|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
26.08.2014 21:05:23
|
|
|
| Lehys kirjutas: |
| serveri hooldus on |
+ patch mingine tuli otsa
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
26.08.2014 21:08:54
|
|
|
Praegu jah ei saa üldse mängu sisse, aga varem jooksis ka mäng koguaeg kokku.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
26.08.2014 21:18:09
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| Millegi pärast mäng jookseb mingi iga 30sekundi järel kinni ja seda on kuskil 5sekundit jne. Kellelgi veel nii? Videod mis vahepeal, need jooksevad koguaeg kokku. Ps. Kellel arvuti ei vea AA-d välja nagu mul, siis kõige mõttekam on see off keerata, kui kasutada fxaa-d siis pilt jube udune, aga kui kasutada mxaa-d siis fps 40 ja sellega pole mängitav. |
Pane mang jooksma high priority peale task manangeri alt siis korras
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
26.08.2014 21:30:05
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| Millegi pärast mäng jookseb mingi iga 30sekundi järel kinni ja seda on kuskil 5sekundit jne. Kellelgi veel nii? Videod mis vahepeal, need jooksevad koguaeg kokku. Ps. Kellel arvuti ei vea AA-d välja nagu mul, siis kõige mõttekam on see off keerata, kui kasutada fxaa-d siis pilt jube udune, aga kui kasutada mxaa-d siis fps 40 ja sellega pole mängitav. |
Mul oli küll täitsa mängitav selle 30fps cap-ga. Ma veel pole proovinud seda 60 peale panna, kuna ma liiga laisk.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
26.08.2014 21:32:02
|
|
|
We can officially say that we're aiming for 60FPS on PC at launch. Our Beta build is still more performant at 30FPS, but you can expect to play at 60FPS on PC when the game is launched.
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
26.08.2014 21:53:10
|
|
|
60 on ka ikka vähe
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
26.08.2014 22:00:05
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
60 on ka ikka vähe  |
Ma ei usu, et sa üldse max seadetega 60 saad koguaeg, mul näiteks 50.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.08.2014 22:00:26
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
We can officially say that we're aiming for 60FPS on PC at launch. Our Beta build is still more performant at 30FPS, but you can expect to play at 60FPS on PC when the game is launched.  |
seda seletab ka graphics settingutes valikuvõimalus, mida küll valida ei õnnestu
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
26.08.2014 22:15:24
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
60 on ka ikka vähe  |
Konsoolid ei vea ju rohkem välja.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
26.08.2014 22:23:07
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| ertr2 kirjutas: |
60 on ka ikka vähe  |
Konsoolid ei vea ju rohkem välja.  |
Mul arvuti ei vea ka 60 välja, kui AA peal ja kasutan gtx 770 kaarti. Muuseas selle määratud 30 fps-iga jookseb mäng palju paremini, kui ise keeratud 60fps limiidiga. Ju siis kui üle 60fpsi tahaks, siis vaja 780ti kaarti.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
26.08.2014 22:27:09
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| ertr2 kirjutas: |
60 on ka ikka vähe  |
Ma ei usu, et sa üldse max seadetega 60 saad koguaeg, mul näiteks 50. |
Milline osa BETAST kohale ei jõua ???
Mängust enesest siis ka pisut.
Võiks olla semi automaat, et saaks vajadusel ise käike vahetada, aga jääks ikka automaadiks. Auto vaateid võiks sõidu ajal rohkem olla, ehk siis üks nõks veel kaugemal kaamera vaade. Et seismise ajal saaks oma autot looduses vaadata ja siis pilti teha, nagu seda tdu-s sai tehtud. Üleüldse võiks saada kaamerat liigutada nii, et ei ole ainult külgvaade jne. Sain siis esimese tuuningu tehtud ja mõtlesin screenshot teha, aga osa autost jääb ekraani äärte taha jne.
Tuunimisel võiks ka saada autot hiirega liigutada ja see automaatne ise liikumine on häiriv. Eriti siis kui tahad mingit paintjob teha ja siis külgvaatest liigub pilt esivaatesse. Võiks lasta ka rohkem erinevaid kleepse peale panna.
Velgede panemisel võiks ka olla ühte värvi velg ja siis kui valiku teed saaksid värvi vahetada, kuna niimoodi 4 eri värvi velge jääbki sirvima, et endale meeldivat leida.
