|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
04.10.2014 19:53:05
|
|
|
Äkki see aasta tuleb pakkidest veits kergemini rare mängijaid ja hinnad ei tõusegi niipalju NIFidel? Riskibisness, eelmise aasta põhjal muidugi asjal jumet kui EA coiniostule peale ei satu
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2ppin
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2013
|
04.10.2014 20:21:10
|
|
|
Väravavaht on ikka eriline urood siin mängus . Iga mäng skoorid 6-5, 4:3 jne. Lisaks poolaja ja lõpuviled on ikka epic. Lõin 45+something latti ja sain kasti sees reboundi ning skoorisin, aga vile käis millisekund enne väravajoone ületamist . Saast.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
04.10.2014 21:23:15
|
|
|
Peab ikka loll olema kui sellise raha eest coine osta. Mäng läheb ikka päris kalliks ja varsti olete sinna sisse tampinud mitme mängu raha.
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
04.10.2014 21:57:24
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
Peab ikka loll olema kui sellise raha eest coine osta. Mäng läheb ikka päris kalliks ja varsti olete sinna sisse tampinud mitme mängu raha.  |
see on kõigest raha
kõigil ei tule puru sama raskelt kätte
krt tahtsin kompany'd osta kaitsesse, kuid lambist ei saanud enam bidida ja rahast ilma
jõudsin juba ticketi avada, kui coinid tagasi tulid
joppas
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
05.10.2014 00:30:09
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Dj-E kirjutas: |
Peab ikka loll olema kui sellise raha eest coine osta. Mäng läheb ikka päris kalliks ja varsti olete sinna sisse tampinud mitme mängu raha.  |
see on kõigest raha
kõigil ei tule puru sama raskelt kätte  |
Tundub, et mõnel on raha rohkem kui mõistust. Raske juhus.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
05.10.2014 08:33:39
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| Dj-E kirjutas: |
Peab ikka loll olema kui sellise raha eest coine osta. Mäng läheb ikka päris kalliks ja varsti olete sinna sisse tampinud mitme mängu raha.  |
see on kõigest raha
kõigil ei tule puru sama raskelt kätte  |
Tundub, et mõnel on raha rohkem kui mõistust. Raske juhus.  |
seda võid sa omale peegli ees öelda
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
05.10.2014 09:29:38
|
|
|
| Rääkides coinide hindadest siis vanad head farmerid on tagasi, tundub et see EA punase kaardi jutt oli niisama suusoojaks, et hoiab mõne cheateri äkki eemale. Ühesõnaga varsti peaks coinid odavad olema ja samas heade mängijate hinnad laes.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel1984
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2012
|
05.10.2014 19:19:47
|
|
|
mitmendas div keegi juba fut online-is on? Endal hetkel 5 div parim, mis kätte saadud. Varasemates fifades olen jõudnud kiiresti esimesse kolme, aga selle fifaga on väga raske
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
05.10.2014 20:26:44
|
|
|
| tanel1984 kirjutas: |
mitmendas div keegi juba fut online-is on? Endal hetkel 5 div parim, mis kätte saadud. Varasemates fifades olen jõudnud kiiresti esimesse kolme, aga selle fifaga on väga raske  |
Mul ka div 5, 6-10 tulid tiitlitega, 5 tundub juba raskem aga tiitlivõimalus veel olemas. Eelmises fifas mul läks ka veits kergemalt asi, aga küllap harjub ka uuega paremini ära
EDIT: kaotasin div 5 tiitli otsustava mängu 90'nda minuti korneriga
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naysayer
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2011
|
05.10.2014 21:44:28
|
|
|
Eelmises fifas läks algul väga libedalt..võitsin isegi ühe korra DIV1, kuid nüüd lõpupoole oli täiesti võimatu kusagilt DIV5-st edasi saada. 15 olen ainult ühe divisioni jagu mänginud ning ei ütleks, et väga kergelt see tiitel tuli. Algul 3 mängu täiesti vabalt, pärast seda mitu mängu järjest kotti ja viimasega õnnestus ära napsata..loodetavasti on kuldadega ikka asi kergem.
