|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
23.09.2014 12:21:38
[X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
|
|
Stiil: sport
Väljalaske kuupäev: oktoober 07, 2014
Kirjeldus:
Nominated for 70 'Game of the Year' Awards, the NBA 2K franchise returns with NBA 2K15, our most true-to-life NBA experience yet. Featuring NBA MVP Kevin Durant on the cover and an eclectic soundtrack curated by internationally-renowned artist and producer Pharrell Williams, NBA 2K15 hits the court with unprecedented life-like graphics, ultra-realistic NBA gameplay, and more. It's up to you to claim your destiny.
Multiplayer: Jah
Arendaja: https://www.2k.com/
Uudised ja eelvaated: https://www.2k.com/games/nba-2k15
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DevilsCry
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2006
|
23.09.2014 16:58:40
|
|
|
| Vaatasin täna hommikul ära väikese sneak peaki MY PLayerist. Seekord siis alustad nii, et sind ei valita draftis ning üritad siis 10 päevaste lepingutega ennast NBA'sse rügada. Endal küll old-gen konsool kuid lubati, et MY Team tehakse paremaks kui eelmine asta, eks näis kuidas MYPLayer valmis tehakse.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
24.09.2014 10:16:30
|
|
|
Tundub, et see enda näolapi sisse skännimine on võimalik ainult X1 ja PS4 peal.
See üks huvitavamaid uuendusi.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
24.09.2014 11:15:11
|
|
|
| murdoch kirjutas: |
Tundub, et see enda näolapi sisse skännimine on võimalik ainult X1 ja PS4 peal.
See üks huvitavamaid uuendusi. |
See, jah, on ainult uutel võimalik. Ma kujutan juba ette, mida seal oma näoks skännima hakatakse
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
24.09.2014 13:39:59
|
|
|
On keegi juba mängu kusagilt ära ka tellinud?
Hetkel tundub üks parimaid pakkumisi Euronicsi eeltellimus:http://www.euronics.ee/tooted?query=nba+2k15
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
24.09.2014 13:58:26
|
|
|
endal ka kindel plaan xb1 peale osta ja myplayerit mängida. Ma loodan, et nad selle VC süsteemi myplayerist välja viskavad, kuigi eriti ei usu
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sepik600
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2006
|
24.09.2014 14:03:05
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
endal ka kindel plaan xb1 peale osta ja myplayerit mängida. Ma loodan, et nad selle VC süsteemi myplayerist välja viskavad, kuigi eriti ei usu  |
Ei usu ka, et viskavad - see ju hea rahateenimise võimalus neil.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
24.09.2014 15:56:31
|
|
|
Mängu demo oodata pole. Täpselt nagu eelmiselgi aastal.
Vaevalt et EA selle aastane versioon 2K omast parem tuleb või mine sa tea?
2K peaks olema ikka kindel valik.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
24.09.2014 15:58:40
|
|
|
| murdoch, EA versioon väidetavalt pidi olema suur edasiminek eelmisest aastast, aga tõenäoliselt jah vähemalt MyPlayer peaks 2k'l tõenäoliselt märgatavalt parem olema
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
24.09.2014 16:35:43
|
|
|
Kunagi olin ka pigem EA poolel, kuid siis läks 2K kaugele eest ära. Kahtlen kas EA ikka suudab tagasi kõrgklassi tagasi tulla.
Endale üldse ei meeldinud 2k14 versiooni menüüd. Tundusid kuidagi eriti aegunud nii graafika kui ülesehituse poolest.
