|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Jake
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2001
|
17.11.2014 18:54:44
|
|
|
NII RÄIGET PAKETTIDE HALVENDAMIST POLE EESTI SIDEMAASTIKUL VEEL KUNAGI TEHTUD NAGU ELISA TEGI.
Elisa jopskid on ikka täiesti segi läinud: 11 EUR eest nutipakett sisaldab ainult 1GB internetti endise 50GB asemel? Isegi EMT Diil saab 12 EUR eest 5GB, sh download on 25MB vs Elisa 3,5 MB
Ning kõige kiirem pakett maksab nüüd 29 EUR asemel 35 EUR, ning "piiramatu" asemel on 40GB...
Arvestades, kui plahvatuslikult on mahud tõusnud netikasutuses, on see räige maksahaak kõigile Elisa tulevastele klientidele, kuigi senistel jäävad paketid vist alles ja nad peavad vist õnne tänama, et nii imeliselt soodsatel tingimustel jätkata saavad.
Kaalusin seni Elisa peale üleminekut, kui EMT diili sidusus detsembris lõppeb, just suurema mahu tõttu, aga nüüd on igasugune soov läinud. Mainin ka oma IT-meedias tegutsevatele tuttavatele, sellisest asjast nad ilma negatiivse PRta küll pääsema ei peaks.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.11.2014 18:59:36
|
|
|
Jake, tele2 saab 9.90€ eest 30 giga mahtu ja piiramatu 4G kiiruse
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jake
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2001
|
17.11.2014 19:24:20
|
|
|
| Tele2 4G on suht kehvake vist ainult kahjuks?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hardi76
HV kasutaja
liitunud: 15.12.2006
|
17.11.2014 19:40:21
|
|
|
tõsi, see nutikas 5 pakett on ikka tõsine juust oma 300 mb mahuga õnneks endal sai just ära muudetud veel.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
17.11.2014 19:41:29
|
|
|
Võtke siis kallim pakett, valikut ju on!
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
17.11.2014 19:43:49
|
|
|
| Huvitav mis nendel zuum tv ja viasati klintidel hakkab olema?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hardi76
HV kasutaja
liitunud: 15.12.2006
|
17.11.2014 19:44:31
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| Võtke siis kallim pakett, valikut ju on! |
keegi ei räägi sellest. enne oli seal andmemaht piiramatu siis nüüd on 300 mb! lihtsalt kõri on igalpool nii kokku tõmmatud. testisin seda 4g paketti kuu aega, levi sitem kui 3g ja ruumidesse levimine on ainult suusoojaks, samuti merele levib 3g paremini kui nende 4g millel võiks ulatus kaugemale olla kuna sagedus madalam.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jake
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2001
|
17.11.2014 22:49:00
|
|
|
| Kusjuures huvitav, mul naisel on Elisa ja mul EMT, üldiselt nii Tallinnas kui maal kipub tal stabiilsem 4G olema, kus EMT'l ammu 3G või Edge peale läinud, telefonid sama tüüpi mõlemal.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siidiuss
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2012
|
17.11.2014 23:05:10
|
|
|
Elisa keerab jah korralikult kraane kinni "tulevastel" klientidel. Kui nüüd sellised uued ja ägedad paketid on siis inimene kes vähegi andmemahtudest midagi jagab siis liituda vaevalt, et soovib. Kui mul täna mobilise interneti paketti ei oleks siis vaataks kindlasti EMT pakette. Aga kui olemasolevate klientidel ka kraanid kinni keeratake siis tuleb ilmselt väga paljudel operaatorit vahetada. Eks Elisa võrgud ole ülekoormatud ja uusi kliente juurde ei soovita. Mõnes mottes heagi. Olemasolevate klientidel teenus ei lähe siis oluliselt kehvemaks kui uutel kraan kinni sest paljud võrgud ülekoormatud. EMT ressurss ilmselt feel tarbimata ja hea ongi kui uued kliendid võtavad sealt kus on midagi võtta..
Kusjuures minu juures on ainult EMT 4G. Elisa pole siia oma 4G jõudnudki. Nii et kõik oleneb asukohast. Ja EMT 4G sai siin proovitud. Stabiilselt väga kiire oli..
