Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 66, 67, 68  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Jake
HV vaatleja


liitunud: 22.11.2001




sõnum 17.11.2014 18:54:44 vasta tsitaadiga

NII RÄIGET PAKETTIDE HALVENDAMIST POLE EESTI SIDEMAASTIKUL VEEL KUNAGI TEHTUD NAGU ELISA TEGI.

Elisa jopskid on ikka täiesti segi läinud: 11 EUR eest nutipakett sisaldab ainult 1GB internetti endise 50GB asemel? Isegi EMT Diil saab 12 EUR eest 5GB, sh download on 25MB vs Elisa 3,5 MB
Ning kõige kiirem pakett maksab nüüd 29 EUR asemel 35 EUR, ning "piiramatu" asemel on 40GB...

Arvestades, kui plahvatuslikult on mahud tõusnud netikasutuses, on see räige maksahaak kõigile Elisa tulevastele klientidele, kuigi senistel jäävad paketid vist alles ja nad peavad vist õnne tänama, et nii imeliselt soodsatel tingimustel jätkata saavad.

Kaalusin seni Elisa peale üleminekut, kui EMT diili sidusus detsembris lõppeb, just suurema mahu tõttu, aga nüüd on igasugune soov läinud. Mainin ka oma IT-meedias tegutsevatele tuttavatele, sellisest asjast nad ilma negatiivse PRta küll pääsema ei peaks.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2014 18:59:36 vasta tsitaadiga

Jake, tele2 saab 9.90€ eest 30 giga mahtu ja piiramatu 4G kiiruse icon_cool.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jake
HV vaatleja


liitunud: 22.11.2001




sõnum 17.11.2014 19:24:20 vasta tsitaadiga

Tele2 4G on suht kehvake vist ainult kahjuks?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardi76
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2014 19:40:21 vasta tsitaadiga

tõsi, see nutikas 5 pakett on ikka tõsine juust oma 300 mb mahuga icon_biggrin.gif õnneks endal sai just ära muudetud veel.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2014 19:41:29 vasta tsitaadiga

Võtke siis kallim pakett, valikut ju on!
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.11.2014 19:43:49 vasta tsitaadiga

Huvitav mis nendel zuum tv ja viasati klintidel hakkab olema?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hardi76
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2014 19:44:31 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Võtke siis kallim pakett, valikut ju on!
keegi ei räägi sellest. enne oli seal andmemaht piiramatu siis nüüd on 300 mb! lihtsalt kõri on igalpool nii kokku tõmmatud. testisin seda 4g paketti kuu aega, levi sitem kui 3g ja ruumidesse levimine on ainult suusoojaks, samuti merele levib 3g paremini kui nende 4g millel võiks ulatus kaugemale olla kuna sagedus madalam.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jake
HV vaatleja


liitunud: 22.11.2001




sõnum 17.11.2014 22:49:00 vasta tsitaadiga

Kusjuures huvitav, mul naisel on Elisa ja mul EMT, üldiselt nii Tallinnas kui maal kipub tal stabiilsem 4G olema, kus EMT'l ammu 3G või Edge peale läinud, telefonid sama tüüpi mõlemal.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siidiuss
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2014 23:05:10 vasta tsitaadiga

Elisa keerab jah korralikult kraane kinni "tulevastel" klientidel. Kui nüüd sellised uued ja ägedad paketid on siis inimene kes vähegi andmemahtudest midagi jagab siis liituda vaevalt, et soovib. Kui mul täna mobilise interneti paketti ei oleks siis vaataks kindlasti EMT pakette. Aga kui olemasolevate klientidel ka kraanid kinni keeratake siis tuleb ilmselt väga paljudel operaatorit vahetada. Eks Elisa võrgud ole ülekoormatud ja uusi kliente juurde ei soovita. Mõnes mottes heagi. Olemasolevate klientidel teenus ei lähe siis oluliselt kehvemaks kui uutel kraan kinni sest paljud võrgud ülekoormatud. EMT ressurss ilmselt feel tarbimata ja hea ongi kui uued kliendid võtavad sealt kus on midagi võtta..

