Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 145, 146, 147  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2014 17:16:35 vasta tsitaadiga

Huvitav miks neil seda veel pole. Teoreetiliselt peaks automaati saatmine neile isegi parem olema kuna hetkel on postkontori tädid teatud kellaaegadel ikka ilmselgelt ülekoormatud. Automaati saates saaks seda koormust hajutada ja kliendi jaoks ka mugavam, kuna paki saab autoaamaadist igal ajal kätte.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2014 17:19:16 vasta tsitaadiga

Ilmselt selles olekski probleem, et kole kiiresti saaksid kapid täis.
Isegi praegu (või vähemalt on meediast läbi käinud mitmeid kordi enne) on vist ju probleeme veidike sellega.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2014 17:20:32 vasta tsitaadiga

Vähendagu siis valikuliselt, avalduse alusel. Kasvõi homme teeks avalduse, et hakaku kappi panema. Tädi maali 1 pakiga aastas elab üle postkontoris käimise.
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2014 17:20:41 vasta tsitaadiga

katsugu ainult mu pakke automaati viia, pead hakkaksid lendama! icon_evil.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2014 17:23:17 vasta tsitaadiga

Ning samuti tähitud kirjad vajavad ju ka allkirja. See, et pakk on kapist ära võetud, ei anna kinnitust, et see paki saaja oli. Nii et ei saa kuidagi kinnitada, kas pakk võeti saaja poolt või kellegi teise.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2014 17:24:20 vasta tsitaadiga

arm2004, see võikski olla valikuline. Et kui Hiinast träni tellid, siis saad aadressi reale kirjutada automaat ja läheb automaati. Mina isiklikult tahaks küll automaati, kuna igapäevasele trajektoorile jääb neid päris mitu, aga Saaremaal on vist jah automaatidega lood natuke kehvemad.

Edit: Allkirjaga ei tohiks probleeme olla, automaadis on juba ID kaardiga tuvastamine olemas. Kuna ise pole proovinud, siis muidugi ei tea, kas see on isikutuvastus(PIN1), allkirjastamine(PIN2) või pole kumbagi(andmed on ID kaardilt ka ilma PIN koodita loetavad)


viimati muutis napoleon 17.07.2014 17:26:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2014 17:25:01 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
katsugu ainult mu pakke automaati viia, pead hakkaksid lendama! icon_evil.gif
sinusugustele tuuakse edasi, 4 seina on sinu kindlus icon_biggrin.gif

Kelle süü see on, et kapid täis...... kelle süü on, et lasid hulga postiljone ja lihttöölisi lahti, nende.
Nüüd on pekkis.
Ilmselgelt peavad muutusi tegema, sorteerimiskeskuses uputab, postkontoris uputab, kapid upuvad pakkidesse.
Nemad mõtlevad, et säästame siit ja sealt, aga enam see ei tööta.
Sitax strateegilisi vigu on tehtud selles ona vms asutuses

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 17.07.2014 17:25:38 vasta tsitaadiga

Nädala-paari pärast hakkab uus pakiautomaatide laienemise ring jälle peale. Kui kuskil oligi täituvusega probleeme, siis varsti enam mitte. Lisanduvad ka mõningad päris uued kohad.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2014 19:56:28 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
arm2004 kirjutas:
katsugu ainult mu pakke automaati viia, pead hakkaksid lendama! icon_evil.gif
sinusugustele tuuakse edasi, 4 seina on sinu kindlus icon_biggrin.gif

Kelle süü see on, et kapid täis...... kelle süü on, et lasid hulga postiljone ja lihttöölisi lahti, nende.
Rahva süü, ostavad liiga vähe teenuseid. icon_lol.gif
Raha ju pole, optimeerida vaja iga nurga pealt. Terve riik ju optimeerib, raha tegelikult on, aga noh, ikka julmemaid kasumeid vaja tasku pista, sest see kes surres kõige rikkam on ju võidab.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 17.07.2014 20:56:06 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Ning samuti tähitud kirjad vajavad ju ka allkirja. See, et pakk on kapist ära võetud, ei anna kinnitust, et see paki saaja oli. Nii et ei saa kuidagi kinnitada, kas pakk võeti saaja poolt või kellegi teise.


