Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 144, 145, 146 ... 179, 180, 181  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DanelM
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2014 17:02:54 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Krt pole ammu midagi ostnud ja on meelest läinud mingi Saksamaa poe nimi, mis korralikke vesijahutus juppe müüs.. keegi teab sellist või on mingid uued tulnud peale vahepeal?


2 posti ülespoole on ilusti kirjas..

pots4t4j4 kirjutas:
http://www.caseking.de/shop/catalog/advanced_search_result.php?keywords=raystorm

ja waterblocke on aquatuning.de lehelt ka saada
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keeRISTOrm
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 17:18:32 vasta tsitaadiga

Hei!

Tõstan endal EKWB jahutust ühest kastist teise ja jääb voolikust puudu. Clearflex 60 premium pvc tubing lab/fda/usp vi-max temp 160 F on voolikul kirjas, voolik selge läbipaistev. Sisemõõt 12mm, seina paksus 2mm. Kas ma seda Eestist ka kusagilt leian või peab hakkama välismaalt tellima? 50cm jupp oleks küll ja veel...

Edit: Eelmise murega korras. Aga nüüd uus küsimus. Nimelt tuleb välja, et mul õhem radikas lekib - XSPC RS240 BLACK Dual Radiator. Kas ma saaksin Eestist kusagilt või kellegilt sama radika või samas mõõdus sobiva radika? Arvutitarga kodulehelt vaatasin, et pakuvad ainult paksemat.

Edit2: Korras.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kir2
HV vaatleja

liitunud: 27.12.2004




sõnum 01.07.2014 17:49:48 vasta tsitaadiga

keeRISTOrm kirjutas:

...
Edit: Eelmise murega korras. Aga nüüd uus küsimus. Nimelt tuleb välja, et mul õhem radikas lekib - XSPC RS240 BLACK Dual Radiator. Kas ma saaksin Eestist kusagilt või kellegilt sama radika või samas mõõdus sobiva radika? Arvutitarga kodulehelt vaatasin, et pakuvad ainult paksemat.

Edit2: Korras.


Sul küll asi lahendatud, aga üldiselt peaks saama neid remontida.
Kogemus küll mootorratta radikaga, aga väikse raha eest tehakse poole tunniga korda, kui remondimees otsida. Võib muidugi ka ise pusida, kui huvi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keeRISTOrm
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 18:03:22 vasta tsitaadiga

Saab küll remontida. Aga remondi hinnaks pakuti 2x rohkem, kui maksab uus radikas UKst koos saatmisega.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 08.08.2014 14:51:45 vasta tsitaadiga

Milline pump oleks hääletu?
Nimelt h100i pumba häält ma ei kuulnud ... samas näiteks accelero hybridil oli väike kõrin olemas ... ja ilma i-ta ehk h100 oli ka siuke kõrin olemas.
Pump peaks suutma jahutada 4790k ja 2X 290X

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
defrige
HV kasutaja
defrige

liitunud: 26.04.2012




sõnum 08.08.2014 15:47:02 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Milline pump oleks hääletu?
Nimelt h100i pumba häält ma ei kuulnud ... samas näiteks accelero hybridil oli väike kõrin olemas ... ja ilma i-ta ehk h100 oli ka siuke kõrin olemas.
Pump peaks suutma jahutada 4790k ja 2X 290X


Kui custom watercoolingust räägid siis laing d5 vario või pwm kõige kindlam, ei tee häält, ei kolise ega mürise. Ja radiaator(id) jahutavad ikka mitte pump icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2014 16:31:36 vasta tsitaadiga

Omal laing d5 vario, päris hääletu see pump pole. Selle eest üks vaikseim mida omanud olen.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 08.08.2014 16:43:56 vasta tsitaadiga

Custom ikka, mõistan et radikas jahutab aga nu kui pump ei suuda ka seda ringi ajada normaalselt siis kannatab ju ka perf?
Ja kas on mingit tempi vahet kui panna 240mm radikas sealt CPU-> 120mm radikas ja siis 2x 290x ja siis uuesti 240mm radikasse.
Või kui sealt vahelt see 120mm eemaldada siis kannatab perf palju?

