Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 118, 119, 120  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2014 22:31:39 vasta tsitaadiga

No shiftida/kükitada võid selleks, et hoogu maha saada jooksmise pealt, seistes vahet nagu pole.
Esialgu võid burst fire teha, kui aga sprayda tahad, siis pead spray patternid ära õppima, mis on igal relval eraldi, kui õpid spray patterni ära, siis proovi sprayd kontrollida, seda võid harjutada näiteks kuskil offlines, tulistad seina, ja üritad sprayda nii, et kuulid võimalikult ühte kohta läheks.


Proovi oma sensitivity ka paika saada, et kui hiirt liigutad, siis sada tiiru ei teeks, ja samas, et kui teed 360, ei peaks hiirt vahepeal ka üles tõstma, et sujuvalt saaks mati peal, lisaks keera accelration ka maha, kui peal juhtub olema.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2014 22:55:44 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
No shiftida/kükitada võid selleks, et hoogu maha saada jooksmise pealt, seistes vahet nagu pole.
Esialgu võid burst fire teha, kui aga sprayda tahad, siis pead spray patternid ära õppima, mis on igal relval eraldi, kui õpid spray patterni ära, siis proovi sprayd kontrollida, seda võid harjutada näiteks kuskil offlines, tulistad seina, ja üritad sprayda nii, et kuulid võimalikult ühte kohta läheks.


Proovi oma sensitivity ka paika saada, et kui hiirt liigutad, siis sada tiiru ei teeks, ja samas, et kui teed 360, ei peaks hiirt vahepeal ka üles tõstma, et sujuvalt saaks mati peal, lisaks keera accelration ka maha, kui peal juhtub olema.

Tänud nende soovituste eest. Seda spray värki vaatan kindlasti. Hetkel hiire sens paigas ja acceleration maas, üsna hästi saan vaenlasele pihta ka, kui ta selja tagant kallale kargab, samas tunnetan, et kaartide teadmine, recoili mitte mõistmine ja aim ikka annavad soovida.

Mõned konkreetsemad küsimused:
1. Kas saab kuiagi ka migni default buy relva ära määrata deathmatchis või peale iga elu tuleb eraldi võtta?
2. Milliseid relvi soovitate? Paistab, et mingid automaadid on ikka parimad, sest sobivad enamus olukoradeadesse. Head snaiperit minust ei saa, pole kunagi snaiperiga osanud fpsides hästi mängida (enamasti mingi mp5 või ak parimad tulemused andnud). Kunagi hl1 ajal sai csis paugutatud peamiselt ak47 ja m16 (või oli see m4?)... mis seis nende relvadega praegu on?
3. Sain praegu sellel breakout kasti dropina. Kuidas kõige rohkem pappi müümise eest saab või eriti vahet pole? icon_razz.gif Siiani olen need otse steami kliendist maha müünud sellle hinnaga, mis viimase 24h jooksul olnud.
4. Kas migneid konkreetseid graafika sätteid ka soovitate?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2014 23:01:47 vasta tsitaadiga

1. Vajuta F1 vist ning osta mingi relv, see peaks random relvafunktsiooni maha võtma ning saad peale igat surma oma relvaga edasi rännata.
2. ak47 ning m4/m1 vastavalt poolele siis on ikka põhirelvad.
3. Ega kuskilt mujalt rohkem ei saa kui steami marketist, oled siiani korrektselt käitunud.
4. 60Hz monitoriga võiks fps lock olla 130 kandis, vsync võta maha.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2014 23:20:43 vasta tsitaadiga

gan3b, mis mõte FPSi lockida üldse on? Mida rohkem seda parem.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rand0m
HV vaatleja
Rand0m

liitunud: 10.06.2013




sõnum 18.08.2014 00:02:26 vasta tsitaadiga

Üle fps_max 300 pole ka mõtet.
Braien, tegelikult piisab kui teed vähemalt pool pööret ära icon_wink.gif Suuremat sensi pole vaja.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2014 00:32:53 vasta tsitaadiga

