|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
07.07.2014 21:16:40
|
|
|
Päeval on avatud ja õhtul on suletud
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
07.07.2014 21:38:44
|
|
|
| Mis kell algab õhtu Omniva ajasüsteemis?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
07.07.2014 21:44:55
|
|
|
| Ilmselt olenevalt kontorist.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
07.07.2014 21:50:12
|
|
|
| Siis kui onavia ütleb. Olenevalt piirkonnast ja postkontorist tööpäevadel kell 14-19, mõnes kohas pole postkontor üldse iga päev lahti.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.07.2014 13:53:41
|
|
|
Eks tagumiku kaudu saaks ka ehk pimesoole oppi teha
| tsitaat: |
| Klienditeeninduskeskuses töötavad professionaalsed töötajad, kes oskavad kiiresti vastata erinevatele esitatud küsimustele. Kui küsimus on kohalikku laadi, saab telefoniteenindaja võtta ühendust postkontori töötajaga ning vastust vajadusel täpsustada |
haha, hea naljavend
Kohalik number salvestage moblasse, kui vaja postiljone sõimata, siis see üldnumber on kasutu. Lisaks üldnumbrilt ootan vastust juba paar kuud, pidid kohe tagasi helistama
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
09.07.2014 13:27:02
|
|
|
| Omniva kirjalik vastus tuli ja pakk on nende jaoks lihkiri, sest tema teekond pole nähtav(välja arvatud asjaolu, et omniva lehel on kogu teekond näha) ja pakk sai vigastusi enne eestisse jõudmist ja ei mingit kompensatsiooni.Midagi sellist võis oodata, kõik firmad on ju kliendisõbrad reklaamidel ja plakatitel, tegelik elu on midagi muud.Nad oleks võinud selle katkise paki koos arve ja kotletistatud protsessoriga mulle tagasi saata, nüüd ole näha kas ma selle postkontorist üldse tagasi saan.Postisüsteemi jaoks on saabunud kuldaeg - kuulutada kõik pakid lihtsaadetisteks ja ei mingit vastutust.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
09.07.2014 13:29:31
|
|
|
| Tüüpiline suhtumine sellelt firmalt. Võimalik ainult Eestis.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
09.07.2014 14:04:20
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| Omniva kirjalik vastus tuli ja pakk on nende jaoks lihkiri, sest tema teekond pole nähtav(välja arvatud asjaolu, et omniva lehel on kogu teekond näha) ja pakk sai vigastusi enne eestisse jõudmist ja ei mingit kompensatsiooni.Midagi sellist võis oodata, kõik firmad on ju kliendisõbrad reklaamidel ja plakatitel, tegelik elu on midagi muud.Nad oleks võinud selle katkise paki koos arve ja kotletistatud protsessoriga mulle tagasi saata, nüüd ole näha kas ma selle postkontorist üldse tagasi saan.Postisüsteemi jaoks on saabunud kuldaeg - kuulutada kõik pakid lihtsaadetisteks ja ei mingit vastutust. |
Kui saabus eestisse vigastatult siis pidi saadetisel ka vastal märkmeleht kaasas/küljes olema. Kas oli?
See täidetakse 'maabumisel' (sinu puhul siis tõenäoliselt tollis).
Kui saadetis oli jälgitav ja märkega, et väljastada allkirja vastu siis on ta 'tähitud', kui oli lihtsalt jälgitav siis jah, EP lihtsustab enda jaoks, et seda nad allkirja vastu ei väljasta (siinkohal tuleb mängu juba rahvusvaheline suhtlus).
