Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 94, 95, 96  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2014 09:55:50 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas Arvutitark on mingi kampaania teinud või on see püsiv muudatus - eile alla 100-eurost tellimust vormistades oli nii DPD kui ka SmartPost tasuta icon_eek.gif thumbs_up.gif


Avalehel hetkel reklaam neil: Ainult maikuus üle 50€ tellimuste tarne Eesti piires tasuta (smartpost, dpd).
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2014 10:21:59 vasta tsitaadiga

Vinge. Ma avalehel ei käinud. Läksin otse HV ostakohe lingi kaudu icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 13:28:23 vasta tsitaadiga

Küsimus tellimuse staatuse kohta. Kui on kirjas "Kaup jõuab esindusse eeldatavalt 05.06.2014 17:00", kas siis seda mingi hetk muudetakse ka, millal järgmine eeldatav aeg oleks? Staatus on siiani veel "Tellitud"
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 13:30:29 vasta tsitaadiga

Enda kogemuste põhjal võin öelda, et mul ei ole muudetud. Kui tahad pärida, kaugel kaup on vms, siis võid helistada või meili saata. Meilile vastati mulle suhteliselt kiiresti tööpäeval.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 15:04:44 vasta tsitaadiga

Telefon haarati küll kiirelt thumbs_up.gif. Aga njah, niipalju siis sai targemaks, et minu kraam ikkagi veel kohal pole ja pole ka täna saabumas ja ei tea, miks minu kraami pole neile saadetud. Enne järgmist nädalat pole lootustki :/
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oracle
HV kasutaja


liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 18:11:41 vasta tsitaadiga

arvutitark kirjutas:
http://arvutitark.ee/est/Uudised/WatchDogs

Tänasest jagame GeForce® GTX graafikakaartidega* kaasa mängu Watch Dogs™.


Pagan, miks 750Ti kaardiga seda ei saa! icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutitark
HV vaatleja
arvutitark

liitunud: 15.07.2013




sõnum 06.06.2014 20:08:06 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Küsimus tellimuse staatuse kohta. Kui on kirjas "Kaup jõuab esindusse eeldatavalt 05.06.2014 17:00", kas siis seda mingi hetk muudetakse ka, millal järgmine eeldatav aeg oleks? Staatus on siiani veel "Tellitud"


tere! saada mulle palun PSiga tellimuse number, saan rohkem infot anda.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 01:10:44 vasta tsitaadiga

arvutitark kirjutas:
Dijital kirjutas:
Küsimus tellimuse staatuse kohta. Kui on kirjas "Kaup jõuab esindusse eeldatavalt 05.06.2014 17:00", kas siis seda mingi hetk muudetakse ka, millal järgmine eeldatav aeg oleks? Staatus on siiani veel "Tellitud"


tere! saada mulle palun PSiga tellimuse number, saan rohkem infot anda.

Tänud pakkumast, õhtul tuli juba meil, et kaup on kohale jõudnud icon_smile.gif

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arvutitark
HV vaatleja
arvutitark

liitunud: 15.07.2013




sõnum 07.06.2014 06:39:12 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
arvutitark kirjutas:
Dijital kirjutas:
Küsimus tellimuse staatuse kohta. Kui on kirjas "Kaup jõuab esindusse eeldatavalt 05.06.2014 17:00", kas siis seda mingi hetk muudetakse ka, millal järgmine eeldatav aeg oleks? Staatus on siiani veel "Tellitud"


tere! saada mulle palun PSiga tellimuse number, saan rohkem infot anda.

Tänud pakkumast, õhtul tuli juba meil, et kaup on kohale jõudnud icon_smile.gif


neljapäeval oli DPDl mingi kala ja kaup Poolast ja Lätist ei jõudnud kohale õigel ajal. icon_sad.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjmrc
Kreisi kasutaja
kjmrc

liitunud: 31.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 19:39:19 vasta tsitaadiga

Hetkel endal ainult positiivsed kogemused olnud seoses Arvutitargaga.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stalker
HV kasutaja
Stalker

liitunud: 29.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 07:45:06 vasta tsitaadiga

Jälle üks ost tehtud AT-st, Magistrali tiim on alati asjalik olnud vähemalt minu kogemusel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 19:30:19 vasta tsitaadiga