See spray on küll relvadel hoopis teine kui 1.6'es oli.
Vajab harjumist, samas üldine teema on suhteliselt sarnane kui nende väikeste eripärasustega harjuda.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2014 00:56:37 vasta tsitaadiga

Keegi teab kus on global offensive support? Tahaks tõesti teada miks ma vac-bani sain.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2014 01:02:13 vasta tsitaadiga

Hmm. Sai nüüd natuke teadlikumalt veidi proovitud erinevaid relvi. See on natuke tüütu, et AUG'iga deathmatchis tuleb palju paremini välja, kui sellle m4 või ak47'ga. NNo kurat ei suuda nende kahe "põhirelvaga" aimida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 18.08.2014 01:03:40 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
gan3b, mis mõte FPSi lockida üldse on? Mida rohkem seda parem.
GOst ei tea, aga cssis olevat olnud kõige parem fps sinu monitor hz*2+10, kuna sama mootor, siis arvan et ka siin samamoodi
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2014 06:26:46 vasta tsitaadiga

Markokene kirjutas:
Keegi teab kus on global offensive support? Tahaks tõesti teada miks ma vac-bani sain.
Kirjuta steami supporti vast
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2014 11:06:21 vasta tsitaadiga

Markokene kirjutas:
Keegi teab kus on global offensive support? Tahaks tõesti teada miks ma vac-bani sain.

Eks sa midagi patustanud oled, niisama neid ei jagata.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dp
HV vaatleja

liitunud: 14.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2014 08:17:24 vasta tsitaadiga

Ehk keegi oskab aidata...


viimasel ajal on cs-go competitive mängides läggima hakanud. Random lagg spaigid, tavaliselt kaua ei kesta, üks-kaks raundi ( kui veab), siis veidike aega jälle kannatab mängida. Olen proovinud laggi tekkides ka reconnecti, mis on vahel veidi aidanud. Ei tõmba mängimise ajal ja browser ka ei tööta, teised arvutid on samuti kinni. pole ka mingit uut programmi tõmmanud (mis ise omapäi internetti midagi laeks vms) . Kui õigesti mäletan, siis casual'i mängides selliseid lag spike'sid pole olnud.. Kui Resource Monitori jälgida, siis pole täheldanud mingeid tundmatuid programme, mis etti kasutaks. Eriti olen tähele pannud, et lagge esineb cache ja inferno mappides. Ping on isegi 700-ni tõusnud vahel..
probleemid hakkasid umbes 1,5 nädalat tagasi... enne seda polnud mul mitte ühtegi korda sellist probleemi..


Ei kujuta ise ette, mis seda tekitada võiks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri17
HV kasutaja
henri17

liitunud: 01.10.2006




sõnum 21.08.2014 12:51:59 vasta tsitaadiga

dp kirjutas:
Ehk keegi oskab aidata...


viimasel ajal on cs-go competitive mängides läggima hakanud. Random lagg spaigid, tavaliselt kaua ei kesta, üks-kaks raundi ( kui veab), siis veidike aega jälle kannatab mängida. Olen proovinud laggi tekkides ka reconnecti, mis on vahel veidi aidanud. Ei tõmba mängimise ajal ja browser ka ei tööta, teised arvutid on samuti kinni. pole ka mingit uut programmi tõmmanud (mis ise omapäi internetti midagi laeks vms) . Kui õigesti mäletan, siis casual'i mängides selliseid lag spike'sid pole olnud.. Kui Resource Monitori jälgida, siis pole täheldanud mingeid tundmatuid programme, mis etti kasutaks. Eriti olen tähele pannud, et lagge esineb cache ja inferno mappides. Ping on isegi 700-ni tõusnud vahel..
probleemid hakkasid umbes 1,5 nädalat tagasi... enne seda polnud mul mitte ühtegi korda sellist probleemi..


Ei kujuta ise ette, mis seda tekitada võiks.

