|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Gangrel
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2008
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Martman
HV vaatleja
liitunud: 07.05.2005
|
10.09.2014 20:29:32
|
|
|
5+ post Gangrel
Lisaksin sinna veel tõrtsu mugavama variandi online skilltree kalkulaatorist - https://poebuilder.com/
Ja kellel plaan on ikkagi tõsisemalt mõnda hardcore liigat ragistama hakata, siis soovitan kindlasti endale mõned macrod enne tekitada
F2 = /remaining - näitab mitu monsterit zones/mapis on veel elus
F3 = /oos (out of sync) - toob su characteri välja serveri ja sinu enda positsiooni vahelisest nihkest
F4 = /itemlevel - näitab itemi levelit (enne pead kursori itemi kohale viima)
XButton1(backi nupp hiirel) logout macro - logib nupuvajutusega välja
5-minutiline macro installimise õpetus siin: https://www.youtube.com/watch?v=H_hirS7jrFU
Macrod kindlasti abiks ka softcore liigades, eriti 3 esimest, aga logout macro hardcores on musthave (eriti meleedel ja eriti beyondis), kui ei ole sihilik plaan uuesti ja uuesti rerollida
viimati muutis Martman 10.09.2014 23:07:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gangrel
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2008
|
10.09.2014 21:26:06
|
|
|
Poebuilder on kah hea variant aga hetkel ei julenud soovitada- vähemalt kui 1.2.0 skiltree muudatus tuli siis oli ta veits bugine ja kippus jama ajama kohati. Lisaks tolle saidi omajal on ka probleeme serveri rendimaksuga (ei saa piisavalt annetusi) ja paistab suht läbipõlenud olevat, mis tavaliselt viib ka lohakuseni. Hetkel muidu tundub jälle korras olevat.
Macrod on jah nummid asjad HC-s. Softis muutuvad nad olulisemaks end-games ehk lvl 83+ kui see -10% XP "surma maks" võib sageli tähendada mitme tunni töö raisku minekut.
EDIT: Muidu 5+ post macrode kirjeldamise eest. Ise pole neid kasutanud ja ei osanud midagi asjaliku seal soovitada.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
11.09.2014 17:52:39
|
|
|
Sai ka jälle alustatud, viimati vist pelasin beta ajal 2011a. Siiani on kõik ilus ja huvitav, läksin evasion rangeri teed esialgu.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[raVen]
HV kasutaja
![[raVen] [raVen]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/23650cbde6e8e8235986ac97e94a6600.jpg)
liitunud: 30.01.2003
|
19.09.2014 14:43:09
|
|
|
Duelistiga endgames, hea kõrge DPSiga bossimischar, aga endgame kohta elu madal, nii et hakkan passiive survivali peale respeccima. Resistid nii 80-85% mercilessis, ainult chaos miinustes.
Hetke skillid:
Rünnak: Double Strike + Melee Physical Damage + Life Gain on Hit + Multistrike (pole 5-linki Melee Splashi või Faster Attacksi lisamiseks, aga leveldan ka neid)
Kaitse: Cast when Damage Taken + Molten Shell + Rejuvenation Totem + Increased Duration
Aurad: Hatred + Herald of Ash + Reduced Mana Cost (Leveldan Hastet passiivselt ja Blood Magicut juhuks, kui 3 aurat tööle saan)
Mobiilsuseks Leap Slam.
Proovisin Dual Strike ja Melee Splash kombinatsioone ka, aga osutusid Double Strikest aeglasemaks. Tuleviku ründeskilliks leveldan Reavet, hetkel ei saa kasutada, kuna kasutan kirvest.
Üldiselt ajasin kogu mängu läbi kauplemata, alles Lv60 soetasin 16 chaose eest Wings of Enthropy kirve (hea dämm, 2H dualwield) ja Belly of the Beast armori (+35% elu ja näpuotsaga resiste).
Lisan eelnevatele headele nõuannetele mõned põhitõed, kuidas algaja orbe teenida saab. Exaltide maast leidmist võibki ootama jääda, palju lihtsam on koguda chaoseid ja neid vajadusel vahetada.
Koguda tasub Alteratione, neid saab siniseid asju vendorile müües ja siis Transmutationide eest ostes (aeglane) või magic findiga siniseid ja kollaseid idenditud asju vendorile müües (kiirem ja mugavam, aga päris alguses põletab idendiscrollid kiiresti läbi).
Asju korjates pigem eelistada väikeseid asju, sest makstakse niikuinii ühepalju ja väikeseid mahub korraga kotti rohkem, ei pea nii tihti linnavahet nõeluma.
Alati tasub üles korjata kõik itemid, millel on kõik 3 värvi omavahel lingitud (selle eest saab vendorilt Chromaticu) ja 6slot itemid (7 jewelleri).
Pudeleid ja vb ka muud träni (nooled äkki) ca 3tk ühesugust korraga vendorile müües saab vastu klass kangema samasuguse itemi.
Alteratione on juba lihtne müüa teistele mängijatele (15-16:1chaos) või osta vendorilt nende eest esialgu Jewellere ja siis Fusione, mida saab iga kell 2:1 Chaoseks vahetada.
Hindu tasub muidugi jälgida, veidral kombel püüab enamus kokkuostjaid orbe osta madalama hinnaga kui vendor (kehitab õlgu). Niimoodi passiivselt ca 100 chaose jagu valuutat kokku ajanud.
