|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ny21k
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2007
|
11.06.2014 22:13:55
|
|
|
| Sain ka oma uued Piston If award variandi täna kätte. Värvuse poolest ei ole nad Kuldsed, ega Hõbedased. Rohkem midagi vahepealset. Heli on väga hea, bassid on ka Head. Vanadel on bassi natuke rohkem. Mina olen väga rahul.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
15.06.2014 23:07:34
|
|
|
Ole hea ja anna siis V1 vs. V2 kohta tagasisidet ka
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
16.06.2014 00:26:40
|
|
|
| CoiL kirjutas: |
Ole hea ja anna siis V1 vs. V2 kohta tagasisidet ka  |
ootaks-kuulaks ka tagasisidet ehk tuleb endalgi muretseda. Hetkel on mingid suvajunnid kasutusel
sony xba3, mida suvel kasutada sain pani mingis mõttes lati kõrgele, samas ma nüüd ei ütleks, et 10x odavamad klapid on 10x kehvemad.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ny21k
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2007
|
16.06.2014 17:22:11
|
|
|
Võin öelda , et Kuldsed Piston V2 (16oomi) ja Kuldsed Piston V1 (12oomi). Heli erinevus on minimaalne. Kuldsed V1 (12oomi) heli on isegi meeldivam kuulata. Piston V2 (16oomi) on loomulikult natuke võimsam, bass V1-st natuke rohkem. Nad mõlemad on ühtemoodi Head. Kuid nagu ütlesin Piston V1 on muusikat natuke parem kuulata. V2 ajab teatud lugusid kuulates naha karvad püsti
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZorroZip
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
25.06.2014 12:24:03
|
|
|
| Sain enda kuldsed ka kätte - uskumatu kui "suurt" heli need väikesed klapid teevad. Soovitan kõigile!
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTC
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2011
|
25.06.2014 17:48:25
|
|
|
| ....kuulge, aga kuidas saab eristada L ja R klappi, no minu silm ei seletanud neid tähti v2 -l...
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
25.06.2014 19:27:26
|
|
|
Selleks ei pea pira olema, uuemal versioonil on L ja R, vanemal on väike kummist ring seal kus klapp kohtub juhtmega.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTC
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2011
|
25.06.2014 19:35:31
|
|
|
| Braien kirjutas: |
| Selleks ei pea pira olema, uuemal versioonil on L ja R, vanemal on väike kummist ring seal kus klapp kohtub juhtmega. |
Mul on suht ammu Ibuygou st ostetud, seisid lihtsalt pakendist sahtlis mul. Väike kummist ring on olemas, see siis on L nagu ma aru saan?
Mängivad hästi ja ka pakend oli öige, vaatasin kohe peale saamist siin viidatud YOUTUBE videot kus kõik lahti seletati, haisesisd kah pealekauba šokolaadi järele!
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jtamm
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2007
|
25.06.2014 19:50:18
|
|
|
| GTC kirjutas: |
| Braien kirjutas: |
| Selleks ei pea pira olema, uuemal versioonil on L ja R, vanemal on väike kummist ring seal kus klapp kohtub juhtmega. |
Mul on suht ammu Ibuygou st ostetud, seisid lihtsalt pakendist sahtlis mul. Väike kummist ring on olemas, see siis on L nagu ma aru saan?
Mängivad hästi ja ka pakend oli öige, vaatasin kohe peale saamist siin viidatud YOUTUBE videot kus kõik lahti seletati, haisesisd kah pealekauba šokolaadi järele! |
Mul on küll L ja R täht ilusti nähtavad. Ring on parema klapi küljes.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
25.06.2014 20:41:14
|
|
|
| Mul v2.1 16Ohm kuldsed ja samuti L/R nähtavad ja kummist ring on parema küljes. Mõlemal paaril sama. Tiba pikem kaabel kui vanemal versioonil ja karbis on ka juhtme klamber.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTC
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2011
|
26.06.2014 21:28:38
|
|
|
...kui ibuygou saidil detaliselt uurida toote fotosid siis mitte kusagi pole näha L&R tähist..olin juba uusi tellimas, sest kahtlus tekkis..
