Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 145, 146, 147  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2014 21:16:40 vasta tsitaadiga

Päeval on avatud ja õhtul on suletud
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 07.07.2014 21:38:44 vasta tsitaadiga

Mis kell algab õhtu Omniva ajasüsteemis?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2014 21:44:55 vasta tsitaadiga

Ilmselt olenevalt kontorist.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2014 21:50:12 vasta tsitaadiga

Siis kui onavia ütleb. Olenevalt piirkonnast ja postkontorist tööpäevadel kell 14-19, mõnes kohas pole postkontor üldse iga päev lahti.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2014 11:48:40 vasta tsitaadiga

http://tarbija24.postimees.ee/2850303/lugeja-kusib-kuidas-leida-omniva-kodulehelt-postkontorite-lahtiolekuaegu
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2014 13:53:41 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
http://tarbija24.postimees.ee/2850303/lugeja-kusib-kuidas-leida-omniva-kodulehelt-postkontorite-lahtiolekuaegu

Eks tagumiku kaudu saaks ka ehk pimesoole oppi teha
tsitaat:
Klienditeeninduskeskuses töötavad professionaalsed töötajad, kes oskavad kiiresti vastata erinevatele esitatud küsimustele. Kui küsimus on kohalikku laadi, saab telefoniteenindaja võtta ühendust postkontori töötajaga ning vastust vajadusel täpsustada
haha, hea naljavend icon_lol.gif
Kohalik number salvestage moblasse, kui vaja postiljone sõimata, siis see üldnumber on kasutu. Lisaks üldnumbrilt ootan vastust juba paar kuud, pidid kohe tagasi helistama

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.07.2014 20:07:00 vasta tsitaadiga

Teema pealkirja muutes suutsin seda haiget nime lausa 3 korda valesti kirjutada icon_biggrin.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 09.07.2014 13:27:02 vasta tsitaadiga

Omniva kirjalik vastus tuli ja pakk on nende jaoks lihkiri, sest tema teekond pole nähtav(välja arvatud asjaolu, et omniva lehel on kogu teekond näha) ja pakk sai vigastusi enne eestisse jõudmist ja ei mingit kompensatsiooni.Midagi sellist võis oodata, kõik firmad on ju kliendisõbrad reklaamidel ja plakatitel, tegelik elu on midagi muud.Nad oleks võinud selle katkise paki koos arve ja kotletistatud protsessoriga mulle tagasi saata, nüüd ole näha kas ma selle postkontorist üldse tagasi saan.Postisüsteemi jaoks on saabunud kuldaeg - kuulutada kõik pakid lihtsaadetisteks ja ei mingit vastutust.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2014 13:29:31 vasta tsitaadiga

Tüüpiline suhtumine sellelt firmalt. Võimalik ainult Eestis.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 09.07.2014 14:04:20 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Omniva kirjalik vastus tuli ja pakk on nende jaoks lihkiri, sest tema teekond pole nähtav(välja arvatud asjaolu, et omniva lehel on kogu teekond näha) ja pakk sai vigastusi enne eestisse jõudmist ja ei mingit kompensatsiooni.Midagi sellist võis oodata, kõik firmad on ju kliendisõbrad reklaamidel ja plakatitel, tegelik elu on midagi muud.Nad oleks võinud selle katkise paki koos arve ja kotletistatud protsessoriga mulle tagasi saata, nüüd ole näha kas ma selle postkontorist üldse tagasi saan.Postisüsteemi jaoks on saabunud kuldaeg - kuulutada kõik pakid lihtsaadetisteks ja ei mingit vastutust.

Kui saabus eestisse vigastatult siis pidi saadetisel ka vastal märkmeleht kaasas/küljes olema. Kas oli?
See täidetakse 'maabumisel' (sinu puhul siis tõenäoliselt tollis).