Kusjuures minu juures on ainult EMT 4G. Elisa pole siia oma 4G jõudnudki. Nii et kõik oleneb asukohast. Ja EMT 4G sai siin proovitud. Stabiilselt väga kiire oli..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 17.11.2014 23:21:32 vasta tsitaadiga

Mina pigistasin neilt aastaks 1000min 100smsi ja piiramatu neti (3.5g) olematu kuutasu eest kuus, tekib küsimus mis saab siis, kui see aasta täis saab ja ma neilt uut pakkumist ootan icon_biggrin.gif Hea kui paarsada mega annavad :/
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2014 23:28:09 vasta tsitaadiga

Siis on aidaa icon_smile.gif
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siidiuss
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 00:40:53 vasta tsitaadiga

Mul miski 12 eurine nutipakett. Alla 3.5 ja üles 1mb. 1000 kõneminutit ka sells sees ja andmemaht 50GB. Uue hinnakirja järgi oleks enamus samad näidud. Va andmemaht. 50GB vs 1GB. Suht karm. Mida ma selle 1GB mahuga teeksin? Meili saaks lugeda ja kogu lugu.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 01:37:46 vasta tsitaadiga

Päris korralik noahoop ikka Elisa poolt. Mis nüüd juhtus siis, võrguseadmed tõmmati 4g liitumistega pulbriks? Omal õnneks 4g 7/2 nutipakett, miski 13€ kuus. Kusjuures alles mingi kaks nädalat tagasi helistas mulle näitsik Elisast, kes pakkus seda vana nutikalt piiramatu 20 paketti sutsu odavamalt. Müstilised tüübid ikka elisas, hea, et ise ei plaani mingit muudatust teha.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 03:38:59 vasta tsitaadiga

Kas uued tingimused kehtivad ka vanadele liitujatele?
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 18.11.2014 10:55:43 vasta tsitaadiga

tõenäoliselt mitte ranel, sest teavitatud pole kedagi. See vallandaks liiga suure pahameelelaine ja hüpped teistesse võrkudesse ilmselt!
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 11:15:44 vasta tsitaadiga

Elisa 4G mobiilis oli võrreldes konkurentidega varem juba kahtlane(10€ 3.5Mbit kiirust), nüüd mahtude piiranguga läheb võrreldes Tele 2 ja EMTga on päris käsitlematu.
Selge millise operaatori poole aastaid ei vaata(kahjuks lepingu tõttu peab veidi veel kannatama).

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 11:28:11 vasta tsitaadiga

Endal 1000 minutit 500?sms ja piiramatu 3.5Mbit/1Mbit pakett aastaks soodukaga (originaal 9EUR). Jään ootama uut pakkumist kui soodus läbi saab, sest täit hinda maksta ei soovi. Miks? Sest maal pole siseruumides levi ning selle tõttu jääb põhimõtteliselt teenus kasutamata.

Samas: Mintiga ruuter aknapeal ja 50GB internetti sama kiirusega. Kvaliteet vs hind on vägagi paigas (soodus jällegi ning vist piiramatuks ajaks). Kõige kummalisem on 3G levi mis on 0'i lähedane (telefonil siis, ruuteril on OK). Samas kui telefon aknast välja pista, on kohe 3G olemas. Õues samuti...

