Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 24.09.2014 12:12:58 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
kellelgi ideid kuidas kõige odavamalt PS+ Fifa online jaoks saada. Praegu veits näpp põhjas ja tahaks kõige odavamat mingit kuuajast vms varianti.


koige odavam on 3 kuud aga kui sul pole ps+ olnud siis mul on tasuta kood 1 kuu jaoks, pm kui tahad?

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Donald
HV kasutaja
Donald

liitunud: 25.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2014 15:49:22 vasta tsitaadiga

Selline küsimus. Hetkel pole teatavasti Eesti ametlikult toetatud, kas keegi teab, mis võib saada, kui see kunagi juhtuma peaks (kui üldse). Kui PSN membership on pikaks ajaks ette ostetud, siis jääb see ju vana kontoga seotuks ja ilmselt riiki lihtsalt muuta nagunii ei saa?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2014 16:04:49 vasta tsitaadiga

Donald, väheusutav, et Eesti kunagi PSN toe saab - lokaliseerimine ei tasu meie turu väiksust arvestades lihtsalt ära.
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henzx
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2014 10:08:44 vasta tsitaadiga

Sony tõmbas endale vee peale minu silmis. Tahaks walletisse raha lisada, aga sain siis nüüd teada, et isegi PayPaliga ei saa sinna raha lisada. icon_lol.gif PayPal kaotab täielikult oma poindi tänu Sony idiootsusele.
Ühesõnaga kust kuradi kohast ma Soome regioonile walletisse raha saaksin?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
target
Kreisi kasutaja
target

liitunud: 17.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2014 10:10:17 vasta tsitaadiga

henzx kirjutas:
Sony tõmbas endale vee peale minu silmis. Tahaks walletisse raha lisada, aga sain siis nüüd teada, et isegi PayPaliga ei saa sinna raha lisada. icon_lol.gif PayPal kaotab täielikult oma poindi tänu Sony idiootsusele.
Ühesõnaga kust kuradi kohast ma Soome regioonile walletisse raha saaksin?


Ostad PSN krediiti poest?

_________________
PSN: powwa25
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel0
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2012




sõnum 28.09.2014 10:19:26 vasta tsitaadiga

henzx kirjutas:
Sony tõmbas endale vee peale minu silmis. Tahaks walletisse raha lisada, aga sain siis nüüd teada, et isegi PayPaliga ei saa sinna raha lisada. icon_lol.gif PayPal kaotab täielikult oma poindi tänu Sony idiootsusele.
Ühesõnaga kust kuradi kohast ma Soome regioonile walletisse raha saaksin?


www.punktid.ee on üks koht kust mina olen ostnud.
Maksad oma pangaga, ning saad kohe koodi ja ongi raha walletis olemas.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henzx
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2014 11:35:05 vasta tsitaadiga

Mihkel0 kirjutas:
henzx kirjutas:
Sony tõmbas endale vee peale minu silmis. Tahaks walletisse raha lisada, aga sain siis nüüd teada, et isegi PayPaliga ei saa sinna raha lisada. icon_lol.gif PayPal kaotab täielikult oma poindi tänu Sony idiootsusele.
Ühesõnaga kust kuradi kohast ma Soome regioonile walletisse raha saaksin?


www.punktid.ee on üks koht kust mina olen ostnud.
Maksad oma pangaga, ning saad kohe koodi ja ongi raha walletis olemas.

Seda oligi vaja. Tänud. icon_wink.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Donald
HV kasutaja
Donald

liitunud: 25.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2014 21:32:08 vasta tsitaadiga

henzx kirjutas:
Sony tõmbas endale vee peale minu silmis. Tahaks walletisse raha lisada, aga sain siis nüüd teada, et isegi PayPaliga ei saa sinna raha lisada. icon_lol.gif PayPal kaotab täielikult oma poindi tänu Sony idiootsusele.
Ühesõnaga kust kuradi kohast ma Soome regioonile walletisse raha saaksin?


Miks PayPaliga ei saa?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henzx
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2014 22:17:54 vasta tsitaadiga

Donald kirjutas:
henzx kirjutas:
Sony tõmbas endale vee peale minu silmis. Tahaks walletisse raha lisada, aga sain siis nüüd teada, et isegi PayPaliga ei saa sinna raha lisada. icon_lol.gif PayPal kaotab täielikult oma poindi tänu Sony idiootsusele.
Ühesõnaga kust kuradi kohast ma Soome regioonile walletisse raha saaksin?


