|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
14.05.2014 09:55:50
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Kas Arvutitark on mingi kampaania teinud või on see püsiv muudatus - eile alla 100-eurost tellimust vormistades oli nii DPD kui ka SmartPost tasuta  |
Avalehel hetkel reklaam neil: Ainult maikuus üle 50€ tellimuste tarne Eesti piires tasuta (smartpost, dpd).
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
06.06.2014 13:28:23
|
|
|
Küsimus tellimuse staatuse kohta. Kui on kirjas "Kaup jõuab esindusse eeldatavalt 05.06.2014 17:00", kas siis seda mingi hetk muudetakse ka, millal järgmine eeldatav aeg oleks? Staatus on siiani veel "Tellitud"
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
06.06.2014 13:30:29
|
|
|
| Enda kogemuste põhjal võin öelda, et mul ei ole muudetud. Kui tahad pärida, kaugel kaup on vms, siis võid helistada või meili saata. Meilile vastati mulle suhteliselt kiiresti tööpäeval.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
06.06.2014 15:04:44
|
|
|
Telefon haarati küll kiirelt . Aga njah, niipalju siis sai targemaks, et minu kraam ikkagi veel kohal pole ja pole ka täna saabumas ja ei tea, miks minu kraami pole neile saadetud. Enne järgmist nädalat pole lootustki :/
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oracle
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003
|
06.06.2014 18:11:41
|
|
|
Pagan, miks 750Ti kaardiga seda ei saa!
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutitark
HV vaatleja

liitunud: 15.07.2013
|
06.06.2014 20:08:06
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Küsimus tellimuse staatuse kohta. Kui on kirjas "Kaup jõuab esindusse eeldatavalt 05.06.2014 17:00", kas siis seda mingi hetk muudetakse ka, millal järgmine eeldatav aeg oleks? Staatus on siiani veel "Tellitud" |
tere! saada mulle palun PSiga tellimuse number, saan rohkem infot anda.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
07.06.2014 01:10:44
|
|
|
| arvutitark kirjutas: |
| Dijital kirjutas: |
| Küsimus tellimuse staatuse kohta. Kui on kirjas "Kaup jõuab esindusse eeldatavalt 05.06.2014 17:00", kas siis seda mingi hetk muudetakse ka, millal järgmine eeldatav aeg oleks? Staatus on siiani veel "Tellitud" |
tere! saada mulle palun PSiga tellimuse number, saan rohkem infot anda. |
Tänud pakkumast, õhtul tuli juba meil, et kaup on kohale jõudnud
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutitark
HV vaatleja

liitunud: 15.07.2013
|
07.06.2014 06:39:12
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| arvutitark kirjutas: |
| Dijital kirjutas: |
| Küsimus tellimuse staatuse kohta. Kui on kirjas "Kaup jõuab esindusse eeldatavalt 05.06.2014 17:00", kas siis seda mingi hetk muudetakse ka, millal järgmine eeldatav aeg oleks? Staatus on siiani veel "Tellitud" |
tere! saada mulle palun PSiga tellimuse number, saan rohkem infot anda. |
Tänud pakkumast, õhtul tuli juba meil, et kaup on kohale jõudnud  |
neljapäeval oli DPDl mingi kala ja kaup Poolast ja Lätist ei jõudnud kohale õigel ajal.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjmrc
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2009
|
07.06.2014 19:39:19
|
|
|
| Hetkel endal ainult positiivsed kogemused olnud seoses Arvutitargaga.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stalker
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2002
|
08.06.2014 07:45:06
|
|
|
Jälle üks ost tehtud AT-st, Magistrali tiim on alati asjalik olnud vähemalt minu kogemusel
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
10.06.2014 19:30:19
|
|
|
Viisin mingi aeg videokaardi garantiisse, sest esines artifakte. Teostatud testidega neid ei avastatud, seega tagastati ja sooviti veast pilti teha kui peaks uuesti esinema. Kui ma nüüd uuesti tahan garantiisse viia, seekord piltidega, siis kuidas/kuhu ma need pildid toimetama peaks?
