|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.07.2014 21:42:23
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
ei see on poogen, lihtsalt huvipärast proovisin, kas selline asi võimalik - täitsa toimis
Suurt väljuvaid ei teki, kulude optimeerimise nimel tuleb korteri lauatelefoninumber lihtsalt teise linna liigutada - ilma elioni teadmata. |
Et ei oleks üllatus siis ilma kuutasu muudatuseta on eKodu kliendil võimalik tellida kokku 2 voip telefoni numbrit. Minutipaketti tellides kehtib see küll vaid ühele neist kuid meie soome ehitajad saavad sellega kenasti perega suheldud, lihtsalt üks näide.
Alternatiivid tänapäeval muidugi ei takista ka, skype jms. on ka olemas, samas numbrilt numbrile on täiesti võimalik ilma minutihinnata helistada kasvõi austraalia kasvandustest.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
15.07.2014 22:41:13
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Suurt väljuvaid ei teki, kulude optimeerimise nimel tuleb korteri lauatelefoninumber lihtsalt teise linna liigutada - ilma elioni teadmata. |
Elioni ei huvita VoIPi puhul numbri füüsiline asukoht. Vastupidi - Elion reklaamib, et võta enda number kuhu iganes kaasa. Eelduseks muidugi toimiv ja nõutele vastav interneti alusühendus. Endalgi oli vahepeal tükk aega kodune lauatelefoninumber ka moblasse konfitud - aga kuna suurt keegi ei helista selle peale siis sai maha korjatud.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cromaclear
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
31.07.2014 21:51:01
|
|
|
Cromaclear, Keilas küll ok kõik. Olen pigem 300/300 ootuses
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.07.2014 21:57:32
|
|
|
käisin esinduses ja homsest täieõiguslik elioni liige
nime muutus lepingus käis paari 3 minutiga ja ilma yhegi allkirjata (sellest viimasest ma aru küll ei saanud), vb piisas oma ID kaart näitamisest+ enda lõust. kõik sätted jne jäetigi samaks
kysisin ka 300/300 kohta, öeldi, et hetkel veel ei saa, aga mingid asjad pidid juba liikuma..........mis asjad, ei hakanud kysima, suht torisev tädi oli vastas, pikk tööpäev vist seljataga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
01.08.2014 00:27:55
|
|
|
Täitsa pekkis. Kolm korda tahtsin Elioni iseteenindusse logida ja kolm korda oli arvutiekraanil ja Mobiil-ID rakenduses kood täiesti erinev.
Noh, Sonera
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
01.08.2014 00:29:00
|
|
|
jägaja, sul on jäänud varem kuhugi sisse logimine katki. Mobiil-id saadab "vanad koodid" tagantjärgi
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
01.08.2014 00:36:21
|
|
|
Elisal sellist jama nagu ei meenu. Nüüd EMT ja Elion ei saa siis hakkama. Ilmselt peaks need logimiskatsed ju aeguma suht kiiresti ja nagu ei mäletagi, mis päeval kuhugi logisin.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
01.08.2014 01:33:11
|
|
|
Koduleht https://www.elion.ee/eraklient/internet/interneti-pusiuhendus hetkel näitab igatahes vanu hindu ja 300/300 pole ka pakutavate kiiruste valikus.
Olgu muuga kuidas on, aga hinnad võiksid ikka läbivalt igalpool alati õiged olla.
EDIT: Digiboksi kaudu sain nüüd 300/300 ära tellitud.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cromaclear
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
01.08.2014 20:43:11
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Täitsa pekkis. Kolm korda tahtsin Elioni iseteenindusse logida ja kolm korda oli arvutiekraanil ja Mobiil-ID rakenduses kood täiesti erinev.
