetri kõrgusel seinas, muu san. tehnika puudub. Kui kerge ja kulukas sinna see wc ja dussinurga tekitamine oleks.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 27.11.2014 15:00:43 vasta tsitaadiga

kakukeo kirjutas:
Oskate kommenteerida wc-dussi nurga ehitust vanasse puumaja korterisse ? Silmal üks ühe toaline korter aga sellel vaid kraanikauss(valamu) köögitarbeks kuskil ca meetri kõrgusel seinas, muu san. tehnika puudub. Kui kerge ja kulukas sinna see wc ja dussinurga tekitamine oleks.

Duššinurk osta valmiskujul. Kempsu jaoks peaks jämedam kanalisatsioonitoru kusagil ligipääsetav olema.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 15:11:19 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
kakukeo kirjutas:
Oskate kommenteerida wc-dussi nurga ehitust vanasse puumaja korterisse ? Silmal üks ühe toaline korter aga sellel vaid kraanikauss(valamu) köögitarbeks kuskil ca meetri kõrgusel seinas, muu san. tehnika puudub. Kui kerge ja kulukas sinna see wc ja dussinurga tekitamine oleks.

Duššinurk osta valmiskujul. Kempsu jaoks peaks jämedam kanalisatsioonitoru kusagil ligipääsetav olema.

Dussinurga saaks ilmselt väikese torudega mängimisega paigaldatud arvestades,et valamu ju hetkel olemas.
Kui see "Jämedam" toru saadaval ei ole, kas on veel mingeid lahendusi ?
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 15:23:07 vasta tsitaadiga

kakukeo kirjutas:
Kui see "Jämedam" toru saadaval ei ole, kas on veel mingeid lahendusi ?

Müüakse spets "üleminekuid" koos pumbaga, mis pressivad jämedama peenemaks. Seal vist oli küll see lisaprobleem, et paberit ei tohtinud kaasa saata.

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.11.2014 15:24:10 vasta tsitaadiga

Kui sul põrandatasapinnas puudub äravool, siis on natuke raske seda duššinurka kasutada.
Saab muidugi kasvõi lae alla kanalisatsiooni vee suunata, kui toru seal juhtub olema. Vastav automaatne pumpla maksab 400-600€ vahel.
http://www.kodujaehitus.ee/index.php?id=435

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.11.2014 15:33:48 vasta tsitaadiga

See purustiga ainuke seeditav lahendus jah. Samas ega need kaua ei kesta (vähemalt vanem põlvkond oli üsna saast võrreldes reoveepumbaga). Mingi 5a kulud ära arvestades tasub juba natuke lõhkuda või lammutada ja tasapinda tõsta.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.11.2014 18:02:31 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
namstoop kirjutas:
Rasmus kirjutas:
Niipalju, kui ma ise oma maja olen ehitanud ja toimetanud, siis võin puusalt tulistades öelda, et mittesanitaarruumi (ehk siis vannituba, tualett ja köök) kapitaalremont ilma sisustuse ja tehnikata jääb vahemikku 200-400€ ruutmeeter. Seda siis sisetööde korral ja eeldusel, et tehakse ära kõik - alates uutest põrandatest, seintest kuni laeni välja. Viimistlustööd jms kõik hinna sees.



Soovitati sellist kohta

http://www.e-ehitus.ee/?pg=hinnakalkulaatorid&tid=267

Tundub piisavalt hea alus olevat kalkulatsiooniks küll. Selle järgi tuli koguhind 3360€. Juba koos vana materjali utiliseermise jms. Läheb üsna sellesse auku, mida arvatud sai.


