Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 224, 225, 226  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 29.11.2014 03:20:59 vasta tsitaadiga

Kuulake sajakümnega.
http://www.upload.ee/files/4384395/HV_test_steely_dan.tar.gz.html
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 29.11.2014 11:04:23 vasta tsitaadiga

pacho, tee asi ikka nõnda, et oma komponente leida oskab.



veel lahedam, linuxi asi ikka windows 7 ultimate peal ei toimi



kuulasin neid filesid siis VLCplayeriga. Ei teinud vahet, wavestki olid väljapuhastatud asjad, mis mp3 pakkijad eemaldavad.


viimati muutis olavsu1 29.11.2014 11:17:27, muudetud 1 kord
tagasi üles
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 29.11.2014 11:10:23 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
pacho, tee asi ikka nõnda, et oma komponente leida oskab.



veel lahedam, linuxi asi ikka windows 7 ultimate peal ei toimi


Nüüd panid ära icon_lol.gif
Miks siis linuxiguru Linuxit ei kasuta?
Minu viga, et ei testinud, panen parandtud testi õige pea ülesse.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 29.11.2014 11:17:27 vasta tsitaadiga

pacho, olavsu1 jutt vastab tõele. Aga ära pane pahaks, ma juba ette kritiseerin ära, et see test algab natuke valest otsast. Ei ole mõtet järjestada kvaliteedi järgi sämpleid, millest ka kõige madalama kvaliteediga variant on väga suure tõenäosusega originaalist eristamatu.
Kuna ma seda testi kohe õigesti teha ei saanud, siis proovisin Foobar ABXiga originaali ja "preset medium" faili omavahel võrrelda. Lootusetu värk, pole kusagilt kinni võtta. 172 kbit/s VBR V4 käib sellise täiesti tavalise muusikalise materjaliga tõenäoliselt enamusele üle jõu.
Lisaks veel ka niipalju, et ka seda testi on võimalik üsna edukalt petta - kuidas täpselt, seda ma lahti seletama ei hakka, kuid ma ei imestaks üldse, kui keegi, kelle jaoks see internetis "võitmine" on elutähtis asi, seda teeks. Ehk siis kui keegi saavutab statistiliselt märkimisväärse tulemuse ei ole tegelikult tõestatud midagi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 29.11.2014 11:24:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Miks siis linuxiguru Linuxit ei kasuta?



linux on vinge asi küll, aga sa võiks võrrelda rosegardnenit ja sonarit. oleks linuxile kuskilt saada sonariga võrreldav asi.
tagasi üles
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 29.11.2014 11:34:48 vasta tsitaadiga

Nii, ma võtsin selle originaal vs "preset medium" asja tõsiselt käsile. See on räige kõrvapiinamine ja muusika kuulamise seisukohast ei ole sellel tulemusel küll mingit tähtsust, kuid võib siiski öelda, et ma kuulen selle vahe ära:
Spoiler Spoiler Spoiler


Nagu näha, see pole enam kaugeltki selline lihtlabane asi nagu see Tidali Killersi lugu. Aga siin muidugi vaielda ei saa, vahe ma tajun kuidagi ära. Aga see on tõesti mingi eriti lühikese fragmendi põhjal rohkem ka nagu sisetunde baasil. Nagu oleks veidi selline kahtlane kaja mp3 versioonil, muud midagi.
Eluilmas ei märkaks seda lihtsalt muusikat kuulates.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 29.11.2014 11:54:42 vasta tsitaadiga

http://www.upload.ee/files/4384647/HV_test_steely_dan.zip.html

ihvike, ma pakkisin ainult arendaja poolt soovitatud meetoditel. Nagu seda teeks valdav osa kasutajatest. Tänapäeval pole nagu erilist mõtet V9 teste teha. Andmemaht on juba piisavalt odav. V4 on hea alguspunkt. Soovi korral võin ka suurema pakkimistihedusega sämpleid teha.