Probleem tundub olema Valve poolel, viimasel ajal paljudel keset mängu ping tõusnud 500+. Midagi selle vastu teha ei ole, ise olen report server ja bad perfomance valinud. Võibolla aitab midagi
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karu7899
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2014 21:47:19 vasta tsitaadiga

Ega keegi ei tea kust saaks CS:GO-d odavamalt kui steamis, praegu ainult leidnud 9€ eest aga olen kuulnud, et kuskil saab 5€ eest ka, pole lihtsalt leidnud veel.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2014 22:10:04 vasta tsitaadiga

Alles eelmine nädal sai 5€ eest Steamis
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2014 22:16:14 vasta tsitaadiga

Karu7899 kirjutas:
Ega keegi ei tea kust saaks CS:GO-d odavamalt kui steamis, praegu ainult leidnud 9€ eest aga olen kuulnud, et kuskil saab 5€ eest ka, pole lihtsalt leidnud veel.

Maha magasid steam sale, umbes nädal tagasi oli 50% soodukaga.

http://www.kinguin.net/category/1758/counter-strike-global-offensive-eu-steam-key/


Kas keegi oskab öelda, millest võib see põhjustatud olla, et kui lähen mängu ja panen find game vms, siis jääbki otsima? Päev tagasi töötas ilusti. 3 min juba järjest searching (enne leidis alla minuti arms race või dm grupi alati).
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mamba
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2012




sõnum 21.08.2014 22:51:26 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:

Kas keegi oskab öelda, millest võib see põhjustatud olla, et kui lähen mängu ja panen find game vms, siis jääbki otsima? Päev tagasi töötas ilusti. 3 min juba järjest searching (enne leidis alla minuti arms race või dm grupi alati).


CS:GO enda praak, sama lagiga
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2014 00:52:55 vasta tsitaadiga

Karu7899 kirjutas:
Ega keegi ei tea kust saaks CS:GO-d odavamalt kui steamis, praegu ainult leidnud 9€ eest aga olen kuulnud, et kuskil saab 5€ eest ka, pole lihtsalt leidnud veel.

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-cd-key-for-digital-download-counter-strike-global-offensive/
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karu7899
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2014 01:36:13 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Karu7899 kirjutas:
Ega keegi ei tea kust saaks CS:GO-d odavamalt kui steamis, praegu ainult leidnud 9€ eest aga olen kuulnud, et kuskil saab 5€ eest ka, pole lihtsalt leidnud veel.

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-cd-key-for-digital-download-counter-strike-global-offensive/

Tänud
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 23.08.2014 01:29:30 vasta tsitaadiga

hea lucky shoti tegime


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
el Bambito
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2014 12:38:47 vasta tsitaadiga

Suht common värk.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.08.2014 00:14:44 vasta tsitaadiga

Ei tea mis viimasel ajal toimub (paar-3 nädalat) Competitive mode on võimatu mängida, mingi mega kahtlasi tatilutusi on siginenud sinna ja väljendavad ennast eriti vaimukalt. Mängust mitte kui essugi ei taju ja ajavad oma kille taga. Ja kui natukenegi kisub seis ku***eks on mängija asemel BOT. Taktika on 0. 10 comp. modest 1 tuleb võiduga välja. Krdi on ka casual mode olemas. MG1-lt olen langenud GN3-GN2. Pole kül ise ka teab mis pro, aga siiski... icon_mad.gif

Kõige hullem on see, et enamasti on alati ühendanud venelastega, mitte sõnagi ei saa aru, seletavad vahet pidamata, ka "sneek" situatsioonides üks veneläbu käib. Ainuke mis on aru saadav on "rush" kopp.gif

Enivei, kes kuskil samas augus on ja tajub piiti siis võib lisada steami. Suht tihti pelan. http://steamcommunity.com/id/rickyverona/
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2014 01:22:33 vasta tsitaadiga

CS'i mitu korda soodukaga vahepeal olnud, seepärast ongi igasuguseid idioote täis. Paras aeg kuu-kaks pausi teha.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.08.2014 01:46:12 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
CS'i mitu korda soodukaga vahepeal olnud, seepärast ongi igasuguseid idioote täis. Paras aeg kuu-kaks pausi teha.


