Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2014 01:47:13 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Peaaegu kõik filmid, mille peale sa siin vaimselt onaneerid, on PG-13 reitinguga, nii et milles probleem?


Sa ikka tead kes on Deadpool või paugud suusoojaks?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 21.09.2014 06:02:51 vasta tsitaadiga

Ega vahet pole kas PG-13 või mitte, Fox'ilt asjalikku Deadpool'i niikuinii ei tule. CHIMICHANGAS'e spämm ja "It's funny because I'm breaking the fourth wall!" Deadpool ise on ka raudselt filmis täiesti ühedimensiooniline karakter. Mõttetu cashgrab.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2014 09:18:21 vasta tsitaadiga

Scart, kui sa teed postituse siis enne sisestamist hinda kui suur osa lugejatest aru saab mida sa öelda tahad ja kui kekpärane AHV ei saa siis proovi uuesti. Omaarust postitad mingi uudise ja siis hakkad mölisema kui kõik sellest aru ei saa (nii nagui sina tahad). Teemaks on filmielamused ja mitte kõik ei pea olema kursis koomuskite inside worldiga. Seniks tõmba oma sõnavarast maha "ikka".
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2014 10:06:03 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Scart, kui sa teed postituse siis enne sisestamist hinda kui suur osa lugejatest aru saab mida sa öelda tahad ja kui kekpärane AHV ei saa siis proovi uuesti. Omaarust postitad mingi uudise ja siis hakkad mölisema kui kõik sellest aru ei saa (nii nagui sina tahad). Teemaks on filmielamused ja mitte kõik ei pea olema kursis koomuskite inside worldiga. Seniks tõmba oma sõnavarast maha "ikka".


Kes aastal 2014 ei tea Deadpooli, well... see on tema mure. Ja seda veel eriti peale paar kuud tagasi välja lastud Deadpooli test footaget, mis on ka siit samast teemast läbi käinud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.09.2014 10:09:39 vasta tsitaadiga

sa oled ikka narr icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2014 10:59:09 vasta tsitaadiga

Maleficent 4/10
Edge of Tomorrow 8/10
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 21.09.2014 11:22:38 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:

Kes aastal 2014 ei tea Deadpooli, well... see on tema mure. Ja seda veel eriti peale paar kuud tagasi välja lastud Deadpooli test footaget, mis on ka siit samast teemast läbi käinud.


Pigem on nii, et kui keegi ei tea, on see sinu jaoks tragöödia, teistel on, well... savi.
Uskumatu vinku oled sa ikka icon_lol.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2014 20:04:16 vasta tsitaadiga

Edge of Tomorrow....

tom saab 9 sanga selle filmi eest. 1 sang läheb liiga paljude korduste eest maha

paha küll tunnistada, aga ma olen pettunud positiivselt thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2014 20:14:51 vasta tsitaadiga

9/10 on veidi palju aga 7,5/10 annab välja küll.
Üks väheseid viimase aja filme, mida kodus "kordusena" vaadates ka huvitav jälgida oli. thumbs_up.gif

Godzilla jäi "kodukinos" lahjaks ja Transformerite ajal jäin enne lõppu hoopis tukkuma... Tuli järgmisel päeval viimased 45min uuesti üle vaadata.
Transformerid tahaksid hädasti "fan edition"-t saada, läilat sisu oli liiast. 2h peale paras kokku lõigata. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2014 23:59:40 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Esimene suure eelarvega saurusefilm, kus ringi silkavad sulgedega dinod.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 00:35:29 vasta tsitaadiga

Scart, kah tulev epic värk vä? icon_lol.gif
Tundub rohkem nagu Naksitrallide tase tulema...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 11:17:16 vasta tsitaadiga

Nats veidrad nägid välja need elukad. Aga ehk film seletab icon_smile.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 11:21:07 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Esimene suure eelarvega saurusefilm, kus ringi silkavad sulgedega dinod.

So om määnegi latsile mõeldu kinu.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2014 02:47:27 vasta tsitaadiga

Transformers: Age of Extinction
http://www.imdb.com/title/tt2109248/

thumbs_up.gif Väga positiivselt üllatunud, parim film kogu seeriast, põnev algusest lõpuni.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 23.09.2014 09:51:00 vasta tsitaadiga

ma ikka ootan mingit head filmi see aasta, aga ei midagi. ainult mingid turtlessid, transformerid ja xmännid ja ahhh käige,...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2014 10:07:11 vasta tsitaadiga

Rinaldo kirjutas:
ma ikka ootan mingit head filmi see aasta, aga ei midagi. ainult mingid turtlessid, transformerid ja xmännid ja ahhh käige,...
milline on hea film, Tuulest viidud?
Tundub, et sa peab suunda muutma ja ameerika kinotööstusele selja pöörama. Vaata euroopa ja aasia poole icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2014 10:23:16 vasta tsitaadiga

Siit nimekirjast leiab kindlasti miskit kvaliteetset vaatamiseks: http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_filmide_loend
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2014 10:26:03 vasta tsitaadiga

