|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
17.06.2014 22:51:23
|
|
|
| SSD kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
| SSD, pistsin just digiboxi ONT sappa ja pilti ei tule, mingi blabla network error. |
Aitähh! seega pean ikkagi kaabli vedama või? Oli kunagi mingi reklaam et wifi kaudu saab ka pilti? |
võta see
töötab ideaalselt, kui just korrusmaja ei oma
https://pood.elion.ee/productInfo/48/elektrivorguadapteri-komplekt-comtrend-pg-9020/PG9020
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estdata
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
17.06.2014 23:07:25
|
|
|
| Küsimus et kindel olla , muidu arvan ise et see peaks nii olema: Kui ruuteris SFP port moodul olemas siis peaks ilma huawei terminalita saab ruuter hakkama,et panna talle otse optika kaabel sisse? kas on nii ?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
18.06.2014 00:26:10
|
|
|
| estdata kirjutas: |
| Küsimus et kindel olla , muidu arvan ise et see peaks nii olema: Kui ruuteris SFP port moodul olemas siis peaks ilma huawei terminalita saab ruuter hakkama,et panna talle otse optika kaabel sisse? kas on nii ? |
Ei, siin on kasutatakse Huawei tehnikat, mis räägib teatud võtmega omal lainepikkusel. Kunagi tekkis mul sama idee, et Mikrotiki SPF porti surada kaabel, kuid see ei lähe õnnetuseks läbi.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rebel_
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2010
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
19.06.2014 15:22:46
|
|
|
Sealt valikust sa seda 10-pin mini-DIN pistikuga kaablit nüüd küll ei leia.
Ja eraldi sellist pistikut samuti mitte.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
26.06.2014 21:56:27
|
|
|
no ikka väga jube. väga väga väga jube.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.06.2014 21:58:56
|
|
|
uus RETINA superduperhighüberK, et ka UHD'ga loetav veeb oleks
nii suure teksti jaoks pean mina igatahes kaks sammu kaugemale astuma
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ab79
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2012
|
26.06.2014 23:03:29
|
|
|
on jah jube. Tootja järgi enam filtreerida ei saa, on ainult tehnilised parameetrid lisafiltrites. Kui otsid mingit konkreetset tootjat või toodet, aitab hetkel vaid e-poe otsing. muidu jäädki lehti lappama... Ebamugav. Jääb mulje nagu oleks kõik segamini letti löödud, odavad kallid, eri tootjad ja eri telefoniliigid kõik segamini nagu pudru ja kapsad (nuti ja tava).
Selline e-pood pigem peletab eemale, kui meelitab ostma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
26.06.2014 23:23:19
|
|
|
Kas ostja peaks suutma sellises male-female tabelis orienteeruda tundub kuidagi seksistlik, või, nagu tutvumisportaal, emane ja isane. ? Eestikeelne Pesa ja pistik on out?
https://pood.elion.ee/kaablid
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.06.2014 23:51:49
|
|
|
| ab79 kirjutas: |
on jah jube. Tootja järgi enam filtreerida ei saa, on ainult tehnilised parameetrid lisafiltrites. Kui otsid mingit konkreetset tootjat või toodet, aitab hetkel vaid e-poe otsing. muidu jäädki lehti lappama... Ebamugav. Jääb mulje nagu oleks kõik segamini letti löödud, odavad kallid, eri tootjad ja eri telefoniliigid kõik segamini nagu pudru ja kapsad (nuti ja tava).
Selline e-pood pigem peletab eemale, kui meelitab ostma. |
telerite puhul õnnestub tootjatepoolne valik
| jägaja kirjutas: |
Kas ostja peaks suutma sellises male-female tabelis orienteeruda tundub kuidagi seksistlik, või, nagu tutvumisportaal, emane ja isane. ? Eestikeelne Pesa ja pistik on out?
https://pood.elion.ee/kaablid
Spoiler 
|
see on see, mida meie soovolinik sooviks
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.06.2014 00:29:03
|
|
|
see tabel on paras porno
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
27.06.2014 01:29:55
|
|
|
Tahan ainult näiteks Nokia telefone näha...seda enam teha ei saa?
