|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
15.07.2014 16:41:35
|
|
|
| You're holding it wrong!
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ollu666
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
15.07.2014 17:57:43
|
|
|
| Vaevalt küll, sellest on 30 lk hala xda foorumis, see on mingi softi ja riistvara vaheline kala. Täpsemalt siis asi selles, et kuna N5'l on 2 mikrit, siis ülemine mikker mis peaks tegelema noise canceliga, loeb tihti inimese kõne ka noise'iks ja summutab seda kuidagi!
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Robska
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2006
|
15.07.2014 18:55:04
|
|
|
| mul on kah kurdetud AGA ainult ühe inimese poolt. ühe inimese poolt korduvalt. kuna teised pole jonninud siis olen "probleemist" siiani mööda vaatand.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mkutt
HV kasutaja
liitunud: 29.05.2011
|
15.07.2014 18:57:48
|
|
|
Minul sama jama. Lisaks kõne alguses esimene sekund kaks pole mind kunagi kuulda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ollu666
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
15.07.2014 19:07:37
|
|
|
| Robska kirjutas: |
| mul on kah kurdetud AGA ainult ühe inimese poolt. ühe inimese poolt korduvalt. kuna teised pole jonninud siis olen "probleemist" siiani mööda vaatand. |
Minul ka teatud inimesed kurdavad tihedamalt, mõni ei kurda üldse. See on paljudel ka xda foorumis nii.
Samuti on kohati seda nagu mkutil, kõne alguses ei kuulda, edasi okey.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.07.2014 19:46:31
|
|
|
| viimase softiga tundub, et kõnet vastu võttes esimene jah pole helistajale kuulda, siis pean ennast kordama. (kunagi oli samsungiga nii, nexus alguses sellist trikki ei teinud)
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elka
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2005
|
15.07.2014 21:11:37
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| viimase softiga tundub, et kõnet vastu võttes esimene jah pole helistajale kuulda, siis pean ennast kordama. (kunagi oli samsungiga nii, nexus alguses sellist trikki ei teinud) |
4.4.3 kohta pead ei anna (kuna see oli nii lühikest aega peal) aga nii 4.4.2 kui ka 4.4.4 softiga oli mul sama probleem
_________________ ei toeta õigekirja |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
15.07.2014 21:16:37
|
|
|
| mul täpselt sama jama, et esimest 1 sek umbes teine pool ei kuule, nexus4@cyanogenmod 11
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freeman
HV kasutaja

liitunud: 23.09.2003
|
16.07.2014 00:36:36
|
|
|
| kas targemad härrad ja prouad soovitaksid kilesid kasutada? või piisab gorilla klaasist ka täitsa kenasti? eelmisel nutitelefonil ei olnud kaitsekile küll suurem asi, pildi tegi üsna halvaks
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
16.07.2014 05:59:12
|
|
|
| Kilede ja ümbriste kasutus sõltub individuaalselt kasutajast endast. Kui hoiad asja korralikult ja taskud on seest pehmed ning mingeid üleliigseid asju seal pole, kasutad puhaste kätega telefoni ning lauale asetad ka kohta kus kriimustamise oht puudub, siis pole vaja mitte mingeid lisasi. Omal oli kunagi samsung s2 poolnaastat ideaalses korras, siis üks kord poe kottide ja lastega trepikotta tulles viskasin võtmed kogemata tasku kus oli telefon. Kohe reageerisin kuid ühe väikse kriimu sain siiski ekraanile. Hetkel nexus 5 ning sellel on nahk klapp ümber mis iseenesest varjab ekraani üleliigse eest. Gorilla glas 3 on küll üks tipudest kuid võtmed võivad siiski liiga teha. Kui oled kindel, et sellist asja ei juhtu siis kilet pole vaja
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
16.07.2014 07:12:05
|
|
|
| see pole klaas, millele võtmed kriime jätavad, vaid telefoni tootjad lasevad veel mingi kihi mingit jura klaasi peale ja sellele tekivad kriimud peale. gorilla ise on üsna kuulikindel.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoha
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2006
|
16.07.2014 07:48:53
ZAGG InvisibleShield |
|
|
link :: ZAGG InvisibleShield
Ise kasutan kiled ZAGG. Enne oli SGS2´he peal ja täiesti rahul, ekraani tundlikus ei muutunud ja kile ei häirinud üldse. Hetkel tellisin oma Nexus 5´le kah (ZAGG InvisibleShield High Definition). Seal on kaks varianti: HIGH DEFINITION (19.99€) ja ORIGINAL(14.99€)(vaata linki). Ei tea kuidas nad nüüd saadavad aga kui tellisin kuskil aasta tagasi oma SGS2´le siis tuli postiga ümbrikus otse postkasti. Sees oli kaks kilet, puhastusvedelik, puhastuslapid ja krediitkaarditaoline asi millega said kile alt õhumullid ära lükata.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
16.07.2014 09:36:09
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| see pole klaas, millele võtmed kriime jätavad, vaid telefoni tootjad lasevad veel mingi kihi mingit jura klaasi peale ja sellele tekivad kriimud peale. gorilla ise on üsna kuulikindel. |
Kui nüüd täpne olla, siis kuulikindel ega põrutuskindel gorilla ei ole - kriimustuskindel on.