olavsu1, esimese testi probleemi tekitas muudatus JRE API's. Programmi kood on iidne.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 29.11.2014 12:04:44 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
V4 on hea alguspunkt. Soovi korral võin ka suurema pakkimistihedusega sämpleid teha.
Minu pärast pole mõtet rohkem kokku pakkida, väga tõenäoliselt ma eristaks alla V4 nüüd juba üsna lihtsalt ära, peale seda pagana auditiivseksi selle V4 failiga. Kuna ma oma kuulmist peale mõningase harjutamise millegi poolest eriliseks ei pea, siis ei imestaks, kui teised ka selle V4 ära tunnevad. Aga pagan mind võtaks, kui see lihtne peaks olema. Ja jumala eest ei taha kuulda mingit loba "läbi teki" helist või misiganes.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 29.11.2014 12:43:55 vasta tsitaadiga

Beyerdynamic T90 hea pakkumine: link

OSTRY KC06A IEM: https://www.massdrop.com/buy/ostry-kc06a-inner-ear-earphones
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 29.11.2014 14:21:24 vasta tsitaadiga

CoiL, teine link blokeeritud?
tagasi üles
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 29.11.2014 14:42:32 vasta tsitaadiga

Tollele pääseb vist ainult registreerituna ligi. 58$ (post eestisse hinna sees). Toll tuleb ka Eestis kübeke juurde.

AKG K7XX pakkumine kestab ka veel 2 päeva: https://www.massdrop.com/buy/akg-k7xx-massdrop-first-edition-headphones
Hullult sügeleb see ikka, ei tea kas osta või mitte icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aMsaaL
HV kasutaja
aMsaaL

liitunud: 18.11.2003




sõnum 29.11.2014 15:04:24 vasta tsitaadiga

Neid Massdropi AKGsid ei saadeta väljapoole USAd
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 29.11.2014 15:20:03 vasta tsitaadiga

pacho, http://www.upload.ee/files/4384908/ihvike.erf.html
See on lihtsalt proof of concept - ehk siis pettus. Võimalik, et kõige kvaliteetsem ei saanud õigesti.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.11.2014 15:28:21 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
Beyerdynamic T90 hea pakkumine: link
ei näe mõtet
http://www.1a.ee/arvutitehnika/arvuti_korvaklapid/beyerdynamic_t_90_premium_headphones

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 29.11.2014 15:50:36 vasta tsitaadiga

Ei oska hetkel öelda kui kalliks nende puhul toll läheb aga kui madalaim hind lahti tuleb, siis 393.63€ (post hinna sees). Tiba soodsam tuleb vist ikka kokkuvõttes aga hinnavahe ei tasu vist ära. Ei teadnud, et 1a neid sellise hinnaga pakub. Nüüd tean kust teinekord vaadata.

aMsaaL kirjutas:
Neid Massdropi AKGsid ei saadeta väljapoole USAd

Võimalik. Kuigi vaatasin kommentaaridest, et nii mõnigi sai ka International shipping. See vist pigem nendega suhtlemise teema, sest
MD ise saadab US piires laiali aga väljapoole tuleb ilmselt transa kokku leppida. Tavaliselt on neil kirjas olnud kui US only aga sellel müügiartiklil ei näe seda kuskil.
Igatahes kellel tuttavaid mikidemaal saavad ikkagi soodsalt eestisse saata icon_wink.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 29.11.2014 17:20:15 vasta tsitaadiga

ihvike, ma olen arvutist homse õhtuni eemal. Kas tahad tulemusi privasse või siia teemasse?

Jah, ka seal testis on võimalik petta . Ainuke kindel viis pettuse vältimiseks on testitav füüsiliselt arvutist eraldada.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 29.11.2014 18:02:20 vasta tsitaadiga

pacho, see nüüd töötas aga miks wave faile võrdlema pidi. kõrva järgi üliraske vahet teha, spektri järgi vahe siiski oli. mõni detsibell siia sinna. Suurimad erinevused oli kõrgsagedustes 14kHz ja üles. sellest madalam osa oli vägagi identne. Oma audiogrammi vaadates saan aru küll, miks ma vahet ei suuda teha.
tagasi üles
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 29.11.2014 18:35:03 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
ihvike, ma olen arvutist homse õhtuni eemal. Kas tahad tulemusi privasse või siia teemasse?

