Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 518, 519, 520 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 19:36:21 vasta tsitaadiga

Selline mure,et ei leia toimivat TS3 volume control pluginat. Oskab hüva nõu keegi anda?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 23:42:25 vasta tsitaadiga

Sai ka pool tundi katsetatud. Mäng pani kokku ja täna rohkem ei viitsi ka icon_lol.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 23:43:06 vasta tsitaadiga

Miks ta kokku pani?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 03.06.2014 23:44:42 vasta tsitaadiga

Oi, sa peaksid teadma, mis probleemid mängu alguses veel crashidega olid... icon_lol.gif
Mul oli tavaliseks rutiiniks kaks korda mängu siseneda, need crashidega lõpetada ning kolmas kord edukalt sisse saada icon_razz.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timo93
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2011




sõnum 04.06.2014 17:14:12 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel sellist probleemi pidevalt esineb, et battlelog'ist multiplayer, co-op v campaign võtta, siis korra viskab mängu taskbar'ile ja seejärel läheb üldse kinni?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 17:29:49 vasta tsitaadiga

timo93 kirjutas:
Kellelgi veel sellist probleemi pidevalt esineb, et battlelog'ist multiplayer, co-op v campaign võtta, siis korra viskab mängu taskbar'ile ja seejärel läheb üldse kinni?

Kriba sümptomid guuglisse ja vaata mis vasteid saad. Nii on raske midagi öelda. Pole olnud midagi sellist.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 18:24:08 vasta tsitaadiga

Kas see ei olnud mitte see UNPN vms teema?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 19:36:56 vasta tsitaadiga

duxdery kirjutas:
Kas see ei olnud mitte see UNPN vms teema?
''


Mitmikmängu puhulk mitte kuid kui co-op tahtsid siis oli.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timo93
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2011




sõnum 04.06.2014 23:03:53 vasta tsitaadiga

Olen proovinud erinevaid lahendusi, kuid mitte ükski ei ole asja parandanud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2014 10:23:43 vasta tsitaadiga

timo93 kirjutas:
Olen proovinud erinevaid lahendusi, kuid mitte ükski ei ole asja parandanud.


Et sa saaksid parema vastuse oma küsimusele siis ole kena postita ka täpne veateade mille sa BF-ilt saad icon_smile.gif Nii on teistel lihtsam aidata sind.
Seniks parimat sulle icon_wink.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timo93
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2011




sõnum 05.06.2014 12:50:00 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
timo93 kirjutas:
Olen proovinud erinevaid lahendusi, kuid mitte ükski ei ole asja parandanud.


Et sa saaksid parema vastuse oma küsimusele siis ole kena postita ka täpne veateade mille sa BF-ilt saad icon_smile.gif Nii on teistel lihtsam aidata sind.
Seniks parimat sulle icon_wink.gif


Mitte ühtegi veateadet ei tule.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 05.06.2014 13:15:36 vasta tsitaadiga

Reinstall?repair?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2014 21:35:40 vasta tsitaadiga

timo93 kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
timo93 kirjutas:
Olen proovinud erinevaid lahendusi, kuid mitte ükski ei ole asja parandanud.


Et sa saaksid parema vastuse oma küsimusele siis ole kena postita ka täpne veateade mille sa BF-ilt saad icon_smile.gif Nii on teistel lihtsam aidata sind.
Seniks parimat sulle icon_wink.gif


Mitte ühtegi veateadet ei tule.


Battlelogi staatusriba ju näitab mis toimub.. pb probleemid, lost connection jne..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timo93
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2011




sõnum 05.06.2014 21:45:20 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
timo93 kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
timo93 kirjutas:
Olen proovinud erinevaid lahendusi, kuid mitte ükski ei ole asja parandanud.


Et sa saaksid parema vastuse oma küsimusele siis ole kena postita ka täpne veateade mille sa BF-ilt saad icon_smile.gif Nii on teistel lihtsam aidata sind.
Seniks parimat sulle icon_wink.gif


Mitte ühtegi veateadet ei tule.


Battlelogi staatusriba ju näitab mis toimub.. pb probleemid, lost connection jne..


Ei näita. Näitab ainult et logging in, viskab bf'i korraks lahti ja ongi kõik. Reinstall, update, repair ei aita.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HolyGrapp
HV vaatleja

liitunud: 02.08.2012




sõnum 06.06.2014 14:32:25 vasta tsitaadiga

Sain oma pb probleemist jagu,tänu ühe nutika klassivenna abiga,aga nüüd kimbutab teine probleem,FPS-mis kipub pidevalt kõikuma 30 fps-i pealt 7-10 fps-i peale,mis ei võimalda mul sujuvat mängimist (low graafika peal).
Minu protsessor on i3-2310M
Graafika kaart on ATI HD 6650M
Palun soovitage midagi icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 14:53:15 vasta tsitaadiga

No ega see kaart ega prose midagi erilist pole. Seetõttu ei imesta, kui FPS-i niiviisi kõigub.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 18:38:28 vasta tsitaadiga

Mis resolutsioonil mängid? Palju mälu? Võib olla aitab driverite vahetamine aga ei oska soovitada sobivaid.