Noh, Sonera  |
Elisa mobiilid teinud sellist asja viimasel ajal.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ab79
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2012
|
01.08.2014 21:44:55
|
|
|
| Nojah, minu kogemus on, et kui mingil põhjusel mobiilID kood SMS-na viibib, siis jääbki tulemata, teisel juhul küll netileht kuhu sisse tahad saada, tühistab, aga sõnumikeskusest jõuab SMS peale seda siiski kohale. Kui vahepeal uuesti proovid, siis tulevadki, alguses vana, pärast juba uus SMS kood mida vaja kinnitada. Minul kõige kehvemad kogemused selles valdkonnas SEB-sse sisse logides, mujal pole täheldanud. Paar korda on olnud nii, et kuhugi sisse ei saa- viimasel korral oli süüdi mu oma nutitelefon, EMT klienditeenindaja soovitas telefonile restarti teha, peale seda nagu nõiaväel kõik toimis- järelikult saab pikapeale mälu nii täis, et rakendused lihtsalt ei toimi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
01.08.2014 22:50:19
|
|
|
Tegin ka ise telefonile restardi, peale mida ühtisid saadetud ja saadud koodid.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
02.08.2014 15:20:16
|
|
|
Kuskil elioni VOIP seaded ka olemas on? Üritaks enda SPA1001 ära seadistada.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Corwin
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
08.08.2014 18:20:56
|
|
|
Huumor, lihtsalt huumor.
Jõudis kätte jälle see aeg kui Elion oma teenused käima lükkas ( ajutine peatamine juba 3a+) ja jälle mingit teadet ei tulnud. Helistasin, öeldi et EI EI smsi saatsime ja meili ka.
Järgmine päev tuli sms, augusti alguses, tekstiga - teenus käivitatakse alates 07.07 ja sinna otsa kohe teine SMS, et teenus peatatakse, kuna olin iseteenindusest eelneval päeval selle välja lülitanud. Suured tänud info eest. 30 eurot mittemidagi maksta jälle. Loomulikult minu viga et ei jälginud ise, aga mingit faking infot võiks ikka jagada tänapäeval. Meilist, nagu eelmine aastagi pole mingit haisu.
Kõige otsa ma heameelega kasutaks teenust, aga selles viiekordses kus mina elan ei ole kiiret internetti. Kõrval majas mis sõna otseses mõttes on füüsiliselt minu majaga ühendatud on kiire internet. Seal ees seisab iga õhtu Elioni auto ka ofc...
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.08.2014 20:09:11
|
|
|
| Corwin kirjutas: |
Huumor, lihtsalt huumor.
Jõudis kätte jälle see aeg kui Elion oma teenused käima lükkas ( ajutine peatamine juba 3a+) ja jälle mingit teadet ei tulnud. Helistasin, öeldi et EI EI smsi saatsime ja meili ka.
Järgmine päev tuli sms, augusti alguses, tekstiga - teenus käivitatakse alates 07.07 ja sinna otsa kohe teine SMS, et teenus peatatakse, kuna olin iseteenindusest eelneval päeval selle välja lülitanud. Suured tänud info eest. 30 eurot mittemidagi maksta jälle. Loomulikult minu viga et ei jälginud ise, aga mingit faking infot võiks ikka jagada tänapäeval. Meilist, nagu eelmine aastagi pole mingit haisu.
Kõige otsa ma heameelega kasutaks teenust, aga selles viiekordses kus mina elan ei ole kiiret internetti. Kõrval majas mis sõna otseses mõttes on füüsiliselt minu majaga ühendatud on kiire internet. Seal ees seisab iga õhtu Elioni auto ka ofc...  |
SMSi masin oli vist kuu aega puhkusel, need automatiseeritud sõnumid saadeti Elionist küll välja aga kusagilt serverist need kaugemale ei jõudnud. Korda saadigi vist alles nädal midagi tagasi. Meilid oleks pidanud siiski liikuma.
Aga sul on õigus, mingid pikad peatamised tuleb endal ka üle märkida, sest peatamisel sulle kindlasti öeldi, kui pikaks ajaks peatamine aktiveeritakse ning avamine toimub automaatselt, seep see ajutise peatamise mõte.
PS. Täna näiteks edastas Elion mulle meilile teate Synology serveri turvariskist, tellitud ilmselt eesti maaletooja poolt. Ei tea millise scriptiga see välja korjati, et mul Syno server on aga nii see toimis. Väga postiivne igal juhul kuigi sain HV-st juba eile riskist teada.
Kui kiiret netti tahad mine uuri selle Elioni autoga sõitja käest, milles probleem.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
09.08.2014 19:58:44
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| PS. Täna näiteks edastas Elion mulle meilile teate Synology serveri turvariskist, tellitud ilmselt eesti maaletooja poolt. Ei tea millise scriptiga see välja korjati, et mul Syno server on aga nii see toimis. Väga postiivne igal juhul kuigi sain HV-st juba eile riskist teada. |
Hea, et elion minu sisevõrku jälgida ei saa...
