|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
DanelM
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2011
|
14.06.2014 17:02:54
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
| Krt pole ammu midagi ostnud ja on meelest läinud mingi Saksamaa poe nimi, mis korralikke vesijahutus juppe müüs.. keegi teab sellist või on mingid uued tulnud peale vahepeal? |
2 posti ülespoole on ilusti kirjas..
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keeRISTOrm
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2006
|
01.07.2014 17:18:32
|
|
|
Hei!
Tõstan endal EKWB jahutust ühest kastist teise ja jääb voolikust puudu. Clearflex 60 premium pvc tubing lab/fda/usp vi-max temp 160 F on voolikul kirjas, voolik selge läbipaistev. Sisemõõt 12mm, seina paksus 2mm. Kas ma seda Eestist ka kusagilt leian või peab hakkama välismaalt tellima? 50cm jupp oleks küll ja veel...
Edit: Eelmise murega korras. Aga nüüd uus küsimus. Nimelt tuleb välja, et mul õhem radikas lekib - XSPC RS240 BLACK Dual Radiator. Kas ma saaksin Eestist kusagilt või kellegilt sama radika või samas mõõdus sobiva radika? Arvutitarga kodulehelt vaatasin, et pakuvad ainult paksemat.
Edit2: Korras.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kir2
HV vaatleja
liitunud: 27.12.2004
|
01.07.2014 17:49:48
|
|
|
| keeRISTOrm kirjutas: |
...
Edit: Eelmise murega korras. Aga nüüd uus küsimus. Nimelt tuleb välja, et mul õhem radikas lekib - XSPC RS240 BLACK Dual Radiator. Kas ma saaksin Eestist kusagilt või kellegilt sama radika või samas mõõdus sobiva radika? Arvutitarga kodulehelt vaatasin, et pakuvad ainult paksemat.
Edit2: Korras. |
Sul küll asi lahendatud, aga üldiselt peaks saama neid remontida.
Kogemus küll mootorratta radikaga, aga väikse raha eest tehakse poole tunniga korda, kui remondimees otsida. Võib muidugi ka ise pusida, kui huvi.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keeRISTOrm
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2006
|
01.07.2014 18:03:22
|
|
|
| Saab küll remontida. Aga remondi hinnaks pakuti 2x rohkem, kui maksab uus radikas UKst koos saatmisega.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
08.08.2014 14:51:45
|
|
|
Milline pump oleks hääletu?
Nimelt h100i pumba häält ma ei kuulnud ... samas näiteks accelero hybridil oli väike kõrin olemas ... ja ilma i-ta ehk h100 oli ka siuke kõrin olemas.
Pump peaks suutma jahutada 4790k ja 2X 290X
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
defrige
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2012
|
08.08.2014 15:47:02
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
Milline pump oleks hääletu?
Nimelt h100i pumba häält ma ei kuulnud ... samas näiteks accelero hybridil oli väike kõrin olemas ... ja ilma i-ta ehk h100 oli ka siuke kõrin olemas.
Pump peaks suutma jahutada 4790k ja 2X 290X |
Kui custom watercoolingust räägid siis laing d5 vario või pwm kõige kindlam, ei tee häält, ei kolise ega mürise. Ja radiaator(id) jahutavad ikka mitte pump
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
08.08.2014 16:31:36
|
|
|
| Omal laing d5 vario, päris hääletu see pump pole. Selle eest üks vaikseim mida omanud olen.
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
08.08.2014 16:43:56
|
|
|
Custom ikka, mõistan et radikas jahutab aga nu kui pump ei suuda ka seda ringi ajada normaalselt siis kannatab ju ka perf?
Ja kas on mingit tempi vahet kui panna 240mm radikas sealt CPU-> 120mm radikas ja siis 2x 290x ja siis uuesti 240mm radikasse.
Või kui sealt vahelt see 120mm eemaldada siis kannatab perf palju?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
defrige
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2012
|
08.08.2014 18:29:59
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
Custom ikka, mõistan et radikas jahutab aga nu kui pump ei suuda ka seda ringi ajada normaalselt siis kannatab ju ka perf?