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
17.11.2014 23:21:32
|
|
|
Mina pigistasin neilt aastaks 1000min 100smsi ja piiramatu neti (3.5g) olematu kuutasu eest kuus, tekib küsimus mis saab siis, kui see aasta täis saab ja ma neilt uut pakkumist ootan Hea kui paarsada mega annavad :/
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
17.11.2014 23:28:09
|
|
|
Siis on aidaa
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siidiuss
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2012
|
18.11.2014 00:40:53
|
|
|
| Mul miski 12 eurine nutipakett. Alla 3.5 ja üles 1mb. 1000 kõneminutit ka sells sees ja andmemaht 50GB. Uue hinnakirja järgi oleks enamus samad näidud. Va andmemaht. 50GB vs 1GB. Suht karm. Mida ma selle 1GB mahuga teeksin? Meili saaks lugeda ja kogu lugu.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
18.11.2014 01:37:46
|
|
|
Päris korralik noahoop ikka Elisa poolt. Mis nüüd juhtus siis, võrguseadmed tõmmati 4g liitumistega pulbriks? Omal õnneks 4g 7/2 nutipakett, miski 13€ kuus. Kusjuures alles mingi kaks nädalat tagasi helistas mulle näitsik Elisast, kes pakkus seda vana nutikalt piiramatu 20 paketti sutsu odavamalt. Müstilised tüübid ikka elisas, hea, et ise ei plaani mingit muudatust teha.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
18.11.2014 03:38:59
|
|
|
Kas uued tingimused kehtivad ka vanadele liitujatele?
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
18.11.2014 10:55:43
|
|
|
tõenäoliselt mitte ranel, sest teavitatud pole kedagi. See vallandaks liiga suure pahameelelaine ja hüpped teistesse võrkudesse ilmselt!
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
18.11.2014 11:15:44
|
|
|
Elisa 4G mobiilis oli võrreldes konkurentidega varem juba kahtlane(10€ 3.5Mbit kiirust), nüüd mahtude piiranguga läheb võrreldes Tele 2 ja EMTga on päris käsitlematu.
Selge millise operaatori poole aastaid ei vaata(kahjuks lepingu tõttu peab veidi veel kannatama).
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
18.11.2014 11:28:11
|
|
|
Endal 1000 minutit 500?sms ja piiramatu 3.5Mbit/1Mbit pakett aastaks soodukaga (originaal 9EUR). Jään ootama uut pakkumist kui soodus läbi saab, sest täit hinda maksta ei soovi. Miks? Sest maal pole siseruumides levi ning selle tõttu jääb põhimõtteliselt teenus kasutamata.
Samas: Mintiga ruuter aknapeal ja 50GB internetti sama kiirusega. Kvaliteet vs hind on vägagi paigas (soodus jällegi ning vist piiramatuks ajaks). Kõige kummalisem on 3G levi mis on 0'i lähedane (telefonil siis, ruuteril on OK). Samas kui telefon aknast välja pista, on kohe 3G olemas. Õues samuti...
Kokkuvõtteks: Väljas autoga sõites on levi üpris hea ning ei pea muretsema nt Youtube/Soundcloud'i kasutamise pärast et maht täis saaks
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madoc
HV kasutaja
liitunud: 11.07.2003
|
18.11.2014 12:06:42
|
|
|
| Tiiger15 kirjutas: |
Mina pigistasin neilt aastaks 1000min 100smsi ja piiramatu neti (3.5g) olematu kuutasu eest kuus, tekib küsimus mis saab siis, kui see aasta täis saab ja ma neilt uut pakkumist ootan Hea kui paarsada mega annavad :/ |
Mismoodi sul aastane pakkumine on? Mul on küll tähtajatud pakkumised siiamaani(iseteeninduses on kirjas õige pakett, aga reaalne hind minu jaoks on väiksem).
