|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
17.07.2014 17:16:35
|
|
|
| Huvitav miks neil seda veel pole. Teoreetiliselt peaks automaati saatmine neile isegi parem olema kuna hetkel on postkontori tädid teatud kellaaegadel ikka ilmselgelt ülekoormatud. Automaati saates saaks seda koormust hajutada ja kliendi jaoks ka mugavam, kuna paki saab autoaamaadist igal ajal kätte.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
17.07.2014 17:19:16
|
|
|
Ilmselt selles olekski probleem, et kole kiiresti saaksid kapid täis.
Isegi praegu (või vähemalt on meediast läbi käinud mitmeid kordi enne) on vist ju probleeme veidike sellega.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
17.07.2014 17:20:32
|
|
|
Vähendagu siis valikuliselt, avalduse alusel. Kasvõi homme teeks avalduse, et hakaku kappi panema. Tädi maali 1 pakiga aastas elab üle postkontoris käimise.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
17.07.2014 17:20:41
|
|
|
katsugu ainult mu pakke automaati viia, pead hakkaksid lendama!
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
17.07.2014 17:23:17
|
|
|
| Ning samuti tähitud kirjad vajavad ju ka allkirja. See, et pakk on kapist ära võetud, ei anna kinnitust, et see paki saaja oli. Nii et ei saa kuidagi kinnitada, kas pakk võeti saaja poolt või kellegi teise.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
17.07.2014 17:24:20
|
|
|
arm2004, see võikski olla valikuline. Et kui Hiinast träni tellid, siis saad aadressi reale kirjutada automaat ja läheb automaati. Mina isiklikult tahaks küll automaati, kuna igapäevasele trajektoorile jääb neid päris mitu, aga Saaremaal on vist jah automaatidega lood natuke kehvemad.
Edit: Allkirjaga ei tohiks probleeme olla, automaadis on juba ID kaardiga tuvastamine olemas. Kuna ise pole proovinud, siis muidugi ei tea, kas see on isikutuvastus(PIN1), allkirjastamine(PIN2) või pole kumbagi(andmed on ID kaardilt ka ilma PIN koodita loetavad)
viimati muutis napoleon 17.07.2014 17:26:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
17.07.2014 17:25:01
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
katsugu ainult mu pakke automaati viia, pead hakkaksid lendama!  |
sinusugustele tuuakse edasi, 4 seina on sinu kindlus
Kelle süü see on, et kapid täis...... kelle süü on, et lasid hulga postiljone ja lihttöölisi lahti, nende.
Nüüd on pekkis.
Ilmselgelt peavad muutusi tegema, sorteerimiskeskuses uputab, postkontoris uputab, kapid upuvad pakkidesse.
Nemad mõtlevad, et säästame siit ja sealt, aga enam see ei tööta.
Sitax strateegilisi vigu on tehtud selles ona vms asutuses
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
17.07.2014 17:25:38
|
|
|
| Nädala-paari pärast hakkab uus pakiautomaatide laienemise ring jälle peale. Kui kuskil oligi täituvusega probleeme, siis varsti enam mitte. Lisanduvad ka mõningad päris uued kohad.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.07.2014 19:56:28
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
katsugu ainult mu pakke automaati viia, pead hakkaksid lendama!  |
sinusugustele tuuakse edasi, 4 seina on sinu kindlus
Kelle süü see on, et kapid täis...... kelle süü on, et lasid hulga postiljone ja lihttöölisi lahti, nende.
|
Rahva süü, ostavad liiga vähe teenuseid.
