Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 50, 51, 52  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 20:05:04 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
ppg, mis see reso ikka muudab.. graafika ju sama. Ning kas oled üldse vaadanud, mis pesitseb XONE ja PS4 sees? APU................. ei raatsitud isegi dedicated GPU-d CPU-d teha. Telefonid ka varsti kiiremad, no joke. Pole siis ime, et mängud ei suuda 1080p peal joosta.
dreadlock, Unity-t mängisin paar päeva tagasi XONE peal ja reso oleks olnud nagu 800x600.... KOHUTAV.

Probleem pigem nõrgas tableti CPUs, mis bottleneckib kogu masinat.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 04.11.2014 20:06:33 vasta tsitaadiga

Noniii first person siis

http://uk.ign.com/videos/2014/11/04/grand-theft-auto-5-first-person-trailer

_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 20:33:27 vasta tsitaadiga

dreadlock kirjutas:
Noniii first person siis

http://uk.ign.com/videos/2014/11/04/grand-theft-auto-5-first-person-trailer


huvitav mille peal trailer tehtud on , konsooli jaoks vist liiga ilus , aga mine tea ..

fov häiris natuke + see kuidas autosse istus tundus kuidagi eba icon_sad.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 04.11.2014 20:57:47 vasta tsitaadiga

l33th4xOr kirjutas:
dreadlock kirjutas:
Noniii first person siis

http://uk.ign.com/videos/2014/11/04/grand-theft-auto-5-first-person-trailer


huvitav mille peal trailer tehtud on , konsooli jaoks vist liiga ilus , aga mine tea ..

fov häiris natuke + see kuidas autosse istus tundus kuidagi eba icon_sad.gif



PS4 kui ma ei eksi. Mäng on korralikult ära timmitud.Pausisin paljud kohad kinni,et just vaadata detaile.Väga meeldib thumbs_up.gif

_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 04.11.2014 21:21:34 vasta tsitaadiga

dreadlock kirjutas:
l33th4xOr kirjutas:
dreadlock kirjutas:
Noniii first person siis

http://uk.ign.com/videos/2014/11/04/grand-theft-auto-5-first-person-trailer


huvitav mille peal trailer tehtud on , konsooli jaoks vist liiga ilus , aga mine tea ..

fov häiris natuke + see kuidas autosse istus tundus kuidagi eba icon_sad.gif



PS4 kui ma ei eksi. Mäng on korralikult ära timmitud.Pausisin paljud kohad kinni,et just vaadata detaile.Väga meeldib thumbs_up.gif


unusta ära oma tellis... see on PC. icon_lol.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 21:35:37 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
dreadlock kirjutas:
l33th4xOr kirjutas:
dreadlock kirjutas:
Noniii first person siis

http://uk.ign.com/videos/2014/11/04/grand-theft-auto-5-first-person-trailer


huvitav mille peal trailer tehtud on , konsooli jaoks vist liiga ilus , aga mine tea ..

fov häiris natuke + see kuidas autosse istus tundus kuidagi eba icon_sad.gif



PS4 kui ma ei eksi. Mäng on korralikult ära timmitud.Pausisin paljud kohad kinni,et just vaadata detaile.Väga meeldib thumbs_up.gif


unusta ära oma tellis... see on PC. icon_lol.gif


unusta ära oma kohver , video alguses kui telefoni kasutab on näha , et mängib ps4 peal
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 04.11.2014 21:48:21 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
dreadlock kirjutas:
l33th4xOr kirjutas:
dreadlock kirjutas:
Noniii first person siis

http://uk.ign.com/videos/2014/11/04/grand-theft-auto-5-first-person-trailer


huvitav mille peal trailer tehtud on , konsooli jaoks vist liiga ilus , aga mine tea ..

fov häiris natuke + see kuidas autosse istus tundus kuidagi eba icon_sad.gif



PS4 kui ma ei eksi. Mäng on korralikult ära timmitud.Pausisin paljud kohad kinni,et just vaadata detaile.Väga meeldib thumbs_up.gif


unusta ära oma tellis... see on PC. icon_lol.gif


Ign tüübid mängisid seda rockstaris konsooli pealt samuti.Nad mainisid ka ära,et mõlemad konsoolid 1080 30. Ma just vaatasin oma tellise ign apilt mõlemad intervjuud

_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 22:15:49 vasta tsitaadiga

Tundub et tuleb x1 soetada kui mingi bundle välja tuleb
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 22:24:01 vasta tsitaadiga

http://www.rockstargames.com/newswire/article/52341/gtav-ign-delivers-new-details-first-person-experience
1080p@30 fps mõlema konsooli peal siis.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 04.11.2014 23:00:15 vasta tsitaadiga

Aina paremaks läheb icon_biggrin.gif icon_smile.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2014 20:10:37 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 05.11.2014 21:15:32 vasta tsitaadiga

Kas see mäng tuleb siis teist moodi kui xbox 360 peal oli? First person?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2014 21:40:53 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Kas see mäng tuleb siis teist moodi kui xbox 360 peal oli? First person?