Kokkuvõtteks: Väljas autoga sõites on levi üpris hea ning ei pea muretsema nt Youtube/Soundcloud'i kasutamise pärast et maht täis saaks icon_smile.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madoc
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 12:06:42 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
Mina pigistasin neilt aastaks 1000min 100smsi ja piiramatu neti (3.5g) olematu kuutasu eest kuus, tekib küsimus mis saab siis, kui see aasta täis saab ja ma neilt uut pakkumist ootan icon_biggrin.gif Hea kui paarsada mega annavad :/

Mismoodi sul aastane pakkumine on? Mul on küll tähtajatud pakkumised siiamaani(iseteeninduses on kirjas õige pakett, aga reaalne hind minu jaoks on väiksem).
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phobic
HV kasutaja
phobic

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 16:01:51 vasta tsitaadiga

madoc kirjutas:
Tiiger15 kirjutas:
Mina pigistasin neilt aastaks 1000min 100smsi ja piiramatu neti (3.5g) olematu kuutasu eest kuus, tekib küsimus mis saab siis, kui see aasta täis saab ja ma neilt uut pakkumist ootan icon_biggrin.gif Hea kui paarsada mega annavad :/

Mismoodi sul aastane pakkumine on? Mul on küll tähtajatud pakkumised siiamaani(iseteeninduses on kirjas õige pakett, aga reaalne hind minu jaoks on väiksem).


sain ka samade näitajatega pakkumise tähtajatult.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 18.11.2014 17:37:02 vasta tsitaadiga

Hull muudatus ikka küll, peabki jääma vist aegade lõpuni oma vana piiramatu paketi otsa istuma. Kellel küll neil pähe tuli selline asi teha? Tüdruksõber tahtis homme ELisasse üle tulla, nüüd vist jääb ära see asi, 5 eurisele paketile pakutud 300 megabaiti on ikka suht väike tänasel päeval.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janll
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2011




sõnum 18.11.2014 19:51:18 vasta tsitaadiga

Kasutan Mint lepinguta netti ja eile õhtul oli mingi suurem jama Elisal kella neljast õhtul kuni poole kümneni. Teade neti maas olemisest koristati kohe kiirelt ära info alt. Käisin ostsin täna Tele2 netikaardi igaks juhuks, kes teab mis piirangud üleöö peale pannakse icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 18.11.2014 21:42:33 vasta tsitaadiga

madoc kirjutas:
Tiiger15 kirjutas:
Mina pigistasin neilt aastaks 1000min 100smsi ja piiramatu neti (3.5g) olematu kuutasu eest kuus, tekib küsimus mis saab siis, kui see aasta täis saab ja ma neilt uut pakkumist ootan icon_biggrin.gif Hea kui paarsada mega annavad :/

Mismoodi sul aastane pakkumine on? Mul on küll tähtajatud pakkumised siiamaani(iseteeninduses on kirjas õige pakett, aga reaalne hind minu jaoks on väiksem).


Hmm, mis siin keerulist, sain sooduspaketi (eripakkumine telefoni teel) pealt veel pool alla kui ära minna ähvardasin. Siis lubati aastaks ajaks, hinda pole samas olla kah icon_biggrin.gif

_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 23:54:55 vasta tsitaadiga

Jumal tänatud ,et 3 nädalat tagasi ei vahetand paketti icon_lol.gif beer_yum.gif Nüüd on kindel ,et istun edasi nutipakett 8 otsas. Kuigi olen kindel ,et küll varsti jälle helistatakse.
_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 01:24:01 vasta tsitaadiga

Kusjuures mulle tundub, et nad selle baasil elavadki, et ametlikud paketid on üle mõistuse kallid, ning siis telefonitsi pakuvad head hinda, mul vist sarnane pakett kui Tiiger15'l, ehk siis tuleb kas lahkumisega ähvardada, või mis veel parem, mingile teisele kompaniile juba liitumisavaldus sisse anda (ma olin isegi mingi hetk juba veendunud, et lähen katsetan Tele2 levi ära, enne kui tagasi meelitati), siis selle peale laekuval telefonikõnel tulevad numbrid kiiresti maa peale tagasi....
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 11:12:08 vasta tsitaadiga

eriti hea näkkupanek icon_lol.gif kui mul nüüd oleks vaja paketti muuta, siis olekski pupu. töö juures (eestis) on töökoha võrgus pooled veebilehed kinni keeratud julgeolekukaalutlustel ja peab kasutama läpparit+telefon. aga mingi 40 euri kuus sellise asja eest ikka ei maksa. samuti ainuüksi netiraadio kuulamisele hommikuti kulub juba mitusada megabaiti kuus.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 13:09:45 vasta tsitaadiga

