Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Korpuste teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 100, 101, 102  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
cabbage
HV kasutaja
cabbage

liitunud: 07.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 15:01:18 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Väike küsimus

Kas midagi hullu ei juhtu kui ma rellakaga vasaku tagumise kaare kettaboksil maha tõmban?
3mm jääb videokaart segama ja boks ei mahu ära icon_confused.gif
Alumised täis, aga oleks 1-2 kohta veel vaja

Spoiler Spoiler Spoiler

Samas kui 3mm vaid vaja siis ehk ainult kaardi kõrguselt tangidega kokku suruda?
Konstruktsiooni ei tohiks nagu mõjutada jah - nagu enne mainitud sisi tundub disainielement olevat.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 21.11.2014 15:08:08 vasta tsitaadiga

Karbi jäikust mõjutab küll. Lisafunktsioonina hoiab pööratud serv ära näpu vigastamise.
Kaardi kõrguselt kokku surumine tundub parem variant.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2014 16:08:41 vasta tsitaadiga

Ta nii ümar, et seda on raske kokku suruda, samas kast kerge, et haamriga pekstes, peksan kasti kõveraks. Pean vaatama, vaid koha surumise peale ei tulnud.
Paneeli taha ssd pane- kruvid käivad kust poolt?
Tundub, et mobo poolt, see eeldaks mobo eemaldamist icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanelM
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2014 18:32:46 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ta nii ümar, et seda on raske kokku suruda, samas kast kerge, et haamriga pekstes, peksan kasti kõveraks. Pean vaatama, vaid koha surumise peale ei tulnud.
Paneeli taha ssd pane- kruvid käivad kust poolt?
Tundub, et mobo poolt, see eeldaks mobo eemaldamist icon_rolleyes.gif


Tangidega surudes ehk?

SSD kruvid käivad emaplaadi poolt jah, eeldaks eemaldamist seega. Samas asukoht on hea ja mugav ning parem variant vast kui korpust lõhkuma hakata. Kuni 2 tükki saab panna sinna.
Kas sul on 5,25" pesad mõlemad täis? Sinna saaks ka ühe HDD mahutada, vaja vaid mõne euro eest sobivad kinnitused osta.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krooms
HV kasutaja
Krooms

liitunud: 09.12.2009




sõnum 21.11.2014 19:47:50 vasta tsitaadiga

be quiet üllatab korpusega. be quiet silent base 800 seeriaga. thumbs_up.gif
http://www.bequiet.com/en/case/546
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 21:16:05 vasta tsitaadiga

Krooms kirjutas:
be quiet üllatab korpusega. be quiet silent base 800 seeriaga. thumbs_up.gif
http://www.bequiet.com/en/case/546


Video ka
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 21:37:44 vasta tsitaadiga

Nika0 kirjutas:
Krooms kirjutas:
be quiet üllatab korpusega. be quiet silent base 800 seeriaga. thumbs_up.gif
http://www.bequiet.com/en/case/546


Video ka
Spoiler Spoiler Spoiler

väga ilus teine thumbs_up.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 21.11.2014 21:48:26 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Korpused/489120/
hmmm ma tean kust inspiratsioon on tulnud ...
http://www.volkerballueder.com/wp-content/uploads/2009/09/Philips-8020.jpg

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 17:18:39 vasta tsitaadiga

Be Quiet! Silent Base 800 Review

http://www.bit-tech.net/hardware/cases/2014/11/18/be-quiet-silent-base-800-review/1
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krooms
HV kasutaja
Krooms

liitunud: 09.12.2009




sõnum 22.11.2014 19:57:31 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
Nika0 kirjutas:
Krooms kirjutas:
be quiet üllatab korpusega. be quiet silent base 800 seeriaga. thumbs_up.gif
http://www.bequiet.com/en/case/546


Video ka
Spoiler Spoiler Spoiler

väga ilus teine thumbs_up.gif


On jah. Tükk aega olen seda "õiget" korpust taga ajanud. Mine tea äkki see ongi. icon_razz1.gif
Loodame, et tuleb ka meil müüki.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxEvil
HV kasutaja
MaxEvil

liitunud: 07.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 17:41:05 vasta tsitaadiga

FD Define sai ka uuendust, R5 mudel nüüd: http://www.fractal-design.com/home/definer5landingpage

Spoiler Spoiler Spoiler


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.11.2014 17:46:21 vasta tsitaadiga

DanelM kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Ta nii ümar, et seda on raske kokku suruda, samas kast kerge, et haamriga pekstes, peksan kasti kõveraks. Pean vaatama, vaid koha surumise peale ei tulnud.
Paneeli taha ssd pane- kruvid käivad kust poolt?
Tundub, et mobo poolt, see eeldaks mobo eemaldamist icon_rolleyes.gif


Tangidega surudes ehk?

