Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 116, 117, 118  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.06.2014 22:51:23 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
olafsand kirjutas:
SSD, pistsin just digiboxi ONT sappa ja pilti ei tule, mingi blabla network error.

Aitähh! thumbs_up.gif seega pean ikkagi kaabli vedama või? Oli kunagi mingi reklaam et wifi kaudu saab ka pilti?

võta see

töötab ideaalselt, kui just korrusmaja ei oma
https://pood.elion.ee/productInfo/48/elektrivorguadapteri-komplekt-comtrend-pg-9020/PG9020 thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2014 23:07:25 vasta tsitaadiga

Küsimus et kindel olla , muidu arvan ise et see peaks nii olema: Kui ruuteris SFP port moodul olemas siis peaks ilma huawei terminalita saab ruuter hakkama,et panna talle otse optika kaabel sisse? kas on nii ?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2014 00:26:10 vasta tsitaadiga

estdata kirjutas:
Küsimus et kindel olla , muidu arvan ise et see peaks nii olema: Kui ruuteris SFP port moodul olemas siis peaks ilma huawei terminalita saab ruuter hakkama,et panna talle otse optika kaabel sisse? kas on nii ?


Ei, siin on kasutatakse Huawei tehnikat, mis räägib teatud võtmega omal lainepikkusel. Kunagi tekkis mul sama idee, et Mikrotiki SPF porti surada kaabel, kuid see ei lähe õnnetuseks läbi.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rebel_
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2010




sõnum 19.06.2014 12:55:30 vasta tsitaadiga

UnknowFunk,
http://www.oomipood.ee/search/scart/-/1
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 15:22:46 vasta tsitaadiga

Rebel_ kirjutas:
UnknowFunk,
http://www.oomipood.ee/search/scart/-/1

Sealt valikust sa seda 10-pin mini-DIN pistikuga kaablit nüüd küll ei leia.
Ja eraldi sellist pistikut samuti mitte.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 19.06.2014 16:10:49 vasta tsitaadiga

A.S., http://www.osta.ee/elioni-amino-digiboksi-scart-kaabel-2m-49556132.html
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2014 21:53:05 vasta tsitaadiga

mis selle kodulehega tehtud on?
icon_eek.gif
e-pood, mobiilid. siis mingi filter, siis all veel mingi filter. aga tootjaid filtreerida ei saa?
icon_eek.gif
https://pood.elion.ee/mobiiltelefonid

E: pilt on hiigelsuur, nagu mingisse mobiil versiooni oleks läinud...
jube.
https://pood.elion.ee/productInfo/29/mobiiltelefon-sony-xperia-e1-(must)/1280-7368

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2014 21:55:52 vasta tsitaadiga

E-poodi uuendati. Uuendati jubedaks.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2014 21:56:27 vasta tsitaadiga

no ikka väga jube. väga väga väga jube.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.06.2014 21:58:56 vasta tsitaadiga

uus RETINA icon_lol.gif superduperhighüberK, et ka UHD'ga loetav veeb oleks

nii suure teksti jaoks pean mina igatahes kaks sammu kaugemale astuma icon_neutral.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 26.06.2014 22:37:26 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
uus RETINA icon_lol.gif superduperhighüberK, et ka UHD'ga loetav veeb oleks


http://i.imgur.com/Ql72fXX.png
100% zoomiga

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 26.06.2014 23:03:29 vasta tsitaadiga

on jah jube. Tootja järgi enam filtreerida ei saa, on ainult tehnilised parameetrid lisafiltrites. Kui otsid mingit konkreetset tootjat või toodet, aitab hetkel vaid e-poe otsing. muidu jäädki lehti lappama... Ebamugav. Jääb mulje nagu oleks kõik segamini letti löödud, odavad kallid, eri tootjad ja eri telefoniliigid kõik segamini nagu pudru ja kapsad (nuti ja tava).
Selline e-pood pigem peletab eemale, kui meelitab ostma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 26.06.2014 23:23:19 vasta tsitaadiga

Kas ostja peaks suutma sellises male-female tabelis orienteeruda tundub kuidagi seksistlik, või, nagu tutvumisportaal, emane ja isane. ? Eestikeelne Pesa ja pistik on out?
https://pood.elion.ee/kaablid

