Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Soovitage virtuaalserverit märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 73, 74, 75  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
vinther
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2013




sõnum 27.08.2014 00:38:59 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
DigitalOceanilt hea pakkumine VPS proovimiseks. Ref link ei ole küll kena, aga ilma seda vist ei saa.
tsitaat:
Share your referral code link to give anyone a $10 credit to get started on DigitalOcean.

Selle raha eest saab 2 kuud VPS-i.

(link allkirjas)


Errr...ma postitasin sama asja siia, koos ref lingiga aga kustutati ära postitus...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 22:16:55 vasta tsitaadiga

Kas keegi tark mees või naine oskab hääd nõu anda järgmise murega.

Hetkel jooksutan Joomla portaali Radicenteri tavalises veebimajutuse paketis. Portaalil on ca 20 000 külastust kuus. Samuti on portaali "küljes" Prestashopi e-pood (URL www.minuportaal.ee/e-pood).

Lähiajal on plaan teha e-pood rahvusvaheliseks (Prestashopi Multistore režiimiga ja see läheb täiesti uue domeeni alla www.uusdomeen.eu).

Üks variant on kolida kogu kupatusega (nii eestlastele mõeldud Joomla portaali kui Prestashopi mõlema e-poega) välismaa serverisse, et lääne klientidele oleks rahvusvaheline e-pood võimalikult kiire. Üks võimalik majutaja on näiteks Siteground, mida on kiidetud. Kuid kui palju teeb see Eesti külastaja jaoks Joomla portaali aeglasemaks? Asi selles, et portaal on praegugi suht uimane ja 1-2 sek lisalaadimist teeks asja päris kriitiliseks. Prestashop jookseb praegu üsna väledalt ja usun, et eestikeelse poe asumisel välismaa serveris Eesti klientidel kiirusemuret ei teki.

Kui rahalisest poolest rääkida, siis on Sitegroundi GoGeek pakett peale teistkordset arvet 24 EUR/kuus ja kasvamisjärgus ärile on 290 EUR aastas päris soliidne summa (samas kui kõik hästi toimib, saab sellega ka hakkama). Soodsamal GrowBig paketil on jutu järgi max 25 000 külastust ja see võib lähitulevikus piiri ette seada.

Ühesõnaga, kas kellelgi on kogemusi Sitegroundiga ja kas mu Joomla kiirusemure võib olla põhjendatud? Äkki on kellegi hoopis parem (ja võibolla ka soodsam) majutusalternatiiv välja pakkuda?

Tänud ette! beer_yum.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2014 09:33:28 vasta tsitaadiga

Radicenter ei ole korralik teenuse pakkuja, kus aktiivsemaid lehti hoida. Nende MySQL kiirus on väga nigel. Seega selle põhjal sa ei saa otsustada. Üldjuhul - korralikus lääne serverikeskuses, mis korraliku rahvusvahelist ühendust omab - pole vahet. Alati saad ka ise oma portaali tuunida ja cashet paremini kasutada.
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 13:49:39 vasta tsitaadiga

Radicenteri lehed maas.
Nende kodukal kirjas -
Enamustele probleemidest leiate alati vastuse
meie uuest kasutusjuhendite andmebaasist: http://kb.radicenter.ee/

Ja see link muidugi ka maas, lisaks ei vasta telefonile ja e-mailile.
Üle poole tunni juba ei tööta, eks näis millal korda saavad.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 13:52:23 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Radicenteri lehed maas.