Loodetavasti muutub graafika ka ikka paremaks, kuna praegu on ikka suht bs, isegi beta kohta. Velgi alla pannes oli graafiliselt ikka väga kole.
Kui keegi mind näeb sõitmas siis minu nimi on mängus M1crobra1n.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.08.2014 22:48:02
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
| Dave20 kirjutas: |
| ertr2 kirjutas: |
60 on ka ikka vähe  |
Ma ei usu, et sa üldse max seadetega 60 saad koguaeg, mul näiteks 50. |
Milline osa BETAST kohale ei jõua ???
Mängust enesest siis ka pisut.
Võiks olla semi automaat, et saaks vajadusel ise käike vahetada, aga jääks ikka automaadiks. Auto vaateid võiks sõidu ajal rohkem olla, ehk siis üks nõks veel kaugemal kaamera vaade. Et seismise ajal saaks oma autot looduses vaadata ja siis pilti teha, nagu seda tdu-s sai tehtud. Üleüldse võiks saada kaamerat liigutada nii, et ei ole ainult külgvaade jne. Sain siis esimese tuuningu tehtud ja mõtlesin screenshot teha, aga osa autost jääb ekraani äärte taha jne.
Tuunimisel võiks ka saada autot hiirega liigutada ja see automaatne ise liikumine on häiriv. Eriti siis kui tahad mingit paintjob teha ja siis külgvaatest liigub pilt esivaatesse. Võiks lasta ka rohkem erinevaid kleepse peale panna.
Velgede panemisel võiks ka olla ühte värvi velg ja siis kui valiku teed saaksid värvi vahetada, kuna niimoodi 4 eri värvi velge jääbki sirvima, et endale meeldivat leida.
Loodetavasti muutub graafika ka ikka paremaks, kuna praegu on ikka suht bs, isegi beta kohta. Velgi alla pannes oli graafiliselt ikka väga kole.
Kui keegi mind näeb sõitmas siis minu nimi on mängus M1crobra1n. |
kaameravaated on täpselt nagu tdu2, esimest osa enam ei mäletagi
puldiga on võimalik ka asinale sujuv täisring peale teha, samas on mingid magnetpunktid, millest peab eemale tõrjuma
ja minu risuga sõidab max seades ja 4xMSAA 50+fps
dofid ja blurid on muidugi low peale pandud, kuna nendest lugu ei pea, samas päris ilma ka ei soovi jääda
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
26.08.2014 23:20:35
|
|
|
kellelgi veel mängijaid eilae ära mäpipeale? Mul vahepeal viskab mingi paariks sekundiks siis kaovad jälle koik, veits frustreeriv .
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
26.08.2014 23:31:32
|
|
|
Arvata võib, et selle mängu online osa on sama BS nagu TDU oma oli. Ei usu, et nad selle korralikult tööle saavadki. Oma sõpru ja teisi mängijaid näeb väga harva kui üldsegi. Niisama üksi sõita ringi on kah väga igav ja üksluine. Kui teed oma Level 10 ära siis varsti polegi enam midagi teha seal.
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
26.08.2014 23:36:32
|
|
|
| Vihmausss kirjutas: |
| kellelgi veel mängijaid eilae ära mäpipeale? Mul vahepeal viskab mingi paariks sekundiks siis kaovad jälle koik, veits frustreeriv . |
Jep sama jama
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
27.08.2014 00:02:15
|
|
|
Äkki aitab see kui crew teha. Niisama sõber olles ei leidnud mul ka kedagi kes mind seal addis. Proovisin mikao-est kätte saada, aga ei saanudki, kuigi kaardil on näha. Proovisin järele sõita või siis fast traavel ta ette.
Täna rohkem mängida ei saa, vaja magama minna ja hommikul tööle. Kui joppab ja homme saan varem kui 9-10 koju töölt, siis proovin pulti ka ja kui speedlink pult ei funka nii nagu ma seda ootan, siis tuleb see xkasti originaal pc pult osta ja speedlink müüki panna.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
27.08.2014 00:38:56
|
|
|
lopes39, Sind ma küll ei näinud kaardi peal ,heal juhul ühte inimest nägin mängu jooksul ja see oli ka kõik.