Eks need soodustused keeravad käru jah, aga arvatavasti jah, enamus tegelasi kes soodukaga ostavad on "come and go". Mingi match oli kus üks tatikuul mainis, et "mygod, that game are bullshit" ja kadus.
Kuigi tulevased paar kuud on raudselt vihma ja pori siis olekski paras aega raisata Competitive-t pelades. icon_razz.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 24.08.2014 21:28:11 vasta tsitaadiga

Kuidas ma sellest piixust lahti saan, et ei viskaks mulle seda haiglast errorit ?

failed to create session. Please check your connection and try again.

Iga server kuhu proovin sisse saada viskab selle errori mulle ette. Nädal tagasi kui ma selle mängu ostsin, ei olnud mitte midagi häda ja järsku hakkas seda mäda mulle ajama ja ei lase mängima.
Kuidas ma saan sellest joining lobby-st kõrvale hiilida võui vahele jätta, et see krt mäng ei süüdistaks minu internetti. ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2014 21:32:53 vasta tsitaadiga

Community serverites võid mängida, hetkel peale ESL'i on jah Valve enda serverid suht piixus omadega peale lõunat.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 24.08.2014 21:40:10 vasta tsitaadiga

Ma tahan mode-e mängida. Mind see tavaline cs ei tõmba juba aastaid.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2014 21:46:00 vasta tsitaadiga

Community serverites leiad ka igasugu mode
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 24.08.2014 22:02:31 vasta tsitaadiga

Proovin hetkel seda verify integrity of game cache teemat. Kui see ei mõju, siis rohkem ei viitsi mässata.
Väga ajuvaba on see teema ikka küll. Ostad mängu aga mängu ennast mängida ei lasta. Iga kord on mingi ulme ajunuss.

gan3b kirjutas:
Community serverites leiad ka igasugu mode


Seal ei ole jump mode-i näiteks või siis wc3ft mode-i või gungame mode-i.
Ja see integrity of game cache teema mis directX uuesti installib ei mõjunud ka.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2014 22:13:09 vasta tsitaadiga

wait, millises valve ametlikus serveris sul jump v wc3ft mode on? Gungame on Arm's run nime all.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2014 22:30:24 vasta tsitaadiga

Need wc3, surf, gungame mode'id on parajad jurad. Solgivad hea mängu ära lihtsalt.
CS ongi just seetõttu hea, et ei ole mingit leveldamist ja mingit "kes mängid rohkem sellel parem võimalus võita" olukorda... puhtalt iseenda skilli peal kinni.
Kui isegi aasta otsa mänginud ei ole siis skill ikka alles ja suudad korralikult mängida.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 24.08.2014 22:31:22 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
wait, millises valve ametlikus serveris sul jump v wc3ft mode on? Gungame on Arm's run nime all.


Need pole vist ametlikud serverid, aga ma sain lõpuks mängu. Pidin kuskil properties kirjutama steam.exe lõppu tpc ja nüüd töötab.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2014 12:58:52 vasta tsitaadiga

Viimastel päevadel kh seda Competitive teinud. Pole isegi teab mis pro, aga mõne ikka maha saab.
Esialgu sattusid suht normid mängukaaslased olema - tiimitöö sujus kenasti. 4 võitu jutti suht kergelt.

Eile õhtul sattus aga ikka tasemel tiim - Mingid täis idikad - tiimitöö totaalne 0.
Mul läks mingi 7 roundi, enne kui esimese killi sain - vastased lihtsalt viiekesi jooksid üle.
Mu tiimis lihtsalt 3 tükki möliseisd, et pole elus nii kehva tiimi näinud (ise jooksid kohe alguses suvaliselt minema, mitte mingit backupi, koostöö täielik 0), siis muudkui vinguti, et kick me kick me jne. thumbs_down.gif

Muideks, kui tiimis mõni BOT on ja ise surma saan, siis miskit pidi on vist võimalik BOTi juhtimine üle võtta?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2014 13:01:08 vasta tsitaadiga

Eks seal unranked/madal rank olegi neid retarde rohkem.
Kui keegi teine bot'i ei kontrolli, specci seda, ja vajuta "E".

