Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 142, 143, 144 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2014 11:09:28 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Õhtul saan vist yhe läpakaga korra proovida

Inteno peaks ju ise ka mingit kiirustesti teha suutma?
 


Inteno ei näita rohkem kui ~150 Mbit/s

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.08.2014 11:31:54 vasta tsitaadiga

jeesus188, Realtek LAN Driver 7.049.0927.2011 3.48 MB 2012/03/21 -> http://download.gigabyte.eu/FileList/Driver/motherboard_driver_lan_realtek_8111_w7.exe

Realteki enda lehelt leiab veidi värskemad, iseasi, kas su emaplaat neid tunnistab:
http://www.realtek.com/downloads/downloadsView.aspx?Langid=1&PNid=13&PFid=5&Level=5&Conn=4&DownTypeID=3&GetDown=false
-> ftp://WebUser:n8W9ErCy@208.70.202.219/cn/nic/Install_Win7_7088_07242014.zip
-> ftp://WebUser:n8W9ErCy@208.70.202.219/cn/nic/Install_Win8_8.1_8034_07242014.zip

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2014 18:20:12 vasta tsitaadiga

Eks kodus hakkan pärast katsetama, tänud thumbs_up.gif
edit:
ftp://WebUser:n8W9ErCy@208.70.202.219/cn/nic/Install_Win7_7088_07242014.zip lasi peale panna, eks paista varsti icon_smile.gif

Edit2:
pool tunnikest siin piinanud netti, tõstnud yhenduste arvu jne......töötab hetkel
Spoiler Spoiler Spoiler

yhendus ära ei kuku, tänud kasutajale tahanteada. endale tuhka pähe, et selle peale ei tulnud ja ei uskunud, et mingid draiverid saavad sitta keerata kui 100/100 yhendusega töötab, eriti kui gigane kaart

Tegin ka comtrendi adapteritele uue yhenduse, aga sellest pole midagi kasu, ikka hakklihamasin. icon_neutral.gif
üks võimalus oleks kaabliga proovida, aga mul pole kusagilt 10m võrgukaablit hetkel kusagilt võtta.
Edit3:
lykkasin otse kaabli taha ja enam ei ruuduta

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 30.08.2014 19:06:47 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab seletada, miks vahel näitab Inteno ruuter Wireless Clients all kahte erineva MAC- ja IPv4-aadressiga Guest-Elioni ühendust ja vahel ei näita ühtegi, kuigi ühendus ise on olemas?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2014 19:09:33 vasta tsitaadiga

harakas, ju ta siis näitabki ainult kui keegi reaalselt ka külge on ühendunud.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 30.08.2014 19:23:55 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
harakas, ju ta siis näitabki ainult kui keegi reaalselt ka külge on ühendunud.

Selle peale ma ei tulndki. Ja kahte näitab siis kui 2 seadet järel.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2014 21:02:29 vasta tsitaadiga

minu teema võib vist lukku panna

Lühikokkuvõte:
Neti uploadi ikaldus oli arvatavasti draiverite viga, hetkel töötab

Samsa telekas yle Comtrend adapterite ruudutas ja ruudutaks senini.
panin nüüd kaabli vahele ja kõik töötab normaalselt, ei mingeid ruute. Homme tuleb natuke seinu rikkuda kaabeldamisega.
Kui Comtrend oli vahel, siis speedtest näitas kiiruseks 10/7 väike +/- , ei mäleta täpselt,
nüüd kaabliga 40/60.

ja pilt oli korras kui 784 oli vahel, kadus internoga
võibolla tõesti väsisid adapterid 15 minutiga ära, aga mis sest enam. kui keegi tahab, siis õlleraha eest võin need ära anda.....vaatasin, et hind on drastiliselt kukkunud icon_lol.gif

Kõigile suured tänud abi eest, eriti bladerunnerile thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 30.08.2014 22:16:56 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
minu teema võib vist lukku panna

Lühikokkuvõte:
Neti uploadi ikaldus oli arvatavasti draiverite viga, hetkel töötab