Kui saadetis oli jälgitav ja märkega, et väljastada allkirja vastu siis on ta 'tähitud', kui oli lihtsalt jälgitav siis jah, EP lihtsustab enda jaoks, et seda nad allkirja vastu ei väljasta (siinkohal tuleb mängu juba rahvusvaheline suhtlus).
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2014 14:05:16 vasta tsitaadiga

Vot kas tähitud või mitte, see on välismaalt tuleva paki puhul pisut hall teema, kuna eri riikide postiasutuste teenused ja kasutustingimused tõenäoliselt Eesti omadega üks ühele ei vasta. AGA nad oleks pidanud kohe märke tegema, et kaup kahjustatud on kui see riiki saabus. Kui nad seda ei teinud, siis peavad ka vastutama ja oma asi, kas hakkavad pärast väidetavat tegelikku süüdlast otsima ja seda tema käest tagasi nõudma või mitte. Mina küsiks selle case puhul esimesena tarbijakaitse seisukohta ja siis mõtleks kas ja mida edasi teha.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 09.07.2014 19:29:14 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Omniva kirjalik vastus tuli ja pakk on nende jaoks lihkiri, sest tema teekond pole nähtav(välja arvatud asjaolu, et omniva lehel on kogu teekond näha) ja pakk sai vigastusi enne eestisse jõudmist ja ei mingit kompensatsiooni.Midagi sellist võis oodata, kõik firmad on ju kliendisõbrad reklaamidel ja plakatitel, tegelik elu on midagi muud.Nad oleks võinud selle katkise paki koos arve ja kotletistatud protsessoriga mulle tagasi saata, nüüd ole näha kas ma selle postkontorist üldse tagasi saan.Postisüsteemi jaoks on saabunud kuldaeg - kuulutada kõik pakid lihtsaadetisteks ja ei mingit vastutust.



Oleks siis ainult lihtsaadetised.
Kas mina olen ainus, kellelt kysitakse "Pakk kätte saadud" reale kuupäeva ja allkirja enne, kui ollakse kusagile laoruumi pakki otsima mindud???
Kohesest allkirjast keeldumist elatakse ikka väga raskelt yle.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2014 19:38:43 vasta tsitaadiga

wiinanina kirjutas:

Kas mina olen ainus, kellelt kysitakse "Pakk kätte saadud" reale kuupäeva ja allkirja enne, kui ollakse kusagile laoruumi pakki otsima mindud???
Kohesest allkirjast keeldumist elatakse ikka väga raskelt yle.


ei ole.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2014 19:41:00 vasta tsitaadiga

Küsimus: Kas pakki teenust kasutades, ei tohi pakk tõesti olla üle 20kg?
Kuskilt jäi nagu silma, et see oli 30kg...
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2014 19:42:30 vasta tsitaadiga

Võib küll olla, ka üle selle.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2014 20:22:45 vasta tsitaadiga

s1c2i3m4m5 kirjutas:
Küsimus: Kas pakki teenust kasutades, ei tohi pakk tõesti olla üle 20kg?
Kuskilt jäi nagu silma, et see oli 30kg...

Ma saatsin kunagi post24 32kg paki. Kohale jõudis ilusti.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2014 20:28:31 vasta tsitaadiga

Mulle saatis on24 kunagi 80kg paki, see toodi ka kohale.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2014 20:35:06 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
wiinanina kirjutas:

Kas mina olen ainus, kellelt kysitakse "Pakk kätte saadud" reale kuupäeva ja allkirja enne, kui ollakse kusagile laoruumi pakki otsima mindud???
Kohesest allkirjast keeldumist elatakse ikka väga raskelt yle.


ei ole.

see on yle Eestiline mudel.
viimane kord vaadati mind sellise näoga, et mida helli sa lammas näpid pakki, anna ennem allkiri thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 09.07.2014 20:41:28 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

viimane kord vaadati mind sellise näoga, et mida helli sa lammas näpid pakki, anna ennem allkiri thumbs_up.gif


Ju mõtlevad, et paned pakiga plehku ja hiljem ütled, et pole saanud või ütlesid algul kellegi teise nime ja tahad pakiga plehku panna või midagi. Kõik võimalused on olemas.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2014 20:42:31 vasta tsitaadiga

Ennem nad tahavad ju dokumenti näha.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2014 20:51:57 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

viimane kord vaadati mind sellise näoga, et mida helli sa lammas näpid pakki, anna ennem allkiri thumbs_up.gif


Ju mõtlevad, et paned pakiga plehku ja hiljem ütled, et pole saanud või ütlesid algul kellegi teise nime ja tahad pakiga plehku panna või midagi. Kõik võimalused on olemas.


