|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
24.09.2014 12:12:58
|
|
|
| jaank kirjutas: |
| kellelgi ideid kuidas kõige odavamalt PS+ Fifa online jaoks saada. Praegu veits näpp põhjas ja tahaks kõige odavamat mingit kuuajast vms varianti. |
koige odavam on 3 kuud aga kui sul pole ps+ olnud siis mul on tasuta kood 1 kuu jaoks, pm kui tahad?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Donald
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2003
|
24.09.2014 15:49:22
|
|
|
| Selline küsimus. Hetkel pole teatavasti Eesti ametlikult toetatud, kas keegi teab, mis võib saada, kui see kunagi juhtuma peaks (kui üldse). Kui PSN membership on pikaks ajaks ette ostetud, siis jääb see ju vana kontoga seotuks ja ilmselt riiki lihtsalt muuta nagunii ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
24.09.2014 16:04:49
|
|
|
Donald, väheusutav, et Eesti kunagi PSN toe saab - lokaliseerimine ei tasu meie turu väiksust arvestades lihtsalt ära.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henzx
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2007
|
28.09.2014 10:08:44
|
|
|
Sony tõmbas endale vee peale minu silmis. Tahaks walletisse raha lisada, aga sain siis nüüd teada, et isegi PayPaliga ei saa sinna raha lisada. PayPal kaotab täielikult oma poindi tänu Sony idiootsusele.
Ühesõnaga kust kuradi kohast ma Soome regioonile walletisse raha saaksin?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
target
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.08.2003
|
28.09.2014 10:10:17
|
|
|
| henzx kirjutas: |
Sony tõmbas endale vee peale minu silmis. Tahaks walletisse raha lisada, aga sain siis nüüd teada, et isegi PayPaliga ei saa sinna raha lisada. PayPal kaotab täielikult oma poindi tänu Sony idiootsusele.
Ühesõnaga kust kuradi kohast ma Soome regioonile walletisse raha saaksin? |
Ostad PSN krediiti poest?
_________________ PSN: powwa25 |
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel0
HV vaatleja
liitunud: 03.07.2012
|
28.09.2014 10:19:26
|
|
|
| henzx kirjutas: |
Sony tõmbas endale vee peale minu silmis. Tahaks walletisse raha lisada, aga sain siis nüüd teada, et isegi PayPaliga ei saa sinna raha lisada. PayPal kaotab täielikult oma poindi tänu Sony idiootsusele.
Ühesõnaga kust kuradi kohast ma Soome regioonile walletisse raha saaksin? |
www.punktid.ee on üks koht kust mina olen ostnud.
Maksad oma pangaga, ning saad kohe koodi ja ongi raha walletis olemas.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henzx
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2007
|
28.09.2014 11:35:05
|
|
|
| Mihkel0 kirjutas: |
| henzx kirjutas: |
Sony tõmbas endale vee peale minu silmis. Tahaks walletisse raha lisada, aga sain siis nüüd teada, et isegi PayPaliga ei saa sinna raha lisada. PayPal kaotab täielikult oma poindi tänu Sony idiootsusele.
Ühesõnaga kust kuradi kohast ma Soome regioonile walletisse raha saaksin? |
www.punktid.ee on üks koht kust mina olen ostnud.
Maksad oma pangaga, ning saad kohe koodi ja ongi raha walletis olemas. |
Seda oligi vaja. Tänud.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Donald
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2003
|
28.09.2014 21:32:08
|
|
|
| henzx kirjutas: |
Sony tõmbas endale vee peale minu silmis. Tahaks walletisse raha lisada, aga sain siis nüüd teada, et isegi PayPaliga ei saa sinna raha lisada. PayPal kaotab täielikult oma poindi tänu Sony idiootsusele.
Ühesõnaga kust kuradi kohast ma Soome regioonile walletisse raha saaksin? |
Miks PayPaliga ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henzx
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2007
|
28.09.2014 22:17:54
|
|
|
| Donald kirjutas: |
| henzx kirjutas: |
Sony tõmbas endale vee peale minu silmis. Tahaks walletisse raha lisada, aga sain siis nüüd teada, et isegi PayPaliga ei saa sinna raha lisada. PayPal kaotab täielikult oma poindi tänu Sony idiootsusele.