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
defrige
HV kasutaja
defrige

liitunud: 26.04.2012




sõnum 08.08.2014 18:29:59 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Custom ikka, mõistan et radikas jahutab aga nu kui pump ei suuda ka seda ringi ajada normaalselt siis kannatab ju ka perf?
Ja kas on mingit tempi vahet kui panna 240mm radikas sealt CPU-> 120mm radikas ja siis 2x 290x ja siis uuesti 240mm radikasse.
Või kui sealt vahelt see 120mm eemaldada siis kannatab perf palju?


plokkide ja radikate järjekord on ükskõik tempi erinevus võibolla paar kraadi kuna vesi liigub nii kiiresti, ainuke asi mis on kõige tähtsam on see, et reservuaar oleks pumbast kõrgemal ja, et vesi läheks otse pumpa. Vaata youtubest õpetusi, sealt saad korraga kogu vajaliku info thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2014 18:31:58 vasta tsitaadiga

overclock.net'ist leiab ka hulganisti õpetusi kui vesijahutuse kokkupanemine huvi pakub.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 10.08.2014 18:49:21 vasta tsitaadiga

Kui jääda siiski all in one komplektide juurde siis kuidas H110 on?
Kas pumba heli on kuulda? H100 kunagi oli aga H100i näiteks oli täis vaikus.
Või on mõni parem 280mm radikaga all-in-one saadaval? Pumba heli just ei tohi olla.

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liil6u
HV veteran
Liil6u

liitunud: 11.05.2010




sõnum 10.08.2014 21:01:07 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Kui jääda siiski all in one komplektide juurde siis kuidas H110 on?
Kas pumba heli on kuulda? H100 kunagi oli aga H100i näiteks oli täis vaikus.
Või on mõni parem 280mm radikaga all-in-one saadaval? Pumba heli just ei tohi olla.


H110 piriseb küll suurematel pööretel.

_________________
Parem Hilja, kui Helga.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 11.08.2014 09:04:26 vasta tsitaadiga

Et siis pump mitte vendid?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2014 09:11:01 vasta tsitaadiga

Enda H110 pumpa pole kordagi kuulnud - samas pole õrna aimugi kuipalju vatti plate talle annab kuna pump CPU OPT pesas ja see biossist määratud normali peale nagu vendidki - tõenäoliselt pole lihtsalt kordagi maksimumi peal töötand.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liil6u
HV veteran
Liil6u

liitunud: 11.05.2010




sõnum 11.08.2014 10:13:21 vasta tsitaadiga

Ma olen omanud kahte H110. Mõlemal olen pumpa kuulnud. Vb linnas kus pidev liiklus akna taga seda tõesti ei kuule. Aga haud vaikuses on kenasti kuulda suurematel pööretel.
Omalgi mamma kontrollib pumpa. Madalatel pööretel ok. Ja H110 vendid kuuluvad prügikasti icon_lol.gif

_________________
Parem Hilja, kui Helga.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 11.08.2014 10:22:06 vasta tsitaadiga

Coolermasteri või NZXT 280mm jahutid vist samamoodi pumpa kuulda jah?
Huvitav kuidas nad H100i vaikseks said :S

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 13.08.2014 22:48:53 vasta tsitaadiga

Aidake keegi palun üks korralik kompott kokku panna.

