|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
30.10.2014 21:50:27
|
|
|
Küsimus siis. Kuna pikemat aega kraabib hinge mõte, et ostaks PS4. Okei, ostan ära, mis edasi ? PSN store vist eestis ei funka ? Seega peab enda konto registreerima kusagile mujale ? Mis pmst vaja teha oleks, et saada mänge alla laadida jms. Suht dumb selle koha pealt Ehk keegi aitaks ?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
30.10.2014 22:22:55
|
|
|
Kõik funkab ilusti pead lihtsalt valima kas Soome või UK vahel aga ma ise soovitan UK kuna mul oli Soome konto siis uudiskirjad ja mõned asjad tulevad Soome keeles ,
aga mina ise Soome keelt ei valda siis sobib UK. Muidugi võid valida US või mida tahad aga pead arvestama et näiteks USA kontoga ei saa saa siin Eestis palju asju PSNis aktiveerida !!
See on minu arvamus loodan et said aru
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
30.10.2014 22:24:03
|
|
|
teed soome või uk konto ja tuld
ostad netist või poest prepaid kaarte ja siis nende eest psn-st mänge
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
30.10.2014 23:41:30
|
|
|
| vaido6 kirjutas: |
| Muidugi võid valida US või mida tahad aga pead arvestama et näiteks USA kontoga ei saa saa siin Eestis palju asju PSNis aktiveerida !! |
mida ei saa PSN-s aktiveerida?
mul on usa kasutaja ja ei mitte mingit probleemi. usa amazonist ostan PSN krediiti eesti mastercard kaardiga ja kõik on tiptop. lisaks on mängud odavamad usd>eur kursi tõttu.. nt 59,90 maksev driveclub maksab läbi selle ostes 48eur
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
31.10.2014 09:40:48
|
|
|
Kindlasti soovitan US konto teha. Just eel pool mainitud hindade pärast. Lihtne näide uus Dragon Age UK stores 65£ vs US store 60$. Amazonist krediiti osta saab ilusti eest krediit kaardiga. Ainult shipping aadressi pead panema US oma. Mingi suvakas hotell või lõbumaja sobib küll
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
31.10.2014 11:17:18
|
|
|
| Puma kirjutas: |
| vaido6 kirjutas: |
| Muidugi võid valida US või mida tahad aga pead arvestama et näiteks USA kontoga ei saa saa siin Eestis palju asju PSNis aktiveerida !! |
mida ei saa PSN-s aktiveerida?
mul on usa kasutaja ja ei mitte mingit probleemi. usa amazonist ostan PSN krediiti eesti mastercard kaardiga ja kõik on tiptop. lisaks on mängud odavamad usd>eur kursi tõttu.. nt 59,90 maksev driveclub maksab läbi selle ostes 48eur |
Ok siis minu viga kuna mul oli kunagi USA konto aga millegi ärast pidin UK konto tegema ei mäletagi miks aga ju siis minu enda viga
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
31.10.2014 18:18:27
|
|
|
| Okei usa või Uk konto. Krediitkaart on täiesti olemas (swedbank deebetpluss) Onlineis mängimist ei sega, kui US konto on ?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
31.10.2014 18:34:00
|
|
|
| patrick615 kirjutas: |
| Okei usa või Uk konto. Krediitkaart on täiesti olemas (swedbank deebetpluss) Onlineis mängimist ei sega, kui US konto on ? |
mul kõik asjad toimivad.. olen nii juba mitu aastat mänginud (ka ps3 peal oli)
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tormis
HV vaatleja
liitunud: 17.07.2009
|
31.10.2014 19:02:17
|
|
|
Ma olen selles maailmas päris uus, alles paar nädalat PS4 omanik. Kasutan sama valemit, mis eespool kirjeldatud - US konto ja ostan Amazon.com kaudu neid PSN kaarte ja kõik toimib. Boonuseks veidi soodsamad US dollari hinnad
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
01.11.2014 10:41:03