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
09.07.2014 14:05:16
|
|
|
| Vot kas tähitud või mitte, see on välismaalt tuleva paki puhul pisut hall teema, kuna eri riikide postiasutuste teenused ja kasutustingimused tõenäoliselt Eesti omadega üks ühele ei vasta. AGA nad oleks pidanud kohe märke tegema, et kaup kahjustatud on kui see riiki saabus. Kui nad seda ei teinud, siis peavad ka vastutama ja oma asi, kas hakkavad pärast väidetavat tegelikku süüdlast otsima ja seda tema käest tagasi nõudma või mitte. Mina küsiks selle case puhul esimesena tarbijakaitse seisukohta ja siis mõtleks kas ja mida edasi teha.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
09.07.2014 19:29:14
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| Omniva kirjalik vastus tuli ja pakk on nende jaoks lihkiri, sest tema teekond pole nähtav(välja arvatud asjaolu, et omniva lehel on kogu teekond näha) ja pakk sai vigastusi enne eestisse jõudmist ja ei mingit kompensatsiooni.Midagi sellist võis oodata, kõik firmad on ju kliendisõbrad reklaamidel ja plakatitel, tegelik elu on midagi muud.Nad oleks võinud selle katkise paki koos arve ja kotletistatud protsessoriga mulle tagasi saata, nüüd ole näha kas ma selle postkontorist üldse tagasi saan.Postisüsteemi jaoks on saabunud kuldaeg - kuulutada kõik pakid lihtsaadetisteks ja ei mingit vastutust. |
Oleks siis ainult lihtsaadetised.
Kas mina olen ainus, kellelt kysitakse "Pakk kätte saadud" reale kuupäeva ja allkirja enne, kui ollakse kusagile laoruumi pakki otsima mindud???
Kohesest allkirjast keeldumist elatakse ikka väga raskelt yle.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
09.07.2014 19:38:43
|
|
|
| wiinanina kirjutas: |
Kas mina olen ainus, kellelt kysitakse "Pakk kätte saadud" reale kuupäeva ja allkirja enne, kui ollakse kusagile laoruumi pakki otsima mindud???
Kohesest allkirjast keeldumist elatakse ikka väga raskelt yle. |
ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dev Grex
HV Guru
liitunud: 29.07.2012
|
09.07.2014 19:41:00
|
|
|
Küsimus: Kas pakki teenust kasutades, ei tohi pakk tõesti olla üle 20kg?
Kuskilt jäi nagu silma, et see oli 30kg...
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
09.07.2014 19:42:30
|
|
|
| Võib küll olla, ka üle selle.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
09.07.2014 20:22:45
|
|
|
| s1c2i3m4m5 kirjutas: |
Küsimus: Kas pakki teenust kasutades, ei tohi pakk tõesti olla üle 20kg?
Kuskilt jäi nagu silma, et see oli 30kg... |
Ma saatsin kunagi post24 32kg paki. Kohale jõudis ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
09.07.2014 20:28:31
|
|
|
| Mulle saatis on24 kunagi 80kg paki, see toodi ka kohale.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.07.2014 20:35:06
|
|
|
| taavi kirjutas: |
| wiinanina kirjutas: |
Kas mina olen ainus, kellelt kysitakse "Pakk kätte saadud" reale kuupäeva ja allkirja enne, kui ollakse kusagile laoruumi pakki otsima mindud???
Kohesest allkirjast keeldumist elatakse ikka väga raskelt yle. |
ei ole. |
see on yle Eestiline mudel.
viimane kord vaadati mind sellise näoga, et mida helli sa lammas näpid pakki, anna ennem allkiri
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
09.07.2014 20:41:28
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
viimane kord vaadati mind sellise näoga, et mida helli sa lammas näpid pakki, anna ennem allkiri  |
Ju mõtlevad, et paned pakiga plehku ja hiljem ütled, et pole saanud või ütlesid algul kellegi teise nime ja tahad pakiga plehku panna või midagi. Kõik võimalused on olemas.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
09.07.2014 20:42:31
|
|
|
| Ennem nad tahavad ju dokumenti näha.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
09.07.2014 20:51:57
|
|
|
| Bumer kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
viimane kord vaadati mind sellise näoga, et mida helli sa lammas näpid pakki, anna ennem allkiri  |
Ju mõtlevad, et paned pakiga plehku ja hiljem ütled, et pole saanud või ütlesid algul kellegi teise nime ja tahad pakiga plehku panna või midagi. Kõik võimalused on olemas. |
Asi on tõenäoliselt palju lihtsam - tädid lihtsalt teavad, et nii on see alati olnud ja peab ka tulevikus olema.
Spoiler 
Korraldati kord katse, kus kõrgesse ruumi pandi kinni seitse ahvi. Keset lage oli riputatud kimp banaane ja nende alla treppredel. Teatud kõrgusest alates aktiveerisid trepiastmed aga lüliti, nii et kui mõni ahvidest püüdis üles ronida, pritsiti terve tuba üle jääkülma veega.