Ei,xbox360 ei suudaks seda lihtsalt välja vedada, first person tuleb ainult ps4,xboxone,pc





http://www.rockstargames.com/newswire/article/52341/gtav-ign-delivers-new-details-first-person-experience
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 05.11.2014 21:54:28 vasta tsitaadiga

http://youtu.be/Ntt2hqAig50
Siin hea ülevaade !
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2014 22:03:05 vasta tsitaadiga

keegi IGN'st mängis gta 5 pc ja next gen peal - intervjuu

http://www.ign.com/articles/2014/11/04/grand-theft-auto-v-a-new-perspective
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 05.11.2014 22:08:50 vasta tsitaadiga

Super mäng tuleb thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 05.11.2014 23:53:14 vasta tsitaadiga

vaido6 kirjutas:
http://youtu.be/Ntt2hqAig50
Siin hea ülevaade !


Väga hea video thumbs_up.gif tänud sheerimast

_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 06.11.2014 12:14:45 vasta tsitaadiga

dreadlock, Palun.
Selline küsimus siis ka ,
et ma väga ei kibele ettetellida aga kui tellida
siis kas ainuke boonus on see et saab 1000000 mänguraha ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2014 12:17:50 vasta tsitaadiga

jep see suht pointless boonus ongi see raha icon_biggrin.gif, tõenäoliselt tuleb see DLC koodina, seega ei pea sa seda aktiveerima
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 06.11.2014 13:16:58 vasta tsitaadiga

No jah siis ma ikka väga ei sügele ette tellida kuna nagunii pelan ps4 peal ja mul psn plussi ka pole siis saabgi rohkem üksikmängus raha koguda . Nagunii vaja paar mängu enne läbi teha , selleks ajaks vb juba game.co juba kasutatud Gta V ka müügil.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2014 15:41:14 vasta tsitaadiga

ppg, dreadlock, HDTanel - ma sain alles seal lehel teada, et nt. Battlefield 4 on 720p peal - kordagi mängides ei suutnud selle peale isegi tulla mitte. Nii et ülteks et suht pseudoprobleem.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2014 15:58:19 vasta tsitaadiga

kui pilt kõrvuti panna, siis on vast vahe näha.

kui ei näe, siis on vahe silmades. icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2014 04:12:29 vasta tsitaadiga

Tahaks väga just PC peal mängida, aga arvatavasti kiusatusest peab konsooliversiooni ostma...
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2014 10:52:35 vasta tsitaadiga

tundub, et mõnede põhiliseks tegevuseks on ekraanilt pixlite ja ruudukeste lugemine kui mängu mängimine
_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2014 11:04:23 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
tundub, et mõnede põhiliseks tegevuseks on ekraanilt pixlite ja ruudukeste lugemine kui mängu mängimine


"näitan näpuga HDTaneli poole"
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 07.11.2014 11:11:50 vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:
Tahaks väga just PC peal mängida, aga arvatavasti kiusatusest peab konsooliversiooni ostma...

Neliteist kuud oled suutnud oodata aga enam kaks kuud ei suuda?

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2014 11:19:11 vasta tsitaadiga

kellel arvuti välja ei kannata sellist mängu see võtab konsooli variandi ette
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2014 13:46:09 vasta tsitaadiga

Getomees, xbox360-l oli juba olemas, ilusamat pilti sooviks küll
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2014 15:47:09 vasta tsitaadiga

Shade, ega midagi mingisugustest konsool+mäng bundletest kuulda pole olnud?
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2014 15:48:46 vasta tsitaadiga

http://www.ign.com/articles/2014/10/09/grand-theft-auto-5-ps4-bundle-coming-to-europe-next-month
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2014 16:18:35 vasta tsitaadiga

huvitav, et nüüd ei ole mingeid eri väljalaskeid... ainult tavaline?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2014 16:23:43 vasta tsitaadiga

iir, ps4'l oli bundle vist, Xboxil on niigi neid bundleid palju hetkel.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2014 16:23:50 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
Shade, ega midagi mingisugustest konsool+mäng bundletest kuulda pole olnud?

PS4 GTA 5 bundle tuleb. Ette seda ei müü, kuna ei ole täpne saabumine veel teada. Loodan siiski 18 november need ka müüki saada.

XBOX One GTA 5 bundlet ei tule icon_sad.gif Samas One peale saabumas selline vägev bundle nagu: 500GB One + AC: Unity + AC 4: Black Flag

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2014 16:32:03 vasta tsitaadiga

d3t, mitte bundle, special ed.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klooose
HV vaatleja
Klooose

liitunud: 14.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2014 14:11:33 vasta tsitaadiga

Ega keegi ei oska nõu anda, et kas tasub veel preorder Eestist teha? Mõtlen just seda, et kas see kogus on nii suur, et praegu tehtavatele preorderitele ka jätkub või tasub digitaalne preorder ligi võtta?

Ps4 isendile siis.