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.06.2014 23:51:49 vasta tsitaadiga

ab79 kirjutas:
on jah jube. Tootja järgi enam filtreerida ei saa, on ainult tehnilised parameetrid lisafiltrites. Kui otsid mingit konkreetset tootjat või toodet, aitab hetkel vaid e-poe otsing. muidu jäädki lehti lappama... Ebamugav. Jääb mulje nagu oleks kõik segamini letti löödud, odavad kallid, eri tootjad ja eri telefoniliigid kõik segamini nagu pudru ja kapsad (nuti ja tava).
Selline e-pood pigem peletab eemale, kui meelitab ostma.
telerite puhul õnnestub tootjatepoolne valik
jägaja kirjutas:
Kas ostja peaks suutma sellises male-female tabelis orienteeruda tundub kuidagi seksistlik, või, nagu tutvumisportaal, emane ja isane. ? Eestikeelne Pesa ja pistik on out?
https://pood.elion.ee/kaablid
Spoiler Spoiler Spoiler

see on see, mida meie soovolinik sooviks

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.06.2014 00:29:03 vasta tsitaadiga

see tabel on paras porno
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2014 01:29:55 vasta tsitaadiga

Tahan ainult näiteks Nokia telefone näha...seda enam teha ei saa? icon_eek.gif
Eino mida iganes icon_biggrin.gif

Edit: see filtrivärk on samuti ju täitsa katki. Valin ekraani suuruse ( näiteks 5,25", seda peaks 2tk olema kirjade järgi ) ja ikka näidatakse kõiki telefone segamini icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2014 08:18:12 vasta tsitaadiga

Eelmine tundus mugavam küll. Esimene kord kui nägin seda mõtlesin, et leht ei laadinud ära korralikult.

olafsand, et filter toimima hakkaks peab veel eraldi "Filtreeri" nuppu vajutama.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.06.2014 09:09:33 vasta tsitaadiga

Kõik lähevad idiootse mobiilsete kodulehtede peale. Tegija sama, kes tegid seb ja HV lehe? icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2014 10:03:37 vasta tsitaadiga

Vähemalt on head loogilised filtrid...



Tahaks seda nokia 4.4 saada icon_smile.gif

E: peale mõningast pusimist ja otsingu paar korda uuesti alustamist hakkab see asi natuke loogilisem tunduma, aga see, et enne seal niimoodi eksperimenteerima pead on suht traagiline küll... + endiselt on osad filtrid puudu.. icon_sad.gif

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2014 15:39:39 vasta tsitaadiga

Sama teed läheb, nagu nende nutitv-gi. Et midagi näha/leida, pead tunduvalt rohkem klõbistama.
thumbs_down.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 30.06.2014 15:25:43 vasta tsitaadiga

uus uudis, alates augustist tuleb 90 000 lõvi kliendil maksta rohkem:
http://majandus24.postimees.ee/2842285/elion-tostab-90-000-kliendil-internetipakettide-hind
Aina paremaks läherb, tahad kasutada VDSL võrku, maksa. ADSL2 klientide jaoks ei muutu midagi v.a see, et tõuseb hind , istu ja ime näppu edasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 15:28:35 vasta tsitaadiga

Kahe otsaga asi: +9€ eest saan jällegi 3x kiirema neti. icon_razz.gif

Nagu elus alati, keegi kaotab, keegi võidab.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.06.2014 15:45:53 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Kahe otsaga asi: +9€ eest saan jällegi 3x kiirema neti. icon_razz.gif

Nagu elus alati, keegi kaotab, keegi võidab.
+7€ , sest 100-ne tõuseb nii või teisiti 2€
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 16:02:03 vasta tsitaadiga

300/300 Mbps ühenduse eest €33. Täitsa normaalne hind thumbs_up.gif Kasutaks isegi kui saaks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 16:07:41 vasta tsitaadiga

Olgem ausad 100/100 juba piisab täiesti. 300 ühendus on tõesti siis hea kui tahad kohe peale pelleris käiku enne seda tõmbama pandud filmi hakata vaatama.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 16:09:44 vasta tsitaadiga

300 Mbps puhul on vast uploadi osa kõige kõvem muutus. Kui kodune riistvara võimaldab siis saab host'ida päris edukalt.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 16:25:09 vasta tsitaadiga

No meil need meedia serverid kodused võidavad populaarsust
Nüüd saab hakata hostingut pakkuma juba icon_razz.gif

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.06.2014 23:00:17 vasta tsitaadiga

Vahelduseks ka teist teemat.

Hetkel elioni leping elukaaslase nimel, mõtlesin, et võtaks enda nimele, emt omad on minu nimel.