Ehk hoopis L&R tähistusega klapid ei ole originaalid siis, sega lugu.
Igatahes minu omad kannatavd kenasti võrdlust BOSE pealt 100.- Eur omadega välja, kasutan mõlemaid heameelega
Kamraad ostis Saksamaalt ca 400.-/küll tax free-na ja odavamaks kauples tiba/ Eurosed Sennheiserid ja peale minu Pistonite V2 proovimist rääkis midagi suure summa tuulde pildumisest mõttetult
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTC
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2011
|
26.06.2014 21:53:35
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Viska palun linke ka nendele piltidele vms. Tahaks kohe lähemalt uurida  |
aa palun:http://www.ibuygou.com/p-original_xiaomi_piston_earphone_updated_version_brown-5708-usd.html
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
27.06.2014 11:11:34
|
|
|
Ostsin samuti alles hiljuti tollelt ibuygou lingilt. 2 erineval ajal tellimust, umbes 1 kuu vahega.
| CoiL kirjutas: |
| Mul v2.1 16Ohm kuldsed ja samuti L/R nähtavad ja kummist ring on parema küljes. Mõlemal paaril sama. Tiba pikem kaabel kui vanemal versioonil ja karbis on ka juhtme klamber. |
| CoiL kirjutas: |
hõbedaste, kuldsete, 2.1 ja 2.0 versioonidel ei ole väidetavalt heli suhtes vahet. Erinevus on ainult disainis ja lisavidinates: http://www.head-fi.org/t/717620/review-xiaomi-piston-2-re-defining-budget-fi/45#post_10543304
Miks kõik selle aliexpressiga jebivad ma ei saa aru? ibuygou lehel originaalid olemas ~18€ eest: kustutagetühikudärasestlinkmuutubmillegipärastmingiksdisneyaadressiks*www . ibuygou . com/p-original_xiaomi_piston_earphone_updated_version_brown-5708-usd.html
Ise tellisin juba teise paari ka sealt. Väga hea klienditugi kah kusjuures ja trackivad posti. Tasuta lennupost ja aega võib küll kuni kuu minna.
Igatahes õiged asjad - kuldsed, v2.1 16Ohm, särgi-klamber ja törts pikem juhe. Silikoon-hoidik lõhnab kah šokolaadi järgi kui kedagi huvitama peaks
Üldiselt soovitan nende klappide kohta head-fi ja muude lehtede ülevaateid ja kasutajate kommentaare lugeda. Tegemist on ikka väga hea "giant-killeriga". Eks kõik ole muidugi subjektiivne ja omad kõrvad ütlevad kas sobib või ei, siiski kiidulaulu on neile klappidele palju. |
Arvan, et GTC`l on lihtsalt vanem versioon, 2.0 12Ohm või isegi 1.0 kuldsed 12Ohm. Hetkel tollel ibuygou lingi piltidel ka paremal klapil kummiring näha. L/R tähiseid ei tule kahjuks piltidelt nähtavale. Ise olen tollelt lingilt juba 2 paari tellinud ja täpselt samasugused 2.1 versioon ning kõik viitab originaalidele ning ka kommentaarid tolle lingi kohta ütlevad, et tegu kindlalt originaalidega. Igatahes heli on küll üle prahi hea!
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTC
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2011
|
27.06.2014 12:42:14
|
|
|
Tellisin just lisaks ühe paari Pistoneid Ibuygo-st ära, vaatame mis "versioon" saabub seekord, ehk värskem Kahju, et IFA versiooni pole võimalik tellida enam, pakend oli põnevam ja hind krõbedam, sisu sama aga.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
28.06.2014 16:43:37
|
|
|
| Võtsin ka Ibuygou-st Pistonid ligi, eile õhtul sai tellimus tehtud ja täna hommikul pandi teele, eks näis kaua kohalejõudmine aega võtab. Kas keegi Motorola Moto G-ga on neid kasutanud, kõik nupud toimivad kenasti?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
30.06.2014 11:55:26
|
|
|
15 juuni tellisin, 20 juuni pandi posti, 27 olid Eestis Pallasti tänaval. Lähen ja üritan täna sealt otse kätte saada.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
01.07.2014 16:09:16
|
|
|
| Scart kirjutas: |
15 juuni tellisin, 20 juuni pandi posti, 27 olid Eestis Pallasti tänaval. Lähen ja üritan täna sealt otse kätte saada. |
Klapid toodi hoopis kulleriga ukse taha, mitte ei läinud postijaoskonda. Kahjuks ise hetkel maakodust kätte ei saa, kuid tegu on kindlalt originaalidega. Kaasas olid 2 valget riidesukka, kaal on karbil õige 12g, kõik sildid on perfektselt otse ning lõhnasid mandli/rummi järele.
