Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2014 21:50:27 vasta tsitaadiga

Küsimus siis. Kuna pikemat aega kraabib hinge mõte, et ostaks PS4. Okei, ostan ära, mis edasi ? PSN store vist eestis ei funka ? Seega peab enda konto registreerima kusagile mujale ? Mis pmst vaja teha oleks, et saada mänge alla laadida jms. Suht dumb selle koha pealt icon_smile.gif Ehk keegi aitaks ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 30.10.2014 22:22:55 vasta tsitaadiga

Kõik funkab ilusti pead lihtsalt valima kas Soome või UK vahel aga ma ise soovitan UK kuna mul oli Soome konto siis uudiskirjad ja mõned asjad tulevad Soome keeles ,
aga mina ise Soome keelt ei valda siis sobib UK. Muidugi võid valida US või mida tahad aga pead arvestama et näiteks USA kontoga ei saa saa siin Eestis palju asju PSNis aktiveerida !!
See on minu arvamus loodan et said aru icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 30.10.2014 22:24:03 vasta tsitaadiga

teed soome või uk konto ja tuld
ostad netist või poest prepaid kaarte ja siis nende eest psn-st mänge
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2014 23:41:30 vasta tsitaadiga

vaido6 kirjutas:
Muidugi võid valida US või mida tahad aga pead arvestama et näiteks USA kontoga ei saa saa siin Eestis palju asju PSNis aktiveerida !!


mida ei saa PSN-s aktiveerida?

mul on usa kasutaja ja ei mitte mingit probleemi. usa amazonist ostan PSN krediiti eesti mastercard kaardiga ja kõik on tiptop. lisaks on mängud odavamad icon_wink.gif usd>eur kursi tõttu.. nt 59,90 maksev driveclub maksab läbi selle ostes 48eur
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 31.10.2014 09:40:48 vasta tsitaadiga

Kindlasti soovitan US konto teha. Just eel pool mainitud hindade pärast. Lihtne näide uus Dragon Age UK stores 65£ vs US store 60$. Amazonist krediiti osta saab ilusti eest krediit kaardiga. Ainult shipping aadressi pead panema US oma. Mingi suvakas hotell või lõbumaja sobib küll icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 31.10.2014 11:17:18 vasta tsitaadiga

Puma kirjutas:
vaido6 kirjutas:
Muidugi võid valida US või mida tahad aga pead arvestama et näiteks USA kontoga ei saa saa siin Eestis palju asju PSNis aktiveerida !!


mida ei saa PSN-s aktiveerida?

mul on usa kasutaja ja ei mitte mingit probleemi. usa amazonist ostan PSN krediiti eesti mastercard kaardiga ja kõik on tiptop. lisaks on mängud odavamad icon_wink.gif usd>eur kursi tõttu.. nt 59,90 maksev driveclub maksab läbi selle ostes 48eur

Ok siis minu viga kuna mul oli kunagi USA konto aga millegi ärast pidin UK konto tegema ei mäletagi miks aga ju siis minu enda viga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2014 18:18:27 vasta tsitaadiga

Okei usa või Uk konto. Krediitkaart on täiesti olemas (swedbank deebetpluss) Onlineis mängimist ei sega, kui US konto on ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2014 18:34:00 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Okei usa või Uk konto. Krediitkaart on täiesti olemas (swedbank deebetpluss) Onlineis mängimist ei sega, kui US konto on ?

mul kõik asjad toimivad.. olen nii juba mitu aastat mänginud (ka ps3 peal oli)
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tormis
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2009




sõnum 31.10.2014 19:02:17 vasta tsitaadiga

Ma olen selles maailmas päris uus, alles paar nädalat PS4 omanik. Kasutan sama valemit, mis eespool kirjeldatud - US konto ja ostan Amazon.com kaudu neid PSN kaarte ja kõik toimib. Boonuseks veidi soodsamad US dollari hinnad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 01.11.2014 10:41:03 vasta tsitaadiga

