|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
vinther
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2013
|
27.08.2014 00:38:59
|
|
|
| riaak kirjutas: |
DigitalOceanilt hea pakkumine VPS proovimiseks. Ref link ei ole küll kena, aga ilma seda vist ei saa.
| tsitaat: |
| Share your referral code link to give anyone a $10 credit to get started on DigitalOcean. |
Selle raha eest saab 2 kuud VPS-i.
(link allkirjas) |
Errr...ma postitasin sama asja siia, koos ref lingiga aga kustutati ära postitus...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedFish
HV vaatleja

liitunud: 02.07.2004
|
09.09.2014 22:16:55
|
|
|
Kas keegi tark mees või naine oskab hääd nõu anda järgmise murega.
Hetkel jooksutan Joomla portaali Radicenteri tavalises veebimajutuse paketis. Portaalil on ca 20 000 külastust kuus. Samuti on portaali "küljes" Prestashopi e-pood (URL www.minuportaal.ee/e-pood).
Lähiajal on plaan teha e-pood rahvusvaheliseks (Prestashopi Multistore režiimiga ja see läheb täiesti uue domeeni alla www.uusdomeen.eu).
Üks variant on kolida kogu kupatusega (nii eestlastele mõeldud Joomla portaali kui Prestashopi mõlema e-poega) välismaa serverisse, et lääne klientidele oleks rahvusvaheline e-pood võimalikult kiire. Üks võimalik majutaja on näiteks Siteground, mida on kiidetud. Kuid kui palju teeb see Eesti külastaja jaoks Joomla portaali aeglasemaks? Asi selles, et portaal on praegugi suht uimane ja 1-2 sek lisalaadimist teeks asja päris kriitiliseks. Prestashop jookseb praegu üsna väledalt ja usun, et eestikeelse poe asumisel välismaa serveris Eesti klientidel kiirusemuret ei teki.
Kui rahalisest poolest rääkida, siis on Sitegroundi GoGeek pakett peale teistkordset arvet 24 EUR/kuus ja kasvamisjärgus ärile on 290 EUR aastas päris soliidne summa (samas kui kõik hästi toimib, saab sellega ka hakkama). Soodsamal GrowBig paketil on jutu järgi max 25 000 külastust ja see võib lähitulevikus piiri ette seada.
Ühesõnaga, kas kellelgi on kogemusi Sitegroundiga ja kas mu Joomla kiirusemure võib olla põhjendatud? Äkki on kellegi hoopis parem (ja võibolla ka soodsam) majutusalternatiiv välja pakkuda?
Tänud ette!
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
12.09.2014 09:33:28
|
|
|
Radicenter ei ole korralik teenuse pakkuja, kus aktiivsemaid lehti hoida. Nende MySQL kiirus on väga nigel. Seega selle põhjal sa ei saa otsustada. Üldjuhul - korralikus lääne serverikeskuses, mis korraliku rahvusvahelist ühendust omab - pole vahet. Alati saad ka ise oma portaali tuunida ja cashet paremini kasutada.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
07.10.2014 13:49:39
|
|
|
Radicenteri lehed maas.
Nende kodukal kirjas -
Enamustele probleemidest leiate alati vastuse
meie uuest kasutusjuhendite andmebaasist: http://kb.radicenter.ee/
Ja see link muidugi ka maas, lisaks ei vasta telefonile ja e-mailile.
Üle poole tunni juba ei tööta, eks näis millal korda saavad.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
07.10.2014 13:52:23
|
|
|
| wirx kirjutas: |
| Radicenteri lehed maas. |
Tundub, et see juba pigem reegel kui erand?
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
07.10.2014 14:05:04
|
|
|
Mkm, päris pikalt toimis kenasti, oma aastake ei mäleta küll, et oleks kokku jooksnud
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spreiii
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2008
|
19.10.2014 20:09:03
|
|
|
Paistab, et Radicenter lõpetas väljuval emaili serveril STARTTLS toetuse pakkumise. Eile veel toimis kirjade saatmine üle sellise ühenduse normaalselt ja tänasest keeldub Thunderbird kirju välja saatmast. Plaintext ainult toimib.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
23.10.2014 16:44:00
|
|
|
Wavecom torkas rumalusega endale silma. Panid nüüd piirangu alamdomeenide arvule, mis on sama suur kui lubatud lisadomeenide arv(10). Teatavasti ongi iga lisadomeen tegelikult alamdomeen ehk need 2 numbrit saavad olla üksteisega võrdsed. Samuti pandi limiit pargitud domeenidele, mis on niigi edasisuunamiseks.
