Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 23.09.2014 12:21:38 [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 vasta tsitaadiga



Stiil: sport
Väljalaske kuupäev: oktoober 07, 2014
Kirjeldus:
Nominated for 70 'Game of the Year' Awards, the NBA 2K franchise returns with NBA 2K15, our most true-to-life NBA experience yet. Featuring NBA MVP Kevin Durant on the cover and an eclectic soundtrack curated by internationally-renowned artist and producer Pharrell Williams, NBA 2K15 hits the court with unprecedented life-like graphics, ultra-realistic NBA gameplay, and more. It's up to you to claim your destiny.
Multiplayer: Jah
Arendaja: https://www.2k.com/
Uudised ja eelvaated: https://www.2k.com/games/nba-2k15
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DevilsCry
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2014 16:58:40 vasta tsitaadiga

Vaatasin täna hommikul ära väikese sneak peaki MY PLayerist. Seekord siis alustad nii, et sind ei valita draftis ning üritad siis 10 päevaste lepingutega ennast NBA'sse rügada. Endal küll old-gen konsool kuid lubati, et MY Team tehakse paremaks kui eelmine asta, eks näis kuidas MYPLayer valmis tehakse.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 24.09.2014 10:16:30 vasta tsitaadiga

Tundub, et see enda näolapi sisse skännimine on võimalik ainult X1 ja PS4 peal.
See üks huvitavamaid uuendusi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2014 11:15:11 vasta tsitaadiga

murdoch kirjutas:
Tundub, et see enda näolapi sisse skännimine on võimalik ainult X1 ja PS4 peal.
See üks huvitavamaid uuendusi.


See, jah, on ainult uutel võimalik. Ma kujutan juba ette, mida seal oma näoks skännima hakatakse icon_smile.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 24.09.2014 13:39:59 vasta tsitaadiga

On keegi juba mängu kusagilt ära ka tellinud?
Hetkel tundub üks parimaid pakkumisi Euronicsi eeltellimus:http://www.euronics.ee/tooted?query=nba+2k15
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2014 13:58:26 vasta tsitaadiga

endal ka kindel plaan xb1 peale osta ja myplayerit mängida. Ma loodan, et nad selle VC süsteemi myplayerist välja viskavad, kuigi eriti ei usu icon_sad.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sepik600
HV vaatleja
sepik600

liitunud: 17.06.2006




sõnum 24.09.2014 14:03:05 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
endal ka kindel plaan xb1 peale osta ja myplayerit mängida. Ma loodan, et nad selle VC süsteemi myplayerist välja viskavad, kuigi eriti ei usu icon_sad.gif


Ei usu ka, et viskavad - see ju hea rahateenimise võimalus neil.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 24.09.2014 15:56:31 vasta tsitaadiga

Mängu demo oodata pole. Täpselt nagu eelmiselgi aastal.
Vaevalt et EA selle aastane versioon 2K omast parem tuleb või mine sa tea?
2K peaks olema ikka kindel valik.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2014 15:58:40 vasta tsitaadiga

murdoch, EA versioon väidetavalt pidi olema suur edasiminek eelmisest aastast, aga tõenäoliselt jah vähemalt MyPlayer peaks 2k'l tõenäoliselt märgatavalt parem olema
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 24.09.2014 16:35:43 vasta tsitaadiga

Kunagi olin ka pigem EA poolel, kuid siis läks 2K kaugele eest ära. Kahtlen kas EA ikka suudab tagasi kõrgklassi tagasi tulla.
Endale üldse ei meeldinud 2k14 versiooni menüüd. Tundusid kuidagi eriti aegunud nii graafika kui ülesehituse poolest.
Loodan, et see aasta on nad seda parandanud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ken26
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2008




sõnum 24.09.2014 23:24:16 vasta tsitaadiga

Face scan ja muud viled on ägedad, aga kui gameplay'd pole korralikult ette võetud, siis on väheke nadi ikkagi. Kuigi pigem 2K kui EA. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2014 07:46:27 vasta tsitaadiga

Kui Associationit/MyGmi kahe puldiga ühe teleka ees mängida ei saa, siis võib 2K ka sel aastal julgelt seenele sõita. Eelmisel aastal oli vähemalt võimalus osta PS3 variant ja digitaalselt marusuureks PS4 digiversiooniks teha. See osutus saastaks ja sai aasta otsa PS3 varianti mängitud icon_biggrin.gif Sel aastal peab isuga eeltööd tegema, kumba versiooni osta.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2014 09:12:37 vasta tsitaadiga

EA versiooniga on EA Accessi omanikel lihtne, 5 päeva enne release saab 6h täismängu mängida, halb on ainult see, et üks tuleb välja kuu alguses ja teine vist kuu lõpus

