Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  (LG) Google Nexus 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 31, 32, 33  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 15.07.2014 16:41:35 vasta tsitaadiga

You're holding it wrong!
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ollu666
HV kasutaja
ollu666

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2014 17:57:43 vasta tsitaadiga

Vaevalt küll, sellest on 30 lk hala xda foorumis, see on mingi softi ja riistvara vaheline kala. Täpsemalt siis asi selles, et kuna N5'l on 2 mikrit, siis ülemine mikker mis peaks tegelema noise canceliga, loeb tihti inimese kõne ka noise'iks ja summutab seda kuidagi!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2014 18:55:04 vasta tsitaadiga

mul on kah kurdetud AGA ainult ühe inimese poolt. ühe inimese poolt korduvalt. kuna teised pole jonninud siis olen "probleemist" siiani mööda vaatand.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mkutt
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2011




sõnum 15.07.2014 18:57:48 vasta tsitaadiga

ollu666 kirjutas:
Kas kellelgi ka probleeme sellega, et teisepool toru olev inimene ei kuule hästi või ütleb, et heli kuidagi kauge vms. XDA foorumis pikk teema sellest, minu telefon teeb samamoodi.
http://forum.xda-developers.com/google-nexus-5/help/microphone-issue-nexus-5-t2538979


Minul sama jama. Lisaks kõne alguses esimene sekund kaks pole mind kunagi kuulda icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ollu666
HV kasutaja
ollu666

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2014 19:07:37 vasta tsitaadiga

Robska kirjutas:
mul on kah kurdetud AGA ainult ühe inimese poolt. ühe inimese poolt korduvalt. kuna teised pole jonninud siis olen "probleemist" siiani mööda vaatand.


Minul ka teatud inimesed kurdavad tihedamalt, mõni ei kurda üldse. See on paljudel ka xda foorumis nii.

Samuti on kohati seda nagu mkutil, kõne alguses ei kuulda, edasi okey.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2014 19:46:31 vasta tsitaadiga

viimase softiga tundub, et kõnet vastu võttes esimene jah pole helistajale kuulda, siis pean ennast kordama. (kunagi oli samsungiga nii, nexus alguses sellist trikki ei teinud)
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elka
HV kasutaja
elka

liitunud: 30.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2014 21:11:37 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
viimase softiga tundub, et kõnet vastu võttes esimene jah pole helistajale kuulda, siis pean ennast kordama. (kunagi oli samsungiga nii, nexus alguses sellist trikki ei teinud)

4.4.3 kohta pead ei anna (kuna see oli nii lühikest aega peal) aga nii 4.4.2 kui ka 4.4.4 softiga oli mul sama probleem

_________________
ei toeta õigekirja
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2014 21:16:37 vasta tsitaadiga

mul täpselt sama jama, et esimest 1 sek umbes teine pool ei kuule, nexus4@cyanogenmod 11
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freeman
HV kasutaja
Freeman

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2014 00:36:36 vasta tsitaadiga

kas targemad härrad ja prouad soovitaksid kilesid kasutada? või piisab gorilla klaasist ka täitsa kenasti? eelmisel nutitelefonil ei olnud kaitsekile küll suurem asi, pildi tegi üsna halvaks
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 16.07.2014 05:59:12 vasta tsitaadiga

Kilede ja ümbriste kasutus sõltub individuaalselt kasutajast endast. Kui hoiad asja korralikult ja taskud on seest pehmed ning mingeid üleliigseid asju seal pole, kasutad puhaste kätega telefoni ning lauale asetad ka kohta kus kriimustamise oht puudub, siis pole vaja mitte mingeid lisasi. Omal oli kunagi samsung s2 poolnaastat ideaalses korras, siis üks kord poe kottide ja lastega trepikotta tulles viskasin võtmed kogemata tasku kus oli telefon. Kohe reageerisin kuid ühe väikse kriimu sain siiski ekraanile. Hetkel nexus 5 ning sellel on nahk klapp ümber mis iseenesest varjab ekraani üleliigse eest. Gorilla glas 3 on küll üks tipudest kuid võtmed võivad siiski liiga teha. Kui oled kindel, et sellist asja ei juhtu siis kilet pole vaja
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 16.07.2014 07:12:05 vasta tsitaadiga