Ise kasutan poe.xyz.is hinnavõrdluseks, osta pole sealt siiani proovinud, aga katsun mängus sama hinnaga hakkama saada.
viimati muutis [raVen] 19.09.2014 19:47:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Verdungo
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2014
|
19.09.2014 14:57:55
|
|
|
| Mida sa aoe skillina kasutad? Tulevikus reave okei, aga praegu ajad ainult multistrikega läbi? Sellep soovitasingi melee splashi, asenda life gain on hit ja clearid kiiremini.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karm
HV vaatleja
liitunud: 23.09.2003
|
19.09.2014 15:45:12
|
|
|
Alustasin Witch-summoneriga ja lvl 40 hetkel ning tundub kuidagi väga tuim
Kasutan praegu zombiesi ja suuremate pakkide juures panen skeletonid ka välja (hetkel 8 max), leidsin maast tabula rasa ja zombid+skeletonid on lingitud kõik erinevate minion buff skillidega (resists+life+damage+life on hit)
Spellina kasutan freeze pulse (LMP-ga lingitud), aga suuremate pakkide juures tegelen siiski ellu jäämisega ja ringi ratast jooksmisega (tegelt 1k elu, 174 energy shieldi ja resiste kasutan vastavalt nopriku guidile, hetkel 60+ fire ja 50+ coldi, kuna crueli act 1-s)
Aga vaikselt hakkan kahetsema et sellise buildi valisin, videodest vaadates tunduvad igast melee attackid ja hüppamised palju huvitavamad ning väga ei kujuta ette kuidas ma act 1 viimase bossi cruelis isegi maha saan, kuigi zombidel on ~1k elu juba, aga igasuguse suurema aoe dammi peale surevad liiga kiirelt (Ehk peaks raise spectre mängu tooma skeletonide asemel?). Zombide taas elustamiseks (kui corpse ei ole) kasutan desecrate-i. (mida muidu kasutan selle tüübi välja toomiseks kes minionidele boonust mõneks sekundiks annab)
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[raVen]
HV kasutaja
![[raVen] [raVen]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/23650cbde6e8e8235986ac97e94a6600.jpg)
liitunud: 30.01.2003
|
20.09.2014 15:12:17
|
|
|
Jah, ainult multistrike. Molten strike on ka, aga see pole millegi kasulikuga lingitud (natuke slotiprobleem ka, gemme juba on). Sellepärast Reavet leveldangi, aga pole sobivat relva leidnud.
Proovin uuesti melee splashi switchida, kuigi hetkel max 4slot - kusjuures leidsin just esimese 6link valge eva armori ja nuputan, kas oleks mõistlik kasutusele võtta või vahetada def armori vastu. 3tk 5link int armoreid on ka kogunenud, kui keegi peaks vajama.
Karm, melee on päris fun, mul duelist esimene melee (kuigi maradöör oleks parem tank), varem tegin damage over time eva rangeri ja cold/fire crit witchi.
Kui palju eest ära jooksed, tasuks kaaluda Searing Bond damage over time tootemit, see tundub väga tugev olema (sisuliselt ainuke asi, mille peale ma pottima hakkan, ja kiiresti).
Kui rampages oled, siis mul on natuke minioni geari vist kogunenud, kui maha pole müünud. IGN iDueli
Edit: Melee Splash on pakkide hävitamiseks tõhus tõesti. Dual Strike teeb küll 1,8k rohkem dämmi, sest Double Strike ei arvesta mu kirve off-hand chaos damaget, aga tundub tublisti aeglasem. Bossimiseks saab splashi millegi singletargetima vastu vahetada.
Edit 2: Nonii, vahetasin 6l evasion armori defense armori vastu, elu on küll Belly of the Beasti arvelt ca 300 vähem ja armori statid võiks ka paremad olla, aga 6-linkisin Dual Strike + Melee Physical Damage + Multistrike + Faster Attacks + Melee Splash + Life Leech ja nägu läks lausa nii naeru täis, et võiks 2 exalti 5link korraliku relva peale kulutada küll. 11,5k dämmi, Herald of Ashiga ignite ja leegioni uniiksaabastega 15% lisadämmi süüdatud vastastele. CWDT vahetasin välja Immortal Call + Enduring Cry + Increased Duration, eluspüsimine mõnevõrra parem juba.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bullzeye
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2009
|
20.09.2014 17:38:07
|
|
|
Minu arvamus mängust - Esimesed nädal aega oli tõesti väga-väga huvitav, aga see pidev grindimine ja actide kordamine on meeletult tüütu ja igav, oleks siis vähemalt mingi pvp element juures kui ringi jooksed ja leveldad. Ei suutnud mingit kindlat eesmärki leida seda mängides, vaid leidsin 2 asja mida teha: korrata ja korrata ja veelkord korrata acte ning lootida, olen pettunud
-edit- parandage, kui eksin. Võib-olla ei avastanud ma piisavalt mängu
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
20.09.2014 17:46:24
|
|
|
Kui kaua sa ühte mängu mängida tahad, elu lõpuni? Tasuta mängu kohta ületab kõik teised ja isegi D3.
Diablo 2 ka mängisin kuni hellini ja siis veel paari altiga üks ring ja kõik.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[raVen]
HV kasutaja
![[raVen] [raVen]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/23650cbde6e8e8235986ac97e94a6600.jpg)
liitunud: 30.01.2003
|
20.09.2014 18:00:28
|
|
|
PVP on täitsa olemas, mitmes eri kategoorias. Ise olen proovinud ainult no-pain-no-gain varianti teiste buildidega võrdlemiseks, aga olemas on veel party vs party ja cutthroat, milles kaotaja pillab oma equipi.
Väljakutsumiseks parem klikk charil - invite to PVP - info: http://pathofexile.gamepedia.com/Player_Versus_Player
See 3 acti praegu on täitsa ilusti detailideni viimistletud ja arendusega tegeletakse pidevalt, muidugi oleks vahva, kui tuleks neljas ka või muud suuremat lisacontenti olemasoleva täiustamise kõrval.
