Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jõusaal märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 269, 270, 271  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.06.2014 16:28:57 vasta tsitaadiga

2002-2004 vahemikus pakuti mulle vagagi odavalt neid. Tollal ei tegelenud isegi joutreeninguga ja teadmised olid sama tugevad kui praegu hiina keelest. Onneks oli juba piisavalt korvade vahel, et ei votnud. Pakend oli tapselt samasugune.
Spoiler Spoiler Spoiler

https://en.wikipedia.org/wiki/Methandrostenolone

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtamm
HV kasutaja
jtamm

liitunud: 24.07.2007




sõnum 16.06.2014 16:41:45 vasta tsitaadiga

Mingi tippkulturist muide väitis, et enamus pro-d kasutavad ka syntholi. Loomulikult mitte nii hullusti kui need ebardliku välimusega meediast läbi käinud meetrise käevarre ümbermõõduga mehikesed, kuid pidid oma proportsioone parandama küll.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.06.2014 16:54:23 vasta tsitaadiga

Kui targalt kasutada, siis ei hakka nii vaga silmadele.

Aga Rich Piana sugused on juba yle piiri lainud, liiga ilmne on see rounded-look.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 16.06.2014 19:09:31 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
2002-2004 vahemikus pakuti mulle vagagi odavalt neid. Tollal ei tegelenud isegi joutreeninguga ja teadmised olid sama tugevad kui praegu hiina keelest. Onneks oli juba piisavalt korvade vahel, et ei votnud. Pakend oli tapselt samasugune.
Spoiler Spoiler Spoiler

https://en.wikipedia.org/wiki/Methandrostenolone

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005




sõnum 16.06.2014 20:02:25 vasta tsitaadiga

makipull kirjutas:
Tervis ma tahaks teada miks endal jalad mingi 4-6 päeva järjest tulitavad... Praegu käin ka ikka jalad kõveras isegi et jalgu tegin reedel.. Jõusaalis suhteliselt uus aga ma siiski teen venitusi painutusi lõdvestusi aga ikka jalad valutavad. Jube halb on nii liikuvat tööd teha, mis aitaks?


Istuv eluviis (istuv töö) ka ei aita. Kui valutavate lihastega tükk aega nt. kontorilaua taga või autoroolis istuda, siis jälle liikuma hakates on kõik päris hell. Et treppidest on peale jalapäeva raske käia, on nö. normaalne. 4-6 päeva muidugi annab korralikust jalapäevast märku. Reeglina on mul nii, et mitte järgmine, vaid ülejärgmine päev on eriti kange olek. Aga kuskil kolmas päev on juba OK. Seda siis ka juhul kui eelmine nädal on vahele jäänud.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.06.2014 23:40:49 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 16.06.2014 23:47:33 vasta tsitaadiga

nendel juhistel mingi tagamõte ka?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005




sõnum 16.06.2014 23:48:41 vasta tsitaadiga

Paluks ka tõlget. Mitte keelelist tõlget (seda ma tean) vaid tähenduslikku.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.06.2014 23:55:52 vasta tsitaadiga

Planet Fitnessis ei tohi väidetevalt müra teha. Supersetide keelu põhjust ma ei tea.
Sealt inimesi välja saadetud isegi selle tõttu kui oled liiga lihaseline, kuna paned teisi end alaväärsemana tundma.

Sellised piirangud on tekitanud vastupidise efekti: https://www.google.com/#q=planet+fitness+trolling&safe=off

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 16.06.2014 23:59:58 vasta tsitaadiga

"you got to lift weights quietly" icon_lol.gif
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 17.06.2014 00:15:22 vasta tsitaadiga

Normaalsed piirangud ju. Ma olen päris tihti näinud kuidas tüübid viskavad 10kg hantleid lihtsalt vastu maad ja pärast on otsad logisema löödud. Väga nõme on kui sa teed keskendunult mingit harjutust ja siis mingi tüüp viskab 50kg hantli lihtsalt vastu maad. Igasugu karjujad on ka väga häirivad. Saaks veel aru kui tüüp oleks maailmameister... Miks peaks erafirma laskma inimestel lõhkuda seadmeid?

Fitness saalid peaks kõik softcore saalid olema ja kui tahad hardcore, siis pead spets. saali leidma.

hardcore saalid kus millegi katki minemisel see keevitakse uuesti kokku ja trenn läheb edasi:

https://www.youtube.com/watch?v=gSMaI63H9hc
https://www.youtube.com/watch?v=g09Rol8Gr8A
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtamm
HV kasutaja
jtamm

liitunud: 24.07.2007




sõnum 17.06.2014 00:37:54 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Normaalsed piirangud ju. Ma olen päris tihti näinud kuidas tüübid viskavad 10kg hantleid lihtsalt vastu maad ja pärast on otsad logisema löödud. Väga nõme on kui sa teed keskendunult mingit harjutust ja siis mingi tüüp viskab 50kg hantli lihtsalt vastu maad. Igasugu karjujad on ka väga häirivad. Saaks veel aru kui tüüp oleks maailmameister... Miks peaks erafirma laskma inimestel lõhkuda seadmeid?