Kusjuures pakikapil on ka ID-kaardi funktsioon olemas. Lükkad kaardilugejasse ID-kaardi ja oledki ennast identinud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 17.07.2014 22:07:37 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Ja mismoodi selles Omniva uuendatud Androidi äpis träkingut uuendada saab? Varasemal oli refresh "nupp" selle jaoks. Uuel äpil seda pole. Selle arvates on mul pakk siiamaani Hiinas alles.
Eile sai rakendus uuenduse, nüüd on see nupp tagasi.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 18.07.2014 12:58:49 vasta tsitaadiga

Eks paljud võivad küll kiruda siin küll, aga üldjuhul on päris normaalne. Võrdlen praegu mitte küll samu teenuseid, aga Vilniusest 16.07 teele pandud pakk juba täna hommikul Kuressaares. Smarpost ei tule isegi Tallinnast Kuressaarde nii kiiresti.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2014 14:03:26 vasta tsitaadiga

tean omast kogemusest, et suvalist eestisisest kullerpakki SAAB panna pakiautomaati (ka selliseid mis tuleb väljastada dokumendi vastu (id-kaardiga tuvastamine töötab pakiautomaadis)), kuid väljamaalt tulnd pakke ei lase panna / kulleril pole PDA's võimalik seda automaati suunata ja/või automaadi kappi panna seepärast.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 18.07.2014 23:46:46 vasta tsitaadiga

Laizk kirjutas:
tean omast kogemusest, et suvalist eestisisest kullerpakki SAAB panna pakiautomaati (ka selliseid mis tuleb väljastada dokumendi vastu (id-kaardiga tuvastamine töötab pakiautomaadis)), kuid väljamaalt tulnd pakke ei lase panna / kulleril pole PDA's võimalik seda automaati suunata ja/või automaadi kappi panna seepärast.

Oled kuller, et nii täpselt tead?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2014 00:01:53 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
Laizk kirjutas:
tean omast kogemusest, et suvalist eestisisest kullerpakki SAAB panna pakiautomaati (ka selliseid mis tuleb väljastada dokumendi vastu (id-kaardiga tuvastamine töötab pakiautomaadis)), kuid väljamaalt tulnd pakke ei lase panna / kulleril pole PDA's võimalik seda automaati suunata ja/või automaadi kappi panna seepärast.

Oled kuller, et nii täpselt tead?

ma loodan, et ta ei pahanda, aga vastan tema eest - oli. ehk mees teab mis mees räägib.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2014 01:09:08 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Green_Day kirjutas:
Laizk kirjutas:
tean omast kogemusest, et suvalist eestisisest kullerpakki SAAB panna pakiautomaati (ka selliseid mis tuleb väljastada dokumendi vastu (id-kaardiga tuvastamine töötab pakiautomaadis)), kuid väljamaalt tulnd pakke ei lase panna / kulleril pole PDA's võimalik seda automaati suunata ja/või automaadi kappi panna seepärast.

Oled kuller, et nii täpselt tead?

ma loodan, et ta ei pahanda, aga vastan tema eest - oli. ehk mees teab mis mees räägib.

ei pahanda ja korrigeerin arm2004 vastust - olen hetkelgi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 14:56:06 vasta tsitaadiga

Väga lahe, taas, nagu ikka, ei ole keegi ukse taga käinud, kuid märgitud, et on proovitud väljastada. Logis on kirjas, et proovitud väljastada kell 9:20. Sel aeg olin kodus ja olin arvestanud, et täna hommik võib postiljon mulle paki ära tuua, kuid sel aeg mitte keegi ukse taga ei käinud. Eks ilmselt kohe tuleb SMS ka kontorisse hoiule jätmisest või saadetakse homme see kiri (vahel nad saadavad SMS-i, vahel toovad teate paberil).
Üks pakk veel Hiinast tulemas. Olen 90% kindel, et sellega sama nali, kuna enamus teiste pakkidega sama värk, et keegi ei ole tegelikult ukse taga käinudki.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 15:47:30 vasta tsitaadiga

See on automaat teade mingi eskalatsiooni kohta, poel sul keegi ukse taga käinud.
Lihtsalt mannetu on, et O ei oska selle asemel mingit adekvaatset juttu panna aasta jooksul.