Tundub, et see juba pigem reegel kui erand?
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 14:05:04 vasta tsitaadiga

Mkm, päris pikalt toimis kenasti, oma aastake ei mäleta küll, et oleks kokku jooksnud
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
spreiii
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2014 20:09:03 vasta tsitaadiga

Paistab, et Radicenter lõpetas väljuval emaili serveril STARTTLS toetuse pakkumise. Eile veel toimis kirjade saatmine üle sellise ühenduse normaalselt ja tänasest keeldub Thunderbird kirju välja saatmast. Plaintext ainult toimib. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 23.10.2014 16:44:00 vasta tsitaadiga

Wavecom torkas rumalusega endale silma. Panid nüüd piirangu alamdomeenide arvule, mis on sama suur kui lubatud lisadomeenide arv(10). Teatavasti ongi iga lisadomeen tegelikult alamdomeen ehk need 2 numbrit saavad olla üksteisega võrdsed. Samuti pandi limiit pargitud domeenidele, mis on niigi edasisuunamiseks.
Mõtlen nüüd ärakolimisele, sest nii alamdomeenide arv kui pargitud domeenide arv ei nõua endale serveri ressursse rohkem kui niigi pakutud kõvaketta või andmemaht (samuti protsessor, mälu, jne). See on midagi sarnast kui toidutööstus teeb võipaki väiksemaks või vähendab kommide arvu pakendis aga hinna jätab samaks. Kui nad mõtlevad, et võtan nüüd lisahostingu, siis eksivad tõsiselt, sest kehv tunne ei lase edasi jääda. Kui liitumisel oli mingi asi lubatud, siis ei tohi sellele hiljem piirangut kehtestada. Lisaks ei ole ma lugenud teadet selle muudatuse kohta. Mis tuletab mulle meelde, et umbes mullu augustis tegi Tantum samasuguse käigu, kus hakkas maksustama lisadomeene 11. alates. Nüüd selle aasta algul liikusid Wavecomi alla. Muidugi olid mullu ka häkkimised ja ma ei tea teiste käitumist aga mina surusin hambad ristis konto kokku ja avasin uue majutuse konkurendi juures. Praegusel juhul liigub mõte taaskord VPS-i peale, et saada üle pargitud domeenide piirangust.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2014 16:50:54 vasta tsitaadiga

Mis siin enam mõelda.

http://list.lowendserv.net/

Jacksonville BandwagonHost $3.99 OpenVZ 64MB 16MB 1.5GB HDD 100GB 1 0 -> jah, see hind on aastatasu.

Paned nimeserveri jooksma. Pargid domeene nii, kuidas soovid. Registripidajaks võid ükskõik kelle võtta. Domeenide parkimine on erakordselt lihtsaks tehtud.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2014 16:53:09 vasta tsitaadiga

Soovitan Amazon Web Service-st kasutada.
Kui oma aeg ja meelerahu on tähtsam kui paar senti kokkuhoidu siis AWS on parim valik.
Esimene aasta on täiesti tasuta. Saad oma serveri, andmebaasi serveri jne. Tee mida hing ihkab.
Igasugune domeeni limiit peaks jääma eelmisesse kümnendisse, see on täielik jaburdus.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2014 22:30:14 vasta tsitaadiga

tulen ka siis oma murega päris 127 lehte ei viitsi läbi lapata ,aga mure järgmine
kasutan hetkel wavecomi ehk enne olin siis tantumi all

olnud olukordi kus leht ikka maas ja ei hakka enne tööle ku iise märku ei anna
kasutan elioni ja ei elion ega wavecom oma viga ei tunnista . nimelt kas leht maas või siis mingi x rünnaku all või hoopis olnud nii ,et minu ip jutskui blockitud ,sest teised saavad ligi v.a. mina

tahtsin üle kolida zone sse ,kuid seal tekkisid agad
nimelt wavecomil saan lisada kuni 10 domeeni ja no problem ja iga ühe kohta saan kasutada ka meilindust.
nii nagu zone justust aru sain nemad seda ei paku v.a. vb lisateenusena

mis oleks alternatiiv wavecomile kuid stabiilsem ja kiirem?
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2014 22:33:11 vasta tsitaadiga

VPS ja lisa kasvõi 100 domeeni. Tõsi, OS haldamisega pead siis ise tegelema.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2014 22:52:47 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
VPS ja lisa kasvõi 100 domeeni. Tõsi, OS haldamisega pead siis ise tegelema.