Mõtlen nüüd ärakolimisele, sest nii alamdomeenide arv kui pargitud domeenide arv ei nõua endale serveri ressursse rohkem kui niigi pakutud kõvaketta või andmemaht (samuti protsessor, mälu, jne). See on midagi sarnast kui toidutööstus teeb võipaki väiksemaks või vähendab kommide arvu pakendis aga hinna jätab samaks. Kui nad mõtlevad, et võtan nüüd lisahostingu, siis eksivad tõsiselt, sest kehv tunne ei lase edasi jääda. Kui liitumisel oli mingi asi lubatud, siis ei tohi sellele hiljem piirangut kehtestada. Lisaks ei ole ma lugenud teadet selle muudatuse kohta. Mis tuletab mulle meelde, et umbes mullu augustis tegi Tantum samasuguse käigu, kus hakkas maksustama lisadomeene 11. alates. Nüüd selle aasta algul liikusid Wavecomi alla. Muidugi olid mullu ka häkkimised ja ma ei tea teiste käitumist aga mina surusin hambad ristis konto kokku ja avasin uue majutuse konkurendi juures. Praegusel juhul liigub mõte taaskord VPS-i peale, et saada üle pargitud domeenide piirangust.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
23.10.2014 16:50:54
|
|
|
Mis siin enam mõelda.
http://list.lowendserv.net/
Jacksonville BandwagonHost $3.99 OpenVZ 64MB 16MB 1.5GB HDD 100GB 1 0 -> jah, see hind on aastatasu.
Paned nimeserveri jooksma. Pargid domeene nii, kuidas soovid. Registripidajaks võid ükskõik kelle võtta. Domeenide parkimine on erakordselt lihtsaks tehtud.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
23.10.2014 16:53:09
|
|
|
Soovitan Amazon Web Service-st kasutada.
Kui oma aeg ja meelerahu on tähtsam kui paar senti kokkuhoidu siis AWS on parim valik.
Esimene aasta on täiesti tasuta. Saad oma serveri, andmebaasi serveri jne. Tee mida hing ihkab.
Igasugune domeeni limiit peaks jääma eelmisesse kümnendisse, see on täielik jaburdus.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
29.10.2014 22:30:14
|
|
|
tulen ka siis oma murega päris 127 lehte ei viitsi läbi lapata ,aga mure järgmine
kasutan hetkel wavecomi ehk enne olin siis tantumi all
olnud olukordi kus leht ikka maas ja ei hakka enne tööle ku iise märku ei anna
kasutan elioni ja ei elion ega wavecom oma viga ei tunnista . nimelt kas leht maas või siis mingi x rünnaku all või hoopis olnud nii ,et minu ip jutskui blockitud ,sest teised saavad ligi v.a. mina
tahtsin üle kolida zone sse ,kuid seal tekkisid agad
nimelt wavecomil saan lisada kuni 10 domeeni ja no problem ja iga ühe kohta saan kasutada ka meilindust.
nii nagu zone justust aru sain nemad seda ei paku v.a. vb lisateenusena
mis oleks alternatiiv wavecomile kuid stabiilsem ja kiirem?