Ei tahtnud targutada, kuid nähes kui palju kasutajad imestavad, et kukkus ja ämblik, kuigi on gorilla - tuleb täpsustada, mis on selle asja tegelik tugevus ja eesmärk - kriimude ärahoidmine.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lutz
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2008
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
19.07.2014 22:55:53
|
|
|
Kas kaamera osa jääb telefoni lauale asetades vastu lauda või pisut eemale?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
19.07.2014 23:00:21
|
|
|
| ilma ümbriseta jääb ju kaamera osa ka lauast pisut eemale
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lutz
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2008
|
19.07.2014 23:57:08
|
|
|
| Korpuse ääred ei lase ekraanil ega tagakaanel (sh kaameral) lauale toetuda. Kui peaks maha kukkuma, siis kummjas ümbris aitab löögijõudu neelata. Loomulikult, kui telefon kukub ekraaniga näiteks kividele, siis sellest korpusest suurt abi ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
20.07.2014 08:45:42
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| ilma ümbriseta jääb ju kaamera osa ka lauast pisut eemale |
Ilma ümbriseta on kaamera osa ju millimeeter korpusest väljas, ehk telefon toetub kaamera osale.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
20.07.2014 10:22:37
|
|
|
| kas sellist korpust ka leidub, millwga telefon sirgel pinnal ei lonkaks ega kõiguks? spigen slim armor on tagant sirge nt aga ikka lonkab
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
20.07.2014 11:46:21
|
|
|
| rennu21 kirjutas: |
| alpha kirjutas: |
| ilma ümbriseta jääb ju kaamera osa ka lauast pisut eemale |
Ilma ümbriseta on kaamera osa ju millimeeter korpusest väljas, ehk telefon toetub kaamera osale. |
sul õigus jah, mul kogu aeg ümbris olnud, polnudki seda tähele pannud
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mkutt
HV kasutaja
liitunud: 29.05.2011
|
20.07.2014 11:57:46
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| rennu21 kirjutas: |
| alpha kirjutas: |
| ilma ümbriseta jääb ju kaamera osa ka lauast pisut eemale |
Ilma ümbriseta on kaamera osa ju millimeeter korpusest väljas, ehk telefon toetub kaamera osale. |
sul õigus jah, mul kogu aeg ümbris olnud, polnudki seda tähele pannud |
see plastikjunn on kosmeetilise eesmärgiga, las ta toetub sellele
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
20.07.2014 19:18:04
|
|
|
| mkutt kirjutas: |
| alpha kirjutas: |
| rennu21 kirjutas: |
| alpha kirjutas: |
| ilma ümbriseta jääb ju kaamera osa ka lauast pisut eemale |
Ilma ümbriseta on kaamera osa ju millimeeter korpusest väljas, ehk telefon toetub kaamera osale. |
sul õigus jah, mul kogu aeg ümbris olnud, polnudki seda tähele pannud |
see plastikjunn on kosmeetilise eesmärgiga, las ta toetub sellele |
Ära kriimustades selle kosmeetilise plastikjunni klaasi, saad kaamera kvaliteedi halvenemise. Mida puhtam ja selgem klaas, seda ilusamad pildid/videod
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Robska
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2006
|
20.07.2014 23:34:40
|
|
|
Viimasel ajal on leviga suured probleemid. kas tasub garantiid proovida, kuigi telefoni pealt on näha et see on kukkund mõned korrad? ( õrnad kriimud ühepoole nurkades)
edit: võibolla polegi telefoni viga. ülepäeva on paljudel tuttavatel elisaga sama jama.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kuufo
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2005
|
22.07.2014 05:21:07
|
|
|
Täpselt sama probleem EMT otsas. LTE-ga täiesti võimatu kasutada. 3G peal veel enamvähem töötab. Olen pannud kaks nexus 5-e, sama pakett sama teenuspakkuja, kõrvuti ning vahe oli suur, ühel levi põhimõtteliselt 0, teisel põhjas.