As Above, So Below

Link


Üle pika aja käisin kinos ja ei pidanud pettuma.
Tõsi, kellele "found footage" filmid ei meeldi, ei meeldi arvatavasti ka see. Mina see pole. thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2014 10:33:14 vasta tsitaadiga

Üks nendest filmidest, mida ma vaadata ei saa, kuna kaamera tõmblemine ajab iiveldama thumbs_down.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2014 10:50:39 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Üks nendest filmidest, mida ma vaadata ei saa, kuna kaamera tõmblemine ajab iiveldama thumbs_down.gif
iiveldama just ei aja, aga jah, ei meeldi mulle need tõmblevad kaamerad samuti, sp ei vaatagi neid
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2014 14:31:40 vasta tsitaadiga

Päris huvitav film on kahe silma vahele jäänud icon_eek.gif thumbs_up.gif
http://www.solariskino.ee/et/kinokavad/kutsuge-mccall/

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2014 15:07:42 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Päris huvitav film on kahe silma vahele jäänud icon_eek.gif thumbs_up.gif
http://www.solariskino.ee/et/kinokavad/kutsuge-mccall/


Neljapäeval esilinastub. Kuna olen D. Washingtoni fänn, siis raudkindlalt kohal. Mees teeb kulda.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rometl6
HV vaatleja
Rometl6

liitunud: 11.11.2010




sõnum 23.09.2014 17:50:58 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
As Above, So Below
Spoiler Spoiler Spoiler


Üle pika aja käisin kinos ja ei pidanud pettuma.
Tõsi, kellele "found footage" filmid ei meeldi, ei meeldi arvatavasti ka see. Mina see pole. thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

Treileri järgi pakuksin filmile hindeks 5.8/10 kuni 6.2/10.
Praegu vaatasin, et IMDb's on hinne 6.2, kuid see võib veel muutuda.

Eks kunagi vaatan ka terve filmi ära, kuid kinno seda vaatama ei läheks.


Betamax kirjutas:
Päris huvitav film on kahe silma vahele jäänud icon_eek.gif thumbs_up.gif
http://www.solariskino.ee/et/kinokavad/kutsuge-mccall/

Kui see jäi kahe silma vahele, siis võib-olla jäi ka John Wick.
http://goodmovies4u.com/tube/John-Wick-trailer
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2014 20:27:46 vasta tsitaadiga

Ei ole jäänud, kuid McCall tundub hetkel paremana.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rometl6
HV vaatleja
Rometl6

liitunud: 11.11.2010




sõnum 24.09.2014 05:42:54 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
McCall tundub hetkel paremana.

Seda küll, kuigi Hit-Girl peaks nende gangsteritega ka ise toime tulema icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2014 07:37:25 vasta tsitaadiga

Transformerite viimases filmis oli jälle nii palju tegelasi ja nii palju erinevaid "lugusid" ja kokku tuli lihtsalt üks puder ja kapsad. Ootasin paremat
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2014 00:39:32 vasta tsitaadiga

Begin Again käisin vaatamas

http://www.imdb.com/title/tt1980929/
Ratings: 7,6/10 from 17 510 users

Päris hea tükk oli.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2014 13:15:25 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2014 19:45:10 vasta tsitaadiga

Meenub katkendlikult üks film, kus noored autos "lällariga" lollitasid rekkameestega ja siis üks psühh neid jälitama asus. Teab keegi, millega tegu võiks olla?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2014 19:48:13 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Meenub katkendlikult üks film, kus noored autos "lällariga" lollitasid rekkameestega ja siis üks psühh neid jälitama asus. Teab keegi, millega tegu võiks olla?


Joy Ride
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2014 19:51:06 vasta tsitaadiga

jules, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 29.09.2014 14:40:20 vasta tsitaadiga

Midagi hakkab tulema.
Denzeli The Equalizer ja The Guest.

viimati sai sõbraga vaadatud Identity(2003) http://www.imdb.com/title/tt0309698/?ref_=nv_sr_4
ei teagi, üsna kehva aga piisavalt huvitav, et lõpuni ära vaadata.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 19:46:28 vasta tsitaadiga

--
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 15.06.2024 05:45:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 20:50:13 vasta tsitaadiga

Mingi järgmine tüüpiline masendav Eesti film thumbs_down.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 21:22:47 vasta tsitaadiga

Kui austatud filmikriitikud kiidavad ja mingitel festivalidel auhindu saab, siis on järjekordne kodumaine väärtfilm.
Toomik oli ju see purkiroojaja?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 21:24:23 vasta tsitaadiga

--
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 15.06.2024 05:45:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 21:26:40 vasta tsitaadiga

püha tõnul pole häda midagi, on ikka kordades hullemaid "diipe" filme mida suure suuga kiidetakse.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2014 05:41:41 vasta tsitaadiga

Nii kaua kuni meil pole tõsiseltvõetavat filmikooli, tulebki ainult Tõnu kiusamisi või siis "uue kooli" roppusi täis mannetusi a la Vasaku jala reede.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2014 08:08:58 vasta tsitaadiga

Transvormereid peaks tulema siis või? Ja BFM on imo vähemalt muu maailma silmis küll üsnagi tõsiseltvõetav kool icon_rolleyes.gif Eriti kui Eesti väiksust ja piiratud ressursse arvestada.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2014 08:31:02 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Transvormereid peaks tulema siis või? Ja BFM on imo vähemalt muu maailma silmis küll üsnagi tõsiseltvõetav kool icon_rolleyes.gif Eriti kui Eesti väiksust ja piiratud ressursse arvestada.