Ise ma loodan, et Live 15 on korralik, 2k online serverid on alati halvad olnud, "Ultimate team" on EA teistes mängudes korralik, loodetavasti ka NBAs, erinevalt 2k analoogist, mis oli üsna halb 2k14s.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ken26
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2008




sõnum 25.09.2014 15:06:09 vasta tsitaadiga

trailer
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 25.09.2014 16:05:38 vasta tsitaadiga

Kas see aasta ka mängu lisana mobiiliäppi kasutada saab?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ken26
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2008




sõnum 25.09.2014 17:09:04 vasta tsitaadiga

murdoch kirjutas:
Kas see aasta ka mängu lisana mobiiliäppi kasutada saab?

Jep saab küll.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 30.09.2014 10:57:38 vasta tsitaadiga

Kas digitaalset koopiat ka kusagilt võimalik eeltellida?
Karbis pole vist eriti mõtet võtta kuna nagunii aasta pärast selle väärtus nullilähendane.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2014 13:57:16 vasta tsitaadiga

XBLis olemas tänasest. US poest ostad on hind soodsam ka
http://majornelson.com/2014/09/29/nba-2k15-now-available-digital-preorder-xbox-one/

Ise kaalun ka digitaalselt, viimased kuu aega üritanud 2k14 müüa, 0 huvi icon_smile.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2014 14:19:41 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
XBLis olemas tänasest. US poest ostad on hind soodsam ka
http://majornelson.com/2014/09/29/nba-2k15-now-available-digital-preorder-xbox-one/

Ise kaalun ka digitaalselt, viimased kuu aega üritanud 2k14 müüa, 0 huvi icon_smile.gif



ilmselt kallilt müüd icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2014 14:21:30 vasta tsitaadiga

firemark, pole küll teemasse, aga 20€ pole kallis, lisaks pole ka alla selle pakutud midagi icon_razz.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 01.10.2014 14:35:17 vasta tsitaadiga

Kas Paypal-iga saab ka kusagilt digitaalse versiooni X1-le kätte?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2014 16:01:52 vasta tsitaadiga

Xb1 peal minul paypal enam ei tööta, aga eesti krediitkaart töötab

Võid muidugi paypaliga kuskilt raha kaardi osta. Game.co.uk myyb uk omasid näiteks ja akspteerib paypali
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 02.10.2014 09:39:37 vasta tsitaadiga

tundub, et siit ikka kõige mõstlikum võtta: http://plati.ru/asp/pay.asp?id_d=1805292&searchstr=nba%2B2k15
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2014 09:48:28 vasta tsitaadiga

murdoch kirjutas:
tundub, et siit ikka kõige mõstlikum võtta: http://plati.ru/asp/pay.asp?id_d=1805292&searchstr=nba%2B2k15


hind on hea, aga tegu vist sellega, et sulle müüakse account, mille paned xboxi ja sellega downloadid. Selliseid asju on ebay täis ja ise neid küll ei soovita.
MS võib vabalt ühel hetkel sellise accoundi kinni panna, kui tuleb välja, et mäng sinna peale on ostetud varastatud krediitkaardiga
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 02.10.2014 09:49:29 vasta tsitaadiga

ma eelmise versiooni NBA-st ostsin samamoodi. on natuke nikerdamist nende kontodega aga toimis.
plaan täna ära tellida. eks võin infot jagada kuidas toimib. mul endal US konto.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2014 09:53:24 vasta tsitaadiga

murdoch, lisa mind xboxil sõbraks, GT sama mis HV nimi, võibolla satume kunagi koos ka NBAd mängima
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 03.10.2014 19:29:00 vasta tsitaadiga

Sai mäng ära nopitud eelnevalt mainitud kohast ja tundub et kõik toimib. Hetkel tõmbamine pooleli.
Eks 100% garantii võib anda siis kui mäng ka väljalasepäeval kenasti töötab.
Ise olen praegu rahul.

eShelobik, lisan sõbraks, kuid võid arvestada suuremat sorti pakkidega icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2014 20:42:36 vasta tsitaadiga

pakkidega?D
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 06.10.2014 09:33:38 vasta tsitaadiga

Kas selle aasta mängule ka mobiiliäpp juba valmis?
Ma esimese hooga ei suutnud leida.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 19:03:38 vasta tsitaadiga

murdoch kirjutas:
Kas selle aasta mängule ka mobiiliäpp juba valmis?
Ma esimese hooga ei suutnud leida.


pidi tulema koos mänguga
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 20:07:50 vasta tsitaadiga

Eks proovime homme ära, eks kurdan siis ka, kui saast mäng sel aastal on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 07.10.2014 09:06:30 vasta tsitaadiga

