Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Xiaomi Piston v2 kõrvaklapid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ny21k
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2007




sõnum 11.06.2014 22:13:55 vasta tsitaadiga

Sain ka oma uued Piston If award variandi täna kätte. Värvuse poolest ei ole nad Kuldsed, ega Hõbedased. Rohkem midagi vahepealset. Heli on väga hea, bassid on ka Head. Vanadel on bassi natuke rohkem. Mina olen väga rahul.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2014 00:18:57 vasta tsitaadiga

Selle järgi sain mina originaalid versioon KAKS:
http://en.miui.com/forum.php?mod=redirect&goto=findpost&ptid=13091&pid=281573

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2014 18:40:34 vasta tsitaadiga

Kuna hinges jäi kripeldama see V2 kuulamise isu, siis tellisin ametlikust poest omale paari ikkagi ära. Siit - http://penonaudio.com/Xiaomi-Piston-2.0-Earphones%20?search=xiaomi
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 15.06.2014 23:07:34 vasta tsitaadiga

Ole hea ja anna siis V1 vs. V2 kohta tagasisidet ka icon_wink.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 16.06.2014 00:26:40 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
Ole hea ja anna siis V1 vs. V2 kohta tagasisidet ka icon_wink.gif


ootaks-kuulaks ka tagasisidet ehk tuleb endalgi muretseda. Hetkel on mingid suvajunnid kasutusel icon_smile.gif
sony xba3, mida suvel kasutada sain pani mingis mõttes lati kõrgele, samas ma nüüd ei ütleks, et 10x odavamad klapid on 10x kehvemad.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ny21k
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2007




sõnum 16.06.2014 17:22:11 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kuna hinges jäi kripeldama see V2 kuulamise isu, siis tellisin ametlikust poest omale paari ikkagi ära. Siit - http://penonaudio.com/Xiaomi-Piston-2.0-Earphones%20?search=xiaomi


Võin öelda , et Kuldsed Piston V2 (16oomi) ja Kuldsed Piston V1 (12oomi). Heli erinevus on minimaalne. Kuldsed V1 (12oomi) heli on isegi meeldivam kuulata. Piston V2 (16oomi) on loomulikult natuke võimsam, bass V1-st natuke rohkem. Nad mõlemad on ühtemoodi Head. Kuid nagu ütlesin Piston V1 on muusikat natuke parem kuulata. V2 ajab teatud lugusid kuulates naha karvad püsti icon_lol.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZorroZip
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 25.06.2014 12:24:03 vasta tsitaadiga

Sain enda kuldsed ka kätte - uskumatu kui "suurt" heli need väikesed klapid teevad. Soovitan kõigile!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTC
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2014 17:48:25 vasta tsitaadiga

....kuulge, aga kuidas saab eristada L ja R klappi, no minu silm ei seletanud neid tähti v2 -l...
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2014 18:04:57 vasta tsitaadiga

Kuldsetel V2 klappidel on L ja R tähed täitsa olemas. Võib-olla said "piraatversiooni" osaliseks?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2014 19:27:26 vasta tsitaadiga

Selleks ei pea pira olema, uuemal versioonil on L ja R, vanemal on väike kummist ring seal kus klapp kohtub juhtmega.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
GTC
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2014 19:35:31 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
Selleks ei pea pira olema, uuemal versioonil on L ja R, vanemal on väike kummist ring seal kus klapp kohtub juhtmega.

Mul on suht ammu Ibuygou st ostetud, seisid lihtsalt pakendist sahtlis mul. Väike kummist ring on olemas, see siis on L nagu ma aru saan?

Mängivad hästi ja ka pakend oli öige, vaatasin kohe peale saamist siin viidatud YOUTUBE videot kus kõik lahti seletati, haisesisd kah pealekauba šokolaadi järele!
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtamm
HV kasutaja
jtamm

liitunud: 24.07.2007




sõnum 25.06.2014 19:50:18 vasta tsitaadiga

GTC kirjutas:
Braien kirjutas:
Selleks ei pea pira olema, uuemal versioonil on L ja R, vanemal on väike kummist ring seal kus klapp kohtub juhtmega.

Mul on suht ammu Ibuygou st ostetud, seisid lihtsalt pakendist sahtlis mul. Väike kummist ring on olemas, see siis on L nagu ma aru saan?

