Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 15 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2014 19:53:05 vasta tsitaadiga

Äkki see aasta tuleb pakkidest veits kergemini rare mängijaid ja hinnad ei tõusegi niipalju NIFidel? Riskibisness, eelmise aasta põhjal muidugi asjal jumet kui EA coiniostule peale ei satu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2ppin
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2014 20:21:10 vasta tsitaadiga

Väravavaht on ikka eriline urood siin mängus icon_biggrin.gif . Iga mäng skoorid 6-5, 4:3 jne. Lisaks poolaja ja lõpuviled on ikka epic. Lõin 45+something latti ja sain kasti sees reboundi ning skoorisin, aga vile käis millisekund enne väravajoone ületamist icon_lol.gif . Saast.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2014 21:23:15 vasta tsitaadiga

Peab ikka loll olema kui sellise raha eest coine osta. Mäng läheb ikka päris kalliks ja varsti olete sinna sisse tampinud mitme mängu raha. icon_biggrin.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.10.2014 21:57:24 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Peab ikka loll olema kui sellise raha eest coine osta. Mäng läheb ikka päris kalliks ja varsti olete sinna sisse tampinud mitme mängu raha. icon_biggrin.gif
see on kõigest raha
kõigil ei tule puru sama raskelt kätte icon_lol.gif


krt tahtsin kompany'd osta kaitsesse, kuid lambist ei saanud enam bidida ja rahast ilma
jõudsin juba ticketi avada, kui coinid tagasi tulid thumbs_up.gif
joppas

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2014 00:30:09 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Peab ikka loll olema kui sellise raha eest coine osta. Mäng läheb ikka päris kalliks ja varsti olete sinna sisse tampinud mitme mängu raha. icon_biggrin.gif
see on kõigest raha
kõigil ei tule puru sama raskelt kätte icon_lol.gif

Tundub, et mõnel on raha rohkem kui mõistust. Raske juhus. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.10.2014 08:33:39 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
libe kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Peab ikka loll olema kui sellise raha eest coine osta. Mäng läheb ikka päris kalliks ja varsti olete sinna sisse tampinud mitme mängu raha. icon_biggrin.gif
see on kõigest raha
kõigil ei tule puru sama raskelt kätte icon_lol.gif

Tundub, et mõnel on raha rohkem kui mõistust. Raske juhus. icon_biggrin.gif
seda võid sa omale peegli ees öelda thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2014 09:29:38 vasta tsitaadiga

Rääkides coinide hindadest siis vanad head farmerid on tagasi, tundub et see EA punase kaardi jutt oli niisama suusoojaks, et hoiab mõne cheateri äkki eemale. Ühesõnaga varsti peaks coinid odavad olema ja samas heade mängijate hinnad laes.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel1984
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 05.10.2014 19:19:47 vasta tsitaadiga

mitmendas div keegi juba fut online-is on? Endal hetkel 5 div parim, mis kätte saadud. Varasemates fifades olen jõudnud kiiresti esimesse kolme, aga selle fifaga on väga raske icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2014 20:26:44 vasta tsitaadiga

tanel1984 kirjutas:
mitmendas div keegi juba fut online-is on? Endal hetkel 5 div parim, mis kätte saadud. Varasemates fifades olen jõudnud kiiresti esimesse kolme, aga selle fifaga on väga raske icon_biggrin.gif

Mul ka div 5, 6-10 tulid tiitlitega, 5 tundub juba raskem aga tiitlivõimalus veel olemas. Eelmises fifas mul läks ka veits kergemalt asi, aga küllap harjub ka uuega paremini ära icon_smile.gif
EDIT: kaotasin div 5 tiitli otsustava mängu 90'nda minuti korneriga doh.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 05.10.2014 21:44:28 vasta tsitaadiga

Eelmises fifas läks algul väga libedalt..võitsin isegi ühe korra DIV1, kuid nüüd lõpupoole oli täiesti võimatu kusagilt DIV5-st edasi saada. 15 olen ainult ühe divisioni jagu mänginud ning ei ütleks, et väga kergelt see tiitel tuli. Algul 3 mängu täiesti vabalt, pärast seda mitu mängu järjest kotti ja viimasega õnnestus ära napsata..loodetavasti on kuldadega ikka asi kergem.