/Muidugi ei ole ma kunagi tähelepanu pööranud "work rate"-le, kuid sel aastal on need vist tähtsamad kui enne?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
06.10.2014 00:28:08
|
|
|
Tsiteerin ühe hea lõigu, mis minu arvamusega kattub
| tsitaat: |
| However, FIFA 15 has also de-emphasised the muscularity of last year in places – despite “Physical” replacing “Heading” as a base attribute – so it’s harder for defenders to contain attackers just by tugging on their shoulder, while laying a hand on anyone in the penalty area results in a foul. These things, in combination with the way shooting and heading have been stifled and dribbling has been enhanced, mean that the most common approach by far is fast, technically capable teams. A typical XI usually includes two really fast attackers along with midfielders who can play quarterback to runners further downfield, and while that results in intense, end-to-end football, it is so much more effective than anything else that it also quickly becomes repetitive. Perhaps things will change over time as we learn the game better (and, I suspect, as EA issues the traditional balancing patch), but for the moment it feels like Ultimate Team isn’t encouraging much variety in play style. |
See aasta olen tohutult vähe mänginud, esimesed 3 päeva sai küll vatti antud, aga siiski.
Suurim probleem ongi see, et mitmekülgsus on kadunud ja asendunud ühekülgsema mänguga, mis tegelikult ei ole ju üldse hea.
Loodan patchi, mäng on mängitav, aga võiks kõvasti parem olla.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
06.10.2014 07:07:18
|
|
|
Naysayer, work rate osadel positsioonidel suht tähtis jah... kuigi enne mängu ja mänguajal saab individuaalseid käske anda... nagu näiteks CDMile, et ta ei ühineks rünnakuga... aga kummalisel kombel mul need käsud ei tööta, peaaegu koguaeg ikka ronivad raisad ründesse. Samas ST'dele Target man käsk nagu toimib küll.
Ertai, Ühekülgsuse kohapealt minu arust kui siis seda ainult, et kauglöögid võiks paremad olla... et osad vennad bussi väravaette ei pargiks... muusosas on igati mitmekülgsem mängupilt kui fifa 14's, kus pidev lb+y ja cross+header käis(võibolla ilu ka vaataja silmades )
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTR
HV veteran

liitunud: 18.02.2006
|
06.10.2014 09:16:56
|
|
|
| Arx07 kirjutas: |
Naysayer, work rate osadel positsioonidel suht tähtis jah... kuigi enne mängu ja mänguajal saab individuaalseid käske anda... nagu näiteks CDMile, et ta ei ühineks rünnakuga... aga kummalisel kombel mul need käsud ei tööta, peaaegu koguaeg ikka ronivad raisad ründesse. Samas ST'dele Target man käsk nagu toimib küll.