Loodan, et see aasta on nad seda parandanud.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ken26
HV vaatleja
liitunud: 06.04.2008
|
24.09.2014 23:24:16
|
|
|
Face scan ja muud viled on ägedad, aga kui gameplay'd pole korralikult ette võetud, siis on väheke nadi ikkagi. Kuigi pigem 2K kui EA.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
25.09.2014 07:46:27
|
|
|
Kui Associationit/MyGmi kahe puldiga ühe teleka ees mängida ei saa, siis võib 2K ka sel aastal julgelt seenele sõita. Eelmisel aastal oli vähemalt võimalus osta PS3 variant ja digitaalselt marusuureks PS4 digiversiooniks teha. See osutus saastaks ja sai aasta otsa PS3 varianti mängitud Sel aastal peab isuga eeltööd tegema, kumba versiooni osta.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
25.09.2014 09:12:37
|
|
|
EA versiooniga on EA Accessi omanikel lihtne, 5 päeva enne release saab 6h täismängu mängida, halb on ainult see, et üks tuleb välja kuu alguses ja teine vist kuu lõpus
Ise ma loodan, et Live 15 on korralik, 2k online serverid on alati halvad olnud, "Ultimate team" on EA teistes mängudes korralik, loodetavasti ka NBAs, erinevalt 2k analoogist, mis oli üsna halb 2k14s.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ken26
HV vaatleja
liitunud: 06.04.2008
|
25.09.2014 15:06:09
|
|
|
trailer
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
25.09.2014 16:05:38
|
|
|
| Kas see aasta ka mängu lisana mobiiliäppi kasutada saab?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ken26
HV vaatleja
liitunud: 06.04.2008
|
25.09.2014 17:09:04
|
|
|
| murdoch kirjutas: |
| Kas see aasta ka mängu lisana mobiiliäppi kasutada saab? |
Jep saab küll.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
30.09.2014 10:57:38
|
|
|
Kas digitaalset koopiat ka kusagilt võimalik eeltellida?
Karbis pole vist eriti mõtet võtta kuna nagunii aasta pärast selle väärtus nullilähendane.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
30.09.2014 14:19:41
|
|
|
ilmselt kallilt müüd
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
30.09.2014 14:21:30
|
|
|
firemark, pole küll teemasse, aga 20€ pole kallis, lisaks pole ka alla selle pakutud midagi
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
01.10.2014 14:35:17
|
|
|
| Kas Paypal-iga saab ka kusagilt digitaalse versiooni X1-le kätte?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
01.10.2014 16:01:52
|
|
|
Xb1 peal minul paypal enam ei tööta, aga eesti krediitkaart töötab
Võid muidugi paypaliga kuskilt raha kaardi osta. Game.co.uk myyb uk omasid näiteks ja akspteerib paypali
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
02.10.2014 09:48:28
|
|
|
hind on hea, aga tegu vist sellega, et sulle müüakse account, mille paned xboxi ja sellega downloadid. Selliseid asju on ebay täis ja ise neid küll ei soovita.
MS võib vabalt ühel hetkel sellise accoundi kinni panna, kui tuleb välja, et mäng sinna peale on ostetud varastatud krediitkaardiga
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
02.10.2014 09:49:29
|
|
|
ma eelmise versiooni NBA-st ostsin samamoodi. on natuke nikerdamist nende kontodega aga toimis.
plaan täna ära tellida. eks võin infot jagada kuidas toimib. mul endal US konto.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
02.10.2014 09:53:24
|
|
|
| murdoch, lisa mind xboxil sõbraks, GT sama mis HV nimi, võibolla satume kunagi koos ka NBAd mängima
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
03.10.2014 19:29:00
|
|
|
Sai mäng ära nopitud eelnevalt mainitud kohast ja tundub et kõik toimib. Hetkel tõmbamine pooleli.
Eks 100% garantii võib anda siis kui mäng ka väljalasepäeval kenasti töötab.
Ise olen praegu rahul.
eShelobik, lisan sõbraks, kuid võid arvestada suuremat sorti pakkidega
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
03.10.2014 20:42:36
|
|
|
| pakkidega?D
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
06.10.2014 09:33:38
|
|
|
Kas selle aasta mängule ka mobiiliäpp juba valmis?
Ma esimese hooga ei suutnud leida.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
06.10.2014 19:03:38
|
|
|
| murdoch kirjutas: |
Kas selle aasta mängule ka mobiiliäpp juba valmis?
Ma esimese hooga ei suutnud leida. |
pidi tulema koos mänguga
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
06.10.2014 20:07:50
|
|
|
Eks proovime homme ära, eks kurdan siis ka, kui saast mäng sel aastal on
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
07.10.2014 09:06:30
|
|
|
| Nonii, õhtul saan ka ära proovida, eile sai viimane jupp alla tiritud. Vaevalt, et mingit suurt hüpet tuleb võrreldes eelmisega aga igal juhul parem kui EA oma (eeldatavasti).