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
29.10.2014 22:33:11
|
|
|
| VPS ja lisa kasvõi 100 domeeni. Tõsi, OS haldamisega pead siis ise tegelema.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
29.10.2014 22:52:47
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| VPS ja lisa kasvõi 100 domeeni. Tõsi, OS haldamisega pead siis ise tegelema. |
tänan kuid see jääb nati keeruliseks;)
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
30.10.2014 00:09:12
|
|
|
| djkiller kirjutas: |
| kasutan elioni ja ei elion ega wavecom oma viga ei tunnista . nimelt kas leht maas või siis mingi x rünnaku all või hoopis olnud nii ,et minu ip jutskui blockitud ,sest teised saavad ligi v.a. mina |
Wavecomil tundub midagi nihu olevat. Just oli siin üks teine hädaline, kes ka oma Wavecomi lehele ligi ei pääsenud.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=625323&highlight=
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
30.10.2014 01:07:41
|
|
|
| djkiller kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| VPS ja lisa kasvõi 100 domeeni. Tõsi, OS haldamisega pead siis ise tegelema. |
tänan kuid see jääb nati keeruliseks;) |
Kui VPS ei tule kõne alla siis näiteks Virtuaal.com teisel paketil on 10 lisadomeeni tugi ja kvaliteedi osas Zonele alla ei jää.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
30.10.2014 08:44:43
|
|
|
tänud inffo eest ,aga kuidas on sellise kohaga
veebimajutus.ee nt?
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
30.10.2014 08:56:16
|
|
|
| djkiller kirjutas: |
tänud inffo eest ,aga kuidas on sellise kohaga
veebimajutus.ee nt? |
Endine kolleeg töötab seal, oled kindlates kätes. Elkdata, nüüdne veebimajutus kasutab Elioni võrku, seega ei tohiks otseseid ikaldusi tekkida.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
30.10.2014 09:07:48
|
|
|
http://www.upload.ee/image/4333417/10751620_685760151531210_31063093_n.jpg see on see pilt kui minu oli blokk peal
esileht oli põhimõtteliselt sama x reklaami jne täis
nüüd vene partner eile tööl nägi sama pilti .kodus tal korra oli ok ja siis viskas uuesti segast
kas siis wavecom peab igat tihedat külastajast häkkeriks või kuidas?
hetkel mul siis probleeme pole ,aga jaha oli/on kui keegi vene ip ga sisse tuleb
eks vaatab mis seis täna on
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mahfiaz
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2005
|
30.10.2014 10:08:47
|
|
|
| djkiller, veebimajutuses on mul kaks lehte juba viis aastat rippunud ja ei ühtegi probleemi.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naabrivana
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2012
|
31.10.2014 11:07:39
|
|
|
| djkiller kirjutas: |
http://www.upload.ee/image/4333417/10751620_685760151531210_31063093_n.jpg see on see pilt kui minu oli blokk peal
esileht oli põhimõtteliselt sama x reklaami jne täis
nüüd vene partner eile tööl nägi sama pilti .kodus tal korra oli ok ja siis viskas uuesti segast
kas siis wavecom peab igat tihedat külastajast häkkeriks või kuidas?
hetkel mul siis probleeme pole ,aga jaha oli/on kui keegi vene ip ga sisse tuleb
eks vaatab mis seis täna on |
Tuttav pilt oli. Just oli Wavecomiga probleemid sama asja üle - oli viide ka minu murele siin teemas. Google DNS-iga sai asja korda. Wavecomi sõnul on kõik ok.
_________________ Oma ala meister.. www.grillmeister.ee |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
31.10.2014 11:08:05
|
|
|
See DNS vahetus ei ole tegelikult õige lahendus. Ega ükski tädi Maali ega Juuli ei hakka oma DNS muutma. Vaatavad lihtsalt et teie koduleht ei tööta ja jäätegi potensiaalsest kliendist ilma.
Pekske aga Wavecomi ja las nad uurivad probleemi põhjuse välja, kui nende maine neile tähtis on.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
31.10.2014 11:29:13
|
|
|
| dns asi pole nii tähtis ma usun. pigem stabiilsus ja kiirus.
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QWhite
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2004
|
31.10.2014 12:12:33
|
|
|
Kas vanad Tantumi kasutajad siin sellise kirja on saanud? Kirja stiil on ülbe nagu Wavecomil ikka, et "oleme juba korduvalt teavitanud", aga tegelt pole keegi midagi öelnud ja ei kedagi ei koti ka, hea kui te oma veebilehega meist võimalikult kaugele koliksite.
djkilleri probleem peaks ka olema sellest tingitud. Tantumi nimeserverid löövad mingi reklaami ette.
Kirjutame Teile seoses Teie domeeni ... nimeserveritega.