SSD kruvid käivad emaplaadi poolt jah, eeldaks eemaldamist seega. Samas asukoht on hea ja mugav ning parem variant vast kui korpust lõhkuma hakata. Kuni 2 tükki saab panna sinna.
Kas sul on 5,25" pesad mõlemad täis? Sinna saaks ka ühe HDD mahutada, vaja vaid mõne euro eest sobivad kinnitused osta.
väänsin mis ma väänasin, rõvedalt koledaks väänasin. Ütleme nii et porno.
Hakkasin veel valet poolt väänama (facepalm).

relakas kätte ja kohe teine asi nüüd thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 17:54:20 vasta tsitaadiga

Mis ratsid seal, ostnud suuremad kettad icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.11.2014 17:59:48 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Mis ratsid seal, ostnud suuremad kettad icon_razz.gif
üks 2TB olemas, teine 750GB ja üks veel vanem hetkel väljas. Ja üks ssd tuleb ka millalgi juurde.
Nii et ikka oli vaja lõigata.
Niikuinii müüki niipeal ei lähe ja nende rõngaste puudumine on poh icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krooms
HV kasutaja
Krooms

liitunud: 09.12.2009




sõnum 24.11.2014 18:02:21 vasta tsitaadiga

MaxEvil kirjutas:
FD Define sai ka uuendust, R5 mudel nüüd: http://www.fractal-design.com/home/definer5landingpage

Spoiler Spoiler Spoiler


thumbs_up.gif

Lõpuks tehakse uksed, mis saab liikuma panna mõlemis suunda. Jälle ilus kast. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.11.2014 18:03:11 vasta tsitaadiga

Uks käib vaid pauguga kinni icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 24.11.2014 19:08:32 vasta tsitaadiga

Keegi sellist omab? Fractal Design Node 304
http://www.fractal-design.com/home/product/cases/node-series/node-304-black
Tahaks osta aga ma ei saa hetkel sellest PSU teemast aru ...
Kui tahad suurt videot panna siis PSU ei tohi ületada 160mm .. kas see on koos nende kuramuse modular PSU plastik kinnitustega?
Tahaks seasonicu platinumi panna sisse aga see on 160mm ... samas need modular kaabli kinnitused panevad suts ju pikkust juurde icon_rolleyes.gif
Või on veel mõnda head toidet mis oleks lühem aga kui koormust taga ei ole siis ventikat tööle ei pane?
Seasonicu fanless on muidugi 150mm aga sealt saaks ainult 520w

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 24.11.2014 21:48:27 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Keegi sellist omab? Fractal Design Node 304
http://www.fractal-design.com/home/product/cases/node-series/node-304-black
Tahaks osta aga ma ei saa hetkel sellest PSU teemast aru ...
Kui tahad suurt videot panna siis PSU ei tohi ületada 160mm .. kas see on koos nende kuramuse modular PSU plastik kinnitustega?
Tahaks seasonicu platinumi panna sisse aga see on 160mm ... samas need modular kaabli kinnitused panevad suts ju pikkust juurde icon_rolleyes.gif
Või on veel mõnda head toidet mis oleks lühem aga kui koormust taga ei ole siis ventikat tööle ei pane?
Seasonicu fanless on muidugi 150mm aga sealt saaks ainult 520w


Mina olen Node 304 omanik.
Võin öelda et 160mm toitekas ei taha minna hästi jah, koos pika videoga. Toitekas mahub ilusti ja jääb veel ruumigi aga juhtmed ei taha enam mahtuda. Üks variant on ka see et keerad toite teist pidi. Ehk vool tuleb gpu poolt sisse ja juhtmed väljuvad teiseltpoolt (minul on tehtud nii). Aga ainuke jama on see et igal toiteplokil on 220v pistik erinevas kohas, osadele ulatub see poweri kaabel osadele mitte. Chiftecile ulatus, aga kui seasonicu fanlessi ostsin siis enam mitte. Pikendasin siis kaablit 10cm ja asi töötas edasi. Töökaaslasel sama korpus tal 150mm toitekas ja kõik mahub ära, aga ütleme nii, et paras pundar jääb ikka videole selga. Endale meeldis teistipidi keeratud look rohkem. Muidu on hea korpus, väike aga piisavalt et mahutada palju.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxEvil
HV kasutaja
MaxEvil

liitunud: 07.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 22:21:09 vasta tsitaadiga

Ei oma Node 304 kuid endal jäi just selle pärast ost katki kuna tundus et jääb ikka kole pundar sinna graafika kaardi otsa enamus toiteplokidega

Ideaalis peaks olema selline
Spoiler Spoiler Spoiler


Samas mitte modulariga natuke rohkem mängu ruumi kui juhe ühestkohast tulevab
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 24.11.2014 22:28:59 vasta tsitaadiga

Ostaks ka selle 520w fanlessi ... aga ta väga kuumaks ei lähe ja sinna kasti miskit sauna ei tekita?
Samas ega vast i5 4460,GTX970,SSD ja 3TB vast suurt särtsu ei taha ka...