Miks PayPaliga ei saa?

Kuna PSN konto peab olema samas regioonis, kus PayPali krediitkaardi aadress.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 08:02:30 vasta tsitaadiga

No mõne jaoks võib see tõesti raketiteadus olla aga endale tegin lihtsalt uue paypal konto ja lisasin oma deebetkaardi maksevehendiks ja toimib nagu kulda. A la tee UK PSN ja UK paypal ja töötab.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Donald
HV kasutaja
Donald

liitunud: 25.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 11:33:52 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
No mõne jaoks võib see tõesti raketiteadus olla aga endale tegin lihtsalt uue paypal konto ja lisasin oma deebetkaardi maksevehendiks ja toimib nagu kulda. A la tee UK PSN ja UK paypal ja töötab.


Kui sul juba krediitkaart/debeetkaart on ühe PayPali kontoga seotud, siis seda sama kaarti uue PayPali kontoga enam siduda ei saa.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 18:14:11 vasta tsitaadiga

Donald kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
No mõne jaoks võib see tõesti raketiteadus olla aga endale tegin lihtsalt uue paypal konto ja lisasin oma deebetkaardi maksevehendiks ja toimib nagu kulda. A la tee UK PSN ja UK paypal ja töötab.


Kui sul juba krediitkaart/debeetkaart on ühe PayPali kontoga seotud, siis seda sama kaarti uue PayPali kontoga enam siduda ei saa.

Sa nagu ütled mulle seda mida ma juba tean või kellelegi teisele? Endal ongi üks konto krediitk taga teine deebetk taga.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Donald
HV kasutaja
Donald

liitunud: 25.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 18:49:56 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Donald kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
No mõne jaoks võib see tõesti raketiteadus olla aga endale tegin lihtsalt uue paypal konto ja lisasin oma deebetkaardi maksevehendiks ja toimib nagu kulda. A la tee UK PSN ja UK paypal ja töötab.


Kui sul juba krediitkaart/debeetkaart on ühe PayPali kontoga seotud, siis seda sama kaarti uue PayPali kontoga enam siduda ei saa.

Sa nagu ütled mulle seda mida ma juba tean või kellelegi teisele? Endal ongi üks konto krediitk taga teine deebetk taga.


Eks ma ütle seda kõigile, kes foorumit loevad, see ju foorumi põhimõte ongi?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LynxHunter
HV vaatleja
LynxHunter

liitunud: 07.07.2013




sõnum 04.10.2014 20:09:44 vasta tsitaadiga

Oskab keegi aidata? Mure siis selline, et hiljuti sai minu 3-kuuline PS Plus läbi ja tahtsin kohe seda ka pikendada, aga kui seda teha tahan, siis viskab ette kirja, et see protseduur nõuab teie krediitkaardi numbreid ja bla-bla-bla... Mul kaardi peal 10,10 euri ja tahan seda 1 kuu oma osta.
Ja kui ei ole õige teema sellest rääkimiseks, siis üks agar kustutaja võiks postituse õigesse teemasse tõsta ja postitajale öelda, kuhu ta selle pani.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
0w4er
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2014




sõnum 05.10.2014 11:01:22 vasta tsitaadiga

LynxHunter kirjutas:
Oskab keegi aidata? Mure siis selline, et hiljuti sai minu 3-kuuline PS Plus läbi ja tahtsin kohe seda ka pikendada, aga kui seda teha tahan, siis viskab ette kirja, et see protseduur nõuab teie krediitkaardi numbreid ja bla-bla-bla... Mul kaardi peal 10,10 euri ja tahan seda 1 kuu oma osta.
Ja kui ei ole õige teema sellest rääkimiseks, siis üks agar kustutaja võiks postituse õigesse teemasse tõsta ja postitajale öelda, kuhu ta selle pani.