Kuna tantumservers.eu domeen ja nimeserver jäid pärast AS WaveCom’i liitumist Tantumiga meie kontrolli alt välja, oleme korduvalt palunud klientidel vahetada vanad nimeserverid WaveCom’i nimeserverite vastu.
Tagamaks domeeni tõrgeteta töö palume oma registripidaja juures uuteks nimeserveriteks panna:
ns.wavecom.ee 80.79.112.2
ns2.wavecom.ee 80.79.112.20
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naabrivana
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2012
|
31.10.2014 12:37:11
|
|
|
| QWhite kirjutas: |
Kas vanad Tantumi kasutajad siin sellise kirja on saanud? Kirja stiil on ülbe nagu Wavecomil ikka, et "oleme juba korduvalt teavitanud", aga tegelt pole keegi midagi öelnud ja ei kedagi ei koti ka, hea kui te oma veebilehega meist võimalikult kaugele koliksite.
djkilleri probleem peaks ka olema sellest tingitud. Tantumi nimeserverid löövad mingi reklaami ette.
Kirjutame Teile seoses Teie domeeni ... nimeserveritega.
Kuna tantumservers.eu domeen ja nimeserver jäid pärast AS WaveCom’i liitumist Tantumiga meie kontrolli alt välja, oleme korduvalt palunud klientidel vahetada vanad nimeserverid WaveCom’i nimeserverite vastu.
Tagamaks domeeni tõrgeteta töö palume oma registripidaja juures uuteks nimeserveriteks panna:
ns.wavecom.ee 80.79.112.2
ns2.wavecom.ee 80.79.112.20 |
Mulle ka väideti, et nad saadavad nädalas paarkorda info kirju, et vaadake. Ma pole peale arvete midagi saanud, isegi ühinemis teade ei jõudnud - peale küsimist, siis tagantjärgi saadeti.
_________________ Oma ala meister.. www.grillmeister.ee |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Halls
HV vaatleja
liitunud: 15.01.2009
|
31.10.2014 12:41:41
|
|
|
Olin ka varem OH.ee klient, kellel oli makstud kuni detsembri lõpuni. Ehk nüüd olen siis Wavecomi klient, kuid mulle mitte midagi ütlemata on muutunud minu pakett.
Kettaruumi oli varasemalt 6GB nüüd järsku 3. Samamoodi kõik mysql kontod piiratud 10lt 2le, alamdomeenid 10lt 1le, ftp-kontosid ka 1 lubatud ainult, emaili kontosid oli piiramatult nüüd kuni 5 jne..
Kena oleks olnud ju mainida muidu ehmatad ära, lähed cpaneli vaatad, et enam skriptid ei tomigi ja cpanel kõik punane..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
31.10.2014 14:42:35
|
|
|
| QWhite kirjutas: |
Kas vanad Tantumi kasutajad siin sellise kirja on saanud? Kirja stiil on ülbe nagu Wavecomil ikka, et "oleme juba korduvalt teavitanud", aga tegelt pole keegi midagi öelnud ja ei kedagi ei koti ka, hea kui te oma veebilehega meist võimalikult kaugele koliksite.
djkilleri probleem peaks ka olema sellest tingitud. Tantumi nimeserverid löövad mingi reklaami ette.
Kirjutame Teile seoses Teie domeeni ... nimeserveritega.
Kuna tantumservers.eu domeen ja nimeserver jäid pärast AS WaveCom’i liitumist Tantumiga meie kontrolli alt välja, oleme korduvalt palunud klientidel vahetada vanad nimeserverid WaveCom’i nimeserverite vastu.
Tagamaks domeeni tõrgeteta töö palume oma registripidaja juures uuteks nimeserveriteks panna:
ns.wavecom.ee 80.79.112.2
ns2.wavecom.ee 80.79.112.20 |
adres vahetatud kuid vene ip inimesed ikka näevad reklaami
millest see tingitud?
blokk peal?