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
27.08.2014 01:21:19
|
|
|
Ma kah mõnda nägin aga kui üritasin lähemale jõuda siis polnud kedagi näha kuigi kaardil oli olemas
Vööraid nägin küll peale seda patchi, mis pidavat natuke seda asja parandama.
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
27.08.2014 07:15:39
|
|
|
| Eile oli neid palju peale patchi. Kahe tondiga sai mägedes ringi rallitud koos, lagisid korralikult vahepeal.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
27.08.2014 10:56:25
|
|
|
| Kuidas need solo sõidud kuldseks saada ? ma siiani ainult hõbedaks saanud ja teinud suht puhtaid sõite. Ma ei saa aru kus näitab sõidu ajal palju mul punkte on jne. Kuldseks saamiseks nõuab miski 12k punkti aga ma ei saa aru kuidas neid näeb või kuidas seda saab. Mida pean tegema ei seleta mängus ka nagu.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
27.08.2014 12:47:05
|
|
|
Mõni key:
EMU9-WD8B-64N4-4LLQ
MH7M-LQJD-WRGN-B6PU
CXJH-VJLC-7VJ9-PVC3
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alec
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003
|
27.08.2014 15:31:30
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| Arvata võib, et selle mängu online osa on sama BS nagu TDU oma oli. Ei usu, et nad selle korralikult tööle saavadki. Oma sõpru ja teisi mängijaid näeb väga harva kui üldsegi. Niisama üksi sõita ringi on kah väga igav ja üksluine. Kui teed oma Level 10 ära siis varsti polegi enam midagi teha seal. |
Ära hirmuta
TDU2 sa nägid ainult max 7 inimest kes sõidavad enam-vähem samas kohas. Ning läks väga kaua aega kuni kõik mängijad said isegi selle vähese tööle, paljud sõitsid üksi rinig.
Kas tõesti sama jama kordub?
_________________ You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
27.08.2014 15:51:39
|
|
|
| mõttetu saast, juhitavus nagu battlefieldis paadiga sõites
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
27.08.2014 17:00:49
|
|
|
| Level 10 on max jah ?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
27.08.2014 17:10:21
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
| Level 10 on max jah ? |
Betas jah. Kui see käes siis eriti polegi enam midagi teha seal. Lihtsalt kruiisida ja kaarti avastada + neid romusid otsida.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
27.08.2014 17:15:49
|
|
|
Vahemaad nii karmid ,et väsitab see sõitmine ära
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
27.08.2014 18:43:04
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
Vahemaad nii karmid ,et väsitab see sõitmine ära  |
Sôida lennuki vôi rongiga lähemale 😁
Fast travel töötab ainult siis, kui koht on läbisôidetud nagu tdu-s Oli. Vôi osta muid autosi ja proovi neid. Betas vôiks raha olla unlimited.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus27
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2007
|
27.08.2014 18:44:56
|
|
|
2 beta võtit:
6FJJ-8866-F7AM-Q7YP
8AQF-EBPQ-EAL8-WXW3
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
27.08.2014 18:45:11
|
|
|
| Mägedes lumega on ikka väga mõnus ringi rallida ja külglibisemist teha. Graafika on ka mägedes väga ilus!
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
27.08.2014 18:57:34
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| Mägedes lumega on ikka väga mõnus ringi rallida ja külglibisemist teha. Graafika on ka mägedes väga ilus! |
Eriti kui leiad kellegi kaaslaseks.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
27.08.2014 19:21:55
|
|
|
Uus patch tuli ja server hetkel maas
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deFt
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2008
|
27.08.2014 19:26:29
|
|
|
Kavatsen täna kõik radarid üles otsida.
New York'ist Las Vegasesse sõites jäävad teele päris ilusad vaated.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
27.08.2014 20:03:18
|
|
|
Kui keegi õhtal viitsib ,siis võiks pundiga midagi otsida jne
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andotoomej
HV vaatleja
liitunud: 06.07.2007
|
27.08.2014 20:13:20
|
|
|
| margus27 kirjutas: |
2 beta võtit:
6FJJ-8866-F7AM-Q7YP
8AQF-EBPQ-EAL8-WXW3 |
Tänud, Esimese võtsin ära
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
27.08.2014 20:35:52
|
|
|
mäng läheb tööle aga mängimiseni ei jõuagi nii toores/katkine veel vist
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
27.08.2014 20:36:43
|
|
|
Kellelgi veel tuli peale 10 minutit mängimist tuju asi kinni panna ja uninstallida?
