Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 116, 117, 118  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2014 21:42:23 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
ei see on poogen, lihtsalt huvipärast proovisin, kas selline asi võimalik - täitsa toimis icon_razz.gif
Suurt väljuvaid ei teki, kulude optimeerimise nimel tuleb korteri lauatelefoninumber lihtsalt teise linna liigutada - ilma elioni teadmata.


Et ei oleks üllatus siis ilma kuutasu muudatuseta on eKodu kliendil võimalik tellida kokku 2 voip telefoni numbrit. Minutipaketti tellides kehtib see küll vaid ühele neist kuid meie soome ehitajad saavad sellega kenasti perega suheldud, lihtsalt üks näide.
Alternatiivid tänapäeval muidugi ei takista ka, skype jms. on ka olemas, samas numbrilt numbrile on täiesti võimalik ilma minutihinnata helistada kasvõi austraalia kasvandustest.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2014 22:41:13 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Suurt väljuvaid ei teki, kulude optimeerimise nimel tuleb korteri lauatelefoninumber lihtsalt teise linna liigutada - ilma elioni teadmata.
Elioni ei huvita VoIPi puhul numbri füüsiline asukoht. Vastupidi - Elion reklaamib, et võta enda number kuhu iganes kaasa. Eelduseks muidugi toimiv ja nõutele vastav interneti alusühendus. Endalgi oli vahepeal tükk aega kodune lauatelefoninumber ka moblasse konfitud - aga kuna suurt keegi ei helista selle peale siis sai maha korjatud.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 31.07.2014 21:49:26 vasta tsitaadiga

kellelgi teisel pole probleeme hetkel? Nett kadus ära ja viskab dhcportal.elion.ee lehele, pingida lehekülgi saab, aga midagi ette ei tule.
_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2014 21:51:01 vasta tsitaadiga

Cromaclear, Keilas küll ok kõik. Olen pigem 300/300 ootuses icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2014 21:57:32 vasta tsitaadiga

käisin esinduses ja homsest täieõiguslik elioni liige icon_lol.gif
nime muutus lepingus käis paari 3 minutiga ja ilma yhegi allkirjata (sellest viimasest ma aru küll ei saanud), vb piisas oma ID kaart näitamisest+ enda lõust. kõik sätted jne jäetigi samaks thumbs_up.gif
kysisin ka 300/300 kohta, öeldi, et hetkel veel ei saa, aga mingid asjad pidid juba liikuma..........mis asjad, ei hakanud kysima, suht torisev tädi oli vastas, pikk tööpäev vist seljataga icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.08.2014 00:27:55 vasta tsitaadiga

Täitsa pekkis. Kolm korda tahtsin Elioni iseteenindusse logida ja kolm korda oli arvutiekraanil ja Mobiil-ID rakenduses kood täiesti erinev.
Noh, Sonera icon_eek.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 00:29:00 vasta tsitaadiga

jägaja, sul on jäänud varem kuhugi sisse logimine katki. Mobiil-id saadab "vanad koodid" tagantjärgi icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.08.2014 00:36:21 vasta tsitaadiga

Elisal sellist jama nagu ei meenu. Nüüd EMT ja Elion ei saa siis hakkama. Ilmselt peaks need logimiskatsed ju aeguma suht kiiresti ja nagu ei mäletagi, mis päeval kuhugi logisin.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 01:33:11 vasta tsitaadiga

Koduleht https://www.elion.ee/eraklient/internet/interneti-pusiuhendus hetkel näitab igatahes vanu hindu ja 300/300 pole ka pakutavate kiiruste valikus.
Olgu muuga kuidas on, aga hinnad võiksid ikka läbivalt igalpool alati õiged olla.

EDIT: Digiboksi kaudu sain nüüd 300/300 ära tellitud. thumbs_up.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 01.08.2014 02:23:30 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Cromaclear, Keilas küll ok kõik. Olen pigem 300/300 ootuses icon_smile.gif

Läks korda, neile helistades oli neil juba automaatvastajal, et hetkel esinevad probleemid.