Kuna ka nende teenindus ei leia infot üles kodulehelt, siis olen üsna veendunud, et seal ei tea keegi kuidas täpselt nende teenused toimivad ja mis liigutuse peale, mida tehakse kuskil süsteemis.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 15:56:09 vasta tsitaadiga

No ongi nagu see veneaegne nali, et miks miilitsad alati kolmekesi liiguvad - üks oskab lugeda, teine oskab kirjutada ja kolmas hoiab kahel ohtlikul intellektuaalil silma peal icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 16:12:49 vasta tsitaadiga

Siim159, tuleb helistada ja sõimata , niikaua kuni enam tyhikäike ei teki.
Mine kohale ja sõima.
Usu mind, see aitab thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fr3nzy
HV kasutaja
fr3nzy

liitunud: 02.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 22:05:42 vasta tsitaadiga

Siim159, mida sa üldse ootad? Kullerpakki või maksikirja hiinast? Enamus hiinast saabuv kaup ju maksikiri ja kui see läbi standard postkasti ava ei mahu siis keegi kaasa ei veagi ja postkasti ei topi.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 22:09:05 vasta tsitaadiga

frenzo kirjutas:
Siim159, mida sa üldse ootad? Kullerpakki või maksikirja hiinast? Enamus hiinast saabuv kaup ju maksikiri ja kui see läbi standard postkasti ava ei mahu siis keegi kaasa ei veagi ja postkasti ei topi.
BS, neid suuremaid maksikirju on lademetes tulnud "kulleriga"
träkinguga maksikiri (kullerpakk) tuleb alati ukse taha.....olgem korrektsed, peaks tulema icon_lol.gif
pole veel yhtegi saanud, kus tracking olemas ja peaks järele minema ilma, et nad mul kylas käinud oleks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 22:15:13 vasta tsitaadiga

frenzo, Siiani tulnud Hiinast ja üldse sealt kandist vaid tähitud kirjad (s.h tänane pakk), mis nõuab üleandmisel saaja allkirja. Postiljon/kuller/üleüldse Omniva on selliste pakkide puhul kohustatud ukse taha tulema ja seda ütles ka Omniva mulle ise.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 22:17:39 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
frenzo, Siiani tulnud Hiinast ja üldse sealt kandist vaid tähitud kirjad (s.h tänane pakk), mis nõuab üleandmisel saaja allkirja. Postiljon/kuller/üleüldse Omniva on selliste pakkide puhul kohustatud ukse taha tulema ja seda ütles ka Omniva mulle ise.

helista ja sõima, loe mu yleeelmist posti icon_smile.gif
kohaliku kontori infonumber peab olema moblasse salvestatud, varjavad seda nagu kullahunnikut

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 22:19:50 vasta tsitaadiga

Kohalikule kontorile? Aga kus ma saan nende numbri siis? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fr3nzy
HV kasutaja
fr3nzy

liitunud: 02.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 22:20:04 vasta tsitaadiga

Trackinguga maksikiri küll nüüd kullerpakk ei ole, olgem ise korrektsed, maksikiri on KIRI. Kirjad toimetab sulle postkasti kirjakandja. Trackinguga rahvusvahelisi maksikirju koju ei toimetata üldjuhul. Küll aga toimetatakse sulle koju kätte Eesti sisesed tähitud kirjad. Vot. Ja lõpetuseks kuller != kirjakandja.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 22:23:31 vasta tsitaadiga

frenzo, Omniva kiri mulle:
tsitaat:
Omniva on kohustatud tähitud kirjadele sooritama kätte toimetamise katse aadressile. Pärast ebaõnnestunud kätte toimetamise katset toimetab kirjakandja saadetise kandekeskusesse, kes suunab selle saaja elukohajärgsesse postiasutusse, kes siis järgmisel tööpäeval edastab saabumise teate. Saatja valib, kuidas postiasutus teavitab adressaati, kas edastab teate posti teel või SMS teavitusena.