tänan kuid see jääb nati keeruliseks;)
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2014 00:09:12 vasta tsitaadiga

djkiller kirjutas:
kasutan elioni ja ei elion ega wavecom oma viga ei tunnista . nimelt kas leht maas või siis mingi x rünnaku all või hoopis olnud nii ,et minu ip jutskui blockitud ,sest teised saavad ligi v.a. mina

Wavecomil tundub midagi nihu olevat. Just oli siin üks teine hädaline, kes ka oma Wavecomi lehele ligi ei pääsenud.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=625323&highlight=

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2014 01:07:41 vasta tsitaadiga

djkiller kirjutas:
napoleon kirjutas:
VPS ja lisa kasvõi 100 domeeni. Tõsi, OS haldamisega pead siis ise tegelema.


tänan kuid see jääb nati keeruliseks;)

Kui VPS ei tule kõne alla siis näiteks Virtuaal.com teisel paketil on 10 lisadomeeni tugi ja kvaliteedi osas Zonele alla ei jää.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2014 08:44:43 vasta tsitaadiga

tänud inffo eest ,aga kuidas on sellise kohaga
veebimajutus.ee nt?
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2014 08:56:16 vasta tsitaadiga

djkiller kirjutas:
tänud inffo eest ,aga kuidas on sellise kohaga
veebimajutus.ee nt?


Endine kolleeg töötab seal, oled kindlates kätes. Elkdata, nüüdne veebimajutus kasutab Elioni võrku, seega ei tohiks otseseid ikaldusi tekkida.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2014 09:07:48 vasta tsitaadiga

http://www.upload.ee/image/4333417/10751620_685760151531210_31063093_n.jpg see on see pilt kui minu oli blokk peal
esileht oli põhimõtteliselt sama x reklaami jne täis
nüüd vene partner eile tööl nägi sama pilti .kodus tal korra oli ok ja siis viskas uuesti segast
kas siis wavecom peab igat tihedat külastajast häkkeriks või kuidas?
hetkel mul siis probleeme pole ,aga jaha oli/on kui keegi vene ip ga sisse tuleb

eks vaatab mis seis täna on
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mahfiaz
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2005




sõnum 30.10.2014 10:08:47 vasta tsitaadiga

djkiller, veebimajutuses on mul kaks lehte juba viis aastat rippunud ja ei ühtegi probleemi.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naabrivana
HV kasutaja
Naabrivana

liitunud: 01.06.2012




sõnum 31.10.2014 11:07:39 vasta tsitaadiga

djkiller kirjutas:
http://www.upload.ee/image/4333417/10751620_685760151531210_31063093_n.jpg see on see pilt kui minu oli blokk peal
esileht oli põhimõtteliselt sama x reklaami jne täis
nüüd vene partner eile tööl nägi sama pilti .kodus tal korra oli ok ja siis viskas uuesti segast
kas siis wavecom peab igat tihedat külastajast häkkeriks või kuidas?
hetkel mul siis probleeme pole ,aga jaha oli/on kui keegi vene ip ga sisse tuleb

eks vaatab mis seis täna on


Tuttav pilt oli. Just oli Wavecomiga probleemid sama asja üle - oli viide ka minu murele siin teemas. Google DNS-iga sai asja korda. Wavecomi sõnul on kõik ok.

_________________
Oma ala meister.. www.grillmeister.ee
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2014 11:08:05 vasta tsitaadiga

See DNS vahetus ei ole tegelikult õige lahendus. Ega ükski tädi Maali ega Juuli ei hakka oma DNS muutma. Vaatavad lihtsalt et teie koduleht ei tööta ja jäätegi potensiaalsest kliendist ilma.
Pekske aga Wavecomi ja las nad uurivad probleemi põhjuse välja, kui nende maine neile tähtis on.