/Muidugi ei ole ma kunagi tähelepanu pööranud "work rate"-le, kuid sel aastal on need vist tähtsamad kui enne?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 06.10.2014 00:28:08 vasta tsitaadiga

Tsiteerin ühe hea lõigu, mis minu arvamusega kattub icon_smile.gif
tsitaat:
However, FIFA 15 has also de-emphasised the muscularity of last year in places – despite “Physical” replacing “Heading” as a base attribute – so it’s harder for defenders to contain attackers just by tugging on their shoulder, while laying a hand on anyone in the penalty area results in a foul. These things, in combination with the way shooting and heading have been stifled and dribbling has been enhanced, mean that the most common approach by far is fast, technically capable teams. A typical XI usually includes two really fast attackers along with midfielders who can play quarterback to runners further downfield, and while that results in intense, end-to-end football, it is so much more effective than anything else that it also quickly becomes repetitive. Perhaps things will change over time as we learn the game better (and, I suspect, as EA issues the traditional balancing patch), but for the moment it feels like Ultimate Team isn’t encouraging much variety in play style.


See aasta olen tohutult vähe mänginud, esimesed 3 päeva sai küll vatti antud, aga siiski.
Suurim probleem ongi see, et mitmekülgsus on kadunud ja asendunud ühekülgsema mänguga, mis tegelikult ei ole ju üldse hea.

Loodan patchi, mäng on mängitav, aga võiks kõvasti parem olla.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 07:07:18 vasta tsitaadiga

Naysayer, work rate osadel positsioonidel suht tähtis jah... kuigi enne mängu ja mänguajal saab individuaalseid käske anda... nagu näiteks CDMile, et ta ei ühineks rünnakuga... aga kummalisel kombel mul need käsud ei tööta, peaaegu koguaeg ikka ronivad raisad ründesse. Samas ST'dele Target man käsk nagu toimib küll.
Ertai, Ühekülgsuse kohapealt minu arust kui siis seda ainult, et kauglöögid võiks paremad olla... et osad vennad bussi väravaette ei pargiks... muusosas on igati mitmekülgsem mängupilt kui fifa 14's, kus pidev lb+y ja cross+header käis(võibolla ilu ka vaataja silmades icon_rolleyes.gif )
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 09:16:56 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Naysayer, work rate osadel positsioonidel suht tähtis jah... kuigi enne mängu ja mänguajal saab individuaalseid käske anda... nagu näiteks CDMile, et ta ei ühineks rünnakuga... aga kummalisel kombel mul need käsud ei tööta, peaaegu koguaeg ikka ronivad raisad ründesse. Samas ST'dele Target man käsk nagu toimib küll.
Ertai, Ühekülgsuse kohapealt minu arust kui siis seda ainult, et kauglöögid võiks paremad olla... et osad vennad bussi väravaette ei pargiks... muusosas on igati mitmekülgsem mängupilt kui fifa 14's, kus pidev lb+y ja cross+header käis(võibolla ilu ka vaataja silmades icon_rolleyes.gif )


Täitsa nõustun sellega
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 06.10.2014 09:38:32 vasta tsitaadiga

Kas ma olen ainus kellel on nii et kui pisut kauem kui pool millisekundit löögi nuppu hoida lööb kuhugi atmosfääri selle palli?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 10:45:30 vasta tsitaadiga

IvarV kirjutas:
Kas ma olen ainus kellel on nii et kui pisut kauem kui pool millisekundit löögi nuppu hoida lööb kuhugi atmosfääri selle palli?