Sõbral on idee teha endale uus kast (high-end gaming kast siis) ja ta tahab selle veega ära jahutada. Püant asja juures on see, et kõik müra tekitavad komponendid (radikas koos ventidega ja pump / pumbad) peaksid hakkama asuma teises ruumis. Veering tuleb ca 5-6m pikk. Esialgu ta tahtis iga viimse kui detaili veega ära jahutada (sh. mälud, emaplaat, toitekas jne) kuid ma veensin teda, et korraliku airflow`ga kasti puhul pole sellel pointi. Ostab endale miski suure kobaga kasti (hetkel on silma jäänud CM storm trooper), kus on suured ja aeglased vendid sees + juurde mingi korralik toitekas, mille vent ei hakka ennem kõva koormamist töölegi ja asi ants. Minu hinnangul piisaks kui jahutada veega ära 1x cpu ja esialgu ka 1x kõrgema otsa vga kuid kindlasti peab olema potentsiaali tulevikus sama setupiga ära jahutada ka sli / crossfire lahendus.

VGA tuleb ilmselt selline:
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/r9%20290/Asus-Radeon-R9-290-DirectCU-II-4GB-GDDR5-OC-R9290-DC2OC-4GD5-97750

Mis plokki siia soovitate?

Tekkinud on järgnevad küsimused:
Kas 6m loop on üldse mõeldav?
Millised komponendid oleksid antud ülesande jaoks piisavad? Ei aja kõige säästumat taga aga samas mõttetult palju mingi olematu plussi eest ka maksta ei ole pointi.
Kas on pointi panna 2 pumpa paralleelselt = parem flow + failsafe?
Ehk annaks asja edukalt lahendada ka mingi valmis kompotiga hoopiski?
Kas seda kõike annaks lahendada Eestist saada olevate jubinatega võib peab ikka kuskilt välismaalt tellima hakkama?

Tänud kui keegi süveneda viitsib.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nmk
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2014 00:39:16 vasta tsitaadiga

6m voolikuid + pumbale toitejuhtmed ühest toast teise vedada, et mitte kuulda pumpa ja radikavente?
lihtsam oleks vast mingi suurem radikas passiivi, keegi siin oli teind keskkütte omast ja pumbale mingi heli summutav kast ümber teha vms?
eestist kohapealt saad voolikud, ühendused ja vendid ainult, plokid, pumbad ja radikad peab ikka tellima, kui just kasutatud asju müüki ei juhtu sobivaid kellelgi.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 14.08.2014 07:46:18 vasta tsitaadiga

Kõige suurem point on tegelikult eralduv soojus ka elutoast ära viia teise ruumi, kus pidevat elutegevust ei toimu.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2014 11:20:40 vasta tsitaadiga

Lihtsam oleks siis kast teise ruumi panna ja aint vajalikud juhtmed vedada kui hakata kastiga katlamaja mängima.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.08.2014 12:12:02 vasta tsitaadiga

sekundeerin Auronile. 6m pole hdmi ega usb jaoks oluline probleem. vee nii kaugele pumpamine on oluliselt tüütum ja kallim ettevõtmine.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
defrige
HV kasutaja
defrige

liitunud: 26.04.2012




sõnum 15.08.2014 00:21:39 vasta tsitaadiga

kui korralikud pumbad, vendid ostad siis heli pole küll eriline probleem aga kui tahad midagi unikaalset teha siis võid korpuse asemel võtta hoopis akvaariumi ja see mineraal õliga täita icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 22.08.2014 08:41:02 vasta tsitaadiga

Nagu ma aru saan siis see D5 pump on sisuliselt parim asi.
Aga D5 on vist ka erinevaid versioone? Milline parim?
Ja kuna mul 5,25 pesasid ei ole siis mulle sobiks ainult see silindri kujuline reservuaar... aga kas selle D5 saab otse selle reservi alla kinnitada või peab mingi vooliku/ühenduse sinna vahele panema? icon_rolleyes.gif