Samsa telekas yle Comtrend adapterite ruudutas ja ruudutaks senini.
panin nüüd kaabli vahele ja kõik töötab normaalselt, ei mingeid ruute. Homme tuleb natuke seinu rikkuda kaabeldamisega.
Kui Comtrend oli vahel, siis speedtest näitas kiiruseks 10/7 väike +/- , ei mäleta täpselt,
nüüd kaabliga 40/60.

ja pilt oli korras kui 784 oli vahel, kadus internoga
võibolla tõesti väsisid adapterid 15 minutiga ära, aga mis sest enam. kui keegi tahab, siis õlleraha eest võin need ära anda.....vaatasin, et hind on drastiliselt kukkunud icon_lol.gif

Kõigile suured tänud abi eest, eriti bladerunnerile thumbs_up.gif

Uskuda v6ib, et Comtrendile ei meeldinud siis kas:
1. need elektrijuhtmed mis sul kasutusel on. Ehk siis juhtmed pole nii kvaliteetsest ja puhtast vasest nagu vaja oleks.
2. V6i on sul siis sama faasi peal tarbijad mis Comtrendile "närvidele käivad" icon_cool.gif - nagu igasugu elektripliidid, boilerid, elektiradiaatorid, keevitusseadmed jms. suurtarbijad.

Ja nende probleemide pärast on ka paljud kasutajad "vooluv6gu-netist" loobunud.
---------------------
Igatahes tore, et Uploadi tööle said. Kuigi kummaline, et Elion ise kasutajaid ei hoiata, et sellised jamad v6ivad kinni olla hoopis vananenud draiverites. beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2014 23:17:36 vasta tsitaadiga

samad kaablid on samad mis 2 aastat olnud, faas on sama mis 2 aastat olnud....kõik korras
töötamise ja mitte töötamise vahepeal sai soetatud vaid üks elektrooniline vidin, see on interno ruuter

icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2014 23:23:42 vasta tsitaadiga

jeesus188, super, et korda said asja. Ja kaabel on siiski jah kõige kindlam variant. Igast voolu pealt ja wifit jagavad asjad (Rucus?) on saadanast ja "pepu kaudu hammaste remonti" meenutavad lahendused icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2014 23:26:33 vasta tsitaadiga

See vooluvõrgu net on üks selline asi mida "kassid ostaksid" aga mina ei ostaks mitte kunagi...
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2014 23:29:23 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
See vooluvõrgu net on üks selline asi mida "kassid ostaksid" aga mina ei ostaks mitte kunagi...

mul ei ole kuni yleeilseni yhtegi paha sõna selle kohta öelda icon_rolleyes.gif
tea kas tõesti internoga ei sobi, igatahes hind on küll odavaks muutunud icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2014 23:41:36 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
-parun- kirjutas:
See vooluvõrgu net on üks selline asi mida "kassid ostaksid" aga mina ei ostaks mitte kunagi...

mul ei ole kuni yleeilseni yhtegi paha sõna selle kohta öelda icon_rolleyes.gif
tea kas tõesti internoga ei sobi, igatahes hind on küll odavaks muutunud icon_lol.gif

Võibolla on see minu kiiks, aga mulle absoluutselt ei meeldi lahendused, kus midagi tehakse suht ebaloomulikul viisil. Kõik kodused seadmed on mul ühendatud kaabliga, isegi siis kui wifi võimalus on ka olemas. Ainuke asi, mis wifit kasutab on sülearvuti icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2014 00:10:10 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
-parun- kirjutas:
See vooluvõrgu net on üks selline asi mida "kassid ostaksid" aga mina ei ostaks mitte kunagi...

mul ei ole kuni yleeilseni yhtegi paha sõna selle kohta öelda icon_rolleyes.gif
tea kas tõesti internoga ei sobi, igatahes hind on küll odavaks muutunud icon_lol.gif