Ei tea, kas kõnekaardi omad keeratakse samuti nulli?

http://zen.ee/et/Hinnad/137/Konekaart

Hetkel saab

M-Internet kuupilet (30päeva) 5 € maht 50 GB / kiirus 2 Mbit/s
M-Internet nädalapilet (7päeva) 3 € maht 50 GB / kiirus 2 Mbit/s
M-interneti päevapilet (24 tundi) 1 € maht 50 GB / kiirus 2 Mbit/s

30 päeva 5 rutsi tundub isegi mõistlik veel.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 24.11.2014 20:30:28 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on ka selline probleem kus "Avast" viirusutõrje blokeerib ID kaardiga Elisa iseteenindusse minna? St iseteeninduse all vajutad nuppu "ID Kaart" aga midagi ei toimu! (Läbi panga ID kaardiga minnes saab küll iseteenindusse sisse).
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 20:45:52 vasta tsitaadiga

https://iseteenindus.elisa.ee/id/login icon_question.gif
Sinna peaks siis selle nupukese klõpsutamine suunama.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 24.11.2014 20:58:43 vasta tsitaadiga

See link ei tööta siis kui avast sees on, kui avast disable panna kohe laadib ära!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 21:09:23 vasta tsitaadiga

Ei oska arvata, aga kas Avastil pole sellist võimalust, et kusagil nurga taga asuvast logist saaks vaadata, mida blokeeriti ja miks? Ilmselt tuleks ehk enne logimine vms. sisse lülitada?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 24.11.2014 21:54:44 vasta tsitaadiga

Ei näe et Avastil oleks web scani logi kuskil, ei ole selline IT spets et ka üles leida selliseid peidetuid logisid.
Leidsin avasti settingutest koha (Web Shield) kus on exclusion list. Lisades sinna "https://iseteenindus.elisa.ee" saan nüüd jälle sisse logida.

Põhjust ma ei tea miks leht blokeeriti. Aga lootes et elisa iseteendus on turvalisuse mõttes normaalne koht, panin ma selle aadressi sinna kirja.

Ps Tundub et sama teema on ka G4S lehega!
Kas ma olen üks väheseid või mõjutab selline factor praegu paljusid inimesi?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2014 11:51:41 vasta tsitaadiga

Arvatavasti tegu HTTPS scanneri "kalaga". Lülita see Web shield seadetest välja ja taaskäivita brauser.

//
Võtsin Avastiga selles osas kontakti ja ehk saab probleemi lahendada.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 19:07:57 vasta tsitaadiga

avastasin et Mint'i lepingu omamine ei muuda veel "Elisa kliendiks". Tahtsin osta otse välja ühte telefoni (neil ju kaks hinda - kliendihind ja täishind). Peale ID kaardi esitamist teendindaja väitis et ma ei ole klient, Mint'i kehtiv leping ei loe ja pean tegema mingi kõnepaketi ja liitumise et kvalifitseeruda.

saatsin kukele ja jalutasin Elioni poodi.

Järgmise Mint'i arve saabumisel peaks saatma vastu emaili väites et Teie enda väitel ma ei ole ju klient - miks te raha tahate?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TALIBAN
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 21:50:28 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
avastasin et Mint'i lepingu omamine ei muuda veel "Elisa kliendiks". Tahtsin osta otse välja ühte telefoni (neil ju kaks hinda - kliendihind ja täishind). Peale ID kaardi esitamist teendindaja väitis et ma ei ole klient, Mint'i kehtiv leping ei loe ja pean tegema mingi kõnepaketi ja liitumise et kvalifitseeruda.

saatsin kukele ja jalutasin Elioni poodi.