Ja kas on mingit tempi vahet kui panna 240mm radikas sealt CPU-> 120mm radikas ja siis 2x 290x ja siis uuesti 240mm radikasse.
Või kui sealt vahelt see 120mm eemaldada siis kannatab perf palju? |
plokkide ja radikate järjekord on ükskõik tempi erinevus võibolla paar kraadi kuna vesi liigub nii kiiresti, ainuke asi mis on kõige tähtsam on see, et reservuaar oleks pumbast kõrgemal ja, et vesi läheks otse pumpa. Vaata youtubest õpetusi, sealt saad korraga kogu vajaliku info
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leo Kalme
Reasõdur
liitunud: 13.03.2011
|
08.08.2014 18:31:58
|
|
|
| overclock.net'ist leiab ka hulganisti õpetusi kui vesijahutuse kokkupanemine huvi pakub.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
10.08.2014 18:49:21
|
|
|
Kui jääda siiski all in one komplektide juurde siis kuidas H110 on?
Kas pumba heli on kuulda? H100 kunagi oli aga H100i näiteks oli täis vaikus.
Või on mõni parem 280mm radikaga all-in-one saadaval? Pumba heli just ei tohi olla.
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liil6u
HV veteran

liitunud: 11.05.2010
|
10.08.2014 21:01:07
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
Kui jääda siiski all in one komplektide juurde siis kuidas H110 on?
Kas pumba heli on kuulda? H100 kunagi oli aga H100i näiteks oli täis vaikus.
Või on mõni parem 280mm radikaga all-in-one saadaval? Pumba heli just ei tohi olla. |
H110 piriseb küll suurematel pööretel.
_________________ Parem Hilja, kui Helga. |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
11.08.2014 09:04:26
|
|
|
Et siis pump mitte vendid?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
11.08.2014 09:11:01
|
|
|
| Enda H110 pumpa pole kordagi kuulnud - samas pole õrna aimugi kuipalju vatti plate talle annab kuna pump CPU OPT pesas ja see biossist määratud normali peale nagu vendidki - tõenäoliselt pole lihtsalt kordagi maksimumi peal töötand.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liil6u
HV veteran

liitunud: 11.05.2010
|
11.08.2014 10:13:21
|
|
|
Ma olen omanud kahte H110. Mõlemal olen pumpa kuulnud. Vb linnas kus pidev liiklus akna taga seda tõesti ei kuule. Aga haud vaikuses on kenasti kuulda suurematel pööretel.
Omalgi mamma kontrollib pumpa. Madalatel pööretel ok. Ja H110 vendid kuuluvad prügikasti
_________________ Parem Hilja, kui Helga. |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
11.08.2014 10:22:06
|
|
|
Coolermasteri või NZXT 280mm jahutid vist samamoodi pumpa kuulda jah?
Huvitav kuidas nad H100i vaikseks said :S
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
13.08.2014 22:48:53
|
|
|
Aidake keegi palun üks korralik kompott kokku panna.
Sõbral on idee teha endale uus kast (high-end gaming kast siis) ja ta tahab selle veega ära jahutada. Püant asja juures on see, et kõik müra tekitavad komponendid (radikas koos ventidega ja pump / pumbad) peaksid hakkama asuma teises ruumis. Veering tuleb ca 5-6m pikk. Esialgu ta tahtis iga viimse kui detaili veega ära jahutada (sh. mälud, emaplaat, toitekas jne) kuid ma veensin teda, et korraliku airflow`ga kasti puhul pole sellel pointi. Ostab endale miski suure kobaga kasti (hetkel on silma jäänud CM storm trooper), kus on suured ja aeglased vendid sees + juurde mingi korralik toitekas, mille vent ei hakka ennem kõva koormamist töölegi ja asi ants. Minu hinnangul piisaks kui jahutada veega ära 1x cpu ja esialgu ka 1x kõrgema otsa vga kuid kindlasti peab olema potentsiaali tulevikus sama setupiga ära jahutada ka sli / crossfire lahendus.
