|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
cabbage
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2014
|
21.11.2014 15:01:18
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Väike küsimus
Kas midagi hullu ei juhtu kui ma rellakaga vasaku tagumise kaare kettaboksil maha tõmban?
3mm jääb videokaart segama ja boks ei mahu ära
Alumised täis, aga oleks 1-2 kohta veel vaja
Spoiler 
|
Samas kui 3mm vaid vaja siis ehk ainult kaardi kõrguselt tangidega kokku suruda?
Konstruktsiooni ei tohiks nagu mõjutada jah - nagu enne mainitud sisi tundub disainielement olevat.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
21.11.2014 15:08:08
|
|
|
Karbi jäikust mõjutab küll. Lisafunktsioonina hoiab pööratud serv ära näpu vigastamise.
Kaardi kõrguselt kokku surumine tundub parem variant.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.11.2014 16:08:41
|
|
|
Ta nii ümar, et seda on raske kokku suruda, samas kast kerge, et haamriga pekstes, peksan kasti kõveraks. Pean vaatama, vaid koha surumise peale ei tulnud.
Paneeli taha ssd pane- kruvid käivad kust poolt?
Tundub, et mobo poolt, see eeldaks mobo eemaldamist
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DanelM
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2011
|
21.11.2014 18:32:46
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Ta nii ümar, et seda on raske kokku suruda, samas kast kerge, et haamriga pekstes, peksan kasti kõveraks. Pean vaatama, vaid koha surumise peale ei tulnud.
Paneeli taha ssd pane- kruvid käivad kust poolt?
Tundub, et mobo poolt, see eeldaks mobo eemaldamist  |
Tangidega surudes ehk?
SSD kruvid käivad emaplaadi poolt jah, eeldaks eemaldamist seega. Samas asukoht on hea ja mugav ning parem variant vast kui korpust lõhkuma hakata. Kuni 2 tükki saab panna sinna.
Kas sul on 5,25" pesad mõlemad täis? Sinna saaks ka ühe HDD mahutada, vaja vaid mõne euro eest sobivad kinnitused osta.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krooms
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2009
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
21.11.2014 21:16:05
|
|
|
Video ka
Spoiler 
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
21.11.2014 21:37:44
|
|
|
| Nika0 kirjutas: |
Video ka
Spoiler 
|
väga ilus teine
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-kasutaja-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2007
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krooms
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2009
|
22.11.2014 19:57:31
|
|
|
| caramis kirjutas: |
| Nika0 kirjutas: |
Video ka
Spoiler 
|
väga ilus teine  |
On jah. Tükk aega olen seda "õiget" korpust taga ajanud. Mine tea äkki see ongi.
Loodame, et tuleb ka meil müüki.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxEvil
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
24.11.2014 17:46:21
|
|
|
| DanelM kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
Ta nii ümar, et seda on raske kokku suruda, samas kast kerge, et haamriga pekstes, peksan kasti kõveraks. Pean vaatama, vaid koha surumise peale ei tulnud.
Paneeli taha ssd pane- kruvid käivad kust poolt?
Tundub, et mobo poolt, see eeldaks mobo eemaldamist  |
Tangidega surudes ehk?
SSD kruvid käivad emaplaadi poolt jah, eeldaks eemaldamist seega. Samas asukoht on hea ja mugav ning parem variant vast kui korpust lõhkuma hakata. Kuni 2 tükki saab panna sinna.
Kas sul on 5,25" pesad mõlemad täis? Sinna saaks ka ühe HDD mahutada, vaja vaid mõne euro eest sobivad kinnitused osta. |
väänsin mis ma väänasin, rõvedalt koledaks väänasin. Ütleme nii et porno.
Hakkasin veel valet poolt väänama (facepalm).
relakas kätte ja kohe teine asi nüüd
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
24.11.2014 17:54:20
|
|
|
Mis ratsid seal, ostnud suuremad kettad
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
24.11.2014 17:59:48
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
Mis ratsid seal, ostnud suuremad kettad  |
üks 2TB olemas, teine 750GB ja üks veel vanem hetkel väljas. Ja üks ssd tuleb ka millalgi juurde.
Nii et ikka oli vaja lõigata.