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
10.06.2014 19:31:29
|
|
|
| Saadad nt garantiiosakonna meilile?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahasrahla
HV kasutaja
liitunud: 19.06.2011
|
11.06.2014 15:24:40
|
|
|
| Puhtalt uudishimust, kas see ongi "Eripakkumine", kui toode on kohal?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
11.06.2014 15:32:23
|
|
|
| Võiks siis tootele viidata ka. Ning mina küll märkanud pole, et kohalolevad kõik tooted oleksid "Eripakkumise" sildiga. Ilmselt siis kas soovitakse lihtsalt seda konkreetset toodet esile tuua või siis on võrreldes teiste poodidega keskmiselt soodsam vms.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahasrahla
HV kasutaja
liitunud: 19.06.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
11.06.2014 15:40:19
|
|
|
| Ainult hiir on seal, millel ei ole soodushinda, kuid see on äsja saabunud/uus hiir nagu aru saan. Teistel sealsetel on soodushinnad (kas võrreldes teiste poodidega ka soodsam, see juba teine asi). Nii et on pmst "põhjusega" täitsa ju.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahasrahla
HV kasutaja
liitunud: 19.06.2011
|
12.06.2014 12:29:48
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Ainult hiir on seal, millel ei ole soodushinda, kuid see on äsja saabunud/uus hiir nagu aru saan. Teistel sealsetel on soodushinnad (kas võrreldes teiste poodidega ka soodsam, see juba teine asi). Nii et on pmst "põhjusega" täitsa ju. |
... või siiski mitte, täna puhuvad juba teised tuuled.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
12.06.2014 12:34:33
|
|
|
| No eks need muidugi muutuvad seal. Soovitakse ilmselt lihtsalt neid tooteid siis esile tõsta.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
15.06.2014 12:31:25
|
|
|
Sai üht kodumasinat otsitud ja leidsin, et Arvutitark on õige koht selle soetamiseks. Sai saadetud meil, millele reageeriti kiirelt. Kuna toode oli üle ca 700€, siis sai küsitud ka liisingu võimalikkust ja ka sellele tuli väga kiire positiivne vastus. Mõtlesin päeva-kaks ja kribasin entusiastlikult ja rõõmsalt, et teeme ära. Oli vaja ainult kulleri aeg kokku leppida. Sellele järgnes kiire vastus, et toode on otsas ? NB! Tegu ei ole tootega, mida ostetakse igapäevaselt. Mõtlesin, et heakene küll, et millal uut kogust oodata oleks. Vastused muutusid napisõnaliseks ning põiklevaks. Vaatasin siis huvi pärast arvutitarga kodukale ja kui enne ei olnud tootel pilti, siis nüüd oli lausa seegi olemas ja mis kõige huvitavam - pärast minule eitavalt vastamist toote mittesaadavuse kohta oli kodukal toote hind ca 70€ suurenenud! NB! Tegu ei olnud soodustootega, vaid sellel oli eelnevalt tavahind küljes ning tarneaeg 1-2 päeva. Sellele tähelepanu pöörates ei vastatud enam mu kirjadele. Mul tekib küsimus arvutitarga usaldusväärsuses ja kliendi vastu aus olemise osas. Mil põhjusel hakati viimasel hetkel hämama, et toodet pole ning pärast viimast kirja keevitati tootele kiirelt hinnalisa !?!? Ootaksin Arvutitarga vastust. Asi on hetkel vastastikkuses aususes. Ma olin valmis selle raha arvutitargale tooma. Me räägime hetkel 700€ ja viimasel hetkel löödi nuga nö selga.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
15.06.2014 12:39:09
|
|
|
mis toode, ei tohiks nagu häbiasi öelda olla
käitumine on jah......kummaline, ehk jäi uuendamata toote hind ja nüüd väldivad, et mitte tasuta/kahjumiga myya.
samas oleks võinud ikka viisakalt vabandada, vahel juhtub
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
15.06.2014 12:40:58
|
|
|
Võimalik, et ladu, kuskohast kraam tuleb, on hinda tõstnud ning samuti variant, et seekord on hoopis teine ladu. Veebipoes ju hinnad automaatselt tulevad, lao hind 100 ja automaatselt läheb AT koefitsient otsa.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TauC
HV Guru

liitunud: 23.04.2007
|
15.06.2014 15:19:08
|
|
|
Kõige suurem probleem tundubki siin klienditeenindus olema antud hetkel, ehk oletatavalt ostja pani müüja ebamugavasse olukorda mingil põhjusel ning selle asemel, et kliendile kõik ausalt ja otse ära rääkida, jäetkase lihtsalt vastamata ja enam ei suhelda.