Seda, kui kaua pead nuppu alla hoidma kriipsu täitumiseks, saad seadetest muuta, aga ma ei usu, et sul see iseenesest on default pealt ära läinud. Vahel (väga harva) on küll nii, et mängul nagu lähevad juhtmed sassi ja väiksemgi nupuvajutus võrdub mitmesekundilise omaga. Pigem on probleemiks lag nupuvajutuse jõudmisega ekraanil toimuvani (eks tihti läheb see handicapi kapsa aeda). Samas on need kõik juba vanad probleemid eelnevatest FIFAdest - ei midagi uut.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 12:18:42 vasta tsitaadiga

Tegin ka selle populaarse hazardi investeeringu ära, tegelt oleks tahtnud robbenit aga osutus liialt kalliks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 06.10.2014 13:10:03 vasta tsitaadiga

Kas keegi on neid work ratesid nö. katsetanud ka? Millisel positsioonil milline olema peaks? Prooviks ka ära..kui ei toimi, siis ei pea aega raiskama ja saab ilma suurema otsimiseta ostma hakata.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 13:59:23 vasta tsitaadiga

Naysayer kirjutas:
Kas keegi on neid work ratesid nö. katsetanud ka? Millisel positsioonil milline olema peaks? Prooviks ka ära..kui ei toimi, siis ei pea aega raiskama ja saab ilma suurema otsimiseta ostma hakata.

Seal pole midagi katsetada, ikka vajaduse järgi. Kui tahad, et mees nii ründes kui kaitses osaleks siis mõlemad work rated high või äärmisel juhul medium... keskkaitsjateks high attack ratega meest ilmselt ei taha keegi, nagu ka ründesse low attack work ratega jne... High/high puhul muidugi oluline ka, et staminat jaguks...
Eks enamikel on oma positsioonile ikka arvestatav work rate, aga leidub erandeid või eriavajadusi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 07.10.2014 21:02:41 vasta tsitaadiga

Mis kaartidega lihtne tradeda on? Olen siiamaani arvamusel, et mängijad enamasti pole parim variant selleks kui just ca 30k väärtusega või kallim mängija pole.
Odavate kaartidega on kasumiprotsent enamasti küll suur, aga kasum ise nii väike, et kuhugi ei jõua sellega.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 21:24:39 vasta tsitaadiga

Trade pile ju mingi nirune 30 kohta ainult. Käive peab ikka meeletu olema, et väikeste consumablesidega pappi koguda. 30-40k ehk päevas teenid, varsti paremate kaartide hinnad laes ning katsu siis selle 30k eest päevas omale 1 milli eest Robben osta (loomulikult läheb kogu raha vahe peal pakkidesse ja igasuguse muu jama peale, sest kes ikka kuu kaega coine viitsib/suudab koguda icon_lol.gif ).
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 22:15:33 vasta tsitaadiga

Div 7 sain 4:3 kaotuse sellise kaitse vastu http://www.futhead.com/15/players/6297/malik-couturier/compare/14-36804/14-38679/
Meeskonna chemistry oli ka mingi ~60. Ründes on mul Kalou ja Doumbia ning nendel meestel polnud mingi probleem järgi jõuda. Because f*ck physics !
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.10.2014 23:10:07 vasta tsitaadiga

parasitego kirjutas:
Trade pile ju mingi nirune 30 kohta ainult. Käive peab ikka meeletu olema, et väikeste consumablesidega pappi koguda. 30-40k ehk päevas teenid, varsti paremate kaartide hinnad laes ning katsu siis selle 30k eest päevas omale 1 milli eest Robben osta (loomulikult läheb kogu raha vahe peal pakkidesse ja igasuguse muu jama peale, sest kes ikka kuu kaega coine viitsib/suudab koguda icon_lol.gif ).
eelmise fifa pealt oli näha, kui coinid odavad, siis keskpärased mängijad olid odavad ja sisuliselt quick sellid - st mingi kompany oli 3k coini max jne icon_lol.gif

coinihinnad langevad hetkel kolinal

ostsin omale pullipärast tolle
http://www.futhead.com/15/players/39971/ronny/
shot power 99 icon_lol.gif

hetkel ehitan chemistryt offlines selle squadiga
https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=j4hl8D6NnLrOX:pc