Nad ei pane tähitud kirja postkasti, vaid peavad tulema ukse taha väljastamiskatset tegema ja kui ei ole kedagi saadaval (või pigem, kui ei viitsita tuua icon_lol.gif), siis viiakse postkontorisse hoiule.
Mulle on sealt piludemaalt kogu aeg tähitud kirjad tulnud, kui see peaks oluline olema.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fr3nzy
HV kasutaja
fr3nzy

liitunud: 02.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 22:24:40 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
frenzo, Siiani tulnud Hiinast ja üldse sealt kandist vaid tähitud kirjad (s.h tänane pakk), mis nõuab üleandmisel saaja allkirja. Postiljon/kuller/üleüldse Omniva on selliste pakkide puhul kohustatud ukse taha tulema ja seda ütles ka Omniva mulle ise.


Tähitud või mitte, trackinguga või mitte, ilma allkirjata ei saa sa nagunii midagi. Ja ei pea olema otseselt saaja. Postkontorist saad volituse alusel teise pakki, ukse taga võib vastu võtta kes iganes, kui PAKK ei ole teenusega "väljastada isiklikult" või KIRI ei ole Eesti sisene Tähitud. Eesti sisene tähitud ja rahvusvaheline trackinguga on kaks eri asja!
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 22:29:22 vasta tsitaadiga

No ma olengi ju rääkinud siin, et need kirjad (tähitud) peavad nad tooma ukse taha ära, kuna allkirja on vaja. Igatahes, mul on sealt kogu aeg tähitud kirjad tulnud ja seetõttu ootangi ma, et nad ukse taha tooksid - vastus sinu algsele küsimusele.

Muuseas. Siin juttu olnud, et nende kodulehelt ei näe kontorite lahtiolekute kellaaegu.. Leidsin seal ringi kolades, et leiab küll seal, kus kontoreid otsida saab. https://www.omniva.ee/era/kaart
Kui oled linna nime sisse trükkinud, siis vasakule ilmuvad kontorite nimed. Nimele peale vajutades lööb ette kontori andmed ja ajad. Ainult, et telefoni ei ole seal.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 22:32:09 vasta tsitaadiga

rahvusvahelised tähitud (maksi)kirjad tulevad nagu miilinkid koju, onaja tahab nüüd ise reegleid muuta, et nad ei peaks neid tassima. samas seda on väga raske teha, kuna rahvusvahelised seadused ei luba seda teha.
nad peavad selle allkirja vastu koju toimetama. maksikiri on kuni x grammini. pm peaks nagu eeslid neid kandma.
nõud, enamus saadetisi ma ei näegi ukse taga, sest olen tööl või x kohas. siin varasemalt ka läbi käinud, et võiks saata automaati, aga neil seal mingi tarkvaraline error, mis ei luba seda teha, vist.
Siim159, postkontorite numbrid leiad guugli avarustes, nad enam neid ei avalda

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fr3nzy
HV kasutaja
fr3nzy

liitunud: 02.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 22:32:57 vasta tsitaadiga

Päris pekkis oleks ka kui saaks neid nüüd automaati toppida. Talvel ei saagi siis pakke sealt kätte.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 22:37:28 vasta tsitaadiga

frenzo kirjutas:
Päris pekkis oleks ka kui saaks neid nüüd automaati toppida. Talvel ei saagi siis pakke sealt kätte.

ma ei tea, pole kunagi nende automaate kasutanud icon_lol.gif
aga nagu ytlesin, paar kurja kõnet postkontorisse ja peale seda tulevad pakid nagu peavad.
see on postiljonide enda aretus, et pakki ei viitsi tassida. kohalikud ylemused seda ei tolereeri, vähemalt nii jäänud mulje.
samas, võibolla tassivadki vaid neile, kes pahameelt avaldavad, teised ikka ilma.....kes krt seda teab nüüd

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2014 08:44:12 vasta tsitaadiga

