Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DotA 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 34, 35, 36  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2014 09:50:27 vasta tsitaadiga

Et siis regular matchidest tulev "data" ei ole piisav, et suudaks kalkuleerida matchide vastaseid? kurat ega ma rankedis ju teistmoodi ei performi, miks peaks siis matchmaking suvalistega kokku panema. kogu see loogika on nii ajuvaba, et vahest on küll täiesti abitu tunne. Eriti kui kalkuleeritakse eraldi SOLO QUEUE MMRi , miks siis ei võiks olla forced solo queue nagu vanasti.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2014 09:58:40 vasta tsitaadiga

MMR kalibreerimisel võetakse alguspunktiks sinu väljakujunenud "vana" rank, mida siis esimese 10 mänguga ühele või teisele poole korrigeeritakse. Lihtsalt nende 10 mängu jooksul on võimalik kõikumine suurem. Hiljem muutub MMR +/- 25 punkti vastavalt kas võidad või kaotad. Samas kalibreerimise ajal võib MMR muutuda ka 100 punkti mängu kohta, sõltuvalt kui kerged/rasked vastased sul on. Võib juhtuda, et ka kaotuse puhul sinu MMR tegelikult kasvab.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2014 21:09:31 vasta tsitaadiga

Kuidas painkillah kogu aeg nii kehvade vastastega kokku satub icon_lol.gif eks sama tasemega pannakse kokku
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2014 02:01:27 vasta tsitaadiga

Oleks siis vastased kehvad icon_eek.gif
umbes 30-50% on suht võrdsed mängud. Ülejäänud aega on vastaste poolt täielik steamroll meie tiimile.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom1245
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 05.04.2014 10:53:37 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Oleks siis vastased kehvad icon_eek.gif
umbes 30-50% on suht võrdsed mängud. Ülejäänud aega on vastaste poolt täielik steamroll meie tiimile.

minu arust ongi enamiku mängijate võidu% 50 lähedal, kuna pooltel juhtudel on tiim norm, pooltel mitte. Lihtsalt selline tõenäosusteoreetiline aspekt tuleb seal mängu icon_wink.gif Aga jah, solo playerina toob enim edu justnimelt sellise supporti pickimine, millest on kogu tiimile kasu (Crystal, necrophos, shadow shaman jne). Minu arust parim support on rubick (kui ainult oskaks sellega ise mängida icon_lol.gif )

_________________
Ehitusteemalised arutelud:
https://www.ehitusfoorum.com
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Daedroth
HV kasutaja
Daedroth

liitunud: 03.02.2008




sõnum 05.04.2014 12:57:30 vasta tsitaadiga

Küsimus siinkohal, kui palju juhtub nii, et ise oma vigade tõttu mängu ära rikute? Unustate korraks lasthittimise ajal mappi vaadata, saate ganki; ward jäi parasjagu panema, lane saab ganki või lihtsalt ei pannud tähele ss öelda? Pisivead, aegajalt juhtub, aga võivad vastastiimi veerema panna. Üks mäng kümnest ikka võib olla. Pole palju imestada, kui tiimi satub üks või kaks sellist venda, kes oleks pidanud pärast eelnevat mängu tegelikult mängu kinni panema, sest järgmine mäng oleks olnud just see üks. Ei tea, kuidas teiega on, aga mina kohe kindlasti ei suuda iga kord endast 100% anda.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom1245
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 05.04.2014 13:10:59 vasta tsitaadiga

Daedroth kirjutas:
Küsimus siinkohal, kui palju juhtub nii, et ise oma vigade tõttu mängu ära rikute?

no ikka juhtub, mõnikord mängu algul üllatatakse 3v1 gankiga just sel hetkel, kui hakkan vastase metsa wardi paika panema...

_________________
Ehitusteemalised arutelud:
https://www.ehitusfoorum.com
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 05.04.2014 21:29:47 vasta tsitaadiga

Painkillah, mis su steami kasutaja on. Tahaks huvi pärast neid mänge vaadata, ehk saab isegi nõuandeid anda.