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 07.10.2014 23:19:26 vasta tsitaadiga

Kompany vähemalt konsoolil oli küll 8-9k vähemalt kuni lõpuni.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 08.10.2014 11:39:56 vasta tsitaadiga

jaank, jah, aga tegu on PC teemaga.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 08.10.2014 14:59:35 vasta tsitaadiga

Kas ma olen ainuke, kel suluseisu korral mingit joont ei näita, et aru saaks, et üldse mingi suluseis oli? Mul lihtsalt näitab mingi x nurga alt pilti, kuid vahel pole mitte midagi aru saada..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 15:42:58 vasta tsitaadiga

Ka minul ei näita joont
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stenerik
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 17:06:11 vasta tsitaadiga

uus TOTW

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.10.2014 17:09:13 vasta tsitaadiga

ronaldole sifi ei saanud anda, muidu oleks messiga taas joonel olnud icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 08.10.2014 17:24:36 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
ronaldole sifi ei saanud anda, muidu oleks messiga taas joonel olnud icon_lol.gif


täpselt nii.
Nüüd muidugi international aga põhimõtte pärast loodan, et ronaldo ühe hattricki veel kütab, siis tahan kaarti näha küll.

Endale pakub Bonucci CB huvi ja Insigne LM, üks hetk võtan ligi ilmselt. Saan veidi meeskonda täiustada, see nädal jälle tõsine töö ja enne E pole võimalik mängida icon_smile.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 18:14:36 vasta tsitaadiga

krt lootsin et welbeck on IF
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.10.2014 19:22:32 vasta tsitaadiga

thanq kirjutas:
krt lootsin et welbeck on IF
ei saa IFi välja anda, kui ükspäev on hea, kuid teine päev on täielik flop
http://www.whoscored.com/Matches/829600/Live/England-Premier-League-2014-2015-Chelsea-Arsenal

offlines häirib ikkagi see, et raskusastme tõusmisel mängivad minu mehed sitasti
justkui slideritega muudetaks igasugu löögi- ja söödutugevused ebaühtlaseks ning minu mängijate jooksmine on ka nii, et ründajale järgi jookseb nagu noor rebane, kuid ~1 meetri perimeetris järsku enam ei jaksa, tõmbab lihtsalt tempo täiesti maha

lisaks on reaction täiesti persse keeratud, kui vähemalt world classiga mängida - nagu mingid downid oleks platsil

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 19:41:18 vasta tsitaadiga

mängin ka offlines praegu. Hetkel div 5. käsil ja tõepoolest world class tasemel on ikka nii uimased mängijad mul, et mine hulluks. lisaks ei suuda walcott üle joosta arvuti kaitsjaid, tundub, nagu arvutil on kaitsjad alati 85+ pace'iga ja midfield on skillereid täis, kes hoiavad ülihästi palli. Isegi kui vastasmeeskonnaks on 3,5 tärni meeskond. Ainus mängija hetke meeskonnas, kelles ma pole pettunud, on ramires.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 19:53:14 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
thanq kirjutas:
krt lootsin et welbeck on IF
ei saa IFi välja anda, kui ükspäev on hea, kuid teine päev on täielik flop
http://www.whoscored.com/Matches/829600/Live/England-Premier-League-2014-2015-Chelsea-Arsenal

offlines häirib ikkagi see, et raskusastme tõusmisel mängivad minu mehed sitasti
justkui slideritega muudetaks igasugu löögi- ja söödutugevused ebaühtlaseks ning minu mängijate jooksmine on ka nii, et ründajale järgi jookseb nagu noor rebane, kuid ~1 meetri perimeetris järsku enam ei jaksa, tõmbab lihtsalt tempo täiesti maha

lisaks on reaction täiesti <b>piixu</b> keeratud, kui vähemalt world classiga mängida - nagu mingid downid oleks platsil