Asi on tõenäoliselt palju lihtsam - tädid lihtsalt teavad, et nii on see alati olnud ja peab ka tulevikus olema.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 09.07.2014 21:01:51 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Ennem nad tahavad ju dokumenti näha.


Näitan igasugu dokusid kirjutan r66muga k6igisse lahtritesse nimesid ja numbreid.
Välja arvatud siis, kui kysitakse allkirja selle kohta mida toimunud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2014 21:04:02 vasta tsitaadiga

Aa, ei sain valesti aru enne.
Viljandis küll minnakse pakki tooma. Enne prindivad selle lehe välja ja siis toovad paki ära. Nii et pmst on võimalik pakki näha. Ei ole küll siin midagi sellist, et ootavad, kuni see leht täidetud ning alles siis toovad.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2014 21:06:37 vasta tsitaadiga

wiinanina kirjutas:
Siim159 kirjutas:
Ennem nad tahavad ju dokumenti näha.


Näitan igasugu dokusid kirjutan r66muga k6igisse lahtritesse nimesid ja numbreid.
Välja arvatud siis, kui kysitakse allkirja selle kohta mida toimunud.

seda loomulikult
kui pakile järele minek, siis paberil pole allkirja, nimelt. sest need rabavad selle ära ja tagasi ei anna icon_biggrin.gif
aga kui ytled, et tahaks pakki ennem näha, siis turtsuvalt toovad ära , siis alles annad allkirja
kui koju tuuakse, siis asi on palju lihtsam. probleem yldjuhul ongi postkontiris
tsitaat:

Ei ole küll siin midagi sellist, et ootavad, kuni see leht täidetud ning alles siis toovad.

tunne oma õigusi, allkirjaga oled paki vastu võtnud, isegi seda nägemata, pretensioone vastu ei võeta

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 09.07.2014 21:42:45 vasta tsitaadiga

wiinanina kirjutas:
Kas mina olen ainus, kellelt kysitakse "Pakk kätte saadud" reale kuupäeva ja allkirja enne, kui ollakse kusagile laoruumi pakki otsima mindud???
Kohesest allkirjast keeldumist elatakse ikka väga raskelt yle.
Pallastis ei ole siiani veel probleemi olnud. Esimese asjana minnakse ja otsitakse pakk üles ja alles siis läheb paberite täitmiseks.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2014 11:32:59 vasta tsitaadiga

Jälle häda majas, ei jõuta infoliini teenindada.
http://tarbija24.postimees.ee/2852193/lugeja-kusib-kas-omniva-infoliin-uldse-tootab

Nagu ikka, tegeldakse anaalstomatoloogiaga. icon_evil.gif
Tulemuslikum oleks töö korraldada selliselt, et probleeme, mida infoliin lahendama peaks, vähem oleks.
Näitena kasvõi eelpool mainitud postkontorite lahtioleku teema.
Seda pole aga pealkirjas mainitud firma lipsud vist veel läbi hammustanud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2014 11:52:37 vasta tsitaadiga

Alates eilsest.

https://play.google.com/store/apps/details?id=ee.post.android&hl=en

Paki teekonda saad jälgida ka nutitelefonis!

Lae alla rakendus ja saad mugavalt jälgida enda saadetise teekonda. Paki, tähtkirja või kullersaadetise teekonna jälgimiseks pead teadma saadetise registreerimisnumbrit.
Samuti leiad nüüd lihtsalt endale lähima Omniva pakiautomaadi, vajaliku sihtnumbri ja saad infot Eesti Posti postkontorite asukohtade ning lahtiolekuaegade kohta.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2014 11:54:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kõnede arvu kasvu peamiseks põhjuseks on tõsiasi, et inimesed on järjest rohkem avastanud enda jaoks e-kaubanduse ning kasutavad seetõttu ka järjest enam Omniva teenuseid


Vabandage väga, aga milleks mul vaja postkontorisse helistada, kui ma ostan e-poest ja kõik laabub korrektselt.
Lihtsalt kaebusi ja pretensioone on hakanud järjest rohkem tulema, krd ahvid icon_mad.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2014 12:25:32 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Alates eilsest.

https://play.google.com/store/apps/details?id=ee.post.android&hl=en

Paki teekonda saad jälgida ka nutitelefonis!