VGA tuleb ilmselt selline:
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/r9%20290/Asus-Radeon-R9-290-DirectCU-II-4GB-GDDR5-OC-R9290-DC2OC-4GD5-97750
Mis plokki siia soovitate?
Tekkinud on järgnevad küsimused:
Kas 6m loop on üldse mõeldav?
Millised komponendid oleksid antud ülesande jaoks piisavad? Ei aja kõige säästumat taga aga samas mõttetult palju mingi olematu plussi eest ka maksta ei ole pointi.
Kas on pointi panna 2 pumpa paralleelselt = parem flow + failsafe?
Ehk annaks asja edukalt lahendada ka mingi valmis kompotiga hoopiski?
Kas seda kõike annaks lahendada Eestist saada olevate jubinatega võib peab ikka kuskilt välismaalt tellima hakkama?
Tänud kui keegi süveneda viitsib.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nmk
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.09.2003
|
14.08.2014 00:39:16
|
|
|
6m voolikuid + pumbale toitejuhtmed ühest toast teise vedada, et mitte kuulda pumpa ja radikavente?
lihtsam oleks vast mingi suurem radikas passiivi, keegi siin oli teind keskkütte omast ja pumbale mingi heli summutav kast ümber teha vms?
eestist kohapealt saad voolikud, ühendused ja vendid ainult, plokid, pumbad ja radikad peab ikka tellima, kui just kasutatud asju müüki ei juhtu sobivaid kellelgi.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
14.08.2014 07:46:18
|
|
|
| Kõige suurem point on tegelikult eralduv soojus ka elutoast ära viia teise ruumi, kus pidevat elutegevust ei toimu.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
14.08.2014 11:20:40
|
|
|
| Lihtsam oleks siis kast teise ruumi panna ja aint vajalikud juhtmed vedada kui hakata kastiga katlamaja mängima.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
14.08.2014 12:12:02
|
|
|
sekundeerin Auronile. 6m pole hdmi ega usb jaoks oluline probleem. vee nii kaugele pumpamine on oluliselt tüütum ja kallim ettevõtmine.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
defrige
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2012
|
15.08.2014 00:21:39
|
|
|
kui korralikud pumbad, vendid ostad siis heli pole küll eriline probleem aga kui tahad midagi unikaalset teha siis võid korpuse asemel võtta hoopis akvaariumi ja see mineraal õliga täita
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
22.08.2014 08:41:02
|
|
|
Nagu ma aru saan siis see D5 pump on sisuliselt parim asi.
Aga D5 on vist ka erinevaid versioone? Milline parim?
Ja kuna mul 5,25 pesasid ei ole siis mulle sobiks ainult see silindri kujuline reservuaar... aga kas selle D5 saab otse selle reservi alla kinnitada või peab mingi vooliku/ühenduse sinna vahele panema?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
22.08.2014 13:38:50
|
|
|
On seal vahet ka kui suur see reservuaar olema peab?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
22.08.2014 14:07:58
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
| On seal vahet ka kui suur see reservuaar olema peab? |
minumeelest mitte, omal see pisike kandiline xspc reserv.
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
23.08.2014 13:56:36
|
|
|
|
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
23.08.2014 19:25:36
|
|
|
Kokkupanekuga saan hakkama aga juppide valikuga jään hätta.
Soovitage head 360 radikat, pumpa (ilmselt vist D5?) ja reservuaari mis oleks siis silindri kujuga ning 1150 cpu plokki.
Hiljem lisaks 290x CF ka juurde.
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
defrige
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2012
|
23.08.2014 19:33:13
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
Kokkupanekuga saan hakkama aga juppide valikuga jään hätta.
Soovitage head 360 radikat, pumpa (ilmselt vist D5?) ja reservuaari mis oleks siis silindri kujuga ning 1150 cpu plokki.