Raha ju pole, optimeerida vaja iga nurga pealt. Terve riik ju optimeerib, raha tegelikult on, aga noh, ikka julmemaid kasumeid vaja tasku pista, sest see kes surres kõige rikkam on ju võidab.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
17.07.2014 20:56:06
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Ning samuti tähitud kirjad vajavad ju ka allkirja. See, et pakk on kapist ära võetud, ei anna kinnitust, et see paki saaja oli. Nii et ei saa kuidagi kinnitada, kas pakk võeti saaja poolt või kellegi teise. |
Kusjuures pakikapil on ka ID-kaardi funktsioon olemas. Lükkad kaardilugejasse ID-kaardi ja oledki ennast identinud.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
17.07.2014 22:07:37
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Ja mismoodi selles Omniva uuendatud Androidi äpis träkingut uuendada saab? Varasemal oli refresh "nupp" selle jaoks. Uuel äpil seda pole. Selle arvates on mul pakk siiamaani Hiinas alles. |
Eile sai rakendus uuenduse, nüüd on see nupp tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
18.07.2014 12:58:49
|
|
|
| Eks paljud võivad küll kiruda siin küll, aga üldjuhul on päris normaalne. Võrdlen praegu mitte küll samu teenuseid, aga Vilniusest 16.07 teele pandud pakk juba täna hommikul Kuressaares. Smarpost ei tule isegi Tallinnast Kuressaarde nii kiiresti.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laizk
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2003
|
18.07.2014 14:03:26
|
|
|
| tean omast kogemusest, et suvalist eestisisest kullerpakki SAAB panna pakiautomaati (ka selliseid mis tuleb väljastada dokumendi vastu (id-kaardiga tuvastamine töötab pakiautomaadis)), kuid väljamaalt tulnd pakke ei lase panna / kulleril pole PDA's võimalik seda automaati suunata ja/või automaadi kappi panna seepärast.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
18.07.2014 23:46:46
|
|
|
| Laizk kirjutas: |
| tean omast kogemusest, et suvalist eestisisest kullerpakki SAAB panna pakiautomaati (ka selliseid mis tuleb väljastada dokumendi vastu (id-kaardiga tuvastamine töötab pakiautomaadis)), kuid väljamaalt tulnd pakke ei lase panna / kulleril pole PDA's võimalik seda automaati suunata ja/või automaadi kappi panna seepärast. |
Oled kuller, et nii täpselt tead?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
19.07.2014 00:01:53
|
|
|
| Green_Day kirjutas: |
| Laizk kirjutas: |
| tean omast kogemusest, et suvalist eestisisest kullerpakki SAAB panna pakiautomaati (ka selliseid mis tuleb väljastada dokumendi vastu (id-kaardiga tuvastamine töötab pakiautomaadis)), kuid väljamaalt tulnd pakke ei lase panna / kulleril pole PDA's võimalik seda automaati suunata ja/või automaadi kappi panna seepärast. |
Oled kuller, et nii täpselt tead? |
ma loodan, et ta ei pahanda, aga vastan tema eest - oli. ehk mees teab mis mees räägib.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laizk
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2003
|
19.07.2014 01:09:08
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| Green_Day kirjutas: |
| Laizk kirjutas: |
| tean omast kogemusest, et suvalist eestisisest kullerpakki SAAB panna pakiautomaati (ka selliseid mis tuleb väljastada dokumendi vastu (id-kaardiga tuvastamine töötab pakiautomaadis)), kuid väljamaalt tulnd pakke ei lase panna / kulleril pole PDA's võimalik seda automaati suunata ja/või automaadi kappi panna seepärast. |
Oled kuller, et nii täpselt tead? |
ma loodan, et ta ei pahanda, aga vastan tema eest - oli. ehk mees teab mis mees räägib. |
ei pahanda ja korrigeerin arm2004 vastust - olen hetkelgi
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
29.07.2014 14:56:06
|
|
|
Väga lahe, taas, nagu ikka, ei ole keegi ukse taga käinud, kuid märgitud, et on proovitud väljastada. Logis on kirjas, et proovitud väljastada kell 9:20. Sel aeg olin kodus ja olin arvestanud, et täna hommik võib postiljon mulle paki ära tuua, kuid sel aeg mitte keegi ukse taga ei käinud. Eks ilmselt kohe tuleb SMS ka kontorisse hoiule jätmisest või saadetakse homme see kiri (vahel nad saadavad SMS-i, vahel toovad teate paberil).