Niikuinii müüki niipeal ei lähe ja nende rõngaste puudumine on poh
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krooms
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2009
|
24.11.2014 18:02:21
|
|
|
Lõpuks tehakse uksed, mis saab liikuma panna mõlemis suunda. Jälle ilus kast.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
24.11.2014 18:03:11
|
|
|
Uks käib vaid pauguga kinni
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
24.11.2014 19:08:32
|
|
|
Keegi sellist omab? Fractal Design Node 304
http://www.fractal-design.com/home/product/cases/node-series/node-304-black
Tahaks osta aga ma ei saa hetkel sellest PSU teemast aru ...
Kui tahad suurt videot panna siis PSU ei tohi ületada 160mm .. kas see on koos nende kuramuse modular PSU plastik kinnitustega?
Tahaks seasonicu platinumi panna sisse aga see on 160mm ... samas need modular kaabli kinnitused panevad suts ju pikkust juurde
Või on veel mõnda head toidet mis oleks lühem aga kui koormust taga ei ole siis ventikat tööle ei pane?
Seasonicu fanless on muidugi 150mm aga sealt saaks ainult 520w
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
24.11.2014 21:48:27
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
Keegi sellist omab? Fractal Design Node 304
http://www.fractal-design.com/home/product/cases/node-series/node-304-black
Tahaks osta aga ma ei saa hetkel sellest PSU teemast aru ...
Kui tahad suurt videot panna siis PSU ei tohi ületada 160mm .. kas see on koos nende kuramuse modular PSU plastik kinnitustega?
Tahaks seasonicu platinumi panna sisse aga see on 160mm ... samas need modular kaabli kinnitused panevad suts ju pikkust juurde
Või on veel mõnda head toidet mis oleks lühem aga kui koormust taga ei ole siis ventikat tööle ei pane?
Seasonicu fanless on muidugi 150mm aga sealt saaks ainult 520w |
Mina olen Node 304 omanik.
Võin öelda et 160mm toitekas ei taha minna hästi jah, koos pika videoga. Toitekas mahub ilusti ja jääb veel ruumigi aga juhtmed ei taha enam mahtuda. Üks variant on ka see et keerad toite teist pidi. Ehk vool tuleb gpu poolt sisse ja juhtmed väljuvad teiseltpoolt (minul on tehtud nii). Aga ainuke jama on see et igal toiteplokil on 220v pistik erinevas kohas, osadele ulatub see poweri kaabel osadele mitte. Chiftecile ulatus, aga kui seasonicu fanlessi ostsin siis enam mitte. Pikendasin siis kaablit 10cm ja asi töötas edasi. Töökaaslasel sama korpus tal 150mm toitekas ja kõik mahub ära, aga ütleme nii, et paras pundar jääb ikka videole selga. Endale meeldis teistipidi keeratud look rohkem. Muidu on hea korpus, väike aga piisavalt et mahutada palju.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxEvil
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2007
|
24.11.2014 22:21:09
|
|
|
Ei oma Node 304 kuid endal jäi just selle pärast ost katki kuna tundus et jääb ikka kole pundar sinna graafika kaardi otsa enamus toiteplokidega
Ideaalis peaks olema selline
Spoiler 
Samas mitte modulariga natuke rohkem mängu ruumi kui juhe ühestkohast tulevab
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
24.11.2014 22:28:59
|
|
|
Ostaks ka selle 520w fanlessi ... aga ta väga kuumaks ei lähe ja sinna kasti miskit sauna ei tekita?
Samas ega vast i5 4460,GTX970,SSD ja 3TB vast suurt särtsu ei taha ka...
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
24.11.2014 23:05:32
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
Ostaks ka selle 520w fanlessi ... aga ta väga kuumaks ei lähe ja sinna kasti miskit sauna ei tekita?
Samas ega vast i5 4460,GTX970,SSD ja 3TB vast suurt särtsu ei taha ka... |
Ei usu mina ka et see kast sul väga palju üle 300w võtab. Ja minul küll toitekas kuumaks ei lähe pigem kütab GPU korralikult.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
25.11.2014 10:08:47
|
|
|
| tsitaat: |
Samas ega vast i5 4460,GTX970,SSD ja 3TB vast suurt särtsu ei taha ka...
|
kui just Asus strix-i ei osta, siis peaks kenasti jahe õhuvool olemas olema
970 ise naljalt üle 50c ei lähe.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
25.11.2014 18:09:00
|
|
|
GTX980 recommented on 600w aga reaalselt vast saab ka see 520w hakkama ma usun.
Samas see G series seasonic on üldse 140mm pikk ... aga sellel vent vist vurab koguaeg?