Mängivad hästi ja ka pakend oli öige, vaatasin kohe peale saamist siin viidatud YOUTUBE videot kus kõik lahti seletati, haisesisd kah pealekauba šokolaadi järele!

Mul on küll L ja R täht ilusti nähtavad. Ring on parema klapi küljes.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 25.06.2014 20:41:14 vasta tsitaadiga

Mul v2.1 16Ohm kuldsed ja samuti L/R nähtavad ja kummist ring on parema küljes. Mõlemal paaril sama. Tiba pikem kaabel kui vanemal versioonil ja karbis on ka juhtme klamber.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTC
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2014 21:28:38 vasta tsitaadiga

...kui ibuygou saidil detaliselt uurida toote fotosid siis mitte kusagi pole näha L&R tähist..olin juba uusi tellimas, sest kahtlus tekkis..

Ehk hoopis L&R tähistusega klapid ei ole originaalid siis, sega lugu.

Igatahes minu omad kannatavd kenasti võrdlust BOSE pealt 100.- Eur omadega välja, kasutan mõlemaid heameelega thumbs_up.gif

Kamraad ostis Saksamaalt ca 400.-/küll tax free-na ja odavamaks kauples tiba/ Eurosed Sennheiserid ja peale minu Pistonite V2 proovimist rääkis midagi suure summa tuulde pildumisest mõttetult icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2014 21:50:36 vasta tsitaadiga

Viska palun linke ka nendele piltidele vms. Tahaks kohe lähemalt uurida icon_smile.gif
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
GTC
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2014 21:53:35 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Viska palun linke ka nendele piltidele vms. Tahaks kohe lähemalt uurida icon_smile.gif


aa palun:http://www.ibuygou.com/p-original_xiaomi_piston_earphone_updated_version_brown-5708-usd.html
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 27.06.2014 11:11:34 vasta tsitaadiga

Ostsin samuti alles hiljuti tollelt ibuygou lingilt. 2 erineval ajal tellimust, umbes 1 kuu vahega.
CoiL kirjutas:
Mul v2.1 16Ohm kuldsed ja samuti L/R nähtavad ja kummist ring on parema küljes. Mõlemal paaril sama. Tiba pikem kaabel kui vanemal versioonil ja karbis on ka juhtme klamber.

CoiL kirjutas:
hõbedaste, kuldsete, 2.1 ja 2.0 versioonidel ei ole väidetavalt heli suhtes vahet. Erinevus on ainult disainis ja lisavidinates: http://www.head-fi.org/t/717620/review-xiaomi-piston-2-re-defining-budget-fi/45#post_10543304

Miks kõik selle aliexpressiga jebivad ma ei saa aru? ibuygou lehel originaalid olemas ~18€ eest: kustutagetühikudärasestlinkmuutubmillegipärastmingiksdisneyaadressiks*www . ibuygou . com/p-original_xiaomi_piston_earphone_updated_version_brown-5708-usd.html
Ise tellisin juba teise paari ka sealt. Väga hea klienditugi kah kusjuures ja trackivad posti. Tasuta lennupost ja aega võib küll kuni kuu minna.
Igatahes õiged asjad - kuldsed, v2.1 16Ohm, särgi-klamber ja törts pikem juhe. Silikoon-hoidik lõhnab kah šokolaadi järgi kui kedagi huvitama peaks icon_biggrin.gif

Üldiselt soovitan nende klappide kohta head-fi ja muude lehtede ülevaateid ja kasutajate kommentaare lugeda. Tegemist on ikka väga hea "giant-killeriga". Eks kõik ole muidugi subjektiivne ja omad kõrvad ütlevad kas sobib või ei, siiski kiidulaulu on neile klappidele palju.