Ahvid said peagi aru, et parem on redel ja banaanid rahule jätta ja hakkasid muude asjadega tegelema. Nüüd aga viidi üks ahvidest minema ja tema asemele toodi uus. Uustulnukas märkas kohe banaane ja tahtis neile järele minna. Teised ahvid tirisid ta redelist eemale ja klohmisid natuke, nii et uus AHV sai ka aru, et targem on banaane mitte puutuda.
Nüüd vahetati välja keegi teine. Järgmise ahviga läks samamoodi: tuli, nägi banaane, sai tappa. Tähelepanuväärne on aga see, et kõige rohkem klobis viimast ahvi eelmine uustulnukas, kes polnud üldse veega pritsida saanud!!
Nõnda vahetati järk-järgult välja kõik ahvid, kuni esialgsest seitsmest polnud enam kedagi järel. Keegi ei teadnud külmast veest midagi (pealegi oli see juba ammu välja lülitatud), aga kõik teadsid, et banaane ei tohi võtta ja kõigile uutele tehti see ka kohe selgeks.
Sellisel viisil kujunevadki välja organisatsioonikultuurid
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
09.07.2014 21:01:51
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Ennem nad tahavad ju dokumenti näha. |
Näitan igasugu dokusid kirjutan r66muga k6igisse lahtritesse nimesid ja numbreid.
Välja arvatud siis, kui kysitakse allkirja selle kohta mida toimunud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
09.07.2014 21:04:02
|
|
|
Aa, ei sain valesti aru enne.
Viljandis küll minnakse pakki tooma. Enne prindivad selle lehe välja ja siis toovad paki ära. Nii et pmst on võimalik pakki näha. Ei ole küll siin midagi sellist, et ootavad, kuni see leht täidetud ning alles siis toovad.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.07.2014 21:06:37
|
|
|
| wiinanina kirjutas: |
| Siim159 kirjutas: |
| Ennem nad tahavad ju dokumenti näha. |
Näitan igasugu dokusid kirjutan r66muga k6igisse lahtritesse nimesid ja numbreid.
Välja arvatud siis, kui kysitakse allkirja selle kohta mida toimunud. |
seda loomulikult
kui pakile järele minek, siis paberil pole allkirja, nimelt. sest need rabavad selle ära ja tagasi ei anna
aga kui ytled, et tahaks pakki ennem näha, siis turtsuvalt toovad ära , siis alles annad allkirja
kui koju tuuakse, siis asi on palju lihtsam. probleem yldjuhul ongi postkontiris
| tsitaat: |
Ei ole küll siin midagi sellist, et ootavad, kuni see leht täidetud ning alles siis toovad.
|
tunne oma õigusi, allkirjaga oled paki vastu võtnud, isegi seda nägemata, pretensioone vastu ei võeta
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
09.07.2014 21:42:45
|
|
|
| wiinanina kirjutas: |
Kas mina olen ainus, kellelt kysitakse "Pakk kätte saadud" reale kuupäeva ja allkirja enne, kui ollakse kusagile laoruumi pakki otsima mindud???
Kohesest allkirjast keeldumist elatakse ikka väga raskelt yle. |
Pallastis ei ole siiani veel probleemi olnud. Esimese asjana minnakse ja otsitakse pakk üles ja alles siis läheb paberite täitmiseks.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
10.07.2014 11:32:59
|
|
|
Jälle häda majas, ei jõuta infoliini teenindada.
http://tarbija24.postimees.ee/2852193/lugeja-kusib-kas-omniva-infoliin-uldse-tootab
Nagu ikka, tegeldakse anaalstomatoloogiaga.
Tulemuslikum oleks töö korraldada selliselt, et probleeme, mida infoliin lahendama peaks, vähem oleks.
Näitena kasvõi eelpool mainitud postkontorite lahtioleku teema.
Seda pole aga pealkirjas mainitud firma lipsud vist veel läbi hammustanud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
10.07.2014 11:52:37
|
|
|
Alates eilsest.
https://play.google.com/store/apps/details?id=ee.post.android&hl=en
Paki teekonda saad jälgida ka nutitelefonis!