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
09.08.2014 20:56:55
|
|
|
| siinus kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| PS. Täna näiteks edastas Elion mulle meilile teate Synology serveri turvariskist, tellitud ilmselt eesti maaletooja poolt. Ei tea millise scriptiga see välja korjati, et mul Syno server on aga nii see toimis. Väga postiivne igal juhul kuigi sain HV-st juba eile riskist teada. |
Hea, et Elion minu sisevõrku jälgida ei saa... |
See info tuli muid kanaleid pidi, mitte ei skännitud võrku.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.08.2014 21:20:38
|
|
|
| siinus kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| PS. Täna näiteks edastas Elion mulle meilile teate Synology serveri turvariskist, tellitud ilmselt eesti maaletooja poolt. Ei tea millise scriptiga see välja korjati, et mul Syno server on aga nii see toimis. Väga postiivne igal juhul kuigi sain HV-st juba eile riskist teada. |
Hea, et elion minu sisevõrku jälgida ei saa... |
Elion ei saagi ju sisevõrku "jälgida". Näha saab ainult seda mis interneti poole näha, enamik Synology kasutajaid ka ikka välisvõrgu poole ligipääsu tekitavad. Vahet polegi kus info tuli, ilmselt Scalewireless maaletoojana selle info edastas sest neid oli kirjas mainitud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
10.08.2014 14:05:39
|
|
|
| Kui elioni ruuter siis näha MACiga, mis seadmed küljes ja Synology selgesti eristatav. Sealt vast see inf kellele kiri saata. Sain ka kirja aga mul uuendused ammu juba tehtud, nii tegelt, mis tarkvara versioon tegelikult kellelgi on, Elion ei tea.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
10.08.2014 14:51:09
|
|
|
| madmel kirjutas: |
| Kui elioni ruuter siis näha MACiga, mis seadmed küljes... |
Ehk siis Elion skaneerib aktiivselt klientide sisevõrke?
Armas, pole kohe midagi öelda selle peale...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
viimati muutis Etz 10.08.2014 14:55:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
10.08.2014 14:54:08
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| madmel kirjutas: |
| Kui elioni ruuter siis näha MACiga, mis seadmed küljes... |
Ehk siis Elion skaneerib actiivselt klientide sisevõrke?
Armas, pole kohe midagi öelda selle peale...  |
Kuuldavasti pidi intenol olema mingi trikk küljes küll.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
10.08.2014 15:00:21
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| Kuuldavasti pidi intenol olema mingi trikk küljes küll. |
Einoh selge siis, seletab vähemalt asja, miks seda kõigest väest üritatakse kaela määrida...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
10.08.2014 15:09:55
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| madmel kirjutas: |
| Kui elioni ruuter siis näha MACiga, mis seadmed küljes... |
Ehk siis Elion skaneerib aktiivselt klientide sisevõrke? |
Ei.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
10.08.2014 15:12:28
|
|
|
| Keegi jälle seemneid söönud, ei ole vaja mingit trikitamist ja elioni='1984' olukorda , võid igas võrgus mac'e vaadata ja võrrelda mis tootjale see range kuulub.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
10.08.2014 15:36:28
|
|
|
Või siis saatis Elion kirja klientidele kes on nende käest Syno NASi omale ostnud?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
10.08.2014 15:57:02
|
|
|
| Kasige sinna oma paranoiaga.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
10.08.2014 16:27:37
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
| Kasige sinna oma paranoiaga. |
Jube paranoia on küll...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
10.08.2014 17:18:51
|
|
|
Mingeid erilisi trikke pole üheski ruuteris, helpdeski konto on kõikides Elioni ruuterites rikete lahendamiseks ning sellega näeb ruuterist täpselt seda, mida klient ise online abi kaudu näeb. https://www.elion.ee/online-abi
Samuti näeb selle abil Elion liiniparameetreid, toonigraafikut ning seda kas lan pordid on püsti või pikali ning mis mac-id ja ip-d seal otsas on.
Pigem otsiti Elioni IP vahemikest avatud 5000 porti, et info edastada, enamik Syno kasutajaid on ju omale kaugligipääsu teinud
PS. kõige vähem on selline paranoiline nuhkimishirm välistatud suurettevõtete aparaatides sest on olemas andmekaitseseadus ja ettevõtte sisepoliitika hindab samuti klientide privaatsust ja turvalisust.