See on järjekordne asi, mis vist kunagi ei muutu. Ma mäletan, et esimest korda soigusin selle jaburuse üle juba FIFA2000 (Poom, vuntsidega Zelinski või Oper ja kes seal kõik olid icon_razz.gif) ajal. Pallipuuted on vahel päris halenaljakad. Targema AI programmerimine vist võtaks liiga palju ressurssi ja aega ning EA puhul on mänge arendades üldjuhul rõhk vähe teistel asjadel.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.10.2014 19:59:41 vasta tsitaadiga

ma olen oma squadis Hannes Anieris väga üllatunud thumbs_up.gif
hulka parem, kui henri anier icon_biggrin.gif

ojamaal ka 4* skills, aga dribbling on nii pask, et iga puude lendab pall vähemalt meetrikaugusele thumbs_down.gif

*BS
bale teab, kuidas fifa 15 handicapist mööda minna

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2ppin
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 21:02:50 vasta tsitaadiga

Ostsin ühe õpetuse järgi endale kiirelt 70K BIN'ga Modricu (päeval juba hoidsin silma peal ja BIN hinnad oli seal 80-85K vahemikus). Oli see nüüd tark tegu ? icon_biggrin.gif Sain aru, et kolmapäeviti uute nädala tiimide välja tulekul hakatakse kiirelt odavalt asju maha parseldama. Peale ostu avastasin ühe price trackeri ja neid graafikuid jälgides tundub suht s*tt soovitus, sest teisipäevaks lähevadki hinnad lakke, kolmap hakatakse odavamalt müüma ja sealt edasi ainult langevad. Keegi oskab kommenteerida ?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 21:13:48 vasta tsitaadiga

P2ppin kirjutas:
Ostsin ühe õpetuse järgi endale kiirelt 70K BIN'ga Modricu (päeval juba hoidsin silma peal ja BIN hinnad oli seal 80-85K vahemikus). Oli see nüüd tark tegu ? icon_biggrin.gif Sain aru, et kolmapäeviti uute nädala tiimide välja tulekul hakatakse kiirelt odavalt asju maha parseldama. Peale ostu avastasin ühe price trackeri ja neid graafikuid jälgides tundub suht s*tt soovitus, sest teisipäevaks lähevadki hinnad lakke, kolmap hakatakse odavamalt müüma ja sealt edasi ainult langevad. Keegi oskab kommenteerida ?


Mis mängijakaartidesse puutub, siis kõige parem investeering on igasugused IF kaardid (eriti hõbedased, ootad paar kuud ja pärast ujud korraks coinides... seni kuni kõik pakkidesse oled pannud ja s*ttagi sealt ei saa icon_lol.gif ). Lühiajaliselt ja kiiresti teenimiseks kasuta consumables-kaarte, sest tavaliste mängijakaartidega äritsemine on paras ehku peale minek (kallimate/haruldaste meestega lihtsam, aga selleks peab piisavalt algkapitali olema).
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.10.2014 21:16:55 vasta tsitaadiga

P2ppin kirjutas:
Ostsin ühe õpetuse järgi endale kiirelt 70K BIN'ga Modricu (päeval juba hoidsin silma peal ja BIN hinnad oli seal 80-85K vahemikus). Oli see nüüd tark tegu ? icon_biggrin.gif Sain aru, et kolmapäeviti uute nädala tiimide välja tulekul hakatakse kiirelt odavalt asju maha parseldama. Peale ostu avastasin ühe price trackeri ja neid graafikuid jälgides tundub suht s*tt soovitus, sest teisipäevaks lähevadki hinnad lakke, kolmap hakatakse odavamalt müüma ja sealt edasi ainult langevad. Keegi oskab kommenteerida ?
õige on ise markeerida teatud mängija(d) ning jälgida noid mõne aja jooksul - passida võimalikult tihedalt ning tasub omada coine, et näiliselt odava hinnaga mees ära osta