|
|
|
Aga selline situatsioon, kolisin ka just PS4'ja peale üle. Mul on varasemast UK konto, kust olen kaartide abil soetatud rahaga asju ostnud ja seal oli vanast ajast veel hunnik naelu peal, nii et sain probleemideta PS Plussi soetada ja kõik töötab. Nüüd tegin juurde USA konto, et ka USA potist osa saada ja kuna on uus konto, tahtsin ühineda 14 päevase tasuta PS plussi pakiga, selleks aga on vaja USA krediitkaardi andmeid ja neid mu muidugi pole. Googeldasin omajagu, aga mingit work-aroundi sellele vist ei ole? Või kaob see krediitkaardi nõue ehk ära, kui USA kontole kaartide abil raha laadida?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
01.11.2014 12:59:07
|
|
|
| euforia kirjutas: |
Aga selline situatsioon, kolisin ka just PS4'ja peale üle. Mul on varasemast UK konto, kust olen kaartide abil soetatud rahaga asju ostnud ja seal oli vanast ajast veel hunnik naelu peal, nii et sain probleemideta PS Plussi soetada ja kõik töötab. Nüüd tegin juurde USA konto, et ka USA potist osa saada ja kuna on uus konto, tahtsin ühineda 14 päevase tasuta PS plussi pakiga, selleks aga on vaja USA krediitkaardi andmeid ja neid mu muidugi pole. Googeldasin omajagu, aga mingit work-aroundi sellele vist ei ole? Või kaob see krediitkaardi nõue ehk ära, kui USA kontole kaartide abil raha laadida?  |
see nõue on uk-s ka kui tahad tasuta 14 päeva saada. osta aga psn kaarte lisa raha kontole ja osta mida tahad. ei küsi siis mingeid andmeid kui raha walletis.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
01.11.2014 20:13:32
|
|
|
| siven kirjutas: |
see nõue on uk-s ka kui tahad tasuta 14 päeva saada. osta aga psn kaarte lisa raha kontole ja osta mida tahad. ei küsi siis mingeid andmeid kui raha walletis. |
Midagi osta USA konto kaudu pole plaanis, UK oma kõlbab selleks küll, lihtsalt oli soov tasuta lõunast osa saada, aga ilmselt jääb nõuks siis.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
02.11.2014 16:47:41
|
|
|
Kas teil Now TV app töötab Eestis?
Hetkel promo, registeerid tasuta proovika 30 päeva, aadressil www.nowtv.com/ps4 , siis saad tasuta £10 psn krediiti. Pead vaatama vähemalt 1h või 2h midagi läbi nowtv. Kood saadetakse Emailile ja enne 30 päeva täitumist webchatis saad ära lõpetada proovika.
Ise £30 juba nii saand
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
02.11.2014 18:45:54
|
|
|
18+. UK only.
eestis ei tööta midagi. isegi androidi äppi ei saa alla laadida. see uus featuur, Z3 remote play, no mis sellest kasu on kui play pood ütleb, et sina seda rakendust ei saa...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dreadlock
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2006
|
02.11.2014 22:49:48
Rest mode fail |
|
|
kellelgi veel peale minu "rest mode" probleeme peale 2.0 update ? Nimelt kui rest mode läheb ei tule enam sealt välja.Pidin lausa uuesti installima update läbi safe mode.Lugesin kusagilt,et tuleb cd eemaldada ja usb controllerile Always premission laadimiseks.Tegin kõik nagu kirjutati ja nüüd jälle ei tulnud rest mode olukorrast välja kuidagi,pidin uuesti installima update jne.Lülitasin nüüd täitsa välja rest mode kuni ei leia lahendust. kellelgi soovitusi ?
_________________ PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
03.11.2014 00:06:10
|
|
|
| iir kirjutas: |
18+. UK only.
eestis ei tööta midagi. isegi androidi äppi ei saa alla laadida. see uus featuur, Z3 remote play, no mis sellest kasu on kui play pood ütleb, et sina seda rakendust ei saa...