Üks pakk veel Hiinast tulemas. Olen 90% kindel, et sellega sama nali, kuna enamus teiste pakkidega sama värk, et keegi ei ole tegelikult ukse taga käinudki.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
29.07.2014 15:47:30
|
|
|
See on automaat teade mingi eskalatsiooni kohta, poel sul keegi ukse taga käinud.
Lihtsalt mannetu on, et O ei oska selle asemel mingit adekvaatset juttu panna aasta jooksul.
Kuna ka nende teenindus ei leia infot üles kodulehelt, siis olen üsna veendunud, et seal ei tea keegi kuidas täpselt nende teenused toimivad ja mis liigutuse peale, mida tehakse kuskil süsteemis.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
29.07.2014 15:56:09
|
|
|
No ongi nagu see veneaegne nali, et miks miilitsad alati kolmekesi liiguvad - üks oskab lugeda, teine oskab kirjutada ja kolmas hoiab kahel ohtlikul intellektuaalil silma peal
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
29.07.2014 16:12:49
|
|
|
Siim159, tuleb helistada ja sõimata , niikaua kuni enam tyhikäike ei teki.
Mine kohale ja sõima.
Usu mind, see aitab
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fr3nzy
HV kasutaja

liitunud: 02.02.2008
|
29.07.2014 22:05:42
|
|
|
| Siim159, mida sa üldse ootad? Kullerpakki või maksikirja hiinast? Enamus hiinast saabuv kaup ju maksikiri ja kui see läbi standard postkasti ava ei mahu siis keegi kaasa ei veagi ja postkasti ei topi.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
29.07.2014 22:09:05
|
|
|
| frenzo kirjutas: |
| Siim159, mida sa üldse ootad? Kullerpakki või maksikirja hiinast? Enamus hiinast saabuv kaup ju maksikiri ja kui see läbi standard postkasti ava ei mahu siis keegi kaasa ei veagi ja postkasti ei topi. |
BS, neid suuremaid maksikirju on lademetes tulnud "kulleriga"
träkinguga maksikiri (kullerpakk) tuleb alati ukse taha.....olgem korrektsed, peaks tulema
pole veel yhtegi saanud, kus tracking olemas ja peaks järele minema ilma, et nad mul kylas käinud oleks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
29.07.2014 22:15:13
|
|
|
| frenzo, Siiani tulnud Hiinast ja üldse sealt kandist vaid tähitud kirjad (s.h tänane pakk), mis nõuab üleandmisel saaja allkirja. Postiljon/kuller/üleüldse Omniva on selliste pakkide puhul kohustatud ukse taha tulema ja seda ütles ka Omniva mulle ise.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
29.07.2014 22:17:39
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| frenzo, Siiani tulnud Hiinast ja üldse sealt kandist vaid tähitud kirjad (s.h tänane pakk), mis nõuab üleandmisel saaja allkirja. Postiljon/kuller/üleüldse Omniva on selliste pakkide puhul kohustatud ukse taha tulema ja seda ütles ka Omniva mulle ise. |
helista ja sõima, loe mu yleeelmist posti
kohaliku kontori infonumber peab olema moblasse salvestatud, varjavad seda nagu kullahunnikut
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
29.07.2014 22:19:50
|
|
|
Kohalikule kontorile? Aga kus ma saan nende numbri siis?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fr3nzy
HV kasutaja

liitunud: 02.02.2008
|
29.07.2014 22:20:04
|
|
|
| Trackinguga maksikiri küll nüüd kullerpakk ei ole, olgem ise korrektsed, maksikiri on KIRI. Kirjad toimetab sulle postkasti kirjakandja. Trackinguga rahvusvahelisi maksikirju koju ei toimetata üldjuhul. Küll aga toimetatakse sulle koju kätte Eesti sisesed tähitud kirjad. Vot. Ja lõpetuseks kuller != kirjakandja.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
29.07.2014 22:23:31
|
|
|
frenzo, Omniva kiri mulle:
| tsitaat: |
| Omniva on kohustatud tähitud kirjadele sooritama kätte toimetamise katse aadressile. Pärast ebaõnnestunud kätte toimetamise katset toimetab kirjakandja saadetise kandekeskusesse, kes suunab selle saaja elukohajärgsesse postiasutusse, kes siis järgmisel tööpäeval edastab saabumise teate. Saatja valib, kuidas postiasutus teavitab adressaati, kas edastab teate posti teel või SMS teavitusena. |
Nad ei pane tähitud kirja postkasti, vaid peavad tulema ukse taha väljastamiskatset tegema ja kui ei ole kedagi saadaval (või pigem, kui ei viitsita tuua ), siis viiakse postkontorisse hoiule.