_________________
Ära arva kunagi, et see on täiuslik.


viimati muutis Klooose 08.11.2014 14:32:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2014 14:13:11 vasta tsitaadiga

tasub vast ikka, ise võtsin selle ligi : http://www.euronics.ee/t/61923/mangud/playstation-4-mang-grand-theft-auto-v-eeltellimisel/ette-ps4gta5
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2014 14:23:15 vasta tsitaadiga

oleneb vast kust poest tellid , euronicsil arvatavasti mingi kindel number mänge tellitud ja need kes ennem tellisid need ka saavad , aga noh mine tea ise tegin ka euronicist preorderi ja loodan õigel päeval kätte saada icon_smile.gif ,
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2014 14:53:28 vasta tsitaadiga

Klooose kirjutas:
Ega keegi ei oska nõu anda, et kas tasub veel preorder Eestist teha? Mõtlen just seda, et kas see kogus on nii suur, et praegu tehtavatele preorderitele ka jätkub või tasub digitaalne preorder ligi võtta?

Ps4 isendile siis.

Kui ei plaani hiljem maha müüa, siis võta USA poest digitaalne. Tuleb odavam.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klooose
HV vaatleja
Klooose

liitunud: 14.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2014 15:32:21 vasta tsitaadiga

2ndalpha kirjutas:
Klooose kirjutas:
Ega keegi ei oska nõu anda, et kas tasub veel preorder Eestist teha? Mõtlen just seda, et kas see kogus on nii suur, et praegu tehtavatele preorderitele ka jätkub või tasub digitaalne preorder ligi võtta?

Ps4 isendile siis.

Kui ei plaani hiljem maha müüa, siis võta USA poest digitaalne. Tuleb odavam.


Sellega jälle see jama, et mul UK konto ja siis kõik trophid ja asjad tõmbavad minema.
Aga üldiselt ka psn+ on konsooli põhine või konto ? Et kui teen uue konto kas siis uut +'i ka vaja, et neis mängida või toimib ka niisama?

_________________
Ära arva kunagi, et see on täiuslik.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 08.11.2014 17:14:18 vasta tsitaadiga

ise tellisin psn poest oma uk kontoga.läks 12 euri rohkem kui poes,kuid 100% on ta käes kui saabub 18nov.Sellist mängu ei kavatse müüa enivei+ tulid kõik raha lisad pre orderiga psnist,sest tegin selle oktoobris.Loodan,et psnist tellides saab juba päev varem käsi külge,aga eks näis =) ära ei jõua küll oodata.Mul veebruarini aega siin Eestis passida ja see mäng peaks aja ära sisustama icon_smile.gif Online saab kindlalt elamus olema oma pundiga
_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2014 17:52:42 vasta tsitaadiga

mind väga ei häirikski kui saaks mõne päeva hiljem kätte , online on nii või naa paar esimest nädalat umbes, ja arvestades mis eelmine aasta online launch ajal oli siis väga ei julgegi paar nädalat oma xboxi online profiili ps4 peale tuua icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2014 21:54:32 vasta tsitaadiga

Klooose, USA kontoga ostad/tirid, UK kontoga mängid.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nismo44
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2007




sõnum 10.11.2014 11:37:07 vasta tsitaadiga

Aga sel juhul peab see konto, millega mäng ostetud, olema konsooli Primary konto.. või pigem vastupidi, konsool peab olema selle konto Primary konsool. siis saavad sellel konsoolil kõik teised kasutajad mängida.. Sama on plusiga, kui see konto, mis on Primary ja tal on Plus, siis saavad kõik teised kontod netis mängida samal konsoolil ilma eraldi plusi ostmata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 10.11.2014 17:36:24 vasta tsitaadiga

Kas ainuke vahe PS4 poest ja Euronicust http://www.euronics.ee/t/61923/mangud/playstation-4-mang-grand-theft-auto-v-eeltellimisel/ette-ps4gta5 tellides on see mõttetu money boost?

Ei kavatse küll ~12€ rohkem maksta nende xhiitide eest kui kõik mu PS4 content tuleb anyways kaasa icon_biggrin.gif (Ok, risk et ei saa samapäev kätte!).

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 17:56:42 vasta tsitaadiga

Jep vastasid ise enda küsimusele
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 20:27:46 vasta tsitaadiga


Link

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 21:30:05 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:

Link


1080p allalaadimise link nendele kes ei taha seda rõvedat youtube kvaliteeti näha icon_smile.gif

http://videos.rockstargames.com/streams/V-en_us-launch_n-1920.wmv.zip
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 11.11.2014 22:52:11 vasta tsitaadiga

Väidetavalt on preloadid mõlemal konsoolil üleval.
Playstation 4 - 41,8 GB
Xbox One - 42,44 GB

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2014 00:18:17 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Väidetavalt on preloadid mõlemal konsoolil üleval.
Playstation 4 - 41,8 GB
Xbox One - 42,44 GB


võiks nagu arvata , et õppisid eelmise aasta vigadest ja ei lase nii vara preloadida
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 12.11.2014 01:14:38 vasta tsitaadiga

l33th4xOr kirjutas:
Getomees kirjutas:
Väidetavalt on preloadid mõlemal konsoolil üleval.
Playstation 4 - 41,8 GB
Xbox One - 42,44 GB


võiks nagu arvata , et õppisid eelmise aasta vigadest ja ei lase nii vara preloadida

Eh?

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 50, 51, 52  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.