Järgmise Mint'i arve saabumisel peaks saatma vastu emaili väites et Teie enda väitel ma ei ole ju klient - miks te raha tahate?


Uskumatu icon_eek.gif icon_eek.gif Elisa on vist juurutanud enda jaoks mingi kastisüsteemi
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 22:29:18 vasta tsitaadiga

TALIBAN kirjutas:
aht0 kirjutas:
avastasin et Mint'i lepingu omamine ei muuda veel "Elisa kliendiks". Tahtsin osta otse välja ühte telefoni (neil ju kaks hinda - kliendihind ja täishind). Peale ID kaardi esitamist teendindaja väitis et ma ei ole klient, Mint'i kehtiv leping ei loe ja pean tegema mingi kõnepaketi ja liitumise et kvalifitseeruda.

saatsin kukele ja jalutasin Elioni poodi.

Järgmise Mint'i arve saabumisel peaks saatma vastu emaili väites et Teie enda väitel ma ei ole ju klient - miks te raha tahate?


Uskumatu icon_eek.gif icon_eek.gif Elisa on vist juurutanud enda jaoks mingi kastisüsteemi
icon_lol.gif

Soovitan pöörduda Tarbija24 toimetuse poole. Küsigu avalikku selgitust.
Päriselt. Nad on väga altid kõike kajastama. Vahetevahel oleks tore ka midagi asjalikku teada saada.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 22:54:07 vasta tsitaadiga

Teenindaja suva oli vist. Ma olen siiamaani kõigi meie operaatorite juures pelgalt kõnekaardi lehvitamise peale klient olnud.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina2t
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2014 16:22:54 vasta tsitaadiga

Hei
Kas kellelgi on kogemusi kuidas saada elisas telefoni garantiid kasutada, kui

a) puudub ostuarve
b) puudub algse ostja nimi

Telefonil on garantii. Kunagi oli täpselt sama probleem EMT-s, nemad lahkelt printisid mulle tseki välja. Elisa ei soovi seda teha.

Või kas sony garantiid saab kuskilt imei järgi kasutada?
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 01.12.2014 16:53:23 vasta tsitaadiga

mina2t kirjutas:
Hei
Kas kellelgi on kogemusi kuidas saada elisas telefoni garantiid kasutada, kui

a) puudub ostuarve
b) puudub algse ostja nimi

Telefonil on garantii. Kunagi oli täpselt sama probleem EMT-s, nemad lahkelt printisid mulle tseki välja. Elisa ei soovi seda teha.

Või kas sony garantiid saab kuskilt imei järgi kasutada?


kui telefon elisast ostetud, siis isegi kui arve on ära kadunud saavad nad selle ka uuesti välja lasta. ise asi on see, kas oled nõus selle eest maksma.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina2t
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2014 17:23:19 vasta tsitaadiga

shizny kirjutas:
mina2t kirjutas:
Hei
Kas kellelgi on kogemusi kuidas saada elisas telefoni garantiid kasutada, kui

a) puudub ostuarve
b) puudub algse ostja nimi

Telefonil on garantii. Kunagi oli täpselt sama probleem EMT-s, nemad lahkelt printisid mulle tseki välja. Elisa ei soovi seda teha.

Või kas sony garantiid saab kuskilt imei järgi kasutada?


kui telefon elisast ostetud, siis isegi kui arve on ära kadunud saavad nad selle ka uuesti välja lasta. ise asi on see, kas oled nõus selle eest maksma.


Nad keeldusid mulle ostuarvet andmast, kuna mina ostsin telefoni second hand ja ei teadnud ostja nime. Õnneks aga sain just korda.
esimeses teeninduspaigas sain teada kuna telefon ostetud on, et tal on veel kehtiv garantii. Seal ei soovinud ta seda vastu võtta.
Teises teeninduspaigas juhitisin kiiresti tähelepanu imeile- mille järgi näitab ära et on veel kehtiv garantii ning teenindaja oli hea meelega nõus selle vastu võtma.