Viisin mingi aeg videokaardi garantiisse, sest esines artifakte. Teostatud testidega neid ei avastatud, seega tagastati ja sooviti veast pilti teha kui peaks uuesti esinema. Kui ma nüüd uuesti tahan garantiisse viia, seekord piltidega, siis kuidas/kuhu ma need pildid toimetama peaks?
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 19:31:29 vasta tsitaadiga

Saadad nt garantiiosakonna meilile?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahasrahla
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 11.06.2014 15:24:40 vasta tsitaadiga

Puhtalt uudishimust, kas see ongi "Eripakkumine", kui toode on kohal?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 15:32:23 vasta tsitaadiga

Võiks siis tootele viidata ka. Ning mina küll märkanud pole, et kohalolevad kõik tooted oleksid "Eripakkumise" sildiga. Ilmselt siis kas soovitakse lihtsalt seda konkreetset toodet esile tuua või siis on võrreldes teiste poodidega keskmiselt soodsam vms.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahasrahla
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 11.06.2014 15:37:44 vasta tsitaadiga

link icon_smile.gif
http://www.arvutitark.ee/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 15:40:19 vasta tsitaadiga

Ainult hiir on seal, millel ei ole soodushinda, kuid see on äsja saabunud/uus hiir nagu aru saan. Teistel sealsetel on soodushinnad (kas võrreldes teiste poodidega ka soodsam, see juba teine asi). Nii et on pmst "põhjusega" täitsa ju.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahasrahla
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 12.06.2014 12:29:48 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Ainult hiir on seal, millel ei ole soodushinda, kuid see on äsja saabunud/uus hiir nagu aru saan. Teistel sealsetel on soodushinnad (kas võrreldes teiste poodidega ka soodsam, see juba teine asi). Nii et on pmst "põhjusega" täitsa ju.
... või siiski mitte, täna puhuvad juba teised tuuled.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2014 12:34:33 vasta tsitaadiga

No eks need muidugi muutuvad seal. Soovitakse ilmselt lihtsalt neid tooteid siis esile tõsta.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2014 12:31:25 vasta tsitaadiga

Sai üht kodumasinat otsitud ja leidsin, et Arvutitark on õige koht selle soetamiseks. Sai saadetud meil, millele reageeriti kiirelt. Kuna toode oli üle ca 700€, siis sai küsitud ka liisingu võimalikkust ja ka sellele tuli väga kiire positiivne vastus. Mõtlesin päeva-kaks ja kribasin entusiastlikult ja rõõmsalt, et teeme ära. Oli vaja ainult kulleri aeg kokku leppida. Sellele järgnes kiire vastus, et toode on otsas ? NB! Tegu ei ole tootega, mida ostetakse igapäevaselt. Mõtlesin, et heakene küll, et millal uut kogust oodata oleks. Vastused muutusid napisõnaliseks ning põiklevaks. Vaatasin siis huvi pärast arvutitarga kodukale ja kui enne ei olnud tootel pilti, siis nüüd oli lausa seegi olemas ja mis kõige huvitavam - pärast minule eitavalt vastamist toote mittesaadavuse kohta oli kodukal toote hind ca 70€ suurenenud! NB! Tegu ei olnud soodustootega, vaid sellel oli eelnevalt tavahind küljes ning tarneaeg 1-2 päeva. Sellele tähelepanu pöörates ei vastatud enam mu kirjadele. Mul tekib küsimus arvutitarga usaldusväärsuses ja kliendi vastu aus olemise osas. Mil põhjusel hakati viimasel hetkel hämama, et toodet pole ning pärast viimast kirja keevitati tootele kiirelt hinnalisa !?!? Ootaksin Arvutitarga vastust. Asi on hetkel vastastikkuses aususes. Ma olin valmis selle raha arvutitargale tooma. Me räägime hetkel 700€ ja viimasel hetkel löödi nuga nö selga. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.06.2014 12:39:09 vasta tsitaadiga

mis toode, ei tohiks nagu häbiasi öelda olla icon_rolleyes.gif
käitumine on jah......kummaline, ehk jäi uuendamata toote hind ja nüüd väldivad, et mitte tasuta/kahjumiga myya.
samas oleks võinud ikka viisakalt vabandada, vahel juhtub

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2014 12:40:58 vasta tsitaadiga

