|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
30.08.2014 11:09:28
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Õhtul saan vist yhe läpakaga korra proovida |
Inteno peaks ju ise ka mingit kiirustesti teha suutma?
|
Inteno ei näita rohkem kui ~150 Mbit/s
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.08.2014 18:20:12
|
|
|
Eks kodus hakkan pärast katsetama, tänud
edit:
ftp://WebUser:n8W9ErCy@208.70.202.219/cn/nic/Install_Win7_7088_07242014.zip lasi peale panna, eks paista varsti
Edit2:
pool tunnikest siin piinanud netti, tõstnud yhenduste arvu jne......töötab hetkel
Spoiler 
yhendus ära ei kuku, tänud kasutajale tahanteada. endale tuhka pähe, et selle peale ei tulnud ja ei uskunud, et mingid draiverid saavad sitta keerata kui 100/100 yhendusega töötab, eriti kui gigane kaart
Tegin ka comtrendi adapteritele uue yhenduse, aga sellest pole midagi kasu, ikka hakklihamasin.
üks võimalus oleks kaabliga proovida, aga mul pole kusagilt 10m võrgukaablit hetkel kusagilt võtta.
Edit3:
lykkasin otse kaabli taha ja enam ei ruuduta
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
30.08.2014 19:06:47
|
|
|
| Kas keegi oskab seletada, miks vahel näitab Inteno ruuter Wireless Clients all kahte erineva MAC- ja IPv4-aadressiga Guest-Elioni ühendust ja vahel ei näita ühtegi, kuigi ühendus ise on olemas?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
30.08.2014 19:09:33
|
|
|
| harakas, ju ta siis näitabki ainult kui keegi reaalselt ka külge on ühendunud.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
30.08.2014 19:23:55
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| harakas, ju ta siis näitabki ainult kui keegi reaalselt ka külge on ühendunud. |
Selle peale ma ei tulndki. Ja kahte näitab siis kui 2 seadet järel.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.08.2014 21:02:29
|
|
|
minu teema võib vist lukku panna
Lühikokkuvõte:
Neti uploadi ikaldus oli arvatavasti draiverite viga, hetkel töötab
Samsa telekas yle Comtrend adapterite ruudutas ja ruudutaks senini.
panin nüüd kaabli vahele ja kõik töötab normaalselt, ei mingeid ruute. Homme tuleb natuke seinu rikkuda kaabeldamisega.
Kui Comtrend oli vahel, siis speedtest näitas kiiruseks 10/7 väike +/- , ei mäleta täpselt,
nüüd kaabliga 40/60.
ja pilt oli korras kui 784 oli vahel, kadus internoga
võibolla tõesti väsisid adapterid 15 minutiga ära, aga mis sest enam. kui keegi tahab, siis õlleraha eest võin need ära anda.....vaatasin, et hind on drastiliselt kukkunud
Kõigile suured tänud abi eest, eriti bladerunnerile
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
30.08.2014 22:16:56
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
minu teema võib vist lukku panna
Lühikokkuvõte:
Neti uploadi ikaldus oli arvatavasti draiverite viga, hetkel töötab
Samsa telekas yle Comtrend adapterite ruudutas ja ruudutaks senini.
panin nüüd kaabli vahele ja kõik töötab normaalselt, ei mingeid ruute. Homme tuleb natuke seinu rikkuda kaabeldamisega.
Kui Comtrend oli vahel, siis speedtest näitas kiiruseks 10/7 väike +/- , ei mäleta täpselt,
nüüd kaabliga 40/60.
ja pilt oli korras kui 784 oli vahel, kadus internoga
võibolla tõesti väsisid adapterid 15 minutiga ära, aga mis sest enam. kui keegi tahab, siis õlleraha eest võin need ära anda.....vaatasin, et hind on drastiliselt kukkunud
Kõigile suured tänud abi eest, eriti bladerunnerile  |
Uskuda v6ib, et Comtrendile ei meeldinud siis kas:
1. need elektrijuhtmed mis sul kasutusel on. Ehk siis juhtmed pole nii kvaliteetsest ja puhtast vasest nagu vaja oleks.
2. V6i on sul siis sama faasi peal tarbijad mis Comtrendile "närvidele käivad" - nagu igasugu elektripliidid, boilerid, elektiradiaatorid, keevitusseadmed jms. suurtarbijad.