Aga selline situatsioon, kolisin ka just PS4'ja peale üle. Mul on varasemast UK konto, kust olen kaartide abil soetatud rahaga asju ostnud ja seal oli vanast ajast veel hunnik naelu peal, nii et sain probleemideta PS Plussi soetada ja kõik töötab. Nüüd tegin juurde USA konto, et ka USA potist osa saada ja kuna on uus konto, tahtsin ühineda 14 päevase tasuta PS plussi pakiga, selleks aga on vaja USA krediitkaardi andmeid ja neid mu muidugi pole. Googeldasin omajagu, aga mingit work-aroundi sellele vist ei ole? Või kaob see krediitkaardi nõue ehk ära, kui USA kontole kaartide abil raha laadida? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 12:59:07 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
Aga selline situatsioon, kolisin ka just PS4'ja peale üle. Mul on varasemast UK konto, kust olen kaartide abil soetatud rahaga asju ostnud ja seal oli vanast ajast veel hunnik naelu peal, nii et sain probleemideta PS Plussi soetada ja kõik töötab. Nüüd tegin juurde USA konto, et ka USA potist osa saada ja kuna on uus konto, tahtsin ühineda 14 päevase tasuta PS plussi pakiga, selleks aga on vaja USA krediitkaardi andmeid ja neid mu muidugi pole. Googeldasin omajagu, aga mingit work-aroundi sellele vist ei ole? Või kaob see krediitkaardi nõue ehk ära, kui USA kontole kaartide abil raha laadida? icon_rolleyes.gif



see nõue on uk-s ka kui tahad tasuta 14 päeva saada. osta aga psn kaarte lisa raha kontole ja osta mida tahad. ei küsi siis mingeid andmeid kui raha walletis.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 01.11.2014 20:13:32 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:

see nõue on uk-s ka kui tahad tasuta 14 päeva saada. osta aga psn kaarte lisa raha kontole ja osta mida tahad. ei küsi siis mingeid andmeid kui raha walletis.

Midagi osta USA konto kaudu pole plaanis, UK oma kõlbab selleks küll, lihtsalt oli soov tasuta lõunast osa saada, aga ilmselt jääb nõuks siis.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 02.11.2014 16:47:41 vasta tsitaadiga

Kas teil Now TV app töötab Eestis?

Hetkel promo, registeerid tasuta proovika 30 päeva, aadressil www.nowtv.com/ps4 , siis saad tasuta £10 psn krediiti. Pead vaatama vähemalt 1h või 2h midagi läbi nowtv. Kood saadetakse Emailile ja enne 30 päeva täitumist webchatis saad ära lõpetada proovika.

Ise £30 juba nii saand icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2014 18:45:54 vasta tsitaadiga

18+. UK only.

eestis ei tööta midagi. isegi androidi äppi ei saa alla laadida. see uus featuur, Z3 remote play, no mis sellest kasu on kui play pood ütleb, et sina seda rakendust ei saa...
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 02.11.2014 22:49:48 Rest mode fail vasta tsitaadiga

kellelgi veel peale minu "rest mode" probleeme peale 2.0 update ? Nimelt kui rest mode läheb ei tule enam sealt välja.Pidin lausa uuesti installima update läbi safe mode.Lugesin kusagilt,et tuleb cd eemaldada ja usb controllerile Always premission laadimiseks.Tegin kõik nagu kirjutati ja nüüd jälle ei tulnud rest mode olukorrast välja kuidagi,pidin uuesti installima update jne.Lülitasin nüüd täitsa välja rest mode kuni ei leia lahendust. kellelgi soovitusi ?
_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 00:06:10 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
18+. UK only.

eestis ei tööta midagi. isegi androidi äppi ei saa alla laadida. see uus featuur, Z3 remote play, no mis sellest kasu on kui play pood ütleb, et sina seda rakendust ei saa...
icon_biggrin.gif


Minu esimese Z peal töötab ilusti remote play. Kuigi jeblamist oli 2-3 tunni jagu.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 11:05:43 Re: Rest mode fail vasta tsitaadiga

dreadlock kirjutas:
kellelgi veel peale minu "rest mode" probleeme peale 2.0 update ? Nimelt kui rest mode läheb ei tule enam sealt välja.Pidin lausa uuesti installima update läbi safe mode.Lugesin kusagilt,et tuleb cd eemaldada ja usb controllerile Always premission laadimiseks.Tegin kõik nagu kirjutati ja nüüd jälle ei tulnud rest mode olukorrast välja kuidagi,pidin uuesti installima update jne.Lülitasin nüüd täitsa välja rest mode kuni ei leia lahendust. kellelgi soovitusi ?