see pole klaas, millele võtmed kriime jätavad, vaid telefoni tootjad lasevad veel mingi kihi mingit jura klaasi peale ja sellele tekivad kriimud peale. gorilla ise on üsna kuulikindel.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2014 07:48:53 ZAGG InvisibleShield vasta tsitaadiga

link :: ZAGG InvisibleShield

Ise kasutan kiled ZAGG. Enne oli SGS2´he peal ja täiesti rahul, ekraani tundlikus ei muutunud ja kile ei häirinud üldse. Hetkel tellisin oma Nexus 5´le kah (ZAGG InvisibleShield High Definition). Seal on kaks varianti: HIGH DEFINITION (19.99€) ja ORIGINAL(14.99€)(vaata linki). Ei tea kuidas nad nüüd saadavad aga kui tellisin kuskil aasta tagasi oma SGS2´le siis tuli postiga ümbrikus otse postkasti. Sees oli kaks kilet, puhastusvedelik, puhastuslapid ja krediitkaarditaoline asi millega said kile alt õhumullid ära lükata.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2014 09:36:09 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
see pole klaas, millele võtmed kriime jätavad, vaid telefoni tootjad lasevad veel mingi kihi mingit jura klaasi peale ja sellele tekivad kriimud peale. gorilla ise on üsna kuulikindel.


Kui nüüd täpne olla, siis kuulikindel ega põrutuskindel gorilla ei ole - kriimustuskindel on.
Ei tahtnud targutada, kuid nähes kui palju kasutajad imestavad, et kukkus ja ämblik, kuigi on gorilla - tuleb täpsustada, mis on selle asja tegelik tugevus ja eesmärk - kriimude ärahoidmine.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lutz
HV vaatleja
Lutz

liitunud: 12.03.2008




sõnum 19.07.2014 14:01:42 vasta tsitaadiga

Tellisin oma telefonile Nexus 4 bumper case replika ja olen väga rahul.

Maksis 5€ ja veidi rohkem kui nädalaga oli Hiinast kohal.

Link: http://forum.xda-developers.com/google-nexus-5/accessories/replica-nexus-4-bumper-case-review-t2766252
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2014 22:55:53 vasta tsitaadiga

Lutz kirjutas:
Tellisin oma telefonile Nexus 4 bumper case replika ja olen väga rahul.
Maksis 5€ ja veidi rohkem kui nädalaga oli Hiinast kohal.
Link: http://forum.xda-developers.com/google-nexus-5/accessories/replica-nexus-4-bumper-case-review-t2766252


Kas kaamera osa jääb telefoni lauale asetades vastu lauda või pisut eemale?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2014 23:00:21 vasta tsitaadiga

ilma ümbriseta jääb ju kaamera osa ka lauast pisut eemale
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lutz
HV vaatleja
Lutz

liitunud: 12.03.2008




sõnum 19.07.2014 23:57:08 vasta tsitaadiga

Korpuse ääred ei lase ekraanil ega tagakaanel (sh kaameral) lauale toetuda. Kui peaks maha kukkuma, siis kummjas ümbris aitab löögijõudu neelata. Loomulikult, kui telefon kukub ekraaniga näiteks kividele, siis sellest korpusest suurt abi ei ole.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 20.07.2014 08:45:42 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
ilma ümbriseta jääb ju kaamera osa ka lauast pisut eemale


Ilma ümbriseta on kaamera osa ju millimeeter korpusest väljas, ehk telefon toetub kaamera osale.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 20.07.2014 10:22:37 vasta tsitaadiga

kas sellist korpust ka leidub, millwga telefon sirgel pinnal ei lonkaks ega kõiguks? spigen slim armor on tagant sirge nt aga ikka lonkab
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2014 11:46:21 vasta tsitaadiga

rennu21 kirjutas:
alpha kirjutas:
ilma ümbriseta jääb ju kaamera osa ka lauast pisut eemale