Hiljem lisaks 290x CF ka juurde. |
Kõige lihtsam mine ekwb.com ja telli sealt. Kõik vajalikud asjad olemas ja saatmine on ka inimliku hinnaga
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
23.08.2014 19:36:16
|
|
|
Kussjuures 290x rääkides ... juhul kui ma ei tea või tulevad kaasa vale paksuega termopadjad VRM jaoks siis kas ma võin panna VRM1 ja radika vahele lihtsalt termopastat?
Kui see pikk radikas üle kõigi VRM jookseb ja iga VRM peal on tilk pastat siis lühist ei anna vms? MX2 elektrit iseenesest hugtida ei tohiks ... aga kui kuskilt puudu jääb ja radikas otse VRM peale istub vms.
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
defrige
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2012
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
01.09.2014 09:58:16
|
|
|
| kui ise viimati uurisin oli caseking.de ja aquatuning.de lehel odavamad asjad kui ekwb enda lehel, isegi saatmine oli tookord odavam.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
01.09.2014 17:21:57
|
|
|
Väga ei overclocki siis suht savi, temperatuurid jäävad ikka paremad kui stock cooleritega.
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
defrige
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2012
|
02.09.2014 00:14:00
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| kui ise viimati uurisin oli caseking.de ja aquatuning.de lehel odavamad asjad kui ekwb enda lehel, isegi saatmine oli tookord odavam. |
Olen ise ka tähele pannud et asjad natuke eurot odavamad aga saatmine ek'st 11.88 ja casekingist 22
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liil6u
HV veteran

liitunud: 11.05.2010
|
02.09.2014 10:08:36
|
|
|
Mul tekkis selline küsimus. Kui ma tahan kraken g10 bracketiga oma gainward gtx780-le vett külge pookida. Siis on garantiiga puuks ja läbi? Ise kaldun arvama, et garantii kaob. Ühel radika kruvil on kleeps peal. Tundub, et osadel teistelgi tootjatel kleepsud peal. Illustreeriv pilt http://www.vortez.net/articles_file/22676_gainward_gtx780_phantom_glh_warrenty.jpg
_________________ Parem Hilja, kui Helga. |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StarLight
HV veteran
liitunud: 09.06.2004
|
02.09.2014 11:58:18
|
|
|
Liil6u, Jah, garantii kaob.
Samas kuumapuhur aitab, hoiad kleepsu alles ja vajadusel kleebid tagasi.
_________________ Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
02.09.2014 12:18:30
|
|
|
StarLight, neid kleepse kuskilt osta ei saa?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
13.09.2014 10:29:48
|
|
|
Eilne nokitsemine:
Öösel kell 3 sai paar esimest testi ka ära tehtud - ca 10% oc`ga R290 ja 4970K tempid idles vga 33, load 40 ja prose vastavalt 24 ja 30. Seda siis sellisel seadel, et radika vendid olid 5v peal. Omaniku eesmärk oli müra toast ära saada ja samuti kuumus teise ruumi viia - mission accomplished!
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
24.09.2014 09:37:30
|
|
|
avastasin end just hiljaaegu H80i-ga konfliktis olevat - nimelt külmstart jättis logovalgustuse metsikuks roosaks, mis mulle teps mitte ei sobinud. pärast veidikest guugeldamist, leidsin ühe juhendi aadressilt http://forums.overclockers.co.uk/showthread.php?p=26222808 ja rollbackist on kasu olnud - külmstardil muudab värvuse selliseks, nagu mina ta seadnud olen, rääkimata vanema Corsair Link-i kiiremast toimimest
konflikte MSI Aferburneriga pole täheldanud.
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
21.10.2014 22:26:34
|
|
|
märk maha.
ise istun küll h110-i otsas aga juba tükimat aega olen kogunt igast vee jautuseks vajalike juppe.
hetkel veel ainult voolikud puudu, ja saaks siis jahutama hakata.
Aga tahaks suuremat ehitada nagu seda tegi Cyberlord sõbrale.
Sellest ka küsimus et kust saaks kiir kinnitusi (Cyberlord-i kolmandal pildil). et kui tahan arvutit liigutada, vaja vahel arvutile ligi pääsed. Üks kõik mille puhul, ja ei viitsiks sellepärast vett välja lasta.