Eino mida iganes
Edit: see filtrivärk on samuti ju täitsa katki. Valin ekraani suuruse ( näiteks 5,25", seda peaks 2tk olema kirjade järgi ) ja ikka näidatakse kõiki telefone segamini
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
27.06.2014 08:18:12
|
|
|
Eelmine tundus mugavam küll. Esimene kord kui nägin seda mõtlesin, et leht ei laadinud ära korralikult.
olafsand, et filter toimima hakkaks peab veel eraldi "Filtreeri" nuppu vajutama.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.06.2014 09:09:33
|
|
|
Kõik lähevad idiootse mobiilsete kodulehtede peale. Tegija sama, kes tegid seb ja HV lehe?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
27.06.2014 10:03:37
|
|
|
Vähemalt on head loogilised filtrid...
Tahaks seda nokia 4.4 saada
E: peale mõningast pusimist ja otsingu paar korda uuesti alustamist hakkab see asi natuke loogilisem tunduma, aga see, et enne seal niimoodi eksperimenteerima pead on suht traagiline küll... + endiselt on osad filtrid puudu..
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
27.06.2014 15:39:39
|
|
|
Sama teed läheb, nagu nende nutitv-gi. Et midagi näha/leida, pead tunduvalt rohkem klõbistama.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ab79
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2012
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
30.06.2014 15:28:35
|
|
|
Kahe otsaga asi: +9€ eest saan jällegi 3x kiirema neti.
Nagu elus alati, keegi kaotab, keegi võidab.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.06.2014 15:45:53
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Kahe otsaga asi: +9€ eest saan jällegi 3x kiirema neti.
Nagu elus alati, keegi kaotab, keegi võidab. |
+7€ , sest 100-ne tõuseb nii või teisiti 2€
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
30.06.2014 16:02:03
|
|
|
300/300 Mbps ühenduse eest €33. Täitsa normaalne hind Kasutaks isegi kui saaks
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
30.06.2014 16:07:41
|
|
|
| Olgem ausad 100/100 juba piisab täiesti. 300 ühendus on tõesti siis hea kui tahad kohe peale pelleris käiku enne seda tõmbama pandud filmi hakata vaatama.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
30.06.2014 16:09:44
|
|
|
| 300 Mbps puhul on vast uploadi osa kõige kõvem muutus. Kui kodune riistvara võimaldab siis saab host'ida päris edukalt.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
30.06.2014 16:25:09
|
|
|
No meil need meedia serverid kodused võidavad populaarsust
Nüüd saab hakata hostingut pakkuma juba
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.06.2014 23:00:17
|
|
|
Vahelduseks ka teist teemat.
Hetkel elioni leping elukaaslase nimel, mõtlesin, et võtaks enda nimele, emt omad on minu nimel.
Küsimus siis selline, et kui valutu tegevus see on?
Põhiküsimus on, kas see läheb uue lepinguna kirja või muutub vaid nimi paberil?
Hetkel vana nutitv ja ei taha mina sellest loobuda, kui leping minu nimele tuleb, kas see jääb alles või sunniviisiliselt kästakse uus nutitv võtta?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.06.2014 23:09:47
|
|
|
| jeesus188, mõistlik küsimus, muutub vaid nimi paberil. Pakett, teenused ja lepingu tähtaeg mis puudutab seadmeid säilivad samal kujul. Pakkumisi kindlasti uutele teenustele selle käigus tehakse.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.06.2014 23:12:33
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| jeesus188, mõistlik küsimus, muutub vaid nimi paberil. Pakett, teenused ja lepingu tähtaeg mis puudutab seadmeid säilivad samal kujul. Pakkumisi kindlasti uutele teenustele selle käigus tehakse. |
ei ole mingeid tähtajalisi kohustusi.