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 24.11.2014 23:05:32 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Ostaks ka selle 520w fanlessi ... aga ta väga kuumaks ei lähe ja sinna kasti miskit sauna ei tekita?
Samas ega vast i5 4460,GTX970,SSD ja 3TB vast suurt särtsu ei taha ka...


Ei usu mina ka et see kast sul väga palju üle 300w võtab. Ja minul küll toitekas kuumaks ei lähe pigem kütab GPU korralikult.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2014 10:08:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Samas ega vast i5 4460,GTX970,SSD ja 3TB vast suurt särtsu ei taha ka...

kui just Asus strix-i ei osta, siis peaks kenasti jahe õhuvool olemas olema thumbs_up.gif
970 ise naljalt üle 50c ei lähe.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 25.11.2014 18:09:00 vasta tsitaadiga

GTX980 recommented on 600w aga reaalselt vast saab ka see 520w hakkama ma usun.
Samas see G series seasonic on üldse 140mm pikk ... aga sellel vent vist vurab koguaeg?
Platinumil oli hea sai panna hybrid ehk siis kui vaja polnud vent seisis... aga no deem need liiga pikad.

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 25.11.2014 18:27:23 vasta tsitaadiga

-FoX-,

Küsin ühe täpsustava küsimuse. Kust tuleb info et 520W fanless on 150mm pikk? Koduleht väidab et 160mm.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 25.11.2014 19:03:43 vasta tsitaadiga

Eem ma ei teagi miks mulle see meelde jäi...
Aga nagu ma aru saan siis fanless variant on sinna pandud ja saab ikka pika videokaardi panna?
Ja kui 160mm on siis saaks ju ka platinum seeria ventikaga toite panna see ka 160mm...
http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU/Seasonic-Platinum-Series-Platinum-760-760-Watt-80-PLUS-Platinum-Certified-SS-760XP2-26969
Muidugi see on 140mm ... aga vent töötab koguaeg icon_sad.gif
http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU/Seasonic-S12G-Series-S12G-750-750-Watt-80-PLUS-Gold-Certified-SSR-750RT-94334

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2014 19:22:36 vasta tsitaadiga

väike kast ja mid-high komponendid. kogu aeg töötav vent ei pruugi üldse halb mõte olla.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 25.11.2014 19:41:16 vasta tsitaadiga

Ei nu netis surfates jne. võiks nii passiiv olla kui võimalik.
Ses suhtes ongi platinum hea, et kui koormus taha tuleb 3d rakendused vms. siis pistab vendi tööle.

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 25.11.2014 20:02:44 vasta tsitaadiga

-FoX-, Teisti pidi pannes saab. Aga Seasonicu puhul pead sa kindlasti korpuse sees olevat 220v juhet pikendama, mõni cm jääb puudu.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 25.11.2014 20:03:55 vasta tsitaadiga

On miskit head lühikest pikendust ka soovitada või juhe pooleks ja jupp vahele?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 25.11.2014 20:05:13 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
On miskit head lühikest pikendust ka soovitada või juhe pooleks ja jupp vahele?


Mina tegin pooleks, panin umbes 5cm jupi vahele jootsin kokku tagasi ja termolüüs peale. See lapitud osa jäi emaplaadi alla nii et silma ka ei riiva kui keegi tahaks nokkida.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mygger
HV vaatleja

liitunud: 23.11.2001




sõnum 27.11.2014 11:22:06 vasta tsitaadiga

Krooms kirjutas:
caramis kirjutas:
Nika0 kirjutas:
Krooms kirjutas:
be quiet üllatab korpusega. be quiet silent base 800 seeriaga. thumbs_up.gif
http://www.bequiet.com/en/case/546


Video ka
Spoiler Spoiler Spoiler

väga ilus teine thumbs_up.gif


On jah. Tükk aega olen seda "õiget" korpust taga ajanud. Mine tea äkki see ongi. icon_razz1.gif
Loodame, et tuleb ka meil müüki.