_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 20:43:11 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Täitsa pekkis. Kolm korda tahtsin Elioni iseteenindusse logida ja kolm korda oli arvutiekraanil ja Mobiil-ID rakenduses kood täiesti erinev.
Noh, Sonera icon_eek.gif


Elisa mobiilid teinud sellist asja viimasel ajal.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 01.08.2014 21:44:55 vasta tsitaadiga

Nojah, minu kogemus on, et kui mingil põhjusel mobiilID kood SMS-na viibib, siis jääbki tulemata, teisel juhul küll netileht kuhu sisse tahad saada, tühistab, aga sõnumikeskusest jõuab SMS peale seda siiski kohale. Kui vahepeal uuesti proovid, siis tulevadki, alguses vana, pärast juba uus SMS kood mida vaja kinnitada. Minul kõige kehvemad kogemused selles valdkonnas SEB-sse sisse logides, mujal pole täheldanud. Paar korda on olnud nii, et kuhugi sisse ei saa- viimasel korral oli süüdi mu oma nutitelefon, EMT klienditeenindaja soovitas telefonile restarti teha, peale seda nagu nõiaväel kõik toimis- järelikult saab pikapeale mälu nii täis, et rakendused lihtsalt ei toimi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.08.2014 22:50:19 vasta tsitaadiga

Tegin ka ise telefonile restardi, peale mida ühtisid saadetud ja saadud koodid.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2014 15:20:16 vasta tsitaadiga

Kuskil elioni VOIP seaded ka olemas on? Üritaks enda SPA1001 ära seadistada.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2014 15:48:31 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kuskil elioni VOIP seaded ka olemas on? Üritaks enda SPA1001 ära seadistada.
https://www.elion.ee/eraklient/abiinfo/interneti-abiline/rakendus-android-3cxphone - siin on vist kõige rohkem infot. Kõige rohkem oleks abiks mõne Elionis võrgus töötava SPA sisse piilumisest (HV kasutajatel kindlasti firmades on).
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Corwin
Kreisi kasutaja
Corwin

liitunud: 01.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2014 18:20:56 vasta tsitaadiga

Huumor, lihtsalt huumor.

Jõudis kätte jälle see aeg kui Elion oma teenused käima lükkas ( ajutine peatamine juba 3a+) ja jälle mingit teadet ei tulnud. Helistasin, öeldi et EI EI smsi saatsime ja meili ka.

Järgmine päev tuli sms, augusti alguses, tekstiga - teenus käivitatakse alates 07.07 ja sinna otsa kohe teine SMS, et teenus peatatakse, kuna olin iseteenindusest eelneval päeval selle välja lülitanud. Suured tänud info eest. 30 eurot mittemidagi maksta jälle. Loomulikult minu viga et ei jälginud ise, aga mingit faking infot võiks ikka jagada tänapäeval. Meilist, nagu eelmine aastagi pole mingit haisu.

Kõige otsa ma heameelega kasutaks teenust, aga selles viiekordses kus mina elan ei ole kiiret internetti. Kõrval majas mis sõna otseses mõttes on füüsiliselt minu majaga ühendatud on kiire internet. Seal ees seisab iga õhtu Elioni auto ka ofc... icon_smile.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2014 20:09:11 vasta tsitaadiga

Corwin kirjutas:
Huumor, lihtsalt huumor.
Jõudis kätte jälle see aeg kui Elion oma teenused käima lükkas ( ajutine peatamine juba 3a+) ja jälle mingit teadet ei tulnud. Helistasin, öeldi et EI EI smsi saatsime ja meili ka.
Järgmine päev tuli sms, augusti alguses, tekstiga - teenus käivitatakse alates 07.07 ja sinna otsa kohe teine SMS, et teenus peatatakse, kuna olin iseteenindusest eelneval päeval selle välja lülitanud. Suured tänud info eest. 30 eurot mittemidagi maksta jälle. Loomulikult minu viga et ei jälginud ise, aga mingit faking infot võiks ikka jagada tänapäeval. Meilist, nagu eelmine aastagi pole mingit haisu.
Kõige otsa ma heameelega kasutaks teenust, aga selles viiekordses kus mina elan ei ole kiiret internetti. Kõrval majas mis sõna otseses mõttes on füüsiliselt minu majaga ühendatud on kiire internet. Seal ees seisab iga õhtu Elioni auto ka ofc... icon_smile.gif


SMSi masin oli vist kuu aega puhkusel, need automatiseeritud sõnumid saadeti Elionist küll välja aga kusagilt serverist need kaugemale ei jõudnud. Korda saadigi vist alles nädal midagi tagasi. Meilid oleks pidanud siiski liikuma.
Aga sul on õigus, mingid pikad peatamised tuleb endal ka üle märkida, sest peatamisel sulle kindlasti öeldi, kui pikaks ajaks peatamine aktiveeritakse ning avamine toimub automaatselt, seep see ajutise peatamise mõte.

PS. Täna näiteks edastas Elion mulle meilile teate Synology serveri turvariskist, tellitud ilmselt eesti maaletooja poolt. Ei tea millise scriptiga see välja korjati, et mul Syno server on aga nii see toimis. Väga postiivne igal juhul kuigi sain HV-st juba eile riskist teada.