Saatsin postkontorist 24. juulil tähitud maksikirja USA-sse. Praegu trackingust vaatan, et 3 päevaga jõudis New Yorki ja eile saadeti edasi teisele poole USA rannikule saaja suunas. Täitsa OK kiirus. Kartsin, et läheb kauem icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2014 08:56:45 vasta tsitaadiga

vaatasin just trackingut, tädike käis eile hommiku ukse taga, 4 min pärast mu lahkumist. tea kas reaalselt ka käis, aga igatahes rattaga postiljon vastu mulle sõitis icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2014 10:44:12 vasta tsitaadiga

Siin mingi aeg tagasi nkeegi kirjutas nende tähitud pakkide teemal, täpselt enam ei mäletagi mis kamm nendega oli. Kuid endal siis see kogemus. et esimesel korral tuli ebayst tellitud asi lihtsalt postkasti. Teistkordsel tellimusel tõi eesti posti kuller selle isiklikult allkirja vastu koju.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 30.07.2014 12:28:15 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Siin mingi aeg tagasi nkeegi kirjutas nende tähitud pakkide teemal, täpselt enam ei mäletagi mis kamm nendega oli. Kuid endal siis see kogemus. et esimesel korral tuli ebayst tellitud asi lihtsalt postkasti. Teistkordsel tellimusel tõi eesti posti kuller selle isiklikult allkirja vastu koju.

Trackingul ja trackingul on vahe, mitte iga jälgitav saadetis ei ole tähitud (väljastada isiklikult, allkirja vastu). Välismaiste firmade pakutavad teenused on erinevad. Kui sul on mingi jälgimiskood siis see ei tähenda tähitud pakki, allkirja vastu väljastamiseks on, jällegi sõltuvalt saatvast firmast, reeglina mingi tähis lisaks peal (või on trackingusüsteemis vastavasisuline märge). Kui seda ei ole, siis võib maksikirja suuruses ümbriku vabalt postkasti jätta, kui märge on ja pannakse tuimalt postkasti siis on aeg kisa tõsta (jah, seda on tehtud, erinevatel põhjustel - arusaamatused lepingupartneritega, inimlik eksimus, lauslaiskus, postiljoni lauslollus jne).
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2014 15:40:30 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
Siin mingi aeg tagasi nkeegi kirjutas nende tähitud pakkide teemal, täpselt enam ei mäletagi mis kamm nendega oli. Kuid endal siis see kogemus. et esimesel korral tuli ebayst tellitud asi lihtsalt postkasti. Teistkordsel tellimusel tõi eesti posti kuller selle isiklikult allkirja vastu koju.

Trackingul ja trackingul on vahe, mitte iga jälgitav saadetis ei ole tähitud (väljastada isiklikult, allkirja vastu). Välismaiste firmade pakutavad teenused on erinevad. Kui sul on mingi jälgimiskood siis see ei tähenda tähitud pakki, allkirja vastu väljastamiseks on, jällegi sõltuvalt saatvast firmast, reeglina mingi tähis lisaks peal (või on trackingusüsteemis vastavasisuline märge). Kui seda ei ole, siis võib maksikirja suuruses ümbriku vabalt postkasti jätta, kui märge on ja pannakse tuimalt postkasti siis on aeg kisa tõsta (jah, seda on tehtud, erinevatel põhjustel - arusaamatused lepingupartneritega, inimlik eksimus, lauslaiskus, postiljoni lauslollus jne).


mina ei tea mis seal oli või ei olnud icon_biggrin.gif pole mingit träkkimist mulle antud ega sellest räägitud. räägin, et ühel korral tuli niisama ja teist korda toodi isiklikult. positiivne, et uksele toodi,aga see kaks sammu oleks ma postkastini oma pekist pe*rset jõudnud ka vedada.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2014 16:50:16 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

samas, võibolla tassivadki vaid neile, kes pahameelt avaldavad, teised ikka ilma.....kes krt seda teab nüüd