http://www.ox.ee/est/product/800325
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 30.11.2014 08:57:00 vasta tsitaadiga

MaxEvil kirjutas:
FD Define sai ka uuendust, R5 mudel nüüd: http://www.fractal-design.com/home/definer5landingpage

Spoiler Spoiler Spoiler


thumbs_up.gif


Loodame, et detsembris jõuavad R5 korpused ka müügile. Esialgselt oli plaanis soetada Fractal Design Define R4, aga ei hakanud kiirustama icon_smile.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2014 05:35:50 vasta tsitaadiga

Panin eile kokku raali Phanteks Enthoo Pro baasil ja olin meeldivalt üllatunud, kui hea tootega tegu. Soovitan. €100 hinnaklassis raske vastast leida ja mõned peavad seda paremaks kui Fractli või NZXT sama hinnaklassi mudeleid
Süvenesin pisut ja isegi Techpower annab väga hea hinnangu: http://www.techpowerup.com/reviews/Phanteks/Enthoo_Pro/6.html
Kui ma poleks ostnud üüberkirvest Fortress FT02 siis oleks see Phanteks õige ost olnud (tegelikult NZXT H440 on ka väga hea mulje jätnud, üldse on minu arvamus NZXT oluliselt tõusnud)
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazemaky
HV vaatleja
kazemaky

liitunud: 16.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2014 18:39:04 vasta tsitaadiga

Sai NZXT S340 soetatud ja väga rahul. Võtab vähe ruumi ja näeb stiilne välja. Ruum on sees väga otstarbekalt ära kasutatud ja saab ka suuri asju sinna mahutada. Lõpptulemus on küllaltki tidy. case fani kiirused tõmbasin ka alla ja kokku on päris vaikne, kui just prose vahel undama ei otsusta hakata. Tellisin läbi casekingist läbi arvutitarga ja maksma läks 68.70. Selle hinna eest superost minu meelest.
Välja näeb umbes täpselt samasugune mul:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2014 19:51:16 vasta tsitaadiga

kazemaky, seepärast ongi tidy, et toide koos juhtmeporriga on sinna "tunnelisse" peidetud. Samas mõnus - lühike kast.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2014 14:01:03 vasta tsitaadiga

http://www.techpowerup.com/208054/cooltek-unveils-umx1-plus-mini-itx-chassis.html
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2014 19:49:40 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
http://www.techpowerup.com/208054/cooltek-unveils-umx1-plus-mini-itx-chassis.html
Väljast välja näeb premium ja smooth aga ei näe kust nagu õhku sisse lahmatakse? Lisaks selline kompakte kast võiks vabalt SFX psu'ga olla.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 16.12.2014 22:20:20 vasta tsitaadiga

http://www.corsair.com/pt-pt/carbide-series-spec-03-orange-led-mid-tower-gaming-case

Ise panin masina just sellisesse korpusesse. Eriti mugav on juhtmeid peita jne.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2014 23:04:17 vasta tsitaadiga

janti kirjutas:
http://www.corsair.com/pt-pt/carbide-series-spec-03-orange-led-mid-tower-gaming-case

Ise panin masina just sellisesse korpusesse. Eriti mugav on juhtmeid peita jne.
Kuda tolle kasti pleki paksusega lood on?
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crashromeo
HV Guru
crashromeo

liitunud: 04.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2014 00:06:09 vasta tsitaadiga

kazemaky kirjutas:
Sai NZXT S340 soetatud ja väga rahul. Võtab vähe ruumi ja näeb stiilne välja. Ruum on sees väga otstarbekalt ära kasutatud ja saab ka suuri asju sinna mahutada. Lõpptulemus on küllaltki tidy. case fani kiirused tõmbasin ka alla ja kokku on päris vaikne, kui just prose vahel undama ei otsusta hakata. Tellisin läbi casekingist läbi arvutitarga ja maksma läks 68.70. Selle hinna eest superost minu meelest.
Välja näeb umbes täpselt samasugune mul:
Spoiler Spoiler Spoiler


see NZXT S340 on ikka väga hea kast. pm nii pea kui too välja tuli sai omale kolm tükki sebitud.. ja väga mugav on sinna sisse ehitada komplekti. tänu "peidukastikesele" all, jääb lõpptulemus väga ilus.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 17.12.2014 17:09:23 vasta tsitaadiga

Auron,

ok paksus on plekil, kaaned ei paindu kergelt ja muidu ka tugev kast thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2014 22:35:40 vasta tsitaadiga