Saab seda digitaalselt ka teha või peab kohale ronima esindusse?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Floppy
HV vaatleja

liitunud: 31.01.2003
|
30.06.2014 23:16:56
|
|
|
| miga kirjutas: |
Huvitav, mida siis 15+ aastat kliendid nõudma peaksid kui 4.a klient juba tasuta asju tahab komöödia  |
... ning teised sama alatooniga postid ja mandariinid.
Ei ole ilus vana asja meelde tuletada aga juhtusin teemat järellugema ja ei saa mitte vaiki olla.
Seda ei tee ainult Elion aga eks natuke mõruks teeb meele küll kui uusi kliente meelitatakse imeliste pakkumistega aga sina neist osa ei saa kui just pole nõus mingid kuud ilma teenuseta olema. Tavaline ärimudel, vana lehm lüpsab niigi hästi.
Tasuta nõuda vist enam ei saa kuna ka uus liituja ei saa tasuta? Vähemalt uue ruuteri puhul on vist miski 19.- eurot vms see sümboolne maks (sümboolne võrreldes ruuteri tegelikul hinnaga). Lisaks oleksid sa seotud samamoodi jällegi tähtajalise lepinguga ehk sulle loodaks sama tingimus mis uuele kliendile. Eeldusel muidugi, et sul juba pole siduvat lepingut või võlgnevusi jne jne.
Muidugi kui see võimalus juba olemas on siis on tore, ma pole nüüd viimasel ajal uurinud.
Meenub juhus kui mulle pakuti 100 megast internetti. Oli see tol ajal üsna uus ning vist isegi lisatasusid ega miskit otsa ei tulnud. Ei tea kas olin siis testija või mitte. Enda majas igatahes esimene korter.
Sellega seoses tuli minuga ka uus tähtajaline leping sõlmida. Vaidlesin klienditeenindajaga pikalt ja vist isegi mitme erinevaga kuni välja vaidlesin selle, et kui mul on uus siduv leping siis mulle ka uus ruuter. Vaidlesin kuna üks ruuter oli mul juba peale garantiid maha põlenud . Muprhy muidugi tegi nii, et nüüd kui mul varuks on siis käib vanagi ning varu seisab niisama kapis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.06.2014 23:18:05
|
|
|
| jeesus188, Digitaalselt saab olemasolev klient e-teeninduses täisvolituse teha, peale seda peab uus klient minema esindusse enda nimele vormistama. Eestis peab iga uus klient vist ikka id kaardiga nägu näitama, muidu võib hiljem midaiganes järelmaksule võtta jms.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.06.2014 23:24:02
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| jeesus188, Digitaalselt saab olemasolev klient e-teeninduses täisvolituse teha, peale seda peab uus klient minema esindusse enda nimele vormistama. Eestis peab iga uus klient vist ikka id kaardiga nägu näitama, muidu võib hiljem midaiganes järelmaksule võtta jms. |
Mingi metsa loogika, uue kliendina saan ennast ju samuti ID kaardi teel autentida, milleks need pin koodid siis
Aga ok, siis pole mõtet pool siin, pool seal jamada, lihtsam on kohale minna....noh mitte just väga lihtne, sest rakveres elioni esindust pole
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
30.06.2014 23:25:43
|
|
|
jeesus188, Rakveres Emt/Elion puudub?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.06.2014 23:29:34
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
jeesus188, Rakveres Emt/Elion puudub?  |
ei ole jah, nüüd asub see Rakvere vallas, 3km kesklinnast väljas
link
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
30.06.2014 23:31:21
|
|
|
| see on tõesti kaugel
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
30.06.2014 23:31:50
|
|
|
Kuidas elioni teenused jalgpallifännide tungile vastu on ka pidanud. Kõik salvestused salvestuvad ja kordused kordavad?
Nää konkurent puruhädas, et fännide põhjustatud ülekoormus ja tarkvarahäda jne.