Platinumil oli hea sai panna hybrid ehk siis kui vaja polnud vent seisis... aga no deem need liiga pikad.
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
25.11.2014 18:27:23
|
|
|
-FoX-,
Küsin ühe täpsustava küsimuse. Kust tuleb info et 520W fanless on 150mm pikk? Koduleht väidab et 160mm.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
25.11.2014 19:22:36
|
|
|
väike kast ja mid-high komponendid. kogu aeg töötav vent ei pruugi üldse halb mõte olla.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
25.11.2014 19:41:16
|
|
|
Ei nu netis surfates jne. võiks nii passiiv olla kui võimalik.
Ses suhtes ongi platinum hea, et kui koormus taha tuleb 3d rakendused vms. siis pistab vendi tööle.
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
25.11.2014 20:02:44
|
|
|
-FoX-, Teisti pidi pannes saab. Aga Seasonicu puhul pead sa kindlasti korpuse sees olevat 220v juhet pikendama, mõni cm jääb puudu.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
25.11.2014 20:03:55
|
|
|
On miskit head lühikest pikendust ka soovitada või juhe pooleks ja jupp vahele?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
25.11.2014 20:05:13
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
| On miskit head lühikest pikendust ka soovitada või juhe pooleks ja jupp vahele? |
Mina tegin pooleks, panin umbes 5cm jupi vahele jootsin kokku tagasi ja termolüüs peale. See lapitud osa jäi emaplaadi alla nii et silma ka ei riiva kui keegi tahaks nokkida.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mygger
HV vaatleja
liitunud: 23.11.2001
|
27.11.2014 11:22:06
|
|
|
| Krooms kirjutas: |
| caramis kirjutas: |
| Nika0 kirjutas: |
Video ka
Spoiler 
|
väga ilus teine  |
On jah. Tükk aega olen seda "õiget" korpust taga ajanud. Mine tea äkki see ongi.
Loodame, et tuleb ka meil müüki. |
http://www.ox.ee/est/product/800325
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
30.11.2014 08:57:00
|
|
|
Loodame, et detsembris jõuavad R5 korpused ka müügile. Esialgselt oli plaanis soetada Fractal Design Define R4, aga ei hakanud kiirustama
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
01.12.2014 05:35:50
|
|
|
Panin eile kokku raali Phanteks Enthoo Pro baasil ja olin meeldivalt üllatunud, kui hea tootega tegu. Soovitan. €100 hinnaklassis raske vastast leida ja mõned peavad seda paremaks kui Fractli või NZXT sama hinnaklassi mudeleid
Süvenesin pisut ja isegi Techpower annab väga hea hinnangu: http://www.techpowerup.com/reviews/Phanteks/Enthoo_Pro/6.html
Kui ma poleks ostnud üüberkirvest Fortress FT02 siis oleks see Phanteks õige ost olnud (tegelikult NZXT H440 on ka väga hea mulje jätnud, üldse on minu arvamus NZXT oluliselt tõusnud)
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kazemaky
HV vaatleja

liitunud: 16.04.2009
|
01.12.2014 18:39:04
|
|
|
Sai NZXT S340 soetatud ja väga rahul. Võtab vähe ruumi ja näeb stiilne välja. Ruum on sees väga otstarbekalt ära kasutatud ja saab ka suuri asju sinna mahutada. Lõpptulemus on küllaltki tidy. case fani kiirused tõmbasin ka alla ja kokku on päris vaikne, kui just prose vahel undama ei otsusta hakata. Tellisin läbi casekingist läbi arvutitarga ja maksma läks 68.70. Selle hinna eest superost minu meelest.
Välja näeb umbes täpselt samasugune mul:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
01.12.2014 19:51:16
|
|
|
| kazemaky, seepärast ongi tidy, et toide koos juhtmeporriga on sinna "tunnelisse" peidetud. Samas mõnus - lühike kast.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
16.12.2014 19:49:40
|
|
|
|
Väljast välja näeb premium ja smooth aga ei näe kust nagu õhku sisse lahmatakse? Lisaks selline kompakte kast võiks vabalt SFX psu'ga olla.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juan Pablo
HV veteran
liitunud: 20.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
16.12.2014 23:04:17
|
|
|
|
Kuda tolle kasti pleki paksusega lood on?