Muidugi on palju korra mängijaid, aga palju on ka neid, kes mängu atmosfääri ja detailsust hindavad, aastast aastasse mängivad ja eri builde proovivad. Nemad ajavadki turul hinnad nii kõrgeks,
et esmamängijal pole suurt võimalust midagi korralikku soetada (esimesed päris head dropid saab vb alles endgames 70+).
WoWe ja LoLe pole ausalt öeldes tulnud pähegi proovida, kunagi mängisin üht korealaste MMORPG'd, milles kaubandus oli isegi veel olulisem - aga see kippus rohkem pay to win olema (kah free to play sildi all).
Ning lõpuks muidugi häkkisid pilukad mu konto ja tegid tühjaks vaatamata mitmekordsele turvamehhanismile, GM'idest kasu polnud ja rohkem ei viitsinud.
Path of Exile on tunduvalt paremini korraldatud, kui konto kaotakski, võib vabalt uuesti alustada.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
20.09.2014 21:35:40
|
|
|
Ma loodan, et nad ei tee veel ühte kuradi acti lisaks, isiklikult selle mängu juures vihkan A3 uusi alasid,(libary,garden jne), selle pärast ei taha kohe kuidagi uut tegelast teha, bljää jälle roni 3 korda läbi selle kuradi tobeda A3e
Selle mängu point ongi loot,loot,loot, aga mappides ei kipu kohe kuidagi seda looti tulema, suht nüri grind on mappimine
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[raVen]
HV kasutaja
![[raVen] [raVen]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/23650cbde6e8e8235986ac97e94a6600.jpg)
liitunud: 30.01.2003
|
20.09.2014 23:10:05
|
|
|
Millalgi ikka teevad, online mängude eripära ongi pidev arendus ja sisu lisamine tsüklitena. Eks act3 võik parem olla, aga juba valmis sisu keegi kustutama ei hakka. Teoreetiliselt sobiks act2 ja act3 vahele ühtlustamiseks mingi vahepala teha. Gardenis tuleb klaustrofoobia? Kuskile otseselt elama jääma ei pea, levinud on public partyga kiire läbijooksmine (1 raskustase ca tunniga läbi) ja farmimine mõnel parema expiga mapil - act1 Ledge, act2 Fellshrine Ruins, act3 Docks - kõik suhteliselt kiiresti teed järgides läbi joosta ja resettida (ctrl+click uksel/waypoindil > new). Hetkel farmin ka Docksis, kuigi exp penalty juba peal ja leveldamine suht aeglane. Mappe olen mõned proovinud, valgetega pole vist muud suurt midagi peale hakata peale selle, et alchemyga kollaseks ja siis tõuseb ka droprate. 1 kräpi uuniku saanud ja paar korda chaos dämmiga bossidelt lõuga (resist on mul -60), ei teagi, kas enne respeccimist tahan jälle proovida - või kui, siis 0% pealt.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
20.09.2014 23:33:58
|
|
|
| osad mappide bossud ongi skippimiseks, jungel vally, uus merveil , museum, neid on lihtsalt mõttekas vältida, surma saamis tõenäosus on suur ja dropivad nagunii hunniku pahna
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gangrel
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2008
|
21.09.2014 00:04:02
|
|
|
| thargun kirjutas: |
| Ma loodan, et nad ei tee veel ühte kuradi acti lisaks, isiklikult selle mängu juures vihkan A3 uusi alasid,(libary,garden jne), selle pärast ei taha kohe kuidagi uut tegelast teha, bljää jälle roni 3 korda läbi selle kuradi tobeda A3e |
Jäta siis kohe PoE maha. Act 4 tuleb kindlasti- arendusdokumendid lekitati suvel ühe tuntud datamineri poolt. Seal samas teemas mainis ta ka mastereid ja hideoute ennem kui hype masin üldse neile vihjama hakkas. ETA Act neljale tõenäoliselt 2015 aasta esimene või teine kvartal.
| tsitaat: |
Selle mängu point ongi loot,loot,loot, aga mappides ei kipu kohe kuidagi seda looti tulema, suht nüri grind on mappimine |
VALE. Mina ütleks, et mängu point on hoopis erinevaid alte pidevalt planeerida, aretada ning lõpuks valmis teha ja seejärel kogu tsükliga otsast peale alustada. Reroll is king. Nodi mida sa hangid on kõigest vahend eesmärgini jõudmiseks. See mingi D3 ei ole kus ehitad mingi ühe nässaka omale valmis ja siis jäädki sadu tunde teda toksima kuna respec on lõpmatu, kõikide sama klassi tegelased on koopiad üksteisest ja ainuke tõeline vahe tuleb geariga seotud numbrite suuremaks ajamisest. SAMAS mõni teine ütleks ,et PoE mõte on üldse pidevalt ladderitel võistelda ajutistes kolme kuulistes liigades. Kolmas jorss marsiks üldse sisse ja kärataks, et olge vait, kõik olete lollid- mängu point on võistlus hooaegadel auhindu välja teenida koos kõvatamise õigusega. Viimaks neljanda tüübi jaoks on elu ja surma küsimus, et saaks mängus miljardäriks ja ostaks kokku siis parimat kraami.