Ühesõnaga kust kuradi kohast ma Soome regioonile walletisse raha saaksin? |
Miks PayPaliga ei saa? |
Kuna PSN konto peab olema samas regioonis, kus PayPali krediitkaardi aadress.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
29.09.2014 08:02:30
|
|
|
| No mõne jaoks võib see tõesti raketiteadus olla aga endale tegin lihtsalt uue paypal konto ja lisasin oma deebetkaardi maksevehendiks ja toimib nagu kulda. A la tee UK PSN ja UK paypal ja töötab.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Donald
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2003
|
29.09.2014 11:33:52
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| No mõne jaoks võib see tõesti raketiteadus olla aga endale tegin lihtsalt uue paypal konto ja lisasin oma deebetkaardi maksevehendiks ja toimib nagu kulda. A la tee UK PSN ja UK paypal ja töötab. |
Kui sul juba krediitkaart/debeetkaart on ühe PayPali kontoga seotud, siis seda sama kaarti uue PayPali kontoga enam siduda ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
29.09.2014 18:14:11
|
|
|
| Donald kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
| No mõne jaoks võib see tõesti raketiteadus olla aga endale tegin lihtsalt uue paypal konto ja lisasin oma deebetkaardi maksevehendiks ja toimib nagu kulda. A la tee UK PSN ja UK paypal ja töötab. |
Kui sul juba krediitkaart/debeetkaart on ühe PayPali kontoga seotud, siis seda sama kaarti uue PayPali kontoga enam siduda ei saa. |
Sa nagu ütled mulle seda mida ma juba tean või kellelegi teisele? Endal ongi üks konto krediitk taga teine deebetk taga.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Donald
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2003
|
29.09.2014 18:49:56
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| Donald kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
| No mõne jaoks võib see tõesti raketiteadus olla aga endale tegin lihtsalt uue paypal konto ja lisasin oma deebetkaardi maksevehendiks ja toimib nagu kulda. A la tee UK PSN ja UK paypal ja töötab. |
Kui sul juba krediitkaart/debeetkaart on ühe PayPali kontoga seotud, siis seda sama kaarti uue PayPali kontoga enam siduda ei saa. |
Sa nagu ütled mulle seda mida ma juba tean või kellelegi teisele? Endal ongi üks konto krediitk taga teine deebetk taga. |
Eks ma ütle seda kõigile, kes foorumit loevad, see ju foorumi põhimõte ongi?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LynxHunter
HV vaatleja

liitunud: 07.07.2013
|
04.10.2014 20:09:44
|
|
|
Oskab keegi aidata? Mure siis selline, et hiljuti sai minu 3-kuuline PS Plus läbi ja tahtsin kohe seda ka pikendada, aga kui seda teha tahan, siis viskab ette kirja, et see protseduur nõuab teie krediitkaardi numbreid ja bla-bla-bla... Mul kaardi peal 10,10 euri ja tahan seda 1 kuu oma osta.
Ja kui ei ole õige teema sellest rääkimiseks, siis üks agar kustutaja võiks postituse õigesse teemasse tõsta ja postitajale öelda, kuhu ta selle pani.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
0w4er
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2014
|
05.10.2014 11:01:22
|
|
|
| LynxHunter kirjutas: |
Oskab keegi aidata? Mure siis selline, et hiljuti sai minu 3-kuuline PS Plus läbi ja tahtsin kohe seda ka pikendada, aga kui seda teha tahan, siis viskab ette kirja, et see protseduur nõuab teie krediitkaardi numbreid ja bla-bla-bla... Mul kaardi peal 10,10 euri ja tahan seda 1 kuu oma osta.
Ja kui ei ole õige teema sellest rääkimiseks, siis üks agar kustutaja võiks postituse õigesse teemasse tõsta ja postitajale öelda, kuhu ta selle pani. |
Kasuta seda 10 euri,mis sul pangakaardil on, et osta endale PSN 10€ kaart ülaltoodud saidilt (punktid.ee), redeemi kood PS4 peal, mis peaks siis 10€ panema su PSN kontole, ja siis saadki PSN poest osta selle 1 kuu PS+ subscriptioni.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LynxHunter
HV vaatleja

liitunud: 07.07.2013
|
05.10.2014 11:33:09
|
|
|
| 0w4er kirjutas: |
| LynxHunter kirjutas: |
Oskab keegi aidata? Mure siis selline, et hiljuti sai minu 3-kuuline PS Plus läbi ja tahtsin kohe seda ka pikendada, aga kui seda teha tahan, siis viskab ette kirja, et see protseduur nõuab teie krediitkaardi numbreid ja bla-bla-bla... Mul kaardi peal 10,10 euri ja tahan seda 1 kuu oma osta.