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karu
HV kasutaja
liitunud: 08.08.2002
|
31.10.2014 15:13:13
|
|
|
| djkiller kirjutas: |
adres vahetatud kuid vene ip inimesed ikka näevad reklaami
millest see tingitud?
blokk peal? |
dns'il on cache mille aegumise kiirus on kirjeldatud dns kirjetes. vaikimisi on selleks 24tundi
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
31.10.2014 15:17:38
|
|
|
| minu teada kaks päeva järjest oli venes probleeme
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QWhite
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2004
|
31.10.2014 15:23:02
|
|
|
| djkiller kirjutas: |
| minu teada kaks päeva järjest oli venes probleeme |
Mõte oli selles, et kui sa praegu nimeserverid õigeks panid, siis selle muudatuse jõustumine võib võtta kuni 24h.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
04.11.2014 21:22:59
|
|
|
Mul juhtus 23. oktoobril, et Wavecomi all olnud e-mailid enam ei tulnud sisse. Kirjutasin ja sain ka teade, et "me oleme korduvalt teavitanud tantumi nimeserverite äralõpetamisest" aga ma ei ole sellekohast kirja kindlasti mitte näinud. Kontrollisin just üle, et on arved, meeldetuletused ja blokeeringule vastus ning siis järsku 29. oktoobril "Teie domeeni nimeserverid" kus "oleme korduvalt palunud klientidel vahetada vanad nimeserverid WaveCom’i nimeserverite vastu." Mul on nüüd ära piiratud 10 lisadomeeni ja 10 alamdomeeni peale ehk tegelikult peavad need numbrid olema mõlemad kuni 10, mitte 10+10, sest iga lisadomeen ongi oma olemuselt alamdomeen. Seda ei mõista nende müügitöö tegija, soovitas samuti VPS-i. Lisaks kirjutas, et me pole käskinud ülemääraseid lisadomeene ja alamdomeene kustutada, kuigi need olid punaselt märgitud ja asi meenutas Tantumi tegevust mullu augustist, mis kehtestas ka üleöö uue hinnakirja(mul oli ettemaks käesoleva aasta aprillini) ja leidis, et peaksin neile maksma mingi 1400€. Tutkit Tantum, ma kolisin konto ära ja sina surid sellel aastal välja ehk läksid Wavecomi alla. Nüüd teeb Wavecom sama asja, paneb senised kliendid piirangutega silmitsi. Ärge arvake, et võtan VPS-i teilt.
Kui õige lehe asemel on mingi muu, siis on probleem DNS kirjetes või serverit on häkitud(tuleks kontrollida index ja .htaccess faili sisu).
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
04.11.2014 21:35:55
|
|
|
paistab ,et mina sain ka häkkimise alla ,aga mainiti et uuenduded
adminisse tekkisid 2 kasutajat
nüüd lehel jälel jamad ei saa lõpuni asju teha.kuskil mingi uss sees
mõtlesin ,et teen lehel asjad lõpuni ja siis hakkan kolima
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
14.11.2014 21:44:13
|
|
|
| Oskab keegi öelda, kes kodumaistest webimajutustest pakub piirmatu andmemaht + NodeJS? Või ikka VPS?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
15.11.2014 10:21:58
|
|
|
| kussu kirjutas: |
| Oskab keegi öelda, kes kodumaistest webimajutustest pakub piirmatu andmemaht + NodeJS? Või ikka VPS? |
On seda piiramatut niiväga vaja? Pakun, et enamus ei ületa 5-10Tb maagilist piiri. Soovid kvaliteeti või odavust?
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
15.11.2014 10:55:34
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| kussu kirjutas: |
| Oskab keegi öelda, kes kodumaistest webimajutustest pakub piirmatu andmemaht + NodeJS? Või ikka VPS? |
On seda piiramatut niiväga vaja? Pakun, et enamus ei ületa 5-10Tb maagilist piiri. Soovid kvaliteeti või odavust? |
Eelistaks kvaliteeti hea hinnaga, samas on asi suunatud riigist välja ning tarbib suhtkoht palju andmemahtu. Võib ka pakkuda hea hinna ja kvalteedi suhtega välkamaa hostinguid.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
15.11.2014 11:15:01
|
|
|
kussu, heroku?