Sony on vähemalt midagigi öelnud lõpuks - https://twitter.com/playstation/status/529011271476477952
Ega seal muud polegi, peab ootama kuni see korda tehakse. Endal on ka mingeid pisijamasid olnud peale seda uuendust (mõni mäng ei lae ära, ps restardib ennast). Ma ei saa ikka veel aru, kuidas lastakse nii vigaseid uuendusi välja? Mul ei ole plaanis oma PS'i müüa ega midagi, aga kui üldpildi peale mõelda, siis pettumusi on ikka omajagu.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaoinas
HV vaatleja
vaoinas

liitunud: 31.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 11:33:40 vasta tsitaadiga

Ma siin paar päeva tagasi kurtsin Youtube'i logini probleemi üle. Selle sain iseseisvalt interneti abiga korda, panen juhendi siia ka:

Go into your Google Account Settings, Security, Account Permissions and revoke access to PSN.
Go back to PS4, link to other services, and re-sign in and you should see an access grant list, approve it.
Upload and Youtube Access will now work
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tormis
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2009




sõnum 03.11.2014 11:52:29 vasta tsitaadiga

Mul on siiani ilusti rest mode-st ülesse tulnud, aga varem põles konsooli peal triip kui oli rest modes, peale uuendust enam mitte. Kas see peabki nii olema, nagu energia sääst või midagi? Pult laeb ja muidu kõik seni on töötanud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 03.11.2014 13:46:33 vasta tsitaadiga

Tormis kirjutas:
Mul on siiani ilusti rest mode-st ülesse tulnud, aga varem põles konsooli peal triip kui oli rest modes, peale uuendust enam mitte. Kas see peabki nii olema, nagu energia sääst või midagi? Pult laeb ja muidu kõik seni on töötanud.


Mul tuluke siiamaani olemas seal,rest modes läheb orantsiks ära ja üles ei ärka.Lugesin ala välja,et ei tohi cd plaati sisse jätta mis oli mul mõlemad korrad sees kui juhtus see jama.
Ega jah tõsine jama lasta vigaseid update välja.Endal ka ühe korra restardi lampi teinud ps4 ja ei saanud ka kasutada youtube upload ega appi sisse logitud kuni avastasin selle google premissioni jama ps blogist.Kuid rest mode lahendust ei ole ma leidnud jah.Kasutanud seda alati ja mõtlesin kasutan gta5 jaoks samuti,et restmodes lasen ära tirida psnist mängu ja ärgates tuld.Tuleb siis uus patch ära oodata.SOovitaks ikka kõigil rest mode maha võtta niikauaks,sest ega see kasulik ei ole kui tuleb ps4 restist välja lükata ise ja pärast safe modes jälle asju installida

_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aurah
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2006




sõnum 03.11.2014 15:02:51 vasta tsitaadiga

http://www.gamepur.com/news/16769-unofficial-working-fix-ps4-firmware-20-rest-mode-bug-discovered.html

Pakutud ka selline asi välja...endal koguaeg seaded sellised, ei ole ka probleemi esinenud siiani.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 23:38:44 vasta tsitaadiga

Seadetes tuleb uuesti aktiveerida rest modes üle võrgu äratus või pidev usb toide. Uuendusega muutus niipalju, et usb toide töötab 3 tundi ainult.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 04.11.2014 02:54:35 vasta tsitaadiga

Aurah kirjutas:
http://www.gamepur.com/news/16769-unofficial-working-fix-ps4-firmware-20-rest-mode-bug-discovered.html

Pakutud ka selline asi välja...endal koguaeg seaded sellised, ei ole ka probleemi esinenud siiani.



Ei aidanud see lahendus,tegin kõik nagu nad õpetasid ja sama tulemus kui rest mode läks.
Sain targemaks nüüd peale katsetamist,et kui plaat väljas pleikarist siis rest mode töötab ilusti.Kui plaat sees siis ei tule restist välja.Vähemalt tean nüüd,et tuleb hoida cd väljas kui kasutada rest mode edaspidise patchini

_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tormis
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2009




sõnum 04.11.2014 09:37:15 vasta tsitaadiga

dreadlock kirjutas:
Aurah kirjutas:
http://www.gamepur.com/news/16769-unofficial-working-fix-ps4-firmware-20-rest-mode-bug-discovered.html

Pakutud ka selline asi välja...endal koguaeg seaded sellised, ei ole ka probleemi esinenud siiani.