Lae alla rakendus ja saad mugavalt jälgida enda saadetise teekonda. Paki, tähtkirja või kullersaadetise teekonna jälgimiseks pead teadma saadetise registreerimisnumbrit.
Samuti leiad nüüd lihtsalt endale lähima Omniva pakiautomaadi, vajaliku sihtnumbri ja saad infot Eesti Posti postkontorite asukohtade ning lahtiolekuaegade kohta.


vana eesti posti rakendus on lihtsalt uue logoga.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2014 12:40:32 vasta tsitaadiga

suht savi mis on, abi on kiirem ja rohkem kui telefonist thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.07.2014 18:33:27 vasta tsitaadiga

Ei tea mida nad teinud on, aga kaart laeb lõputult kaua ikka. Allikas peaks justkui sama Google Maps olema, aga no mitte ei lae sama kiirelt. Ootasin minut aega ja ikka ei miskit.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 10.07.2014 21:28:28 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Ei tea mida nad teinud on, aga kaart laeb lõputult kaua ikka. Allikas peaks justkui sama Google Maps olema, aga no mitte ei lae sama kiirelt. Ootasin minut aega ja ikka ei miskit.


Mul laadis küll.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 14.07.2014 19:02:20 vasta tsitaadiga

Täna kell 10-00 näitab omniva saadetise otsing, et usa müüja asenduspakk on mulle postkasti üleantud, kell 14-27 täna on kusjuures tehtud üleandmise katse... ei tea mis üllatus seekord ootab, negatiivses ajas töötavad seal.Pool aastat tagasi tegin avalduse postkontoris, et pakid tuleks vaid postkontorisse, ei mingit muutust.
Tore süsteem.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 14.07.2014 21:53:23 vasta tsitaadiga

Üleandmine kullerile 14.07.2014 11:18 Tartu postivahetuspunkt
Väljastamise katse 14.07.2014 11:10 Tartu postivahetuspunkt

Vaat, kus nüüd asjad käivad. Enne on katse ja siis saab paki kuller icon_biggrin.gif

Tegelikkus oli aga selline, et helistati, et mis postkontorisse ma pakki tahan.
Miks ei võiks paki teekond siis korrektne ka näida? Miks neid vahepealseid lollusi üldse sinna pannakse.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2014 21:54:41 vasta tsitaadiga

miks nad sulle helistavad?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2014 21:59:14 vasta tsitaadiga

Mulle on ka helistatud, kas oled mingil kellaajal kodus ja kui pole, siis saadetakse pakk postkontorisse. Trackingusse tekivad sarnased kummalised read väljastamiskatse kohta.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 15.07.2014 10:18:25 vasta tsitaadiga

Kaua pakk Riga, Latviast Eesti tavaliselt tuleb ?
Oskab keegi öelda ?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.07.2014 09:18:15 vasta tsitaadiga

1-2 päeva

Edit:
tsitaat:
15.07.2014 10:30 Saaja ei olnud kättesaadav Hoiule jäetud, teade saajale


Nagu tavaliselt, tegevus, mida pole tehtud. Enam tõesti ei tea, keda peksta selle vale peale.