Ja nende probleemide pärast on ka paljud kasutajad "vooluv6gu-netist" loobunud.
---------------------
Igatahes tore, et Uploadi tööle said. Kuigi kummaline, et Elion ise kasutajaid ei hoiata, et sellised jamad v6ivad kinni olla hoopis vananenud draiverites.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.08.2014 23:17:36
|
|
|
samad kaablid on samad mis 2 aastat olnud, faas on sama mis 2 aastat olnud....kõik korras
töötamise ja mitte töötamise vahepeal sai soetatud vaid üks elektrooniline vidin, see on interno ruuter
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
30.08.2014 23:23:42
|
|
|
jeesus188, super, et korda said asja. Ja kaabel on siiski jah kõige kindlam variant. Igast voolu pealt ja wifit jagavad asjad (Rucus?) on saadanast ja "pepu kaudu hammaste remonti" meenutavad lahendused
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
30.08.2014 23:26:33
|
|
|
See vooluvõrgu net on üks selline asi mida "kassid ostaksid" aga mina ei ostaks mitte kunagi...
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.08.2014 23:29:23
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| See vooluvõrgu net on üks selline asi mida "kassid ostaksid" aga mina ei ostaks mitte kunagi... |
mul ei ole kuni yleeilseni yhtegi paha sõna selle kohta öelda
tea kas tõesti internoga ei sobi, igatahes hind on küll odavaks muutunud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
30.08.2014 23:41:36
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| -parun- kirjutas: |
| See vooluvõrgu net on üks selline asi mida "kassid ostaksid" aga mina ei ostaks mitte kunagi... |
mul ei ole kuni yleeilseni yhtegi paha sõna selle kohta öelda
tea kas tõesti internoga ei sobi, igatahes hind on küll odavaks muutunud  |
Võibolla on see minu kiiks, aga mulle absoluutselt ei meeldi lahendused, kus midagi tehakse suht ebaloomulikul viisil. Kõik kodused seadmed on mul ühendatud kaabliga, isegi siis kui wifi võimalus on ka olemas. Ainuke asi, mis wifit kasutab on sülearvuti
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.08.2014 00:10:10
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| -parun- kirjutas: |
| See vooluvõrgu net on üks selline asi mida "kassid ostaksid" aga mina ei ostaks mitte kunagi... |
mul ei ole kuni yleeilseni yhtegi paha sõna selle kohta öelda
tea kas tõesti internoga ei sobi, igatahes hind on küll odavaks muutunud  |
Võibolla on see minu kiiks, aga mulle absoluutselt ei meeldi lahendused, kus midagi tehakse suht ebaloomulikul viisil. Kõik kodused seadmed on mul ühendatud kaabliga, isegi siis kui wifi võimalus on ka olemas. Ainuke asi, mis wifit kasutab on sülearvuti  |
ei, loomulikult.
ma lihtsalt mainisin, et mul polnud sellega probleeme, võibolla joppas, krt seda teab.
kindlasti indrekp homme/ülehomme tuleb asja seletama, kindlasti juhtmed syydi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thekidd
HV vaatleja
liitunud: 19.07.2009
|
31.08.2014 00:15:49
|
|
|
Tere
Kas kellelgi on sellist asja ette tulnud, et mõne weebilehe külastamise peale brauser jääbki lehte laadima.
Enamasti tundub asi olevat seotud videoid näitava lehega, näiteks DelfiTV.
Üheski brauseris enam yhtegi lehte ei ava. Outlookiga meile saab lugeda.
Käsurealt pingides Inteno vastab ilusti. Samuti vastab pingile näiteks neti.ee.
Sama ruuteri taga Samsa telekas ja Amino box, mõlemas telepildid kenasti olemas.
Sama seis, kui yhenduda Intenoga kaabliga, või yle WiFi.
Kolmanda pesa ja fikseeritud kiiruse trikki sai esimesena proovitud, ei aidanud.
165 proovis mingeid seadeid muuta/taastada ruteris, peale mida ei saanud ykski seade enam
IP-d ruuterist ja saadeti mind esindusse ruuterit vahetama. Uue Intenoga asi täpselt sama.
Enne präegust 40/10 yhendust oli 12/1 ja polnud arvutil mingeid probleeme.
Mõlema võrgukaarti draiverid on uusimad, mis leidsin. Sai prooviks vana Thomsoni ruuter
Inteno ja arvuti vahele yhendatud, ikka sama seis. Proovisin ka ilma viirustõrjeta, ei muutunud midagi.