Fitness saalid peaks kõik softcore saalid olema ja kui tahad hardcore, siis pead spets. saali leidma.

hardcore saalid kus millegi katki minemisel see keevitakse uuesti kokku ja trenn läheb edasi:

https://www.youtube.com/watch?v=gSMaI63H9hc
https://www.youtube.com/watch?v=g09Rol8Gr8A

Piirangud seal normaalsed küll pole. Need piirangud välistavad näiteks nii klassikalise tõstmise kui ka jõutõstmise treeningud. Ehk siis Planet Fitnessi jõusaaliks nimetada ei saa, kuigi nagu nende reklaam ütleb, siis nad seda enda sõnul ei ole ka. "We are not a gym, we are Planet Fitness" icon_lol.gif
Ehk see on koht, kus kõik mehed panevad ikka turjale alati pussy padi ning naised reie lähendaja masinal istuvad facebookis.

Loodan, et keegi ennast puudutatuna ei tundnud
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2014 00:46:56 vasta tsitaadiga

Mu saalis õhtuti muss nii kõvasti, et kui kellegagi rääkima peaks, siis ainult hästi lähedal olles. Klubilaks.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 17.06.2014 09:56:34 vasta tsitaadiga

jtamm kirjutas:
vipu kirjutas:
Normaalsed piirangud ju. Ma olen päris tihti näinud kuidas tüübid viskavad 10kg hantleid lihtsalt vastu maad ja pärast on otsad logisema löödud. Väga nõme on kui sa teed keskendunult mingit harjutust ja siis mingi tüüp viskab 50kg hantli lihtsalt vastu maad. Igasugu karjujad on ka väga häirivad. Saaks veel aru kui tüüp oleks maailmameister... Miks peaks erafirma laskma inimestel lõhkuda seadmeid?

Fitness saalid peaks kõik softcore saalid olema ja kui tahad hardcore, siis pead spets. saali leidma.

hardcore saalid kus millegi katki minemisel see keevitakse uuesti kokku ja trenn läheb edasi:

https://www.youtube.com/watch?v=gSMaI63H9hc
https://www.youtube.com/watch?v=g09Rol8Gr8A

Piirangud seal normaalsed küll pole. Need piirangud välistavad näiteks nii klassikalise tõstmise kui ka jõutõstmise treeningud. Ehk siis Planet Fitnessi jõusaaliks nimetada ei saa, kuigi nagu nende reklaam ütleb, siis nad seda enda sõnul ei ole ka. "We are not a gym, we are Planet Fitness" icon_lol.gif
Ehk see on koht, kus kõik mehed panevad ikka turjale alati pussy padi ning naised reie lähendaja masinal istuvad facebookis.

Loodan, et keegi ennast puudutatuna ei tundnud


Umbes sama kui keegi tahaks sinu elutoas tennist mängida, aga sa ei luba ja siis oled sa mingi pussy icon_lol.gif
Kui inimene tahab teha oma asja, siis tuleb talle seda kindlasti võimaldada thumbs_up.gif

Muusikaga oli tartu saalis palju omapäraseid momente. Mulle meeldis just vaikuses teha trenni ja vahest olingi saalis täiesti üksi. Muidugi rallis alati mingi pubekate kamp sisse, pandi oma cd muusikakeskusesse, musakast põhja ja siis vennad suhtlevad karjudes. Kujuta nüüd ette kui sa teed hantlidega rinda ja sinu kõrval kolm tatikat lõugavad muusikast üle. Ühekorra kannatad ära, teistkorda viskab juba üle. Ja kui see muusika veel ei vasta enda maitsele, siis hakkab see kõik väga häirima. Ja kui lähed ütlema, vahitakse otsa lehmasilmadega sest nemad võivad kõike teha icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtamm
HV kasutaja
jtamm

liitunud: 24.07.2007




sõnum 17.06.2014 11:16:45 vasta tsitaadiga

Minu point oli, et jõusaaliks selline koht ei kvalifitseeru, sest mitme baasharjutuse tegemine ei ole lubatud. Selleks nad end tegelikult ei tituleeri ka, samas see on üks väga vähestest jõusaalilaadsetest kohtadest, kus on mindud piirangutega nii hulluks. Võiks siis lihtsalt olla, et ei tohi loopida vms, mitte kohe kindlaid harjutusi ära keelata.

Kes neid videoid ei viitsinud vaadata, siis teadmiseks, et nendes saalides on olemas ka "Lunk alarm", mis hakkab kõva sireeni andma, kui keegi valjult häälitseb, loobib raskusi vms icon_lol.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005




sõnum 17.06.2014 11:35:20 vasta tsitaadiga

Sellest loopimise teemast ma saan isegi aru, kui videosid vaadata, siis ei tundu see olevat ju mingi tõstepõrand ja raskemate hantlite loopimine sinna PVC-le lõhub ikka korralikult. Pigem peaks korralikus jõusaalis olema kükipuurid ja tõstepõrandad, mis kangide loopimiseks ongi mõeldud.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kontakt
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 18.06.2014 22:58:31 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
SKG kirjutas:
Toit ja trenn kasvatab teatud maani ja ma arvan, et see on viimase poole sajandi jooksul üsna hästi ära näidanud, kus maal on teatud pikkuse juures nn. naturaali piirid.
Piisavalt kaua kehaehituse kohta uurides tekib lõpuks päris hea silm, mis hakkab teatud kehaomaduste peale häirekella lööma.
Kogenuimad persoonid on võimelised ainult välimusele toetudes ära ütlema ka ainete nimed, mida tarvitatakse, kuna igaühel on oma nn. signatuur/visuaalne efekt.