Aga kas tõesti on kõikidel maalritöödel ruutmeetri hinnaks 11€? Kaasa arvatud tapeedi panek. Päris karm.


heh. Paistab, et antud kalkulaatori järgi leitud hind on kindlustuse jaoks ikkagi veidi liig, igatahes saadavad oma mehe vaatama. Eks siis paistab, mille arvelt üritavad lõigata. Materjalide osas küll kompromissi ei kavatse teha. Eriti põranda osas, ehket laminaadi võivad endale sisse soolata Mis sest, et nõukaaegne, aga ikkagi puitu sisaldav parkett on see, mis rikutud sai.
mis siis hinnaks määrati ja põrandast saab?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 18:16:01 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
namstoop kirjutas:
namstoop kirjutas:
Rasmus kirjutas:
Niipalju, kui ma ise oma maja olen ehitanud ja toimetanud, siis võin puusalt tulistades öelda, et mittesanitaarruumi (ehk siis vannituba, tualett ja köök) kapitaalremont ilma sisustuse ja tehnikata jääb vahemikku 200-400€ ruutmeeter. Seda siis sisetööde korral ja eeldusel, et tehakse ära kõik - alates uutest põrandatest, seintest kuni laeni välja. Viimistlustööd jms kõik hinna sees.



Soovitati sellist kohta

http://www.e-ehitus.ee/?pg=hinnakalkulaatorid&tid=267

Tundub piisavalt hea alus olevat kalkulatsiooniks küll. Selle järgi tuli koguhind 3360€. Juba koos vana materjali utiliseermise jms. Läheb üsna sellesse auku, mida arvatud sai.


Aga kas tõesti on kõikidel maalritöödel ruutmeetri hinnaks 11€? Kaasa arvatud tapeedi panek. Päris karm.


heh. Paistab, et antud kalkulaatori järgi leitud hind on kindlustuse jaoks ikkagi veidi liig, igatahes saadavad oma mehe vaatama. Eks siis paistab, mille arvelt üritavad lõigata. Materjalide osas küll kompromissi ei kavatse teha. Eriti põranda osas, ehket laminaadi võivad endale sisse soolata Mis sest, et nõukaaegne, aga ikkagi puitu sisaldav parkett on see, mis rikutud sai.
mis siis hinnaks määrati ja põrandast saab?



hinda veel ei tea. hetkel on kalkulatsioonide tegemiseks käinud vaatamas kahe erineva ehitusfirma esindajad ja kahe erineva kindlustuse (maja ja ülemise korteri omad) kahjuhindajad icon_lol.gif Peab hakkama pileteid müüma, nagu mingi läbisõiduhoov. Nii palju on kasu olnud, et on tuvastatud vajadus ka esiku seinakatte vahetamiseks, sest masinad näitavad niiskust ka seal.

Eks siis paistab kuidas kindlustused omavahel klativad ja mis tulemuseks jääb.

Põranada osas on vähemalt kõigiga juttu olnud laudparketist.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ediss0n
HV kasutaja


liitunud: 09.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 21:58:34 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:

Mingisugune joonis kiire googledamise peale


Igasugu amoleedid, kui sa piiti ei adu siis vähemalt ole vait!


Oh, komistasin veebiserveri logide otsa ja ennäe, mu aastal 2009 paint'is joonistatud katlaskeem on salaja kuulsaks saanud.

Jätkake..

_________________
:wq
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2014 17:34:57 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
namstoop kirjutas:
namstoop kirjutas:
Rasmus kirjutas:
Niipalju, kui ma ise oma maja olen ehitanud ja toimetanud, siis võin puusalt tulistades öelda, et mittesanitaarruumi (ehk siis vannituba, tualett ja köök) kapitaalremont ilma sisustuse ja tehnikata jääb vahemikku 200-400€ ruutmeeter. Seda siis sisetööde korral ja eeldusel, et tehakse ära kõik - alates uutest põrandatest, seintest kuni laeni välja. Viimistlustööd jms kõik hinna sees.



Soovitati sellist kohta

http://www.e-ehitus.ee/?pg=hinnakalkulaatorid&tid=267

Tundub piisavalt hea alus olevat kalkulatsiooniks küll. Selle järgi tuli koguhind 3360€. Juba koos vana materjali utiliseermise jms. Läheb üsna sellesse auku, mida arvatud sai.