Ainult teist arvutit pole veel saanud sama ruuteri taga proovida..
Intenose ka ei saa kuidagi muudmoodi sisse kui yle brauseri, et vaataks, kas too ka midagi arvab asjast.
Priit
Edit: Arvutis jookseb XP.
viimati muutis thekidd 31.08.2014 00:45:09, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
31.08.2014 00:29:19
|
|
|
Priit, mul täpselt sama jama kummitas paar nädalat juba ja täna avastasin sellise asja. Mul pole aimu ka, et kuidas need sinna tekkisid. Disablesin ära, sest kustutada ei lase, aga nett brauseris ok jälle
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
31.08.2014 10:06:49
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
samad kaablid on samad mis 2 aastat olnud, faas on sama mis 2 aastat olnud....kõik korras
töötamise ja mitte töötamise vahepeal sai soetatud vaid üks elektrooniline vidin, see on interno ruuter
 |
Siis inteno toiteplokk.
Toide ja üks Comtrendi adapter ju mõni sentimeeter üksteisest piki juhet.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.08.2014 12:06:18
|
|
|
| wiinanina kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
samad kaablid on samad mis 2 aastat olnud, faas on sama mis 2 aastat olnud....kõik korras
töötamise ja mitte töötamise vahepeal sai soetatud vaid üks elektrooniline vidin, see on interno ruuter
 |
Siis inteno toiteplokk.
Toide ja üks Comtrendi adapter ju mõni sentimeeter üksteisest piki juhet. |
ei ole, erinevates pesades on
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
31.08.2014 14:53:16
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
kindlasti indrekp homme/ülehomme tuleb asja seletama, kindlasti juhtmed syydi  |
Eips, selgeltnägija ma kindlasti ei ole.
Ütleme nii,et Comtrend on seni väga hea asi kuni ta töötab. Kui enam ei tööta siis on väga raske häire põhjustajat tuvastada ja pigem tasubki võrgukaablile ikkagi üle minna.
Iseenesest Inteno ja Comtrendi koostöös mingeid probleeme ei ole, viimati veel tänu Comtrendi soodushinnale paar komplekti paigaldatud ja kõik toimib.
Igaks juhuks sai elamistes kõik säästulambid, päevavalguslambid, telefonide ja läpakate adapterid vooluvõrku pistetud, veendumaks, et need comtrendile häireid ei tekita.
Soovitus ikka, kui vähegi võimalik, kasutada kaablit.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
31.08.2014 15:28:44
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| wiinanina kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
samad kaablid on samad mis 2 aastat olnud, faas on sama mis 2 aastat olnud....kõik korras
töötamise ja mitte töötamise vahepeal sai soetatud vaid üks elektrooniline vidin, see on interno ruuter
 |
Siis inteno toiteplokk.
Toide ja üks Comtrendi adapter ju mõni sentimeeter üksteisest piki juhet. |
ei ole, erinevates pesades on |
Aga ju siis on see Intendo sinu Comtrendi "vihkaja". Ja n6uab - näiteks seda, et pead välismaalt ostma hoopis uuemat ühendusstandardit kasutava Comtrendi kuna seda mudelit veel Eestis ei müüda.
PS: Kui sul on olemas ossilloskoop siis saad üles ka otsida selle allika mis seda "tapvat müra" tekitab.
Igatahes kaastunne seinte l6hkumisel ja uute kaablite vedamisel ning siis korteriremondi läbiviimisel.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.08.2014 15:41:30
|
|
|
Lõhkumine tuleb minimaalne, aga jah, juhe on juhe, koledam, aga probleemivabam
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
31.08.2014 16:33:26
|
|
|
| jeesus188, peida põrandaliistu taha. Tänapäeval on maru head liistud selle koha pealt, et kerge klambritega paigaldada ja juhtmete jaoks spetsiaalselt koht.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.08.2014 20:20:52
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| jeesus188, peida põrandaliistu taha. Tänapäeval on maru head liistud selle koha pealt, et kerge klambritega paigaldada ja juhtmete jaoks spetsiaalselt koht. |
mul puidust liistud, (tegelikult mdf), liimitud.
homme hakkan vedama, poh, jääb näha.
kõige hullem koht on välisuksepakk, mille äärest selle vean. õnneks ainuke tibi veel piisavalt väike kontsade jaoks
teist päeva ja pilt ees
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
01.09.2014 01:42:23
|
|
|
Inteno hingeelu paremini teadvad inimesed, kas järgnevat käsku saab ka kuidagi GUI kaudu sisestada, st. vastavat tulemust saavutada?
iptables -I PREROUTING -t nat -p udp -d 8.8.8.8 --dport 53 -j DNAT --to-destination 123.123.123.123
Justkui tundub et mitte?