Võimalik, et ladu, kuskohast kraam tuleb, on hinda tõstnud ning samuti variant, et seekord on hoopis teine ladu. Veebipoes ju hinnad automaatselt tulevad, lao hind 100 ja automaatselt läheb AT koefitsient otsa.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TauC
HV Guru
TauC

liitunud: 23.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2014 15:19:08 vasta tsitaadiga

Kõige suurem probleem tundubki siin klienditeenindus olema antud hetkel, ehk oletatavalt ostja pani müüja ebamugavasse olukorda mingil põhjusel ning selle asemel, et kliendile kõik ausalt ja otse ära rääkida, jäetkase lihtsalt vastamata ja enam ei suhelda.

Enamus e-poodide kasutajaid võiks juba ka teada, et kuna reaalselt asub enamik kaubast kolmanda või isegi neljanda osapoole laos, siis mingitel juhtudel võib erinevaid muutuvaid tegureid olla ning jaemüüja info olla ebatäpne. Põhjuseks erinevad asjad, alates kõikuvatest hindadest kuni vananenud XML ja sync'i probleemideni välja, ehk reaalne hind ja laoseis tuleb alles siis välja kui jaemüüja hakkab laost tellima. Äri on äri, kahjumiga ei soovi keegi müüa.

Igaljuhul, nõua antud ebameeldivale olukorrale AT selgitust thumbs_up.gif
Kommentaarid: 328 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2014 22:09:03 vasta tsitaadiga

Oleks siis vastatud, et kahjuks ei ole hind kodulehel õige, siis ma ei oleks väga pettunud olnudki, kuid seda ei mainitud kordagi. On ka teisi e-poode, kes müüvad sama toodet suts odavamaltki, kuid kuna varasemalt arvutitargale head kogemused, siis puhtalt sellest lähtudes sai ka otsus tehtud. Küsimus on lõpuni aus olemises. Kui siin seda teemat loeb ka Arvutitarga esindaja, siis oleks meeldiv kui sõna võetaks või suhtlus personaalsemaks läheks, et saada aru, millest selline ignoreerimine ühtäkki ?

EDIT: AT võttis täna ühendust ja pakuti välja meeldiv kompromiss. Olen väga üllatunud ja saame asjaga edasi minna! icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahasrahla
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 17.06.2014 00:29:32 vasta tsitaadiga

arvutitark kirjutas:
...
Kas see pole reklaam?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2014 00:31:09 vasta tsitaadiga

Sahasrahla, on küll. Ja võtan firmaga ühendust selles osas.
Reklaam jäägu ikka ametlikesse kanalitesse.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 17:03:48 vasta tsitaadiga

Tartu esinduse Heigo oli täna maili teel väga abivalmis ja sai ka hea tehing tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scrife
Kreisi kasutaja
scrife

liitunud: 19.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 17:41:19 vasta tsitaadiga

Kas on võimalik, et arvutitarga Tartu poe juhataja lubas pea 3a vana arvitikeskusest ostetud sapphire 7970 garantiid vahendada. Sportlik huvi jutu tõesuse kohta
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
activeone
HV kasutaja
activeone

liitunud: 22.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 17:47:35 vasta tsitaadiga

scrife kirjutas:
Kas on võimalik, et arvutitarga Tartu poe juhataja lubas pea 3a vana arvitikeskusest ostetud sapphire 7970 garantiid vahendada. Sportlik huvi jutu tõesuse kohta


Hmm, ei tule kohe meelde, et oleks sellist asja lubanud. Arvutikeskuse garantiid me ei vahenda üldse. Oli jutt telefoni teel, meilis või käisid meil esinduses?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scrife
Kreisi kasutaja
scrife

liitunud: 19.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 17:58:49 vasta tsitaadiga

activeone kirjutas:
scrife kirjutas:
Kas on võimalik, et arvutitarga Tartu poe juhataja lubas pea 3a vana arvitikeskusest ostetud sapphire 7970 garantiid vahendada. Sportlik huvi jutu tõesuse kohta


Hmm, ei tule kohe meelde, et oleks sellist asja lubanud. Arvutikeskuse garantiid me ei vahenda üldse. Oli jutt telefoni teel, meilis või käisid meil esinduses?