Mulle on sealt piludemaalt kogu aeg tähitud kirjad tulnud, kui see peaks oluline olema.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fr3nzy
HV kasutaja

liitunud: 02.02.2008
|
29.07.2014 22:24:40
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| frenzo, Siiani tulnud Hiinast ja üldse sealt kandist vaid tähitud kirjad (s.h tänane pakk), mis nõuab üleandmisel saaja allkirja. Postiljon/kuller/üleüldse Omniva on selliste pakkide puhul kohustatud ukse taha tulema ja seda ütles ka Omniva mulle ise. |
Tähitud või mitte, trackinguga või mitte, ilma allkirjata ei saa sa nagunii midagi. Ja ei pea olema otseselt saaja. Postkontorist saad volituse alusel teise pakki, ukse taga võib vastu võtta kes iganes, kui PAKK ei ole teenusega "väljastada isiklikult" või KIRI ei ole Eesti sisene Tähitud. Eesti sisene tähitud ja rahvusvaheline trackinguga on kaks eri asja!
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
29.07.2014 22:29:22
|
|
|
No ma olengi ju rääkinud siin, et need kirjad (tähitud) peavad nad tooma ukse taha ära, kuna allkirja on vaja. Igatahes, mul on sealt kogu aeg tähitud kirjad tulnud ja seetõttu ootangi ma, et nad ukse taha tooksid - vastus sinu algsele küsimusele.
Muuseas. Siin juttu olnud, et nende kodulehelt ei näe kontorite lahtiolekute kellaaegu.. Leidsin seal ringi kolades, et leiab küll seal, kus kontoreid otsida saab. https://www.omniva.ee/era/kaart
Kui oled linna nime sisse trükkinud, siis vasakule ilmuvad kontorite nimed. Nimele peale vajutades lööb ette kontori andmed ja ajad. Ainult, et telefoni ei ole seal.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
29.07.2014 22:32:09
|
|
|
rahvusvahelised tähitud (maksi)kirjad tulevad nagu miilinkid koju, onaja tahab nüüd ise reegleid muuta, et nad ei peaks neid tassima. samas seda on väga raske teha, kuna rahvusvahelised seadused ei luba seda teha.
nad peavad selle allkirja vastu koju toimetama. maksikiri on kuni x grammini. pm peaks nagu eeslid neid kandma.
nõud, enamus saadetisi ma ei näegi ukse taga, sest olen tööl või x kohas. siin varasemalt ka läbi käinud, et võiks saata automaati, aga neil seal mingi tarkvaraline error, mis ei luba seda teha, vist.