Kasuta seda 10 euri,mis sul pangakaardil on, et osta endale PSN 10€ kaart ülaltoodud saidilt (punktid.ee), redeemi kood PS4 peal, mis peaks siis 10€ panema su PSN kontole, ja siis saadki PSN poest osta selle 1 kuu PS+ subscriptioni.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LynxHunter
HV vaatleja
LynxHunter

liitunud: 07.07.2013




sõnum 05.10.2014 11:33:09 vasta tsitaadiga

0w4er kirjutas:
LynxHunter kirjutas:
Oskab keegi aidata? Mure siis selline, et hiljuti sai minu 3-kuuline PS Plus läbi ja tahtsin kohe seda ka pikendada, aga kui seda teha tahan, siis viskab ette kirja, et see protseduur nõuab teie krediitkaardi numbreid ja bla-bla-bla... Mul kaardi peal 10,10 euri ja tahan seda 1 kuu oma osta.
Ja kui ei ole õige teema sellest rääkimiseks, siis üks agar kustutaja võiks postituse õigesse teemasse tõsta ja postitajale öelda, kuhu ta selle pani.


Kasuta seda 10 euri,mis sul pangakaardil on, et osta endale PSN 10€ kaart ülaltoodud saidilt (punktid.ee), redeemi kood PS4 peal, mis peaks siis 10€ panema su PSN kontole, ja siis saadki PSN poest osta selle 1 kuu PS+ subscriptioni.

Mul tegelikult ongi PSN kontol 10 euri. Vabandust kui segaseks jäi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2014 19:56:57 vasta tsitaadiga

proovi kolme kuu kaupa osta?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henzx
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 10:53:41 vasta tsitaadiga

Mis värk sellega on, et PS4 puldi aku kestab ÜLIVÄHE? icon_eek.gif Põhimõtteliselt wired puldid, sest juhe peab lihtsalt pidevalt taga olema...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zipzic
Kreisi kasutaja
zipzic

liitunud: 12.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 11:09:58 vasta tsitaadiga

henzx kirjutas:
Mis värk sellega on, et PS4 puldi aku kestab ÜLIVÄHE? icon_eek.gif Põhimõtteliselt wired puldid, sest juhe peab lihtsalt pidevalt taga olema...

Mis on ÜLIVÄHE? Mul kestab vabalt 7-8 tundi jutti mängimist ... rohkem lihtsalt ei ole järjest mänginud.

_________________
the Apple doop - parima hinnaga 🍏 Eestis!
veloo 🚲 söidame stiilselt!
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
henzx
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 12:12:21 vasta tsitaadiga

No ülepäeva on vaja ikka juhe taha lükata jälle, varsti see auk ma kujutan ette annab juba otsad puldil. Xboxil suur eelis minu arust patareide näol, mis kestavad kuu või rohkemgi minu mänguaja juures.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 13:13:35 vasta tsitaadiga

henzx kirjutas:
No ülepäeva on vaja ikka juhe taha lükata jälle, varsti see auk ma kujutan ette annab juba otsad puldil. Xboxil suur eelis minu arust patareide näol, mis kestavad kuu või rohkemgi minu mänguaja juures.

USB auk nüüd küll otsi ei anna. Ma panen pärast mängimist ta juhtme otsa kui 1/3 akut alles on.
Mingitest patareidest küll puudust ei tunne, iganenud tehnoloogia.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henzx
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 13:43:28 vasta tsitaadiga

2ndalpha kirjutas:
henzx kirjutas:
No ülepäeva on vaja ikka juhe taha lükata jälle, varsti see auk ma kujutan ette annab juba otsad puldil. Xboxil suur eelis minu arust patareide näol, mis kestavad kuu või rohkemgi minu mänguaja juures.

USB auk nüüd küll otsi ei anna. Ma panen pärast mängimist ta juhtme otsa kui 1/3 akut alles on.
Mingitest patareidest küll puudust ei tunne, iganenud tehnoloogia.

Mul just vastupidi, et patareidest tunnen puudust. icon_biggrin.gif Kiidetakse küll taevani seda PS pulti, aga analoogid on ka kehvad, FIFA-t mängides näiteks pöial pidevalt libiseb ära vasakult analoogilt.
Anyway müüsin PS4 juba maha ka ja kolin Xboxi leeri tagasi. icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaoinas
HV vaatleja
vaoinas

liitunud: 31.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 13:56:06 vasta tsitaadiga

Ma ei saa ka eriti probleemi tõstatusest aru. Tõsi, juhtmega jantimine võib olla tüütu, sestap on mul dokk ja puldid istuvad koguaeg seal, kui ei kasutata. Enamasti puldi aku peab ühe jutiga siiski rohkem, kui mängida jaksan. Paar korda on pikemalt läinud ja tõesti juhtunud, kus pult sureb ära ja tuleb teise järgi haarata.