Aga kas tõesti on kõikidel maalritöödel ruutmeetri hinnaks 11€? Kaasa arvatud tapeedi panek. Päris karm.


heh. Paistab, et antud kalkulaatori järgi leitud hind on kindlustuse jaoks ikkagi veidi liig, igatahes saadavad oma mehe vaatama. Eks siis paistab, mille arvelt üritavad lõigata. Materjalide osas küll kompromissi ei kavatse teha. Eriti põranda osas, ehket laminaadi võivad endale sisse soolata Mis sest, et nõukaaegne, aga ikkagi puitu sisaldav parkett on see, mis rikutud sai.
mis siis hinnaks määrati ja põrandast saab?



hinda veel ei tea. hetkel on kalkulatsioonide tegemiseks käinud vaatamas kahe erineva ehitusfirma esindajad ja kahe erineva kindlustuse (maja ja ülemise korteri omad) kahjuhindajad icon_lol.gif Peab hakkama pileteid müüma, nagu mingi läbisõiduhoov. Nii palju on kasu olnud, et on tuvastatud vajadus ka esiku seinakatte vahetamiseks, sest masinad näitavad niiskust ka seal.

Eks siis paistab kuidas kindlustused omavahel klativad ja mis tulemuseks jääb.

Põranada osas on vähemalt kõigiga juttu olnud laudparketist.


Nüüd oleme ühe hinnapakkumise kätte saanud. Lastetoas taastatakse lagi, põrand, seinad, koridoris lagi ja seinad. Koos käibemaksuga 4200€.

Nüüd kindlustus (IF) küsib kas tahame võtta vastu selle pakkumise koos tööga või raha ja otsime ise kuidas saame.

On kellelgi kokkupuuteid olnud kindlustuse ehitusfirmadega? Mõnes mõttes oleks endal muretum (juhul kui asjad sujuvad ja keegi üle lasta ei ürita) kindlustuse oma kasutada, siis on üks surveorgan lisaks kui vaja. Teisalt - kui palju need kindlustuse kaudu tulnud firmad on korteriomanikuga valmis kompromisse tegema materjalide jms osas. Ma eeldan, et nad siiski ei tule mingi enda kolaga kohale vaid saab ikka ise ka sõna sekka öelda põranda värvi ja stiili jms osas icon_question.gif icon_biggrin.gif

See tüüp, kes mõõtmas ja vaatamas käis, oli küll üsna antisotsiaalne ja negatiivse suhtumisega (ehket mitte eriti koostööaldis), säärast töömeest küll ei tahaks.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 04.12.2014 17:38:41 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
On kellelgi kokkupuuteid olnud kindlustuse ehitusfirmadega?

Täiesti seinast seina - on asjalikke on käpardeid.
Sõltub suuresti kindlustuse kahjumenetlejast, et kas/palju viitsib firma tausta uurida või vaatab lihtsalt milline pakkumine odavaim tuli.

Põhimõtteliselt peaksid saama kindlustuselt küsida selle konkreetse firma nime ning seejärel katsuda veidi nende tausta uurida (Eesti on väike, netiotsingud, eelmised kliendid jms) ning nendega ka otse suhelda.
Kirvereegel on, et kui tundub imelik, võta raha ja organiseeri ise, lõppkokkuvõttes odavam (närvidele).
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 05.12.2014 03:08:48 vasta tsitaadiga

namstoop

ära hinda ainult ühe kuti ja ühe päeva järgi inimest, võibolla oli tal midagi sitasti või muud mõtted peas või ongi selline, närviline icon_smile.gif

Samas muidugi kui ohukell käis, siis tee tõsisem taustauuring.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2014 12:55:14 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
namstoop

ära hinda ainult ühe kuti ja ühe päeva järgi inimest, võibolla oli tal midagi sitasti või muud mõtted peas või ongi selline, närviline icon_smile.gif