Nonii, õhtul saan ka ära proovida, eile sai viimane jupp alla tiritud. Vaevalt, et mingit suurt hüpet tuleb võrreldes eelmisega aga igal juhul parem kui EA oma (eeldatavasti).
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 09:41:27 vasta tsitaadiga

Nonii, sai enne tööle lippamist mäng PS4l tööle pandud ja default settingutel (Pro) ära mängitud. Tähelepanekud lühikese ajaga:

1) Näoskänn vajab head loomulikku valgust vist. Panin hommikul lambid põlema ja sain umbes 3000 "puutepunkti". Hea oleks vist üle 10 tuhande, sest nägu oli päris lapiline icon_biggrin.gif

2) Mängijatel on kehakaal! CPU mehed ei jäänud hetkega seisma ja ei teleportinud paari meetri kauguselt "vaba" kolmest blokkima. Sellest tulenevalt kohe muidugi minu Craptorsil kolmesed 8/10 ja visked üldse 63%. Vastasteks oli Hornets ja neil visketabavus 52%. Õhtul pumpame AllStari peale ja proovime uuesti.

3) CPU teeb keskpositsiooniviskeid! Katte tagant välja tulles ilusad visked ja puha.

4) Freelance rünnak on lahe ja mugav. Ma pole kunagi väga viitsinud mängujooniseid kasutada ja nüüd arvestavad teised automaatselt palli asukohaga väljakul ning liiguvad sobivamasse kohta, et palli nuiata.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 07.10.2014 09:50:30 vasta tsitaadiga

Nüüd ajasid küll juba kossutamise isu peale icon_smile.gif
said ka ettetellimise boonused kenasti kätte?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 09:54:13 vasta tsitaadiga

tundub mäng raskem/kergem võrreldes eelmise 2k14ga?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 10:45:18 vasta tsitaadiga

Boonuseid veel ei vaadanudki icon_biggrin.gif Sest ma niikuinii eriti MyPlayerit ja seda mängijate ostmisega asja ei mängi icon_smile.gif Mulle meeldib MyGMis pikki hooaegu mängida rohkem.

Raskem/kergem tunnet vaatan õhtut täpsemalt. Pro-tasemega oli kontroll terve teise poolaja minu käes ja ei tekkinud hetkekski seda "ebaausat" tunnet, et nüüd hakkab CPU ennast vägisi järele kangutama. Seega ütleks, et Proga oli pigem kergem, kuid selleks peab ise ka targalt mängima.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 10:48:35 vasta tsitaadiga

Minujaoks on Rookie tase 2k14es raske veel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropilot
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2013




sõnum 07.10.2014 12:27:58 vasta tsitaadiga

sorry, et rumal küsimus aga saab seda juba täna kuskilt osta?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 12:37:36 vasta tsitaadiga

USAst/USA kontoga PSNi netipoest PS4 peal.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 07.10.2014 12:49:59 vasta tsitaadiga

Või siis eelnevalt mainitud kohast X1 peale. Downloadimist saad alustada koheselt peale makse tegemist.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 02:12:50 vasta tsitaadiga

Panin siis raskusastme All-Stari ja mängustiili simulationi peale. Hoopis teine tera. Viskeprotsendid jäävad mõlemal meeskonnal kuhugi 50 kanti. Mäng on ikka veel ausam, kui eelmistel aastatel, kuid ma olen kindel, et CPU mehed saavad pärast ründelaua võtmist tabavusele usina boonuse, sest ma pole veel näinud, et nad bloki saaks või mööda viskaks. Kaitses on jah hoopis olulisem oma mehe massiga mängimine kui peale tormamine. Tuleb läbi lõikavale sellile keha ette sättida, et ta korvini ei purjetaks. Palli käest ära võtta praktiliselt ei saa, kuid hooletumaid sööte napsab ära küll. Suur osakaal on staarmängijatel, kellel on tohutus koguses teda iseloomustavaid "märke" (badge).

Äge lisa paistab see olevat, et meestel on nüüd kehaosad, mis neil vähem või rohkem väsivad ja vigastusealtiks muutuvad. Seega peab nüüd hooaega mängides ka seda silmas pidama, et vanamees Kobe ei jaksa enam kõiki back-to-back mänge kaasa teha. Pole hullu, Xavier Henry tahabki mänguaega.

CPU võtab nüüd ründevigu. Ei saanudki Wigginsiga üle kahe mehe pealt panna icon_sad.gif Viga tuli hoopis.