Küsimus siis selline, et kui valutu tegevus see on?
Põhiküsimus on, kas see läheb uue lepinguna kirja või muutub vaid nimi paberil?
Hetkel vana nutitv ja ei taha mina sellest loobuda, kui leping minu nimele tuleb, kas see jääb alles või sunniviisiliselt kästakse uus nutitv võtta?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 23:09:47 vasta tsitaadiga

jeesus188, mõistlik küsimus, muutub vaid nimi paberil. Pakett, teenused ja lepingu tähtaeg mis puudutab seadmeid säilivad samal kujul. Pakkumisi kindlasti uutele teenustele selle käigus tehakse.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.06.2014 23:12:33 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
jeesus188, mõistlik küsimus, muutub vaid nimi paberil. Pakett, teenused ja lepingu tähtaeg mis puudutab seadmeid säilivad samal kujul. Pakkumisi kindlasti uutele teenustele selle käigus tehakse.
ei ole mingeid tähtajalisi kohustusi.
Saab seda digitaalselt ka teha või peab kohale ronima esindusse?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Floppy
HV vaatleja
Floppy

liitunud: 31.01.2003




sõnum 30.06.2014 23:16:56 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Huvitav, mida siis 15+ aastat kliendid nõudma peaksid kui 4.a klient juba tasuta asju tahab icon_biggrin.gif komöödia icon_smile.gif

... ning teised sama alatooniga postid ja mandariinid.

Ei ole ilus vana asja meelde tuletada aga juhtusin teemat järellugema ja ei saa mitte vaiki olla.

Seda ei tee ainult Elion aga eks natuke mõruks teeb meele küll kui uusi kliente meelitatakse imeliste pakkumistega aga sina neist osa ei saa kui just pole nõus mingid kuud ilma teenuseta olema. Tavaline ärimudel, vana lehm lüpsab niigi hästi.

Tasuta nõuda vist enam ei saa kuna ka uus liituja ei saa tasuta? Vähemalt uue ruuteri puhul on vist miski 19.- eurot vms see sümboolne maks (sümboolne võrreldes ruuteri tegelikul hinnaga). Lisaks oleksid sa seotud samamoodi jällegi tähtajalise lepinguga ehk sulle loodaks sama tingimus mis uuele kliendile. Eeldusel muidugi, et sul juba pole siduvat lepingut või võlgnevusi jne jne.
Muidugi kui see võimalus juba olemas on siis on tore, ma pole nüüd viimasel ajal uurinud.

Meenub juhus kui mulle pakuti 100 megast internetti. Oli see tol ajal üsna uus ning vist isegi lisatasusid ega miskit otsa ei tulnud. Ei tea kas olin siis testija või mitte. Enda majas igatahes esimene korter.
Sellega seoses tuli minuga ka uus tähtajaline leping sõlmida. Vaidlesin klienditeenindajaga pikalt ja vist isegi mitme erinevaga kuni välja vaidlesin selle, et kui mul on uus siduv leping siis mulle ka uus ruuter. Vaidlesin kuna üks ruuter oli mul juba peale garantiid maha põlenud icon_sad.gif . Muprhy muidugi tegi nii, et nüüd kui mul varuks on siis käib vanagi ning varu seisab niisama kapis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 23:18:05 vasta tsitaadiga

jeesus188, Digitaalselt saab olemasolev klient e-teeninduses täisvolituse teha, peale seda peab uus klient minema esindusse enda nimele vormistama. Eestis peab iga uus klient vist ikka id kaardiga nägu näitama, muidu võib hiljem midaiganes järelmaksule võtta jms.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.06.2014 23:24:02 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
jeesus188, Digitaalselt saab olemasolev klient e-teeninduses täisvolituse teha, peale seda peab uus klient minema esindusse enda nimele vormistama. Eestis peab iga uus klient vist ikka id kaardiga nägu näitama, muidu võib hiljem midaiganes järelmaksule võtta jms.