Kui kiiret netti tahad mine uuri selle Elioni autoga sõitja käest, milles probleem.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 09.08.2014 19:58:44 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
PS. Täna näiteks edastas Elion mulle meilile teate Synology serveri turvariskist, tellitud ilmselt eesti maaletooja poolt. Ei tea millise scriptiga see välja korjati, et mul Syno server on aga nii see toimis. Väga postiivne igal juhul kuigi sain HV-st juba eile riskist teada.

Hea, et elion minu sisevõrku jälgida ei saa...

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2014 20:56:55 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
indrekp kirjutas:
PS. Täna näiteks edastas Elion mulle meilile teate Synology serveri turvariskist, tellitud ilmselt eesti maaletooja poolt. Ei tea millise scriptiga see välja korjati, et mul Syno server on aga nii see toimis. Väga postiivne igal juhul kuigi sain HV-st juba eile riskist teada.

Hea, et Elion minu sisevõrku jälgida ei saa...
See info tuli muid kanaleid pidi, mitte ei skännitud võrku.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2014 21:20:38 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
indrekp kirjutas:
PS. Täna näiteks edastas Elion mulle meilile teate Synology serveri turvariskist, tellitud ilmselt eesti maaletooja poolt. Ei tea millise scriptiga see välja korjati, et mul Syno server on aga nii see toimis. Väga postiivne igal juhul kuigi sain HV-st juba eile riskist teada.

Hea, et elion minu sisevõrku jälgida ei saa...


Elion ei saagi ju sisevõrku "jälgida". Näha saab ainult seda mis interneti poole näha, enamik Synology kasutajaid ka ikka välisvõrgu poole ligipääsu tekitavad. Vahet polegi kus info tuli, ilmselt Scalewireless maaletoojana selle info edastas sest neid oli kirjas mainitud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2014 14:05:39 vasta tsitaadiga

Kui elioni ruuter siis näha MACiga, mis seadmed küljes ja Synology selgesti eristatav. Sealt vast see inf kellele kiri saata. Sain ka kirja aga mul uuendused ammu juba tehtud, nii tegelt, mis tarkvara versioon tegelikult kellelgi on, Elion ei tea.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2014 14:51:09 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
Kui elioni ruuter siis näha MACiga, mis seadmed küljes...


Ehk siis Elion skaneerib aktiivselt klientide sisevõrke? icon_eek.gif
Armas, pole kohe midagi öelda selle peale... thumbs_up.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 10.08.2014 14:55:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2014 14:54:08 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
madmel kirjutas:
Kui elioni ruuter siis näha MACiga, mis seadmed küljes...


Ehk siis Elion skaneerib actiivselt klientide sisevõrke? icon_eek.gif
Armas, pole kohe midagi öelda selle peale... thumbs_up.gif


Kuuldavasti pidi intenol olema mingi trikk küljes küll.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2014 15:00:21 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Kuuldavasti pidi intenol olema mingi trikk küljes küll.


Einoh selge siis, seletab vähemalt asja, miks seda kõigest väest üritatakse kaela määrida... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2014 15:09:55 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
madmel kirjutas:
Kui elioni ruuter siis näha MACiga, mis seadmed küljes...


Ehk siis Elion skaneerib aktiivselt klientide sisevõrke?
Ei.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 10.08.2014 15:12:28 vasta tsitaadiga

Keegi jälle seemneid söönud, ei ole vaja mingit trikitamist ja elioni='1984' olukorda , võid igas võrgus mac'e vaadata ja võrrelda mis tootjale see range kuulub.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.08.2014 15:36:28 vasta tsitaadiga

Või siis saatis Elion kirja klientidele kes on nende käest Syno NASi omale ostnud? icon_smile.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 10.08.2014 15:57:02 vasta tsitaadiga

Kasige sinna oma paranoiaga.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2014 16:27:37 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
Kasige sinna oma paranoiaga.


Jube paranoia on küll... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2014 17:18:51 vasta tsitaadiga

Mingeid erilisi trikke pole üheski ruuteris, helpdeski konto on kõikides Elioni ruuterites rikete lahendamiseks ning sellega näeb ruuterist täpselt seda, mida klient ise online abi kaudu näeb. https://www.elion.ee/online-abi
Samuti näeb selle abil Elion liiniparameetreid, toonigraafikut ning seda kas lan pordid on püsti või pikali ning mis mac-id ja ip-d seal otsas on.