Tegelikult tõde on, et kõigil on õigus- PoE-l on palju aspekte ning palju oleneb indiviididest mida oluliseks peetakse. Kuid seda viga ei maksa teha, et varustuse kokku kühveldamine on ainuke ja kõige olulisem aspekt mängus.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Martman
HV vaatleja
liitunud: 07.05.2005
|
21.09.2014 04:13:17
|
|
|
Act4 lõhna ikka ja jälle ajanud, mingi ennustus oli, et 2014 lõpp/2015 algus. Isiklikult arvan, et pärast Rampage/Beyondi lõppu ehk siis ajutise liigade vahepeal oleval ajal. Eks tegelikult ole palju tähtsamaid asju (balance ja optimizing), mis enne improve võiksid saada. Aga nendel aladel on arvatavasti täiesti iseseisvad arendustiimid.
Hardcore liigades on tõesti teatud bosside skippimine mappides isegi soovituslik, kui enda võimekuses kindel ei ole. Naasen just grupist milles üheks mapiks oli Necropolis, kus üks tüüp merveilil rippis, kuigi soovitasime ebakindlatel heaga eemale hoida, sest seal läheb üsna inetuks.
Gangreli jutt mängu poindi kohalt on spot-on. Tuleb leida endale kõige atraktiivsem aspekt mängust, olgu see siis pidev noobide rerollimine ja buildide katsetamine, mänguvaluuta hoardimine ja äritsemine, ühe mehise characteri tippu leveldamine. Kõike seda ma soovitan siiski teha "ajutistes" kolme kuulistes liigades, kuna mängu "melu" n-ö toimub ikkagi nende liigade ümber. Minu arvates, pole midagi paremat, kui enda buildi etteplaneerimine ja seejärel buildi elluviimine.
Kutsun ka kõiki Beyondis guildiga liituma. Aitame bossidega, mängukäigus tekkivate küsimustega ja muu säärasega. Unistus oleks eestlastest Beyondis töötav mapping grupp kokku panna. HVst on mõni mees juba tilkunud, kuid ootaks veel juurde .
Nimi mängus: Rootalicious
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gangrel
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2008
|
21.09.2014 09:14:59
|
|
|
HC liigades lisaks teatud bossidele on ka nüüd lisandunud meistrite missioonid. Ma ise ehitan alte tavaliselt HC emaliigas- teeb early ja mid game leveldamise huvitavamaks. End-games siis jolon mäppidega seni kuni surma saan ja viin buildid lõpuni softi liigas.
Igatahes mu viimase ringi kogemus oli, et Haku võib minna ja pihku panna. Olen siis cruel act 3-s ja kohtan Hakut. Nii saan missi- esialgu tundub standard pakett. Ei mingit timerit, leia vaim ja too tagasi. Nüüd tema mapis vaatan, et okei, fracture on peal- no problemo. Tasa ja targu jõuan kaugele. Kõik sujub ilusti ja leian vaimu. Nüüd tagasiteel vaatan, et okei, spirit spawnib kolle. Samuti ei ole probleem- panen quicksilveri sisse ja jooksen. Mida ma aga tähele ei pannud, oli et spiritil oli veel üks mod- taaselustab kollide laipu. Kuid ma sain sellest aru siis kui ma jõudsin ruumi kus oli altar olnud mille ümber umbes 20 pealine golemi kari, kes omakorda olid jagunenud siis umbes 40 pealiseks karjaks. BOOM, spiriti rõngas läheb lahti, järsku ma olen ümbritsetud neljakümne golemiga kellele lisandusid veel alchemistid. Kõik nad muidugi fracturisid jälle. Paanikas vajutasin quartz flaski ja jooksin läbi karja AGA valesse suunda ning kokkuvõttes suutsin ennast nurka mängida ühte väiksesse kongi (mapi tyyp oli act 1 vangla põhjal). Niisiis ma istusin seal, kongis väljas sipsib golem/alchemist army OF DOOM ja iga hetk on spirit veel kongi sisse spawnimas oma enda kolli karja. Kõik nad muidugi fracture modiga. Ega midagi- ma ei ole alt+f4 usku ja otsustasin välja pressida. Mingi imega suutsin läbi karja põigelda ja viimane lõpp tolles mapis oli nagu mingit stseen filmist "Saving private ryan"- kollide hord kannul, spiriti enda kollid ka juurde spawnitud ja alchemistide pommide miinipilduja tuli mu kannul. Ise ma siis vähem kui veerand elude ja tyhjade elu taastamis pudelitega väljapääsu juures.
Igatahes IMO see koomiks on peaaegu üks-ühele kirjeldamaks mu olukorda. Surm kindel, et in-games tegi mu spirit samasuguseid grimasse kui tolle fracture karja otsas otsustas need restuareerida. "Talamoana motherfucker" indeed. http://i.imgur.com/4qsp0gN.jpg
Tal ka teisi tabavaid koomikseid. Main directory: http://joeduncan123.imgur.com/all/
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Verdungo
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2014
|
22.09.2014 11:03:43
|
|
|
Rääkides mappimisest, siis low level (66-69) peale ei ole mõtet currencyt kulutada, ehk mõni transmute/alt siia sina, aga alche mitte. Ühtlasi tuleb valida mappe, mis oma layouti ja packide suuruse kohapealt on kõige optimaalsemad ning lõpuboss ka kirves ei oleks. PoE redditis liigub väga head infot selle kohapealt ning üldiselt ka palju arukat lugemist. Kui tohib, siis lingi otse teema mappimise kohapealt. 1. postis on suur hunnik infot sellest mida ma just rääkisin.
http://www.reddit.com/r/pathofexile/comments/2h0pum/from_6680_what_are_the_best_maps_to_do_and_what/
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
22.09.2014 11:30:54
|
|
|
See eilne post on hea jah. Ma isiklikult toppisin pea 20 mapi guildstashi, et alustajatel 66st hakkaks kohe võimalus pihta map pooli kasvatamiseks. Transmute and go.