EDIT: klapid käes! Penoni poolt oli kogu kupatus pandud veel eraldi suure pappkasti sisse, millesse olid lisatud ka nende poolt tasuta kaasa pandud vahetusotsad, mis vist on Xiaomi enda omad, kuna disain on täpselt sama aga värvilahendus erinev. Nonetheless, nende vahetusklappide kõige väiksemad otsikud sobivad nagu karutagumikku mustikas. Lisaks oli kaasas kaks riidest kotti- suur valge ning natuke väiksem must ning klappide karbis on metallist pannal.
Klapid lõhnavad väga tugevalt mandli järele ja näevad välja nagu miljon taala. Seni oma silmaga üle kontrollitud piraatklapid on nüüd peale õige kraami nägemist esimese pilgugagi tuvastatavad.
Heli on neil lihtsalt hämmastav ning peale kuulamist soovis tuttav oma 100 euri Sennud ära visata ja Pistonid tellida. Tegu on vaieldamatult parimate nööp/IE klappidega, mida ma olen eales kuulnud. Õhtul proovin arvuti taga korraliku helikaardi taga ka ära, aga isegi S3 peal pumpavad need südame härdaks tegevat heli. Olles nüüd V2 originaalidega mõnda aega omaette kõrvaorgasmide käes võbelenud, olen täiesti kindel et algselt Ebayst tellitud ning üsnagi originaalilähedased esimesed klapid ei ole Xiaomi toodang teps mitte.
viimati muutis Scart 03.07.2014 14:11:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uhmer
HV kasutaja
liitunud: 27.01.2005
|
03.07.2014 20:25:47
|
|
|
| Toomas kirjutas: |
| Võtsin ka Ibuygou-st Pistonid ligi, eile õhtul sai tellimus tehtud ja täna hommikul pandi teele, eks näis kaua kohalejõudmine aega võtab. Kas keegi Motorola Moto G-ga on neid kasutanud, kõik nupud toimivad kenasti? |
12.06 tellisin ja täna 03.07 tuli sõnum, et võin pakile järele minna. Muljeid veel ei ole kuna ei jõudnud täna pakile järele minna.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
04.07.2014 20:03:07
|
|
|
|
ukse taha toodi mulle
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
17.07.2014 11:19:16
|
|
|
... tellisin kah sealt, aega läks alla 2 nädala ja eile oli kuller uksetaga, päris muljetavaldav kiirus pakendatud igati viisakalt ja pakendis olid lisaks komplekti kuuluvatele veel üks komplekt varuotsikuid. Välimus ja tootmiskvaliteet paistab selle raha eest ikka uskumatult hea, neid poleks häbi kanda isegi ülikonnaga. Helikvaliteedile ei oska midagi ette heita, minu maitse jaoks ehk natuke teravalt täpne aga see tuleneb ilmselt rohkem sellest, et pole harjunud nööpidega muusikat kuulama. Heliisolatsioon on väga hea, välja ei kosta midagi ja välismüra sisse samuti. Vahetult oskan võrrelda vaid Koss The-Plug in-earidega, mis on mul juba pea 10 aastat kasutada olnud ja neist on kindlasti igast asendist üle ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavenz
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2011
|
18.07.2014 18:26:21
|
|
|
Tellisin ka 30 juuni endale ibuygoust ühe paari, 15 juuli jõudsid kohale. Kõrvaklapid igati viisakad ja esmamulje on igati hea
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
18.07.2014 22:56:45
|
|
|
| Toomas kirjutas: |
| Võtsin ka Ibuygou-st Pistonid ligi, eile õhtul sai tellimus tehtud ja täna hommikul pandi teele, eks näis kaua kohalejõudmine aega võtab. Kas keegi Motorola Moto G-ga on neid kasutanud, kõik nupud toimivad kenasti? |
Täna sain ka oma klapid kätte ja vastan iseenda küsimusele, et esmasel vaatlusel Moto G puhul helitugevuse nupud paraku ei toimi.