Soov oleks siis Google nimeserveri poole minev liiklus ringi suunata.
Hetkel sain niikaugele, et tulemüüris suudan selle 8.8.8.8 "maha tappa".
Aga sellest liigutusest pole eriti kasu kuniks ma ei saa Intenot sundida mu enda poolt etteantud nimeservereid väljastama nimekirjas esimestena.
Kui keegi teada soovib, et mida ma teha üritan, siis soov oleks Roku+Netflix tööle saada.
Roku tegijad on omaarust kavalad olnud ja Google DNS otse konfi sisse kirjutanud.
Soov oleks sellest lahti saada ja Roku minu poolt soovitud nimeservereid kasutama sundida.
Lahenduseks oleks asisem ruuter, nt Asus RT-AC68U kasutusele võtta aga sooviks esmalt kuidagi olemasolevat riistvara ära kasutada.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
01.09.2014 08:39:24
|
|
|
Kas sellest tulemüüri kaudu "mahatapmisest" ei piisa? Google Chromecast'i jaoks, millel on oma DNS hardcode'tud, sellest piisas. Siis hakkas kasutama DNS-ina ruuterit, mille DNS forward listis olid siis juba soovitud asjad sees.
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
01.09.2014 09:07:08
|
|
|
Kusagilt Elioni teemast käis läbi, et Thomsonid salvestavad endale mällu kõik seadmed, mis nende kaudu netti on kunagi kasutanud ja seetõttu võib ruuter aeglaseks muutuda. Kuna mul on viimase kahe aastaga ca 150 seadet koduvõrgust läbi käinud, siis tahaks veidi puhastust teha. Kust seda ajalugu kustutada saab?
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
01.09.2014 09:25:52
|
|
|
Näitab: hostmgr list või hostmgr list expand=enabled
Ühekaupa peaks kustutama: hostmgr delete mac_addr=00:02:02:xx:xx:xx
Platsi peaks tegema puhtaks: hostmgr clear
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
01.09.2014 09:49:42
|
|
|
Täpselt nii, ajalugu algab nullist. Kas see aga just probleemid lahendab, ei julge lubada.
E:
Põhimõtteliselt on ju võimalik ka hostmgr üldse välja lülitada. Iseküsimus, kas sellel on mõtet.
hostmgr config
Configure Device Discovery deamon
SYNTAX:
hostmgr config [state = <{disabled|enabled}>]
[scantime = <number{10-600}>]
[autosave = <{disabled|enabled}>]
where:
state Enable/disable Device Discovery deamon OPTIONAL
scantime Time between two discovery scans (sec) OPTIONAL
autosave Enable/disable automatic saves to flash OPTIONAL |
Ehk siis
hostmgr config state=disabled
lülitab päriselt välja ja
hostmgr configa autosave=disabled
ei salvesta seda jura jäädavalt mällu ehk siis peale restarti on plats puhas.
E:
saveall
käsk käib siis loomulikult kõige lõppu.
viimati muutis A.S. 01.09.2014 10:36:08, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
01.09.2014 09:53:57
|
|
|
| Fukiku kirjutas: |
| Kas sellest tulemüüri kaudu "mahatapmisest" ei piisa? Google Chromecast'i jaoks, millel on oma DNS hardcode'tud, sellest piisas. Siis hakkas kasutama DNS-ina ruuterit, mille DNS forward listis olid siis juba soovitud asjad sees. |
Niipalju kui mina aru sain siin varasematest aruteludest, siis Inteno väljastab DHCP kaudu alati esimesena ISP käest saadud nimeserverid ning alles seejärel kasutaja poolt määratud.
Üheks veidi odavamaks võimaluseks on veel ka lisa Wifi ruuter ülesse panna kus OpenWRT või DD-WRT sees ja tolle abil ümbersuunamine teostada.