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phobic
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2002
|
18.11.2014 16:01:51
|
|
|
| madoc kirjutas: |
| Tiiger15 kirjutas: |
Mina pigistasin neilt aastaks 1000min 100smsi ja piiramatu neti (3.5g) olematu kuutasu eest kuus, tekib küsimus mis saab siis, kui see aasta täis saab ja ma neilt uut pakkumist ootan Hea kui paarsada mega annavad :/ |
Mismoodi sul aastane pakkumine on? Mul on küll tähtajatud pakkumised siiamaani(iseteeninduses on kirjas õige pakett, aga reaalne hind minu jaoks on väiksem). |
sain ka samade näitajatega pakkumise tähtajatult.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
18.11.2014 17:37:02
|
|
|
| Hull muudatus ikka küll, peabki jääma vist aegade lõpuni oma vana piiramatu paketi otsa istuma. Kellel küll neil pähe tuli selline asi teha? Tüdruksõber tahtis homme ELisasse üle tulla, nüüd vist jääb ära see asi, 5 eurisele paketile pakutud 300 megabaiti on ikka suht väike tänasel päeval.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janll
HV vaatleja
liitunud: 11.07.2011
|
18.11.2014 19:51:18
|
|
|
Kasutan Mint lepinguta netti ja eile õhtul oli mingi suurem jama Elisal kella neljast õhtul kuni poole kümneni. Teade neti maas olemisest koristati kohe kiirelt ära info alt. Käisin ostsin täna Tele2 netikaardi igaks juhuks, kes teab mis piirangud üleöö peale pannakse
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
18.11.2014 21:42:33
|
|
|
| madoc kirjutas: |
| Tiiger15 kirjutas: |
Mina pigistasin neilt aastaks 1000min 100smsi ja piiramatu neti (3.5g) olematu kuutasu eest kuus, tekib küsimus mis saab siis, kui see aasta täis saab ja ma neilt uut pakkumist ootan Hea kui paarsada mega annavad :/ |
Mismoodi sul aastane pakkumine on? Mul on küll tähtajatud pakkumised siiamaani(iseteeninduses on kirjas õige pakett, aga reaalne hind minu jaoks on väiksem). |
Hmm, mis siin keerulist, sain sooduspaketi (eripakkumine telefoni teel) pealt veel pool alla kui ära minna ähvardasin. Siis lubati aastaks ajaks, hinda pole samas olla kah
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
18.11.2014 23:54:55
|
|
|
Jumal tänatud ,et 3 nädalat tagasi ei vahetand paketti Nüüd on kindel ,et istun edasi nutipakett 8 otsas. Kuigi olen kindel ,et küll varsti jälle helistatakse.
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
19.11.2014 01:24:01
|
|
|
| Kusjuures mulle tundub, et nad selle baasil elavadki, et ametlikud paketid on üle mõistuse kallid, ning siis telefonitsi pakuvad head hinda, mul vist sarnane pakett kui Tiiger15'l, ehk siis tuleb kas lahkumisega ähvardada, või mis veel parem, mingile teisele kompaniile juba liitumisavaldus sisse anda (ma olin isegi mingi hetk juba veendunud, et lähen katsetan Tele2 levi ära, enne kui tagasi meelitati), siis selle peale laekuval telefonikõnel tulevad numbrid kiiresti maa peale tagasi....
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
22.11.2014 11:12:08
|
|
|
eriti hea näkkupanek kui mul nüüd oleks vaja paketti muuta, siis olekski pupu. töö juures (eestis) on töökoha võrgus pooled veebilehed kinni keeratud julgeolekukaalutlustel ja peab kasutama läpparit+telefon. aga mingi 40 euri kuus sellise asja eest ikka ei maksa. samuti ainuüksi netiraadio kuulamisele hommikuti kulub juba mitusada megabaiti kuus.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
22.11.2014 13:09:45
|
|
|
Ei tea, kas kõnekaardi omad keeratakse samuti nulli?
http://zen.ee/et/Hinnad/137/Konekaart
Hetkel saab
M-Internet kuupilet (30päeva) 5 € maht 50 GB / kiirus 2 Mbit/s
M-Internet nädalapilet (7päeva) 3 € maht 50 GB / kiirus 2 Mbit/s
M-interneti päevapilet (24 tundi) 1 € maht 50 GB / kiirus 2 Mbit/s
30 päeva 5 rutsi tundub isegi mõistlik veel.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asgate
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2006
|
24.11.2014 20:30:28
|
|
|
| Kas kellelgi on ka selline probleem kus "Avast" viirusutõrje blokeerib ID kaardiga Elisa iseteenindusse minna? St iseteeninduse all vajutad nuppu "ID Kaart" aga midagi ei toimu! (Läbi panga ID kaardiga minnes saab küll iseteenindusse sisse).
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asgate
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2006
|
24.11.2014 20:58:43
|
|
|
| See link ei tööta siis kui avast sees on, kui avast disable panna kohe laadib ära!
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
24.11.2014 21:09:23
|
|
|
| Ei oska arvata, aga kas Avastil pole sellist võimalust, et kusagil nurga taga asuvast logist saaks vaadata, mida blokeeriti ja miks? Ilmselt tuleks ehk enne logimine vms. sisse lülitada?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asgate
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2006
|
24.11.2014 21:54:44
|
|
|
Ei näe et Avastil oleks web scani logi kuskil, ei ole selline IT spets et ka üles leida selliseid peidetuid logisid.