Kui ise adminnimisega tegeleda ei taha, siis head asja odavamalt ei saa. Variant on ka rackspace managed aga see on juba kallim...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
26.11.2014 19:47:36
|
|
|
| 1984.is on kellegi kogemusi? Kuidas on?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
26.11.2014 23:46:03
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| 1984.is on kellegi kogemusi? Kuidas on? |
Väga hea, kasutavad Thor DC-d. Privaatsuse otsimiseks ei tasu kasutada, kuna kaablit niikuinii monitooritakse ja on rohkem pseudokaitse.
Mul on veel lisaks konto EDIS.AT mõlema asukohaga, Isle of Man ja Island.
Kirjadele reageeritakse <5-15 minutit
Asukoha tõttu soovitaksin Dediserve 4€ specialit. Dublin, Ireland täiesti olemas.
https://manage.dediserve.com/?cmd=cart&action=add&id=1
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
28.11.2014 11:20:51
|
|
|
Tere veel kord kaasvõitlejad
soovin abi oma murele.Endal hakkab juba muude asjade kõrvalt virtuaalserveri teenusepakkuja otsiumine üle jõu käima
Vaja oleks samade parameetritega teenusepakkujat mis on wavecom kuid stabiilsem
olemas 5 domeeni
1. koduleht+emailid
2.ainult e-mailid
3.e-mailid ja koduleht
4. aninult e-mail
5.on suunatud nr 3 domeenile
zone pole võimalik kuna seal 1 domeen
veebimajutus.ee saaks domeenid tööle kuid e-mailid oleks ainult ühele domeenile
ideaalis kui oleks ka cpanel mis sellisele lollile nagu mina on vastuvõetavam ja juba harjunud
one veel pakkumisi?
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
28.11.2014 12:11:26
|
|
|
Zones on võimalik samuti rohkem domeene lisada aga täisfunktsionaalse postkasti saab ainult ühele domeenile.
Kas on mingi põhjus, miks eelpoolpakutud Virtuaal.com ei sobi? Vastab kõikidele kriteeritumitele ja aastase makse puhul tuleks kuumakse kõigest 5 eurikut.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
28.11.2014 12:50:06
|
|
|
virtuaali tausta ma pole uurinud ,kuid paistb et ka c panel peal.
teda vist kvaliteedi osas zone ja veebimajutuega võrrelda ei saa?
kas kolivad ka minu kama tasuta enda juurde?
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
28.11.2014 13:08:09
|
|
|
| CPanel on olemas, kvaliteet ja kasutajatugi Zonega kindlasti samaväärne (olen aastaid kasutanud nii Virtuaali kui Zone teenuseid). Kolimise asja pead ilmselt neilt küsima ...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
28.11.2014 13:15:09
|
|
|
eks siis pean pöörduma. to olen juba aasta zonesse ette maksnud ja veebimajutusse ka
ju me mõitsime üksteist valesti:S
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
28.11.2014 23:07:34
|
|
|
| Kirjade järgi kvalifitseerub ka radicenter. Stabiilsus on üldiselt suht hea, vähemalt viimase paari aasta jooksul pole mingit suuremat katkestust olnud.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
29.11.2014 16:59:48
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| 1984.is on kellegi kogemusi? Kuidas on? |
Väga hea, kasutavad Thor DC-d. Privaatsuse otsimiseks ei tasu kasutada, kuna kaablit niikuinii monitooritakse ja on rohkem pseudokaitse.
Mul on veel lisaks konto EDIS.AT mõlema asukohaga, Isle of Man ja Island.
Kirjadele reageeritakse <5-15 minutit
Asukoha tõttu soovitaksin Dediserve 4€ specialit. Dublin, Ireland täiesti olemas.
https://manage.dediserve.com/?cmd=cart&action=add&id=1 |
Tänud asjaliku vastuse eest!