Ertai, Ühekülgsuse kohapealt minu arust kui siis seda ainult, et kauglöögid võiks paremad olla... et osad vennad bussi väravaette ei pargiks... muusosas on igati mitmekülgsem mängupilt kui fifa 14's, kus pidev lb+y ja cross+header käis(võibolla ilu ka vaataja silmades ) |
Täitsa nõustun sellega
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IvarV
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2010
|
06.10.2014 09:38:32
|
|
|
| Kas ma olen ainus kellel on nii et kui pisut kauem kui pool millisekundit löögi nuppu hoida lööb kuhugi atmosfääri selle palli?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
06.10.2014 10:45:30
|
|
|
| IvarV kirjutas: |
| Kas ma olen ainus kellel on nii et kui pisut kauem kui pool millisekundit löögi nuppu hoida lööb kuhugi atmosfääri selle palli? |
Seda, kui kaua pead nuppu alla hoidma kriipsu täitumiseks, saad seadetest muuta, aga ma ei usu, et sul see iseenesest on default pealt ära läinud. Vahel (väga harva) on küll nii, et mängul nagu lähevad juhtmed sassi ja väiksemgi nupuvajutus võrdub mitmesekundilise omaga. Pigem on probleemiks lag nupuvajutuse jõudmisega ekraanil toimuvani (eks tihti läheb see handicapi kapsa aeda). Samas on need kõik juba vanad probleemid eelnevatest FIFAdest - ei midagi uut.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
06.10.2014 12:18:42
|
|
|
Tegin ka selle populaarse hazardi investeeringu ära, tegelt oleks tahtnud robbenit aga osutus liialt kalliks.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naysayer
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2011
|
06.10.2014 13:10:03
|
|
|
| Kas keegi on neid work ratesid nö. katsetanud ka? Millisel positsioonil milline olema peaks? Prooviks ka ära..kui ei toimi, siis ei pea aega raiskama ja saab ilma suurema otsimiseta ostma hakata.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
06.10.2014 13:59:23
|
|
|
| Naysayer kirjutas: |
| Kas keegi on neid work ratesid nö. katsetanud ka? Millisel positsioonil milline olema peaks? Prooviks ka ära..kui ei toimi, siis ei pea aega raiskama ja saab ilma suurema otsimiseta ostma hakata. |
Seal pole midagi katsetada, ikka vajaduse järgi. Kui tahad, et mees nii ründes kui kaitses osaleks siis mõlemad work rated high või äärmisel juhul medium... keskkaitsjateks high attack ratega meest ilmselt ei taha keegi, nagu ka ründesse low attack work ratega jne... High/high puhul muidugi oluline ka, et staminat jaguks...
Eks enamikel on oma positsioonile ikka arvestatav work rate, aga leidub erandeid või eriavajadusi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IvarV
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2010
|
07.10.2014 21:02:41
|
|
|
Mis kaartidega lihtne tradeda on? Olen siiamaani arvamusel, et mängijad enamasti pole parim variant selleks kui just ca 30k väärtusega või kallim mängija pole.
Odavate kaartidega on kasumiprotsent enamasti küll suur, aga kasum ise nii väike, et kuhugi ei jõua sellega.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
07.10.2014 21:24:39
|
|
|
Trade pile ju mingi nirune 30 kohta ainult. Käive peab ikka meeletu olema, et väikeste consumablesidega pappi koguda. 30-40k ehk päevas teenid, varsti paremate kaartide hinnad laes ning katsu siis selle 30k eest päevas omale 1 milli eest Robben osta (loomulikult läheb kogu raha vahe peal pakkidesse ja igasuguse muu jama peale, sest kes ikka kuu kaega coine viitsib/suudab koguda ).
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kromosoom
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2010
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
07.10.2014 23:10:07
|
|
|
| parasitego kirjutas: |
Trade pile ju mingi nirune 30 kohta ainult. Käive peab ikka meeletu olema, et väikeste consumablesidega pappi koguda. 30-40k ehk päevas teenid, varsti paremate kaartide hinnad laes ning katsu siis selle 30k eest päevas omale 1 milli eest Robben osta (loomulikult läheb kogu raha vahe peal pakkidesse ja igasuguse muu jama peale, sest kes ikka kuu kaega coine viitsib/suudab koguda ). |
eelmise fifa pealt oli näha, kui coinid odavad, siis keskpärased mängijad olid odavad ja sisuliselt quick sellid - st mingi kompany oli 3k coini max jne
coinihinnad langevad hetkel kolinal
ostsin omale pullipärast tolle
http://www.futhead.com/15/players/39971/ronny/
shot power 99
hetkel ehitan chemistryt offlines selle squadiga
https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=j4hl8D6NnLrOX:pc
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
07.10.2014 23:19:26
|
|
|
| Kompany vähemalt konsoolil oli küll 8-9k vähemalt kuni lõpuni.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IvarV
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2010
|
08.10.2014 11:39:56
|
|
|
| jaank, jah, aga tegu on PC teemaga.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naysayer
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2011
|
08.10.2014 14:59:35
|
|
|
| Kas ma olen ainuke, kel suluseisu korral mingit joont ei näita, et aru saaks, et üldse mingi suluseis oli? Mul lihtsalt näitab mingi x nurga alt pilti, kuid vahel pole mitte midagi aru saada..