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2014 11:29:13 vasta tsitaadiga

dns asi pole nii tähtis ma usun. pigem stabiilsus ja kiirus.
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 31.10.2014 12:12:33 vasta tsitaadiga

Kas vanad Tantumi kasutajad siin sellise kirja on saanud? Kirja stiil on ülbe nagu Wavecomil ikka, et "oleme juba korduvalt teavitanud", aga tegelt pole keegi midagi öelnud ja ei kedagi ei koti ka, hea kui te oma veebilehega meist võimalikult kaugele koliksite.
djkilleri probleem peaks ka olema sellest tingitud. Tantumi nimeserverid löövad mingi reklaami ette.

Kirjutame Teile seoses Teie domeeni ... nimeserveritega.
Kuna tantumservers.eu domeen ja nimeserver jäid pärast AS WaveCom’i liitumist Tantumiga meie kontrolli alt välja, oleme korduvalt palunud klientidel vahetada vanad nimeserverid WaveCom’i nimeserverite vastu.
Tagamaks domeeni tõrgeteta töö palume oma registripidaja juures uuteks nimeserveriteks panna:
ns.wavecom.ee 80.79.112.2
ns2.wavecom.ee 80.79.112.20
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naabrivana
HV kasutaja
Naabrivana

liitunud: 01.06.2012




sõnum 31.10.2014 12:37:11 vasta tsitaadiga

QWhite kirjutas:
Kas vanad Tantumi kasutajad siin sellise kirja on saanud? Kirja stiil on ülbe nagu Wavecomil ikka, et "oleme juba korduvalt teavitanud", aga tegelt pole keegi midagi öelnud ja ei kedagi ei koti ka, hea kui te oma veebilehega meist võimalikult kaugele koliksite.
djkilleri probleem peaks ka olema sellest tingitud. Tantumi nimeserverid löövad mingi reklaami ette.

Kirjutame Teile seoses Teie domeeni ... nimeserveritega.
Kuna tantumservers.eu domeen ja nimeserver jäid pärast AS WaveCom’i liitumist Tantumiga meie kontrolli alt välja, oleme korduvalt palunud klientidel vahetada vanad nimeserverid WaveCom’i nimeserverite vastu.
Tagamaks domeeni tõrgeteta töö palume oma registripidaja juures uuteks nimeserveriteks panna:
ns.wavecom.ee 80.79.112.2
ns2.wavecom.ee 80.79.112.20


Mulle ka väideti, et nad saadavad nädalas paarkorda info kirju, et vaadake. Ma pole peale arvete midagi saanud, isegi ühinemis teade ei jõudnud - peale küsimist, siis tagantjärgi saadeti.

_________________
Oma ala meister.. www.grillmeister.ee
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Halls
HV vaatleja

liitunud: 15.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2014 12:41:41 vasta tsitaadiga

Olin ka varem OH.ee klient, kellel oli makstud kuni detsembri lõpuni. Ehk nüüd olen siis Wavecomi klient, kuid mulle mitte midagi ütlemata on muutunud minu pakett.
Kettaruumi oli varasemalt 6GB nüüd järsku 3. Samamoodi kõik mysql kontod piiratud 10lt 2le, alamdomeenid 10lt 1le, ftp-kontosid ka 1 lubatud ainult, emaili kontosid oli piiramatult nüüd kuni 5 jne..
Kena oleks olnud ju mainida muidu ehmatad ära, lähed cpaneli vaatad, et enam skriptid ei tomigi ja cpanel kõik punane..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2014 14:42:35 vasta tsitaadiga

QWhite kirjutas:
Kas vanad Tantumi kasutajad siin sellise kirja on saanud? Kirja stiil on ülbe nagu Wavecomil ikka, et "oleme juba korduvalt teavitanud", aga tegelt pole keegi midagi öelnud ja ei kedagi ei koti ka, hea kui te oma veebilehega meist võimalikult kaugele koliksite.
djkilleri probleem peaks ka olema sellest tingitud. Tantumi nimeserverid löövad mingi reklaami ette.