Lae alla rakendus ja saad mugavalt jälgida enda saadetise teekonda. Paki, tähtkirja või kullersaadetise teekonna jälgimiseks pead teadma saadetise registreerimisnumbrit.
Samuti leiad nüüd lihtsalt endale lähima Omniva pakiautomaadi, vajaliku sihtnumbri ja saad infot Eesti Posti postkontorite asukohtade ning lahtiolekuaegade kohta.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.07.2014 11:54:03
|
|
|
| tsitaat: |
Kõnede arvu kasvu peamiseks põhjuseks on tõsiasi, et inimesed on järjest rohkem avastanud enda jaoks e-kaubanduse ning kasutavad seetõttu ka järjest enam Omniva teenuseid |
Vabandage väga, aga milleks mul vaja postkontorisse helistada, kui ma ostan e-poest ja kõik laabub korrektselt.
Lihtsalt kaebusi ja pretensioone on hakanud järjest rohkem tulema, krd ahvid
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
10.07.2014 12:25:32
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
Alates eilsest.
https://play.google.com/store/apps/details?id=ee.post.android&hl=en
Paki teekonda saad jälgida ka nutitelefonis!
Lae alla rakendus ja saad mugavalt jälgida enda saadetise teekonda. Paki, tähtkirja või kullersaadetise teekonna jälgimiseks pead teadma saadetise registreerimisnumbrit.
Samuti leiad nüüd lihtsalt endale lähima Omniva pakiautomaadi, vajaliku sihtnumbri ja saad infot Eesti Posti postkontorite asukohtade ning lahtiolekuaegade kohta. |
vana eesti posti rakendus on lihtsalt uue logoga.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
10.07.2014 12:40:32
|
|
|
suht savi mis on, abi on kiirem ja rohkem kui telefonist
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
10.07.2014 18:33:27
|
|
|
| Ei tea mida nad teinud on, aga kaart laeb lõputult kaua ikka. Allikas peaks justkui sama Google Maps olema, aga no mitte ei lae sama kiirelt. Ootasin minut aega ja ikka ei miskit.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
10.07.2014 21:28:28
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Ei tea mida nad teinud on, aga kaart laeb lõputult kaua ikka. Allikas peaks justkui sama Google Maps olema, aga no mitte ei lae sama kiirelt. Ootasin minut aega ja ikka ei miskit. |
Mul laadis küll.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
14.07.2014 19:02:20
|
|
|
Täna kell 10-00 näitab omniva saadetise otsing, et usa müüja asenduspakk on mulle postkasti üleantud, kell 14-27 täna on kusjuures tehtud üleandmise katse... ei tea mis üllatus seekord ootab, negatiivses ajas töötavad seal.Pool aastat tagasi tegin avalduse postkontoris, et pakid tuleks vaid postkontorisse, ei mingit muutust.
Tore süsteem.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
14.07.2014 21:53:23
|
|
|
Üleandmine kullerile 14.07.2014 11:18 Tartu postivahetuspunkt
Väljastamise katse 14.07.2014 11:10 Tartu postivahetuspunkt
Vaat, kus nüüd asjad käivad. Enne on katse ja siis saab paki kuller
Tegelikkus oli aga selline, et helistati, et mis postkontorisse ma pakki tahan.
Miks ei võiks paki teekond siis korrektne ka näida? Miks neid vahepealseid lollusi üldse sinna pannakse.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
14.07.2014 21:54:41
|
|
|
| miks nad sulle helistavad?
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
14.07.2014 21:59:14
|
|
|
| Mulle on ka helistatud, kas oled mingil kellaajal kodus ja kui pole, siis saadetakse pakk postkontorisse. Trackingusse tekivad sarnased kummalised read väljastamiskatse kohta.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.08.2013
|
15.07.2014 10:18:25
|
|
|
Kaua pakk Riga, Latviast Eesti tavaliselt tuleb ?
Oskab keegi öelda ?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
16.07.2014 09:18:15
|
|
|
1-2 päeva
Edit:
| tsitaat: |
| 15.07.2014 10:30 Saaja ei olnud kättesaadav Hoiule jäetud, teade saajale |
Nagu tavaliselt, tegevus, mida pole tehtud. Enam tõesti ei tea, keda peksta selle vale peale.