Notebookchecki testide järgi see kaart BF3ks eriti hea polegi:
Battlefield 3 2011
low 1024x768 35.1 fps
med. 1366x768 24.7 fps
high 1366x768 18.8 fps
ultra 1920x1080 7.3 fps

Need keskmised fpsid.

ot:
Ise kunagi proovisin nalja pärast HD2500ga(i3 3220) ja ei mäleta enam mis normaalsetel resolutsioonidel fps aga mängitav polnud(10-15 vbla), aga 320x200 oli 60 icon_lol.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 19:07:27 vasta tsitaadiga

Frostbite graafikamootor on rohkem sõltuv protsessorist ning selle tuumade hulgast (4'le optimeeritud) kui GPUst.. sama prose takti juures mõjutab lisaks oluliselt FSB kiirus
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 17:42:36 vasta tsitaadiga

Väga mõttetu multiplayer, kooderid panevad ringi m249 käes keset mappi, sihik lendab igalepoole, scoor 164/3...
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 21:47:08 vasta tsitaadiga

Kuule ole nüüd asi ikka sinu skillis, mulle siin kogu aeg tambitakse, et oskamatu oled. St mina siis. Harjuta harjuta saad samad tulemid varsti :p
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 23:22:16 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Väga mõttetu multiplayer, kooderid panevad ringi m249 käes keset mappi, sihik lendab igalepoole, scoor 164/3...


googelda "cheatometer bf3" ja sööda nimed sisse.. vaata mis vastuseks tuleb.
mõttekas on jah otsida serverid kus GGC striiming ja aktiivsed adminnid..

BattleReportis on mängija nimede kõrval ka pisike hall hüüumärk kolmnurga sees, klikid selle peale siis tuleb lahti menüü mille kaudu saad cheaterid reportida EA-le aga lisa siis ka tõendusmaterjal, video kus selgelt näha häki tegevus (360 kraadised imekiired pöörded, 4-5 matsi järjest tapmine sekundi jooksul jne), lihtsalt oma kahtlustust edastada pole mõtet. Sama cheatometer'i tulemuse võid ka samasse reporti lisaargumendiks panna.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2014 12:52:43 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Kuule ole nüüd asi ikka sinu skillis, mulle siin kogu aeg tambitakse, et oskamatu oled. St mina siis. Harjuta harjuta saad samad tulemid varsti :p

Skilli üle ei ulugi, oskust on, aga just need kooderid ajavad närvi, panevad täpselt samamoodi ringi nagu cs 1.6-s aimiga, kill cam näitab kuidas 360 kraadise spinniga panevad ringi 1 kuul = hs.
Muidu kui mõned ebameeldivad bugid välja jätta(nähtamatud objektid vahepeal) siis päris mängitav multiplayer, aga singleplayer oli küll ikka väga bs.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2014 14:37:09 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
Frostbite graafikamootor on rohkem sõltuv protsessorist ning selle tuumade hulgast (4'le optimeeritud) kui GPUst.. sama prose takti juures mõjutab lisaks oluliselt FSB kiirus


Ma ikka olen suhteliselt kindel, et tegu on Bad Company 2-ga. Osakaal bf3-es on GPU peal, minu i5 4500k ei läinud üle 45%, kui samas gtx 670 oli pidevalt 99%.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2014 15:50:03 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Väga mõttetu multiplayer, kooderid panevad ringi m249 käes keset mappi, sihik lendab igalepoole, scoor 164/3...


googelda "cheatometer bf3" ja sööda nimed sisse.. vaata mis vastuseks tuleb.
mõttekas on jah otsida serverid kus GGC striiming ja aktiivsed adminnid..

BattleReportis on mängija nimede kõrval ka pisike hall hüüumärk kolmnurga sees, klikid selle peale siis tuleb lahti menüü mille kaudu saad cheaterid reportida EA-le aga lisa siis ka tõendusmaterjal, video kus selgelt näha häki tegevus (360 kraadised imekiired pöörded, 4-5 matsi järjest tapmine sekundi jooksul jne), lihtsalt oma kahtlustust edastada pole mõtet. Sama cheatometer'i tulemuse võid ka samasse reporti lisaargumendiks panna.