Ei aidanud see lahendus,tegin kõik nagu nad õpetasid ja sama tulemus kui rest mode läks.
Sain targemaks nüüd peale katsetamist,et kui plaat väljas pleikarist siis rest mode töötab ilusti.Kui plaat sees siis ei tule restist välja.Vähemalt tean nüüd,et tuleb hoida cd väljas kui kasutada rest mode edaspidise patchini


Kusjuures mul rest mode töötas kuni ma seadeid vastavalt sellele õpetusele muutsin. Ma ei teagi mis heapärast ma neid seadeid näppima läksin, sest seni kõik funkas, aga igaljuhul enam konsool ülesse ei ärganud. Seega minu puhul just vastupidine antud soovitusele töötab. Ja plaat oli ka sees jah aga see on koguaeg sees olnud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 12:49:02 vasta tsitaadiga

Ei leidnud The Crew teemat, nii et postitan siia. Ise sain just teavituse, et saab betas osaleda 6.11.2014 - 10.11.2014.
Kellel veel huvi on ja Ubisoftilt kirja ei saanud, siis koodi saab siit http://www.playstationlifestyle.net/2014/11/03/the-crew-closed-beta-key-massive-giveaway/#/slide/1


viimati muutis gretchin 04.11.2014 15:41:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 13:50:49 vasta tsitaadiga

gretchin kirjutas:
Ei leidnud The Crew teemat, nii et postitan siia. Ise sain just teavituse, et saab betas osaleda 6.11.2014 - 10.11.2014.
Kellel veel huvi on ja Ubisoftilt kirja ei saanud, siis väidetavalt saab siit http://www.playstationlifestyle.net/2014/11/03/the-crew-closed-beta-key-massive-giveaway/#/slide/1


Thanks. Regasin ära.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikos
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 15:07:20 vasta tsitaadiga

gretchin kirjutas:
Ei leidnud The Crew teemat, nii et postitan siia. Ise sain just teavituse, et saab betas osaleda 6.11.2014 - 10.11.2014.
Kellel veel huvi on ja Ubisoftilt kirja ei saanud, siis väidetavalt saab siit http://www.playstationlifestyle.net/2014/11/03/the-crew-closed-beta-key-massive-giveaway/#/slide/1

Tänud, sai ka regatud icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 04.11.2014 18:32:26 vasta tsitaadiga

Tänud crew beta eest.regasin ära,et sõbrale võti anda kes proovinud seda pole.Ise proovisin oktoobris ja rohkem isegi ei taha icon_biggrin.gif

Küsimus selline,et kas täna pole mitte see päev,kui psn tasuta novembri mängu annab ?

_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.11.2014 00:43:38 vasta tsitaadiga

dreadlock, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8395429#8395429
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2014 11:11:21 vasta tsitaadiga

Pole tänu väärt icon_smile.gif

Natuke uudiseid Sonylt - https://twitter.com/PlayStation/status/529846820751806464
Hea, et asjaga tegeletakse, kuid veidi tihedaks läheb see uuendamine juba, võib põhimõtteliselt arvestada, et iga nädal või iga teine nädal on serverid päev otsa maas
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.11.2014 12:59:46 vasta tsitaadiga

gretchin kirjutas:

Natuke uudiseid Sonylt - https://twitter.com/PlayStation/status/529846820751806464
Hea, et asjaga tegeletakse, kuid veidi tihedaks läheb see uuendamine juba, võib põhimõtteliselt arvestada, et iga nädal või iga teine nädal on serverid päev otsa maas

http://www.eurogamer.net/articles/2014-11-05-ps4-software-update-v2-01-to-tackle-rest-mode-problem

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 05.11.2014 14:07:27 vasta tsitaadiga

Jälle hea uudis,tänud kutid.
Eile mõtlesin,et jaman natukene oma internet connectioniga,kuna läpakal jookseb 40mb wifis ühendus siis pleikaril ta ei lähe üle 25 kuidagi.Mõtlesin stabiilsemaks teha proovida ja 2 korda 15 minuti jooksul kui ma sisestasin seal manuaalselt ip,getaway,dnz jne.Lülis mu pleikar lampi välja nagu oleks seinast juhtme välja tõmmaud ja mõlemad korrad samas kohas suri ära ehk just step kus sisestad ip jne.
Väga loodan,et see asi samuti laheneb,sest see nüüd küll ei ole normaalne,et lampi lülib välja niimodi

_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2014 14:44:49 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
http://www.eurogamer.net/articles/2014-11-05-ps4-software-update-v2-01-to-tackle-rest-mode-problem