Samas muidugi kui ohukell käis, siis tee tõsisem taustauuring.


einoh seda muidugi, ja suure tõenäosusega ei ole tema see, kes reaalselt ehitama tuleb. See on äkki veel hullem icon_lol.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2014 13:32:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:
On kellelgi kokkupuuteid olnud kindlustuse ehitusfirmadega? Mõnes mõttes oleks endal muretum (juhul kui asjad sujuvad ja keegi üle lasta ei ürita) kindlustuse oma kasutada, siis on üks surveorgan lisaks kui vaja. Teisalt - kui palju need kindlustuse kaudu tulnud firmad on korteriomanikuga valmis kompromisse tegema materjalide jms osas. Ma eeldan, et nad siiski ei tule mingi enda kolaga kohale vaid saab ikka ise ka sõna sekka öelda põranda värvi ja stiili jms osas icon_question.gif icon_biggrin.gif


Kohe suur kokkupuude oli: poolpõlenud puitmaja 3-e korteriga. Mul ei jäänud vist päevagi ca. 10-ne kuu jooksul vahele, kus ma poleks kohal käinud nina asjasse toppimas. Osades asjades sai ühel nõul oldud ehitajatega, osades vaieldud ja päris korralikult.
Üldiselt... kui see ettevõte on kindlustusega regulaarselt koostööd tegev, siis on natuke lihtsam. Kindlustuse kaudu tilgub neile tööd kogu aeg, kui nad hinnapakkumistega (ja niivõrd-kuivõrd töö kvaliteediga) konkurentsis püsivad. Kesse ikka oma leivakotti kakada tahaks.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2014 13:49:48 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
tsitaat:
On kellelgi kokkupuuteid olnud kindlustuse ehitusfirmadega? Mõnes mõttes oleks endal muretum (juhul kui asjad sujuvad ja keegi üle lasta ei ürita) kindlustuse oma kasutada, siis on üks surveorgan lisaks kui vaja. Teisalt - kui palju need kindlustuse kaudu tulnud firmad on korteriomanikuga valmis kompromisse tegema materjalide jms osas. Ma eeldan, et nad siiski ei tule mingi enda kolaga kohale vaid saab ikka ise ka sõna sekka öelda põranda värvi ja stiili jms osas icon_question.gif icon_biggrin.gif


Kohe suur kokkupuude oli: poolpõlenud puitmaja 3-e korteriga. Mul ei jäänud vist päevagi ca. 10-ne kuu jooksul vahele, kus ma poleks kohal käinud nina asjasse toppimas. Osades asjades sai ühel nõul oldud ehitajatega, osades vaieldud ja päris korralikult.
Üldiselt... kui see ettevõte on kindlustusega regulaarselt koostööd tegev, siis on natuke lihtsam. Kindlustuse kaudu tilgub neile tööd kogu aeg, kui nad hinnapakkumistega (ja niivõrd-kuivõrd töö kvaliteediga) konkurentsis püsivad. Kesse ikka oma leivakotti kakada tahaks.


mul ka see teooria, et kui nad ikka sitta tööd teevad ja ma käin ja virisen sel teemal kindlustusele, siis nad ju järgmine kord jäävad tööst ilma. Seega nagu väike lisatagatis.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 05.12.2014 15:09:33 vasta tsitaadiga

namstoop

Kui vähegi midagi ise ka jagad, siis kohe alguses hakka küsima viisakalt, miks nii ja miks naa ja hoia silma peal, et nad teaks, et mingit jebimist korraldada ei saa.