Jah, ka seal testis on võimalik petta . Ainuke kindel viis pettuse vältimiseks on testitav füüsiliselt arvutist eraldada.
Teemasse ikka. Ja metoodika oli lihtne - samal ajal kui seal programmis muusikat kuulad, näitab teise helikaardi lindistuse monitoorimine FFT pilti ja kõrge otsa lõikesageduse järgi saab üsna täpselt aru, millise pakkimisastmega tegu on. Kõige kvaliteetsem pakkimine jäi veits segaseks, integreeritud helikaardi sisend oli mürane ja see vahe juba väga väike.
Saaks muidugi paremini ka - väljund intergeeritud kaardist EMUsse ja salvestuseks terve fail, ja see siis FFTst läbi. Eraldi neid faile vaadates saab aru küll, kumb on originaal, kumb kvaliteetseim mp3.
Aga kuulates - no selge see, et ei saa aru neist V4st kvaliteetsematest ja see V4 on ka juba täitsa tühine kvaliteedierinevus, muusika kuulamisel mitte mingit tähtsust ei oma.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 29.11.2014 20:01:57 vasta tsitaadiga

ihvike, V0 ei kasuta enam low-pass filtrit. Samas kui preset-extreme kasutab. Ma eeldan, et need läksid omavahel vahetusse.
olavsu1, wav failid selleks, et eemaldada testist koodekist tulenevad erinevused. Ja MP3 kasutamiseks pean ilmselt ka koodi muutma. Dekodeeritud mpg123 rakendusega. Helikvaliteet on Foobar2000-ga sama.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 29.11.2014 20:16:09 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
ihvike, V0 ei kasuta enam low-pass filtrit. Samas kui preset-extreme kasutab. Ma eeldan, et need läksid omavahel vahetusse.
Võimalik, et läks muudki sassi. Seda enam on asi väga tõsine, kui isegi pettus ei taha õnnestuda.
V0 ja extreme on vist tegelt üks ja sama asi, aga mõte on selge. http://wiki.hydrogenaud.io/index.php?title=LAME#Recommended_settings_details
Insane on lihtsalt 320 kbit/s ja sellel on tõesti low-pass näha - vaatamata sellele, et seal lingil väidetakse, et low-passi pole. 20 kHz pealt kukub palju kiiremini kui V0. Siiski eristub ka V0 veel silmaga nähtavalt originaalist. Ehk siis targem olles ja rohkem vaeva nähes ilmselt annaks ära petta ikka.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 30.11.2014 18:00:19 vasta tsitaadiga

Insane'l on madalpääsufilter. Extreme'l pole. Mu telefonil puudub eesti keele spell check ja enamus energiast kulub kirjavigade vältimiseks.


EDIT:
ihvike, täpselt nagu ennustasin, insane ja extreme on vahetuses.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robis00
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2011




sõnum 30.11.2014 18:39:03 vasta tsitaadiga

aMsaaL kirjutas:
Neid Massdropi AKGsid ei saadeta väljapoole USAd


Esimesed 2000 saadetakse aga järgmisele 4000 tõmbas akg vee peale, diskussioonis lehekülg 38 selgitatud see värk.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 30.11.2014 19:26:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:
While this is great for people discovering the K7XX, there is an unfortunate catch for our international members. Because of AKG’s exclusive international distribution agreements, we will be unable to continue shipping K7XXs outside of the United States. To be clear, current international orders will not be affected, you will receive your K7XXs.


Mnjah, vedas neil kes jaole said. Oleks võinud ka kohe alguses ära tellida aga kahtlema hakkasin. Krdi AKG, vaja ikka eurodes suuremat pappi kokku kühveldada icon_neutral.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robis00
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2011




sõnum 30.11.2014 20:38:58 vasta tsitaadiga

mõtlesin ka päris pikalt, jõudsin enne keeldu otsusele ja ostsin.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 30.11.2014 23:00:53 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
ihvike, täpselt nagu ennustasin, insane ja extreme on vahetuses.
thumbs_up.gif Hea test. Ma tegelt ei uskunud enne põhjalikumat testimist, et suudaks selle V4 versiooni kuulmise teel tuvastada - see aga omakorda on järjekordne pluss ABX testimisele - isegi paadunud skeptik võib leida erinevuse, kui see ikka olemas on. Aga see raibe oli nii keeruline, et need jutud originaaliga võrreldes selgelt kehvemast 320 kbit/s mp3st jne, eh jahh...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 224, 225, 226  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.