Arvan, et GTC`l on lihtsalt vanem versioon, 2.0 12Ohm või isegi 1.0 kuldsed 12Ohm. Hetkel tollel ibuygou lingi piltidel ka paremal klapil kummiring näha. L/R tähiseid ei tule kahjuks piltidelt nähtavale. Ise olen tollelt lingilt juba 2 paari tellinud ja täpselt samasugused 2.1 versioon ning kõik viitab originaalidele ning ka kommentaarid tolle lingi kohta ütlevad, et tegu kindlalt originaalidega. Igatahes heli on küll üle prahi hea! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTC
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2014 12:42:14 vasta tsitaadiga

Tellisin just lisaks ühe paari Pistoneid Ibuygo-st ära, vaatame mis "versioon" saabub seekord, ehk värskem thumbs_up.gif Kahju, et IFA versiooni pole võimalik tellida enam, pakend oli põnevam ja hind krõbedam, sisu sama aga.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2014 16:43:37 vasta tsitaadiga

Võtsin ka Ibuygou-st Pistonid ligi, eile õhtul sai tellimus tehtud ja täna hommikul pandi teele, eks näis kaua kohalejõudmine aega võtab. Kas keegi Motorola Moto G-ga on neid kasutanud, kõik nupud toimivad kenasti?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 11:55:26 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kuna hinges jäi kripeldama see V2 kuulamise isu, siis tellisin ametlikust poest omale paari ikkagi ära. Siit - http://penonaudio.com/Xiaomi-Piston-2.0-Earphones%20?search=xiaomi


15 juuni tellisin, 20 juuni pandi posti, 27 olid Eestis Pallasti tänaval. Lähen ja üritan täna sealt otse kätte saada.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 16:09:16 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Scart kirjutas:
Kuna hinges jäi kripeldama see V2 kuulamise isu, siis tellisin ametlikust poest omale paari ikkagi ära. Siit - http://penonaudio.com/Xiaomi-Piston-2.0-Earphones%20?search=xiaomi


15 juuni tellisin, 20 juuni pandi posti, 27 olid Eestis Pallasti tänaval. Lähen ja üritan täna sealt otse kätte saada.


Klapid toodi hoopis kulleriga ukse taha, mitte ei läinud postijaoskonda. Kahjuks ise hetkel maakodust kätte ei saa, kuid tegu on kindlalt originaalidega. Kaasas olid 2 valget riidesukka, kaal on karbil õige 12g, kõik sildid on perfektselt otse ning lõhnasid mandli/rummi järele.

EDIT: klapid käes! Penoni poolt oli kogu kupatus pandud veel eraldi suure pappkasti sisse, millesse olid lisatud ka nende poolt tasuta kaasa pandud vahetusotsad, mis vist on Xiaomi enda omad, kuna disain on täpselt sama aga värvilahendus erinev. Nonetheless, nende vahetusklappide kõige väiksemad otsikud sobivad nagu karutagumikku mustikas. Lisaks oli kaasas kaks riidest kotti- suur valge ning natuke väiksem must ning klappide karbis on metallist pannal.

Klapid lõhnavad väga tugevalt mandli järele ja näevad välja nagu miljon taala. Seni oma silmaga üle kontrollitud piraatklapid on nüüd peale õige kraami nägemist esimese pilgugagi tuvastatavad.

Heli on neil lihtsalt hämmastav ning peale kuulamist soovis tuttav oma 100 euri Sennud ära visata ja Pistonid tellida. Tegu on vaieldamatult parimate nööp/IE klappidega, mida ma olen eales kuulnud. Õhtul proovin arvuti taga korraliku helikaardi taga ka ära, aga isegi S3 peal pumpavad need südame härdaks tegevat heli. Olles nüüd V2 originaalidega mõnda aega omaette kõrvaorgasmide käes võbelenud, olen täiesti kindel et algselt Ebayst tellitud ning üsnagi originaalilähedased esimesed klapid ei ole Xiaomi toodang teps mitte.


viimati muutis Scart 03.07.2014 14:11:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2014 16:54:52 vasta tsitaadiga

Kas sealt tulev pakk tuuakse ukse taha ära või jääb postkontorisse? http://www.aliexpress.com/item/In-Stock-XIAOMI-Piston-Earphone-Headphone-with-Remote-Mic-For-XIAOMI-MI2-MI2S-MI2A-Mi1S-M1/1334339516.html
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uhmer
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2014 20:25:47 vasta tsitaadiga

Toomas kirjutas:
Võtsin ka Ibuygou-st Pistonid ligi, eile õhtul sai tellimus tehtud ja täna hommikul pandi teele, eks näis kaua kohalejõudmine aega võtab. Kas keegi Motorola Moto G-ga on neid kasutanud, kõik nupud toimivad kenasti?