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
07.10.2014 09:41:27
|
|
|
Nonii, sai enne tööle lippamist mäng PS4l tööle pandud ja default settingutel (Pro) ära mängitud. Tähelepanekud lühikese ajaga:
1) Näoskänn vajab head loomulikku valgust vist. Panin hommikul lambid põlema ja sain umbes 3000 "puutepunkti". Hea oleks vist üle 10 tuhande, sest nägu oli päris lapiline
2) Mängijatel on kehakaal! CPU mehed ei jäänud hetkega seisma ja ei teleportinud paari meetri kauguselt "vaba" kolmest blokkima. Sellest tulenevalt kohe muidugi minu Craptorsil kolmesed 8/10 ja visked üldse 63%. Vastasteks oli Hornets ja neil visketabavus 52%. Õhtul pumpame AllStari peale ja proovime uuesti.
3) CPU teeb keskpositsiooniviskeid! Katte tagant välja tulles ilusad visked ja puha.
4) Freelance rünnak on lahe ja mugav. Ma pole kunagi väga viitsinud mängujooniseid kasutada ja nüüd arvestavad teised automaatselt palli asukohaga väljakul ning liiguvad sobivamasse kohta, et palli nuiata.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
07.10.2014 09:50:30
|
|
|
Nüüd ajasid küll juba kossutamise isu peale
said ka ettetellimise boonused kenasti kätte?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
07.10.2014 09:54:13
|
|
|
| tundub mäng raskem/kergem võrreldes eelmise 2k14ga?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
07.10.2014 10:45:18
|
|
|
Boonuseid veel ei vaadanudki Sest ma niikuinii eriti MyPlayerit ja seda mängijate ostmisega asja ei mängi Mulle meeldib MyGMis pikki hooaegu mängida rohkem.
Raskem/kergem tunnet vaatan õhtut täpsemalt. Pro-tasemega oli kontroll terve teise poolaja minu käes ja ei tekkinud hetkekski seda "ebaausat" tunnet, et nüüd hakkab CPU ennast vägisi järele kangutama. Seega ütleks, et Proga oli pigem kergem, kuid selleks peab ise ka targalt mängima.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
07.10.2014 10:48:35
|
|
|
Minujaoks on Rookie tase 2k14es raske veel
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aeropilot
HV vaatleja
liitunud: 08.08.2013
|
07.10.2014 12:27:58
|
|
|
| sorry, et rumal küsimus aga saab seda juba täna kuskilt osta?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
07.10.2014 12:37:36
|
|
|
| USAst/USA kontoga PSNi netipoest PS4 peal.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
07.10.2014 12:49:59
|
|
|
| Või siis eelnevalt mainitud kohast X1 peale. Downloadimist saad alustada koheselt peale makse tegemist.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
08.10.2014 02:12:50
|
|
|
Panin siis raskusastme All-Stari ja mängustiili simulationi peale. Hoopis teine tera. Viskeprotsendid jäävad mõlemal meeskonnal kuhugi 50 kanti. Mäng on ikka veel ausam, kui eelmistel aastatel, kuid ma olen kindel, et CPU mehed saavad pärast ründelaua võtmist tabavusele usina boonuse, sest ma pole veel näinud, et nad bloki saaks või mööda viskaks. Kaitses on jah hoopis olulisem oma mehe massiga mängimine kui peale tormamine. Tuleb läbi lõikavale sellile keha ette sättida, et ta korvini ei purjetaks. Palli käest ära võtta praktiliselt ei saa, kuid hooletumaid sööte napsab ära küll. Suur osakaal on staarmängijatel, kellel on tohutus koguses teda iseloomustavaid "märke" (badge).
Äge lisa paistab see olevat, et meestel on nüüd kehaosad, mis neil vähem või rohkem väsivad ja vigastusealtiks muutuvad. Seega peab nüüd hooaega mängides ka seda silmas pidama, et vanamees Kobe ei jaksa enam kõiki back-to-back mänge kaasa teha. Pole hullu, Xavier Henry tahabki mänguaega.
CPU võtab nüüd ründevigu. Ei saanudki Wigginsiga üle kahe mehe pealt panna Viga tuli hoopis.
Kristjan Kangur näeb mängus välja nagu teda oleks lauaga löödud. Ja mitte ainult vastu rindu...
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
08.10.2014 08:50:01
|
|
|
Natuke ka muljetaks.
Esimese asjana jääb silma kohe menüüd ja nendes navigeerimine. See on palju parema ülesehituse ja välimusega võrreldes eelmise versiooniga.