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
08.10.2014 15:42:58
|
|
|
Ka minul ei näita joont
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stenerik
HV vaatleja
liitunud: 20.11.2011
|
08.10.2014 17:06:11
|
|
|
uus TOTW
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
08.10.2014 17:09:13
|
|
|
ronaldole sifi ei saanud anda, muidu oleks messiga taas joonel olnud
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
08.10.2014 17:24:36
|
|
|
| libe kirjutas: |
ronaldole sifi ei saanud anda, muidu oleks messiga taas joonel olnud  |
täpselt nii.
Nüüd muidugi international aga põhimõtte pärast loodan, et ronaldo ühe hattricki veel kütab, siis tahan kaarti näha küll.
Endale pakub Bonucci CB huvi ja Insigne LM, üks hetk võtan ligi ilmselt. Saan veidi meeskonda täiustada, see nädal jälle tõsine töö ja enne E pole võimalik mängida
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thanq
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2013
|
08.10.2014 18:14:36
|
|
|
| krt lootsin et welbeck on IF
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
08.10.2014 19:22:32
|
|
|
| thanq kirjutas: |
| krt lootsin et welbeck on IF |
ei saa IFi välja anda, kui ükspäev on hea, kuid teine päev on täielik flop
http://www.whoscored.com/Matches/829600/Live/England-Premier-League-2014-2015-Chelsea-Arsenal
offlines häirib ikkagi see, et raskusastme tõusmisel mängivad minu mehed sitasti
justkui slideritega muudetaks igasugu löögi- ja söödutugevused ebaühtlaseks ning minu mängijate jooksmine on ka nii, et ründajale järgi jookseb nagu noor rebane, kuid ~1 meetri perimeetris järsku enam ei jaksa, tõmbab lihtsalt tempo täiesti maha
lisaks on reaction täiesti persse keeratud, kui vähemalt world classiga mängida - nagu mingid downid oleks platsil
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thanq
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2013
|
08.10.2014 19:41:18
|
|
|
| mängin ka offlines praegu. Hetkel div 5. käsil ja tõepoolest world class tasemel on ikka nii uimased mängijad mul, et mine hulluks. lisaks ei suuda walcott üle joosta arvuti kaitsjaid, tundub, nagu arvutil on kaitsjad alati 85+ pace'iga ja midfield on skillereid täis, kes hoiavad ülihästi palli. Isegi kui vastasmeeskonnaks on 3,5 tärni meeskond. Ainus mängija hetke meeskonnas, kelles ma pole pettunud, on ramires.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
08.10.2014 19:53:14
|
|
|
| libe kirjutas: |
| thanq kirjutas: |
| krt lootsin et welbeck on IF |
ei saa IFi välja anda, kui ükspäev on hea, kuid teine päev on täielik flop
http://www.whoscored.com/Matches/829600/Live/England-Premier-League-2014-2015-Chelsea-Arsenal
offlines häirib ikkagi see, et raskusastme tõusmisel mängivad minu mehed sitasti