Ilma ümbriseta on kaamera osa ju millimeeter korpusest väljas, ehk telefon toetub kaamera osale.
sul õigus jah, mul kogu aeg ümbris olnud, polnudki seda tähele pannud
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mkutt
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2011




sõnum 20.07.2014 11:57:46 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
rennu21 kirjutas:
alpha kirjutas:
ilma ümbriseta jääb ju kaamera osa ka lauast pisut eemale


Ilma ümbriseta on kaamera osa ju millimeeter korpusest väljas, ehk telefon toetub kaamera osale.
sul õigus jah, mul kogu aeg ümbris olnud, polnudki seda tähele pannud


see plastikjunn on kosmeetilise eesmärgiga, las ta toetub sellele
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 20.07.2014 19:18:04 vasta tsitaadiga

mkutt kirjutas:
alpha kirjutas:
rennu21 kirjutas:
alpha kirjutas:
ilma ümbriseta jääb ju kaamera osa ka lauast pisut eemale


Ilma ümbriseta on kaamera osa ju millimeeter korpusest väljas, ehk telefon toetub kaamera osale.
sul õigus jah, mul kogu aeg ümbris olnud, polnudki seda tähele pannud


see plastikjunn on kosmeetilise eesmärgiga, las ta toetub sellele


Ära kriimustades selle kosmeetilise plastikjunni klaasi, saad kaamera kvaliteedi halvenemise. Mida puhtam ja selgem klaas, seda ilusamad pildid/videod
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2014 23:34:40 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal on leviga suured probleemid. kas tasub garantiid proovida, kuigi telefoni pealt on näha et see on kukkund mõned korrad? ( õrnad kriimud ühepoole nurkades)

edit: võibolla polegi telefoni viga. ülepäeva on paljudel tuttavatel elisaga sama jama.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kuufo
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2014 05:21:07 vasta tsitaadiga

Täpselt sama probleem EMT otsas. LTE-ga täiesti võimatu kasutada. 3G peal veel enamvähem töötab. Olen pannud kaks nexus 5-e, sama pakett sama teenuspakkuja, kõrvuti ning vahe oli suur, ühel levi põhimõtteliselt 0, teisel põhjas.

Kui natuke googledada "Nexus 5 data connection dropout", siis neid inimesi on jalaga segada, kellel sarnane probleem on.

Kas peaks proovima garantiid?

_________________
Showreel
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2014 12:21:18 vasta tsitaadiga

Kuufo kirjutas:
Täpselt sama probleem EMT otsas. LTE-ga täiesti võimatu kasutada. 3G peal veel enamvähem töötab. Olen pannud kaks nexus 5-e, sama pakett sama teenuspakkuja, kõrvuti ning vahe oli suur, ühel levi põhimõtteliselt 0, teisel põhjas.

Kui natuke googledada "Nexus 5 data connection dropout", siis neid inimesi on jalaga segada, kellel sarnane probleem on.

Kas peaks proovima garantiid?


Kui kedagi lohutab, siis on minul ka viimasel ajal rohkem leviauke kui varem. Tekkisid al. 4.4.3, seega ma ei usu, et asi on telefonis endas. Enne polnud probleeme ja kukkunud ka pole, väga veider.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2014 19:18:05 vasta tsitaadiga

Kasutan igapäevaselt EMT 4G 50/10 paketti telefonis töö jaoks. Üldiselt näitabki Nexus LTE levi 1 pulk, asulates siis 2-3 ja õige masti juures 4 täis. Sõltumata sellest, on kiirusetest üldjuhul maksimaalne lubatu. Kui LTE võrku pole, kukub 3G peale ja nett läheb edasi, otseselt mingit probleemi sellega pole.
KÜLL aga kaob aegajalt igasugune levi ära, ei saagi aru kas tegu on asukohast sõltuva või ajast sõltuva faktoriga, igal juhul tekib 10sek auk ilma levipulkadeta, ja siis läheb kõik kenasti edasi. Olukord tekib ehk kord päevas.
Endale on mulje jäänud, et probleem tekkis 4.4.3 ja 4.4.4 tarkvaraga, enne ei pannud tähele.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
randy111
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2008




sõnum 25.07.2014 11:48:49 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
93 tundi on kahtlane