Kristjan Kangur näeb mängus välja nagu teda oleks lauaga löödud. Ja mitte ainult vastu rindu...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 08.10.2014 08:50:01 vasta tsitaadiga

Natuke ka muljetaks.
Esimese asjana jääb silma kohe menüüd ja nendes navigeerimine. See on palju parema ülesehituse ja välimusega võrreldes eelmise versiooniga.
MyPlayeri näoskänni proovisin kolm korda ja punkte tuli vahemikus 1800-2300, valgust oli piisavalt ja nägu tuli kah enam vähem, CPU hindas tulemust "above average".
Uus atribuutide upgrade süsteem tahab veel harjumist, kuigi on varasemast lihtsam. Pole enam niipalju eraldi näitajaid.

Sai ka üks tavamäng tehtud Pro tasemega. Vahepeal tundus küll et CPU üldse ei eksi. Uus viskesüsteem tahab ka tiba harjumist. Tuleb koguaeg mehe jalgu jälgida kui veel antud mängija viskeliigutus selge pole.

Häirisid pikad ja tihedad loading times. Uue geni peal peaks ju asi kiiremini liikuma aga ei.

Küsimus ka: kuidas meetrisüsteemile üle minna saab? Ei suutnud tuvastada õiget kohta settingute alt.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 09:31:38 vasta tsitaadiga

murdoch, väline usb ketas parandab loading aegu märgatavalt
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 09.10.2014 15:23:49 vasta tsitaadiga

kuidas seda mobiiliäppi nüüd tööle saaks?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2014 14:38:50 vasta tsitaadiga

murdoch, euroopa release mängule on homme. minul appstores veel 2k15 mobiili äppi veel pole.

edit: keegi my careeri ka mängib? Ise ei suuda otsustada, kas mängida 12 min veerandajad + simulation jookseb 12 minuti peal või siis kohe algusest peale 6 minuti peal. Eelnevates NBAdes on alati see juhtunud, et ühel hetkel võtab 1 mäng 40+ minutit aega ja progress on väga aeglane, samas kui panna arvuti simulation alla 12 minuti, on skoorid väga kummalised 30:38 ja ise viskad 6 minutise mänguga ikka skooriks 60:50 vms ...

edit2: mõnusalt närvi ajab, et my career on mängitamatu, sest 2k serverid käivad pidevalt maha. Igatahes ma loodan, et EA suudab ka korraliku mänguga välja tulla, 2k monopolist ja katkistest serveritest on täiesti kõrini.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
falm59
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2014 16:54:54 vasta tsitaadiga

Kui keegi myplayeriga the stageis vc teenida tahaks siis lisage mind. PSN:jahimees18
Ennem harjutaks Parkis
Hea oleks kui saaks rääkida ka mikriga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaksKuus
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2009




sõnum 18.12.2014 13:52:29 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab anda järgnevale küsimusele vastuse.
Kui mänging ühe PS4 peal yhes meeskonnas kahekesi, kas on võimalik söötmise settinguid muuta sarnaseks nagu on FIFA'des. Nimelt, kui ma söödan arvuti kontrollitavale mängjale, siis see vahetub minu sõbra kontrolli alla ja mitte minu kontrolli alla. Või on ja jääb see nii, et kui söödan arvuti kontrollitavale mängjale, siis see vahetub minuks ja ma pean söötma sõbra kontrollitavale mängjale, et tema saaks palliga mängida?
Loodan, et küsimus on arusaadav.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nismo44
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2007




sõnum 18.12.2014 19:00:26 vasta tsitaadiga

NBA-s siis on nii, et söödu saaja ei muutu automaatselt selleks, kes ei olnud sööduandja? Vaid kui otse sõbra kontrollitavale mängijale ei sööda, söödad alati endale? See on veider. Aga samas pole 2k mängud EA omad, seega ei saa neilt samasugust loogikat eeldada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2014 22:47:34 vasta tsitaadiga

Ma pole kunagi ausalt öeldes mõelnudki, et kuidagi teisiti peaks/võiks olla. See oleks suht veider ju, kui su sõbral tekib korvi alla minekuks koridor, hakkab jooksma... ja sina söödad paremal söödupositsioonil olevale mängijale, muutes hoopis selle mängija temaks ning nullides nõnda läbijooksu.

Seega ma ütleks, et ei saa muuta. Söödad alati "endale", kui CPU juhitud mängijale palli poetad.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nismo44
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2007




sõnum 19.12.2014 11:33:48 vasta tsitaadiga

No suure tõenäosusega käib see olukord nii kiiresti, et sa peaksidki esimese mehega kohe talle söötma, mitte vahepeal kellelegi teisele, siis selle ajaga nullib nagunii ta läbijooksu juba ära.
FIFAs on see selles mõttes täpselt sama loogikaga ju.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.