Naabriga jagatud nett ja igasugune külanett mis traadita laiali jagatud on suurem risk kui mõne teenusepakkuja ruuteri haldus.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
10.08.2014 17:54:45
|
|
|
| Panen siis siia ka. Ehket eestis on olemas selline asutus, nagu cert, kes tegeleb kõikvõimalike turvaintsidentide käitlemise, ning ennetamisega. See org on võimeline tegema seiret ja teavitab tulemustest teenusepakkujaid, kes siis omakorda asjast klientidele teada annavad.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
10.08.2014 19:14:06
|
|
|
Aga klient ei näe ju selle online abi kaudu praktiliselt mitte midagi. Mina näiteks nägin vaid nõmedat teadet, et "Tuvastasime vea. Internetiühendus töötab tõrgetega." ning et 2 digiboksi töötavad. Et Elion ise siis ka midagi muud ei näe? Päriselt ka?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
10.08.2014 19:27:10
|
|
|
| A.S., edasi ka lugesid?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
10.08.2014 19:42:55
|
|
|
Ja edasi polegi midagi lugeda. Vaid: Kas sissetulev juhe on õigesti ühendatud ja terve? Tee ruuterile taaskäivitus (restart). WiFi on väljas, seega sealt alt midagi vahtida pole. Vaid digiboksidele annaks veel restardi teha, ei muud.
Peab seal mingi Java(skripti) vms. lubama/käivitama? Sest hüpikakende blokeerija väljalülitamine midagi ei andnud. Kasutusel Firefox 31.
Või mida sealt siis veel lugeda peaks olema?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
11.08.2014 00:39:24
|
|
|
Elion näeb enda süsteemidest palju rohkemat ruuterite, ruuteri küljes olevate seadete ja digibokside kohta kui seda see Online-abi näitab
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
11.08.2014 01:44:20
|
|
|
| Kas Elion selle inteno ruuteri postipakiga (19.- lepinguga) koju ka saadab, või peab tehnik ilmtingimata 60 km kauguselt tulema seda ukse peale tooma?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Indrekus
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2005
|
11.08.2014 06:59:38
|
|
|
| seeru Selle asemel, et seda otse Elionilt küsida, kes saab täpse vastuse anda, loodad sa siit mingisugust võib-olla vastust saada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
11.08.2014 08:14:12
|
|
|
| Indrekus kirjutas: |
| seeru Selle asemel, et seda otse Elionilt küsida, kes saab täpse vastuse anda, loodad sa siit mingisugust võib-olla vastust saada. |
Jah said mu mõttest õieti aru.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
11.08.2014 08:20:29
|
|
|
| seeru kirjutas: |
| Kas Elion selle inteno ruuteri postipakiga (19.- lepinguga) koju ka saadab, või peab tehnik ilmtingimata 60 km kauguselt tulema seda ukse peale tooma? |
Saab postiga ka, vormistamise küsimus. Müügitugi teeb ära. Tehniline tugi hindab veel liini samuti ning tahab vajadusel tehnikuga kaasa panna, et probleeme ennetada.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
11.08.2014 15:17:07
|
|
|
| No selge pilt. Oma kodu probleemid ennetan ma ise ära. Aitähh vastamast.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
11.08.2014 22:20:35
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Mingeid erilisi trikke pole üheski ruuteris, helpdeski konto on kõikides Elioni ruuterites rikete lahendamiseks ning sellega näeb ruuterist täpselt seda, mida klient ise online abi kaudu näeb. https://www.elion.ee/online-abi
Samuti näeb selle abil Elion liiniparameetreid, toonigraafikut ning seda kas lan pordid on püsti või pikali ning mis mac-id ja ip-d seal otsas on. |
Proovisin ka seda online-abi vaadata aga midagi niisugust seal küll seal ei näinud. Oli vaid võimalus ruuterit taaskäivitada ja WiFi parameetreid valida.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
12.08.2014 08:30:03
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
Mingeid erilisi trikke pole üheski ruuteris, helpdeski konto on kõikides Elioni ruuterites rikete lahendamiseks ning sellega näeb ruuterist täpselt seda, mida klient ise online abi kaudu näeb. https://www.elion.ee/online-abi
Samuti näeb selle abil Elion liiniparameetreid, toonigraafikut ning seda kas lan pordid on püsti või pikali ning mis mac-id ja ip-d seal otsas on. |
Proovisin ka seda online-abi vaadata aga midagi niisugust seal küll seal ei näinud. Oli vaid võimalus ruuterit taaskäivitada ja WiFi parameetreid valida. |
Elion näeb seda mida klient online abis ja
helpdesk konto abil näeb Elion samuti liini..... jms.