Võibolla on see minu kiiks, aga mulle absoluutselt ei meeldi lahendused, kus midagi tehakse suht ebaloomulikul viisil. Kõik kodused seadmed on mul ühendatud kaabliga, isegi siis kui wifi võimalus on ka olemas. Ainuke asi, mis wifit kasutab on sülearvuti icon_smile.gif

ei, loomulikult.
ma lihtsalt mainisin, et mul polnud sellega probleeme, võibolla joppas, krt seda teab.
kindlasti indrekp homme/ülehomme tuleb asja seletama, kindlasti juhtmed syydi icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thekidd
HV vaatleja

liitunud: 19.07.2009




sõnum 31.08.2014 00:15:49 vasta tsitaadiga

Tere

Kas kellelgi on sellist asja ette tulnud, et mõne weebilehe külastamise peale brauser jääbki lehte laadima.
Enamasti tundub asi olevat seotud videoid näitava lehega, näiteks DelfiTV.
Üheski brauseris enam yhtegi lehte ei ava. Outlookiga meile saab lugeda.
Käsurealt pingides Inteno vastab ilusti. Samuti vastab pingile näiteks neti.ee.
Sama ruuteri taga Samsa telekas ja Amino box, mõlemas telepildid kenasti olemas.
Sama seis, kui yhenduda Intenoga kaabliga, või yle WiFi.
Kolmanda pesa ja fikseeritud kiiruse trikki sai esimesena proovitud, ei aidanud.
165 proovis mingeid seadeid muuta/taastada ruteris, peale mida ei saanud ykski seade enam
IP-d ruuterist ja saadeti mind esindusse ruuterit vahetama. Uue Intenoga asi täpselt sama.
Enne präegust 40/10 yhendust oli 12/1 ja polnud arvutil mingeid probleeme.
Mõlema võrgukaarti draiverid on uusimad, mis leidsin. Sai prooviks vana Thomsoni ruuter
Inteno ja arvuti vahele yhendatud, ikka sama seis. Proovisin ka ilma viirustõrjeta, ei muutunud midagi.
Ainult teist arvutit pole veel saanud sama ruuteri taga proovida..
Intenose ka ei saa kuidagi muudmoodi sisse kui yle brauseri, et vaataks, kas too ka midagi arvab asjast.icon_sad.gif

Priit

Edit: Arvutis jookseb XP.


viimati muutis thekidd 31.08.2014 00:45:09, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2014 00:29:19 vasta tsitaadiga

Priit, mul täpselt sama jama kummitas paar nädalat juba ja täna avastasin sellise asja. Mul pole aimu ka, et kuidas need sinna tekkisid. Disablesin ära, sest kustutada ei lase, aga nett brauseris ok jälle icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 31.08.2014 10:06:49 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
samad kaablid on samad mis 2 aastat olnud, faas on sama mis 2 aastat olnud....kõik korras
töötamise ja mitte töötamise vahepeal sai soetatud vaid üks elektrooniline vidin, see on interno ruuter

icon_rolleyes.gif


Siis inteno toiteplokk.
Toide ja üks Comtrendi adapter ju mõni sentimeeter üksteisest piki juhet.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2014 10:19:30 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Priit, mul täpselt sama jama kummitas paar nädalat juba ja täna avastasin sellise asja. Mul pole aimu ka, et kuidas need sinna tekkisid. Disablesin ära, sest kustutada ei lase, aga nett brauseris ok jälle icon_smile.gif

OpenVPN?
https://community.openvpn.net/openvpn/wiki/ManagingWindowsTAPDrivers#InstallinganduninstallingTAP-drivers
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2014 12:06:18 vasta tsitaadiga

wiinanina kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
samad kaablid on samad mis 2 aastat olnud, faas on sama mis 2 aastat olnud....kõik korras
töötamise ja mitte töötamise vahepeal sai soetatud vaid üks elektrooniline vidin, see on interno ruuter

icon_rolleyes.gif


Siis inteno toiteplokk.
Toide ja üks Comtrendi adapter ju mõni sentimeeter üksteisest piki juhet.

ei ole, erinevates pesades on

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2014 14:53:16 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
kindlasti indrekp homme/ülehomme tuleb asja seletama, kindlasti juhtmed syydi icon_lol.gif