Absoluutselt mitte, sain kunagi 4.4.2-ga samu tulemusi, 96h kanti ja siis oli ka mingi ~15% akut alles. Tihedama kasutamise juures pidi kolmanda päeva õhtul laadima panema. Pärast 4.4.3 update pole sellist aega enam näinud, aku pidas kaks päeva, harvemal kasutamisel 3 ning pärast 4.4.4 update on asi päris hulluks läinud, enam üle 1d20h naljalt ei saa. Tegin tehase seadete taastamise, aga see ei muutnud miskit. Leviauke on mul samamoodi üpris tihti, pole veel 4G proovind.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maitz
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012




sõnum 25.07.2014 13:56:22 vasta tsitaadiga

kuidas selle telefoniga on? soovitaksite? või on midagi paremat turul või turule tulemas?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 25.07.2014 14:14:09 vasta tsitaadiga

Olen eelnevalt omand sony zr,zl,z, z1, samsasi s2,3,4 ja vanemaid mudeleid. Hetkel ütlen küll, et best of the best. Kaamera hea(minu arust puhtam kui eelmainitud lipulaevadel) jõudlust palju. Ainus miinus on mälukaart. Seda korvab ka võimsam mudel(omal 16ne, peal pilte, videojuppe, muusikat ja muud rämpsu. Hullu veel ei ole)
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2014 15:06:15 vasta tsitaadiga

32-ne polnud ka hullu, viimati kaesin siit ca 400€ hinda. Endal küll 16-ne, rahul.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ronn
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005




sõnum 25.07.2014 16:07:11 vasta tsitaadiga

nexus 5-l all kaks kõlarit kas nad peavad koos häält tegema või ühe kaupa
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2014 16:44:20 vasta tsitaadiga

Ühe kaupa
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2014 16:58:41 vasta tsitaadiga

Telefonil ongi ainult üks kõlar. Teine on mikrofon.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 25.07.2014 18:28:28 vasta tsitaadiga

2 kõlarit on. Üks on üleval kõne jaoks, all üks helina/muusika/mängude jaoks.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2014 18:33:53 vasta tsitaadiga

NATAS999, nimetatakse siiski erinevalt, üleval on kuular ja all kõlar.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 15:22:40 vasta tsitaadiga

Olen ka tänasest värske omanik. Kas keegi teab kust saaks kiirelt või aeglaselt aga võibolla ehk soodsamalt midagi sarnast : link

Tahaks just, et oleks ehtne nahk ja pruuni tooni.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 17:31:21 vasta tsitaadiga

Kas teil on ka salvestatud videodel selline heli nagu ämbris oleks filmitud. Selline plekine?
Hea näide:
https://www.youtube.com/watch?v=B-TI5_bZLyw&list=UUgUf_j0X5hg9dfzIlnAQNcg

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 17:52:30 vasta tsitaadiga

Viilutaja, jah on küll kräpp heli. Isegi proovisin ühel kontserdil ja täiesti useless.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 19:33:46 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Kas teil on ka salvestatud videodel selline heli nagu ämbris oleks filmitud. Selline plekine?
Hea näide:
https://www.youtube.com/watch?v=B-TI5_bZLyw&list=UUgUf_j0X5hg9dfzIlnAQNcg

See on veel isegi hea näide, sest laul on suhteliselt vaikne, veel ei ragise kuid muliseb veits. Mingi rajuma kontserti puhul on ainult rögin ja ragin, arusaamatu kuidas nii kräpp mikrofoni häälestus telefonis on. Ei nõua just mingit huippu kvaliteeti, kuid heli võiks ikka arusaadav olla ka valjema ürituse puhul. Pilt on siiski üsna ok.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 23:06:52 vasta tsitaadiga