Kes tahab üle joosta?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
viimati muutis jägaja 30.06.2014 23:32:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
30.06.2014 23:33:43
|
|
|
| ot: |
| jeesus188, kaugel ei ole jah, aga veider liigutus Elioni poolt. Muidu oli Põhjakas eks? |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
30.06.2014 23:34:43
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Kuidas elioni teenused jalgpallifännide tungile vastu on ka pidanud. Kõik salvestused salvestuvad ja kordused kordavad?
Nää konkurent puruhädas, et fännide põhjustatud ülekoormus ja tarkvarahäda jne.
Kes tahab üle joosta?  |
toimib väga hästi
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.06.2014 23:37:19
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| ot: |
| jeesus188, kaugel ei ole jah, aga veider liigutus Elioni poolt. Muidu oli Põhjakas eks? |
|
hetkel on põhjakeskuses, ennem oli kroonikeskuses, keset kesklinna, mis on ikka väga käidav koht
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
30.06.2014 23:50:59
|
|
|
jeesus188, sry, minu black, ma peale Põhjakeskuse ei tea teisi suuremaid keskuseid Rakveres ja poleks mujalt osanud otsidagi
Aga ma pole kohalik sealkandis ka
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.07.2014 00:35:49
|
|
|
Ma pole isegi kindel, et uus klient isegi niisama id kaardiga e-teenindusest endale kliendilepingut ja teenuseid vormistada saab, tähendab saab, kuid siis tehniku visiidiga allkirjastatakse kliendileping paberil dokumendi alusel. Te pole siis kuulnud kuidas petturid inimesi ära kasutavad ning kellegi teise id kaardiga megalaenusid ja järelmakse vormistavad? Miks peaks Elion või mõni teine ettevõte sellele kaasa aitama. Ei tahaks just kliendi nahas olla, kelle lepingu võtab üle tundmatu kurjategija ning klient avastab järgmiselt arvelt, et keegi talle kusagil digitaalselt paar telerit ja sülerit järelmaksule tellinud.
Võimalik, et kunagi juba kliendilepingu sõlminud klient, saab uue teenusega liituda või isegi loovutamise digiallkirjastatud taotlusega üle võtta, kindel pole. Sellepärast pigem viitangi esindusele, sest seal saab kõik tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.07.2014 00:43:16
|
|
|
Loogiliselt võttes peaks ju andmed olemas olema, emt's juba pea 15 aastat, andmebaasid on ju yhised.
Eks esinduses käin ära, aga vahel mõni tärkav lilleke letis, kes ei oska täpseid vastuseid anda.
Ma arvan, vist...jne edasi vastuseid olen nii mõnigi kord kuulnud.......seda aastaid tagasi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.07.2014 01:00:10
|
|
|
| Niipalju veel lisaks, EMT ja Elion on küll ühes pajas kuid kliendid on veel täiesti eraldi. Ettevõtted austavad klientide privaatsust ning isegi Elion ei näe klientide andmeid mis on seotud EMTga, seda enam, et kliendid ei ole seda lepinguga lubanud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
01.07.2014 01:09:24
|
|
|
indrekp, samas Raplas sain Emti tädile Elioni järtsu sulas küll maksta, ei kobisetud. Pluss minu silmis muidugi, sest Elioni tädi juures oli 4 inimest ootejärjekorras
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
01.07.2014 02:22:51
|
|
|
| Mina sain u. paar aastat tagasi lepingu oma nimele vormistatud ilma esindusse kohale ilmumata. Väga täpselt enam ei mäleta, aga pidin lepingu omaniku id-kaardiga iseteenindusse logima, sealt mingi volituse tegema ja siis telefoni teel helpdeski tütarlaps tegi midagi ja peale seda sain juba oma id-kaardiga iseteenindusse logida ja asjatada.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.07.2014 02:31:33
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
| Mina sain u. paar aastat tagasi lepingu oma nimele vormistatud ilma esindusse kohale ilmumata. Väga täpselt enam ei mäleta, aga pidin lepingu omaniku id-kaardiga iseteenindusse logima, sealt mingi volituse tegema ja siis telefoni teel helpdeski tütarlaps tegi midagi ja peale seda sain juba oma id-kaardiga iseteenindusse logida ja asjatada. |
ok, proovib ära
tänud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
01.07.2014 11:57:45
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Ma pole isegi kindel, et uus klient isegi niisama id kaardiga e-teenindusest endale kliendilepingut ja teenuseid vormistada saab, tähendab saab, kuid siis tehniku visiidiga allkirjastatakse kliendileping paberil dokumendi alusel. Te pole siis kuulnud kuidas petturid inimesi ära kasutavad ning kellegi teise id kaardiga megalaenusid ja järelmakse vormistavad? Miks peaks Elion või mõni teine ettevõte sellele kaasa aitama. Ei tahaks just kliendi nahas olla, kelle lepingu võtab üle tundmatu kurjategija ning klient avastab järgmiselt arvelt, et keegi talle kusagil digitaalselt paar telerit ja sülerit järelmaksule tellinud.