Eips, selgeltnägija ma kindlasti ei ole.
Ütleme nii,et Comtrend on seni väga hea asi kuni ta töötab. Kui enam ei tööta siis on väga raske häire põhjustajat tuvastada ja pigem tasubki võrgukaablile ikkagi üle minna.
Iseenesest Inteno ja Comtrendi koostöös mingeid probleeme ei ole, viimati veel tänu Comtrendi soodushinnale paar komplekti paigaldatud ja kõik toimib.
Igaks juhuks sai elamistes kõik säästulambid, päevavalguslambid, telefonide ja läpakate adapterid vooluvõrku pistetud, veendumaks, et need comtrendile häireid ei tekita.

Soovitus ikka, kui vähegi võimalik, kasutada kaablit. icon_wink.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 31.08.2014 15:28:44 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
wiinanina kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
samad kaablid on samad mis 2 aastat olnud, faas on sama mis 2 aastat olnud....kõik korras
töötamise ja mitte töötamise vahepeal sai soetatud vaid üks elektrooniline vidin, see on interno ruuter

icon_rolleyes.gif


Siis inteno toiteplokk.
Toide ja üks Comtrendi adapter ju mõni sentimeeter üksteisest piki juhet.

ei ole, erinevates pesades on

Aga ju siis on see Intendo sinu Comtrendi "vihkaja". icon_cool.gif Ja n6uab - näiteks seda, et pead välismaalt ostma hoopis uuemat ühendusstandardit kasutava Comtrendi kuna seda mudelit veel Eestis ei müüda. icon_smile.gif beer_yum.gif
PS: Kui sul on olemas ossilloskoop siis saad üles ka otsida selle allika mis seda "tapvat müra" tekitab.

Igatahes kaastunne seinte l6hkumisel ja uute kaablite vedamisel ning siis korteriremondi läbiviimisel. beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2014 15:41:30 vasta tsitaadiga

Lõhkumine tuleb minimaalne, aga jah, juhe on juhe, koledam, aga probleemivabam thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2014 16:33:26 vasta tsitaadiga

jeesus188, peida põrandaliistu taha. Tänapäeval on maru head liistud selle koha pealt, et kerge klambritega paigaldada ja juhtmete jaoks spetsiaalselt koht.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2014 20:20:52 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
jeesus188, peida põrandaliistu taha. Tänapäeval on maru head liistud selle koha pealt, et kerge klambritega paigaldada ja juhtmete jaoks spetsiaalselt koht.

mul puidust liistud, (tegelikult mdf), liimitud.
homme hakkan vedama, poh, jääb näha.
kõige hullem koht on välisuksepakk, mille äärest selle vean. õnneks ainuke tibi veel piisavalt väike kontsade jaoks icon_lol.gif
teist päeva ja pilt ees thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2014 01:42:23 vasta tsitaadiga

Inteno hingeelu paremini teadvad inimesed, kas järgnevat käsku saab ka kuidagi GUI kaudu sisestada, st. vastavat tulemust saavutada?
iptables -I PREROUTING -t nat -p udp -d 8.8.8.8 --dport 53 -j DNAT --to-destination 123.123.123.123

Justkui tundub et mitte? icon_rolleyes.gif
Soov oleks siis Google nimeserveri poole minev liiklus ringi suunata.

Hetkel sain niikaugele, et tulemüüris suudan selle 8.8.8.8 "maha tappa".
Aga sellest liigutusest pole eriti kasu kuniks ma ei saa Intenot sundida mu enda poolt etteantud nimeservereid väljastama nimekirjas esimestena.

Kui keegi teada soovib, et mida ma teha üritan, siis soov oleks Roku+Netflix tööle saada.
Roku tegijad on omaarust kavalad olnud ja Google DNS otse konfi sisse kirjutanud.
Soov oleks sellest lahti saada ja Roku minu poolt soovitud nimeservereid kasutama sundida.