justkui slideritega muudetaks igasugu löögi- ja söödutugevused ebaühtlaseks ning minu mängijate jooksmine on ka nii, et ründajale järgi jookseb nagu noor rebane, kuid ~1 meetri perimeetris järsku enam ei jaksa, tõmbab lihtsalt tempo täiesti maha
lisaks on reaction täiesti <b>piixu</b> keeratud, kui vähemalt world classiga mängida - nagu mingid downid oleks platsil |
See on järjekordne asi, mis vist kunagi ei muutu. Ma mäletan, et esimest korda soigusin selle jaburuse üle juba FIFA2000 (Poom, vuntsidega Zelinski või Oper ja kes seal kõik olid ) ajal. Pallipuuted on vahel päris halenaljakad. Targema AI programmerimine vist võtaks liiga palju ressurssi ja aega ning EA puhul on mänge arendades üldjuhul rõhk vähe teistel asjadel.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
08.10.2014 19:59:41
|
|
|
ma olen oma squadis Hannes Anieris väga üllatunud
hulka parem, kui henri anier
ojamaal ka 4* skills, aga dribbling on nii pask, et iga puude lendab pall vähemalt meetrikaugusele
*BS
bale teab, kuidas fifa 15 handicapist mööda minna
Spoiler 
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2ppin
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2013
|
08.10.2014 21:02:50
|
|
|
Ostsin ühe õpetuse järgi endale kiirelt 70K BIN'ga Modricu (päeval juba hoidsin silma peal ja BIN hinnad oli seal 80-85K vahemikus). Oli see nüüd tark tegu ? Sain aru, et kolmapäeviti uute nädala tiimide välja tulekul hakatakse kiirelt odavalt asju maha parseldama. Peale ostu avastasin ühe price trackeri ja neid graafikuid jälgides tundub suht s*tt soovitus, sest teisipäevaks lähevadki hinnad lakke, kolmap hakatakse odavamalt müüma ja sealt edasi ainult langevad. Keegi oskab kommenteerida ?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
08.10.2014 21:13:48
|
|
|
| P2ppin kirjutas: |
Ostsin ühe õpetuse järgi endale kiirelt 70K BIN'ga Modricu (päeval juba hoidsin silma peal ja BIN hinnad oli seal 80-85K vahemikus). Oli see nüüd tark tegu ? Sain aru, et kolmapäeviti uute nädala tiimide välja tulekul hakatakse kiirelt odavalt asju maha parseldama. Peale ostu avastasin ühe price trackeri ja neid graafikuid jälgides tundub suht s*tt soovitus, sest teisipäevaks lähevadki hinnad lakke, kolmap hakatakse odavamalt müüma ja sealt edasi ainult langevad. Keegi oskab kommenteerida ? |
Mis mängijakaartidesse puutub, siis kõige parem investeering on igasugused IF kaardid (eriti hõbedased, ootad paar kuud ja pärast ujud korraks coinides... seni kuni kõik pakkidesse oled pannud ja s*ttagi sealt ei saa ). Lühiajaliselt ja kiiresti teenimiseks kasuta consumables-kaarte, sest tavaliste mängijakaartidega äritsemine on paras ehku peale minek (kallimate/haruldaste meestega lihtsam, aga selleks peab piisavalt algkapitali olema).