Sealt koolist midagi silmapaistvat ka tulnud on peale esimese mõistliku avafilmi järel "intelligentseid filme" tegema hakkavate tühikargajate? Tänapäeva noorte tegijate kraamist olen küll vist ainult toda vasaku jala filmi vaadanud 10 minutit, mille puhul vahetasin kanalit, sest kümnendal minutil kepiti autos keset Tallinnat. Ma ausalt öeldes hindan ennast sellisest rämpsust natuke kõrgemal seisvaks.

Eestist pärit tehnikamehed töötavad Hollywoodis, efektimehed teevad kangeima klassi blockbusterite efekte ning vähemalt üks kaameramees filmib iga aasta planeedi suurimaid staare, aga kohapealne toodang on umbes muu maailma eelmise sajandi 70ndate tasemel, mille peamiseks võtteks on lavastajate omavaheline mõõduvõtt kõige pikemalt kaamerasse suuta vahtiva masendunud näoga teatrinäitlejast.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2014 09:11:05 vasta tsitaadiga

No aga saage kokku 100 milli euri, küll need ära karanud staarid tulevad siis selleks ajaks kohale icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2014 09:21:44 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
namstoop kirjutas:
Transvormereid peaks tulema siis või? Ja BFM on imo vähemalt muu maailma silmis küll üsnagi tõsiseltvõetav kool icon_rolleyes.gif Eriti kui Eesti väiksust ja piiratud ressursse arvestada.


Sealt koolist midagi silmapaistvat ka tulnud on peale esimese mõistliku avafilmi järel "intelligentseid filme" tegema hakkavate tühikargajate? Tänapäeva noorte tegijate kraamist olen küll vist ainult toda vasaku jala filmi vaadanud 10 minutit, mille puhul vahetasin kanalit, sest kümnendal minutil kepiti autos keset Tallinnat. Ma ausalt öeldes hindan ennast sellisest rämpsust natuke kõrgemal seisvaks.

Eestist pärit tehnikamehed töötavad Hollywoodis, efektimehed teevad kangeima klassi blockbusterite efekte ning vähemalt üks kaameramees filmib iga aasta planeedi suurimaid staare, aga kohapealne toodang on umbes muu maailma eelmise sajandi 70ndate tasemel, mille peamiseks võtteks on lavastajate omavaheline mõõduvõtt kõige pikemalt kaamerasse suuta vahtiva masendunud näoga teatrinäitlejast.


no sul on siinkohas vabadust sponsoreerida Eesti filmitööstus selliselt, et ainult puhtakujulised filminäitlejad ära elaksid. thumbs_up.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.09.2014 10:37:38 vasta tsitaadiga

Käisin Ilmar Raagi viimast saavutust vaatamas. Hoopis teine tera kui enamik Eesti lobi.
Ma ei tule tagasi.

See oli hea film. Depressiivne aga hea. Vist on isegi mingi auhinna juba saanud.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rometl6
HV vaatleja
Rometl6

liitunud: 11.11.2010




sõnum 30.09.2014 13:57:02 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
No aga saage kokku 100 milli euri, küll need ära karanud staarid tulevad siis selleks ajaks kohale icon_biggrin.gif


Ka võrdlemisi väikeste summadega on häid filme tehtud, kuid Eestis paistavad standardid kahjuks üsnagi madalad olevat ja keegi ei üritagi midagi väga head luua.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2014 14:25:17 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:

Eestist pärit tehnikamehed töötavad Hollywoodis, efektimehed teevad kangeima klassi blockbusterite efekte ning vähemalt üks kaameramees filmib iga aasta planeedi suurimaid staare, aga kohapealne toodang on umbes muu maailma eelmise sajandi 70ndate tasemel, mille peamiseks võtteks on lavastajate omavaheline mõõduvõtt kõige pikemalt kaamerasse suuta vahtiva masendunud näoga teatrinäitlejast.

See ongi Eesti filmikunsti üks suurimaid hädasid - kui mõni erand välja arvata, siis teatrinäitleja reeglina filmi ei sobi...
Aga olla Eestis ainult filminäitleja on luksus thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 30.09.2014 16:25:35 vasta tsitaadiga

Ma vist vaatasin Gozilla screenerit vms, igal juhul kui ma eile vaatasin, siis tundus nagu dejavu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2014 19:11:02 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2014 20:50:33 vasta tsitaadiga

MatchMaker, Läheb listi thumbs_up.gif . Esimene osa meeldis. Teine...mitte nii väga. Loodetavasti kolmas tuleb jälle hea thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2014 20:58:26 vasta tsitaadiga

Liam Neeson on krdi hea näitleja.

Kindlasti ootamist väärt thumbs_up.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2014 21:14:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kindlasti ootamist väärt

Kindlasti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.