Sel viisil jäävad ülejäänud koduses võrgus ka Google nimeserverid tööle.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
01.09.2014 10:27:40
|
|
|
Mis see endast kujutab üldse ja kuidas lahti saada? Panin küll disable kõigile ühendustele, aga peale resa on need tagai jälle. Ma pole nii pädev ka, et seal lehelt miskit välja lugeda.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
01.09.2014 10:30:51
|
|
|
olafsand, sa mingit VPN-i tarkvara ei ole paigaldanud? Või virtualiseerimistarkvara? VirtualBox?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
01.09.2014 10:33:34
|
|
|
bladerunner, a oota, ma aktiveerisin windowsi enda sees mingi virtuaalasja...win 8.1, äkki see tekitaski need?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
01.09.2014 10:37:14
|
|
|
olafsand, võibolla, pole hetkel enda 8.1 masinat käepärast et väitega nõustuda või tagasi lükata.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
01.09.2014 10:38:32
|
|
|
| Kui see "virtuaalasi" vajalik pole, üritad selle siis prooviks äkki deaktiveerida?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
01.09.2014 10:52:41
|
|
|
olafsand, Comodo (CIS) lisa Trust connect võib ka neid tekitada.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
01.09.2014 10:56:04
|
|
|
Vaatasin just järgi ja ma olin selle ikkagi deaktiveerinud tookord juba. Huvitav on see, et Opera brauser ei saa esialgu netti kui arvuti käima panna, IE töötab kohe. Lisaks VLC ruudutab kui miskit sikutada netist kuigi 300/300 ühendus on. Mul seda Comodot pole arvutis.
Istuvad kõik niimoodi ühenduste all.
viimati muutis olafsand 01.09.2014 11:11:00, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
01.09.2014 11:09:35
|
|
|
olafsand, no miski/keski neid virtuaalseid adaptereid igatahes tekitab.
Lase nt. http://www.piriform.com/speccy ja anna meile tekkiv Speccy link.
Sealt midagi sensitiivset su kohta välja ei loe, küll aga näeb masina infot.
Võid ju lingi PS-ga saata kui avalikult postitada ei taha.
Võibolla torkab kellelgi siis midagi kahtlast silma.
Niisama "kohvipaksu" pealt ei oska rohkemat enam midagi pakkuda.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
01.09.2014 11:11:15
|
|
|
Sain korda. Device manageris võrguseadmete all oli samamoodi pikk joru nö adaptereid. Tegin järjest neile uninstall ja peale restarti on ühenduste kaust puhas
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
01.09.2014 11:12:38
|
|
|
| Ma pole VPNi puudutanud, sest seda seadistada ma ei oskaks nagunii
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
01.09.2014 11:16:07
|
|
|
olafsand, LogMeIn Hamachi-t pole kunagi paigaldanud?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
01.09.2014 11:17:18
|
|
|
| ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
01.09.2014 11:17:51
|
|
|
Kuna momendil on korras, siis järgmisel korral võid proovida...
http://www.nirsoft.net/utils/regscanner.html
Kui sellega otsida näiteks 'NetworkCards' (või kus W8 korral nende nimekiri asubki?), siis kas ei leita võrguadaptereid üles? Ja taga on neil "Key Modified Time" ehk siis aeg, millal adapter valikusse tekkis. Ehk tekib mõte, mis sellel ajal sai installitud/seadistatud? Sellesama vidinaga annab otsida ka konkreetsel ajal muudetud/kirjutatud registrivõtmeid, tavaliselt siis paistab kindlasti midagi konkreetsemat.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
01.09.2014 11:26:07
|
|
|
A.S. ja bladerunner, suured tänud teile kaasa mõtlemast!
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
01.09.2014 13:15:47
|
|
|
liitun 300Mbit klubiga
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
01.09.2014 16:13:10
|
|
|
| tyyp88 kirjutas: |
liitun 300Mbit klubiga
 |
Kuidas keegi, mina röömustan 40/10 üle, mille täna sain
300 pole vist lähiaastatel võimalik saada ja ega ma seda praegu vajagi
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
01.09.2014 17:36:19
|
|
|
Ms värk võib olla. 300/300 ühendus on aktiivne, Inteno on taga, kuid saan jätkuvalt 100/100 kätte ainult
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
01.09.2014 17:37:30
|
|
|
Ühendus arvuti ja Inteno vahel on 100/100 ehk?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|