see siiski kehtib pigem rare meeste puhul, ehk kui mingi rated 80 ilmub pea igasse rare gold packi, siis ei ole mõtet tollega raha teenida, kuna coin buyerid tapavad nonde mängijatega turu ära
olen ka märganud, et sel aastal on mängus compare pricega vaid osa kaarte nähtav ning webappiga näeb kõiki,
seega tasub ettevaatlik olla hindade määramisel

suure raha teenimiseks on muidugi veel hea passida peale announcemente võrgutööde või muu taolise jaoks, kuna paljud kasutajad ei passi nendele, siis võid saada viimase pakkumise kaardile hetkel, mil enam keegi teine pakkuda ei jõua thumbs_up.gif

see turg on keeruline teema ning kui on viitsimist, siis selle masterimisega on võimalik ratsa rikkaks saada, st võid hakata kasvõi ise coine müüma icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2ppin
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 21:37:12 vasta tsitaadiga

Okei, tegelikult polnudki kavas hetkel odavalt osta ja natukese pärast kasumiga maha müüa, pigem vajalik ost, et meeskonda tugevamaks teha, sest lugesin siit samast teemast, et heade mängijate hinnad hakkavad tõusma. Teise õpetuse kohaselt valisin ostu tegemise päevaks tänase, sest pidavat kõige madalamad hinnad olema. Nagu sai mainitud, siis sai hiljem graafikuid jälgitud ning tundub, et kindel trend juba välja kujunenud nende hindade loksumisel. Ilmselt arvasin petlikult, et hetkel hea aeg see mees ära osta, aga ei ole hullu icon_biggrin.gif .

Ise viimased päevad üldse särkidega äritsenud ja stabiilselt 20-30k kasumit päevas, olenevalt kuidas viitsin.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.10.2014 21:41:43 vasta tsitaadiga

P2ppin kirjutas:
Okei, tegelikult polnudki kavas hetkel odavalt osta ja natukese pärast kasumiga maha müüa, pigem vajalik ost, et meeskonda tugevamaks teha, sest lugesin siit samast teemast, et heade mängijate hinnad hakkavad tõusma. Teise õpetuse kohaselt valisin ostu tegemise päevaks tänase, sest pidavat kõige madalamad hinnad olema. Nagu sai mainitud, siis sai hiljem graafikuid jälgitud ning tundub, et kindel trend juba välja kujunenud nende hindade loksumisel. Ilmselt arvasin petlikult, et hetkel hea aeg see mees ära osta, aga ei ole hullu icon_biggrin.gif .

Ise viimased päevad üldse särkidega äritsenud ja stabiilselt 20-30k kasumit päevas, olenevalt kuidas viitsin.
kust sa neid graafikuid vaatasid

pigem inimesed müüvad kraami madalate hindadega siis, kui uus IF on välja loositud ja olemasolevad coinid otsa saavad

vanasti oli happy hour'id 1h või lühiajalised, fifa 14 saati on kõik happy hourid olnud pikaajalised, ehk ei ole olnud häid ostmismomente
samuti ei ole olnud võimalusi luckida pakkidega

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2ppin
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 21:48:33 vasta tsitaadiga

http://fifaaddiction.com/ultimate-team/price-guide/ siit vaatasin. Hetkel turul olevaid asju ütleb küll väga täpselt. Kohe kui nägin siit ,et 1min tagasi tuli 70 BIN, siis läksin võtsin ära. Nende keskmiste osas kindel ei ole, aga ei tundu küll ,et valetaks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jewman
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2014




sõnum 08.10.2014 21:52:39 vasta tsitaadiga

Võtsin siis ka FIFA 15 demo ette, et näha kas on mõtet osta jne. WOW! Viimane FIFA oli mul 13 ning võrreldes sellega on edasiminek imeline! Animatsioonid ning kontroll mängijate üle on suurepärane!
Kust praegu mängu kõige odavamalt soetada saaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 21:59:37 vasta tsitaadiga