Ja mismoodi selles Omniva uuendatud Androidi äpis träkingut uuendada saab? Varasemal oli refresh "nupp" selle jaoks. Uuel äpil seda pole. Selle arvates on mul pakk siiamaani Hiinas alles.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
16.07.2014 15:51:45
|
|
|
| Omniva lehel ei olegi enam seda online klienditeenindust või?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.08.2013
|
17.07.2014 12:50:01
|
|
|
Huvitav, mis asi see väljastamise katse veel on ?
Üleandmine kullerile 17.07.2014 12:00 Lasnamäe kandekeskus
Väljastamise katse 17.07.2014 11:56 Lasnamäe kandekeskus
Üleandmine kullerile 17.07.2014 08:04 Lasnamäe kandekeskus
Saabumine 17.07.2014 07:30 Lasnamäe kandekeskus
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
17.07.2014 12:52:04
|
|
|
Ma just tahtsin hakata kirjutama, et nagunii kohe tuleb sinna teade, et üleandmine ebaõnnestus ja pakk lähe postkontorisse.
Tüüpiline selle firma poolt...
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.08.2013
|
17.07.2014 13:29:30
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
Ma just tahtsin hakata kirjutama, et nagunii kohe tuleb sinna teade, et üleandmine ebaõnnestus ja pakk lähe postkontorisse.
Tüüpiline selle firma poolt... |
Päris naljakas ikka
Nüüd väljastasid kullerile uuesti ehk siis toovad täna ikka ära
Kuupäev Ebaõnnestumise põhjus Meede Märkus
17.07.2014 11:56 Saaja ei olnud kättesaadav Hoiule jäetud, teade saajale
normaalsed tegelased koos ikka, oleks siis keegi uksetaga ka käinud, olen haige ja terve päev kodus olnud
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
17.07.2014 13:30:48
|
|
|
| On neil veel üldse see kulleriteenus olemas? Selline tunne, et enam ükski kuller ukse taga ei käi.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.08.2013
|
17.07.2014 13:33:57
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| On neil veel üldse see kulleriteenus olemas? Selline tunne, et enam ükski kuller ukse taga ei käi. |
On ikka, kõik tähitud pakid tuuakse uksetaha. Vähemalt peaksid.
Paar nädalat tagasi tõid paki ilusti koju ja see oli Laupäeval
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
17.07.2014 13:36:34
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| On neil veel üldse see kulleriteenus olemas? Selline tunne, et enam ükski kuller ukse taga ei käi. |
kulleriks ju postiljon nagu sekretär on kommunikatsioonidirektor.
Mul ikka käivad külas, nii tapal kui rakveres
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.08.2013
|
17.07.2014 15:28:34
|
|
|
Aga toodi ikka ära pakk
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
17.07.2014 16:53:46
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| On neil veel üldse see kulleriteenus olemas? Selline tunne, et enam ükski kuller ukse taga ei käi. |
Kullerteenus on ikka olemas, kuid seda osutavad kullerid, mitte postiljonid.
Ehk siis ei maksa oodata maksikirjade puhul samasugust lähenemist nagu pakkide puhul. Ja üleüldse liigub ka Omniva selles suunas nagu muu maailm - maksikirjad lähevad otse postkontortisse või pakiautomaati. Postiljonil on muud tööülesanded. Kui tahad kullerteenust, siis tellidki kulleri. Seal on hoopis teised standardid.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
17.07.2014 16:59:57
|
|
|
Vot seda automaati minemist ootan ma väga.
Kui number peal, siis automaati. Kui mitte, siis lipkas koju.
Võiks seda juba ammu teha, ei tea mis probleemid neil sellega on.
Isegi kui number vale, siis nädal hiljem võtku ära ja saatku paberiga kutse.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
17.07.2014 17:07:34
|
|
|
Neil automaadid täis ju. Hakkavad panema veel automaadi kõrvale muidu neid pakke siis.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
germo123
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2010
|
17.07.2014 17:07:43
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Vot seda automaati minemist ootan ma väga.
Kui number peal, siis automaati. Kui mitte, siis lipkas koju.
Võiks seda juba ammu teha, ei tea mis probleemid neil sellega on.
Isegi kui number vale, siis nädal hiljem võtku ära ja saatku paberiga kutse. |
ei tea jah, väga mugav oleks. ootan huviga.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|