Enamus e-poodide kasutajaid võiks juba ka teada, et kuna reaalselt asub enamik kaubast kolmanda või isegi neljanda osapoole laos, siis mingitel juhtudel võib erinevaid muutuvaid tegureid olla ning jaemüüja info olla ebatäpne. Põhjuseks erinevad asjad, alates kõikuvatest hindadest kuni vananenud XML ja sync'i probleemideni välja, ehk reaalne hind ja laoseis tuleb alles siis välja kui jaemüüja hakkab laost tellima. Äri on äri, kahjumiga ei soovi keegi müüa.
Igaljuhul, nõua antud ebameeldivale olukorrale AT selgitust
|
|
| Kommentaarid: 328 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
15.06.2014 22:09:03
|
|
|
Oleks siis vastatud, et kahjuks ei ole hind kodulehel õige, siis ma ei oleks väga pettunud olnudki, kuid seda ei mainitud kordagi. On ka teisi e-poode, kes müüvad sama toodet suts odavamaltki, kuid kuna varasemalt arvutitargale head kogemused, siis puhtalt sellest lähtudes sai ka otsus tehtud. Küsimus on lõpuni aus olemises. Kui siin seda teemat loeb ka Arvutitarga esindaja, siis oleks meeldiv kui sõna võetaks või suhtlus personaalsemaks läheks, et saada aru, millest selline ignoreerimine ühtäkki ?
EDIT: AT võttis täna ühendust ja pakuti välja meeldiv kompromiss. Olen väga üllatunud ja saame asjaga edasi minna!
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahasrahla
HV kasutaja
liitunud: 19.06.2011
|
17.06.2014 00:29:32
|
|
|
|
Kas see pole reklaam?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
19Mart94
HV kasutaja
liitunud: 22.06.2010
|
19.06.2014 17:03:48
|
|
|
Tartu esinduse Heigo oli täna maili teel väga abivalmis ja sai ka hea tehing tehtud
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scrife
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.11.2012
|
19.06.2014 17:41:19
|
|
|
| Kas on võimalik, et arvutitarga Tartu poe juhataja lubas pea 3a vana arvitikeskusest ostetud sapphire 7970 garantiid vahendada. Sportlik huvi jutu tõesuse kohta
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
activeone
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2008
|
19.06.2014 17:47:35
|
|
|
| scrife kirjutas: |
| Kas on võimalik, et arvutitarga Tartu poe juhataja lubas pea 3a vana arvitikeskusest ostetud sapphire 7970 garantiid vahendada. Sportlik huvi jutu tõesuse kohta |
Hmm, ei tule kohe meelde, et oleks sellist asja lubanud. Arvutikeskuse garantiid me ei vahenda üldse. Oli jutt telefoni teel, meilis või käisid meil esinduses?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scrife
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.11.2012
|
19.06.2014 17:58:49
|
|
|
| activeone kirjutas: |
| scrife kirjutas: |
| Kas on võimalik, et arvutitarga Tartu poe juhataja lubas pea 3a vana arvitikeskusest ostetud sapphire 7970 garantiid vahendada. Sportlik huvi jutu tõesuse kohta |
Hmm, ei tule kohe meelde, et oleks sellist asja lubanud. Arvutikeskuse garantiid me ei vahenda üldse. Oli jutt telefoni teel, meilis või käisid meil esinduses? |
Väidetavalt käidi kohapeal ja olla lubatud järgmist "et kui tõesti AK'st ostetud, siis loomulikult vahendame garantiid".