Sõber lasi just paaril jõmmil vannitoa remonti teha, kõik oli tore seni, kuni ise teises toas tööd tegi ja mõne tunni tagant kiikas, kuidas läheb.
Läks 2 päevaks ära, jättis naise koju. Jõmmid olid terve ühe seina soojustamata jätnud, tubli tüdruk ise ronis veel redeliga lae alla ja vaatas seina taha ja küsis, et miks seal soojustust pole.
"oi blinn, unustasime" Veeti vill auto pealt korteri tagasi ja võeti sein uuesti lahti ja soojustati ära.
On ikka inimesi.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 05.12.2014 16:06:41 vasta tsitaadiga

Jama, ei saanudki jõmm omal asju soojustatud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2014 03:19:34 vasta tsitaadiga

Ise ei taha kätt valgeks teha? Sanremondiga võiks igaüks hakkama saada, mõne tuttava ehitaja ikka leiad kelle käest nõu küsida. Või pole summa motiveeriv?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2014 12:45:37 vasta tsitaadiga

elukaz, no tegu ei ole päris san remondiga enam. ja varasemad on saanud ise teha loomulikult. Aga jah, enda aeg maksab tiba rohkem kui see nädal-paar, mis selle peale minimaalselt kulutama peaks.

Lisaks viskas kindlustus ette sellise huvitava fakti, et kui raha valime, siis on summa 25% väiksem. Mis krdi loogika see on.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 06.12.2014 12:54:56 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
elukaz, no tegu ei ole päris san remondiga enam. ja varasemad on saanud ise teha loomulikult. Aga jah, enda aeg maksab tiba rohkem kui see nädal-paar, mis selle peale minimaalselt kulutama peaks.

Lisaks viskas kindlustus ette sellise huvitava fakti, et kui raha valime, siis on summa 25% väiksem. Mis krdi loogika see on.

See loogika (ilmselt), et ise tehes ei maks Sa ju tööjõumakse (sots, tulu, töötukindlustus)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2014 13:00:33 vasta tsitaadiga

Pioneer pliit. Sees oli lõhkenud boiler. Malmist sisesein katki, lõhkusin välja. Plaan samotist uus kolle laduda. Aga mida välisseina ja samoti vahele panna? Enne oli mingi asbestplaat või klaasvill. Mida tänapäeval kasutatakse antud olukorras?
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2014 13:02:39 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
namstoop kirjutas:
elukaz, no tegu ei ole päris san remondiga enam. ja varasemad on saanud ise teha loomulikult. Aga jah, enda aeg maksab tiba rohkem kui see nädal-paar, mis selle peale minimaalselt kulutama peaks.

Lisaks viskas kindlustus ette sellise huvitava fakti, et kui raha valime, siis on summa 25% väiksem. Mis krdi loogika see on.

See loogika (ilmselt), et ise tehes ei maks Sa ju tööjõumakse (sots, tulu, töötukindlustus)


nojah aga äkki ma tahaks palgata hoopis teise firma, siis oleks ju kulud sama suured. icon_rolleyes.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2014 14:26:04 vasta tsitaadiga

waux kirjutas:
Pioneer pliit. Sees oli lõhkenud boiler. Malmist sisesein katki, lõhkusin välja. Plaan samotist uus kolle laduda. Aga mida välisseina ja samoti vahele panna? Enne oli mingi asbestplaat või klaasvill. Mida tänapäeval kasutatakse antud olukorras?
tulekindel vill icon_rolleyes.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 06.12.2014 19:31:40 vasta tsitaadiga

Jerry kirjutas:
waux kirjutas:
Pioneer pliit. Sees oli lõhkenud boiler. Malmist sisesein katki, lõhkusin välja. Plaan samotist uus kolle laduda. Aga mida välisseina ja samoti vahele panna? Enne oli mingi asbestplaat või klaasvill. Mida tänapäeval kasutatakse antud olukorras?
tulekindel vill icon_rolleyes.gif

Kivivillaplaate kasutatakse, olen näinud, et ahjuukse lengi ja kivi vahele samuti pannakse kivivillaplaadist lõigatud ribasid. Vanasti kippusid need metalli ja kivi ühendused suitsu lekkima, vististi, et metall kuumaga mängib ja saviühendus mureneb ära.
Muidu reklaamivad mingit skamotec plaati ka kaminatesse ja ahjudesse.