Kui natuke googledada "Nexus 5 data connection dropout", siis neid inimesi on jalaga segada, kellel sarnane probleem on.
Kas peaks proovima garantiid?
_________________ Showreel |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jako07
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2006
|
22.07.2014 12:21:18
|
|
|
| Kuufo kirjutas: |
Täpselt sama probleem EMT otsas. LTE-ga täiesti võimatu kasutada. 3G peal veel enamvähem töötab. Olen pannud kaks nexus 5-e, sama pakett sama teenuspakkuja, kõrvuti ning vahe oli suur, ühel levi põhimõtteliselt 0, teisel põhjas.
Kui natuke googledada "Nexus 5 data connection dropout", siis neid inimesi on jalaga segada, kellel sarnane probleem on.
Kas peaks proovima garantiid? |
Kui kedagi lohutab, siis on minul ka viimasel ajal rohkem leviauke kui varem. Tekkisid al. 4.4.3, seega ma ei usu, et asi on telefonis endas. Enne polnud probleeme ja kukkunud ka pole, väga veider.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
22.07.2014 19:18:05
|
|
|
Kasutan igapäevaselt EMT 4G 50/10 paketti telefonis töö jaoks. Üldiselt näitabki Nexus LTE levi 1 pulk, asulates siis 2-3 ja õige masti juures 4 täis. Sõltumata sellest, on kiirusetest üldjuhul maksimaalne lubatu. Kui LTE võrku pole, kukub 3G peale ja nett läheb edasi, otseselt mingit probleemi sellega pole.
KÜLL aga kaob aegajalt igasugune levi ära, ei saagi aru kas tegu on asukohast sõltuva või ajast sõltuva faktoriga, igal juhul tekib 10sek auk ilma levipulkadeta, ja siis läheb kõik kenasti edasi. Olukord tekib ehk kord päevas.
Endale on mulje jäänud, et probleem tekkis 4.4.3 ja 4.4.4 tarkvaraga, enne ei pannud tähele.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
randy111
HV vaatleja
liitunud: 31.03.2008
|
25.07.2014 11:48:49
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| 93 tundi on kahtlane |
Absoluutselt mitte, sain kunagi 4.4.2-ga samu tulemusi, 96h kanti ja siis oli ka mingi ~15% akut alles. Tihedama kasutamise juures pidi kolmanda päeva õhtul laadima panema. Pärast 4.4.3 update pole sellist aega enam näinud, aku pidas kaks päeva, harvemal kasutamisel 3 ning pärast 4.4.4 update on asi päris hulluks läinud, enam üle 1d20h naljalt ei saa. Tegin tehase seadete taastamise, aga see ei muutnud miskit. Leviauke on mul samamoodi üpris tihti, pole veel 4G proovind.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maitz
HV kasutaja
liitunud: 05.08.2012
|
25.07.2014 13:56:22
|
|
|
| kuidas selle telefoniga on? soovitaksite? või on midagi paremat turul või turule tulemas?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
25.07.2014 14:14:09
|
|
|
| Olen eelnevalt omand sony zr,zl,z, z1, samsasi s2,3,4 ja vanemaid mudeleid. Hetkel ütlen küll, et best of the best. Kaamera hea(minu arust puhtam kui eelmainitud lipulaevadel) jõudlust palju. Ainus miinus on mälukaart. Seda korvab ka võimsam mudel(omal 16ne, peal pilte, videojuppe, muusikat ja muud rämpsu. Hullu veel ei ole)
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
25.07.2014 15:06:15
|
|
|
32-ne polnud ka hullu, viimati kaesin siit ca 400€ hinda. Endal küll 16-ne, rahul.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronn
HV kasutaja
liitunud: 01.03.2005
|
25.07.2014 16:07:11
|
|
|
| nexus 5-l all kaks kõlarit kas nad peavad koos häält tegema või ühe kaupa
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
25.07.2014 16:44:20
|
|
|
Ühe kaupa
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
25.07.2014 16:58:41
|
|
|
| Telefonil ongi ainult üks kõlar. Teine on mikrofon.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
25.07.2014 18:28:28
|
|
|
| 2 kõlarit on. Üks on üleval kõne jaoks, all üks helina/muusika/mängude jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
25.07.2014 18:33:53
|
|
|
| NATAS999, nimetatakse siiski erinevalt, üleval on kuular ja all kõlar.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