Väidetavalt käidi kohapeal ja olla lubatud järgmist "et kui tõesti AK'st ostetud, siis loomulikult vahendame garantiid".
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
activeone
HV kasutaja
activeone

liitunud: 22.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 18:02:14 vasta tsitaadiga

scrife kirjutas:
activeone kirjutas:
scrife kirjutas:
Kas on võimalik, et arvutitarga Tartu poe juhataja lubas pea 3a vana arvitikeskusest ostetud sapphire 7970 garantiid vahendada. Sportlik huvi jutu tõesuse kohta


Hmm, ei tule kohe meelde, et oleks sellist asja lubanud. Arvutikeskuse garantiid me ei vahenda üldse. Oli jutt telefoni teel, meilis või käisid meil esinduses?


Väidetavalt käidi kohapeal ja olla lubatud järgmist "et kui tõesti AK'st ostetud, siis loomulikult vahendame garantiid".


Eiei, garantiid me ei vahenda kindlasti. Me saame teha tasuta diagnostikat lauaarvutitele aga kahjuks mingi konkreetse jupiga peab pöörduma ametlikku remondiasutusse või siis otse tootja poole.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scrife
Kreisi kasutaja
scrife

liitunud: 19.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 18:04:45 vasta tsitaadiga

activeone kirjutas:
scrife kirjutas:
activeone kirjutas:
scrife kirjutas:
Kas on võimalik, et arvutitarga Tartu poe juhataja lubas pea 3a vana arvitikeskusest ostetud sapphire 7970 garantiid vahendada. Sportlik huvi jutu tõesuse kohta


Hmm, ei tule kohe meelde, et oleks sellist asja lubanud. Arvutikeskuse garantiid me ei vahenda üldse. Oli jutt telefoni teel, meilis või käisid meil esinduses?


Väidetavalt käidi kohapeal ja olla lubatud järgmist "et kui tõesti AK'st ostetud, siis loomulikult vahendame garantiid".


Eiei, garantiid me ei vahenda kindlasti. Me saame teha tasuta diagnostikat lauaarvutitele aga kahjuks mingi konkreetse jupiga peab pöörduma ametlikku remondiasutusse või siis otse tootja poole.


Tänud. Mõistsin kohe alguses et isik ajab soga mulle. Tahtsin lihtsalt kindluse mõttes üle kontrollida
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2014 15:47:27 vasta tsitaadiga

Lihtsalt pean kiitma, täna tegin hommikul tellimuse, 15:xx oli kaup kullerile antud thumbs_up.gif
Selline tegutsemine lihtsalt tõstab tuju kohe icon_smile.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krooms
HV kasutaja
Krooms

liitunud: 09.12.2009




sõnum 04.07.2014 16:03:28 vasta tsitaadiga

Ei tea kas netist ostes kaup kallim? Tellisin BitFenix Spectre PWM Black - 120mm: 8.51 €. Poes aga 8.00€. Huvitav... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helseth
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 04.07.2014 18:10:20 vasta tsitaadiga

Hinnad muutuvad koguaeg. Mõni toode saab odavamast laost otsa, kuvatakse järgmist ladu, kus on sama toode aga veidi kallimalt.
Lisaks mängivad rolli veel valuutakursid jne.
Et kõik poe toodete hinnad vastavusse viia veebis olevatega peaks klienditeenidaja 24/7 hinnasilte taguma, mitte klientidega tegelema.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.07.2014 19:03:24 vasta tsitaadiga

Rumal jutt äkki.
Kas hinnad mitte automaatselt ladude hinnakirjadest tule.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2014 19:10:23 vasta tsitaadiga

Veebis peakski või vähemalt mingisugune automaatne süsteem on, kuid esindustes ju mitte? Seetõttu ei saagi alati olla veebi ja esinduste hinnad samad.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahasrahla
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 05.07.2014 00:06:05 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Veebis peakski või vähemalt mingisugune automaatne süsteem on, kuid esindustes ju mitte? Seetõttu ei saagi alati olla veebi ja esinduste hinnad samad.
Ei saa mina aru, kuidas saab nii olla, et poes on üks hind aga internetis teine. Kas see on üldse seaduslik?
Sama hästi võiks ju meelitada kliente poodi ka reklaamlehetedega - "Kõik asjad ühe euro eest!". Poes aga on reaalsed hinnad või mida iganes.
Selline käitumine on igal juhul kliendi petmine ja mina seda ei tolereeri.
Kui ei suuda hallata üht või teist keskkonda, siis tuleb teha valik - kas see sulgeda või palgata lisatööjõudu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.07.2014 00:23:20 vasta tsitaadiga