Tervist foorumlased! Tekkisid mõtted teha endale jõuludeks kingituse ja kinkida uus korpus vana asemele.
Hetkel on siis sellised jupid korpuses Antec twelve hundred
Spoiler Spoiler Spoiler


Korpus mis silma jäi on Fractal Designs Define R5. Paistab tubli kastike olema. Kuna vana korpus on suht ventileeritav (3x120 sisse; 1xToiteplokki vent välja + 1x200 ülevalt + 1x120 tagant välja). Kas selles R5-s üldine temp kõvasti kasvab? Kui läheb ostuks siis plaanin panna 2x120 Noctua sisse, 1x120+toiteplokki oma välja puhuma. Üles ei taha kuna tahaks et kast jääks võimalikult vaikseks ja kinniseks. Mida arvate, tasub vahetada?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 17.12.2014 22:48:48 vasta tsitaadiga

Nii hõredas korpuses nii palju vente. icon_eek.gif
Pole ime, et lärmavad.

Toiteplokk paigalda kindlasti nii, et selle ventilaator jääb alla, mitte korpusest sooja õhku välja puhuma.
Fractalile 2 120 mm ventilaatorit eest sisse ja üks tagant (või isegi ülevalt) välja puhuma piisab. Üldine temp tõuseb ehk mõne kraadi võrra.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2014 23:30:14 vasta tsitaadiga

von Wu, eks algul, kui sai endale seda korpust, sai vente paigaldatud nii ja siiani oli see tolmukorjaja töötanud. Õnneks on olemas vanal korpusel tolmufiltrid aga mis ei meeldi, see et kui tahad neid puhastada siis pead kõik HDD korve lahti kruvima. Tegelt korpus ei ole lärmakas koos kõikide nende ventidega korraga tööl kuna saan neid vente min. kiirusega kontrolleriga tööle panna.
Aga et siis arvad et toide peab endale eraldi õhku saama? See et 2x120 sisse ja ainult 1x120 välja õhuvoolu liikumist ei riku? Ülevalt tahaks et kõik jääks kinni.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 17.12.2014 23:38:16 vasta tsitaadiga

Ülerõhk tagab selle, et tolmufiltriteta avadest (põhiliselt taga) tolm sisse ei lähe, sest igast pilust surutakse õhku välja. Hea variant on ka see kui sisse ja välja puhuvaid ventilaatoreid on ühepalju. Endal on praegu küll vastupidi. Üks imeb tagant välja ja teine ülevalt ning sisse ei puhu üldse. Ka hõre korpus (CM690II), aga vaikne. Tolmust puhastada siiski tuleb, peaks millalgi ventilaatorid ette tõstma. Alumise kettakasti juba võtsin parema õhuvoolu tarbeks välja.
Toide peaks jah eraldi õhku saama. Saab ventilaator aeglasemalt ringi käia ja toiteplokk peab kauem vastu (võib-olla).
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2014 00:20:37 vasta tsitaadiga

von Wu, ok, eks arvestan kõige sellega. Tänud abi eest. thumbs_up.gif Lähen teen endale väikse jõulukingituse icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2014 09:50:13 vasta tsitaadiga

Kuna tegu korpuse lisaga, siis küsin korra siin. Oleks soov korpuse esiküljel näha temperatuure. Midagi reguleerida pole vaja ja ei tahakski, lihtsalt infotabloo 5,25" "sahtlisse". Oskab soovitada keegi ka eestis selliseid asju saab üldse? Arvutitargas on ventilaatorite juhtimispaneelid, aga seda ei soovi.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2014 10:04:11 vasta tsitaadiga

olafsand, Ei tea kas päris sellist asja ongi mis ainult temperatuure näitab, võid uurida vesijahutusega seonduvaid asju.
Ise ostsin sellise:
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Korpuste-lisad123/Aerocool-CoolTouch-R-525-ventilaatorite-juhtpaneel-must-puutetundlik-87448
Annab kontrollida ventikaid, aga näitab ka temperatuuri.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2014 10:10:16 vasta tsitaadiga

Braien, see on päris ilus tegelikult. Kas saaksid palun öelda veel, et mis tempe ta täpselt on võimeline näitama? Kas CPU ja GPU korraga on võimalik kuvada? Või vähemalt ükshaaval siis? Pildi peal on System temp, see nagu ei ütle eriti midagi.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2014 11:41:52 vasta tsitaadiga

Ega sellel eriti võimalusi pole, temp andur on juhtme otsas, selle paigutad sinna kuhu tahad, seda ta näitab, aga sa tahad ilmselt midagi sellist mis näitaks neid tempe mida windowsist ka näed?
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Korpuste teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 100, 101, 102  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.