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
08.10.2014 21:16:55
|
|
|
| P2ppin kirjutas: |
Ostsin ühe õpetuse järgi endale kiirelt 70K BIN'ga Modricu (päeval juba hoidsin silma peal ja BIN hinnad oli seal 80-85K vahemikus). Oli see nüüd tark tegu ? Sain aru, et kolmapäeviti uute nädala tiimide välja tulekul hakatakse kiirelt odavalt asju maha parseldama. Peale ostu avastasin ühe price trackeri ja neid graafikuid jälgides tundub suht s*tt soovitus, sest teisipäevaks lähevadki hinnad lakke, kolmap hakatakse odavamalt müüma ja sealt edasi ainult langevad. Keegi oskab kommenteerida ? |
õige on ise markeerida teatud mängija(d) ning jälgida noid mõne aja jooksul - passida võimalikult tihedalt ning tasub omada coine, et näiliselt odava hinnaga mees ära osta
see siiski kehtib pigem rare meeste puhul, ehk kui mingi rated 80 ilmub pea igasse rare gold packi, siis ei ole mõtet tollega raha teenida, kuna coin buyerid tapavad nonde mängijatega turu ära
olen ka märganud, et sel aastal on mängus compare pricega vaid osa kaarte nähtav ning webappiga näeb kõiki,
seega tasub ettevaatlik olla hindade määramisel
suure raha teenimiseks on muidugi veel hea passida peale announcemente võrgutööde või muu taolise jaoks, kuna paljud kasutajad ei passi nendele, siis võid saada viimase pakkumise kaardile hetkel, mil enam keegi teine pakkuda ei jõua
see turg on keeruline teema ning kui on viitsimist, siis selle masterimisega on võimalik ratsa rikkaks saada, st võid hakata kasvõi ise coine müüma
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2ppin
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2013
|
08.10.2014 21:37:12
|
|
|
Okei, tegelikult polnudki kavas hetkel odavalt osta ja natukese pärast kasumiga maha müüa, pigem vajalik ost, et meeskonda tugevamaks teha, sest lugesin siit samast teemast, et heade mängijate hinnad hakkavad tõusma. Teise õpetuse kohaselt valisin ostu tegemise päevaks tänase, sest pidavat kõige madalamad hinnad olema. Nagu sai mainitud, siis sai hiljem graafikuid jälgitud ning tundub, et kindel trend juba välja kujunenud nende hindade loksumisel. Ilmselt arvasin petlikult, et hetkel hea aeg see mees ära osta, aga ei ole hullu .
Ise viimased päevad üldse särkidega äritsenud ja stabiilselt 20-30k kasumit päevas, olenevalt kuidas viitsin.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
08.10.2014 21:41:43
|
|
|
| P2ppin kirjutas: |
Okei, tegelikult polnudki kavas hetkel odavalt osta ja natukese pärast kasumiga maha müüa, pigem vajalik ost, et meeskonda tugevamaks teha, sest lugesin siit samast teemast, et heade mängijate hinnad hakkavad tõusma. Teise õpetuse kohaselt valisin ostu tegemise päevaks tänase, sest pidavat kõige madalamad hinnad olema. Nagu sai mainitud, siis sai hiljem graafikuid jälgitud ning tundub, et kindel trend juba välja kujunenud nende hindade loksumisel. Ilmselt arvasin petlikult, et hetkel hea aeg see mees ära osta, aga ei ole hullu .
Ise viimased päevad üldse särkidega äritsenud ja stabiilselt 20-30k kasumit päevas, olenevalt kuidas viitsin. |
kust sa neid graafikuid vaatasid
pigem inimesed müüvad kraami madalate hindadega siis, kui uus IF on välja loositud ja olemasolevad coinid otsa saavad
vanasti oli happy hour'id 1h või lühiajalised, fifa 14 saati on kõik happy hourid olnud pikaajalised, ehk ei ole olnud häid ostmismomente
samuti ei ole olnud võimalusi luckida pakkidega
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2ppin
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2013
|
08.10.2014 21:48:33
|
|
|
| http://fifaaddiction.com/ultimate-team/price-guide/ siit vaatasin. Hetkel turul olevaid asju ütleb küll väga täpselt. Kohe kui nägin siit ,et 1min tagasi tuli 70 BIN, siis läksin võtsin ära. Nende keskmiste osas kindel ei ole, aga ei tundu küll ,et valetaks.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jewman
HV vaatleja
liitunud: 15.04.2014
|
08.10.2014 21:52:39
|
|
|
Võtsin siis ka FIFA 15 demo ette, et näha kas on mõtet osta jne. WOW! Viimane FIFA oli mul 13 ning võrreldes sellega on edasiminek imeline! Animatsioonid ning kontroll mängijate üle on suurepärane!