12.06 tellisin ja täna 03.07 tuli sõnum, et võin pakile järele minna. Muljeid veel ei ole kuna ei jõudnud täna pakile järele minna.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2014 20:03:07 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Kas sealt tulev pakk tuuakse ukse taha ära või jääb postkontorisse? http://www.aliexpress.com/item/In-Stock-XIAOMI-Piston-Earphone-Headphone-with-Remote-Mic-For-XIAOMI-MI2-MI2S-MI2A-Mi1S-M1/1334339516.html
ukse taha toodi mulle
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2014 11:19:16 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kuna hinges jäi kripeldama see V2 kuulamise isu, siis tellisin ametlikust poest omale paari ikkagi ära. Siit - http://penonaudio.com/Xiaomi-Piston-2.0-Earphones%20?search=xiaomi

... tellisin kah sealt, aega läks alla 2 nädala ja eile oli kuller uksetaga, päris muljetavaldav kiirus thumbs_up.gif pakendatud igati viisakalt ja pakendis olid lisaks komplekti kuuluvatele veel üks komplekt varuotsikuid. Välimus ja tootmiskvaliteet paistab selle raha eest ikka uskumatult hea, neid poleks häbi kanda isegi ülikonnaga. Helikvaliteedile ei oska midagi ette heita, minu maitse jaoks ehk natuke teravalt täpne aga see tuleneb ilmselt rohkem sellest, et pole harjunud nööpidega muusikat kuulama. Heliisolatsioon on väga hea, välja ei kosta midagi ja välismüra sisse samuti. Vahetult oskan võrrelda vaid Koss The-Plug in-earidega, mis on mul juba pea 10 aastat kasutada olnud ja neist on kindlasti igast asendist üle ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavenz
HV kasutaja
Taavenz

liitunud: 10.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2014 18:26:21 vasta tsitaadiga

Tellisin ka 30 juuni endale ibuygoust ühe paari, 15 juuli jõudsid kohale. Kõrvaklapid igati viisakad ja esmamulje on igati hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2014 22:56:45 vasta tsitaadiga

Toomas kirjutas:
Võtsin ka Ibuygou-st Pistonid ligi, eile õhtul sai tellimus tehtud ja täna hommikul pandi teele, eks näis kaua kohalejõudmine aega võtab. Kas keegi Motorola Moto G-ga on neid kasutanud, kõik nupud toimivad kenasti?

Täna sain ka oma klapid kätte ja vastan iseenda küsimusele, et esmasel vaatlusel Moto G puhul helitugevuse nupud paraku ei toimi.
Muus osas tunduvad igati viisakad. Esimeses postituses väljatoodud piltide osas erinevad niipalju, et klappidel on peal olemas L ja R ning kõrvaklappide lisaotste juures on märked vastavalt suurusele S, M ja L (mitte telefonitoru ja nootide kujutis). Lisaks on lisaotste juures klamber (lipsunõel), millega saad juhtme vajadusel riideeseme külge ära fikseerida.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 19.07.2014 11:21:06 vasta tsitaadiga

Tellin täna-homme ära, vaatab siis, mis mulje on mõne nädala pärast icon_smile.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 19.07.2014 13:52:24 vasta tsitaadiga

Toomas kirjutas:
klappidel on peal olemas L ja R ning kõrvaklappide lisaotste juures on märked vastavalt suurusele S, M ja L (mitte telefonitoru ja nootide kujutis). Lisaks on lisaotste juures klamber (lipsunõel), millega saad juhtme vajadusel riideeseme külge ära fikseerida.

Ja lisaks veel, et parema klapi juhtme väljumise rüüžil on kummiring ja törts pikem juhe kui 2.0 versioonil - ehk siis õiged 2.1 Pistonid thumbs_up.gif

Endal samuti kogemus, et vanemate androidi OS-dega osad nupud ei pruugi töötada ning oleneb ka programmist.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.07.2014 14:30:12 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
Endal samuti kogemus, et vanemate androidi OS-dega osad nupud ei pruugi töötada ning oleneb ka programmist.