Esimene update tuli ka. http://forum.ea.com/uk/posts/list/0/2955705.page
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 08.10.2014 22:24:59 vasta tsitaadiga

Jewman, Mehhiko Origin ilmselt.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2ppin
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2014 22:38:29 vasta tsitaadiga


Kas need punased lülid mõjutaksid kuidagi mängijate esitust ? Kui team chemistry 100 ning mängijate enda oma ka kõigil 10, siis ei tohiks vahet olla ju ?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.10.2014 22:41:00 vasta tsitaadiga

P2ppin kirjutas:

Kas need punased lülid mõjutaksid kuidagi mängijate esitust ? Kui team chemistry 100 ning mängijate enda oma ka kõigil 10, siis ei tohiks vahet olla ju ?
ei
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 10.10.2014 01:48:10 vasta tsitaadiga

väga lamp, juhin 5-1 , umbes 70 minutil löön veel ühe värava, samal ajal tüüp disconnectib kui celebration hakkab. ja wow! mina saan kaotuse kirja!

täitsa lamp: järgmine mäng, mingi 15 minut käimas, kutt disconnectib: ma läksin 1vs1, ... ja mõtlen et jälle saan kaotuse kirja.. aga oh ei, viigipunkti! (seis oli 0 :0) väga lamp asi toimub hetkel.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2014 13:38:59 vasta tsitaadiga

keegi oskab anda soovitust, kuidas arvuti vastu mängides efektiivselt tacklingut teha? Alati lendab pall paari meetri kaugusele järgmise vastasmängija kätte. Ometigi suudab arvuti minu mängijalt üli kergelt palli kätte saada, ilma et pall kaugustesse lendaks. Sama probleemiga vaevlesin ka fifa14s. Lisaks vilistab kohtunik iga natukenegi füüsilisema kontakti vastasmängijaga veaks, väga raske on puhtalt palli kätte saada. Praegune taktika on lihtsalt survestamine, kuni lüüakse pall puhtaks või eksitakse sööduga.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2014 16:06:22 vasta tsitaadiga

thanq kirjutas:
keegi oskab anda soovitust, kuidas arvuti vastu mängides efektiivselt tacklingut teha? Alati lendab pall paari meetri kaugusele järgmise vastasmängija kätte. Ometigi suudab arvuti minu mängijalt üli kergelt palli kätte saada, ilma et pall kaugustesse lendaks. Sama probleemiga vaevlesin ka fifa14s. Lisaks vilistab kohtunik iga natukenegi füüsilisema kontakti vastasmängijaga veaks, väga raske on puhtalt palli kätte saada. Praegune taktika on lihtsalt survestamine, kuni lüüakse pall puhtaks või eksitakse sööduga.

Ega ilmselt raskemate raskustega keegi ei võta CPUlt naljalt palli ära. Ma üldiselt vastaste poolel üritan rämedat survet anda kui on võimalus mängija nurka suruda. Kui saab üle välja siis kannatlikult kaitsesse sööduliine kinni panema kuni eksivad. Aga üldiselt CPU vastu mängimine pole see fifa kuigi nauditav minu arust, vähemalt legendary raskus on küll selline, mis ajas igasuguse isu offline divisioni teha vahepeal, vägisi vägevalt vägistades lõpuks siiski sai selle div 1 tiitli ära võetud... uuesti küll ei viitsi, pole seda geberniiti väärt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2014 16:14:54 vasta tsitaadiga

eile siis proovisin CPU vastu üle mitme aasta. Legendary raskusega, mina olin Manu ja vastane oli Man City. 4-2-2-2 taktika ja tuli 3-2 võit ära.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 10.10.2014 19:36:21 vasta tsitaadiga

EA peaks patchi laskma, kus vsync ja aa optionid on. Replayd ja need stseenid, kus kaarte antakse jms. peaksid just ilusad olema..vaadake neid käsi. Suht inetu..
http://www.upload.ee/image/4301684/asd.jpg
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 15 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.