Siim159, postkontorite numbrid leiad guugli avarustes, nad enam neid ei avalda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fr3nzy
HV kasutaja

liitunud: 02.02.2008
|
29.07.2014 22:32:57
|
|
|
| Päris pekkis oleks ka kui saaks neid nüüd automaati toppida. Talvel ei saagi siis pakke sealt kätte.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
29.07.2014 22:37:28
|
|
|
| frenzo kirjutas: |
| Päris pekkis oleks ka kui saaks neid nüüd automaati toppida. Talvel ei saagi siis pakke sealt kätte. |
ma ei tea, pole kunagi nende automaate kasutanud
aga nagu ytlesin, paar kurja kõnet postkontorisse ja peale seda tulevad pakid nagu peavad.
see on postiljonide enda aretus, et pakki ei viitsi tassida. kohalikud ylemused seda ei tolereeri, vähemalt nii jäänud mulje.
samas, võibolla tassivadki vaid neile, kes pahameelt avaldavad, teised ikka ilma.....kes krt seda teab nüüd
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
30.07.2014 08:56:45
|
|
|
vaatasin just trackingut, tädike käis eile hommiku ukse taga, 4 min pärast mu lahkumist. tea kas reaalselt ka käis, aga igatahes rattaga postiljon vastu mulle sõitis
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
30.07.2014 10:44:12
|
|
|
| Siin mingi aeg tagasi nkeegi kirjutas nende tähitud pakkide teemal, täpselt enam ei mäletagi mis kamm nendega oli. Kuid endal siis see kogemus. et esimesel korral tuli ebayst tellitud asi lihtsalt postkasti. Teistkordsel tellimusel tõi eesti posti kuller selle isiklikult allkirja vastu koju.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
30.07.2014 12:28:15
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| Siin mingi aeg tagasi nkeegi kirjutas nende tähitud pakkide teemal, täpselt enam ei mäletagi mis kamm nendega oli. Kuid endal siis see kogemus. et esimesel korral tuli ebayst tellitud asi lihtsalt postkasti. Teistkordsel tellimusel tõi eesti posti kuller selle isiklikult allkirja vastu koju. |
Trackingul ja trackingul on vahe, mitte iga jälgitav saadetis ei ole tähitud (väljastada isiklikult, allkirja vastu). Välismaiste firmade pakutavad teenused on erinevad. Kui sul on mingi jälgimiskood siis see ei tähenda tähitud pakki, allkirja vastu väljastamiseks on, jällegi sõltuvalt saatvast firmast, reeglina mingi tähis lisaks peal (või on trackingusüsteemis vastavasisuline märge). Kui seda ei ole, siis võib maksikirja suuruses ümbriku vabalt postkasti jätta, kui märge on ja pannakse tuimalt postkasti siis on aeg kisa tõsta (jah, seda on tehtud, erinevatel põhjustel - arusaamatused lepingupartneritega, inimlik eksimus, lauslaiskus, postiljoni lauslollus jne).
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
30.07.2014 15:40:30
|
|
|
| ref kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
| Siin mingi aeg tagasi nkeegi kirjutas nende tähitud pakkide teemal, täpselt enam ei mäletagi mis kamm nendega oli. Kuid endal siis see kogemus. et esimesel korral tuli ebayst tellitud asi lihtsalt postkasti. Teistkordsel tellimusel tõi eesti posti kuller selle isiklikult allkirja vastu koju. |
Trackingul ja trackingul on vahe, mitte iga jälgitav saadetis ei ole tähitud (väljastada isiklikult, allkirja vastu). Välismaiste firmade pakutavad teenused on erinevad. Kui sul on mingi jälgimiskood siis see ei tähenda tähitud pakki, allkirja vastu väljastamiseks on, jällegi sõltuvalt saatvast firmast, reeglina mingi tähis lisaks peal (või on trackingusüsteemis vastavasisuline märge). Kui seda ei ole, siis võib maksikirja suuruses ümbriku vabalt postkasti jätta, kui märge on ja pannakse tuimalt postkasti siis on aeg kisa tõsta (jah, seda on tehtud, erinevatel põhjustel - arusaamatused lepingupartneritega, inimlik eksimus, lauslaiskus, postiljoni lauslollus jne). |
mina ei tea mis seal oli või ei olnud pole mingit träkkimist mulle antud ega sellest räägitud. räägin, et ühel korral tuli niisama ja teist korda toodi isiklikult. positiivne, et uksele toodi,aga see kaks sammu oleks ma postkastini oma pekist pe*rset jõudnud ka vedada.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
30.07.2014 16:50:16
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
samas, võibolla tassivadki vaid neile, kes pahameelt avaldavad, teised ikka ilma.....kes krt seda teab nüüd |
See võib isegi tõele vastata.