Kust praegu mängu kõige odavamalt soetada saaks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
thanq
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2013
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IvarV
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2010
|
08.10.2014 22:24:59
|
|
|
| Jewman, Mehhiko Origin ilmselt.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2ppin
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2013
|
09.10.2014 22:38:29
|
|
|
Kas need punased lülid mõjutaksid kuidagi mängijate esitust ? Kui team chemistry 100 ning mängijate enda oma ka kõigil 10, siis ei tohiks vahet olla ju ?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
09.10.2014 22:41:00
|
|
|
| P2ppin kirjutas: |
Kas need punased lülid mõjutaksid kuidagi mängijate esitust ? Kui team chemistry 100 ning mängijate enda oma ka kõigil 10, siis ei tohiks vahet olla ju ? |
ei
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
10.10.2014 01:48:10
|
|
|
väga lamp, juhin 5-1 , umbes 70 minutil löön veel ühe värava, samal ajal tüüp disconnectib kui celebration hakkab. ja wow! mina saan kaotuse kirja!
täitsa lamp: järgmine mäng, mingi 15 minut käimas, kutt disconnectib: ma läksin 1vs1, ... ja mõtlen et jälle saan kaotuse kirja.. aga oh ei, viigipunkti! (seis oli 0 :0) väga lamp asi toimub hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thanq
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2013
|
10.10.2014 13:38:59
|
|
|
| keegi oskab anda soovitust, kuidas arvuti vastu mängides efektiivselt tacklingut teha? Alati lendab pall paari meetri kaugusele järgmise vastasmängija kätte. Ometigi suudab arvuti minu mängijalt üli kergelt palli kätte saada, ilma et pall kaugustesse lendaks. Sama probleemiga vaevlesin ka fifa14s. Lisaks vilistab kohtunik iga natukenegi füüsilisema kontakti vastasmängijaga veaks, väga raske on puhtalt palli kätte saada. Praegune taktika on lihtsalt survestamine, kuni lüüakse pall puhtaks või eksitakse sööduga.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
10.10.2014 16:06:22
|
|
|
| thanq kirjutas: |
| keegi oskab anda soovitust, kuidas arvuti vastu mängides efektiivselt tacklingut teha? Alati lendab pall paari meetri kaugusele järgmise vastasmängija kätte. Ometigi suudab arvuti minu mängijalt üli kergelt palli kätte saada, ilma et pall kaugustesse lendaks. Sama probleemiga vaevlesin ka fifa14s. Lisaks vilistab kohtunik iga natukenegi füüsilisema kontakti vastasmängijaga veaks, väga raske on puhtalt palli kätte saada. Praegune taktika on lihtsalt survestamine, kuni lüüakse pall puhtaks või eksitakse sööduga. |
Ega ilmselt raskemate raskustega keegi ei võta CPUlt naljalt palli ära. Ma üldiselt vastaste poolel üritan rämedat survet anda kui on võimalus mängija nurka suruda. Kui saab üle välja siis kannatlikult kaitsesse sööduliine kinni panema kuni eksivad. Aga üldiselt CPU vastu mängimine pole see fifa kuigi nauditav minu arust, vähemalt legendary raskus on küll selline, mis ajas igasuguse isu offline divisioni teha vahepeal, vägisi vägevalt vägistades lõpuks siiski sai selle div 1 tiitli ära võetud... uuesti küll ei viitsi, pole seda geberniiti väärt
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
10.10.2014 16:14:54
|
|
|
| eile siis proovisin CPU vastu üle mitme aasta. Legendary raskusega, mina olin Manu ja vastane oli Man City. 4-2-2-2 taktika ja tuli 3-2 võit ära.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naysayer
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2011
|
10.10.2014 19:36:21
|
|
|
EA peaks patchi laskma, kus vsync ja aa optionid on. Replayd ja need stseenid, kus kaarte antakse jms. peaksid just ilusad olema..vaadake neid käsi. Suht inetu..
http://www.upload.ee/image/4301684/asd.jpg
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|