Sahasrahla, on seaduslik. Ainus koht kus saab sõna võtta on kassas tekkiv hind ja riiulis olnud hind ja nende erinevus (kliendi kahjuks)
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2014 00:30:28 vasta tsitaadiga

Sahasrahla kirjutas:
Kui ei suuda hallata üht või teist keskkonda, siis tuleb teha valik - kas see sulgeda või palgata lisatööjõudu.
Isegi kaubanduskeskustes ei ole alati toodetel õiged hinnad. Küsimus ei ole haldamises kah, see on pigem süsteemi keerukus ja klientidele valikuvõimaluse andmine mitmete ladude kaubavaliku näol. Erinevad laod mõnikord kirjutavad toodete tootekoode erinevalt või lausa ongi erineva tootekoodiga regioonierinevuste tõttu ja seetõttu tekivad ühest tootest mitme hinnaga variandid. Kui sa ei oska poest kaupa osta, siis mitte pood ei pea uksi sulgema vaid sa peaksid endale abilise palkama kes sind probleemides abistab.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahasrahla
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 05.07.2014 00:32:01 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
Sahasrahla kirjutas:
Kui ei suuda hallata üht või teist keskkonda, siis tuleb teha valik - kas see sulgeda või palgata lisatööjõudu.
Isegi kaubanduskeskustes ei ole alati toodetel õiged hinnad. Küsimus ei ole haldamises kah, see on pigem süsteemi keerukus ja klientidele valikuvõimaluse andmine mitmete ladude kaubavaliku näol. Erinevad laod mõnikord kirjutavad toodete tootekoode erinevalt või lausa ongi erineva tootekoodiga regioonierinevuste tõttu ja seetõttu tekivad ühest tootest mitme hinnaga variandid. Kui sa ei oska poest kaupa osta, siis mitte pood ei pea uksi sulgema vaid sa peaksid endale abilise palkama kes sind probleemides abistab.
LOL
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2014 00:33:35 vasta tsitaadiga

Sahasrahla, Sul AT-ga mingi kana kitkuda vms? Siin ennemgi olen täheldanud sinu täiesti mõttetute asjade üle "ilkumist" AT suunas.
Ja tõepoolest, kaupluse ja e-poe hinnad ei pea olema samad.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahasrahla
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 05.07.2014 00:52:18 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Sahasrahla, Sul AT-ga mingi kana kitkuda vms? Siin ennemgi olen täheldanud sinu täiesti mõttetute asjade üle "ilkumist" AT suunas.
Ja tõepoolest, kaupluse ja e-poe hinnad ei pea olema samad.
Noh, kuskilt jäi mulle silma ka see, kui ei meeldi siis on sul võimalus ignoreerida mind.
Seniks aga, kuni on lubatud sõnavabadus... jätkan samas vaimus.


viimati muutis Sahasrahla 05.07.2014 01:01:35, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.07.2014 01:05:46 vasta tsitaadiga

Täna tuleb pärleid nii mõnegis teemas, täiskuu? icon_biggrin.gif

See polnud solvanguna mõeldud
Sahasrahla kirjutas:
Siim159 kirjutas:
Veebis peakski või vähemalt mingisugune automaatne süsteem on, kuid esindustes ju mitte? Seetõttu ei saagi alati olla veebi ja esinduste hinnad samad.
Ei saa mina aru, kuidas saab nii olla, et poes on üks hind aga internetis teine. Kas see on üldse seaduslik?
Sama hästi võiks ju meelitada kliente poodi ka reklaamlehetedega - "Kõik asjad ühe euro eest!". Poes aga on reaalsed hinnad või mida iganes.
Selline käitumine on igal juhul kliendi petmine ja mina seda ei tolereeri.
Kui ei suuda hallata üht või teist keskkonda, siis tuleb teha valik - kas see sulgeda või palgata lisatööjõudu.
sa vist tihti poes ei käi.
Allahindlus 70%, hinnad alates 1€, jne. See on tänapäeva kaubandus! üks toode selle allahindlusega ja kõik.
Ma pole poes seda teed läinud, et tõstan hinda 70% ja lasen 60% alla. Ja ma saan sellepärast vahel sõimata, et allahindlusi pole, nii sitt pool..mujal saab ikka 40-50% alla icon_lol.gif . Samas mul krd letihind odavam kui mujal 50% allahindlusega.