namstoop kirjutas:
Lisaks viskas kindlustus ette sellise huvitava fakti, et kui raha valime, siis on summa 25% väiksem. Mis krdi loogika see on.
mõni aasta tagasi äikesetormis sai plekkkatus viga, mõned mõlgid, ja kindlustuse poolt oli valida, kas ehitusfirma vahetab kahju saanud plekipaanid välja või ise tehes saan 50% raha. Sai raha võetud, kuna vigastus oli rohkem esteetilist laadi, mõlgid olid räästa osal, tagusin ise välja ja katusevärvi aerosooliga lasin üle - jäi hea küll, kes ei tea ei märka icon_smile.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2014 20:37:23 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:
namstoop kirjutas:
Lisaks viskas kindlustus ette sellise huvitava fakti, et kui raha valime, siis on summa 25% väiksem. Mis krdi loogika see on.
mõni aasta tagasi äikesetormis sai plekkkatus viga, mõned mõlgid, ja kindlustuse poolt oli valida, kas ehitusfirma vahetab kahju saanud plekipaanid välja või ise tehes saan 50% raha. Sai raha võetud, kuna vigastus oli rohkem esteetilist laadi, mõlgid olid räästa osal, tagusin ise välja ja katusevärvi aerosooliga lasin üle - jäi hea küll, kes ei tea ei märka icon_smile.gif


Manipuleerivad lihtsalt. Sõidukikahjude puhul üritavad ka alati mingit käibemaksu jura ja tööjõumaksude jura ajada.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.12.2014 21:05:21 vasta tsitaadiga

Jerry kirjutas:
waux kirjutas:
Pioneer pliit. Sees oli lõhkenud boiler. Malmist sisesein katki, lõhkusin välja. Plaan samotist uus kolle laduda. Aga mida välisseina ja samoti vahele panna? Enne oli mingi asbestplaat või klaasvill. Mida tänapäeval kasutatakse antud olukorras?
tulekindel vill icon_rolleyes.gif


Jah, õige. Vill kompenseerib eri kihtide paisumist.

Skamotec ehk siis hall kaltsiumsilikaatplaat on kamina välisvooderduse jaoks ja puidu ning kuumkeha vaheliseks soojusisoleerimiseks.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2014 21:58:39 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
H_K kirjutas:
namstoop kirjutas:
Lisaks viskas kindlustus ette sellise huvitava fakti, et kui raha valime, siis on summa 25% väiksem. Mis krdi loogika see on.
mõni aasta tagasi äikesetormis sai plekkkatus viga, mõned mõlgid, ja kindlustuse poolt oli valida, kas ehitusfirma vahetab kahju saanud plekipaanid välja või ise tehes saan 50% raha. Sai raha võetud, kuna vigastus oli rohkem esteetilist laadi, mõlgid olid räästa osal, tagusin ise välja ja katusevärvi aerosooliga lasin üle - jäi hea küll, kes ei tea ei märka icon_smile.gif


Manipuleerivad lihtsalt. Sõidukikahjude puhul üritavad ka alati mingit käibemaksu jura ja tööjõumaksude jura ajada.


Aga on neil selleks mingi legaalne alus ka olemas? Minul ju nendega mingit vastavat lepingut ei ole, kus see sätestatud oleks. Ja noh alguses saadeti ehitaja hinnapakkumine ja küsiti, et kas tahame tööd või võtame raha. Ei mingi juttu, et ühel juhul on 25% väiksema. Siis maja ühistu tegelena mainis, et mingi selline värk vist pidi olema. Täpsustamise makse tingimusi ja selguski, et nii on. Ei oleks uurinud, siis oleks ilmselt lihtsalt tuimalt 25% vähema kantud või ja oleks niimoodi teada saanud. See mingi common knowledge ju küll ei tohiks olla icon_lol.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2014 23:10:20 vasta tsitaadiga

namstoop, neilt endilt kõige kindlam uurida, millega neid % põhjendavad. Meil ka ühe korteri omanik kaalus sarnast varianti ja täpselt sama tulemus.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2014 00:16:55 vasta tsitaadiga