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
activeone
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2008
|
19.06.2014 18:02:14
|
|
|
| scrife kirjutas: |
| activeone kirjutas: |
| scrife kirjutas: |
| Kas on võimalik, et arvutitarga Tartu poe juhataja lubas pea 3a vana arvitikeskusest ostetud sapphire 7970 garantiid vahendada. Sportlik huvi jutu tõesuse kohta |
Hmm, ei tule kohe meelde, et oleks sellist asja lubanud. Arvutikeskuse garantiid me ei vahenda üldse. Oli jutt telefoni teel, meilis või käisid meil esinduses? |
Väidetavalt käidi kohapeal ja olla lubatud järgmist "et kui tõesti AK'st ostetud, siis loomulikult vahendame garantiid". |
Eiei, garantiid me ei vahenda kindlasti. Me saame teha tasuta diagnostikat lauaarvutitele aga kahjuks mingi konkreetse jupiga peab pöörduma ametlikku remondiasutusse või siis otse tootja poole.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scrife
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.11.2012
|
19.06.2014 18:04:45
|
|
|
| activeone kirjutas: |
| scrife kirjutas: |
| activeone kirjutas: |
| scrife kirjutas: |
| Kas on võimalik, et arvutitarga Tartu poe juhataja lubas pea 3a vana arvitikeskusest ostetud sapphire 7970 garantiid vahendada. Sportlik huvi jutu tõesuse kohta |
Hmm, ei tule kohe meelde, et oleks sellist asja lubanud. Arvutikeskuse garantiid me ei vahenda üldse. Oli jutt telefoni teel, meilis või käisid meil esinduses? |
Väidetavalt käidi kohapeal ja olla lubatud järgmist "et kui tõesti AK'st ostetud, siis loomulikult vahendame garantiid". |
Eiei, garantiid me ei vahenda kindlasti. Me saame teha tasuta diagnostikat lauaarvutitele aga kahjuks mingi konkreetse jupiga peab pöörduma ametlikku remondiasutusse või siis otse tootja poole. |
Tänud. Mõistsin kohe alguses et isik ajab soga mulle. Tahtsin lihtsalt kindluse mõttes üle kontrollida
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeaDz
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2009
|
26.06.2014 15:47:27
|
|
|
Lihtsalt pean kiitma, täna tegin hommikul tellimuse, 15:xx oli kaup kullerile antud
Selline tegutsemine lihtsalt tõstab tuju kohe
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krooms
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2009
|
04.07.2014 16:03:28
|
|
|
Ei tea kas netist ostes kaup kallim? Tellisin BitFenix Spectre PWM Black - 120mm: 8.51 €. Poes aga 8.00€. Huvitav...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helseth
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2012
|
04.07.2014 18:10:20
|
|
|
Hinnad muutuvad koguaeg. Mõni toode saab odavamast laost otsa, kuvatakse järgmist ladu, kus on sama toode aga veidi kallimalt.
Lisaks mängivad rolli veel valuutakursid jne.
Et kõik poe toodete hinnad vastavusse viia veebis olevatega peaks klienditeenidaja 24/7 hinnasilte taguma, mitte klientidega tegelema.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
04.07.2014 19:03:24
|
|
|
Rumal jutt äkki.
Kas hinnad mitte automaatselt ladude hinnakirjadest tule.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
04.07.2014 19:10:23
|
|
|
| Veebis peakski või vähemalt mingisugune automaatne süsteem on, kuid esindustes ju mitte? Seetõttu ei saagi alati olla veebi ja esinduste hinnad samad.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahasrahla
HV kasutaja
liitunud: 19.06.2011
|
05.07.2014 00:06:05
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Veebis peakski või vähemalt mingisugune automaatne süsteem on, kuid esindustes ju mitte? Seetõttu ei saagi alati olla veebi ja esinduste hinnad samad. |
Ei saa mina aru, kuidas saab nii olla, et poes on üks hind aga internetis teine. Kas see on üldse seaduslik?
Sama hästi võiks ju meelitada kliente poodi ka reklaamlehetedega - "Kõik asjad ühe euro eest!". Poes aga on reaalsed hinnad või mida iganes.
Selline käitumine on igal juhul kliendi petmine ja mina seda ei tolereeri.