Ma ise olen tharguni tyypi "ah fakk jälle a3". Alati lasen a3 välja, siis mitu lvlit dockis ja siis kiirelt läbi.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[raVen]
HV kasutaja
![[raVen] [raVen]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/23650cbde6e8e8235986ac97e94a6600.jpg)
liitunud: 30.01.2003
|
22.09.2014 14:55:03
|
|
|
Istusin eile hideoutis craftivate lv8x-9x tegelaste täispeos ja soolosin dokkides 76-le, tänu kõrgendatud mäpiraskusele mobe-bosse paksult täis ja täitsa expatav, kui dmg peale hakkab.
Ühtlasi annab seal ilusti mastereid farmida, ideepoolest on nad Battlefronti uksest sisenedes järgmise suurema platsi keskel oleva risti ümber. Tõsi küll, suures poes olles hakkasin Talamoana-questide
soolot vältima, korra sai koledasti monsterite sisse kinni jäädud ja kuidagi, äkki Leap Slami abil välja hüpatud - seal oleks vist abiks see "your movement is not blocked by enemies" pott.
Mappimist võiks vaadata, kui keegi viitsib mingeid madalama otsa siniseid ragistada, võiks kopereeruda. Omalgi kipuvad juba stashi ummistama ja sain ka esimese uniigi - lv66 Crypt
24 monsterilainega (the Cowards Trial).
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Verdungo
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2014
|
22.09.2014 18:21:22
|
|
|
| Trialit on mõttekas üritada alles seal 80+ piirimail. Beyond mobid + see hunnik seal on ripivääriline ettevõtmine.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
24.09.2014 10:46:10
|
|
|
Oleneb mis tegelane...mul oli trial selline, et silmad kinni ka ei eruta.
Lasin aegajalt yhe ice shoti ja kogu ruum põles maha. Bossi avastasin siis, kui tal elud poolepeal olid ja vahepeal juba whispisin, et kaua see jama kestab...
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Minttunator
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2007
|
01.10.2014 11:29:42
|
|
|
Tahaks samuti siinkohal kiita uut expansionit! Ma olen hingekirjas olnud 2012 suvest (closed beta) alates ja nii heas seisus pole mäng minu meelest kunagi olnud. Viimase kuu aja jooksul olen mänginud pea sama palju kui eelnenud 2 aasta jooksul kokku.
Eriti solo/self-found rahvale on master craftimine kulda väärt ning teeb üldiselt kõigi elu märksa lihtsamaks - kuigi, tõsi, ka mina ei ole mõningate aspektidega lõpuni nõus (nt kogu Elreoni multimod fiasko ja see, kui rõvedalt kaua läheb masterite 7-8ni levelimiseks). Kui kellelegi on gearimine kunagi tüütu/raske/kallis tundunud, siis praegu on väga hea hetk uuesti proovida.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
drac
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005
|
10.10.2014 20:16:05
|
|
|
ign: Esijf
vahel võiks mõne mapi koos lasta
_________________ 58579602 |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[raVen]
HV kasutaja
![[raVen] [raVen]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/23650cbde6e8e8235986ac97e94a6600.jpg)
liitunud: 30.01.2003
|
13.10.2014 22:56:35
|
|
|
Vat siis, hakkasin ka RaizQT õpetuse järgi endgame buildi tegema, lv64 lõpetasin iseseisvalt mercilessi ja nüüd valiti see nädala buildiks:
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1068509
Kuni Doryani skeptri saamiseni kasutan leveldamiseks Molten Strike + Faster Attacks + Multistrike + Life Gain on Hit + Added Fire Damage + Blind, töötab fire nodedega hästi - Incinerate tundub esialgu nõrk.
Cast When Damage Taken setupit muutsin ka, Enduring Cry + Immortal Call + Warlords Mark - annab kena elu ja mana leechi seal, kus seda vaja on.
Doryani füüsilise vöö peaks vist tule oma vastu vahetama, sest füüsiline dämm on nõrk ja sealt suurt boonust ei tule.
Natuke tekitas segadust, miks ta Herald of Ice kasutab Herald of Ashi asemel, agajah, seesama madal füs dämm. Ise kasutan praegu Ice+Ash+Hatred.
Nende buildidega on selline naljakas lugu, et olen kuulnud arvamusi, et Ranger on halvim vibukütt üldse, aga samas tugev dualwield pistodaga. Nii et valikut on.
RF incinerator on ka nagu Marauder tank-build, mis kasutab hoopis INT skille.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaun
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2007
|
15.10.2014 21:18:02
|
|
|
Ma kasutasin eelmises seasonis RaizQT poison buildi. Tema buildid on siiani kõik väga lahedad olnud
Kui uus season algab.. siis peaks uuesti mängima hakkama... peale eelmise lõppu pole mänginud enam.
_________________ PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[raVen]
HV kasutaja
![[raVen] [raVen]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/23650cbde6e8e8235986ac97e94a6600.jpg)
liitunud: 30.01.2003
|
16.10.2014 08:17:29
|
|
|
Uus race season 25. okt, uued liigad detsembris ja Act 4 järgmise aasta alguses:
| tsitaat: |
| The December 1.3.0 update is at roughly the half-way mark between Forsaken Masters and the 1.4.0 Act Four expansion we'll be releasing early next year. |
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1087970
Väike tip masterite farmimise koha pealt ka, kui mõni veel igapäevaselt foorumit ei lappa: /global 820 on master sharing channel. Pole nende
rotation-süsteemist veel aru saanud, aga nii mõnigi on seal kõik masterid level 8 peale saanud. Endal Elreon alles esimene lv6 ja teised lähenemas.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gangrel
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2008
|
05.12.2014 11:18:15
|
|
|
1.3 tulekul. Lühidalt: PvP hooaeg. Proovivad turneed ning mängitakse low level (lvl 28) pvp-s. NB! PvP jaoks saab kohe lvl 28 tegelase keda enam leveldada ei saa aga keda nullist leveldama ei pea.