Ei ole neil midagi. Manipuleerivad lihtsalt, sest seaduse järgi kokkuleppe küsimus. Mina pole liikluskahjude puhul mitte kordagi alla andnud ja lõpuks olen oma rahad kätte saanud, sest nendepoolsed koostööpartnerid Rakveres on mingid naljavennad, kellega ei viitsi sõdida, sest töö on väga halva kvaliteediga.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2014 23:11:08 vasta tsitaadiga

See firma, mis kindlustuse poolt remonti tegema tuleks, on Trendmaster OÜ (katused.eu), On keegi miskit selle kohta kuulnud või kokku puutunud? Google eriti midagi välja ei too. icon_rolleyes.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 08.12.2014 23:36:01 vasta tsitaadiga

Kõlab nagu modemitootja. Aga tundub ok firma olevat, nende kaubikuid olen küll linna peal näinud.

(neid k*radi emateab ja inforegistreid on dohhuijaa kui palju, ürita siis nende hulgast endale vajalikku infot (kokkupuuteid) leida icon_evil.gif )
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.12.2014 19:32:38 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
See firma, mis kindlustuse poolt remonti tegema tuleks, on Trendmaster OÜ (katused.eu), On keegi miskit selle kohta kuulnud või kokku puutunud? Google eriti midagi välja ei too. icon_rolleyes.gif

Piltide järgi teevad ok tööd st. suhtumine võiks ok olla. Kas katus ja üldehitus kokku käib on iseasi teema, samas eks paratamatus, sest katusetööde hinnad on viimased 7-8a suht samas augus püsinud.
Nii et teevad siis talvist lisaraha. Inforegister näitab palgataset ka heana.

Viimase aja teema pigem inimeste enda ülim tarkus - käiakse uuritakse kõik foorumid läbi ja siis tulevad spetsid kohale... tüüpilise töömehe motti tõmbab see alla ja nii võib juhtuda, et tehakse täpselt standardi järgi, aga ei midagi rohkemat.
Ehk mõni peensilm jääb ikka rahulolematuks.

Ehk võib juhtuda nagu Viru ralliga:
Miks naaber uue aia sai ja minul ainult 3 planku vahetati...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 18.12.2014 17:24:21 vasta tsitaadiga

Tere, mul üks suur suur mure icon_cry.gif icon_cry.gif

Mul pole varem olnud sellist probleemi nii et palun ärge saage kurjaks. Ma siin suht meeleheitel juba ja ma ausalt eio tea praegu, kuhu või mida teha/pöörduda. Kirjutan nii ära, kuidas asjad on ja KEdAGI MA EI SÜÜDISTA: Ma just otsin lahendust et mis on võimalik teha.

1. Eelmine aasta kingiti mulle sünnipäevaks korter, mille ma ise valisin. See korter sobis väga ilusti mulle, kõik oli ilus ja mulle öeldi et ei ole hallituse jama ega muud probleeme. Ma aint mäletan et eelmised omanikud ütlesid et "parkettaknad pandi hiljuti sisse" vms

2. Kõik töötas ilusti, mul oli hea soe olla, küte töötas ja mingeid probleeme polnud, ma ei mäleta et oleks, muidu ma oleks ju häält teinud-


Aga asjad hakkasid rikki minema selle aasta alates Septembrist:

1. Mingi aeg tekkis korterisse niiskus, mida ma pole SIIAMAANi suutnud mitte kuidagi välja saada. Ehk suurem osa on 80% - 95% niiskus ja ei saa seda mingit moodi välja, ilma et akna lahti teen pärani ja toa temp 14c lasen.