Kui ei suuda hallata üht või teist keskkonda, siis tuleb teha valik - kas see sulgeda või palgata lisatööjõudu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
05.07.2014 00:23:20
|
|
|
| Sahasrahla, on seaduslik. Ainus koht kus saab sõna võtta on kassas tekkiv hind ja riiulis olnud hind ja nende erinevus (kliendi kahjuks)
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
05.07.2014 00:30:28
|
|
|
| Sahasrahla kirjutas: |
| Kui ei suuda hallata üht või teist keskkonda, siis tuleb teha valik - kas see sulgeda või palgata lisatööjõudu. |
Isegi kaubanduskeskustes ei ole alati toodetel õiged hinnad. Küsimus ei ole haldamises kah, see on pigem süsteemi keerukus ja klientidele valikuvõimaluse andmine mitmete ladude kaubavaliku näol. Erinevad laod mõnikord kirjutavad toodete tootekoode erinevalt või lausa ongi erineva tootekoodiga regioonierinevuste tõttu ja seetõttu tekivad ühest tootest mitme hinnaga variandid. Kui sa ei oska poest kaupa osta, siis mitte pood ei pea uksi sulgema vaid sa peaksid endale abilise palkama kes sind probleemides abistab.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahasrahla
HV kasutaja
liitunud: 19.06.2011
|
05.07.2014 00:32:01
|
|
|
| Chidori kirjutas: |
| Sahasrahla kirjutas: |
| Kui ei suuda hallata üht või teist keskkonda, siis tuleb teha valik - kas see sulgeda või palgata lisatööjõudu. |
Isegi kaubanduskeskustes ei ole alati toodetel õiged hinnad. Küsimus ei ole haldamises kah, see on pigem süsteemi keerukus ja klientidele valikuvõimaluse andmine mitmete ladude kaubavaliku näol. Erinevad laod mõnikord kirjutavad toodete tootekoode erinevalt või lausa ongi erineva tootekoodiga regioonierinevuste tõttu ja seetõttu tekivad ühest tootest mitme hinnaga variandid. Kui sa ei oska poest kaupa osta, siis mitte pood ei pea uksi sulgema vaid sa peaksid endale abilise palkama kes sind probleemides abistab. |
LOL
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
05.07.2014 00:33:35
|
|
|
Sahasrahla, Sul AT-ga mingi kana kitkuda vms? Siin ennemgi olen täheldanud sinu täiesti mõttetute asjade üle "ilkumist" AT suunas.
Ja tõepoolest, kaupluse ja e-poe hinnad ei pea olema samad.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahasrahla
HV kasutaja
liitunud: 19.06.2011
|
05.07.2014 00:52:18
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
Sahasrahla, Sul AT-ga mingi kana kitkuda vms? Siin ennemgi olen täheldanud sinu täiesti mõttetute asjade üle "ilkumist" AT suunas.
Ja tõepoolest, kaupluse ja e-poe hinnad ei pea olema samad. |
Noh, kuskilt jäi mulle silma ka see, kui ei meeldi siis on sul võimalus ignoreerida mind.
Seniks aga, kuni on lubatud sõnavabadus... jätkan samas vaimus.
viimati muutis Sahasrahla 05.07.2014 01:01:35, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
05.07.2014 01:05:46
|
|
|
Täna tuleb pärleid nii mõnegis teemas, täiskuu?
See polnud solvanguna mõeldud
| Sahasrahla kirjutas: |
| Siim159 kirjutas: |
| Veebis peakski või vähemalt mingisugune automaatne süsteem on, kuid esindustes ju mitte? Seetõttu ei saagi alati olla veebi ja esinduste hinnad samad. |
Ei saa mina aru, kuidas saab nii olla, et poes on üks hind aga internetis teine. Kas see on üldse seaduslik?
Sama hästi võiks ju meelitada kliente poodi ka reklaamlehetedega - "Kõik asjad ühe euro eest!". Poes aga on reaalsed hinnad või mida iganes.
Selline käitumine on igal juhul kliendi petmine ja mina seda ei tolereeri.
Kui ei suuda hallata üht või teist keskkonda, siis tuleb teha valik - kas see sulgeda või palgata lisatööjõudu. |
sa vist tihti poes ei käi.
Allahindlus 70%, hinnad alates 1€, jne. See on tänapäeva kaubandus! üks toode selle allahindlusega ja kõik.