Ma olen ka neid siin korduvalt materdanud ja nüüd korraldasid postiljonid mulle siin logistilise üllatuse.
Olin vahepeal puhkusel, aga mõned pakid pidid töökoha aadressile sel ajal tulema. Helistas aga mulle kodupiirkonna postiljon, kes pakki üle anda soovis. Ütles, et nad olla kuulnud, et ma puhkan ja otsustasid paki ümber adresseerida.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
30.07.2014 16:54:15
|
|
|
| tcumen kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
samas, võibolla tassivadki vaid neile, kes pahameelt avaldavad, teised ikka ilma.....kes krt seda teab nüüd |
See võib isegi tõele vastata.
Ma olen ka neid siin korduvalt materdanud ja nüüd korraldasid postiljonid mulle siin logistilise üllatuse.
Olin vahepeal puhkusel, aga mõned pakid pidid töökoha aadressile sel ajal tulema. Helistas aga mulle kodupiirkonna postiljon, kes pakki üle anda soovis. Ütles, et nad olla kuulnud, et ma puhkan ja otsustasid paki ümber adresseerida. |
kus juures ma pole midagi öelnud ja materdanud. välja arvatud siis lõhutud asjad siis nad said ka nii, et vähe kuigi tolku sellest polnud. õigus jäi ikka neile
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kriisa H
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2009
|
01.08.2014 16:38:53
|
|
|
Kohutav, Elva inimesed pole 3 päeva mingi vea tõttu oma pakke saanud (nii rääkis täna Els autojuht, olevat 3mas päev nende pakkidega juba tiirutanud).
Täna päev otsa mingid tüübid lammutasid kappe ja vahetasid uue süsteemi vastu välja. Lootust oli ka pakike kätte saada täna. Aga siis avastati, et vanas kapis olev sim kaart jäi sinna sisse ja see kapp saadeti kiviõli poole minema lõuna ajal.
Homseks pidi vist jonksu saama.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
01.08.2014 18:03:11
|
|
|
| Kriisa H kirjutas: |
Kohutav, Elva inimesed pole 3 päeva mingi vea tõttu oma pakke saanud (nii rääkis täna Els autojuht, olevat 3mas päev nende pakkidega juba tiirutanud).
Täna päev otsa mingid tüübid lammutasid kappe ja vahetasid uue süsteemi vastu välja. Lootust oli ka pakike kätte saada täna. Aga siis avastati, et vanas kapis olev sim kaart jäi sinna sisse ja see kapp saadeti kiviõli poole minema lõuna ajal.
Homseks pidi vist jonksu saama. |
Seal pannakse vana asemele uus automaat ja vanast võetud pakke pole veel uude pandud. Nii need pakid "kodutud" ongi. Tartus lahendati asi nii, et onu passis nende pakkidega autos ja andis pakid kätte. Samas sai ka pakke saata ja tasuta kusjuures.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kriisa H
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2009
|
01.08.2014 18:14:31
|
|
|
Väitis, et ei saa pakki kätte anda
kohutav lihtsalt
esimene ja viimane kord kui seda teenust kasutan.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
02.08.2014 11:51:25
|
|
|
EP läheb iga muudatusega järjest s*temaks mulle tundub.
Mõni nädal tagasi lasin internetist tellides paki saata ühte maa postkontorisse. tuleb sõnum, et teile on saadetis jne.