Analoogide puhul nõustun - Minu pöidlad kippusid neil ka libisema. Aga selle häda vastu on rohtu - Xbone'i kangid on Ebays saadaval ja need istuvad sinna asemele probleemita.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 09:16:36 vasta tsitaadiga

Sai ka lõpuks konsool ära soetatud. Nüüd peab hakkama ootama häid mänge sellele ala. Dark Souls stiilis. Kas on üldse hetkel miskit mõistlikku rpg mängu väljas, mis eksklusiivselt just ps4l jookseks?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikos
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 10:16:08 vasta tsitaadiga

bjaka kirjutas:
Sai ka lõpuks konsool ära soetatud. Nüüd peab hakkama ootama häid mänge sellele ala. Dark Souls stiilis. Kas on üldse hetkel miskit mõistlikku rpg mängu väljas, mis eksklusiivselt just ps4l jookseks?


Avastasin sellise mängu nagu Middle-Earth: Shadows of Mordor. Pole küll eksklusiiv, aga päris huvitava ülesehitusega mäng.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 11:19:31 vasta tsitaadiga

Pean siin eelkõnelejatega kahjuks nõustuma, et PS4 puldil on väga tugevad miinused. Esiteks need nõgusad thumbstickid, kust näpud ära libisevad ja teiseks olematu aku kestvus. Kui saaks ps3 kangid panna ja aku kestvus oleks sama mis x360 puldil siis oleks johhaidii. Aga sellepärast ma konsooli nüüd küll vahetama ei hakka icon_wink.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 11:38:06 vasta tsitaadiga

bjaka kirjutas:
Sai ka lõpuks konsool ära soetatud. Nüüd peab hakkama ootama häid mänge sellele ala. Dark Souls stiilis. Kas on üldse hetkel miskit mõistlikku rpg mängu väljas, mis eksklusiivselt just ps4l jookseks?

Pead veebruarini ootama - siis tuleb Bloodborne icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 11:39:23 vasta tsitaadiga

mõistlik RPG mis varsti tuleb on Dragon Age Inquisition
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 07.10.2014 14:31:55 vasta tsitaadiga

Kuigi uuelt ps4 puldilt on minu näpp mitu korda L2 nupult maha libisenud(destinys aimides, ajab närvi)...
PS3 puldil ei juhtunud seda kunagi.
Sõbrad käisid fifat mängimas ja kurtsid ka, et vasak pöial libiseb PS4 "tissilt" maha.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 15:20:04 vasta tsitaadiga

PS4-jal themed on juba?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 07.10.2014 15:24:46 vasta tsitaadiga

bitCON, veel mitte. FW 2.0'iga saabub see funktsioon. Peaks nüüd lähima 4-6 nädala jooksul tulema.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 07.10.2014 16:33:27 vasta tsitaadiga

Krdi mu arust ka ikka PS4 aku paras nali, PS3ga nagu õieti ei mäletagi, et sai laetud. Seda lappa koguaeg laadima.
Ühe analoogi kumm katki ja trigger ka jumpsib... peaks vist poe garantiist uue saama? või annab kuhugi otse ka viia?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 07.10.2014 23:04:34 vasta tsitaadiga

kikos kirjutas:
bjaka kirjutas:
Sai ka lõpuks konsool ära soetatud. Nüüd peab hakkama ootama häid mänge sellele ala. Dark Souls stiilis. Kas on üldse hetkel miskit mõistlikku rpg mängu väljas, mis eksklusiivselt just ps4l jookseks?


Avastasin sellise mängu nagu Middle-Earth: Shadows of Mordor. Pole küll eksklusiiv, aga päris huvitava ülesehitusega mäng.

Viimases Puhata ja Mängida podcastis on sellest hea ülevaade. Link
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 10:12:20 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
Krdi mu arust ka ikka PS4 aku paras nali, PS3ga nagu õieti ei mäletagi, et sai laetud. Seda lappa koguaeg laadima.
Ühe analoogi kumm katki ja trigger ka jumpsib... peaks vist poe garantiist uue saama? või annab kuhugi otse ka viia?