1.3 teavitus + uued liigad:
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1115208
PvP turnee auhinnad:
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1116929
Uus 1.3 skilltree ka väljas:
https://github.com/EmmittJ/PoESkillTree/releases/tag/2.1.0
Lühidalt pealmised punktid:
a)keskmine crit nerf (skilltree vasakul poolel peaaegu eemaldatud, crit dagger kerge nerf - pealmiselt multi ning crit bow peaaegu puutumatu)
b) uus väga tugev elemental klaster templari juures. Templari põhiala ümber tehtud koos duelistiga. Esimene tunduvalt parem kui vana praegu ja duelist tunduvalt sitem võrreldes praegusega. Märkimist väärib ka uued spetsialiseerumis nodid macedel, stavedel, axidel ja staffidel. Vastavalt culling strike on stun, endurance charge on crit, onslaught on kill ja power charge on block.
c) Block sai tuumarünnaku. Ligikaudselt 50% vähendatud terves skilltrees koos tervete klastritega mis kadunud (witch templar vaheline ala plus shadow+ranger vaheline). Olemasolevad nodid pooleks lõigatud. Lisatud "defences from shield", et veidi kompenseerida (lol). Acrobatics keystonile on uus negatiivne omadus lisatud: 30% less block.
Kokkuvõte üldisest meta muutusest: sitt. Rip survival melee, range crit hegemoonia jätkub.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
27.01.2015 21:37:40
|
|
|
account permabanned, kasutasin kuradi mäphakki ainult 4 päeva et farmida corrupted zone, kuna ma tedisn et palju inimesed petavad ja saavad hoiatusi siis mõtlesin et mis seal ikka, teen oma play natukene huivitavamaks, aga kuna ma eriti foorumeid ei loe, siis 20 jaanuar oli post kus öeldi ei inimesed kes kasutanud cheate ja 3rd party programme enne 20 januari, saavad hoiatuse kui sisse logivad, tulevikus enam hoiatusi ei anta vaid permanent ban.
veidi kahju ka mul oli põhiline karaker 95 witch summoner isegi uber killisin maha! 2*75 mida ma eriti mänginud. põhikarakter väärt kuskil 400 exalt 70exalt pangas and veel 30 exalt esemed mis vaja maha müüa
kahju on, aga samas mul olnud seal mängus enam midagi teha ka, uuesti otsast peale ei viitsi ka jännata, mäng oli fun aga samas ka väga masendav, kui rääkida ost/müük, olen mänginud igasugu mmosid aga niivõrd palju absoluutselt rumalaid aj väga õelaid inimesi ja meeletu ogus scammerid, ei ole ma kuskil teises mmos kohanud kui seda path of exiles
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[raVen]
HV kasutaja
![[raVen] [raVen]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/23650cbde6e8e8235986ac97e94a6600.jpg)
liitunud: 30.01.2003
|
28.01.2015 12:23:45
|
|
|
Ehee, ma kuulsin maphackist juhuslikult paar päeva enne foorumi uudist - keegi küsis Merciless rushi ajal, kuidas ma tean, kuhu poole joosta - no selleks ajaks on juba mõned käänakud ja tekstuurid meelde jäänud.
Path of Exile on FB's huvide all ja uudised tulevad ise kohale, foorumit ei viitsi ka lapata ja mingeid lisasid pole kunagi kasutanud. Eelmisel hooajal rääkis üks tegelane, et kasutab trade chatis mingit automessengeri, mis tema eest teksti kanalitele spämmib ja pidi täiesti legaalne olema - õhtul siis vaatab pakkumised üle. Pole ime, et sellised normaalse chati ära rikuvad. Asi vaikselt spämmib oma narruväärsete hindadega kaupa ja kui mõni õnge hakkab, siis pole ju väga tülikas kaupa teha. Oleks tagumine aeg selle tradega midagi ette võtta, poe.trade kaudu pole ka ühegi ostu puhul mingisugust vastukaja tulnud.
Mul polnud küll plaanis enne Act 4 tulekut uuesti mängima hakata, kuna Torment liiga tundub sama mõttetu nagu oli Rampage (noh ja need Gangreli mainitud nerfid), aga sõber meelitas koos mängima. Nüüd on tema lv20 ja mul 74 ja 62 charid. Tornado shot crit ranger (kombineerin praegu Frenzyga) ja Glacial Cascade/Freezig Pulse crit witch. Põhimõtteliselt mäng mõne päevaga mingite 1c uunikutega läbi tehtud ja alles nüüd hakkab mõni exalt ressurssi tekkima. Kuigi kumbki pole vist väga Atziri-võimeline. Hetkel paistab rangereid palju, melee charide hulgas Ground Slam popp ja eelmise liiga RF Incinerate chare olen ka päris palju kohanud.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
28.01.2015 13:20:52
|
|
|
Dock saab vabalt farmide corrupted alasi ka legaalselt. F1 ja anna minna.
Minu jaoks on endiselt huvitav, pole kunagi 100 exalts omanud vm ja myyb ka odavalt, peaasi, et lahti saab.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
28.01.2015 14:15:22
|
|
|
| Metsjeesus kirjutas: |
Dock saab vabalt farmide corrupted alasi ka legaalselt. F1 ja anna minna.