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crashromeo
HV Guru

liitunud: 04.09.2011
|
17.12.2014 00:06:09
|
|
|
| kazemaky kirjutas: |
Sai NZXT S340 soetatud ja väga rahul. Võtab vähe ruumi ja näeb stiilne välja. Ruum on sees väga otstarbekalt ära kasutatud ja saab ka suuri asju sinna mahutada. Lõpptulemus on küllaltki tidy. case fani kiirused tõmbasin ka alla ja kokku on päris vaikne, kui just prose vahel undama ei otsusta hakata. Tellisin läbi casekingist läbi arvutitarga ja maksma läks 68.70. Selle hinna eest superost minu meelest.
Välja näeb umbes täpselt samasugune mul:
Spoiler 
|
see NZXT S340 on ikka väga hea kast. pm nii pea kui too välja tuli sai omale kolm tükki sebitud.. ja väga mugav on sinna sisse ehitada komplekti. tänu "peidukastikesele" all, jääb lõpptulemus väga ilus.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
146 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juan Pablo
HV veteran
liitunud: 20.11.2005
|
17.12.2014 17:09:23
|
|
|
Auron,
ok paksus on plekil, kaaned ei paindu kergelt ja muidu ka tugev kast
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoha
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
17.12.2014 22:48:48
|
|
|
Nii hõredas korpuses nii palju vente.
Pole ime, et lärmavad.
Toiteplokk paigalda kindlasti nii, et selle ventilaator jääb alla, mitte korpusest sooja õhku välja puhuma.
Fractalile 2 120 mm ventilaatorit eest sisse ja üks tagant (või isegi ülevalt) välja puhuma piisab. Üldine temp tõuseb ehk mõne kraadi võrra.
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoha
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2006
|
17.12.2014 23:30:14
|
|
|
von Wu, eks algul, kui sai endale seda korpust, sai vente paigaldatud nii ja siiani oli see tolmukorjaja töötanud. Õnneks on olemas vanal korpusel tolmufiltrid aga mis ei meeldi, see et kui tahad neid puhastada siis pead kõik HDD korve lahti kruvima. Tegelt korpus ei ole lärmakas koos kõikide nende ventidega korraga tööl kuna saan neid vente min. kiirusega kontrolleriga tööle panna.
Aga et siis arvad et toide peab endale eraldi õhku saama? See et 2x120 sisse ja ainult 1x120 välja õhuvoolu liikumist ei riku? Ülevalt tahaks et kõik jääks kinni.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
17.12.2014 23:38:16
|
|
|
Ülerõhk tagab selle, et tolmufiltriteta avadest (põhiliselt taga) tolm sisse ei lähe, sest igast pilust surutakse õhku välja. Hea variant on ka see kui sisse ja välja puhuvaid ventilaatoreid on ühepalju. Endal on praegu küll vastupidi. Üks imeb tagant välja ja teine ülevalt ning sisse ei puhu üldse. Ka hõre korpus (CM690II), aga vaikne. Tolmust puhastada siiski tuleb, peaks millalgi ventilaatorid ette tõstma. Alumise kettakasti juba võtsin parema õhuvoolu tarbeks välja.
Toide peaks jah eraldi õhku saama. Saab ventilaator aeglasemalt ringi käia ja toiteplokk peab kauem vastu (võib-olla).
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoha
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2006
|
18.12.2014 00:20:37
|
|
|
von Wu, ok, eks arvestan kõige sellega. Tänud abi eest. Lähen teen endale väikse jõulukingituse
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
18.12.2014 09:50:13
|
|
|
| Kuna tegu korpuse lisaga, siis küsin korra siin. Oleks soov korpuse esiküljel näha temperatuure. Midagi reguleerida pole vaja ja ei tahakski, lihtsalt infotabloo 5,25" "sahtlisse". Oskab soovitada keegi ka eestis selliseid asju saab üldse? Arvutitargas on ventilaatorite juhtimispaneelid, aga seda ei soovi.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
18.12.2014 10:10:16
|
|
|
| Braien, see on päris ilus tegelikult. Kas saaksid palun öelda veel, et mis tempe ta täpselt on võimeline näitama? Kas CPU ja GPU korraga on võimalik kuvada? Või vähemalt ükshaaval siis? Pildi peal on System temp, see nagu ei ütle eriti midagi.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
18.12.2014 11:41:52
|
|
|
Ega sellel eriti võimalusi pole, temp andur on juhtme otsas, selle paigutad sinna kuhu tahad, seda ta näitab, aga sa tahad ilmselt midagi sellist mis näitaks neid tempe mida windowsist ka näed?
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|