See võib isegi tõele vastata. icon_smile.gif
Ma olen ka neid siin korduvalt materdanud ja nüüd korraldasid postiljonid mulle siin logistilise üllatuse.
Olin vahepeal puhkusel, aga mõned pakid pidid töökoha aadressile sel ajal tulema. Helistas aga mulle kodupiirkonna postiljon, kes pakki üle anda soovis. Ütles, et nad olla kuulnud, et ma puhkan ja otsustasid paki ümber adresseerida.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2014 16:54:15 vasta tsitaadiga

tcumen kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

samas, võibolla tassivadki vaid neile, kes pahameelt avaldavad, teised ikka ilma.....kes krt seda teab nüüd

See võib isegi tõele vastata. icon_smile.gif
Ma olen ka neid siin korduvalt materdanud ja nüüd korraldasid postiljonid mulle siin logistilise üllatuse.
Olin vahepeal puhkusel, aga mõned pakid pidid töökoha aadressile sel ajal tulema. Helistas aga mulle kodupiirkonna postiljon, kes pakki üle anda soovis. Ütles, et nad olla kuulnud, et ma puhkan ja otsustasid paki ümber adresseerida.


kus juures ma pole midagi öelnud ja materdanud. välja arvatud siis lõhutud asjad siis nad said ka nii, et vähe kuigi tolku sellest polnud. õigus jäi ikka neile
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kriisa H
HV kasutaja
Kriisa H

liitunud: 30.09.2009




sõnum 01.08.2014 16:38:53 vasta tsitaadiga

Kohutav, Elva inimesed pole 3 päeva mingi vea tõttu oma pakke saanud (nii rääkis täna Els autojuht, olevat 3mas päev nende pakkidega juba tiirutanud).
Täna päev otsa mingid tüübid lammutasid kappe ja vahetasid uue süsteemi vastu välja. Lootust oli ka pakike kätte saada täna. Aga siis avastati, et vanas kapis olev sim kaart jäi sinna sisse ja see kapp saadeti kiviõli poole minema lõuna ajal.
Homseks pidi vist jonksu saama.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 01.08.2014 18:03:11 vasta tsitaadiga

Kriisa H kirjutas:
Kohutav, Elva inimesed pole 3 päeva mingi vea tõttu oma pakke saanud (nii rääkis täna Els autojuht, olevat 3mas päev nende pakkidega juba tiirutanud).
Täna päev otsa mingid tüübid lammutasid kappe ja vahetasid uue süsteemi vastu välja. Lootust oli ka pakike kätte saada täna. Aga siis avastati, et vanas kapis olev sim kaart jäi sinna sisse ja see kapp saadeti kiviõli poole minema lõuna ajal.
Homseks pidi vist jonksu saama.

Seal pannakse vana asemele uus automaat ja vanast võetud pakke pole veel uude pandud. Nii need pakid "kodutud" ongi. Tartus lahendati asi nii, et onu passis nende pakkidega autos ja andis pakid kätte. Samas sai ka pakke saata ja tasuta kusjuures.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kriisa H
HV kasutaja
Kriisa H

liitunud: 30.09.2009




sõnum 01.08.2014 18:14:31 vasta tsitaadiga

Väitis, et ei saa pakki kätte anda thumbs_down.gif
kohutav lihtsalt
esimene ja viimane kord kui seda teenust kasutan.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2014 11:51:25 vasta tsitaadiga

EP läheb iga muudatusega järjest s*temaks mulle tundub.

Mõni nädal tagasi lasin internetist tellides paki saata ühte maa postkontorisse. tuleb sõnum, et teile on saadetis jne.
Lähen paar tundi hiljem kohale ja ei ole neil midagi. Arvutis registreeriti paberite järgi vastuvõtmine ja siis süsteem saadab sõnumi aga füüsiliselt pole kuller veel tulnud. WTF?
Küsin siis, et kuna tuleb. Nemad ei tea.
Kuna pidin sellepärast mitu korda seal käima (üle 10km) oleks võinud samahästi juba Tartusse järgi minna lõpuks.