Temal Moto G mis tuleb vaikimisi 4.4 versiooniga. Seega OS vanuses asi pole. Kuskil teemas oli juttu nendest klapiühendusestandarditest. Ilmselt sinna on ka koer maetud.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 20.07.2014 01:01:39 vasta tsitaadiga

Huvitav, 4.3 peal töötas sõbra telefoniga kõik ilusti icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavenz
HV kasutaja
Taavenz

liitunud: 10.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2014 18:14:41 vasta tsitaadiga

Peale paari päeva kasutamist häirib natukene mikrofoni ja nuppude asukoht. Kui juhe jookseb särgi alt siis on natukene imelik seda pulti kuskilt särgi alt otsima hakata
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
johannes s
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2014 12:55:39 vasta tsitaadiga

Sain kätte ülikiirelt, 10 päevaga. Kokku 14 vahetusotsa.
Kaabel võib veidi lühikeseks jääda.
Muidu kõik timmis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 25.07.2014 19:36:28 vasta tsitaadiga

"Kokku 14 vahetusotsa" - icon_eek.gif Mis Xiaomi Pistonid sul küll on? Pilti? kust ostsid? Kindel, et originaalid?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.07.2014 14:19:06 vasta tsitaadiga

Kellel siin kauem on originaalid olnud, siis rääkige kuidas vastupidavusega on? Midagi katki pole läinud või üks pool ära surnud?
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 27.07.2014 10:38:39 vasta tsitaadiga

Kas just kaua aga vatti saavad küll. Kasutan neid oma töökojas pidevalt ja loobin neid sinna-tänna. Siiani on ainus "probleem" kosmeetiline kulumine. NImelt on need teravad klapi korpuse servad sellest kuldsest kattest puhtaks kulunud ja alumiinium paistab. Õnneks on see kuldne värv (anodeeritud?) suht sama tooni alumiiniumiga ja eriti hullu ei ole. Muidu juhe peab küll hästi vastu.
Kõik muu töötab nagu ikka ja heli on tiba paremaks lännu. Ilmselt annab selles oma osa ka DX50 @ mid gain. Igatahes ruumilisem ja mitte enam nii V kujuline heli. Lisaks on bass tihedam ja teeb madalamat otsa tunduvalt paremini.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
johannes s
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 16:27:34 vasta tsitaadiga

[quote="CoiL"]"Kokku 14 vahetusotsa" - icon_eek.gif Mis Xiaomi Pistonid sul küll on? Pilti? kust ostsid? Kindel, et originaalid?[/quote]

Ei osanud neid kuidagi muud moodi kutsuda kui vahetusotsadeks.
anyways... 2 tükki olid kohe kõrvaklappide peal, 6 tükki olid sees (üleni mustad) ja veel 6 tükki olid eraldi kaasas (musta punasega)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 16:43:19 vasta tsitaadiga

tellis ka ilmselt penonaudiost icon_smile.gif

enda kuldsed sokolaadi lõhnaga pistonid toimivad hästi - kulunud pole ja heli ka jätkuvalt hea. (kasutan 3-4 h päevas - tööpäevadel)

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 17:21:26 vasta tsitaadiga

Yep, Penon paneb kaasa kolm lisapaari, mis on pruuni-punase värviga, erinevalt Xiaomi enda mustaadest.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pakatsui
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2014 13:22:39 vasta tsitaadiga

Caspar08 kirjutas:
Võtsin ise need http://www.aliexpress.com/item/In-Stock-XIAOMI-Piston-Earphone-Headphone-with-Remote-Mic-For-XIAOMI-MI2-MI2S-MI2A-Mi1S-M1/1334339516.html
15 min tagasi sain kätte, joon kohvi lõpuni ja siis hakkan unboxima. Saatja paneb väärtuseks pakile 2$ ning gift, ehk tolliga ei peaks ka mingeid probleeme tekkima, vaadatakse, et väike pakk ja väike väärtus jne.
Värvus pange kindlalt viimane(gold) icon_exclaim.gif

Tellisin ise 28ndal ja juba 29-Apr-2014 12:20 oli teele pandud.

EDIT: tegu on õige kaubaga ning soovitan seda aliexpressi linki ise ka!
EDIT2: android 4.3 (jelly bean) peal(sony xperia SP) toimib nii heli kui ka pause/resume nupp veatult.


ise tellisin ebayst 18€ eest. sony xperia sp peal on mul cm11, kuid nupud ei tööta korralikult.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavenz
HV kasutaja
Taavenz

liitunud: 10.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2014 23:42:47 vasta tsitaadiga

täna otsi vahetades vaatasin, et karbis on M tähe kohal mingi metalli clamp, mis selle mõte on?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 05.08.2014 00:53:38 vasta tsitaadiga

See käib juhtme külge, et siis juhe särgi krae külge panna nt.