Ses suhtes läks sul kehvasti, yldjuhul netis odavam, aga juhtub thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.07.2014 13:10:55 vasta tsitaadiga

No tegelikult olen saanud toote ikka selle hinnaga, mis e-poes üleval on. Kui ikka viisakalt viitad, et tulid ostma kaupa hinnaga, mida veebipoes nägid siis selle hinnaga ka saad.
Või ostad mujalt.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Morpheus15
HV veteran
Morpheus15

liitunud: 27.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2014 18:04:25 vasta tsitaadiga

Kiidu sõnad AT-le. Sai tellitud PS4 väga kähku oli kohal ja kõik on timm. Minul on olnud ainult positiivne kokkupuude AT-ga siiamaani julgeb soovitada! thumbs_up.gif
_________________
hwbot profiil
Kommentaari saate profiili peale seda kui olete ise selle lisanud!
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.07.2014 20:47:38 vasta tsitaadiga

Sahasrahla kirjutas:
Siim159 kirjutas:
Sahasrahla, Sul AT-ga mingi kana kitkuda vms? Siin ennemgi olen täheldanud sinu täiesti mõttetute asjade üle "ilkumist" AT suunas.
Ja tõepoolest, kaupluse ja e-poe hinnad ei pea olema samad.
Noh, kuskilt jäi mulle silma ka see, kui ei meeldi siis on sul võimalus ignoreerida mind.
Seniks aga, kuni on lubatud sõnavabadus... jätkan samas vaimus.
Sõnavabadus ei anna õigust laimata.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahasrahla
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 06.07.2014 13:07:31 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Sahasrahla kirjutas:
Siim159 kirjutas:
Sahasrahla, Sul AT-ga mingi kana kitkuda vms? Siin ennemgi olen täheldanud sinu täiesti mõttetute asjade üle "ilkumist" AT suunas.
Ja tõepoolest, kaupluse ja e-poe hinnad ei pea olema samad.
Noh, kuskilt jäi mulle silma ka see, kui ei meeldi siis on sul võimalus ignoreerida mind.
Seniks aga, kuni on lubatud sõnavabadus... jätkan samas vaimus.
Sõnavabadus ei anna õigust laimata.
See nüüd küll polnud minu eesmärk.
Küll aga sain vastuse kohe järgmiselt postitajalt olafsand oma küsimusele. Eks ma siis üritan edaspidi eetilisemalt vms.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krooms
HV kasutaja
Krooms

liitunud: 09.12.2009




sõnum 18.07.2014 20:32:19 vasta tsitaadiga

Kas Arvutitargal oleks võimalik tellida PCI-e Express ssd adaptereid & M.2 ssd adapterit. (küsin siit, et äkki loevad/käivad siin sagedamini, kui oma mailil. Kuna mu mailile pole keegi kuuaega vastanud. Käed-jalad tööd täis vist) icon_wink.gif
Või äkki kellelgi masinas juba selline asi? On asjalik?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2014 13:05:06 vasta tsitaadiga

Käisin reedel Kristiine Arvutitargas ning tööl oli mingisugune noorem kiilakas poiss. Klienditeenindaja oskuseid jäi tal väheks ning müügil olevatest toodetest ta suurt midagi ei teadnud. Kui küsisin osade toodete kohta informatsiooni, siis ta oskas natuke ainult hindadest rääkida. Samuti oli tal 'külas' keegi sõber, kes siis mind vahepeal ka 'teenindas' (kui mingi neiu tuli poodi, kelle juurde siis õige teenindaja kohe läks), aga see sõber ei osanud mitte midagi tarka rääkida. Ühesõnaga, võiks veidi koolitada oma teenindajaid. Olen juba päris mitu korda käinud Arvutitargas, kuid sellist teenindust pole varem olnud. Ostsin mõned tooted ära, kuid lisa pidin minema Klickist ostma, sest ei jaksanud enam selle oskamatu tüübiga tegeleda. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 94, 95, 96  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.