Teiseks mõtlen ka vee asemel hoopis 90% piiritust kasutada (kui janu tekib hea võtta) Et ei peaks kööki jalutama vee järele
Ja vahel ka kuiv jääga mässata.
ainult ei ta kui palju kinnine süsteem vaakumit ja rõhku kannatab.
Ja Cyberlord, palun mine sõbra juurde ja võta termopasta kaasa, ning termopasta korralikult.
Termopastat ei panda nätaki ja vee plokki läraki peale
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanos
HV kasutaja
liitunud: 21.01.2009
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
24.10.2014 13:28:43
|
|
|
Vaja on vesijahutuse vedelikku Bitcoin kaevurile.
Keavur ise Bitmaintech Liquid Cooled Miner C1
Jahutuse komplekt pärit siit lehelt http://shop.syscooling.com/goods.php?id=45
Kas on kohta, kus seda vedelikku eestis kohe 4 kaevuri jaoks osta saab ? Jahutused on postis ja kaevurid postitatakse pärast 25 oktoobrit, seega suhteliselt kiire.
INfo järgi on plokk ja radikas alumiiniumist.
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DanelM
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2011
|
24.10.2014 13:46:43
|
|
|
| Tupsu kirjutas: |
Vaja on vesijahutuse vedelikku Bitcoin kaevurile.
Keavur ise Bitmaintech Liquid Cooled Miner C1
Jahutuse komplekt pärit siit lehelt http://shop.syscooling.com/goods.php?id=45
Kas on kohta, kus seda vedelikku eestis kohe 4 kaevuri jaoks osta saab ? Jahutused on postis ja kaevurid postitatakse pärast 25 oktoobrit, seega suhteliselt kiire.
INfo järgi on plokk ja radikas alumiiniumist. |
Kas sinna lihtne destilleeritud vesi ei sobiks? Kui seal mingeid muid metalle pole (kõik alumiiniumis) siis ei tohiks korrosiooni tekitada.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StarLight
HV veteran
liitunud: 09.06.2004
|
24.10.2014 14:08:26
|
|
|
Kui metalle pole segatud siis dest. vesi peaks ju igas apteegis olemas olema. ?
_________________ Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
24.10.2014 14:44:27
|
|
|
| StarLight kirjutas: |
| Kui metalle pole segatud siis dest. vesi peaks ju igas apteegis olemas olema. ? |
Dest vesi on meil isegi Keila Selveris 0.90 liiter.
Enne kauba kätte saamist pole ma aga kindel, et see kaevuri plokk seest siiski vasekihiga kaetud ei ole. Või mõni muu osa.
Piltidel on tootjal kaasas ilus värviline vedelik , mida mulle müüdud säästukomplektis pole ja tolli jaoks isegi parem, et vedelikke ei ole.
Sama tootja müüb Ali Babas ka enda poolt ümber ehitatud Antminer S3 komplekte
http://syscooling.en.alibaba.com/product/60035350113-213896579/Syscooling_updated_Ant_S3BTC_minner_with_liquid_cooling_system_water_cooling_system_high_frequency_880G_high.html
Kas see värv on seal mingi värvaine dest veega või ikkagi spets vedelik ?
Kui soovin panna mingi külmakindla vedeliku - siis mida kõige parem oleks kasutada kuni 5 miinuskraadi jaoks - kui vool ära läheb.
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
26.10.2014 20:36:30
|
|
|
Sai proovitud Peltier tec1-12706-te arctic cooling accelero hybrid jahutusega. Ning video kaardiks evga gtx 570
Muidu idles väga roosiline 15C
Aga koormusega suhteliselt sekunditega 90+C saavutatav
paigaldatud:
Muidugi jooksutan 5V peal ka, sest 12v peal ei tule psu üles.
7V pole veel proovind. Sest ei mäleta enam skeemi.
Nüüd Leidsin:
http://www.silentpcreview.com/files/images/ideconnector.jpg
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|