Kirjutame Teile seoses Teie domeeni ... nimeserveritega.
Kuna tantumservers.eu domeen ja nimeserver jäid pärast AS WaveCom’i liitumist Tantumiga meie kontrolli alt välja, oleme korduvalt palunud klientidel vahetada vanad nimeserverid WaveCom’i nimeserverite vastu.
Tagamaks domeeni tõrgeteta töö palume oma registripidaja juures uuteks nimeserveriteks panna:
ns.wavecom.ee 80.79.112.2
ns2.wavecom.ee 80.79.112.20


adres vahetatud kuid vene ip inimesed ikka näevad reklaami
millest see tingitud?
blokk peal?
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karu
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2002




sõnum 31.10.2014 15:13:13 vasta tsitaadiga

djkiller kirjutas:
adres vahetatud kuid vene ip inimesed ikka näevad reklaami
millest see tingitud?
blokk peal?
dns'il on cache mille aegumise kiirus on kirjeldatud dns kirjetes. vaikimisi on selleks 24tundi
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2014 15:17:38 vasta tsitaadiga

minu teada kaks päeva järjest oli venes probleeme
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 31.10.2014 15:23:02 vasta tsitaadiga

djkiller kirjutas:
minu teada kaks päeva järjest oli venes probleeme

Mõte oli selles, et kui sa praegu nimeserverid õigeks panid, siis selle muudatuse jõustumine võib võtta kuni 24h.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 04.11.2014 21:22:59 vasta tsitaadiga

Mul juhtus 23. oktoobril, et Wavecomi all olnud e-mailid enam ei tulnud sisse. Kirjutasin ja sain ka teade, et "me oleme korduvalt teavitanud tantumi nimeserverite äralõpetamisest" aga ma ei ole sellekohast kirja kindlasti mitte näinud. Kontrollisin just üle, et on arved, meeldetuletused ja blokeeringule vastus ning siis järsku 29. oktoobril "Teie domeeni nimeserverid" kus "oleme korduvalt palunud klientidel vahetada vanad nimeserverid WaveCom’i nimeserverite vastu." Mul on nüüd ära piiratud 10 lisadomeeni ja 10 alamdomeeni peale ehk tegelikult peavad need numbrid olema mõlemad kuni 10, mitte 10+10, sest iga lisadomeen ongi oma olemuselt alamdomeen. Seda ei mõista nende müügitöö tegija, soovitas samuti VPS-i. Lisaks kirjutas, et me pole käskinud ülemääraseid lisadomeene ja alamdomeene kustutada, kuigi need olid punaselt märgitud ja asi meenutas Tantumi tegevust mullu augustist, mis kehtestas ka üleöö uue hinnakirja(mul oli ettemaks käesoleva aasta aprillini) ja leidis, et peaksin neile maksma mingi 1400€. Tutkit Tantum, ma kolisin konto ära ja sina surid sellel aastal välja ehk läksid Wavecomi alla. Nüüd teeb Wavecom sama asja, paneb senised kliendid piirangutega silmitsi. Ärge arvake, et võtan VPS-i teilt.

Kui õige lehe asemel on mingi muu, siis on probleem DNS kirjetes või serverit on häkitud(tuleks kontrollida index ja .htaccess faili sisu).

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 21:35:55 vasta tsitaadiga

paistab ,et mina sain ka häkkimise alla ,aga mainiti et uuenduded
adminisse tekkisid 2 kasutajat
nüüd lehel jälel jamad ei saa lõpuni asju teha.kuskil mingi uss sees
mõtlesin ,et teen lehel asjad lõpuni ja siis hakkan kolima
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2014 21:44:13 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kes kodumaistest webimajutustest pakub piirmatu andmemaht + NodeJS? Või ikka VPS?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2014 10:21:58 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
Oskab keegi öelda, kes kodumaistest webimajutustest pakub piirmatu andmemaht + NodeJS? Või ikka VPS?