Pigem otsiti Elioni IP vahemikest avatud 5000 porti, et info edastada, enamik Syno kasutajaid on ju omale kaugligipääsu teinud

PS. kõige vähem on selline paranoiline nuhkimishirm välistatud suurettevõtete aparaatides sest on olemas andmekaitseseadus ja ettevõtte sisepoliitika hindab samuti klientide privaatsust ja turvalisust.
Naabriga jagatud nett ja igasugune külanett mis traadita laiali jagatud on suurem risk kui mõne teenusepakkuja ruuteri haldus.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 10.08.2014 17:54:45 vasta tsitaadiga

Panen siis siia ka. Ehket eestis on olemas selline asutus, nagu cert, kes tegeleb kõikvõimalike turvaintsidentide käitlemise, ning ennetamisega. See org on võimeline tegema seiret ja teavitab tulemustest teenusepakkujaid, kes siis omakorda asjast klientidele teada annavad.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2014 19:14:06 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
...ning sellega näeb ruuterist täpselt seda, mida klient ise online abi kaudu näeb. https://www.elion.ee/online-abi

Aga klient ei näe ju selle online abi kaudu praktiliselt mitte midagi. Mina näiteks nägin vaid nõmedat teadet, et "Tuvastasime vea. Internetiühendus töötab tõrgetega." ning et 2 digiboksi töötavad. Et Elion ise siis ka midagi muud ei näe? Päriselt ka?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2014 19:27:10 vasta tsitaadiga

A.S., edasi ka lugesid?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2014 19:42:55 vasta tsitaadiga

Ja edasi polegi midagi lugeda. Vaid: Kas sissetulev juhe on õigesti ühendatud ja terve? Tee ruuterile taaskäivitus (restart). WiFi on väljas, seega sealt alt midagi vahtida pole. Vaid digiboksidele annaks veel restardi teha, ei muud.
Peab seal mingi Java(skripti) vms. lubama/käivitama? Sest hüpikakende blokeerija väljalülitamine midagi ei andnud. Kasutusel Firefox 31.
Või mida sealt siis veel lugeda peaks olema?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2014 00:39:24 vasta tsitaadiga

Elion näeb enda süsteemidest palju rohkemat ruuterite, ruuteri küljes olevate seadete ja digibokside kohta kui seda see Online-abi näitab icon_razz.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 11.08.2014 01:44:20 vasta tsitaadiga

Kas Elion selle inteno ruuteri postipakiga (19.- lepinguga) koju ka saadab, või peab tehnik ilmtingimata 60 km kauguselt tulema seda ukse peale tooma?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Indrekus
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2005




sõnum 11.08.2014 06:59:38 vasta tsitaadiga

seeru Selle asemel, et seda otse Elionilt küsida, kes saab täpse vastuse anda, loodad sa siit mingisugust võib-olla vastust saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 11.08.2014 08:14:12 vasta tsitaadiga

Indrekus kirjutas:
seeru Selle asemel, et seda otse Elionilt küsida, kes saab täpse vastuse anda, loodad sa siit mingisugust võib-olla vastust saada.

Jah said mu mõttest õieti aru.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2014 08:20:29 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Kas Elion selle inteno ruuteri postipakiga (19.- lepinguga) koju ka saadab, või peab tehnik ilmtingimata 60 km kauguselt tulema seda ukse peale tooma?


Saab postiga ka, vormistamise küsimus. Müügitugi teeb ära. Tehniline tugi hindab veel liini samuti ning tahab vajadusel tehnikuga kaasa panna, et probleeme ennetada.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 11.08.2014 15:17:07 vasta tsitaadiga

No selge pilt. Oma kodu probleemid ennetan ma ise ära. Aitähh vastamast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2014 22:20:35 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Mingeid erilisi trikke pole üheski ruuteris, helpdeski konto on kõikides Elioni ruuterites rikete lahendamiseks ning sellega näeb ruuterist täpselt seda, mida klient ise online abi kaudu näeb. https://www.elion.ee/online-abi
Samuti näeb selle abil Elion liiniparameetreid, toonigraafikut ning seda kas lan pordid on püsti või pikali ning mis mac-id ja ip-d seal otsas on.

Proovisin ka seda online-abi vaadata aga midagi niisugust seal küll seal ei näinud. Oli vaid võimalus ruuterit taaskäivitada ja WiFi parameetreid valida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2014 08:30:03 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
indrekp kirjutas:
Mingeid erilisi trikke pole üheski ruuteris, helpdeski konto on kõikides Elioni ruuterites rikete lahendamiseks ning sellega näeb ruuterist täpselt seda, mida klient ise online abi kaudu näeb. https://www.elion.ee/online-abi
Samuti näeb selle abil Elion liiniparameetreid, toonigraafikut ning seda kas lan pordid on püsti või pikali ning mis mac-id ja ip-d seal otsas on.