Ja kui ei ole õige teema sellest rääkimiseks, siis üks agar kustutaja võiks postituse õigesse teemasse tõsta ja postitajale öelda, kuhu ta selle pani. |
Kasuta seda 10 euri,mis sul pangakaardil on, et osta endale PSN 10€ kaart ülaltoodud saidilt (punktid.ee), redeemi kood PS4 peal, mis peaks siis 10€ panema su PSN kontole, ja siis saadki PSN poest osta selle 1 kuu PS+ subscriptioni. |
Mul tegelikult ongi PSN kontol 10 euri. Vabandust kui segaseks jäi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
05.10.2014 19:56:57
|
|
|
proovi kolme kuu kaupa osta?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henzx
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2007
|
06.10.2014 10:53:41
|
|
|
Mis värk sellega on, et PS4 puldi aku kestab ÜLIVÄHE? Põhimõtteliselt wired puldid, sest juhe peab lihtsalt pidevalt taga olema...
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zipzic
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.10.2007
|
06.10.2014 11:09:58
|
|
|
| henzx kirjutas: |
Mis värk sellega on, et PS4 puldi aku kestab ÜLIVÄHE? Põhimõtteliselt wired puldid, sest juhe peab lihtsalt pidevalt taga olema... |
Mis on ÜLIVÄHE? Mul kestab vabalt 7-8 tundi jutti mängimist ... rohkem lihtsalt ei ole järjest mänginud.
_________________ the Apple doop - parima hinnaga 🍏 Eestis!
veloo 🚲 söidame stiilselt! |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henzx
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2007
|
06.10.2014 12:12:21
|
|
|
| No ülepäeva on vaja ikka juhe taha lükata jälle, varsti see auk ma kujutan ette annab juba otsad puldil. Xboxil suur eelis minu arust patareide näol, mis kestavad kuu või rohkemgi minu mänguaja juures.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
06.10.2014 13:13:35
|
|
|
| henzx kirjutas: |
| No ülepäeva on vaja ikka juhe taha lükata jälle, varsti see auk ma kujutan ette annab juba otsad puldil. Xboxil suur eelis minu arust patareide näol, mis kestavad kuu või rohkemgi minu mänguaja juures. |
USB auk nüüd küll otsi ei anna. Ma panen pärast mängimist ta juhtme otsa kui 1/3 akut alles on.
Mingitest patareidest küll puudust ei tunne, iganenud tehnoloogia.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henzx
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2007
|
06.10.2014 13:43:28
|
|
|
| 2ndalpha kirjutas: |
| henzx kirjutas: |
| No ülepäeva on vaja ikka juhe taha lükata jälle, varsti see auk ma kujutan ette annab juba otsad puldil. Xboxil suur eelis minu arust patareide näol, mis kestavad kuu või rohkemgi minu mänguaja juures. |
USB auk nüüd küll otsi ei anna. Ma panen pärast mängimist ta juhtme otsa kui 1/3 akut alles on.
Mingitest patareidest küll puudust ei tunne, iganenud tehnoloogia. |
Mul just vastupidi, et patareidest tunnen puudust. Kiidetakse küll taevani seda PS pulti, aga analoogid on ka kehvad, FIFA-t mängides näiteks pöial pidevalt libiseb ära vasakult analoogilt.
Anyway müüsin PS4 juba maha ka ja kolin Xboxi leeri tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaoinas
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2008
|
06.10.2014 13:56:06
|
|
|
Ma ei saa ka eriti probleemi tõstatusest aru. Tõsi, juhtmega jantimine võib olla tüütu, sestap on mul dokk ja puldid istuvad koguaeg seal, kui ei kasutata. Enamasti puldi aku peab ühe jutiga siiski rohkem, kui mängida jaksan. Paar korda on pikemalt läinud ja tõesti juhtunud, kus pult sureb ära ja tuleb teise järgi haarata.