Remondi ekspert tegeleb otse SOny garantiiga

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aerozolic
HV kasutaja
aerozolic

liitunud: 16.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 16:45:33 vasta tsitaadiga

Kellel analoog stickidega probleeme tellige Kontrolfreeki stickid juurde. Mul libises ka vasak näpp koguaeg ära. Tellisin Kontrolfreeki Vortex stickid ja nüüd tundub parem. Vortexil on üks stick kõrgem, mis FPS-des tuleb kasuks. Hind pole ka midagi ulmelist. Koos transaga läks vist 15€ vms.

http://www.kontrolfreek.com
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2014 10:00:22 vasta tsitaadiga

aerozolic kirjutas:
Kellel analoog stickidega probleeme tellige Kontrolfreeki stickid juurde. Mul libises ka vasak näpp koguaeg ära. Tellisin Kontrolfreeki Vortex stickid ja nüüd tundub parem. Vortexil on üks stick kõrgem, mis FPS-des tuleb kasuks. Hind pole ka midagi ulmelist. Koos transaga läks vist 15€ vms.

http://www.kontrolfreek.com


Ma tellisin Gameseek'ist £1.98'ga kaks komplekti neid katteid (2x4). Fifat päris pikalt mänginud ja pole mingit jama.
Saatmine oli tasuta. Pole küll stick'id, aga saab ka nii icon_smile.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keeRISTOrm
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2014 17:56:37 vasta tsitaadiga

Huvitav kas Gameseek'is on täpselt samad asjad ka? Peaks ka midagi sellist endale vaatama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 11.10.2014 21:36:45 vasta tsitaadiga

Kas ps4 jade peal saab ka osta psn-ist m2ngu yhe kontoga ja siis teise ps4-ja peal ka alla laadida ja m6lemal m2ngida? Nagu ps3-mel saab...
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 11.10.2014 21:46:01 vasta tsitaadiga

10.10.10, jep. (+1 activation on mängul)
Kuid sama konto alt ei saa üheaegselt mängida, mitte et see oluline on, aga just fyi.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 11.10.2014 23:24:35 vasta tsitaadiga

Oh siis hea, saan lasta õepojal ka mängida icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Torbik27
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 13.10.2014 14:09:11 vasta tsitaadiga

soovitage headset ps4 jale.
hinna ja kvaliteedi suhe oleks paigas.
Ei soovi siin 200 300 euroseid vidinaid.
Mõistuse piires

tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2014 14:29:51 vasta tsitaadiga

Torbik27, kas Sony Wireless Stereo Headset 2.0 või Pulse Wireless Stereo Headset; ise kasutan viimast ja soovitan thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 13.10.2014 22:42:51 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Torbik27, kas Sony Wireless Stereo Headset 2.0 või Pulse Wireless Stereo Headset; ise kasutan viimast ja soovitan thumbs_up.gif


Pluss Sony gold elite klapid
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2014 22:55:43 vasta tsitaadiga

T4, Sony Wireless Stereo Headset 2.0 turustatakse USA-s Gold nime all icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 14.10.2014 09:28:58 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
T4, Sony Wireless Stereo Headset 2.0 turustatakse USA-s Gold nime all icon_wink.gif


Sellest see möödarääkivus tuligi et sai need tellitud Kanadast kus need olid varem müügil kui Euroopas.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2014 08:53:03 vasta tsitaadiga

Asja veidike uurinud ja tundub et siin Eestimail elades ainuke võimalus Store credit saada on siis Neid koode ostes ja sisestades. Paypal ei funksi ja tundub et pangakaardiga kah mitte.
Kuidas teised kohalikud probleemi lahendavad?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2014 08:54:40 vasta tsitaadiga

Eks ikka punktikaardid poest
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaoinas
HV vaatleja
vaoinas

liitunud: 31.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2014 08:56:09 vasta tsitaadiga

JediMihkel kirjutas:
Asja veidike uurinud ja tundub et siin Eestimail elades ainuke võimalus Store credit saada on siis Neid koode ostes ja sisestades. Paypal ei funksi ja tundub et pangakaardiga kah mitte.
Kuidas teised kohalikud probleemi lahendavad?


...neid koode ostes ja sisestades
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henzx
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2014 09:14:53 vasta tsitaadiga

Järjekordne ajuvabadus sellel konsoolil. icon_lol.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2014 09:16:22 vasta tsitaadiga

Eestit ei peeta lihtsalt piisavalt arenenud riigiks.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.