Minu jaoks on endiselt huvitav, pole kunagi 100 exalts omanud vm ja myyb ka odavalt, peaasi, et lahti saab. |
ma alguses lugesin load screen sekundeid, aga see on petlik, kui on master või isegi roge exile siis petab ära
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
28.01.2015 16:03:06
|
|
|
nolifer, mul toitis suht alati see. Ise ära loe, istud docks ja teed uusi instants F1 millisekudeid jälgides. 100% rate oli mul, aga kuskil 10-15 tegin ja siis vaatasin, et pole mulle selle farmimine.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[raVen]
HV kasutaja
![[raVen] [raVen]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/23650cbde6e8e8235986ac97e94a6600.jpg)
liitunud: 30.01.2003
|
28.01.2015 20:50:25
|
|
|
Lõpetasin just normal taseme ilma ühtegi skillpointi paigutamata. Korra elus peab seda ka tegema. Eraldi achievementi kahjuks ei saanud.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
13.02.2015 12:16:49
|
|
|
Esimene 6link, me so happy
ja siis jooksin seda uniqe tempel mappi ja avanes selline pärast strongboxi
me so happy again
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
13.02.2015 12:17:26
|
|
|
Ei näe suurelt neid pilte :p
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
13.02.2015 12:20:08
|
|
|
ups my bad,
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[raVen]
HV kasutaja
![[raVen] [raVen]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/23650cbde6e8e8235986ac97e94a6600.jpg)
liitunud: 30.01.2003
|
13.02.2015 13:42:58
|
|
|
Mul on Tormentis droppidega suht kehvasti olnud, kuigi need spiritid peaks nagu dropreiti parandama, pole isegi ühtegi exalti visanud. Ainus 6L dropp on siiani Tabula Rasa, siis, kui omal juba 1,2k eva 5L Atziri's Splendour seljas. Ükspäev nägin küll üht 1,9k evasioniga corrupted 6linki 4 exaltiga müügis, oleks vb pidanud ära võtma, aga eks jõuab ka poe.trade kammida veel. Siiani olen 20/20 gemidele kulutanud peamiselt.
Hakkasin oma Tornado rangerit Neversink'i guide järgi uuesti tegema, et ilmselt on Atziri-mehed asja paremini läbi arvutanud. Merciless Dominusel ainult 1 surm (ei viitsinud lightning resisti maxida ja läksin pärast leveldamist), nii et tundub, et kärab küll ja tahaks ikkagi ise ka millalgi Atzirit proovida: http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1041989 - duelisti ala osas all vasakul ja flask nodede osas on mul küll natuke kõhklusi, aga siiani täpselt guidet jälginud - ainult bandiitidelt sai frenzy charge võetud, ehk oleks pidanud crit boostiks power charge peale minema.
Lv73 viskas lv3 Zana Sewerites Cowards Trial questi ka - eelmises liigas jäidki need mul kappi seisma - polnud mingit probleemi ja boss suri ka mõne puncture lasuga. Exp oli kena. Küll aga feilisin järgmise, countdowniga Waste Pool questi, sai lihtsalt vales suunas joostud korraks.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
23.02.2015 16:01:06
|
|
|
Exalte olen 2 leidnud tormentis, aga mappidega on kurvad lood, hetke parim on 73 map mida näinud ja ma varsti lvl 82, eks näis, kuidas edasi läheb
Mõtlesin et miks mitte, virutasin vaali Palace mapile ja tulemus oli selline
kelle või millega ma seda mapi teen, väga jubedad modid sain
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XwZwX
HV vaatleja
liitunud: 24.01.2011
|
24.02.2015 16:23:01
|
|
|
| Kas eestlastel või HV-l vms oma guild ka on? Olen päris pikalt mänginud, ja hetkel lvl 70 flicker strike lvldamas, seega võiks mõne Guildi leida küll
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[raVen]
HV kasutaja
![[raVen] [raVen]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/23650cbde6e8e8235986ac97e94a6600.jpg)
liitunud: 30.01.2003
|
24.02.2015 20:00:35
|
|
|
| MustLeib on. Metsjeesus ilmselt lahkus mingisse aktiivsemasse gildi, teistest Eesti omadest pole kuulnud. Thargun on pealik ja mulle on vist ka mingid pagunid peale tekkinud. Hetkel mängime Torment liigas. Kui keegi kutset soovib, lisage Thargunn või Headhuntyr - äkki saan ise ka saata. Täna küll enne paari tundi mängu ei jõua.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
26.02.2015 00:28:09
|
|
|
JAh lootus oli selline, aga vist tulen tagasi. Seal teises eesti klannis ka midagi ei toimu-kedagi ei ole.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[raVen]
HV kasutaja
![[raVen] [raVen]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/23650cbde6e8e8235986ac97e94a6600.jpg)
liitunud: 30.01.2003
|
26.02.2015 05:02:56
|
|
|
Täna sain parema vibu ja Drillnecki, pole just top gear, aga päevatöö ja 9 exalti kohta pole paha. Vibu müüja venitas mitu tundi ja ootas, äkki teine huviline tuleb mängu ja pakub üle. Oleksin protsessi kiirendamiseks võinud ise parema pakkumise teha, aga läksin kokkuhoiu teed ja ilmselt tasus ära, sest vahepeal kukkus huvitavaid asju, nagu Enlighten gem ja esimene exalt (selle aja peale liigas kokku 262 levelit teinud). Nüüd tuleb natuke skille ümber tuunida - avastasin ootamatult, et olen ainult ühte pierce gemi leveldanud. Esialgse setupiga andis Drillneck ca 2k DPS ja vibu ca 1k juurde (kusjuures vibu oli kallim, aga no ehk critib ja kaitseb reflecti vastu paremini kui Lioneye).