Analoogide puhul nõustun - Minu pöidlad kippusid neil ka libisema. Aga selle häda vastu on rohtu - Xbone'i kangid on Ebays saadaval ja need istuvad sinna asemele probleemita.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
07.10.2014 09:16:36
|
|
|
| Sai ka lõpuks konsool ära soetatud. Nüüd peab hakkama ootama häid mänge sellele ala. Dark Souls stiilis. Kas on üldse hetkel miskit mõistlikku rpg mängu väljas, mis eksklusiivselt just ps4l jookseks?
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kikos
HV vaatleja
liitunud: 21.12.2013
|
07.10.2014 10:16:08
|
|
|
| bjaka kirjutas: |
| Sai ka lõpuks konsool ära soetatud. Nüüd peab hakkama ootama häid mänge sellele ala. Dark Souls stiilis. Kas on üldse hetkel miskit mõistlikku rpg mängu väljas, mis eksklusiivselt just ps4l jookseks? |
Avastasin sellise mängu nagu Middle-Earth: Shadows of Mordor. Pole küll eksklusiiv, aga päris huvitava ülesehitusega mäng.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
07.10.2014 11:19:31
|
|
|
Pean siin eelkõnelejatega kahjuks nõustuma, et PS4 puldil on väga tugevad miinused. Esiteks need nõgusad thumbstickid, kust näpud ära libisevad ja teiseks olematu aku kestvus. Kui saaks ps3 kangid panna ja aku kestvus oleks sama mis x360 puldil siis oleks johhaidii. Aga sellepärast ma konsooli nüüd küll vahetama ei hakka
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
07.10.2014 11:38:06
|
|
|
| bjaka kirjutas: |
| Sai ka lõpuks konsool ära soetatud. Nüüd peab hakkama ootama häid mänge sellele ala. Dark Souls stiilis. Kas on üldse hetkel miskit mõistlikku rpg mängu väljas, mis eksklusiivselt just ps4l jookseks? |
Pead veebruarini ootama - siis tuleb Bloodborne
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
07.10.2014 11:39:23
|
|
|
| mõistlik RPG mis varsti tuleb on Dragon Age Inquisition
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
07.10.2014 14:31:55
|
|
|
Kuigi uuelt ps4 puldilt on minu näpp mitu korda L2 nupult maha libisenud(destinys aimides, ajab närvi)...
PS3 puldil ei juhtunud seda kunagi.
Sõbrad käisid fifat mängimas ja kurtsid ka, et vasak pöial libiseb PS4 "tissilt" maha.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
07.10.2014 15:20:04
|
|
|
| PS4-jal themed on juba?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
07.10.2014 15:24:46
|
|
|
| bitCON, veel mitte. FW 2.0'iga saabub see funktsioon. Peaks nüüd lähima 4-6 nädala jooksul tulema.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
07.10.2014 16:33:27
|
|
|
Krdi mu arust ka ikka PS4 aku paras nali, PS3ga nagu õieti ei mäletagi, et sai laetud. Seda lappa koguaeg laadima.
Ühe analoogi kumm katki ja trigger ka jumpsib... peaks vist poe garantiist uue saama? või annab kuhugi otse ka viia?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
07.10.2014 23:04:34
|
|
|
| kikos kirjutas: |
| bjaka kirjutas: |
| Sai ka lõpuks konsool ära soetatud. Nüüd peab hakkama ootama häid mänge sellele ala. Dark Souls stiilis. Kas on üldse hetkel miskit mõistlikku rpg mängu väljas, mis eksklusiivselt just ps4l jookseks? |
Avastasin sellise mängu nagu Middle-Earth: Shadows of Mordor. Pole küll eksklusiiv, aga päris huvitava ülesehitusega mäng. |
Viimases Puhata ja Mängida podcastis on sellest hea ülevaade. Link
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
08.10.2014 10:12:20
|
|
|
| jaank kirjutas: |
Krdi mu arust ka ikka PS4 aku paras nali, PS3ga nagu õieti ei mäletagi, et sai laetud. Seda lappa koguaeg laadima.