Kuidas sa neid GGC striimiga servereid otsid?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2014 17:51:13 vasta tsitaadiga

mõnedel serveritel nimes sees.. üks variant kuidas neid otsida. Või siis käid serverites ja kus on, lisad enale Favorite listi..

ise olen pidama jäänud Essex-Rifles.net'i TDM serverisse.. neil GGC ja PBSS mõlemad + aktiivsed adminnid.. kirjutad chatti !report nimi põhjus ja nad uurivad mängijat lähemalt.. adminne klannis piisavalt palju et suht pidevalt on keegi online, olgu või remote console kaudu..
ahjah, taktikaliselt on seal kõik lubatud aga virin ja sõimlemine annab banni.. a la mingi "ESLi kogemusega" tegelane sajab sisse ja kukub siis vinguma kui noobid kõik on või kui noobilt teda tapeti.. või siis kellelegi ei meeldi kuidas snaiprid on autosnaipritega spämmivad jne..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2014 23:09:35 vasta tsitaadiga

Võite lisada origini friendsi kes tahab BF3 või BF Hardline mängida koos. Nick: kikaskilla
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 04:40:44 vasta tsitaadiga

andreL kirjutas:
aht0 kirjutas:
Frostbite graafikamootor on rohkem sõltuv protsessorist ning selle tuumade hulgast (4'le optimeeritud) kui GPUst.. sama prose takti juures mõjutab lisaks oluliselt FSB kiirus


Ma ikka olen suhteliselt kindel, et tegu on Bad Company 2-ga. Osakaal bf3-es on GPU peal, minu i5 4500k ei läinud üle 45%, kui samas gtx 670 oli pidevalt 99%.

okei, sul võib õigus olla bf3 koha pealt.. kaevasin ühe katsevideo välja kus salvestasin Afterburneri overlay'ga ja tundub et GPU on stabiilse 95% peal. 4 threadi jätsin mängule, 4 threadi pakkisid videot.. v-sync maas nii et GPU andis niipalju FPSi kui torust tuli... kui video panna 720p kvaliteedile siis loeb overlay andmed kuidagi välja..

Link


BC2's oli üle kahekordne fpsi tõus kui liikusin Athlon X2 pealt PhenomII X4 peale (videokaart jäi samaks).

Samas mäletan mingit benchmarki BF4'st kus eri masinaid testides järeldati et mängumootor oli märgatavalt CPU intensiivsem kui GPU, ning mälukiirus mõjutas märgatavalt FPS'i mängus (kuni 25% erinevus).

Nii et siis
BC2 -CPU
Bf3 - GPU
BF4 - CPU
?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P1nts3L
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2013




sõnum 10.06.2014 07:02:39 vasta tsitaadiga

Kedagi huvitab siis, Originis Premium hetkel €9.99 võtke kellel veel pole.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 19:01:18 vasta tsitaadiga

Küsimus siis selline, et kas Premium tasub ära, kui mäng järjest vananeb ja mängijaid jääb vähemaks?
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 19:04:16 vasta tsitaadiga

Hetkel vist mängijate puudust küll ei ole? Tänu sellele tasuta jagamisele. Igalpool servereid neid algajaid täis. Küll aga ma ei oska öelda, kuidas jah nende DLC-ga lood, et kas on juba hakatud DLC-si ka juurde ostma nad.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deFt
HV kasutaja
deFt

liitunud: 23.06.2008




sõnum 10.06.2014 22:28:00 vasta tsitaadiga

Panin just otsingusse eraldi expansionid (europe, normal, ranked, free slots - full -10)
B2K - 16 serverit
CQ - 17
AK - 13
AM - 7
EG - 16

Bf3stats.com'i andmetel hetkel 67k online nädalavahetusel oli ka üle 100k
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 11:52:33 vasta tsitaadiga

matiradik kirjutas:
Küsimus siis selline, et kas Premium tasub ära, kui mäng järjest vananeb ja mängijaid jääb vähemaks?

Mäng võib ju vananeda kuid paljud mängivad seda. Vaata mis ajal BF2 välja lasti ja kuna serverid kinni pandi. Ja mängijaid jagus vaatamata sellele seal ikka omajagu.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 15:55:18 vasta tsitaadiga

Kas kuidagi saab javelinile üle 2 raketi ka kaasas kanda?
Mis teil lemmik engineeril kasutatav relv on ja mis jubinatega?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 16:11:54 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Kas kuidagi saab javelinile üle 2 raketi ka kaasas kanda?
Mis teil lemmik engineeril kasutatav relv on ja mis jubinatega?