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.08.2014 13:09:13 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Viimastel päevadel kh seda Competitive teinud. Pole isegi teab mis pro, aga mõne ikka maha saab.
Esialgu sattusid suht normid mängukaaslased olema - tiimitöö sujus kenasti. 4 võitu jutti suht kergelt.

Eile õhtul sattus aga ikka tasemel tiim - Mingid täis idikad - tiimitöö totaalne 0.
Mul läks mingi 7 roundi, enne kui esimese killi sain - vastased lihtsalt viiekesi jooksid üle.
Mu tiimis lihtsalt 3 tükki möliseisd, et pole elus nii kehva tiimi näinud (ise jooksid kohe alguses suvaliselt minema, mitte mingit backupi, koostöö täielik 0), siis muudkui vinguti, et kick me kick me jne. thumbs_down.gif

Muideks, kui tiimis mõni BOT on ja ise surma saan, siis miskit pidi on vist võimalik BOTi juhtimine üle võtta?


Mul sama moodi, eile üks team tuli mis oli tegi ilusti koostööd ja jagasid infot. Enamus ikka tainaid kes otsivad kille ja kui on kille kõige rohkem siis arvavad, et nemad ongi teami eestvedajad ja on õigus möliseda "shit team".
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2014 13:21:00 vasta tsitaadiga

Selles suhtes on oma hõumidega ikka kindlam mängida. Aga teinekord isegi neljakesi olles satub mingi selline venelane tiimi, et halb hakkab..
Ja retarde on igas rankis ja auastmes. Lihtsalt et madalamal nad ei oska lasta, ja kõrgemal (alates DMG näiteks) on teinekord kooderipoisid.
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2014 13:33:03 vasta tsitaadiga

Pääris hea
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2014 19:36:15 vasta tsitaadiga

Tra, mis krdi kepp selle "Failed to greate session. Check your bla bla bla" teatega on. Üldse ei saa online thumbs_down.gif
Terve nett toimib igatipidi.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2014 19:36:48 vasta tsitaadiga

Steami enda serverid on siiani pasad pärast superedukat ESL turniiri.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freeroam88
HV vaatleja

liitunud: 01.03.2009




sõnum 03.09.2014 18:44:28 vasta tsitaadiga

Endal ka pidevalt "Failed to create session." Isegi browserist valitud serveritesse ei ühenda ära, viskab ikka mingi errori. Kas kellelgi on mingit hüva nõu, mis võiks aidata sellises olukorras? Hetkel lihtsalt tunne, et... sitta kah, lähen õue tagasi, CS:GO lihtsalt ei toimi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2014 19:28:04 vasta tsitaadiga

Kas kuidagi seadistada ei anna, et sinulatega samasse serverisse ei satuks icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2014 20:51:13 vasta tsitaadiga

salatoimik, Koli teise regiooni.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2014 23:59:13 vasta tsitaadiga

Seal vist pigem pingi järgi regioonitatakse?
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.09.2014 00:09:12 vasta tsitaadiga

Aix kirjutas:
Seal vist pigem pingi järgi regioonitatakse?