Mingi metsa loogika, uue kliendina saan ennast ju samuti ID kaardi teel autentida, milleks need pin koodid siis icon_eek.gif
Aga ok, siis pole mõtet pool siin, pool seal jamada, lihtsam on kohale minna....noh mitte just väga lihtne, sest rakveres elioni esindust pole icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 23:25:43 vasta tsitaadiga

jeesus188, Rakveres Emt/Elion puudub? icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.06.2014 23:29:34 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
jeesus188, Rakveres Emt/Elion puudub? icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

ei ole jah, nüüd asub see Rakvere vallas, 3km kesklinnast väljas thumbs_down.gif
link

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 23:31:21 vasta tsitaadiga

see on tõesti kaugel
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 30.06.2014 23:31:50 vasta tsitaadiga

Kuidas elioni teenused jalgpallifännide tungile vastu on ka pidanud. Kõik salvestused salvestuvad ja kordused kordavad?
Nää konkurent puruhädas, et fännide põhjustatud ülekoormus ja tarkvarahäda jne.
Kes tahab üle joosta? icon_biggrin.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 30.06.2014 23:32:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 23:33:43 vasta tsitaadiga

ot:
jeesus188, kaugel ei ole jah, aga veider liigutus Elioni poolt. Muidu oli Põhjakas eks?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 23:34:43 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kuidas elioni teenused jalgpallifännide tungile vastu on ka pidanud. Kõik salvestused salvestuvad ja kordused kordavad?
Nää konkurent puruhädas, et fännide põhjustatud ülekoormus ja tarkvarahäda jne.
Kes tahab üle joosta? icon_biggrin.gif
toimib väga hästi
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.06.2014 23:37:19 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
ot:
jeesus188, kaugel ei ole jah, aga veider liigutus Elioni poolt. Muidu oli Põhjakas eks?

hetkel on põhjakeskuses, ennem oli kroonikeskuses, keset kesklinna, mis on ikka väga käidav koht

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 23:50:59 vasta tsitaadiga

jeesus188, sry, minu black, ma peale Põhjakeskuse ei tea teisi suuremaid keskuseid Rakveres ja poleks mujalt osanud otsidagi icon_redface.gif
Aga ma pole kohalik sealkandis ka beer_yum.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 00:35:49 vasta tsitaadiga

Ma pole isegi kindel, et uus klient isegi niisama id kaardiga e-teenindusest endale kliendilepingut ja teenuseid vormistada saab, tähendab saab, kuid siis tehniku visiidiga allkirjastatakse kliendileping paberil dokumendi alusel. Te pole siis kuulnud kuidas petturid inimesi ära kasutavad ning kellegi teise id kaardiga megalaenusid ja järelmakse vormistavad? Miks peaks Elion või mõni teine ettevõte sellele kaasa aitama. Ei tahaks just kliendi nahas olla, kelle lepingu võtab üle tundmatu kurjategija ning klient avastab järgmiselt arvelt, et keegi talle kusagil digitaalselt paar telerit ja sülerit järelmaksule tellinud.

Võimalik, et kunagi juba kliendilepingu sõlminud klient, saab uue teenusega liituda või isegi loovutamise digiallkirjastatud taotlusega üle võtta, kindel pole. Sellepärast pigem viitangi esindusele, sest seal saab kõik tehtud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.07.2014 00:43:16 vasta tsitaadiga

Loogiliselt võttes peaks ju andmed olemas olema, emt's juba pea 15 aastat, andmebaasid on ju yhised.
Eks esinduses käin ära, aga vahel mõni tärkav lilleke letis, kes ei oska täpseid vastuseid anda.
Ma arvan, vist...jne edasi vastuseid olen nii mõnigi kord kuulnud.......seda aastaid tagasi icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 01:00:10 vasta tsitaadiga

Niipalju veel lisaks, EMT ja Elion on küll ühes pajas kuid kliendid on veel täiesti eraldi. Ettevõtted austavad klientide privaatsust ning isegi Elion ei näe klientide andmeid mis on seotud EMTga, seda enam, et kliendid ei ole seda lepinguga lubanud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 01:09:24 vasta tsitaadiga

indrekp, samas Raplas sain Emti tädile Elioni järtsu sulas küll maksta, ei kobisetud. Pluss minu silmis muidugi, sest Elioni tädi juures oli 4 inimest ootejärjekorras icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 02:22:51 vasta tsitaadiga

Mina sain u. paar aastat tagasi lepingu oma nimele vormistatud ilma esindusse kohale ilmumata. Väga täpselt enam ei mäleta, aga pidin lepingu omaniku id-kaardiga iseteenindusse logima, sealt mingi volituse tegema ja siis telefoni teel helpdeski tütarlaps tegi midagi ja peale seda sain juba oma id-kaardiga iseteenindusse logida ja asjatada.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.07.2014 02:31:33 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Mina sain u. paar aastat tagasi lepingu oma nimele vormistatud ilma esindusse kohale ilmumata. Väga täpselt enam ei mäleta, aga pidin lepingu omaniku id-kaardiga iseteenindusse logima, sealt mingi volituse tegema ja siis telefoni teel helpdeski tütarlaps tegi midagi ja peale seda sain juba oma id-kaardiga iseteenindusse logida ja asjatada.

