Ega vahet pole kas PG-13 või mitte, Fox'ilt asjalikku Deadpool'i niikuinii ei tule. CHIMICHANGAS'e spämm ja "It's funny because I'm breaking the fourth wall!" Deadpool ise on ka raudselt filmis täiesti ühedimensiooniline karakter. Mõttetu cashgrab.
Scart, kui sa teed postituse siis enne sisestamist hinda kui suur osa lugejatest aru saab mida sa öelda tahad ja kui kekpärane AHV ei saa siis proovi uuesti. Omaarust postitad mingi uudise ja siis hakkad mölisema kui kõik sellest aru ei saa (nii nagui sina tahad). Teemaks on filmielamused ja mitte kõik ei pea olema kursis koomuskite inside worldiga. Seniks tõmba oma sõnavarast maha "ikka". _________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Scart, kui sa teed postituse siis enne sisestamist hinda kui suur osa lugejatest aru saab mida sa öelda tahad ja kui kekpärane AHV ei saa siis proovi uuesti. Omaarust postitad mingi uudise ja siis hakkad mölisema kui kõik sellest aru ei saa (nii nagui sina tahad). Teemaks on filmielamused ja mitte kõik ei pea olema kursis koomuskite inside worldiga. Seniks tõmba oma sõnavarast maha "ikka".
Kes aastal 2014 ei tea Deadpooli, well... see on tema mure. Ja seda veel eriti peale paar kuud tagasi välja lastud Deadpooli test footaget, mis on ka siit samast teemast läbi käinud.
Kes aastal 2014 ei tea Deadpooli, well... see on tema mure. Ja seda veel eriti peale paar kuud tagasi välja lastud Deadpooli test footaget, mis on ka siit samast teemast läbi käinud.
Pigem on nii, et kui keegi ei tea, on see sinu jaoks tragöödia, teistel on, well... savi.
Uskumatu vinku oled sa ikka _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
tom saab 9 sanga selle filmi eest. 1 sang läheb liiga paljude korduste eest maha
paha küll tunnistada, aga ma olen pettunud positiivselt _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
9/10 on veidi palju aga 7,5/10 annab välja küll.
Üks väheseid viimase aja filme, mida kodus "kordusena" vaadates ka huvitav jälgida oli.
Godzilla jäi "kodukinos" lahjaks ja Transformerite ajal jäin enne lõppu hoopis tukkuma... Tuli järgmisel päeval viimased 45min uuesti üle vaadata.
Transformerid tahaksid hädasti "fan edition"-t saada, läilat sisu oli liiast. 2h peale paras kokku lõigata. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Scart, kah tulev epic värk vä?
Tundub rohkem nagu Naksitrallide tase tulema... _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Nats veidrad nägid välja need elukad. Aga ehk film seletab _________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
ma ikka ootan mingit head filmi see aasta, aga ei midagi. ainult mingid turtlessid, transformerid ja xmännid ja ahhh käige,...
milline on hea film, Tuulest viidud?
Tundub, et sa peab suunda muutma ja ameerika kinotööstusele selja pöörama. Vaata euroopa ja aasia poole _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Üks nendest filmidest, mida ma vaadata ei saa, kuna kaamera tõmblemine ajab iiveldama
iiveldama just ei aja, aga jah, ei meeldi mulle need tõmblevad kaamerad samuti, sp ei vaatagi neid _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Transformerite viimases filmis oli jälle nii palju tegelasi ja nii palju erinevaid "lugusid" ja kokku tuli lihtsalt üks puder ja kapsad. Ootasin paremat _________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum M: E36 varuosad
Meenub katkendlikult üks film, kus noored autos "lällariga" lollitasid rekkameestega ja siis üks psühh neid jälitama asus. Teab keegi, millega tegu võiks olla?
Meenub katkendlikult üks film, kus noored autos "lällariga" lollitasid rekkameestega ja siis üks psühh neid jälitama asus. Teab keegi, millega tegu võiks olla?