MyPlayeri näoskänni proovisin kolm korda ja punkte tuli vahemikus 1800-2300, valgust oli piisavalt ja nägu tuli kah enam vähem, CPU hindas tulemust "above average".
Uus atribuutide upgrade süsteem tahab veel harjumist, kuigi on varasemast lihtsam. Pole enam niipalju eraldi näitajaid.
Sai ka üks tavamäng tehtud Pro tasemega. Vahepeal tundus küll et CPU üldse ei eksi. Uus viskesüsteem tahab ka tiba harjumist. Tuleb koguaeg mehe jalgu jälgida kui veel antud mängija viskeliigutus selge pole.
Häirisid pikad ja tihedad loading times. Uue geni peal peaks ju asi kiiremini liikuma aga ei.
Küsimus ka: kuidas meetrisüsteemile üle minna saab? Ei suutnud tuvastada õiget kohta settingute alt.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
08.10.2014 09:31:38
|
|
|
| murdoch, väline usb ketas parandab loading aegu märgatavalt
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
09.10.2014 15:23:49
|
|
|
| kuidas seda mobiiliäppi nüüd tööle saaks?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
11.10.2014 14:38:50
|
|
|
murdoch, euroopa release mängule on homme. minul appstores veel 2k15 mobiili äppi veel pole.
edit: keegi my careeri ka mängib? Ise ei suuda otsustada, kas mängida 12 min veerandajad + simulation jookseb 12 minuti peal või siis kohe algusest peale 6 minuti peal. Eelnevates NBAdes on alati see juhtunud, et ühel hetkel võtab 1 mäng 40+ minutit aega ja progress on väga aeglane, samas kui panna arvuti simulation alla 12 minuti, on skoorid väga kummalised 30:38 ja ise viskad 6 minutise mänguga ikka skooriks 60:50 vms ...
edit2: mõnusalt närvi ajab, et my career on mängitamatu, sest 2k serverid käivad pidevalt maha. Igatahes ma loodan, et EA suudab ka korraliku mänguga välja tulla, 2k monopolist ja katkistest serveritest on täiesti kõrini.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
falm59
HV vaatleja
liitunud: 25.01.2014
|
18.10.2014 16:54:54
|
|
|
Kui keegi myplayeriga the stageis vc teenida tahaks siis lisage mind. PSN:jahimees18
Ennem harjutaks Parkis
Hea oleks kui saaks rääkida ka mikriga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KaksKuus
HV vaatleja
liitunud: 28.01.2009
|
18.12.2014 13:52:29
|
|
|
Kas keegi oskab anda järgnevale küsimusele vastuse.
Kui mänging ühe PS4 peal yhes meeskonnas kahekesi, kas on võimalik söötmise settinguid muuta sarnaseks nagu on FIFA'des. Nimelt, kui ma söödan arvuti kontrollitavale mängjale, siis see vahetub minu sõbra kontrolli alla ja mitte minu kontrolli alla. Või on ja jääb see nii, et kui söödan arvuti kontrollitavale mängjale, siis see vahetub minuks ja ma pean söötma sõbra kontrollitavale mängjale, et tema saaks palliga mängida?
Loodan, et küsimus on arusaadav.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
18.12.2014 19:00:26
|
|
|
| NBA-s siis on nii, et söödu saaja ei muutu automaatselt selleks, kes ei olnud sööduandja? Vaid kui otse sõbra kontrollitavale mängijale ei sööda, söödad alati endale? See on veider. Aga samas pole 2k mängud EA omad, seega ei saa neilt samasugust loogikat eeldada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
18.12.2014 22:47:34
|
|
|
Ma pole kunagi ausalt öeldes mõelnudki, et kuidagi teisiti peaks/võiks olla. See oleks suht veider ju, kui su sõbral tekib korvi alla minekuks koridor, hakkab jooksma... ja sina söödad paremal söödupositsioonil olevale mängijale, muutes hoopis selle mängija temaks ning nullides nõnda läbijooksu.
Seega ma ütleks, et ei saa muuta. Söödad alati "endale", kui CPU juhitud mängijale palli poetad.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
19.12.2014 11:33:48
|
|
|
No suure tõenäosusega käib see olukord nii kiiresti, et sa peaksidki esimese mehega kohe talle söötma, mitte vahepeal kellelegi teisele, siis selle ajaga nullib nagunii ta läbijooksu juba ära.
FIFAs on see selles mõttes täpselt sama loogikaga ju.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|