Leidsin avasti settingutest koha (Web Shield) kus on exclusion list. Lisades sinna "https://iseteenindus.elisa.ee" saan nüüd jälle sisse logida.
Põhjust ma ei tea miks leht blokeeriti. Aga lootes et elisa iseteendus on turvalisuse mõttes normaalne koht, panin ma selle aadressi sinna kirja.
Ps Tundub et sama teema on ka G4S lehega!
Kas ma olen üks väheseid või mõjutab selline factor praegu paljusid inimesi?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
25.11.2014 11:51:41
|
|
|
Arvatavasti tegu HTTPS scanneri "kalaga". Lülita see Web shield seadetest välja ja taaskäivita brauser.
//
Võtsin Avastiga selles osas kontakti ja ehk saab probleemi lahendada.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
26.11.2014 19:07:57
|
|
|
avastasin et Mint'i lepingu omamine ei muuda veel "Elisa kliendiks". Tahtsin osta otse välja ühte telefoni (neil ju kaks hinda - kliendihind ja täishind). Peale ID kaardi esitamist teendindaja väitis et ma ei ole klient, Mint'i kehtiv leping ei loe ja pean tegema mingi kõnepaketi ja liitumise et kvalifitseeruda.
saatsin kukele ja jalutasin Elioni poodi.
Järgmise Mint'i arve saabumisel peaks saatma vastu emaili väites et Teie enda väitel ma ei ole ju klient - miks te raha tahate?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TALIBAN
HV kasutaja
liitunud: 23.05.2006
|
27.11.2014 21:50:28
|
|
|
| aht0 kirjutas: |
avastasin et Mint'i lepingu omamine ei muuda veel "Elisa kliendiks". Tahtsin osta otse välja ühte telefoni (neil ju kaks hinda - kliendihind ja täishind). Peale ID kaardi esitamist teendindaja väitis et ma ei ole klient, Mint'i kehtiv leping ei loe ja pean tegema mingi kõnepaketi ja liitumise et kvalifitseeruda.
saatsin kukele ja jalutasin Elioni poodi.
Järgmise Mint'i arve saabumisel peaks saatma vastu emaili väites et Teie enda väitel ma ei ole ju klient - miks te raha tahate? |
Uskumatu Elisa on vist juurutanud enda jaoks mingi kastisüsteemi
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
27.11.2014 22:29:18
|
|
|
| TALIBAN kirjutas: |
| aht0 kirjutas: |
avastasin et Mint'i lepingu omamine ei muuda veel "Elisa kliendiks". Tahtsin osta otse välja ühte telefoni (neil ju kaks hinda - kliendihind ja täishind). Peale ID kaardi esitamist teendindaja väitis et ma ei ole klient, Mint'i kehtiv leping ei loe ja pean tegema mingi kõnepaketi ja liitumise et kvalifitseeruda.
saatsin kukele ja jalutasin Elioni poodi.
Järgmise Mint'i arve saabumisel peaks saatma vastu emaili väites et Teie enda väitel ma ei ole ju klient - miks te raha tahate? |
Uskumatu Elisa on vist juurutanud enda jaoks mingi kastisüsteemi |
Soovitan pöörduda Tarbija24 toimetuse poole. Küsigu avalikku selgitust.
Päriselt. Nad on väga altid kõike kajastama. Vahetevahel oleks tore ka midagi asjalikku teada saada.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
27.11.2014 22:54:07
|
|
|
| Teenindaja suva oli vist. Ma olen siiamaani kõigi meie operaatorite juures pelgalt kõnekaardi lehvitamise peale klient olnud.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mina2t
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.04.2005
|
01.12.2014 16:22:54
|
|
|
Hei
Kas kellelgi on kogemusi kuidas saada elisas telefoni garantiid kasutada, kui
a) puudub ostuarve
b) puudub algse ostja nimi
Telefonil on garantii. Kunagi oli täpselt sama probleem EMT-s, nemad lahkelt printisid mulle tseki välja. Elisa ei soovi seda teha.
Või kas sony garantiid saab kuskilt imei järgi kasutada?
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shizny
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
01.12.2014 16:53:23
|
|
|
| mina2t kirjutas: |
Hei
Kas kellelgi on kogemusi kuidas saada elisas telefoni garantiid kasutada, kui
a) puudub ostuarve
b) puudub algse ostja nimi
Telefonil on garantii. Kunagi oli täpselt sama probleem EMT-s, nemad lahkelt printisid mulle tseki välja. Elisa ei soovi seda teha.