Käisin Justin Timberlake konterdil no ja kui vähegi normaalne bass oli-mitte vali- ja juba oli hull plärin. Ainult ballaade sai normaalselt lindistatud, sest kõik ülejäänud oli selline nagu oleks keegi mikrofoni puhunud.
Täiesti ulme kui sitt on see telefon helidega videode lindistamiseks. Ja selles loos "Koit" no ei ole hullu bassi ja täiesti lambi kohtade peal nagu heli "ujuks".
thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Homme on Wackenile reis ja mõtlesin, et saaks häid esitajad "lindile" kuid selle telefoniga on küll hopless. Mõtlesin, et peaks äkki oma vana hea Nokia N95 kaasa võtma selleks puhuks. Millel on isegi tänapäeva mõistes väga hea kaamera ja heli küljes thumbs_up.gif

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronn
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005




sõnum 31.07.2014 16:25:37 vasta tsitaadiga

Kuidas ära tunda või kust saada head kaitse kilet
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2014 17:47:15 vasta tsitaadiga

ronn kirjutas:
Kuidas ära tunda või kust saada head kaitse kilet
http://m.ebay.com/itm/271300137167?nav=SEARCH
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2014 23:04:04 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
ronn kirjutas:
Kuidas ära tunda või kust saada head kaitse kilet
http://m.ebay.com/itm/271300137167?nav=SEARCH


Täitsa soovitan! Tõesti hea kile, hinda väärt.

Ringke asjadest ostsin veel endale selle:

http://www.ebay.co.uk/itm/RINGKE-DELIGHT-Nexus-5-BLACK-Standing-View-Wallet-Case-w-FREE-Screen-Protector-/271328206338?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&hash=item3f2c6bde02

Ja jällegi - täiesti, kvaliteetne, toimiv ja oma (soodsat) hinda väärt. Ise kasutan, et ei peaks enam rahakotti kaasas kandma ja prs mugav on.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2014 23:29:16 vasta tsitaadiga

Keegi vòiks mulle rumalale ära seletada kuidas sellise ümbisega kaamerat kasutatakse?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 31.07.2014 23:38:56 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Keegi vòiks mulle rumalale ära seletada kuidas sellise ümbisega kaamerat kasutatakse?


Kaamerasilm on ju väljas. Eks telefoni hoitakse selliselt, et klapikaas avaneb alla ning pildistadki. Omale ka need küljele avanejad ei meeldi(naisel samsungil on küljele avanemine)
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2014 23:45:36 vasta tsitaadiga

Mul pole siiani tülikaks muutunud.
Eks selge see, et see kogu kupatus teeb asja kohmakamaks, äkki isegi mõneti ebamugavaks, aga tal on ikka plusse ka icon_smile.gif
Kui üks hetk ei meeldi, saab tavalise ümbrise tagasi panna
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2014 23:46:25 vasta tsitaadiga

Kõrvaltvaatajale näib see ilmselt sama jabur kui tahvliga pildistajad.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 01.08.2014 09:54:21 vasta tsitaadiga

Mul omal on klapp mis avaneb alla, tundub mugav ja opereeritav ühe käega. Aegajalt kasutades naise samsungi millel klapp avaneb küljele siis on väga väär tunne. Ühekäega ei opereeri ja üldse on käes hoidmisel tunnetus kehv, selline tunne, et kukub maha(vähemalt siis kui katsetasin terve päev seda)
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 08.08.2014 00:56:19 vasta tsitaadiga

Plaan enda HTC one S lõpuks välja vahetada. Esimesena on silma jäänud Nexus 5.. rääkige mis on plussid ja miinused

Kuidas on aku(kuuldavasti nõrgake?) ,kaamera jms.?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2014 01:28:02 vasta tsitaadiga

Viilutaja, kui sa lootsid selle telefoniga 600€ väärse telefoniga sarnast heliga videot teha, siis oli sul kodutöö tegemata.
_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  (LG) Google Nexus 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 31, 32, 33  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.