ok, proovib ära thumbs_up.gif
tänud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 11:57:45 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Ma pole isegi kindel, et uus klient isegi niisama id kaardiga e-teenindusest endale kliendilepingut ja teenuseid vormistada saab, tähendab saab, kuid siis tehniku visiidiga allkirjastatakse kliendileping paberil dokumendi alusel. Te pole siis kuulnud kuidas petturid inimesi ära kasutavad ning kellegi teise id kaardiga megalaenusid ja järelmakse vormistavad? Miks peaks Elion või mõni teine ettevõte sellele kaasa aitama. Ei tahaks just kliendi nahas olla, kelle lepingu võtab üle tundmatu kurjategija ning klient avastab järgmiselt arvelt, et keegi talle kusagil digitaalselt paar telerit ja sülerit järelmaksule tellinud.

Võimalik, et kunagi juba kliendilepingu sõlminud klient, saab uue teenusega liituda või isegi loovutamise digiallkirjastatud taotlusega üle võtta, kindel pole. Sellepärast pigem viitangi esindusele, sest seal saab kõik tehtud.

... meh ? Kõlab juba nagu kesikute junkru moodi icon_lol.gif natuke arusaamatu loogika, mismoodi see vaene klienditeenindaja peab küll olema võimeline tuvastama inimest, kes on lolliks tehtud ja tuleb näiliselt täiesti adekvaatsel põhjusel lepingumuudatust tegema või poest kaupa võtma ? Ma arvan, et sa oled kah kuulnud piisavalt juhtumitest, kui varastatud dokumendi ja suvalise allkirjaga on poodidest kaupa minema tassitud. Leitakse vaid inimene, kes enam-vähem näeb dokumendil oleva inimesega sarnane ja kaup jalutab poest välja nagu nalja. Seega, kuidas täpselt muudab klienditeenindajale paberil allkirja andmine olukorda turvalisemaks ?

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Floppy
HV vaatleja
Floppy

liitunud: 31.01.2003




sõnum 01.07.2014 12:24:59 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:

... meh ? Kõlab juba nagu kesikute junkru moodi icon_lol.gif natuke arusaamatu loogika, mismoodi see vaene klienditeenindaja peab küll olema võimeline tuvastama inimest, kes on lolliks tehtud ja tuleb näiliselt täiesti adekvaatsel põhjusel lepingumuudatust tegema või poest kaupa võtma ? Ma arvan, et sa oled kah kuulnud piisavalt juhtumitest, kui varastatud dokumendi ja suvalise allkirjaga on poodidest kaupa minema tassitud. Leitakse vaid inimene, kes enam-vähem näeb dokumendil oleva inimesega sarnane ja kaup jalutab poest välja nagu nalja. Seega, kuidas täpselt muudab klienditeenindajale paberil allkirja andmine olukorda turvalisemaks ?


Kui ma nüüd ei eksi siis olen ma tellinud teenuseid Elionist ( teenus maksab ju samamoodi ) telefoni teel kus minu tuvastamiseks on vajalik ainult nimi ja isikukood. Leian, et viimase välja selgitamine on paharetile märksa lihtsam kui mu ID kaardi PINid. Halenaljakas on jah kohati see kuidas e-riik oma ID kaardiga laiutab ja siis ikka mingilt maalt pole vahet kuna pead käima füüsiliselt kusagile oma konksu panema. See puudutab muidugi tunduvalt rohkem asutusi kui Elion.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 12:33:48 vasta tsitaadiga

Ehh, ma olen ise loovutamisi isegi digitaalselt allkirjastatud e-kirja avalduste näol teinud. Ei midagi ilmvõimatut.

Kõik ei ela esinduste läheduses ja seetõttu ei pea ma heaks tavaks klienti peetida.

Edit: Üks erand meenub küll. Meie seast jäädavalt lahkunute teenuste ümbervormistamisel saan infot Rahvastikuregistrist surmakande kohta , kuid ümbervormistamiseks vajan surmatõendit.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 116, 117, 118  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.