Vaevalt, ikka regiooni. Sibulitel pingid laes enamust ajast kui neid kohtan (alailma)
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 04.09.2014 20:57:56 vasta tsitaadiga

Minu meelest on pingi järgi asi ikka = ) !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2014 00:13:49 vasta tsitaadiga

Kõige rohkem ajab närvi see, kui keegi "69killerdestroyerRUS420" nimega vend laseb su tuimalt maha. Näiteks täna oli nii, et olin longis dust2's ja kutt lasi lihtsalt awp'ga pähe mulle, sest "I already said I take long".
Õnneks napikalt võitsime selle raundi, aga noh... sellistega annab ikka mängida vahel...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2014 04:24:14 vasta tsitaadiga

Tuleb oma sõpradega mängida, full lobbiga icon_wink.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2014 11:33:41 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Tuleb oma sõpradega mängida, full lobbiga icon_wink.gif


What he said

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2014 13:44:11 vasta tsitaadiga

Caspar08 kirjutas:
Kõige rohkem ajab närvi see, kui keegi "69killerdestroyerRUS420" nimega vend laseb su tuimalt maha. Näiteks täna oli nii, et olin longis dust2's ja kutt lasi lihtsalt awp'ga pähe mulle, sest "I already said I take long".
Õnneks napikalt võitsime selle raundi, aga noh... sellistega annab ikka mängida vahel...

Eile sattusin ikka õige kõva kukega koos mängima.
Infernos olin terrorist ning vaikselt mööda koridori liikusin A platsi poole. Võtsin vabalt, sest aega oli. Too tüüp aga muudki mölises - küll oli häda, et ülejäänud tiimiga kaasa ei tule (reaalsuses jooksis lõpuks ikkagi igaüks eri suunas, seega pointi polnud), siis oli tal häda, et ma pea laiali otsas kohe pommi paigaldama ei jookse (ehk siis vastastele otse sülle) ja krt teab mida veel. Lõpuks hakkas tüüp lihtsalt mind segama, tegi mul kõrval lärmi kuis sai, tulistas mind jne. Siis ütleb kaotuste peale, et worst team ever icon_confused.gif Samal ajal kui ma olin 16 tüüpi maha lasknud, toonud tiimile 3 võitu, oli tema suutnud 1 tüübi maha lasta. Esimene poolaeg läkski totaalselt aiataha tänu tollele tüübile. 4-11 poolajal meie kahjuks. Siis õnnestus lõpuks tüüp välja kickida ning teine poolaeg lõppes meie võiduga (isegi BOTst oli rohkem kasu icon_biggrin.gif) thumbs_up.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.09.2014 14:03:48 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Caspar08 kirjutas:
Kõige rohkem ajab närvi see, kui keegi "69killerdestroyerRUS420" nimega vend laseb su tuimalt maha. Näiteks täna oli nii, et olin longis dust2's ja kutt lasi lihtsalt awp'ga pähe mulle, sest "I already said I take long".
Õnneks napikalt võitsime selle raundi, aga noh... sellistega annab ikka mängida vahel...

Eile sattusin ikka õige kõva kukega koos mängima.
Infernos olin terrorist ning vaikselt mööda koridori liikusin A platsi poole. Võtsin vabalt, sest aega oli. Too tüüp aga muudki mölises - küll oli häda, et ülejäänud tiimiga kaasa ei tule (reaalsuses jooksis lõpuks ikkagi igaüks eri suunas, seega pointi polnud), siis oli tal häda, et ma pea laiali otsas kohe pommi paigaldama ei jookse (ehk siis vastastele otse sülle) ja krt teab mida veel. Lõpuks hakkas tüüp lihtsalt mind segama, tegi mul kõrval lärmi kuis sai, tulistas mind jne. Siis ütleb kaotuste peale, et worst team ever icon_confused.gif Samal ajal kui ma olin 16 tüüpi maha lasknud, toonud tiimile 3 võitu, oli tema suutnud 1 tüübi maha lasta. Esimene poolaeg läkski totaalselt aiataha tänu tollele tüübile. 4-11 poolajal meie kahjuks. Siis õnnestus lõpuks tüüp välja kickida ning teine poolaeg lõppes meie võiduga (isegi BOTst oli rohkem kasu icon_biggrin.gif) thumbs_up.gif


Sellised jopskid tulebki kohe kikkida ja bot panna kämpama nurka kuniks keegi sureb, toimib 100% paremini. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 118, 119, 120  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.