Või kas sony garantiid saab kuskilt imei järgi kasutada? |
kui telefon elisast ostetud, siis isegi kui arve on ära kadunud saavad nad selle ka uuesti välja lasta. ise asi on see, kas oled nõus selle eest maksma.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mina2t
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.04.2005
|
01.12.2014 17:23:19
|
|
|
| shizny kirjutas: |
| mina2t kirjutas: |
Hei
Kas kellelgi on kogemusi kuidas saada elisas telefoni garantiid kasutada, kui
a) puudub ostuarve
b) puudub algse ostja nimi
Telefonil on garantii. Kunagi oli täpselt sama probleem EMT-s, nemad lahkelt printisid mulle tseki välja. Elisa ei soovi seda teha.
Või kas sony garantiid saab kuskilt imei järgi kasutada? |
kui telefon elisast ostetud, siis isegi kui arve on ära kadunud saavad nad selle ka uuesti välja lasta. ise asi on see, kas oled nõus selle eest maksma. |
Nad keeldusid mulle ostuarvet andmast, kuna mina ostsin telefoni second hand ja ei teadnud ostja nime. Õnneks aga sain just korda.
esimeses teeninduspaigas sain teada kuna telefon ostetud on, et tal on veel kehtiv garantii. Seal ei soovinud ta seda vastu võtta.
Teises teeninduspaigas juhitisin kiiresti tähelepanu imeile- mille järgi näitab ära et on veel kehtiv garantii ning teenindaja oli hea meelega nõus selle vastu võtma.
Vahepeal jõudsin suhelda ka tarbijakaitsega, kes ütles et garantii käib kaasas seadmega, mitte isikuga. Seetõttu oleksin ebaõnnestumise korral järgmiseks palunud neilt kirjaliku keeldumist ja üritanud tarbijakaitsega edasi ajada. Õnneks sai kõik ilusti korda. Sain isegi normaalse asendustelefoni.
õppetund:
enamus telefonidel, nii HV-s müügil olevatel kui mujal, on veel kehtiv garantii või vähemalt pretensiooniõigus mida saab kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
01.12.2014 23:06:14
|
|
|
Jaah..
Olen kaks korda EMT'i paljas telefon näpus jalutanud. Kellegi silm ka ei vääratanud, rääkimata sõna "arve".
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
02.12.2014 09:40:32
|
|
|
Millegipärast hakkas Elisa võrk automaatselt eilsest telefonile valet kellaaega peale suruma. Miks?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
02.12.2014 21:23:52
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| kas elisa müüb endiselt laua alt iphonesi ? |
Ikka
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
03.12.2014 13:55:04
|
|
|
Ainult iphone 6 16gb mudelid kahjuks. 729 hind muidu.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
03.12.2014 20:31:31
|
|
|
Kiirust reaalselt ei ole ühelgi operaatoril, et võiks öelda on rahuldav.
Testid on üks teema mis sab näidata ka kiiruseid, aga reaalselt läbi miskit ei jookse.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
03.12.2014 22:36:30
|
|
|
eks see 800mhz LTE, mis elisale nüüd testides kätte maksab
paberil on kõik ilus: ikkagi 4G, madalama sageduse tõttu tugevam signaal. Aga midagi pole teha, maht ei ruuli, mida kiiremini megaherts tiskub, seda suurem on ribalaius, füüsikaseaduste vastu ei saa. Kuskil pärapõrgus vähese kliendiarvuga on see normaalne, et levi ulatust prioritiseeritakse. Tiheasustusaladel aga see on vaid "meie leviala on 9x% kaetud pr-trikk".
mina elan maal (kaabliga side võimalus puudub) ja tarbin 40DL/10UL mobiilset netti. sõltumatult ajast ja kohast, seni pole pidanud "kuni" sõna kuulma. google ping on sõltumatult kellaajast alla 70ms. loomulikult mitte elisa kaudu. võite ise arvata kelle.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
03.12.2014 22:46:05
|
|
|
800 ongi mõeldud linnadest välja ikka kus asustus hõre ja leviala pikemale maale lasta
Kui korralikult tehtud toimetab väga hästi.
Aga linnas koormus jah tõmbab asja purki.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
08.12.2014 21:13:14
|
|
|
| Kellelgi veel Elisa net (3G) levi on Tapal jube kehva? On 4G parem siin või ainuke lahendus on operaatori vahetus? EMT-l pidi olema siin OK levi.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|