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2014 13:07:59 vasta tsitaadiga



ala sellise jubinaga saab pumba ja reservi omavahel liita

või siis reserviga koos top

http://www.caseking.de/shop/catalog/Wasserkuehlung/Pumpen/Zubehoer/XSPC-Ausgleichsbehaelter-aus-Acryl-fuer-Laing-D5::19682.html?language=en
http://www.caseking.de/shop/catalog/Watercooling/Reservoirs/EK-Water-Blocks/EK-Water-Blocks-EK-D5-X-RES-140-CSQ-Acetal::21304.html
http://www.aquatuning.de/water-cooling/reservoirs/tubing-reservoirs/aqualis-reservoirs/16953/aquacomputer-aqualis-d5-150-ml-mit-nanobeschichtung-g1/4?c=524
http://www.caseking.de/shop/catalog/Watercooling/Pumps/XSPC/XSPC-D5-Photon-170-Reservoir-Pumpen-Kombination::25448.html
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 22.08.2014 13:38:50 vasta tsitaadiga

On seal vahet ka kui suur see reservuaar olema peab?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2014 14:07:58 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
On seal vahet ka kui suur see reservuaar olema peab?


minumeelest mitte, omal see pisike kandiline xspc reserv.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2014 13:56:36 vasta tsitaadiga

ot:
keegi seda toru mult jalust ära ei tahaks viia icon_smile.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=619059&highlight=
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 23.08.2014 19:25:36 vasta tsitaadiga

Kokkupanekuga saan hakkama aga juppide valikuga jään hätta.
Soovitage head 360 radikat, pumpa (ilmselt vist D5?) ja reservuaari mis oleks siis silindri kujuga ning 1150 cpu plokki.
Hiljem lisaks 290x CF ka juurde.

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
defrige
HV kasutaja
defrige

liitunud: 26.04.2012




sõnum 23.08.2014 19:33:13 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Kokkupanekuga saan hakkama aga juppide valikuga jään hätta.
Soovitage head 360 radikat, pumpa (ilmselt vist D5?) ja reservuaari mis oleks siis silindri kujuga ning 1150 cpu plokki.
Hiljem lisaks 290x CF ka juurde.


Kõige lihtsam mine ekwb.com ja telli sealt. Kõik vajalikud asjad olemas ja saatmine on ka inimliku hinnaga
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 23.08.2014 19:36:16 vasta tsitaadiga

Kussjuures 290x rääkides ... juhul kui ma ei tea või tulevad kaasa vale paksuega termopadjad VRM jaoks siis kas ma võin panna VRM1 ja radika vahele lihtsalt termopastat?
Kui see pikk radikas üle kõigi VRM jookseb ja iga VRM peal on tilk pastat siis lühist ei anna vms? MX2 elektrit iseenesest hugtida ei tohiks ... aga kui kuskilt puudu jääb ja radikas otse VRM peale istub vms.

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2014 00:47:34 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Kokkupanekuga saan hakkama aga juppide valikuga jään hätta.
Soovitage head 360 radikat, pumpa (ilmselt vist D5?) ja reservuaari mis oleks siis silindri kujuga ning 1150 cpu plokki.
Hiljem lisaks 290x CF ka juurde.


http://www.caseking.de/shop/catalog/Watercooling/Internal-Watercooling/XSPC-Wasserkuehlung-Set-RayStorm-D5-Photon-RX360-V3::27141.html
+
http://www.caseking.de/shop/catalog/Watercooling/Fittings/Connectors/16/11mm-Connectors/XSPC-Anschluss-1-4-Zoll-auf-16-11mm-V2-black-chrome::27789.html x2
+
http://www.caseking.de/shop/catalog/Watercooling/VGA-Watercoolers/VGA-Coolers-EK-Water-Blocks/EK-Water-Blocks-EK-FC-R9-290-X-DCII-AcetalNickel::26992.html

+ vajadusel 45kraadi või 90kraadi üleminekuid

-FoX- kirjutas:
Kussjuures 290x rääkides ... juhul kui ma ei tea või tulevad kaasa vale paksuega termopadjad VRM jaoks siis kas ma võin panna VRM1 ja radika vahele lihtsalt termopastat?
Kui see pikk radikas üle kõigi VRM jookseb ja iga VRM peal on tilk pastat siis lühist ei anna vms? MX2 elektrit iseenesest hugtida ei tohiks ... aga kui kuskilt puudu jääb ja radikas otse VRM peale istub vms.