Mis kemmi ise kasutad?
* naljakas kuju oled, räägid kemmist ja kui küsida sinult mida siis tarvitad, on korraga vaikus. abs ei julge tunnistada? icon_lol.gif
nii naljakas


Ei usu, et SKG kemmi tarvitab, aga archangelist ei imestaks üldse, et ta aeg-ajalt head ja paremat krõbistab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2014 20:22:55 vasta tsitaadiga

Päris huvitav, aga eriti palju infot RAD140 kohta ei leidnud ja asi tundub alles kaugel testimisfaasis.
http://www.ergo-log.com/even-just-a-few-mg-of-rad140-has-anabolic-effect.html
http://www.radiuspharm.com/index.php/r-d/pipeline.html


edit:
http://spotmebro.com/not-easy-being-a-bodybuilder/
Mõni on päris hea.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.06.2014 22:24:03 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.06.2014 23:21:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:
At 18, he won a full football scholarship to the University of Miami and was ecstatic when he was the only freshman chosen to play, a rarity in college football. He was in love with the game and even dabbled in steroids, thinking that might help, though only for a while, as he didn't see the desired effect. "I tried them when I was 18, me and my football buddies. Nothing happened," he says.

http://www.hollywoodreporter.com/news/drive-despair-rock-dwayne-johnson-712689


Sure...


edit:
Huvitav toode.
http://www.kitrics.com/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&flypage=shop.kitrics_flypage&product_id=18&category_id=9

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 24.06.2014 22:24:08 vasta tsitaadiga

Kas selline tore app nagu myfitnesspal ongi selline ... või mine olen saamatu?
Lets say, tahan lisada 540g watermelon, 330g chickin ja 420g of potatoes, kuskilt gram per gram valikut ei olegi on miskit tarded servings ja siis nagu grammi kaupa inmese moodi ei saagi logida ?
Ise custom foode tehes inimese moodi gramme valida ei saagi, või tuleb neid kuskilt setingutest kruttida?
Senimaani olen fitday.com kasutanud aga ei viitsi koguaeg lauaarvuti taga majandada ja mobla appiga oleks mugavam, fitday kahjuks appi ei paku.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2014 13:32:29 vasta tsitaadiga

Jep, see myfitnesspal on küll popp, aga ka minu jaoks liiga piiratud.

Kasutan siis juba enne ownCloud-is olevat Exceli tabelit, kus kõik valemitega eelnevalt paigas. Ja igalpool, kus nett, saan ligi antud failile.

Parima appi saaks muidugi siis kui mõni "asja sees" olev tegelane ise valmis progeks. Aga devid pole üldjuhul kehaehitajad ja kehaehitajad pole devid.





edit:
Viimati sai katekoverdusi vist rohkem kui aasta tagasi tehtud.


Link

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
makipull
HV kasutaja
makipull

liitunud: 18.04.2011




sõnum 02.07.2014 10:12:16 vasta tsitaadiga

Kui pärast legdayd jalad pm üldse ei valuta vms kas siis jäi harjutustest puudu kuigi higi oli maani ja omaarust pumpasin kõvasti.?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005




sõnum 02.07.2014 10:39:46 vasta tsitaadiga

makipull, lihased ikka valutavad pärast trennipausi või siis juhul kui raskusi oled tõstnud. Minu kogemus ütleb, et seeriate või korduste arv väga palju selles osas ei mõjuta. Kui ikka eelmisest trennist väga palju pole möödas, siis lihased on harjunud.
Mul endal on nii, et lihasvalu tuleb (kui tuleb) ülejärgmiseks päevak.s Kohe trennijärgsel päeval pole häda midagi.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2014 22:23:57 vasta tsitaadiga

makipull kirjutas:
Kui pärast legdayd jalad pm üldse ei valuta vms kas siis jäi harjutustest puudu kuigi higi oli maani ja omaarust pumpasin kõvasti.?

See on normaalne. Ma pole mingit lihasvalu juba aastaid tundnud, kuigi progressioon on olemas. Pigem selline lihasvasimus ja monutunne, kergelt "pilves olek" peale rasket sessiooni.. endorphin rush terveks paevaks kui hommikul treenin.


edit:
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


edit2:
Selline keskkoha ja selja laiuse suhe..
link


Eile laeti selline huvitav video üles. On siis näha, milline on 6% bf REAALSELT. Super, et ta viitsis kõik videosse võtta.
Spoiler Spoiler Spoiler

DEXA scan peaks olema täpseim kehakompositsiooni mõõtmise viis.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jõusaal mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 269, 270, 271  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.