Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Crew märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2014 21:05:23 vasta tsitaadiga

Lehys kirjutas:
serveri hooldus on

+ patch mingine tuli otsa

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 26.08.2014 21:08:54 vasta tsitaadiga

Praegu jah ei saa üldse mängu sisse, aga varem jooksis ka mäng koguaeg kokku. icon_sad.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2014 21:18:09 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Millegi pärast mäng jookseb mingi iga 30sekundi järel kinni ja seda on kuskil 5sekundit jne. Kellelgi veel nii? Videod mis vahepeal, need jooksevad koguaeg kokku. Ps. Kellel arvuti ei vea AA-d välja nagu mul, siis kõige mõttekam on see off keerata, kui kasutada fxaa-d siis pilt jube udune, aga kui kasutada mxaa-d siis fps 40 ja sellega pole mängitav.



Pane mang jooksma high priority peale task manangeri alt siis korras
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 26.08.2014 21:30:05 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Millegi pärast mäng jookseb mingi iga 30sekundi järel kinni ja seda on kuskil 5sekundit jne. Kellelgi veel nii? Videod mis vahepeal, need jooksevad koguaeg kokku. Ps. Kellel arvuti ei vea AA-d välja nagu mul, siis kõige mõttekam on see off keerata, kui kasutada fxaa-d siis pilt jube udune, aga kui kasutada mxaa-d siis fps 40 ja sellega pole mängitav.


Mul oli küll täitsa mängitav selle 30fps cap-ga. Ma veel pole proovinud seda 60 peale panna, kuna ma liiga laisk.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2014 21:32:02 vasta tsitaadiga

We can officially say that we're aiming for 60FPS on PC at launch. Our Beta build is still more performant at 30FPS, but you can expect to play at 60FPS on PC when the game is launched. icon_wink.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 26.08.2014 21:53:10 vasta tsitaadiga

60 on ka ikka vähe icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 26.08.2014 22:00:05 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
60 on ka ikka vähe icon_rolleyes.gif


Ma ei usu, et sa üldse max seadetega 60 saad koguaeg, mul näiteks 50.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.08.2014 22:00:26 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
We can officially say that we're aiming for 60FPS on PC at launch. Our Beta build is still more performant at 30FPS, but you can expect to play at 60FPS on PC when the game is launched. icon_wink.gif
seda seletab ka graphics settingutes valikuvõimalus, mida küll valida ei õnnestu
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2014 22:15:24 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
60 on ka ikka vähe icon_rolleyes.gif

Konsoolid ei vea ju rohkem välja. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 26.08.2014 22:23:07 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
ertr2 kirjutas:
60 on ka ikka vähe icon_rolleyes.gif

Konsoolid ei vea ju rohkem välja. icon_razz.gif


Mul arvuti ei vea ka 60 välja, kui AA peal ja kasutan gtx 770 kaarti. Muuseas selle määratud 30 fps-iga jookseb mäng palju paremini, kui ise keeratud 60fps limiidiga. Ju siis kui üle 60fpsi tahaks, siis vaja 780ti kaarti.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 26.08.2014 22:27:09 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
ertr2 kirjutas:
60 on ka ikka vähe icon_rolleyes.gif


Ma ei usu, et sa üldse max seadetega 60 saad koguaeg, mul näiteks 50.



Milline osa BETAST kohale ei jõua ???


Mängust enesest siis ka pisut.
Võiks olla semi automaat, et saaks vajadusel ise käike vahetada, aga jääks ikka automaadiks. Auto vaateid võiks sõidu ajal rohkem olla, ehk siis üks nõks veel kaugemal kaamera vaade. Et seismise ajal saaks oma autot looduses vaadata ja siis pilti teha, nagu seda tdu-s sai tehtud. Üleüldse võiks saada kaamerat liigutada nii, et ei ole ainult külgvaade jne. Sain siis esimese tuuningu tehtud ja mõtlesin screenshot teha, aga osa autost jääb ekraani äärte taha jne.
Tuunimisel võiks ka saada autot hiirega liigutada ja see automaatne ise liikumine on häiriv. Eriti siis kui tahad mingit paintjob teha ja siis külgvaatest liigub pilt esivaatesse. Võiks lasta ka rohkem erinevaid kleepse peale panna.
Velgede panemisel võiks ka olla ühte värvi velg ja siis kui valiku teed saaksid värvi vahetada, kuna niimoodi 4 eri värvi velge jääbki sirvima, et endale meeldivat leida.