Ma pole poes seda teed läinud, et tõstan hinda 70% ja lasen 60% alla. Ja ma saan sellepärast vahel sõimata, et allahindlusi pole, nii sitt pool..mujal saab ikka 40-50% alla . Samas mul krd letihind odavam kui mujal 50% allahindlusega.
Ses suhtes läks sul kehvasti, yldjuhul netis odavam, aga juhtub
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
05.07.2014 13:10:55
|
|
|
No tegelikult olen saanud toote ikka selle hinnaga, mis e-poes üleval on. Kui ikka viisakalt viitad, et tulid ostma kaupa hinnaga, mida veebipoes nägid siis selle hinnaga ka saad.
Või ostad mujalt.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Morpheus15
HV veteran

liitunud: 27.06.2006
|
05.07.2014 18:04:25
|
|
|
Kiidu sõnad AT-le. Sai tellitud PS4 väga kähku oli kohal ja kõik on timm. Minul on olnud ainult positiivne kokkupuude AT-ga siiamaani julgeb soovitada!
_________________ hwbot profiil
Kommentaari saate profiili peale seda kui olete ise selle lisanud! |
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.07.2014 20:47:38
|
|
|
| Sahasrahla kirjutas: |
| Siim159 kirjutas: |
Sahasrahla, Sul AT-ga mingi kana kitkuda vms? Siin ennemgi olen täheldanud sinu täiesti mõttetute asjade üle "ilkumist" AT suunas.
Ja tõepoolest, kaupluse ja e-poe hinnad ei pea olema samad. |
Noh, kuskilt jäi mulle silma ka see, kui ei meeldi siis on sul võimalus ignoreerida mind.
Seniks aga, kuni on lubatud sõnavabadus... jätkan samas vaimus. |
Sõnavabadus ei anna õigust laimata.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahasrahla
HV kasutaja
liitunud: 19.06.2011
|
06.07.2014 13:07:31
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Sahasrahla kirjutas: |
| Siim159 kirjutas: |
Sahasrahla, Sul AT-ga mingi kana kitkuda vms? Siin ennemgi olen täheldanud sinu täiesti mõttetute asjade üle "ilkumist" AT suunas.
Ja tõepoolest, kaupluse ja e-poe hinnad ei pea olema samad. |
Noh, kuskilt jäi mulle silma ka see, kui ei meeldi siis on sul võimalus ignoreerida mind.
Seniks aga, kuni on lubatud sõnavabadus... jätkan samas vaimus. |
Sõnavabadus ei anna õigust laimata. |
See nüüd küll polnud minu eesmärk.
Küll aga sain vastuse kohe järgmiselt postitajalt olafsand oma küsimusele. Eks ma siis üritan edaspidi eetilisemalt vms.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Krooms
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2009
|
18.07.2014 20:32:19
|
|
|
Kas Arvutitargal oleks võimalik tellida PCI-e Express ssd adaptereid & M.2 ssd adapterit. (küsin siit, et äkki loevad/käivad siin sagedamini, kui oma mailil. Kuna mu mailile pole keegi kuuaega vastanud. Käed-jalad tööd täis vist)
Või äkki kellelgi masinas juba selline asi? On asjalik?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
10.08.2014 13:05:06
|
|
|
Käisin reedel Kristiine Arvutitargas ning tööl oli mingisugune noorem kiilakas poiss. Klienditeenindaja oskuseid jäi tal väheks ning müügil olevatest toodetest ta suurt midagi ei teadnud. Kui küsisin osade toodete kohta informatsiooni, siis ta oskas natuke ainult hindadest rääkida. Samuti oli tal 'külas' keegi sõber, kes siis mind vahepeal ka 'teenindas' (kui mingi neiu tuli poodi, kelle juurde siis õige teenindaja kohe läks), aga see sõber ei osanud mitte midagi tarka rääkida. Ühesõnaga, võiks veidi koolitada oma teenindajaid. Olen juba päris mitu korda käinud Arvutitargas, kuid sellist teenindust pole varem olnud. Ostsin mõned tooted ära, kuid lisa pidin minema Klickist ostma, sest ei jaksanud enam selle oskamatu tüübiga tegeleda.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|