 |
Minu esimese Z peal töötab ilusti remote play. Kuigi jeblamist oli 2-3 tunni jagu.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
03.11.2014 11:05:43
Re: Rest mode fail |
|
|
| dreadlock kirjutas: |
| kellelgi veel peale minu "rest mode" probleeme peale 2.0 update ? Nimelt kui rest mode läheb ei tule enam sealt välja.Pidin lausa uuesti installima update läbi safe mode.Lugesin kusagilt,et tuleb cd eemaldada ja usb controllerile Always premission laadimiseks.Tegin kõik nagu kirjutati ja nüüd jälle ei tulnud rest mode olukorrast välja kuidagi,pidin uuesti installima update jne.Lülitasin nüüd täitsa välja rest mode kuni ei leia lahendust. kellelgi soovitusi ? |
Sony on vähemalt midagigi öelnud lõpuks - https://twitter.com/playstation/status/529011271476477952
Ega seal muud polegi, peab ootama kuni see korda tehakse. Endal on ka mingeid pisijamasid olnud peale seda uuendust (mõni mäng ei lae ära, ps restardib ennast). Ma ei saa ikka veel aru, kuidas lastakse nii vigaseid uuendusi välja? Mul ei ole plaanis oma PS'i müüa ega midagi, aga kui üldpildi peale mõelda, siis pettumusi on ikka omajagu.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaoinas
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2008
|
03.11.2014 11:33:40
|
|
|
Ma siin paar päeva tagasi kurtsin Youtube'i logini probleemi üle. Selle sain iseseisvalt interneti abiga korda, panen juhendi siia ka:
Go into your Google Account Settings, Security, Account Permissions and revoke access to PSN.
Go back to PS4, link to other services, and re-sign in and you should see an access grant list, approve it.
Upload and Youtube Access will now work
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tormis
HV vaatleja
liitunud: 17.07.2009
|
03.11.2014 11:52:29
|
|
|
| Mul on siiani ilusti rest mode-st ülesse tulnud, aga varem põles konsooli peal triip kui oli rest modes, peale uuendust enam mitte. Kas see peabki nii olema, nagu energia sääst või midagi? Pult laeb ja muidu kõik seni on töötanud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dreadlock
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2006
|
03.11.2014 13:46:33
|
|
|
| Tormis kirjutas: |
| Mul on siiani ilusti rest mode-st ülesse tulnud, aga varem põles konsooli peal triip kui oli rest modes, peale uuendust enam mitte. Kas see peabki nii olema, nagu energia sääst või midagi? Pult laeb ja muidu kõik seni on töötanud. |
Mul tuluke siiamaani olemas seal,rest modes läheb orantsiks ära ja üles ei ärka.Lugesin ala välja,et ei tohi cd plaati sisse jätta mis oli mul mõlemad korrad sees kui juhtus see jama.
Ega jah tõsine jama lasta vigaseid update välja.Endal ka ühe korra restardi lampi teinud ps4 ja ei saanud ka kasutada youtube upload ega appi sisse logitud kuni avastasin selle google premissioni jama ps blogist.Kuid rest mode lahendust ei ole ma leidnud jah.Kasutanud seda alati ja mõtlesin kasutan gta5 jaoks samuti,et restmodes lasen ära tirida psnist mängu ja ärgates tuld.Tuleb siis uus patch ära oodata.SOovitaks ikka kõigil rest mode maha võtta niikauaks,sest ega see kasulik ei ole kui tuleb ps4 restist välja lükata ise ja pärast safe modes jälle asju installida
_________________ PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aurah
HV vaatleja
liitunud: 05.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
03.11.2014 23:38:44
|
|
|
Seadetes tuleb uuesti aktiveerida rest modes üle võrgu äratus või pidev usb toide. Uuendusega muutus niipalju, et usb toide töötab 3 tundi ainult.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dreadlock
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2006
|
04.11.2014 02:54:35
|
|
|
Ei aidanud see lahendus,tegin kõik nagu nad õpetasid ja sama tulemus kui rest mode läks.
Sain targemaks nüüd peale katsetamist,et kui plaat väljas pleikarist siis rest mode töötab ilusti.Kui plaat sees siis ei tule restist välja.Vähemalt tean nüüd,et tuleb hoida cd väljas kui kasutada rest mode edaspidise patchini
_________________ PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tormis
HV vaatleja
liitunud: 17.07.2009
|
04.11.2014 09:37:15
|
|
|
| dreadlock kirjutas: |
Ei aidanud see lahendus,tegin kõik nagu nad õpetasid ja sama tulemus kui rest mode läks.