Proovisin ka seda online-abi vaadata aga midagi niisugust seal küll seal ei näinud. Oli vaid võimalus ruuterit taaskäivitada ja WiFi parameetreid valida.


Elion näeb seda mida klient online abis ja
helpdesk konto abil näeb Elion samuti liini..... jms.
Kui sõnastuses võis lugeda, et online-abi on Elioni tööriist siis parandan, see on kliendile mõeldud lihtne abivahend, Elion kasutab pisut keerulisemat rakendust.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2014 09:39:13 vasta tsitaadiga

indrekp, jaja muidugi.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 12.08.2014 12:09:37 vasta tsitaadiga

Mis krt on lahti Elioni SSO postkastidega?

Kas teistel on ka selline jama, et osasid kirju ei näe üldse või näeb osaliselt?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.08.2014 19:17:32 vasta tsitaadiga

Ma ka ei näe osade kirjade sisu. Gmail, mis tõmbab kirjad Elioni postkastist, näitab sisu, Suhtlus.ee aga ei näita. thumbs_down.gif
Ja tegu lihtsate tekstikirjadega.

Normull.
http://majandus24.postimees.ee/2885659/elion-hinnatousu-tottu-lahkus-paarkummend-klienti

Ehk siis need olemasolevad kliendid, kes vahetasid olemasoleva paketi 300 vastu, on uued tulijad? Haa, icon_lol.gif

Kuid need, kes vahetasid kiirusepaketi väiksema vastu, et hoida kokku paar eurot? Mis olijad need siis oleks?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2014 19:51:36 vasta tsitaadiga

jägaja, kus sa seal uutest tulijatest lugesid?
Ühel juhul räägitakse konkreetselt "lahkunud klientide arvust" ning teisel juhul "kasvanud kiirustega pakettidega liitunud" arvust mainimata sõnagi, et nende puhul oleks tegemist uute klientidega.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2014 19:52:22 vasta tsitaadiga

Natuke muigama paneb aga no eks iga klient teab ise kuidas oma rahakotti kasutab, seega olgu siis kiirem või aeglasem muudatus või hulk sahmerdamist, et uut teenusepakkujat valida, pole ju mingi probleem. Üks või kaks euri võib olla mõne jaoks suur, mõne jaoks märkamatu summa, uudised on ikka pastakast imetud.
Nagu seegi viisakaks jääv starmani esindaja:
http://majandus24.postimees.ee/2843169/starman-ei-plaani-lahiajal-internetiteenuste-hindu-tosta
Loomulikult võtavad nad heameelega Elioni kliente vastu icon_biggrin.gif Sama tegi Elion eelmise Starmani hinnatõusu ajal mis andis kenasti klientide arvule juurde. Aga tõsi on see, et teatud osa inimesi vahetabki nii paati, korduvalt.

Lõpptulemusena ei saa aru, milleks siis üldse vahtu üles pritsida, kohvi hinnatõusust ja langusest oleks saanud siis enne euro aega alates 100 uudist teha.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2014 20:04:05 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Lõpptulemusena ei saa aru, milleks siis üldse vahtu üles pritsida, kohvi hinnatõusust ja langusest oleks saanud siis enne euro aega alates 100 uudist teha.
Kui bensuhind tõuseb kopikas-paar liitrilt siis on kohe artikkel püsti ja kommentaatorid pritsivad kahe suupoolega sappi. Vaat' kui vähe on vaja, et rahval jututeemat kauaks jaguks.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2014 20:18:02 vasta tsitaadiga

Tekkis küsimus, et mis moodi saab nutitv d läbi arvuti vaadata. Olen kuulnud, et tuleb vlc miskitmoodi seadistada. Ehk keegi oskab aidata.
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.08.2014 20:19:48 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
jägaja, kus sa seal uutest tulijatest lugesid?
Ühel juhul räägitakse konkreetselt "lahkunud klientide arvust" ning teisel juhul "kasvanud kiirustega pakettidega liitunud" arvust mainimata sõnagi, et nende puhul oleks tegemist uute klientidega.


No uudis on täpselt selliselt kirjutatud, et mõista, kuidas tahad.

On lahkunud mõnedkümned, kuid samas on liitunud mõnisada inimest. Kuidas seda veel mõista?
Juurde tulnuid ilmselt palju pole, on lihtsalt paketivahetajaid ehk siis Elioni või sulesepa arvates "liitunud".

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 116, 117, 118  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.