Lahenduseks oleks asisem ruuter, nt Asus RT-AC68U kasutusele võtta aga sooviks esmalt kuidagi olemasolevat riistvara ära kasutada.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2014 08:39:24 vasta tsitaadiga

Kas sellest tulemüüri kaudu "mahatapmisest" ei piisa? Google Chromecast'i jaoks, millel on oma DNS hardcode'tud, sellest piisas. Siis hakkas kasutama DNS-ina ruuterit, mille DNS forward listis olid siis juba soovitud asjad sees.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2014 09:07:08 vasta tsitaadiga

Kusagilt Elioni teemast käis läbi, et Thomsonid salvestavad endale mällu kõik seadmed, mis nende kaudu netti on kunagi kasutanud ja seetõttu võib ruuter aeglaseks muutuda. Kuna mul on viimase kahe aastaga ca 150 seadet koduvõrgust läbi käinud, siis tahaks veidi puhastust teha. Kust seda ajalugu kustutada saab?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2014 09:25:52 vasta tsitaadiga

Näitab: hostmgr list või hostmgr list expand=enabled
Ühekaupa peaks kustutama: hostmgr delete mac_addr=00:02:02:xx:xx:xx
Platsi peaks tegema puhtaks: hostmgr clear
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2014 09:42:12 vasta tsitaadiga

Kui "platsi puhtaks teen", siis lükkan seejärel digiboksi ja arvutid külge ning ajalugu algab jälle nullist probleemideta?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2014 09:49:42 vasta tsitaadiga

Täpselt nii, ajalugu algab nullist. Kas see aga just probleemid lahendab, ei julge lubada.

E:
Põhimõtteliselt on ju võimalik ka hostmgr üldse välja lülitada. Iseküsimus, kas sellel on mõtet.

hostmgr config
Configure Device Discovery deamon

SYNTAX:
hostmgr config   [state = <{disabled|enabled}>]
                 [scantime = <number{10-600}>]
                 [autosave = <{disabled|enabled}>]

where:
state            Enable/disable Device Discovery deamon OPTIONAL
scantime         Time between two discovery scans (sec) OPTIONAL
autosave         Enable/disable automatic saves to flash OPTIONAL

Ehk siis
hostmgr config state=disabled
lülitab päriselt välja ja
hostmgr configa autosave=disabled
ei salvesta seda jura jäädavalt mällu ehk siis peale restarti on plats puhas.

E:
saveall
käsk käib siis loomulikult kõige lõppu.
 


viimati muutis A.S. 01.09.2014 10:36:08, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2014 09:53:57 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
Kas sellest tulemüüri kaudu "mahatapmisest" ei piisa? Google Chromecast'i jaoks, millel on oma DNS hardcode'tud, sellest piisas. Siis hakkas kasutama DNS-ina ruuterit, mille DNS forward listis olid siis juba soovitud asjad sees.
Niipalju kui mina aru sain siin varasematest aruteludest, siis Inteno väljastab DHCP kaudu alati esimesena ISP käest saadud nimeserverid ning alles seejärel kasutaja poolt määratud.

Üheks veidi odavamaks võimaluseks on veel ka lisa Wifi ruuter ülesse panna kus OpenWRT või DD-WRT sees ja tolle abil ümbersuunamine teostada.
Sel viisil jäävad ülejäänud koduses võrgus ka Google nimeserverid tööle.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2014 10:27:40 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
olafsand kirjutas:
Priit, mul täpselt sama jama kummitas paar nädalat juba ja täna avastasin sellise asja. Mul pole aimu ka, et kuidas need sinna tekkisid. Disablesin ära, sest kustutada ei lase, aga nett brauseris ok jälle icon_smile.gif

OpenVPN?
https://community.openvpn.net/openvpn/wiki/ManagingWindowsTAPDrivers#InstallinganduninstallingTAP-drivers
 


Mis see endast kujutab üldse ja kuidas lahti saada? Panin küll disable kõigile ühendustele, aga peale resa on need tagai jälle. Ma pole nii pädev ka, et seal lehelt miskit välja lugeda. icon_sad.gif icon_redface.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2014 10:30:51 vasta tsitaadiga

olafsand, sa mingit VPN-i tarkvara ei ole paigaldanud? Või virtualiseerimistarkvara? VirtualBox?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2014 10:33:34 vasta tsitaadiga

bladerunner, a oota, ma aktiveerisin windowsi enda sees mingi virtuaalasja...win 8.1, äkki see tekitaski need? icon_eek.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2014 10:37:14 vasta tsitaadiga

olafsand, võibolla, pole hetkel enda 8.1 masinat käepärast et väitega nõustuda või tagasi lükata.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2014 10:38:32 vasta tsitaadiga