Loodetavasti muutub graafika ka ikka paremaks, kuna praegu on ikka suht bs, isegi beta kohta. Velgi alla pannes oli graafiliselt ikka väga kole.

Kui keegi mind näeb sõitmas siis minu nimi on mängus M1crobra1n.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.08.2014 22:48:02 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Dave20 kirjutas:
ertr2 kirjutas:
60 on ka ikka vähe icon_rolleyes.gif


Ma ei usu, et sa üldse max seadetega 60 saad koguaeg, mul näiteks 50.



Milline osa BETAST kohale ei jõua ???


Mängust enesest siis ka pisut.
Võiks olla semi automaat, et saaks vajadusel ise käike vahetada, aga jääks ikka automaadiks. Auto vaateid võiks sõidu ajal rohkem olla, ehk siis üks nõks veel kaugemal kaamera vaade. Et seismise ajal saaks oma autot looduses vaadata ja siis pilti teha, nagu seda tdu-s sai tehtud. Üleüldse võiks saada kaamerat liigutada nii, et ei ole ainult külgvaade jne. Sain siis esimese tuuningu tehtud ja mõtlesin screenshot teha, aga osa autost jääb ekraani äärte taha jne.
Tuunimisel võiks ka saada autot hiirega liigutada ja see automaatne ise liikumine on häiriv. Eriti siis kui tahad mingit paintjob teha ja siis külgvaatest liigub pilt esivaatesse. Võiks lasta ka rohkem erinevaid kleepse peale panna.
Velgede panemisel võiks ka olla ühte värvi velg ja siis kui valiku teed saaksid värvi vahetada, kuna niimoodi 4 eri värvi velge jääbki sirvima, et endale meeldivat leida.

Loodetavasti muutub graafika ka ikka paremaks, kuna praegu on ikka suht bs, isegi beta kohta. Velgi alla pannes oli graafiliselt ikka väga kole.

Kui keegi mind näeb sõitmas siis minu nimi on mängus M1crobra1n.
kaameravaated on täpselt nagu tdu2, esimest osa enam ei mäletagi
puldiga on võimalik ka asinale sujuv täisring peale teha, samas on mingid magnetpunktid, millest peab eemale tõrjuma

ja minu risuga sõidab max seades ja 4xMSAA 50+fps
dofid ja blurid on muidugi low peale pandud, kuna nendest lugu ei pea, samas päris ilma ka ei soovi jääda

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2014 23:20:35 vasta tsitaadiga

kellelgi veel mängijaid eilae ära mäpipeale? Mul vahepeal viskab mingi paariks sekundiks siis kaovad jälle koik, veits frustreeriv .
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2014 23:31:32 vasta tsitaadiga

Arvata võib, et selle mängu online osa on sama BS nagu TDU oma oli. Ei usu, et nad selle korralikult tööle saavadki. Oma sõpru ja teisi mängijaid näeb väga harva kui üldsegi. Niisama üksi sõita ringi on kah väga igav ja üksluine. Kui teed oma Level 10 ära siis varsti polegi enam midagi teha seal.
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 26.08.2014 23:36:32 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
kellelgi veel mängijaid eilae ära mäpipeale? Mul vahepeal viskab mingi paariks sekundiks siis kaovad jälle koik, veits frustreeriv .


Jep sama jama
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 27.08.2014 00:02:15 vasta tsitaadiga

Äkki aitab see kui crew teha. Niisama sõber olles ei leidnud mul ka kedagi kes mind seal addis. Proovisin mikao-est kätte saada, aga ei saanudki, kuigi kaardil on näha. Proovisin järele sõita või siis fast traavel ta ette.
Täna rohkem mängida ei saa, vaja magama minna ja hommikul tööle. Kui joppab ja homme saan varem kui 9-10 koju töölt, siis proovin pulti ka ja kui speedlink pult ei funka nii nagu ma seda ootan, siis tuleb see xkasti originaal pc pult osta ja speedlink müüki panna.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2014 00:38:56 vasta tsitaadiga

lopes39, Sind ma küll ei näinud kaardi peal ,heal juhul ühte inimest nägin mängu jooksul ja see oli ka kõik.
_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2014 01:21:19 vasta tsitaadiga

Ma kah mõnda nägin aga kui üritasin lähemale jõuda siis polnud kedagi näha kuigi kaardil oli olemas icon_razz.gif

Vööraid nägin küll peale seda patchi, mis pidavat natuke seda asja parandama.