Ma pidin magama jääma igavusest.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
27.08.2014 20:40:06
|
|
|
| margus27 kirjutas: |
2 beta võtit:
6FJJ-8866-F7AM-Q7YP
8AQF-EBPQ-EAL8-WXW3 |
Teine mulle, tänan!
_________________ möhhh.. |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
27.08.2014 20:48:28
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
Kellelgi veel tuli peale 10 minutit mängimist tuju asi kinni panna ja uninstallida?
Ma pidin magama jääma igavusest. |
Sama siin.
lisaks pole eriline autofänn jms elustiili vend ka.
GT1-4 ja NFS shift, Colin Mcrae, carmageddon, twisted metal on automängud, mis meeldinud
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
27.08.2014 20:51:55
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
Kellelgi veel tuli peale 10 minutit mängimist tuju asi kinni panna ja uninstallida?
Ma pidin magama jääma igavusest. |
yup, ei pidanud vähemalt lõpuni tõmbama, läks enne uninstalli
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
27.08.2014 21:02:41
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
mäng läheb tööle aga mängimiseni ei jõuagi nii toores/katkine veel vist  |
pead uurima oma event viewerist, mis jant on, sa oled siiski esimene, kel ei toimi
leidsin ka väikese bugi
Spoiler 
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
27.08.2014 21:06:01
|
|
|
uninstall mitu korda leidsin end autoga põllupealt,ei saanud ei edasi ega tagasi graafiliselt jukerdas ikka korduvalt
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mr_allien
HV vaatleja
liitunud: 04.08.2006
|
27.08.2014 21:11:13
|
|
|
mõned beta võtmed kes veel tahab
RXTM-FMBF-LXV4-XLML
DMCA-LM6P-THH3-Y4AU
VBXN-LL8J-CCPD-HUMU
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
27.08.2014 21:23:36
|
|
|
| mr_allien kirjutas: |
mõned beta võtmed kes veel tahab
RXTM-FMBF-LXV4-XLML
DMCA-LM6P-THH3-Y4AU
VBXN-LL8J-CCPD-HUMU |
Tänan teid!
VBXN-LL8J-CCPD-HUMU võetud.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
27.08.2014 21:53:36
|
|
|
| Kui test drive u2 võrrelda selle mänguga, kas on sama igav?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
27.08.2014 22:00:46
|
|
|
Sõpradega täitsa fun sõita kohati ei saanud sõpru crew-sse kutsuda,lihtsalt ei lase.
Keegi teab rohtu selle vastu?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crashromeo
HV Guru

liitunud: 04.09.2011
|
27.08.2014 22:20:40
|
|
|
| mr_allien kirjutas: |
mõned beta võtmed kes veel tahab
RXTM-FMBF-LXV4-XLML
DMCA-LM6P-THH3-Y4AU
VBXN-LL8J-CCPD-HUMU |
DMCA-LM6P-THH3-Y4AUvõetud
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
146 |
|
| tagasi üles |
|
 |
november116
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2010
|
27.08.2014 23:33:57
|
|
|
| Lehys kirjutas: |
Sõpradega täitsa fun sõita kohati ei saanud sõpru crew-sse kutsuda,lihtsalt ei lase.
Keegi teab rohtu selle vastu? |
Mul sama asi, ei saa lisada crewsse, et saaks koos ühes sessionis pelida...
Guugeldamine andis aint ühe lahenduse, et mingid pordid forwardida ja firewallist uplay läbi lasta aga sõpsid ei oska porte fowardida
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
27.08.2014 23:39:36
|
|
|
Mingite suvaliste tegelaste Crew-dega saab küll liituda aga omadega ei saa. Nii tore.
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
november116
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2010
|
27.08.2014 23:50:34
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
Mingite suvaliste tegelaste Crew-dega saab küll liituda aga omadega ei saa. Nii tore.  |
Need, kes samas sessionis on nendega saad crew-i teha aga jah omadega mitte.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|