Sain targemaks nüüd peale katsetamist,et kui plaat väljas pleikarist siis rest mode töötab ilusti.Kui plaat sees siis ei tule restist välja.Vähemalt tean nüüd,et tuleb hoida cd väljas kui kasutada rest mode edaspidise patchini |
Kusjuures mul rest mode töötas kuni ma seadeid vastavalt sellele õpetusele muutsin. Ma ei teagi mis heapärast ma neid seadeid näppima läksin, sest seni kõik funkas, aga igaljuhul enam konsool ülesse ei ärganud. Seega minu puhul just vastupidine antud soovitusele töötab. Ja plaat oli ka sees jah aga see on koguaeg sees olnud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
04.11.2014 13:50:49
|
|
|
Thanks. Regasin ära.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kikos
HV vaatleja
liitunud: 21.12.2013
|
04.11.2014 15:07:20
|
|
|
Tänud, sai ka regatud
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dreadlock
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2006
|
04.11.2014 18:32:26
|
|
|
Tänud crew beta eest.regasin ära,et sõbrale võti anda kes proovinud seda pole.Ise proovisin oktoobris ja rohkem isegi ei taha
Küsimus selline,et kas täna pole mitte see päev,kui psn tasuta novembri mängu annab ?
_________________ PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006

|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
05.11.2014 11:11:21
|
|
|
Pole tänu väärt
Natuke uudiseid Sonylt - https://twitter.com/PlayStation/status/529846820751806464
Hea, et asjaga tegeletakse, kuid veidi tihedaks läheb see uuendamine juba, võib põhimõtteliselt arvestada, et iga nädal või iga teine nädal on serverid päev otsa maas
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006

|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dreadlock
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2006
|
05.11.2014 14:07:27
|
|
|
Jälle hea uudis,tänud kutid.
Eile mõtlesin,et jaman natukene oma internet connectioniga,kuna läpakal jookseb 40mb wifis ühendus siis pleikaril ta ei lähe üle 25 kuidagi.Mõtlesin stabiilsemaks teha proovida ja 2 korda 15 minuti jooksul kui ma sisestasin seal manuaalselt ip,getaway,dnz jne.Lülis mu pleikar lampi välja nagu oleks seinast juhtme välja tõmmaud ja mõlemad korrad samas kohas suri ära ehk just step kus sisestad ip jne.
Väga loodan,et see asi samuti laheneb,sest see nüüd küll ei ole normaalne,et lampi lülib välja niimodi
_________________ PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
05.11.2014 14:44:49
|
|
|
Kui ma nägin, et kirjas on "soon", siis ma päris ausalt ei oodanud, et "soon" on 5 tunni pärast
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dreadlock
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2006
|
05.11.2014 15:19:03
|
|
|
| gretchin kirjutas: |
Kui ma nägin, et kirjas on "soon", siis ma päris ausalt ei oodanud, et "soon" on 5 tunni pärast  |
Olemas! läksin system update ja oli juba ootamas.217mb update on see
_________________ PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
07.11.2014 23:15:28
|
|
|
| Kapitan kirjutas: |
Thanks. Regasin ära. |
keegi meili ka saand on?
Uplaysse sisse logides annab errorit ja salasõna taastada ei saa...
The origin supplied is not allowed to access this service.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
07.11.2014 23:21:27
|
|
|
| iir kirjutas: |
| Kapitan kirjutas: |
Thanks. Regasin ära. |
keegi meili ka saand on?
Uplaysse sisse logides annab errorit ja salasõna taastada ei saa...
The origin supplied is not allowed to access this service. |
Täna kell 17 tuli koodi ja õpetusega email
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
08.11.2014 19:41:21
|
|
|
Ma sain ka ilusti k2tte.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
08.11.2014 21:50:30
|
|
|
| 10.10.10 kirjutas: |
| Ma sain ka ilusti k2tte. |
Ma ei saanud. Kuigi regasin end ära ubi lehel koodiga.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dreadlock
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2006
|
09.11.2014 15:02:34
|
|
|
sain ka ilusti 6nov kätte ja isegi oli 3 koodi emailiga.2 saatsin kohe tuttavatele psnis.Tundus,et graafikat on timmitud.interiorid ei näinud enam dirt2 moodi välja ja juhitavus tundus nagu väheke stabiilsemaks tehtud,aga no muidu ikka vana ps3 xbox360 konsooli mäng.uue geni mänguks seda ei saaks nimetada küll nagu uus ac ja usun farcry tuleb sama jama ,kuna ubisoft ei saaks hakkama uue geni mänguga
_________________ PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
09.11.2014 22:18:22
|
|
|
Sain ka Crew PS4 betasse. Olles ka PC betas oli hea näha, et vead, mis PC betat kimbutasid on parandatud. Üldiselt, mida rohkem mängid seda seda rohkem hakkab meeldima ning tõsiselt on tegu ühe mõnusa vanema NFS/TDU stiilis automänguga, mida ammu juba oodanud ning mida viimased NFSid poel suutnud pakkuda.