Ise mängisin suht tihti all randomit, et sai testitud erinevaid heroesi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2014 18:29:48 vasta tsitaadiga

Üks asi on halvasti mängimine, teine asi tiimikaaslasele meelega käkki keeramine. Kust tuleb üldse möttessegi idee hakata teiste asju courierist maha loopima? Pole vene rahvusest mängijate vastu eriti midagi, aga nad tahavad sihikindlalt oma marki maas hoida...
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 08.04.2014 09:38:50 vasta tsitaadiga

Esimene amatööridele suunatud turniir tulemas:
http://www.dota.ee/forum/10-turniirid/1126-dota-ee-coach-cup-1#1869

_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 01.05.2014 03:02:04 vasta tsitaadiga

Party rating on viimase kuuga langenud 4400-lt napilt 4000-le. Süüdistaks halba õnne matchmakingus aga tbh ma ei usu ise ka seda möla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2014 13:25:23 vasta tsitaadiga

carbz kirjutas:
Party rating on viimase kuuga langenud 4400-lt napilt 4000-le. Süüdistaks halba õnne matchmakingus aga tbh ma ei usu ise ka seda möla.


viimase 2 kuuga 4000 pealt 3200 peale irw:D süüdistaks oma sõpru kellega mängin:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2014 02:22:00 vasta tsitaadiga

Ma olen vist täielikus surnud Solo queue ringis, koguaeg tiimis lambad, mmr langeb, järjest rohkem lambaid tekib. Vastastel alati sama MMR juures asised tüübid kes on nähtavalt peajagu üle. Sügav masendus tuleb peale.
Hetkel mmr ~~2500, mis on isegi täiesti põhi juba. Vaatan oma tiimi, pooled on täiesti algajad, vaatan vastaste tiimi, tüübid alati landivad stune, oskavad oma tegelasi mängida jne. Müstika.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom1245
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 02.05.2014 10:01:02 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Ma olen vist täielikus surnud Solo queue ringis, koguaeg tiimis lambad, mmr langeb, järjest rohkem lambaid tekib. Vastastel alati sama MMR juures asised tüübid kes on nähtavalt peajagu üle. Sügav masendus tuleb peale.
Hetkel mmr ~~2500, mis on isegi täiesti põhi juba. Vaatan oma tiimi, pooled on täiesti algajad, vaatan vastaste tiimi, tüübid alati landivad stune, oskavad oma tegelasi mängida jne. Müstika.

nojah, kui oled langenud juba nii põhja, siis sealt enam eriti välja ei rabele. Selles olukorras on isegi mõistlikum teha uus konto ja alustada nullist icon_wink.gif Esimesed viiskümmend mängu mängid näiteks Bloodseekeriga ja killid kõik vastase "lambad" sisuliselt üksi ära. Kui mingil hetkel näed, et see strateegia enam ei tööta, siis lülitud ümber sellise supporti (CM, shaman, necrophos, rubick jne) peale, millega saaksid oma tiimi "lambaid" maksimaalselt aidata icon_lol.gif

_________________
Ehitusteemalised arutelud:
https://www.ehitusfoorum.com
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qufi
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2014 11:14:57 vasta tsitaadiga

tom1245 kirjutas:
painkillah kirjutas:
Ma olen vist täielikus surnud Solo queue ringis, koguaeg tiimis lambad, mmr langeb, järjest rohkem lambaid tekib. Vastastel alati sama MMR juures asised tüübid kes on nähtavalt peajagu üle. Sügav masendus tuleb peale.
Hetkel mmr ~~2500, mis on isegi täiesti põhi juba. Vaatan oma tiimi, pooled on täiesti algajad, vaatan vastaste tiimi, tüübid alati landivad stune, oskavad oma tegelasi mängida jne. Müstika.

nojah, kui oled langenud juba nii põhja, siis sealt enam eriti välja ei rabele. Selles olukorras on isegi mõistlikum teha uus konto ja alustada nullist icon_wink.gif Esimesed viiskümmend mängu mängid näiteks Bloodseekeriga ja killid kõik vastase "lambad" sisuliselt üksi ära. Kui mingil hetkel näed, et see strateegia enam ei tööta, siis lülitud ümber sellise supporti (CM, shaman, necrophos, rubick jne) peale, millega saaksid oma tiimi "lambaid" maksimaalselt aidata icon_lol.gif


Loll jutt ütleks ma, kui sa ise tegelt oled hea mängija või vähemalt saad midagi aru siis saad sealt august väga lihtsalt välja, lihtsalt pead võtma mingi mid solo või carry hero ja võidad 1vs5 mänge.