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
30.11.2014 00:54:54
|
|
|
| Keegi oskab veel midagi kommenteerida ? Yhe kasutaja. Kommentaar kes yhte ja sama promob pole nagu usaldusväärne
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rix
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2003
|
01.12.2014 15:41:39
|
|
|
| Kuidas on Virtuaali või RadiCenteri ühenduvus/kiirus välismaal? Hetkel kasutan WaveComi ja ütleme nii, et Hispaaniasse ja USAsse ei ulatu, kooleb maha poole laadimise pealt. Kas Zone'i saab tuua mitu domeeni? Mitte aliast nagu kodulehel pakutakse, vajan pigem Addon domeeni võimalust.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
01.12.2014 16:13:09
|
|
|
| Rix kirjutas: |
| Kas Zone'i saab tuua mitu domeeni? Mitte aliast nagu kodulehel pakutakse, vajan pigem Addon domeeni võimalust. |
Ei ole tüüpiline lisadomeeni lahendus aga on võimalik lisadomeene samasse paketti panna küll. Paraku pole see lahendus täisfunktsionaalne st lisadomeeni puhul pole võimalik kasutada täisväärtuslikku postkasti. Sai alles hiljuti lisaks põhidomeenile kaks lisadomeeni ühte paketti pandud ja põhimõtteliselt toimib küll.
Zone saadetud juhised:
Spoiler 
Kaks domeeni ühes serveris.
Virtuaalserver seotakse kindla domeeninimega ja lisadomeene on võimalik suunata aliasega alamdomeenile. Kui Teil on näiteks domeen zone.ee ja lisadomeen zone.eu, siis antud juhul tuleks zone.ee serverisse lisada alamdomeen ning suunata zone.eu aliasega antud alamdomeenile. Minnes zone.eu lehele kuvatakse küll aadressiribal zone.eu, mitte alamdomeeni nimi, kuid kui lehel ringi liikuda, siis mingis punktis kuvatakse ikkagi alamdomeeni nime. Selle muutmiseks tuleks Teil pöörduda oma veebiarendaja poole.
Kõik aliasega suunatud domeeni aadressile saadetud kirjad suunatakse edasi põhidomeeniga seotud postkasti. Ehk siis kõik kirjad, mis saadetakse näiteks info@zone.eu aadressile suunatakse edasi info@zone.ee aadressile. Antud kirju Te saate kätte, kuid vastata saate ainult info@zone.ee aadressi pealt.
Aliase tellimuse saate esitada põhidomeeni serveri halduskeskkonnas. Selleks valige Zone kodulehel "Minu Zone" ja sisenege oma ZoneID kasutajaandmetega. Valige teenuste ülevaate lehel "Virtuaalserverid" ja "Halda virtuaalservereid". Seejärel valige "Kasutajakonto" ja "Aliase tellimine“.
Alamdomeen saate Te luua samuti serveri halduse kaudu valides "Veebiserver" ja "Alamdomeenid". Alamdomeeni loomisel tuleb kindlasti määrata ka kataloog, kuhu lisadomeeni koduleht paigutatakse.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT_old
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2012
|
20.12.2014 07:22:55
|
|
|
Keegi Beehosting.net veebimajutust kasutab? Kas on usaldusväärne ja hea? Plaanis on fotogaleriid ja blogi üleval hoidma hakata. Vaatan user unlimited paketi poole.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
20.12.2014 12:16:25
|
|
|
| ErkiT kirjutas: |
Keegi Beehosting.net veebimajutust kasutab? Kas on usaldusväärne ja hea? Plaanis on fotogaleriid ja blogi üleval hoidma hakata. Vaatan user unlimited paketi poole. |
Ei soovitaks ka hullemale vihavaenlasele. Kuna asukohaks Sydney? Soovitan http://www.ransomit.com.au/vps + Cpanel. Mölla enda soovidele vastavalt. Omanik Oliver on mõistlik tegelane. Leheküljel olevaid hindu ka ei tasu vaadata. Mingi orientiiri saad.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT_old
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2012
|
21.12.2014 05:47:35
|
|
|
| Selge, uurin seda varianti ka siis. Need odavad pakkujad tekitavad ikka alati veits hirmu ja, et hinna pärast kannatab tavaliselt kvaliteet. Anywayz, kuna ma tahan vaid paari lihtsat asja üleval hoida, siis soodne hind on minu jaoks lihtsalt pluss. Kes Eesti turul üldse kõige usaldusväärsemad hostingu pakkujad on? Zone, Radicenter, Veebimajutus.ee? Kas veel mõni asjalik pakkuja on?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|