Ühe analoogi kumm katki ja trigger ka jumpsib... peaks vist poe garantiist uue saama? või annab kuhugi otse ka viia? |
Remondi ekspert tegeleb otse SOny garantiiga
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aerozolic
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2009
|
08.10.2014 16:45:33
|
|
|
Kellel analoog stickidega probleeme tellige Kontrolfreeki stickid juurde. Mul libises ka vasak näpp koguaeg ära. Tellisin Kontrolfreeki Vortex stickid ja nüüd tundub parem. Vortexil on üks stick kõrgem, mis FPS-des tuleb kasuks. Hind pole ka midagi ulmelist. Koos transaga läks vist 15€ vms.
http://www.kontrolfreek.com
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
09.10.2014 10:00:22
|
|
|
| aerozolic kirjutas: |
Kellel analoog stickidega probleeme tellige Kontrolfreeki stickid juurde. Mul libises ka vasak näpp koguaeg ära. Tellisin Kontrolfreeki Vortex stickid ja nüüd tundub parem. Vortexil on üks stick kõrgem, mis FPS-des tuleb kasuks. Hind pole ka midagi ulmelist. Koos transaga läks vist 15€ vms.
http://www.kontrolfreek.com |
Ma tellisin Gameseek'ist £1.98'ga kaks komplekti neid katteid (2x4). Fifat päris pikalt mänginud ja pole mingit jama.
Saatmine oli tasuta. Pole küll stick'id, aga saab ka nii
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keeRISTOrm
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2006
|
11.10.2014 17:56:37
|
|
|
Huvitav kas Gameseek'is on täpselt samad asjad ka? Peaks ka midagi sellist endale vaatama
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
11.10.2014 21:36:45
|
|
|
Kas ps4 jade peal saab ka osta psn-ist m2ngu yhe kontoga ja siis teise ps4-ja peal ka alla laadida ja m6lemal m2ngida? Nagu ps3-mel saab...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
11.10.2014 21:46:01
|
|
|
10.10.10, jep. (+1 activation on mängul)
Kuid sama konto alt ei saa üheaegselt mängida, mitte et see oluline on, aga just fyi.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
11.10.2014 23:24:35
|
|
|
Oh siis hea, saan lasta õepojal ka mängida
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Torbik27
HV vaatleja
liitunud: 09.09.2011
|
13.10.2014 14:09:11
|
|
|
soovitage headset ps4 jale.
hinna ja kvaliteedi suhe oleks paigas.
Ei soovi siin 200 300 euroseid vidinaid.
Mõistuse piires
tänud
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
13.10.2014 14:29:51
|
|
|
Torbik27, kas Sony Wireless Stereo Headset 2.0 või Pulse Wireless Stereo Headset; ise kasutan viimast ja soovitan
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T4
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2004
|
13.10.2014 22:42:51
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Torbik27, kas Sony Wireless Stereo Headset 2.0 või Pulse Wireless Stereo Headset; ise kasutan viimast ja soovitan  |
Pluss Sony gold elite klapid
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
13.10.2014 22:55:43
|
|
|
T4, Sony Wireless Stereo Headset 2.0 turustatakse USA-s Gold nime all
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T4
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2004
|
14.10.2014 09:28:58
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
T4, Sony Wireless Stereo Headset 2.0 turustatakse USA-s Gold nime all  |
Sellest see möödarääkivus tuligi et sai need tellitud Kanadast kus need olid varem müügil kui Euroopas.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
15.10.2014 08:53:03
|
|
|
Asja veidike uurinud ja tundub et siin Eestimail elades ainuke võimalus Store credit saada on siis Neid koode ostes ja sisestades. Paypal ei funksi ja tundub et pangakaardiga kah mitte.
Kuidas teised kohalikud probleemi lahendavad?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
15.10.2014 08:54:40
|
|
|
| Eks ikka punktikaardid poest
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaoinas
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2008
|
15.10.2014 08:56:09
|
|
|
| JediMihkel kirjutas: |
Asja veidike uurinud ja tundub et siin Eestimail elades ainuke võimalus Store credit saada on siis Neid koode ostes ja sisestades. Paypal ei funksi ja tundub et pangakaardiga kah mitte.
Kuidas teised kohalikud probleemi lahendavad? |
...neid koode ostes ja sisestades
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henzx
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2007
|
15.10.2014 09:14:53
|
|
|
Järjekordne ajuvabadus sellel konsoolil.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
15.10.2014 09:16:22
|
|
|
| Eestit ei peeta lihtsalt piisavalt arenenud riigiks.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|