On seda piiramatut niiväga vaja? Pakun, et enamus ei ületa 5-10Tb maagilist piiri. Soovid kvaliteeti või odavust?

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2014 10:55:34 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
kussu kirjutas:
Oskab keegi öelda, kes kodumaistest webimajutustest pakub piirmatu andmemaht + NodeJS? Või ikka VPS?


On seda piiramatut niiväga vaja? Pakun, et enamus ei ületa 5-10Tb maagilist piiri. Soovid kvaliteeti või odavust?


Eelistaks kvaliteeti hea hinnaga, samas on asi suunatud riigist välja ning tarbib suhtkoht palju andmemahtu. Võib ka pakkuda hea hinna ja kvalteedi suhtega välkamaa hostinguid.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 15.11.2014 11:15:01 vasta tsitaadiga

kussu, heroku?
Kui ise adminnimisega tegeleda ei taha, siis head asja odavamalt ei saa. Variant on ka rackspace managed aga see on juba kallim...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 19:47:36 vasta tsitaadiga

1984.is on kellegi kogemusi? Kuidas on?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 23:46:03 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
1984.is on kellegi kogemusi? Kuidas on?


Väga hea, kasutavad Thor DC-d. Privaatsuse otsimiseks ei tasu kasutada, kuna kaablit niikuinii monitooritakse ja on rohkem pseudokaitse.

Mul on veel lisaks konto EDIS.AT mõlema asukohaga, Isle of Man ja Island.

Kirjadele reageeritakse <5-15 minutit

Asukoha tõttu soovitaksin Dediserve 4€ specialit. Dublin, Ireland täiesti olemas.

https://manage.dediserve.com/?cmd=cart&action=add&id=1

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 11:20:51 vasta tsitaadiga

Tere veel kord kaasvõitlejad

soovin abi oma murele.Endal hakkab juba muude asjade kõrvalt virtuaalserveri teenusepakkuja otsiumine üle jõu käima
Vaja oleks samade parameetritega teenusepakkujat mis on wavecom kuid stabiilsem

olemas 5 domeeni
1. koduleht+emailid
2.ainult e-mailid
3.e-mailid ja koduleht
4. aninult e-mail
5.on suunatud nr 3 domeenile

zone pole võimalik kuna seal 1 domeen
veebimajutus.ee saaks domeenid tööle kuid e-mailid oleks ainult ühele domeenile
ideaalis kui oleks ka cpanel mis sellisele lollile nagu mina on vastuvõetavam ja juba harjunud

one veel pakkumisi? icon_sad.gif
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 12:11:26 vasta tsitaadiga

Zones on võimalik samuti rohkem domeene lisada aga täisfunktsionaalse postkasti saab ainult ühele domeenile.

Kas on mingi põhjus, miks eelpoolpakutud Virtuaal.com ei sobi? Vastab kõikidele kriteeritumitele ja aastase makse puhul tuleks kuumakse kõigest 5 eurikut.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 12:50:06 vasta tsitaadiga

virtuaali tausta ma pole uurinud ,kuid paistb et ka c panel peal.

teda vist kvaliteedi osas zone ja veebimajutuega võrrelda ei saa?
kas kolivad ka minu kama tasuta enda juurde?
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 13:08:09 vasta tsitaadiga

CPanel on olemas, kvaliteet ja kasutajatugi Zonega kindlasti samaväärne (olen aastaid kasutanud nii Virtuaali kui Zone teenuseid). Kolimise asja pead ilmselt neilt küsima ...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 13:15:09 vasta tsitaadiga

eks siis pean pöörduma. to olen juba aasta zonesse ette maksnud ja veebimajutusse ka
ju me mõitsime üksteist valesti:S
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 23:07:34 vasta tsitaadiga

Kirjade järgi kvalifitseerub ka radicenter. Stabiilsus on üldiselt suht hea, vähemalt viimase paari aasta jooksul pole mingit suuremat katkestust olnud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 16:59:48 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
SKG kirjutas:
1984.is on kellegi kogemusi? Kuidas on?