Transvormereid peaks tulema siis või? Ja BFM on imo vähemalt muu maailma silmis küll üsnagi tõsiseltvõetav kool Eriti kui Eesti väiksust ja piiratud ressursse arvestada. _________________ verba volant, scripta manent Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Transvormereid peaks tulema siis või? Ja BFM on imo vähemalt muu maailma silmis küll üsnagi tõsiseltvõetav kool Eriti kui Eesti väiksust ja piiratud ressursse arvestada.
Sealt koolist midagi silmapaistvat ka tulnud on peale esimese mõistliku avafilmi järel "intelligentseid filme" tegema hakkavate tühikargajate? Tänapäeva noorte tegijate kraamist olen küll vist ainult toda vasaku jala filmi vaadanud 10 minutit, mille puhul vahetasin kanalit, sest kümnendal minutil kepiti autos keset Tallinnat. Ma ausalt öeldes hindan ennast sellisest rämpsust natuke kõrgemal seisvaks.
Eestist pärit tehnikamehed töötavad Hollywoodis, efektimehed teevad kangeima klassi blockbusterite efekte ning vähemalt üks kaameramees filmib iga aasta planeedi suurimaid staare, aga kohapealne toodang on umbes muu maailma eelmise sajandi 70ndate tasemel, mille peamiseks võtteks on lavastajate omavaheline mõõduvõtt kõige pikemalt kaamerasse suuta vahtiva masendunud näoga teatrinäitlejast.
No aga saage kokku 100 milli euri, küll need ära karanud staarid tulevad siis selleks ajaks kohale _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Transvormereid peaks tulema siis või? Ja BFM on imo vähemalt muu maailma silmis küll üsnagi tõsiseltvõetav kool Eriti kui Eesti väiksust ja piiratud ressursse arvestada.
Sealt koolist midagi silmapaistvat ka tulnud on peale esimese mõistliku avafilmi järel "intelligentseid filme" tegema hakkavate tühikargajate? Tänapäeva noorte tegijate kraamist olen küll vist ainult toda vasaku jala filmi vaadanud 10 minutit, mille puhul vahetasin kanalit, sest kümnendal minutil kepiti autos keset Tallinnat. Ma ausalt öeldes hindan ennast sellisest rämpsust natuke kõrgemal seisvaks.
Eestist pärit tehnikamehed töötavad Hollywoodis, efektimehed teevad kangeima klassi blockbusterite efekte ning vähemalt üks kaameramees filmib iga aasta planeedi suurimaid staare, aga kohapealne toodang on umbes muu maailma eelmise sajandi 70ndate tasemel, mille peamiseks võtteks on lavastajate omavaheline mõõduvõtt kõige pikemalt kaamerasse suuta vahtiva masendunud näoga teatrinäitlejast.
no sul on siinkohas vabadust sponsoreerida Eesti filmitööstus selliselt, et ainult puhtakujulised filminäitlejad ära elaksid. _________________ verba volant, scripta manent Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Käisin Ilmar Raagi viimast saavutust vaatamas. Hoopis teine tera kui enamik Eesti lobi.
Ma ei tule tagasi.
See oli hea film. Depressiivne aga hea. Vist on isegi mingi auhinna juba saanud. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
No aga saage kokku 100 milli euri, küll need ära karanud staarid tulevad siis selleks ajaks kohale
Ka võrdlemisi väikeste summadega on häid filme tehtud, kuid Eestis paistavad standardid kahjuks üsnagi madalad olevat ja keegi ei üritagi midagi väga head luua.
Eestist pärit tehnikamehed töötavad Hollywoodis, efektimehed teevad kangeima klassi blockbusterite efekte ning vähemalt üks kaameramees filmib iga aasta planeedi suurimaid staare, aga kohapealne toodang on umbes muu maailma eelmise sajandi 70ndate tasemel, mille peamiseks võtteks on lavastajate omavaheline mõõduvõtt kõige pikemalt kaamerasse suuta vahtiva masendunud näoga teatrinäitlejast.
See ongi Eesti filmikunsti üks suurimaid hädasid - kui mõni erand välja arvata, siis teatrinäitleja reeglina filmi ei sobi...
Aga olla Eestis ainult filminäitleja on luksus _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kindlasti ootamist väärt _________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.