Vahepeal jõudsin suhelda ka tarbijakaitsega, kes ütles et garantii käib kaasas seadmega, mitte isikuga. Seetõttu oleksin ebaõnnestumise korral järgmiseks palunud neilt kirjaliku keeldumist ja üritanud tarbijakaitsega edasi ajada. Õnneks sai kõik ilusti korda. Sain isegi normaalse asendustelefoni.

õppetund:
enamus telefonidel, nii HV-s müügil olevatel kui mujal, on veel kehtiv garantii või vähemalt pretensiooniõigus mida saab kasutada.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2014 23:06:14 vasta tsitaadiga

Jaah..

Olen kaks korda EMT'i paljas telefon näpus jalutanud. Kellegi silm ka ei vääratanud, rääkimata sõna "arve".
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2014 02:25:18 vasta tsitaadiga

kas elisa müüb endiselt laua alt iphonesi ?
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.12.2014 09:40:32 vasta tsitaadiga

Millegipärast hakkas Elisa võrk automaatselt eilsest telefonile valet kellaaega peale suruma. Miks?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2014 21:23:52 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
kas elisa müüb endiselt laua alt iphonesi ?

Ikka
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2014 13:55:04 vasta tsitaadiga

Ainult iphone 6 16gb mudelid kahjuks. 729 hind muidu.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2014 16:57:27 vasta tsitaadiga

4G kiirus on võrreldes aastataguse ajaga Elisal korralikult kukkunud, mõnel õhtul on kodus ainult 1mbit, samas öösel samas kohas 20mbit.
Delfi tegi päris põhjaliku testi, olgugi et levi on Elisal parim on kiirus see, mida pole
http://forte.delfi.ee/news/tarkvara/suur-delfi-andmeside-test-kes-pakub-tallinna-parimat-mobiilset-internetti.d?id=70276943

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2014 20:31:31 vasta tsitaadiga

Kiirust reaalselt ei ole ühelgi operaatoril, et võiks öelda on rahuldav.
Testid on üks teema mis sab näidata ka kiiruseid, aga reaalselt läbi miskit ei jookse.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 03.12.2014 22:36:30 vasta tsitaadiga

eks see 800mhz LTE, mis elisale nüüd testides kätte maksab
paberil on kõik ilus: ikkagi 4G, madalama sageduse tõttu tugevam signaal. Aga midagi pole teha, maht ei ruuli, mida kiiremini megaherts tiskub, seda suurem on ribalaius, füüsikaseaduste vastu ei saa. Kuskil pärapõrgus vähese kliendiarvuga on see normaalne, et levi ulatust prioritiseeritakse. Tiheasustusaladel aga see on vaid "meie leviala on 9x% kaetud pr-trikk".

mina elan maal (kaabliga side võimalus puudub) ja tarbin 40DL/10UL mobiilset netti. sõltumatult ajast ja kohast, seni pole pidanud "kuni" sõna kuulma. google ping on sõltumatult kellaajast alla 70ms. loomulikult mitte elisa kaudu. võite ise arvata kelle.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2014 22:46:05 vasta tsitaadiga

800 ongi mõeldud linnadest välja ikka kus asustus hõre ja leviala pikemale maale lasta
Kui korralikult tehtud toimetab väga hästi.
Aga linnas koormus jah tõmbab asja purki.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2014 09:43:45 vasta tsitaadiga

Tere Paldiski Elisa! Connection error..

http://www.upload.ee/image/4393363/Screenshot_2014-12-04-08-31-22.png

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2014 21:13:14 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel Elisa net (3G) levi on Tapal jube kehva? On 4G parem siin või ainuke lahendus on operaatori vahetus? EMT-l pidi olema siin OK levi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 66, 67, 68  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.