Väga hea, kasutavad Thor DC-d. Privaatsuse otsimiseks ei tasu kasutada, kuna kaablit niikuinii monitooritakse ja on rohkem pseudokaitse.

Mul on veel lisaks konto EDIS.AT mõlema asukohaga, Isle of Man ja Island.

Kirjadele reageeritakse <5-15 minutit

Asukoha tõttu soovitaksin Dediserve 4€ specialit. Dublin, Ireland täiesti olemas.

https://manage.dediserve.com/?cmd=cart&action=add&id=1

Tänud asjaliku vastuse eest!
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2014 00:54:54 vasta tsitaadiga

Keegi oskab veel midagi kommenteerida ? Yhe kasutaja. Kommentaar kes yhte ja sama promob pole nagu usaldusväärne
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2014 15:41:39 vasta tsitaadiga

Kuidas on Virtuaali või RadiCenteri ühenduvus/kiirus välismaal? Hetkel kasutan WaveComi ja ütleme nii, et Hispaaniasse ja USAsse ei ulatu, kooleb maha poole laadimise pealt. Kas Zone'i saab tuua mitu domeeni? Mitte aliast nagu kodulehel pakutakse, vajan pigem Addon domeeni võimalust.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2014 16:13:09 vasta tsitaadiga

Rix kirjutas:
Kas Zone'i saab tuua mitu domeeni? Mitte aliast nagu kodulehel pakutakse, vajan pigem Addon domeeni võimalust.

Ei ole tüüpiline lisadomeeni lahendus aga on võimalik lisadomeene samasse paketti panna küll. Paraku pole see lahendus täisfunktsionaalne st lisadomeeni puhul pole võimalik kasutada täisväärtuslikku postkasti. Sai alles hiljuti lisaks põhidomeenile kaks lisadomeeni ühte paketti pandud ja põhimõtteliselt toimib küll.

Zone saadetud juhised:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT_old
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2012




sõnum 20.12.2014 07:22:55 vasta tsitaadiga

Keegi Beehosting.net veebimajutust kasutab? Kas on usaldusväärne ja hea? icon_rolleyes.gif Plaanis on fotogaleriid ja blogi üleval hoidma hakata. Vaatan user unlimited paketi poole.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2014 12:16:25 vasta tsitaadiga

ErkiT kirjutas:
Keegi Beehosting.net veebimajutust kasutab? Kas on usaldusväärne ja hea? icon_rolleyes.gif Plaanis on fotogaleriid ja blogi üleval hoidma hakata. Vaatan user unlimited paketi poole.


Ei soovitaks ka hullemale vihavaenlasele. Kuna asukohaks Sydney? Soovitan http://www.ransomit.com.au/vps + Cpanel. Mölla enda soovidele vastavalt. Omanik Oliver on mõistlik tegelane. Leheküljel olevaid hindu ka ei tasu vaadata. Mingi orientiiri saad.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT_old
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2012




sõnum 21.12.2014 05:47:35 vasta tsitaadiga

Selge, uurin seda varianti ka siis. Need odavad pakkujad tekitavad ikka alati veits hirmu ja, et hinna pärast kannatab tavaliselt kvaliteet. Anywayz, kuna ma tahan vaid paari lihtsat asja üleval hoida, siis soodne hind on minu jaoks lihtsalt pluss. Kes Eesti turul üldse kõige usaldusväärsemad hostingu pakkujad on? Zone, Radicenter, Veebimajutus.ee? Kas veel mõni asjalik pakkuja on?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Soovitage virtuaalserverit mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 73, 74, 75  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.