Kui ma nägin, et kirjas on "soon", siis ma päris ausalt ei oodanud, et "soon" on 5 tunni pärast icon_smile.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 05.11.2014 15:19:03 vasta tsitaadiga

gretchin kirjutas:
beastbeats kirjutas:
http://www.eurogamer.net/articles/2014-11-05-ps4-software-update-v2-01-to-tackle-rest-mode-problem


Kui ma nägin, et kirjas on "soon", siis ma päris ausalt ei oodanud, et "soon" on 5 tunni pärast icon_smile.gif


Olemas! icon_smile.gif läksin system update ja oli juba ootamas.217mb update on see

_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2014 23:15:28 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
gretchin kirjutas:
Ei leidnud The Crew teemat, nii et postitan siia. Ise sain just teavituse, et saab betas osaleda 6.11.2014 - 10.11.2014.
Kellel veel huvi on ja Ubisoftilt kirja ei saanud, siis väidetavalt saab siit http://www.playstationlifestyle.net/2014/11/03/the-crew-closed-beta-key-massive-giveaway/#/slide/1


Thanks. Regasin ära.

keegi meili ka saand on?
Uplaysse sisse logides annab errorit ja salasõna taastada ei saa...
The origin supplied is not allowed to access this service.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2014 23:21:27 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Kapitan kirjutas:
gretchin kirjutas:
Ei leidnud The Crew teemat, nii et postitan siia. Ise sain just teavituse, et saab betas osaleda 6.11.2014 - 10.11.2014.
Kellel veel huvi on ja Ubisoftilt kirja ei saanud, siis väidetavalt saab siit http://www.playstationlifestyle.net/2014/11/03/the-crew-closed-beta-key-massive-giveaway/#/slide/1


Thanks. Regasin ära.

keegi meili ka saand on?
Uplaysse sisse logides annab errorit ja salasõna taastada ei saa...
The origin supplied is not allowed to access this service.


Täna kell 17 tuli koodi ja õpetusega email
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 08.11.2014 19:41:21 vasta tsitaadiga

Ma sain ka ilusti k2tte.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2014 21:50:30 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Ma sain ka ilusti k2tte.


Ma ei saanud. Kuigi regasin end ära ubi lehel koodiga. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 09.11.2014 15:02:34 vasta tsitaadiga

sain ka ilusti 6nov kätte ja isegi oli 3 koodi emailiga.2 saatsin kohe tuttavatele psnis.Tundus,et graafikat on timmitud.interiorid ei näinud enam dirt2 moodi välja ja juhitavus tundus nagu väheke stabiilsemaks tehtud,aga no muidu ikka vana ps3 xbox360 konsooli mäng.uue geni mänguks seda ei saaks nimetada küll nagu uus ac ja usun farcry tuleb sama jama ,kuna ubisoft ei saaks hakkama uue geni mänguga
_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 09.11.2014 22:18:22 vasta tsitaadiga

Sain ka Crew PS4 betasse. Olles ka PC betas oli hea näha, et vead, mis PC betat kimbutasid on parandatud. Üldiselt, mida rohkem mängid seda seda rohkem hakkab meeldima ning tõsiselt on tegu ühe mõnusa vanema NFS/TDU stiilis automänguga, mida ammu juba oodanud ning mida viimased NFSid poel suutnud pakkuda. icon_smile.gif
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rafix
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2008




sõnum 10.11.2014 08:16:58 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et kas keegi omab Z2 nutikat ja on omale leidnud juba selle case, millega saab telefoni panna ps4 puldi külge, et saaks teha remote playd? Võib olla oskab Shade ka vastata, et kas tuleb/on Euronicsis ka midagi sellist?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 11:29:03 vasta tsitaadiga

Saaksin muidugi vabalt ise otsida, aga äkki keegi oskab häid mikrofoniga klappe soovitada?
GTA reliisiga seoses on see nüüd aktuaalsemaks muutunud. Mõtlen lihtsalt, kas peaks need nö. ametlikud PS4 klapid ostma või vaadata millegi muu poole?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nismo44
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2007




sõnum 10.11.2014 11:45:58 vasta tsitaadiga

Kui raatsiks 100€ klappidele kulutada, ostaks küll Sony omad ära.. 7.1 surround ja wireless, ei kõla halvasti. Aga kui odavamalt, siis suht savi vist icon_biggrin.gif 20€-ga mingid mikriga klapid ja korras icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 10.11.2014 12:18:14 vasta tsitaadiga