Kui sõnastuses võis lugeda, et online-abi on Elioni tööriist siis parandan, see on kliendile mõeldud lihtne abivahend, Elion kasutab pisut keerulisemat rakendust.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
12.08.2014 09:39:13
|
|
|
| indrekp, jaja muidugi.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
12.08.2014 12:09:37
|
|
|
Mis krt on lahti Elioni SSO postkastidega?
Kas teistel on ka selline jama, et osasid kirju ei näe üldse või näeb osaliselt?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
12.08.2014 19:17:32
|
|
|
Ma ka ei näe osade kirjade sisu. Gmail, mis tõmbab kirjad Elioni postkastist, näitab sisu, Suhtlus.ee aga ei näita.
Ja tegu lihtsate tekstikirjadega.
Normull.
http://majandus24.postimees.ee/2885659/elion-hinnatousu-tottu-lahkus-paarkummend-klienti
Ehk siis need olemasolevad kliendid, kes vahetasid olemasoleva paketi 300 vastu, on uued tulijad? Haa,
Kuid need, kes vahetasid kiirusepaketi väiksema vastu, et hoida kokku paar eurot? Mis olijad need siis oleks?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
12.08.2014 19:51:36
|
|
|
jägaja, kus sa seal uutest tulijatest lugesid?
Ühel juhul räägitakse konkreetselt "lahkunud klientide arvust" ning teisel juhul "kasvanud kiirustega pakettidega liitunud" arvust mainimata sõnagi, et nende puhul oleks tegemist uute klientidega.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
12.08.2014 19:52:22
|
|
|
Natuke muigama paneb aga no eks iga klient teab ise kuidas oma rahakotti kasutab, seega olgu siis kiirem või aeglasem muudatus või hulk sahmerdamist, et uut teenusepakkujat valida, pole ju mingi probleem. Üks või kaks euri võib olla mõne jaoks suur, mõne jaoks märkamatu summa, uudised on ikka pastakast imetud.
Nagu seegi viisakaks jääv starmani esindaja:
http://majandus24.postimees.ee/2843169/starman-ei-plaani-lahiajal-internetiteenuste-hindu-tosta
Loomulikult võtavad nad heameelega Elioni kliente vastu Sama tegi Elion eelmise Starmani hinnatõusu ajal mis andis kenasti klientide arvule juurde. Aga tõsi on see, et teatud osa inimesi vahetabki nii paati, korduvalt.
Lõpptulemusena ei saa aru, milleks siis üldse vahtu üles pritsida, kohvi hinnatõusust ja langusest oleks saanud siis enne euro aega alates 100 uudist teha.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
12.08.2014 20:04:05
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Lõpptulemusena ei saa aru, milleks siis üldse vahtu üles pritsida, kohvi hinnatõusust ja langusest oleks saanud siis enne euro aega alates 100 uudist teha. |
Kui bensuhind tõuseb kopikas-paar liitrilt siis on kohe artikkel püsti ja kommentaatorid pritsivad kahe suupoolega sappi. Vaat' kui vähe on vaja, et rahval jututeemat kauaks jaguks.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011

|
12.08.2014 20:18:02
|
|
|
Tekkis küsimus, et mis moodi saab nutitv d läbi arvuti vaadata. Olen kuulnud, et tuleb vlc miskitmoodi seadistada. Ehk keegi oskab aidata.
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
12.08.2014 20:19:48
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
jägaja, kus sa seal uutest tulijatest lugesid?
Ühel juhul räägitakse konkreetselt "lahkunud klientide arvust" ning teisel juhul "kasvanud kiirustega pakettidega liitunud" arvust mainimata sõnagi, et nende puhul oleks tegemist uute klientidega. |
No uudis on täpselt selliselt kirjutatud, et mõista, kuidas tahad.
On lahkunud mõnedkümned, kuid samas on liitunud mõnisada inimest. Kuidas seda veel mõista?
Juurde tulnuid ilmselt palju pole, on lihtsalt paketivahetajaid ehk siis Elioni või sulesepa arvates "liitunud".
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|