_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 27.08.2014 07:15:39 vasta tsitaadiga

Eile oli neid palju peale patchi. Kahe tondiga sai mägedes ringi rallitud koos, lagisid korralikult vahepeal.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 27.08.2014 09:30:47 vasta tsitaadiga

http://www.mmorpg.com/giveaways.cfm?offer=554&val=1&uh=D1EAB1E69FEE80FC9408DBF630987C13
Kui keegi key tahab

_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 27.08.2014 10:56:25 vasta tsitaadiga

Kuidas need solo sõidud kuldseks saada ? ma siiani ainult hõbedaks saanud ja teinud suht puhtaid sõite. Ma ei saa aru kus näitab sõidu ajal palju mul punkte on jne. Kuldseks saamiseks nõuab miski 12k punkti aga ma ei saa aru kuidas neid näeb või kuidas seda saab. Mida pean tegema ei seleta mängus ka nagu.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 27.08.2014 12:47:05 vasta tsitaadiga

Mõni key:
EMU9-WD8B-64N4-4LLQ
MH7M-LQJD-WRGN-B6PU
CXJH-VJLC-7VJ9-PVC3

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 27.08.2014 15:31:30 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Arvata võib, et selle mängu online osa on sama BS nagu TDU oma oli. Ei usu, et nad selle korralikult tööle saavadki. Oma sõpru ja teisi mängijaid näeb väga harva kui üldsegi. Niisama üksi sõita ringi on kah väga igav ja üksluine. Kui teed oma Level 10 ära siis varsti polegi enam midagi teha seal.

Ära hirmuta
TDU2 sa nägid ainult max 7 inimest kes sõidavad enam-vähem samas kohas. Ning läks väga kaua aega kuni kõik mängijad said isegi selle vähese tööle, paljud sõitsid üksi rinig.
Kas tõesti sama jama kordub?

_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2014 15:51:39 vasta tsitaadiga

mõttetu saast, juhitavus nagu battlefieldis paadiga sõites
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 27.08.2014 17:00:49 vasta tsitaadiga

Level 10 on max jah ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2014 17:10:21 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Level 10 on max jah ?

Betas jah. Kui see käes siis eriti polegi enam midagi teha seal. Lihtsalt kruiisida ja kaarti avastada + neid romusid otsida. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 27.08.2014 17:15:49 vasta tsitaadiga

Vahemaad nii karmid ,et väsitab see sõitmine ära icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 27.08.2014 18:43:04 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Vahemaad nii karmid ,et väsitab see sõitmine ära icon_lol.gif



Sôida lennuki vôi rongiga lähemale 😁
Fast travel töötab ainult siis, kui koht on läbisôidetud nagu tdu-s Oli. Vôi osta muid autosi ja proovi neid. Betas vôiks raha olla unlimited.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus27
HV kasutaja
margus27

liitunud: 14.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.08.2014 18:44:56 vasta tsitaadiga

2 beta võtit:
6FJJ-8866-F7AM-Q7YP
8AQF-EBPQ-EAL8-WXW3
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 27.08.2014 18:45:11 vasta tsitaadiga

Mägedes lumega on ikka väga mõnus ringi rallida ja külglibisemist teha. Graafika on ka mägedes väga ilus!
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 27.08.2014 18:57:34 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Mägedes lumega on ikka väga mõnus ringi rallida ja külglibisemist teha. Graafika on ka mägedes väga ilus!

Eriti kui leiad kellegi kaaslaseks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2014 19:21:55 vasta tsitaadiga

Uus patch tuli ja server hetkel maas icon_exclaim.gif
_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deFt
HV kasutaja
deFt

liitunud: 23.06.2008




sõnum 27.08.2014 19:26:29 vasta tsitaadiga

Kavatsen täna kõik radarid üles otsida.
New York'ist Las Vegasesse sõites jäävad teele päris ilusad vaated.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2014 20:03:18 vasta tsitaadiga

Kui keegi õhtal viitsib ,siis võiks pundiga midagi otsida jne icon_wink.gif
_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andotoomej
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2007




sõnum 27.08.2014 20:13:20 vasta tsitaadiga

margus27 kirjutas:
2 beta võtit:
6FJJ-8866-F7AM-Q7YP
8AQF-EBPQ-EAL8-WXW3



Tänud, Esimese võtsin ära
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2014 20:35:52 vasta tsitaadiga

mäng läheb tööle aga mängimiseni ei jõuagi thumbs_down.gif nii toores/katkine veel vist icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2014 20:36:43 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel tuli peale 10 minutit mängimist tuju asi kinni panna ja uninstallida?
Ma pidin magama jääma igavusest.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 27.08.2014 20:40:06 vasta tsitaadiga

margus27 kirjutas:
2 beta võtit:
6FJJ-8866-F7AM-Q7YP
8AQF-EBPQ-EAL8-WXW3

Teine mulle, tänan!