Võimalik, et kunagi juba kliendilepingu sõlminud klient, saab uue teenusega liituda või isegi loovutamise digiallkirjastatud taotlusega üle võtta, kindel pole. Sellepärast pigem viitangi esindusele, sest seal saab kõik tehtud. |
... meh ? Kõlab juba nagu kesikute junkru moodi natuke arusaamatu loogika, mismoodi see vaene klienditeenindaja peab küll olema võimeline tuvastama inimest, kes on lolliks tehtud ja tuleb näiliselt täiesti adekvaatsel põhjusel lepingumuudatust tegema või poest kaupa võtma ? Ma arvan, et sa oled kah kuulnud piisavalt juhtumitest, kui varastatud dokumendi ja suvalise allkirjaga on poodidest kaupa minema tassitud. Leitakse vaid inimene, kes enam-vähem näeb dokumendil oleva inimesega sarnane ja kaup jalutab poest välja nagu nalja. Seega, kuidas täpselt muudab klienditeenindajale paberil allkirja andmine olukorda turvalisemaks ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Floppy
HV vaatleja

liitunud: 31.01.2003
|
01.07.2014 12:24:59
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... meh ? Kõlab juba nagu kesikute junkru moodi natuke arusaamatu loogika, mismoodi see vaene klienditeenindaja peab küll olema võimeline tuvastama inimest, kes on lolliks tehtud ja tuleb näiliselt täiesti adekvaatsel põhjusel lepingumuudatust tegema või poest kaupa võtma ? Ma arvan, et sa oled kah kuulnud piisavalt juhtumitest, kui varastatud dokumendi ja suvalise allkirjaga on poodidest kaupa minema tassitud. Leitakse vaid inimene, kes enam-vähem näeb dokumendil oleva inimesega sarnane ja kaup jalutab poest välja nagu nalja. Seega, kuidas täpselt muudab klienditeenindajale paberil allkirja andmine olukorda turvalisemaks ? |
Kui ma nüüd ei eksi siis olen ma tellinud teenuseid Elionist ( teenus maksab ju samamoodi ) telefoni teel kus minu tuvastamiseks on vajalik ainult nimi ja isikukood. Leian, et viimase välja selgitamine on paharetile märksa lihtsam kui mu ID kaardi PINid. Halenaljakas on jah kohati see kuidas e-riik oma ID kaardiga laiutab ja siis ikka mingilt maalt pole vahet kuna pead käima füüsiliselt kusagile oma konksu panema. See puudutab muidugi tunduvalt rohkem asutusi kui Elion.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
01.07.2014 12:33:48
|
|
|
Ehh, ma olen ise loovutamisi isegi digitaalselt allkirjastatud e-kirja avalduste näol teinud. Ei midagi ilmvõimatut.
Kõik ei ela esinduste läheduses ja seetõttu ei pea ma heaks tavaks klienti peetida.
Edit: Üks erand meenub küll. Meie seast jäädavalt lahkunute teenuste ümbervormistamisel saan infot Rahvastikuregistrist surmakande kohta , kuid ümbervormistamiseks vajan surmatõendit.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|