Lähen paar tundi hiljem kohale ja ei ole neil midagi. Arvutis registreeriti paberite järgi vastuvõtmine ja siis süsteem saadab sõnumi aga füüsiliselt pole kuller veel tulnud. WTF?
Küsin siis, et kuna tuleb. Nemad ei tea.
Kuna pidin sellepärast mitu korda seal käima (üle 10km) oleks võinud samahästi juba Tartusse järgi minna lõpuks.
Järgmine
Eile vaatan trackingu järgi, et pakk on kohal ehk siis toimus väljastamise katse... ja jäätud teade saajale. Läksin koju vaatama, mingit teatet pole postkastis.
OK läksin lähimasse postkontorisse kust olen viimasel ajal pakid kätte saanud aga neile pole toodud. On postivahetus punktis aga sealt kätte ei saa.
Talvel oli sama asi siis sai ringtee kontorist ikka paki kätte. (muide teade, et on pakk kohta pandi postkasti 2päeva peale seda kui pakil ise järgi käisin) Nüüd vist seal ka kõik ära koondatud...
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
02.08.2014 12:03:14
|
|
|
Nad ei panegi kohe teadet postkasti. Esialgu viib postiljon/kuller paki tagasi ja kui pakil on tel nr, siis saadaval SMS-teate, kuid kui pole või/ja ei minda järgmiseks päevaks järgi (vist), siis saadetakse paberil teade alles järgmisel päeval.
Endal õnneks pole probleeme sellega olnud, et reaalselt pole pakki tagasi nendeni jõudnud, kuigi teate nad juba väljastanud (olen praktiliselt kohe peale SMS saamist järgi läinud). Küll aga jah, postivahetuspunkt peaks olema teises kohas/teine asi kui postkontor. Postivahetus punktist saadetakse edasi postkontorisse, kus alles teade sulle saadetakse ja kuhu järgi pead minema. Pead enne teate ära ootama või nägema trackingus, et pakk on kontoris.
Aga kusjuures, mul see viimane pakk toodi ukse taha ära. Ei tea, mis ime see oli.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
02.08.2014 12:39:27
|
|
|
riigifirma, lohistatakse köit kuidas jaksatakse. ja kui optimeerimisrong nendeni jõuab, lendavad pead igas ilmakaares. Atonen ilmselt haistis ohtu
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
02.08.2014 13:28:51
|
|
|
Kui nüüd eesti trackingut vaatan siis eile õhtul on postivahetus punktist toimunud uuesti väljastamine aga kuhu edasi kui nüüd terve päeva jooksusl tartu piires pole see minuni või postkontorisse jõudnud.
Eriti kasu ei olnud, et valisin kallima transa. Välismaalt tuli kiiresti aga eesti siseselt raistatakse niipalju aega, et enne järgmist nädalat ma vist kätte ikka ei saa.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
07.08.2014 13:27:03
|
|
|
Stiilinäide Omnivalt:
Jälgimiskoodi alusel üritati pakki 31.07 saajale üle anda - ebaõnnestus.
Käisin 04.08 ise pakil postkontoris järel.
06.08 oli teatis (01.08 kuupäevaga) postkastis.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
07.08.2014 22:37:02
|
|
|
Me ka siin ei leidnud algul. Alles hiljuti juhuslikult komistasin selle otsa, et kuidas neid aegasi vaadata seal.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
germo123
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2010
|
09.08.2014 00:54:44
|
|
|
2 pakki järjest tulnud mõistliku kiirjusega, et tea mis lahti
Väljastatud 08.08.2014 10:09 Pärnu postivahetuspunkt
Üleandmine kullerile 08.08.2014 09:10 Pärnu postivahetuspunkt
Saabumine 08.08.2014 05:44 Pärnu postivahetuspunkt
Väljasaatmine 07.08.2014 18:38 Sorteerimiskeskus (kirjad)
Väljasaatmine 01.08.2014 19:55 Singapur
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|