Edit: Proovisin foam-removal modi kah ära. Bass läks tiba konkreetsemaks, selgemaks ja tihedamaks. Helipilt ka tiba avaram ja kõrged kübeke "teravamad". Vahe on muidugi pisike aga tasub katsetada icon_wink.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2014 13:04:45 vasta tsitaadiga

Tellitud ka endale ära penonist.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 22.08.2014 21:49:09 vasta tsitaadiga

Xiaomi Piston V2 leidis lõpuks koha ka multi-IEM ülevaadete seas: http://www.head-fi.org/t/478568/multi-iem-review-320-iems-compared-xiaomi-piston-2-added-08-21-14-p-959#user_xiaomi_piston_2
Üpris kõrge skoori sai heli suhtes icon_wink.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 25.08.2014 19:14:03 vasta tsitaadiga

Sain ka täna kätte. Selle raha eest on klappe kõvasti. Originaalid õnneks. Väga kvaliteetne ja hea kvaliteediga heli.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2014 19:15:37 vasta tsitaadiga

Kus kohast tellisid ja kaua tuli ?
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 25.08.2014 19:17:48 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Kus kohast tellisid ja kaua tuli ?


http://www.ebay.com/itm/171365980882?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

19 oli esimene täht-aeg jõudis täna. Ehk 2,5 nädalat.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2014 18:43:23 vasta tsitaadiga

Nii, sain enda omad ka kätte. Ostsin ibuygoust, kohale tuli nelja nädalaga.

Muljed kahetised. Esmalt panin telefoni külge ja sealt tulnud häälest ei saanud aru, mis superhelist siin räägitakse. Halb ei ole, aga midagi fantastilist ka mitte. Põhiliselt kesksagedused, bassi vähe. Ütleks isegi, et 5 eurosed vivanco superbassid teevad paremat häält. Siis panin võimu külge. Whoaa. Super. Kõik on olemas, selge ja avar, trumm ja bass ja vokaal. Ilmselgelt siis tahavad rohkem võimu saada, kui mu mobla (Motorola RAZR i) on võimeline välja andma. Peab tööl mõne kolleegi telefoni proovima.

Kaasasolevad otsikud minu kõrva ei sobi, sobiva otsa sain vanadelt Philipsi klappidelt, mille asemele ma nad ostsin. Ja heli nupud ka ei tööta, aint kõne vastuvõtt toimib.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 27.08.2014 19:05:03 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Nii, sain enda omad ka kätte. Ostsin ibuygoust, kohale tuli nelja nädalaga.

Muljed kahetised. Esmalt panin telefoni külge ja sealt tulnud häälest ei saanud aru, mis superhelist siin räägitakse. Halb ei ole, aga midagi fantastilist ka mitte. Põhiliselt kesksagedused, bassi vähe. Ütleks isegi, et 5 eurosed vivanco superbassid teevad paremat häält. Siis panin võimu külge. Whoaa. Super. Kõik on olemas, selge ja avar, trumm ja bass ja vokaal. Ilmselgelt siis tahavad rohkem võimu saada, kui mu mobla (Motorola RAZR i) on võimeline välja andma. Peab tööl mõne kolleegi telefoni proovima.

Kaasasolevad otsikud minu kõrva ei sobi, sobiva otsa sain vanadelt Philipsi klappidelt, mille asemele ma nad ostsin. Ja heli nupud ka ei tööta, aint kõne vastuvõtt toimib.


Need pole heli nupud, vaid järgmine lugu ja eelmine lugu. Telefoniga proovi parem mõnda muud muusika mängimise appi. Originaalid ongi tihti sellised kahtlased. Poweramp või N7player. Vähemalt nende klappidega on mul küll vahe märgatav ja nupud ka toimivad ilusti.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2014 19:09:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Need pole heli nupud, vaid järgmine lugu ja eelmine lugu.

http://www.ibuygou.com/kindedit/attached/20131128926196669192.jpg
E: poe nimi ju HVF'i spämmifiltris doh.gif
http://www.upload.ee/image/4231804/20131128926196669192.jpg


viimati muutis Anna tooli 27.08.2014 19:15:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Xiaomi Piston v2 kõrvaklapid mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.