28.07.2014 15:22:40
|
|
|
Olen ka tänasest värske omanik. Kas keegi teab kust saaks kiirelt või aeglaselt aga võibolla ehk soodsamalt midagi sarnast : link
Tahaks just, et oleks ehtne nahk ja pruuni tooni.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
28.07.2014 17:52:30
|
|
|
| Viilutaja, jah on küll kräpp heli. Isegi proovisin ühel kontserdil ja täiesti useless.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.07.2014 19:33:46
|
|
|
See on veel isegi hea näide, sest laul on suhteliselt vaikne, veel ei ragise kuid muliseb veits. Mingi rajuma kontserti puhul on ainult rögin ja ragin, arusaamatu kuidas nii kräpp mikrofoni häälestus telefonis on. Ei nõua just mingit huippu kvaliteeti, kuid heli võiks ikka arusaadav olla ka valjema ürituse puhul. Pilt on siiski üsna ok.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
28.07.2014 23:06:52
|
|
|
Käisin Justin Timberlake konterdil no ja kui vähegi normaalne bass oli-mitte vali- ja juba oli hull plärin. Ainult ballaade sai normaalselt lindistatud, sest kõik ülejäänud oli selline nagu oleks keegi mikrofoni puhunud.
Täiesti ulme kui sitt on see telefon helidega videode lindistamiseks. Ja selles loos "Koit" no ei ole hullu bassi ja täiesti lambi kohtade peal nagu heli "ujuks".
Homme on Wackenile reis ja mõtlesin, et saaks häid esitajad "lindile" kuid selle telefoniga on küll hopless. Mõtlesin, et peaks äkki oma vana hea Nokia N95 kaasa võtma selleks puhuks. Millel on isegi tänapäeva mõistes väga hea kaamera ja heli küljes
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronn
HV kasutaja
liitunud: 01.03.2005
|
31.07.2014 16:25:37
|
|
|
| Kuidas ära tunda või kust saada head kaitse kilet
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jako07
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
31.07.2014 23:29:16
|
|
|
| Keegi vòiks mulle rumalale ära seletada kuidas sellise ümbisega kaamerat kasutatakse?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
31.07.2014 23:38:56
|
|
|
| vortex kirjutas: |
| Keegi vòiks mulle rumalale ära seletada kuidas sellise ümbisega kaamerat kasutatakse? |
Kaamerasilm on ju väljas. Eks telefoni hoitakse selliselt, et klapikaas avaneb alla ning pildistadki. Omale ka need küljele avanejad ei meeldi(naisel samsungil on küljele avanemine)
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jako07
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2006
|
31.07.2014 23:45:36
|
|
|
Mul pole siiani tülikaks muutunud.
Eks selge see, et see kogu kupatus teeb asja kohmakamaks, äkki isegi mõneti ebamugavaks, aga tal on ikka plusse ka
Kui üks hetk ei meeldi, saab tavalise ümbrise tagasi panna
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
31.07.2014 23:46:25
|
|
|
| Kõrvaltvaatajale näib see ilmselt sama jabur kui tahvliga pildistajad.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
01.08.2014 09:54:21
|
|
|
| Mul omal on klapp mis avaneb alla, tundub mugav ja opereeritav ühe käega. Aegajalt kasutades naise samsungi millel klapp avaneb küljele siis on väga väär tunne. Ühekäega ei opereeri ja üldse on käes hoidmisel tunnetus kehv, selline tunne, et kukub maha(vähemalt siis kui katsetasin terve päev seda)
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monomakk
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2012
|
08.08.2014 00:56:19
|
|
|
Plaan enda HTC one S lõpuks välja vahetada. Esimesena on silma jäänud Nexus 5.. rääkige mis on plussid ja miinused
Kuidas on aku(kuuldavasti nõrgake?) ,kaamera jms.?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lolloom
HV veteran

liitunud: 31.10.2005
|
08.08.2014 01:28:02
|
|
|
Viilutaja, kui sa lootsid selle telefoniga 600€ väärse telefoniga sarnast heliga videot teha, siis oli sul kodutöö tegemata.
_________________ One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB |
|
| Kommentaarid: 244 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|