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
01.03.2015 18:45:51
|
|
|
http://www.twitch.tv/moldran
sattusin vaatama, kuidas suht kuulus D3 streamer esimest korda mängib POEd, appi see valus ja naljakas vaatamine
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
01.03.2015 19:09:59
|
|
|
| thargun kirjutas: |
http://www.twitch.tv/moldran
sattusin vaatama, kuidas suht kuulus D3 streamer esimest korda mängib POEd, appi see valus ja naljakas vaatamine  |
Sest Diablo ja POE on ju nii sarnased, et ühe mängija peaks kohe teist oskama
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
01.03.2015 19:29:38
|
|
|
Ei peagi, lihtsalt tüüp jättis sellise kergelt juhmi mulje
streamerina võiks ju vähe uurida mängu kohta, kasvõi seda kuidas support gemmid töötavad, naljaks oli ikka ja tüüp alustas hardcores kah kohe , merc merveil sööb ta elusalt
edit: niikaua kui ma trükkisin siin ,suri ära juba, ei jõudnud ta mercilessile, vana hea strongbox , a noh küll ta õpib
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gangrel
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2008
|
03.03.2015 10:26:31
|
|
|
Njaa kaastunne nolifer. Muidu kui viitsid tõsisemalt uuesti teha siis corrupted tsoonide jaoks ei ole map hacke vms vaja. Siin mainitud F1 trikk töötab väga hästi. Ise kasutanud ka ja väga töökindel. Seda muidugi kui SSD peal Poe ei ole. Siin originaalvideo kus see trikk üldsusele kättesaadavaks sai. Fun fact: see oli vist ainult mingid loetud päevad peale raamatukogu corrupted zone farming exploiti parandamist.
https://www.youtube.com/watch?v=A643ii9MT1A
Mis puutub kauplemisse siis poe oma on ülisitt igatepidi. Pealmine probleem on ikka see inimelement mis peab lülis olema. Sealt hakkavad kohe probleemid hargnema: alates ajavööndite erinevusest kuni tõpraliku käitumiseni (ajudekepp hindadega, mängijad kes jätavad oma poe üles ja siis lähevad ise aastaks eemale, trollid jne). Ei maksa oodata, et see ka muutub. Põhjus on C.Wilson kes on üks nendest haruldastest imeloomadest kellele meeldib päevade viisi head tehingut jahtida ning vaielda hinna üle. Ise ta seda välja öelnud. Nt masterite ekspansioonis oli algselt plaanis meistrid muuta ka nö poodnikeks kus mängija saab oma pahna anda nende kätte ning väljaostuhinna märkida. Teine mängija tuleb hideout instantsi vastava meistri juurde ning peale b/o summa mahajätmist saab itemi endale. Suhteliselt kiire ja efektiivne. Selle idee tulistas alla kohe C.Wilson kes jäärapäiselt nõub, et mõlemad mängijad peavad olema kohal tehingu sõlmimiseks. Kõlab umbes samasuguse jäärapäisusena nagu perma allocationi sisestamine. Kes ei tea siis PA jaoks läks vaja umbes aasta konstantset hülgemöla foorumites ennem kui see sisestati. Siis ka ainult 5 min timeriga ning silmnähtavalt vastumeelselt.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[raVen]
HV kasutaja
![[raVen] [raVen]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/23650cbde6e8e8235986ac97e94a6600.jpg)
liitunud: 30.01.2003
|
05.03.2015 23:56:23
|
|
|
See Chris ei tundugi enam nii äge tegelane, hakka või ootama, millal ametit vahetab Kunagi sai mängitud Maple Storyt, mis on osavalt free to playks maskeeritud pay to win. Nende ärimudel viis nad WoW järel maailmas teisele kohale rahalüpsi osas ja sisaldas muuhulgas erinevaid müüdavaid turuputkasid limiteeritud slottidega, mille sai free marketis püsti panna ja end chat spämmist säästa. Suht mugav, tundub, et masterite idee on midagi sarnast olnud. Top mängur kustutas mängu ainsa max level chari pärast tuhandete eurode ja tundide kulutamist, et sõltuvusest vabaneda - no vähemalt ei raiunud kätt maha, nagu Hiinas hiljuti juhtus. Samas pean tunnistama, et nii arenenud veebipõhist turgu nagu PoE'l pole siiani näinud. Kuigi seda foorumi osa on suht tülikas hallata ja selleks ka mingeid lisaprogramme tehakse.
Mängust kah, sättisin lõpuks oma Tornado gemid Drillnecki jaoks ümber.
Puncture + Faster Attacks + PPaD + Crit multiplier + Pierce = 25k DPS (win). 6-link pole vist sellele kuluvat rutsi väärt.
Tornado shot + Faster Attacks + PPaD + GMP + Pierce + Crit multiplier = 14k DPS, 2k vähem kui Pierce asemel q20 Added fire kasutades. Aga guide soovitas mitte alahinnata Tornado second formi pierce spreadi clearspeedi silmas pidades, nii et vaatan ja katsetan mõnda aega.
Frenzy charge oli suht mõttetu, ilmselt pean bandit rewardi muutma millagi.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
06.03.2015 00:14:19
|
|
|
peab ikka päris lowlife olema, et ühest mängust s6ltuvusse sattuda.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[raVen]
HV kasutaja
![[raVen] [raVen]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/23650cbde6e8e8235986ac97e94a6600.jpg)
liitunud: 30.01.2003
|
06.03.2015 06:00:05
|
|
|
Esimene kokkupuude Death and Taxes mapiga, Zana daily. Nii kaugele jõudsimegi.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|