Muus osas tunduvad igati viisakad. Esimeses postituses väljatoodud piltide osas erinevad niipalju, et klappidel on peal olemas L ja R ning kõrvaklappide lisaotste juures on märked vastavalt suurusele S, M ja L (mitte telefonitoru ja nootide kujutis). Lisaks on lisaotste juures klamber (lipsunõel), millega saad juhtme vajadusel riideeseme külge ära fikseerida.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
19.07.2014 11:21:06
|
|
|
Tellin täna-homme ära, vaatab siis, mis mulje on mõne nädala pärast
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
19.07.2014 13:52:24
|
|
|
| Toomas kirjutas: |
| klappidel on peal olemas L ja R ning kõrvaklappide lisaotste juures on märked vastavalt suurusele S, M ja L (mitte telefonitoru ja nootide kujutis). Lisaks on lisaotste juures klamber (lipsunõel), millega saad juhtme vajadusel riideeseme külge ära fikseerida. |
Ja lisaks veel, et parema klapi juhtme väljumise rüüžil on kummiring ja törts pikem juhe kui 2.0 versioonil - ehk siis õiged 2.1 Pistonid
Endal samuti kogemus, et vanemate androidi OS-dega osad nupud ei pruugi töötada ning oleneb ka programmist.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
20.07.2014 01:01:39
|
|
|
Huvitav, 4.3 peal töötas sõbra telefoniga kõik ilusti
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavenz
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2011
|
20.07.2014 18:14:41
|
|
|
| Peale paari päeva kasutamist häirib natukene mikrofoni ja nuppude asukoht. Kui juhe jookseb särgi alt siis on natukene imelik seda pulti kuskilt särgi alt otsima hakata
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
johannes s
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2013
|
25.07.2014 12:55:39
|
|
|
Sain kätte ülikiirelt, 10 päevaga. Kokku 14 vahetusotsa.
Kaabel võib veidi lühikeseks jääda.
Muidu kõik timmis
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
25.07.2014 19:36:28
|
|
|
"Kokku 14 vahetusotsa" - Mis Xiaomi Pistonid sul küll on? Pilti? kust ostsid? Kindel, et originaalid?
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
27.07.2014 10:38:39
|
|
|
Kas just kaua aga vatti saavad küll. Kasutan neid oma töökojas pidevalt ja loobin neid sinna-tänna. Siiani on ainus "probleem" kosmeetiline kulumine. NImelt on need teravad klapi korpuse servad sellest kuldsest kattest puhtaks kulunud ja alumiinium paistab. Õnneks on see kuldne värv (anodeeritud?) suht sama tooni alumiiniumiga ja eriti hullu ei ole. Muidu juhe peab küll hästi vastu.
Kõik muu töötab nagu ikka ja heli on tiba paremaks lännu. Ilmselt annab selles oma osa ka DX50 @ mid gain. Igatahes ruumilisem ja mitte enam nii V kujuline heli. Lisaks on bass tihedam ja teeb madalamat otsa tunduvalt paremini.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
johannes s
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2013
|
28.07.2014 16:27:34
|
|
|
[quote="CoiL"]"Kokku 14 vahetusotsa" - Mis Xiaomi Pistonid sul küll on? Pilti? kust ostsid? Kindel, et originaalid?[/quote]
Ei osanud neid kuidagi muud moodi kutsuda kui vahetusotsadeks.