Sai siin ostetud umbes pool aastat tagasi Sony Pulse Wireless Stereo Headset 7.1 bass Impact klapid !
Hind suht kirves küll aga ei kahetse üldse see Bass Impact on ikka meeletult mõnus asi !!
Saab ka kasutada ilusti arvutiga ja muude vidinatega ! Soovitan !!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.11.2014 14:17:35 vasta tsitaadiga

gretchin, ega see valik väga suur polegi (eriti Eestis).
Ise kasutan Sony Pulse Elite klappe ja väga rahul - kui rahast kahju, võid odavama Wireless Stereo Headset'i (sinised) võtta (nende mikrofon pole väidetavalt nii hea, kui Elite omadel).
P.S Sony klappide plussiks on spetsiaalne app ja mängude heliprofiilid thumbs_up.gif

EDIT:
Sony kuulutas ka uued klapid välja:
http://blog.us.playstation.com/2014/10/31/silver-wired-headset-out-now-far-cry-4-audio-mode-on-the-way/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 14:36:06 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
gretchin, ega see valik väga suur polegi (eriti Eestis).
Ise kasutan Sony Pulse Elite klappe ja väga rahul - kui rahast kahju, võid odavama Wireless Stereo Headset'i (sinised) võtta (nende mikrofon pole väidetavalt nii hea, kui Elite omadel).
P.S Sony klappide plussiks on spetsiaalne app ja mängude heliprofiilid thumbs_up.gif

EDIT:
Sony kuulutas ka uued klapid välja:
http://blog.us.playstation.com/2014/10/31/silver-wired-headset-out-now-far-cry-4-audio-mode-on-the-way/


Tänud, tuleb ikka mingid wireless Sony'd võtta, juhtmeid niigi palju icon_smile.gif
Need uued klapid paistavad küll kuidagi samm tagais olevat..
Leidsin veel Turtle Beach'id, aga nende disainer on küll vist kriitikameeleta.


viimati muutis gretchin 10.11.2014 14:36:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 10.11.2014 14:36:40 vasta tsitaadiga

ise nuputan samuti,et ehk ostaks ära need 7.1 kuid üks küsimus.kas nendel micri saab küljest eemaldada ? Kuna eestisse lennates lõhuti mu suured klapid ära kotti transportides ja oleks vaja osta klapid,kuid ma väga ei viitsiks lennujaamades mingi micer küljes ringi trippida,mul oleks vaja selliseid millel see mic oleks eemaldatav. Et kes neid omab oskab ehk öelda kas on teostatav ?
_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 14:37:59 vasta tsitaadiga

dreadlock kirjutas:
ise nuputan samuti,et ehk ostaks ära need 7.1 kuid üks küsimus.kas nendel micri saab küljest eemaldada ? Kuna eestisse lennates lõhuti mu suured klapid ära kotti transportides ja oleks vaja osta klapid,kuid ma väga ei viitsiks lennujaamades mingi micer küljes ringi trippida,mul oleks vaja selliseid millel see mic oleks eemaldatav. Et kes neid omab oskab ehk öelda kas on teostatav ?


Wireless Stereo Headsetil on mikrofon sisseehitatud.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.11.2014 14:39:45 vasta tsitaadiga

Minu jaoks on Pulse Elite suureks plussiks ka USB dongle küljes olev 3,5 sisend, mis hilisemal mudelil puudu - kui ainult PS3/PS4/PS Vita/PC-ga mängida, siis pole vahet; see bass impact on mul enamus ajast välja lülitatud.
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 10.11.2014 14:48:00 vasta tsitaadiga

gretchin kirjutas:
dreadlock kirjutas:
ise nuputan samuti,et ehk ostaks ära need 7.1 kuid üks küsimus.kas nendel micri saab küljest eemaldada ? Kuna eestisse lennates lõhuti mu suured klapid ära kotti transportides ja oleks vaja osta klapid,kuid ma väga ei viitsiks lennujaamades mingi micer küljes ringi trippida,mul oleks vaja selliseid millel see mic oleks eemaldatav. Et kes neid omab oskab ehk öelda kas on teostatav ?


Wireless Stereo Headsetil on mikrofon sisseehitatud.


On need kui ma ei eksi ?

http://www.ebay.com/itm/SONY-PLAYSTATION-GOLD-WIRELESS-STEREO-HEADSET-FOR-PS3-PS4-PSVITA-HEADPHONES-/191395289410?pt=UK_Computing_Other_Computing_Networking&hash=item2c900c5942

_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.