Mõnel tootjal polegi termopatju , lähebki ainult pasta.

EKWB poolt kasutanud päris mitut plokki, kõigil termopadjad õige paksusega kaasas olnud, mälu omad tuleb enamasti ise mõõtu lõigata.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 31.08.2014 22:11:11 vasta tsitaadiga

Ma vaatasin et mõistlik on võtta Swiftech H220-X ja lisada juurde video plokk.
Vaatan, et jahutil vooliku mõõtmeks 5/8" x 3/8" (16/10mm)
Kas see 10mm on siis vooliku sisene läbimõõt?
Video plokiga tulevad kaasa 2 korki ainult... connectorid pean ise ostma ... seega pean vaatama, et sisene oleks 10mm?
http://www.ebay.co.uk/itm/EK-FC-R9-290X-DCII-Full-Cover-Waterblock-Nickel-Acetal-/331166345708?pt=UK_Computing_Water_Cooling&hash=item4d1b0d69ec
Seda plokki vaatasin aga nu ei tea millised 2 connectorit võtma peaks icon_rolleyes.gif

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
defrige
HV kasutaja
defrige

liitunud: 26.04.2012




sõnum 01.09.2014 00:54:31 vasta tsitaadiga

http://www.ekwb.com/shop/ek-fc-r9-290x-dcii-acetal-nickel.html peaks see blokk olema kui ei eksi. Ja fittingud võib ka siit võtta midagi (must on küll väljamüüdud aga peaks lähipäevil uuesti saadaval olema) http://www.ekwb.com/shop/accessories/fittings/compression-fittings/for-10-16mm-3-8-5-8-tubing.html. Peaks tulema kokku veidi odavam ja ka saatmine peaks soodsam olema.

Kui arvutile vesijahutus blokke otsid siis soovitan vaata siit: coolingconfigurator.com

Ja kui sa sellele h220-x'ile videokaardi juurde lisad siis see 240mm radiaator hakkab väikseks jääma...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2014 09:58:16 vasta tsitaadiga

kui ise viimati uurisin oli caseking.de ja aquatuning.de lehel odavamad asjad kui ekwb enda lehel, isegi saatmine oli tookord odavam.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2014 17:21:57 vasta tsitaadiga

defrige kirjutas:
http://www.ekwb.com/shop/ek-fc-r9-290x-dcii-acetal-nickel.html peaks see blokk olema kui ei eksi. Ja fittingud võib ka siit võtta midagi (must on küll väljamüüdud aga peaks lähipäevil uuesti saadaval olema) http://www.ekwb.com/shop/accessories/fittings/compression-fittings/for-10-16mm-3-8-5-8-tubing.html. Peaks tulema kokku veidi odavam ja ka saatmine peaks soodsam olema.

Kui arvutile vesijahutus blokke otsid siis soovitan vaata siit: coolingconfigurator.com

Ja kui sa sellele h220-x'ile videokaardi juurde lisad siis see 240mm radiaator hakkab väikseks jääma...