Kui see "virtuaalasi" vajalik pole, üritad selle siis prooviks äkki deaktiveerida?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2014 10:52:41 vasta tsitaadiga

olafsand, Comodo (CIS) lisa Trust connect võib ka neid tekitada.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2014 10:56:04 vasta tsitaadiga

Vaatasin just järgi ja ma olin selle ikkagi deaktiveerinud tookord juba. Huvitav on see, et Opera brauser ei saa esialgu netti kui arvuti käima panna, IE töötab kohe. Lisaks VLC ruudutab kui miskit sikutada netist kuigi 300/300 ühendus on. Mul seda Comodot pole arvutis.

Istuvad kõik niimoodi ühenduste all.



viimati muutis olafsand 01.09.2014 11:11:00, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2014 11:09:35 vasta tsitaadiga

olafsand, no miski/keski neid virtuaalseid adaptereid igatahes tekitab.

Lase nt. http://www.piriform.com/speccy ja anna meile tekkiv Speccy link.
Sealt midagi sensitiivset su kohta välja ei loe, küll aga näeb masina infot.
Võid ju lingi PS-ga saata kui avalikult postitada ei taha.
Võibolla torkab kellelgi siis midagi kahtlast silma.

Niisama "kohvipaksu" pealt ei oska rohkemat enam midagi pakkuda.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2014 11:11:15 vasta tsitaadiga

Sain korda. Device manageris võrguseadmete all oli samamoodi pikk joru nö adaptereid. Tegin järjest neile uninstall ja peale restarti on ühenduste kaust puhas icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2014 11:11:29 vasta tsitaadiga

Suht kindlasti on see mingi VPNi värk.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2014 11:12:38 vasta tsitaadiga

Ma pole VPNi puudutanud, sest seda seadistada ma ei oskaks nagunii
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2014 11:16:07 vasta tsitaadiga

olafsand, LogMeIn Hamachi-t pole kunagi paigaldanud?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2014 11:17:18 vasta tsitaadiga

ei ole.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2014 11:17:51 vasta tsitaadiga

Kuna momendil on korras, siis järgmisel korral võid proovida...
http://www.nirsoft.net/utils/regscanner.html
Kui sellega otsida näiteks 'NetworkCards' (või kus W8 korral nende nimekiri asubki?), siis kas ei leita võrguadaptereid üles? Ja taga on neil "Key Modified Time" ehk siis aeg, millal adapter valikusse tekkis. Ehk tekib mõte, mis sellel ajal sai installitud/seadistatud? Sellesama vidinaga annab otsida ka konkreetsel ajal muudetud/kirjutatud registrivõtmeid, tavaliselt siis paistab kindlasti midagi konkreetsemat.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2014 11:26:07 vasta tsitaadiga

A.S. ja bladerunner, suured tänud teile kaasa mõtlemast! icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2014 13:15:47 vasta tsitaadiga

icon_razz.gif liitun 300Mbit klubiga
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 01.09.2014 16:13:10 vasta tsitaadiga

tyyp88 kirjutas:
icon_razz.gif liitun 300Mbit klubiga


Kuidas keegi, mina röömustan 40/10 üle, mille täna sain icon_smile.gif
300 pole vist lähiaastatel võimalik saada ja ega ma seda praegu vajagi
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2014 17:36:19 vasta tsitaadiga

Ms värk võib olla. 300/300 ühendus on aktiivne, Inteno on taga, kuid saan jätkuvalt 100/100 kätte ainult thumbs_down.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2014 17:37:30 vasta tsitaadiga

Ühendus arvuti ja Inteno vahel on 100/100 ehk?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 142, 143, 144 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.