anyways... 2 tükki olid kohe kõrvaklappide peal, 6 tükki olid sees (üleni mustad) ja veel 6 tükki olid eraldi kaasas (musta punasega)
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009

|
28.07.2014 16:43:19
|
|
|
tellis ka ilmselt penonaudiost
enda kuldsed sokolaadi lõhnaga pistonid toimivad hästi - kulunud pole ja heli ka jätkuvalt hea. (kasutan 3-4 h päevas - tööpäevadel)
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
01.08.2014 17:21:26
|
|
|
| Yep, Penon paneb kaasa kolm lisapaari, mis on pruuni-punase värviga, erinevalt Xiaomi enda mustaadest.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pakatsui
HV vaatleja
liitunud: 10.07.2013
|
02.08.2014 13:22:39
|
|
|
ise tellisin ebayst 18€ eest. sony xperia sp peal on mul cm11, kuid nupud ei tööta korralikult.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavenz
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2011
|
02.08.2014 23:42:47
|
|
|
| täna otsi vahetades vaatasin, et karbis on M tähe kohal mingi metalli clamp, mis selle mõte on?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
05.08.2014 00:53:38
|
|
|
See käib juhtme külge, et siis juhe särgi krae külge panna nt.
Edit: Proovisin foam-removal modi kah ära. Bass läks tiba konkreetsemaks, selgemaks ja tihedamaks. Helipilt ka tiba avaram ja kõrged kübeke "teravamad". Vahe on muidugi pisike aga tasub katsetada
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
25.08.2014 19:14:03
|
|
|
| Sain ka täna kätte. Selle raha eest on klappe kõvasti. Originaalid õnneks. Väga kvaliteetne ja hea kvaliteediga heli.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
27.08.2014 18:43:23
|
|
|
Nii, sain enda omad ka kätte. Ostsin ibuygoust, kohale tuli nelja nädalaga.
Muljed kahetised. Esmalt panin telefoni külge ja sealt tulnud häälest ei saanud aru, mis superhelist siin räägitakse. Halb ei ole, aga midagi fantastilist ka mitte. Põhiliselt kesksagedused, bassi vähe. Ütleks isegi, et 5 eurosed vivanco superbassid teevad paremat häält. Siis panin võimu külge. Whoaa. Super. Kõik on olemas, selge ja avar, trumm ja bass ja vokaal. Ilmselgelt siis tahavad rohkem võimu saada, kui mu mobla (Motorola RAZR i) on võimeline välja andma. Peab tööl mõne kolleegi telefoni proovima.
Kaasasolevad otsikud minu kõrva ei sobi, sobiva otsa sain vanadelt Philipsi klappidelt, mille asemele ma nad ostsin. Ja heli nupud ka ei tööta, aint kõne vastuvõtt toimib.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
27.08.2014 19:05:03
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
Nii, sain enda omad ka kätte. Ostsin ibuygoust, kohale tuli nelja nädalaga.
Muljed kahetised. Esmalt panin telefoni külge ja sealt tulnud häälest ei saanud aru, mis superhelist siin räägitakse. Halb ei ole, aga midagi fantastilist ka mitte. Põhiliselt kesksagedused, bassi vähe. Ütleks isegi, et 5 eurosed vivanco superbassid teevad paremat häält. Siis panin võimu külge. Whoaa. Super. Kõik on olemas, selge ja avar, trumm ja bass ja vokaal. Ilmselgelt siis tahavad rohkem võimu saada, kui mu mobla (Motorola RAZR i) on võimeline välja andma. Peab tööl mõne kolleegi telefoni proovima.
Kaasasolevad otsikud minu kõrva ei sobi, sobiva otsa sain vanadelt Philipsi klappidelt, mille asemele ma nad ostsin. Ja heli nupud ka ei tööta, aint kõne vastuvõtt toimib. |
Need pole heli nupud, vaid järgmine lugu ja eelmine lugu. Telefoniga proovi parem mõnda muud muusika mängimise appi. Originaalid ongi tihti sellised kahtlased. Poweramp või N7player. Vähemalt nende klappidega on mul küll vahe märgatav ja nupud ka toimivad ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|