_________________ Bawse |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rafix
HV vaatleja
liitunud: 15.12.2008
|
10.11.2014 08:16:58
|
|
|
| Selline küsimus, et kas keegi omab Z2 nutikat ja on omale leidnud juba selle case, millega saab telefoni panna ps4 puldi külge, et saaks teha remote playd? Võib olla oskab Shade ka vastata, et kas tuleb/on Euronicsis ka midagi sellist?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
10.11.2014 11:29:03
|
|
|
Saaksin muidugi vabalt ise otsida, aga äkki keegi oskab häid mikrofoniga klappe soovitada?
GTA reliisiga seoses on see nüüd aktuaalsemaks muutunud. Mõtlen lihtsalt, kas peaks need nö. ametlikud PS4 klapid ostma või vaadata millegi muu poole?
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
10.11.2014 11:45:58
|
|
|
Kui raatsiks 100€ klappidele kulutada, ostaks küll Sony omad ära.. 7.1 surround ja wireless, ei kõla halvasti. Aga kui odavamalt, siis suht savi vist 20€-ga mingid mikriga klapid ja korras
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
10.11.2014 12:18:14
|
|
|
Sai siin ostetud umbes pool aastat tagasi Sony Pulse Wireless Stereo Headset 7.1 bass Impact klapid !
Hind suht kirves küll aga ei kahetse üldse see Bass Impact on ikka meeletult mõnus asi !!
Saab ka kasutada ilusti arvutiga ja muude vidinatega ! Soovitan !!
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006

|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
10.11.2014 14:36:06
|
|
|
Tänud, tuleb ikka mingid wireless Sony'd võtta, juhtmeid niigi palju
Need uued klapid paistavad küll kuidagi samm tagais olevat..
Leidsin veel Turtle Beach'id, aga nende disainer on küll vist kriitikameeleta.
viimati muutis gretchin 10.11.2014 14:36:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dreadlock
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2006
|
10.11.2014 14:36:40
|
|
|
ise nuputan samuti,et ehk ostaks ära need 7.1 kuid üks küsimus.kas nendel micri saab küljest eemaldada ? Kuna eestisse lennates lõhuti mu suured klapid ära kotti transportides ja oleks vaja osta klapid,kuid ma väga ei viitsiks lennujaamades mingi micer küljes ringi trippida,mul oleks vaja selliseid millel see mic oleks eemaldatav. Et kes neid omab oskab ehk öelda kas on teostatav ?
_________________ PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
10.11.2014 14:37:59
|
|
|
| dreadlock kirjutas: |
| ise nuputan samuti,et ehk ostaks ära need 7.1 kuid üks küsimus.kas nendel micri saab küljest eemaldada ? Kuna eestisse lennates lõhuti mu suured klapid ära kotti transportides ja oleks vaja osta klapid,kuid ma väga ei viitsiks lennujaamades mingi micer küljes ringi trippida,mul oleks vaja selliseid millel see mic oleks eemaldatav. Et kes neid omab oskab ehk öelda kas on teostatav ? |
Wireless Stereo Headsetil on mikrofon sisseehitatud.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006

|
10.11.2014 14:39:45
|
|
|
Minu jaoks on Pulse Elite suureks plussiks ka USB dongle küljes olev 3,5 sisend, mis hilisemal mudelil puudu - kui ainult PS3/PS4/PS Vita/PC-ga mängida, siis pole vahet; see bass impact on mul enamus ajast välja lülitatud.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dreadlock
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|