Ja mismoodi selles Omniva uuendatud Androidi äpis träkingut uuendada saab? Varasemal oli refresh "nupp" selle jaoks. Uuel äpil seda pole. Selle arvates on mul pakk siiamaani Hiinas alles.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2014 15:51:45 vasta tsitaadiga

Omniva lehel ei olegi enam seda online klienditeenindust või?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 17.07.2014 12:50:01 vasta tsitaadiga

Huvitav, mis asi see väljastamise katse veel on icon_biggrin.gif ?
Üleandmine kullerile 17.07.2014 12:00 Lasnamäe kandekeskus
Väljastamise katse 17.07.2014 11:56 Lasnamäe kandekeskus
Üleandmine kullerile 17.07.2014 08:04 Lasnamäe kandekeskus
Saabumine 17.07.2014 07:30 Lasnamäe kandekeskus
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2014 12:52:04 vasta tsitaadiga

Ma just tahtsin hakata kirjutama, et nagunii kohe tuleb sinna teade, et üleandmine ebaõnnestus ja pakk lähe postkontorisse. icon_lol.gif
Tüüpiline selle firma poolt...
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 17.07.2014 13:29:30 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Ma just tahtsin hakata kirjutama, et nagunii kohe tuleb sinna teade, et üleandmine ebaõnnestus ja pakk lähe postkontorisse. icon_lol.gif
Tüüpiline selle firma poolt...

Päris naljakas ikka icon_lol.gif
Nüüd väljastasid kullerile uuesti ehk siis toovad täna ikka ära icon_lol.gif

Kuupäev Ebaõnnestumise põhjus Meede Märkus
17.07.2014 11:56 Saaja ei olnud kättesaadav Hoiule jäetud, teade saajale

icon_biggrin.gif normaalsed tegelased koos ikka, oleks siis keegi uksetaga ka käinud, olen haige ja terve päev kodus olnud icon_lol.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2014 13:30:48 vasta tsitaadiga

On neil veel üldse see kulleriteenus olemas? Selline tunne, et enam ükski kuller ukse taga ei käi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 17.07.2014 13:33:57 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
On neil veel üldse see kulleriteenus olemas? Selline tunne, et enam ükski kuller ukse taga ei käi.

On ikka, kõik tähitud pakid tuuakse uksetaha. Vähemalt peaksid.
Paar nädalat tagasi tõid paki ilusti koju ja see oli Laupäeval thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2014 13:36:34 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
On neil veel üldse see kulleriteenus olemas? Selline tunne, et enam ükski kuller ukse taga ei käi.
kulleriks ju postiljon nagu sekretär on kommunikatsioonidirektor.
Mul ikka käivad külas, nii tapal kui rakveres

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 17.07.2014 15:28:34 vasta tsitaadiga

Aga toodi ikka ära pakk thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 17.07.2014 16:53:46 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
On neil veel üldse see kulleriteenus olemas? Selline tunne, et enam ükski kuller ukse taga ei käi.

Kullerteenus on ikka olemas, kuid seda osutavad kullerid, mitte postiljonid.

Ehk siis ei maksa oodata maksikirjade puhul samasugust lähenemist nagu pakkide puhul. Ja üleüldse liigub ka Omniva selles suunas nagu muu maailm - maksikirjad lähevad otse postkontortisse või pakiautomaati. Postiljonil on muud tööülesanded. Kui tahad kullerteenust, siis tellidki kulleri. Seal on hoopis teised standardid.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2014 16:59:57 vasta tsitaadiga

Vot seda automaati minemist ootan ma väga.
Kui number peal, siis automaati. Kui mitte, siis lipkas koju.
Võiks seda juba ammu teha, ei tea mis probleemid neil sellega on.
Isegi kui number vale, siis nädal hiljem võtku ära ja saatku paberiga kutse.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2014 17:07:34 vasta tsitaadiga

Neil automaadid täis ju. Hakkavad panema veel automaadi kõrvale muidu neid pakke siis. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
germo123
HV kasutaja
germo123

liitunud: 26.09.2010




sõnum 17.07.2014 17:07:43 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Vot seda automaati minemist ootan ma väga.
Kui number peal, siis automaati. Kui mitte, siis lipkas koju.
Võiks seda juba ammu teha, ei tea mis probleemid neil sellega on.
Isegi kui number vale, siis nädal hiljem võtku ära ja saatku paberiga kutse.


ei tea jah, väga mugav oleks. ootan huviga.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 145, 146, 147  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.