Väga ei overclocki siis suht savi, temperatuurid jäävad ikka paremad kui stock cooleritega.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
defrige
HV kasutaja
defrige

liitunud: 26.04.2012




sõnum 02.09.2014 00:14:00 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
kui ise viimati uurisin oli caseking.de ja aquatuning.de lehel odavamad asjad kui ekwb enda lehel, isegi saatmine oli tookord odavam.
Olen ise ka tähele pannud et asjad natuke eurot odavamad aga saatmine ek'st 11.88 ja casekingist 22 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liil6u
HV veteran
Liil6u

liitunud: 11.05.2010




sõnum 02.09.2014 10:08:36 vasta tsitaadiga

Mul tekkis selline küsimus. Kui ma tahan kraken g10 bracketiga oma gainward gtx780-le vett külge pookida. Siis on garantiiga puuks ja läbi? Ise kaldun arvama, et garantii kaob. Ühel radika kruvil on kleeps peal. Tundub, et osadel teistelgi tootjatel kleepsud peal. Illustreeriv pilt http://www.vortez.net/articles_file/22676_gainward_gtx780_phantom_glh_warrenty.jpg
_________________
Parem Hilja, kui Helga.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 02.09.2014 11:58:18 vasta tsitaadiga

Liil6u, Jah, garantii kaob.

Samas kuumapuhur aitab, hoiad kleepsu alles ja vajadusel kleebid tagasi.

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2014 12:18:30 vasta tsitaadiga

StarLight, neid kleepse kuskilt osta ei saa? icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 13.09.2014 10:29:48 vasta tsitaadiga

Eilne nokitsemine:










Öösel kell 3 sai paar esimest testi ka ära tehtud - ca 10% oc`ga R290 ja 4970K tempid idles vga 33, load 40 ja prose vastavalt 24 ja 30. Seda siis sellisel seadel, et radika vendid olid 5v peal. Omaniku eesmärk oli müra toast ära saada ja samuti kuumus teise ruumi viia - mission accomplished!
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2014 09:37:30 vasta tsitaadiga

avastasin end just hiljaaegu H80i-ga konfliktis olevat - nimelt külmstart jättis logovalgustuse metsikuks roosaks, mis mulle teps mitte ei sobinud. pärast veidikest guugeldamist, leidsin ühe juhendi aadressilt http://forums.overclockers.co.uk/showthread.php?p=26222808 ja rollbackist on kasu olnud - külmstardil muudab värvuse selliseks, nagu mina ta seadnud olen, rääkimata vanema Corsair Link-i kiiremast toimimest thumbs_up.gif
konflikte MSI Aferburneriga pole täheldanud.
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2014 22:26:34 vasta tsitaadiga

märk maha.
ise istun küll h110-i otsas aga juba tükimat aega olen kogunt igast vee jautuseks vajalike juppe.
hetkel veel ainult voolikud puudu, ja saaks siis jahutama hakata.
Aga tahaks suuremat ehitada nagu seda tegi Cyberlord sõbrale.

Sellest ka küsimus et kust saaks kiir kinnitusi (Cyberlord-i kolmandal pildil). et kui tahan arvutit liigutada, vaja vahel arvutile ligi pääsed. Üks kõik mille puhul, ja ei viitsiks sellepärast vett välja lasta.
Teiseks mõtlen ka vee asemel hoopis 90% piiritust kasutada icon_biggrin.gif (kui janu tekib hea võtta) Et ei peaks kööki jalutama vee järele icon_biggrin.gif

Ja vahel ka kuiv jääga mässata.
ainult ei ta kui palju kinnine süsteem vaakumit ja rõhku kannatab.

Ja Cyberlord, palun mine sõbra juurde ja võta termopasta kaasa, ning termopasta korralikult.
Termopastat ei panda nätaki ja vee plokki läraki peale beer_yum.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanos
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 12:36:34 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
märk maha.
Sellest ka küsimus et kust saaks kiir kinnitusi

Näiteks http://www.aquatuning.de/water-cooling/fittings/quick-release-fittings/ Konkreetsed on Koolance QD seeriast. Valid omale sobiva mõõdu...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 24.10.2014 13:28:43 vasta tsitaadiga

Vaja on vesijahutuse vedelikku Bitcoin kaevurile.