2. Ma polnud teadlik et sihuke asi ÜLDSE juhtub nii et ma arvasin et nii pidigi olema, sest vb oli nii soe sügis ja tekkis niiskus ja ära ei kadund ja ma ootasin kui külmaks läheb siis läheb alla.

3. KÜ munes küttega päris tükk aega, kus oleks pidand küte juba ammu ammu sees olema, aga polnud.

4. Lõpuks kui küte ka sisse pandi, ei tunne ma mitte mingit sooja siin, see radikas on VAEVU soe ja mitte mingit sooja ta ei anna, vahest on hommikuti toas 17,5c. KÜle olen rääkind, nemad mainisid "Kui õues on 5+, siis lülib see küte välja, alla selle hakkab soojendama." No ma ütlesin et mul on külm ikka, isegi kui see sees on, a see on leige ja kas õhk onvälja lastud, Siis öeldi sama juttu et 5+ ja lülib välja.

5. Ma mainisin et mul on niiskusega ja muu asjaga tekkinud väga suur hallitus mis koguaeg kasvab sest ma ei olnud varem üldse teadlik et kas nii peabki olema. Mulle ütlesid nad et 2 kuud tagasi olid neil hallituse ja niiskusega seotud lipik et kui on, siis teada anda, aga tol ajal ma veel ei teadnud mis üldse toimub, ma ei osand siis veel pöörduda. Andke andeks :C

6. Nüüd on aga nii suureks see kõik läind ja kasutaja Okman ütleb et see vist võis juba varem olla + kui öeldi et parkettaknad pandi siia hiljuti, vb need tekitavad niiskust ja eelmised omanikud ei ütelnud ja nüüd ma olen selle jamaga siin võitlev ja kui seinas juba hallitus on, siis pean Kogu seina koos aknaga maha võtma.

7. Kuidas eelmine aasta oli kõik korras ja see aasta läks perse?

--------

Mida on mul võimalik teha, kas ma pean nüüd ise kõik kinni maksma, või on KÜlt võimalik siiski saada see hallituse eemaldamise teenus? Ma tean ma vahest ei loe neid tekste seinal sest ma pole märgand et midagi uut oli tulnud sinna, suurem osa olid samad asjad ja tol ajal ma ei teadnud et seda vaja läheb sest nii vähe elanud siin. Ma mõistsin liiiiga hilja icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif

Pöördusin linnavalitsuse poole et mis teha on võimalik, aga tugiisik ütles mulle et vaevalt sealt abi saab jne. Et nad ei oska midagi teha. Ma tahan teada mis VÕIMALUSED mul on! Tarbijakaitsesse kijrutasin ka, a sealt abi ka ei saand, sry, olin meeleheitel, siis proovisin igalt poolt mis võimalik.

KÜ andis mulle ühe numbri ka, kuhu helistan et spetsialist tuleb, helistan sinna varsti.

Jällegi, ma ei otsi mitte mingeid süüdlasi, ma lihtsalt soovin teada, mida on mul võimalik teha icon_neutral.gif icon_cry.gif Olen ära proovind deleteda seda hallitust aga see tuleb tagasi ja suuremana + see hallituseasi on tõsine mürk, ma ei suutnud 4 minutitki teha kui hakkasin täiega öökima + ma ei ulata üldse laest teha :C. Ja kui ka pühkisin siis kõik läks täiega laiali ja aknad higistavad ka igapäev et käin üle aga järgmine päev on TÄPSELT SAMA JAMA. Ainbuke viis kuidas niiskust maha saada, pean akna terveks päevaks lahti jätma ja siis 13c istuma, siis on 1 päev või 2 % 34%.

HOIATUS, KOLEDAD PIlDID!

http://www.upload.ee/image/4417222/sitt.jpg

KOLEDAD PILDID!

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!


viimati muutis Flacko 18.12.2014 17:56:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2014 17:44:12 vasta tsitaadiga

ventilatsioon tuleb korda teha
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.