Järgmine
Eile vaatan trackingu järgi, et pakk on kohal ehk siis toimus väljastamise katse... ja jäätud teade saajale. Läksin koju vaatama, mingit teatet pole postkastis.
OK läksin lähimasse postkontorisse kust olen viimasel ajal pakid kätte saanud aga neile pole toodud. On postivahetus punktis aga sealt kätte ei saa.

Talvel oli sama asi siis sai ringtee kontorist ikka paki kätte. (muide teade, et on pakk kohta pandi postkasti 2päeva peale seda kui pakil ise järgi käisin) Nüüd vist seal ka kõik ära koondatud...

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2014 12:03:14 vasta tsitaadiga

Nad ei panegi kohe teadet postkasti. Esialgu viib postiljon/kuller paki tagasi ja kui pakil on tel nr, siis saadaval SMS-teate, kuid kui pole või/ja ei minda järgmiseks päevaks järgi (vist), siis saadetakse paberil teade alles järgmisel päeval.

Endal õnneks pole probleeme sellega olnud, et reaalselt pole pakki tagasi nendeni jõudnud, kuigi teate nad juba väljastanud (olen praktiliselt kohe peale SMS saamist järgi läinud). Küll aga jah, postivahetuspunkt peaks olema teises kohas/teine asi kui postkontor. Postivahetus punktist saadetakse edasi postkontorisse, kus alles teade sulle saadetakse ja kuhu järgi pead minema. Pead enne teate ära ootama või nägema trackingus, et pakk on kontoris.

Aga kusjuures, mul see viimane pakk toodi ukse taha ära. icon_lol.gif Ei tea, mis ime see oli.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2014 12:39:27 vasta tsitaadiga

riigifirma, lohistatakse köit kuidas jaksatakse. ja kui optimeerimisrong nendeni jõuab, lendavad pead igas ilmakaares. Atonen ilmselt haistis ohtu icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2014 13:28:51 vasta tsitaadiga

Kui nüüd eesti trackingut vaatan siis eile õhtul on postivahetus punktist toimunud uuesti väljastamine aga kuhu edasi kui nüüd terve päeva jooksusl tartu piires pole see minuni või postkontorisse jõudnud.
Eriti kasu ei olnud, et valisin kallima transa. Välismaalt tuli kiiresti aga eesti siseselt raistatakse niipalju aega, et enne järgmist nädalat ma vist kätte ikka ei saa. thumbs_down.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2014 13:27:03 vasta tsitaadiga

Stiilinäide Omnivalt:
Jälgimiskoodi alusel üritati pakki 31.07 saajale üle anda - ebaõnnestus.
Käisin 04.08 ise pakil postkontoris järel.
06.08 oli teatis (01.08 kuupäevaga) postkastis.
thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2014 22:25:29 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8279838#8279838

tsitaat:
Omniva (Eesti Posti) uus veeb on ülemõistuse keeruline, 3-4 minutit otsisin peapostkontori lahtiolekuaegasid. icon_mad.gif
Vaadake ise icon_arrow.gif https://www.omniva.ee

EDIT: tundub, et ma pole ainus icon_lol.gif
http://tarbija24.postimees.ee/2850303/lugeja-kusib-kuidas-leida-omniva-kodulehelt-postkontorite-lahtiolekuaegu

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2014 22:37:02 vasta tsitaadiga

Me ka siin ei leidnud algul. Alles hiljuti juhuslikult komistasin selle otsa, et kuidas neid aegasi vaadata seal. icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
germo123
HV kasutaja
germo123

liitunud: 26.09.2010




sõnum 09.08.2014 00:54:44 vasta tsitaadiga

2 pakki järjest tulnud mõistliku kiirjusega, et tea mis lahti icon_biggrin.gif
Väljastatud 08.08.2014 10:09 Pärnu postivahetuspunkt
Üleandmine kullerile 08.08.2014 09:10 Pärnu postivahetuspunkt
Saabumine 08.08.2014 05:44 Pärnu postivahetuspunkt
Väljasaatmine 07.08.2014 18:38 Sorteerimiskeskus (kirjad)
Väljasaatmine 01.08.2014 19:55 Singapur
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 145, 146, 147  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.