Keavur ise Bitmaintech Liquid Cooled Miner C1
Jahutuse komplekt pärit siit lehelt http://shop.syscooling.com/goods.php?id=45

Kas on kohta, kus seda vedelikku eestis kohe 4 kaevuri jaoks osta saab ? Jahutused on postis ja kaevurid postitatakse pärast 25 oktoobrit, seega suhteliselt kiire.

INfo järgi on plokk ja radikas alumiiniumist.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanelM
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2014 13:46:43 vasta tsitaadiga

Tupsu kirjutas:
Vaja on vesijahutuse vedelikku Bitcoin kaevurile.

Keavur ise Bitmaintech Liquid Cooled Miner C1
Jahutuse komplekt pärit siit lehelt http://shop.syscooling.com/goods.php?id=45

Kas on kohta, kus seda vedelikku eestis kohe 4 kaevuri jaoks osta saab ? Jahutused on postis ja kaevurid postitatakse pärast 25 oktoobrit, seega suhteliselt kiire.

INfo järgi on plokk ja radikas alumiiniumist.


Kas sinna lihtne destilleeritud vesi ei sobiks? Kui seal mingeid muid metalle pole (kõik alumiiniumis) siis ei tohiks korrosiooni tekitada.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 24.10.2014 14:08:26 vasta tsitaadiga

Kui metalle pole segatud siis dest. vesi peaks ju igas apteegis olemas olema. ?
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 24.10.2014 14:44:27 vasta tsitaadiga

StarLight kirjutas:
Kui metalle pole segatud siis dest. vesi peaks ju igas apteegis olemas olema. ?


Dest vesi on meil isegi Keila Selveris 0.90 liiter.

Enne kauba kätte saamist pole ma aga kindel, et see kaevuri plokk seest siiski vasekihiga kaetud ei ole. Või mõni muu osa.

Piltidel on tootjal kaasas ilus värviline vedelik , mida mulle müüdud säästukomplektis pole ja tolli jaoks isegi parem, et vedelikke ei ole.

Sama tootja müüb Ali Babas ka enda poolt ümber ehitatud Antminer S3 komplekte
http://syscooling.en.alibaba.com/product/60035350113-213896579/Syscooling_updated_Ant_S3BTC_minner_with_liquid_cooling_system_water_cooling_system_high_frequency_880G_high.html

Kas see värv on seal mingi värvaine dest veega või ikkagi spets vedelik ?
Kui soovin panna mingi külmakindla vedeliku - siis mida kõige parem oleks kasutada kuni 5 miinuskraadi jaoks - kui vool ära läheb.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2014 21:14:47 vasta tsitaadiga

[quote="Tupsu"]Vaja on vesijahutuse vedelikku Bitcoin kaevurile.

Laiatarbe autopoes müüdav jahutusvedelik (a'la Tosol) https://www.prismamarket.ee/tooted/autokaubad/jahutusvedelikud/polar-jahutusvedelik-tosool-6413040001526 mingi veel (konsentraat) mis lubab just alumiiniumiga kooskasutust http://www.laokaup.ee/autokaubad/autokeemia/jahutusvedelikud/jahutusvedeliku-kontsentraat-automaailm-1l/
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2014 20:36:30 vasta tsitaadiga

Sai proovitud Peltier tec1-12706-te arctic cooling accelero hybrid jahutusega. Ning video kaardiks evga gtx 570
Muidu idles väga roosiline 15C

Aga koormusega suhteliselt sekunditega 90+C saavutatav icon_biggrin.gif



paigaldatud:


Muidugi jooksutan 5V peal ka, sest 12v peal ei tule psu üles.
7V pole veel proovind. Sest ei mäleta enam skeemi.

Nüüd Leidsin:
http://www.silentpcreview.com/files/images/ideconnector.jpg

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 30.10.2014 14:25:08 vasta tsitaadiga

Mul mõned veeplokid pakkuda kui kedagi huvitab: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=625621
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 144, 145, 146 ... 179, 180, 181  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.