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 27.08.2014 20:48:28 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Kellelgi veel tuli peale 10 minutit mängimist tuju asi kinni panna ja uninstallida?
Ma pidin magama jääma igavusest.


Sama siin.

lisaks pole eriline autofänn jms elustiili vend ka.

GT1-4 ja NFS shift, Colin Mcrae, carmageddon, twisted metal on automängud, mis meeldinud
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2014 20:51:55 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Kellelgi veel tuli peale 10 minutit mängimist tuju asi kinni panna ja uninstallida?
Ma pidin magama jääma igavusest.


yup, ei pidanud vähemalt lõpuni tõmbama, läks enne uninstalli
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.08.2014 21:02:41 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
mäng läheb tööle aga mängimiseni ei jõuagi thumbs_down.gif nii toores/katkine veel vist icon_rolleyes.gif
pead uurima oma event viewerist, mis jant on, sa oled siiski esimene, kel ei toimi icon_idea.gif

leidsin ka väikese bugi icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler



_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2014 21:06:01 vasta tsitaadiga

uninstall icon_lol.gif mitu korda leidsin end autoga põllupealt,ei saanud ei edasi ega tagasi icon_rolleyes.gif graafiliselt jukerdas ikka korduvalt
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr_allien
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2006




sõnum 27.08.2014 21:11:13 vasta tsitaadiga

mõned beta võtmed kes veel tahab
RXTM-FMBF-LXV4-XLML
DMCA-LM6P-THH3-Y4AU
VBXN-LL8J-CCPD-HUMU
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2014 21:23:36 vasta tsitaadiga

mr_allien kirjutas:
mõned beta võtmed kes veel tahab
RXTM-FMBF-LXV4-XLML
DMCA-LM6P-THH3-Y4AU
VBXN-LL8J-CCPD-HUMU


Tänan teid!
VBXN-LL8J-CCPD-HUMU võetud.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 27.08.2014 21:53:36 vasta tsitaadiga

Kui test drive u2 võrrelda selle mänguga, kas on sama igav?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 27.08.2014 22:00:46 vasta tsitaadiga

Sõpradega täitsa fun sõita thumbs_up.gif kohati ei saanud sõpru crew-sse kutsuda,lihtsalt ei lase.
Keegi teab rohtu selle vastu?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crashromeo
HV Guru
crashromeo

liitunud: 04.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2014 22:20:40 vasta tsitaadiga

mr_allien kirjutas:
mõned beta võtmed kes veel tahab
RXTM-FMBF-LXV4-XLML
DMCA-LM6P-THH3-Y4AU
VBXN-LL8J-CCPD-HUMU


DMCA-LM6P-THH3-Y4AUvõetud
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2014 23:33:57 vasta tsitaadiga

Lehys kirjutas:
Sõpradega täitsa fun sõita thumbs_up.gif kohati ei saanud sõpru crew-sse kutsuda,lihtsalt ei lase.
Keegi teab rohtu selle vastu?

Mul sama asi, ei saa lisada crewsse, et saaks koos ühes sessionis pelida...
Guugeldamine andis aint ühe lahenduse, et mingid pordid forwardida ja firewallist uplay läbi lasta aga sõpsid ei oska porte fowardida icon_mad.gif

kopp.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2014 23:39:36 vasta tsitaadiga

Mingite suvaliste tegelaste Crew-dega saab küll liituda aga omadega ei saa. icon_biggrin.gif Nii tore. icon_razz.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2014 23:50:34 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Mingite suvaliste tegelaste Crew-dega saab küll liituda aga omadega ei saa. icon_biggrin.gif Nii tore. icon_razz.gif

Need, kes samas sessionis on nendega saad crew-i teha aga jah omadega mitte.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Crew mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.