Mul on Scar-h+kobra+foregrip+heavy barrel, Magnum, Stinger ja repair tool. icon_wink.gif
Javelin suht mõttetu, sest selle jaoks oleks vaja soflami kuskil ja enamasti neid pole.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 11.06.2014 16:25:33 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Kas kuidagi saab javelinile üle 2 raketi ka kaasas kanda?
Mis teil lemmik engineeril kasutatav relv on ja mis jubinatega?

G36C (Holo+Foregrip+Heavy barrel)
MP443
Stinger/Igla
Repair tool
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 17:52:00 vasta tsitaadiga

Nojaa, Javelin vahepeal üpriski hädavajalik, lihtsalt mõtlesin et äkki saab üle 2 paugu ka kaasa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 18:06:23 vasta tsitaadiga

otsi squadi kus explosion perk olemas, või vali endale, saad 1+3tk, ilma selleta 1+1.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 25.06.2014 20:35:27 vasta tsitaadiga

Küsiks siis ka, et kas tasub premium osta, kas neid lisamappe veel mängitakse?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2014 20:46:31 vasta tsitaadiga

jah.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 28.06.2014 19:54:12 vasta tsitaadiga

Juhtsusin praegu mängima mingis serveris kus oli häkkereid täis. Bf3 mängimise tuju läks ära. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 28.06.2014 20:43:13 vasta tsitaadiga

Mille järgi aru said, et häkkerid ?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 28.06.2014 21:17:12 vasta tsitaadiga

battlear kirjutas:
Mille järgi aru said, et häkkerid ?


Oma baasist näiteks ei saanud helikopteriga üldse välja lennata, see lendas koguaeg pilbasteks ja näha polnud kuidas ja keegi lasi. Siis suvalises kohas mapil tapeti lihtsalt nii maha, et kedagi polnud ja pärast ei näidanud ka kes lasi. Seal oli veel kummalisi juhtumeid koguaeg.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2014 21:37:16 vasta tsitaadiga

Praegu on neid üldse vääääga palju. Aga õnneks on ka servereid, kus sellised kaovad kiirelt ja on võimalik jälle mängida.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 28.06.2014 21:54:26 vasta tsitaadiga

Mis karistus üldse häkkeritele määratakse? Kas nad bännitakse konkreetsest serverist või ei saa nad enam üheski serveris pärast mängida? Kas selleks, et uuesti mängida saada peavad nad uue mängu ostma või on neil mingi lihtsam lahendus?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2014 21:59:41 vasta tsitaadiga

Oleneb, kas tuleb serveri admini ban (mis bannib ainult sellest serverist) või Punkbuster tuvastab koodimise ära (mis bannib tervest mängust). Punkbusteri banni ka võimalik vaidlustada kuskil PB lehel, kuid kui tõepoolest kooditi ning banni ei eemaldata, siis MP-s mängimiseks tuleb tõesti uus Origini konto teha ja mäng sinna uuesti osta.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teamkills
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2011




sõnum 28.06.2014 23:35:27 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Küsiks siis ka, et kas tasub premium osta, kas neid lisamappe veel mängitakse?


Selle küsimuse põhjal oled suht uus selles mängus. Tõenäoliselt soetasid tasuta bf3-e. Mängi natuke rohkem ennem, kui cheatimis jutuga foorumisse tuled!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 29.06.2014 00:19:42 vasta tsitaadiga

Teamkills,
Bf4 olen päris palju mänginud ja nüüd jah bf3 lainel, aga sellest saab ikka hästi aru kas on aus mäng või ei. Näiteks bf2 mängisin aastaid ja seal ka kahjuks leidus neid cheater värdjaid.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2014 00:52:06 vasta tsitaadiga

Pakk mida ma eraldi ostes soovitan on kindlasti CQ thumbs_up.gif
_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 29.06.2014 00:58:54 vasta tsitaadiga

UnknowFunk kirjutas:
Pakk mida ma eraldi ostes soovitan on kindlasti CQ thumbs_up.gif


Ise ostsin premiumi, aga cq-s cnquest alt kahjuks servereid ei leia. Ise mängin ainult conquest large modet.
Edit. Vaatasin, et ükskõik mis mode, ikka serverid tühjad.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2014 01:04:26 vasta tsitaadiga

Kune selle DLC mapid ei olegi mõeldud tavalisele conquestile, rääkimata largest.
Ja neid servereid leidub. Jah, mitte väga palju, mis oleks rahvast täis, kuid leidub. Peamiselt Domination ja Gun Muster mode'iga. Ilmselt sul mõni muu filter seal segab, mis ei kehti selle DLC mapides.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 518, 519, 520 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.