Ise hetkel olen viimase nädalaga teinud 4.6k ratingu pealt ennast 5k ratingu peale ja jätkan sama hooga, tundub nagu ratingu grindimine on kõvasti lihtsamaks läinud viimase 1-2 kuuga.

_________________
Origin: Qufi
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 02.05.2014 14:54:45 vasta tsitaadiga

Qufi kirjutas:
tom1245 kirjutas:
painkillah kirjutas:
Ma olen vist täielikus surnud Solo queue ringis, koguaeg tiimis lambad, mmr langeb, järjest rohkem lambaid tekib. Vastastel alati sama MMR juures asised tüübid kes on nähtavalt peajagu üle. Sügav masendus tuleb peale.
Hetkel mmr ~~2500, mis on isegi täiesti põhi juba. Vaatan oma tiimi, pooled on täiesti algajad, vaatan vastaste tiimi, tüübid alati landivad stune, oskavad oma tegelasi mängida jne. Müstika.

nojah, kui oled langenud juba nii põhja, siis sealt enam eriti välja ei rabele. Selles olukorras on isegi mõistlikum teha uus konto ja alustada nullist icon_wink.gif Esimesed viiskümmend mängu mängid näiteks Bloodseekeriga ja killid kõik vastase "lambad" sisuliselt üksi ära. Kui mingil hetkel näed, et see strateegia enam ei tööta, siis lülitud ümber sellise supporti (CM, shaman, necrophos, rubick jne) peale, millega saaksid oma tiimi "lambaid" maksimaalselt aidata icon_lol.gif


Loll jutt ütleks ma, kui sa ise tegelt oled hea mängija või vähemalt saad midagi aru siis saad sealt august väga lihtsalt välja, lihtsalt pead võtma mingi mid solo või carry hero ja võidad 1vs5 mänge.

Ise hetkel olen viimase nädalaga teinud 4.6k ratingu pealt ennast 5k ratingu peale ja jätkan sama hooga, tundub nagu ratingu grindimine on kõvasti lihtsamaks läinud viimase 1-2 kuuga.


Njaa, Ise support mängija. Carrydega eriti ei taju ning loodan tiimi peale, kuid praegu 4,700 -> 4300 kukkumine praegu.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2014 23:42:30 vasta tsitaadiga

Eile õhtul sain viienda mänguga lõpuks normaalse seltskonna ja saime võidu kätte ka. Täna esimene mäng - vastase pudge juba esimesel minutil tapab (random hero pickiga pudge), vastastel trilane top, meil tüübid kes jälle on nagu HERPA DERPA LOLWUT.
Ma ei saa aru kuidas sellised kaks seltskonda kokku satuvad üldse? Smurfarite paradiis?

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 03.05.2014 02:14:23 vasta tsitaadiga

Ise olen tõusnud kuu ajaga umbes 600 punkti.
Enamus ajast mängin supporti.
Eks see soolo ikka selline pokker ole, downswing/uppswing.



icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2014 03:51:34 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2014 13:12:22 vasta tsitaadiga

see ei saa tõsi olla
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2014 13:16:16 vasta tsitaadiga

viimase patchiga tuli küll, et aghs-iga põrkab ta ult lõpmatuseni icon_razz.gif päris katki tundub see
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2014 13:21:00 vasta tsitaadiga

Markxy10 kirjutas:
viimase patchiga tuli küll, et aghs-iga põrkab ta ult lõpmatuseni icon_razz.gif päris katki tundub see


see on ju best support ever?

saad vastase carryl iga creep wave mobi ära denida:S
lõpmatuseni mana. ulti mis ei jää nõrgaks ka endgame ja nüüd siis põrkab lõpmatuseni...
mis järgmiseks warlocki golem ei sure kunagi?
sama hästi võiks CM ulti kesta ka lõpmatuseni
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2014 16:14:35 vasta tsitaadiga

Lich saab nüüd toweritele ka ice shieldi panna icon_smile.gif
Best support indeed. Yakiro sai ka aghiga haiged buffid ja KOTL'ist ma üldse ei räägi.

Vaadake ja imestage...

Link

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.05.2014 19:05:18 vasta tsitaadiga

Ma pole nüüd üle 9 kuu Dota 2 mänginud, aga pooleteise nädala pärast hakkan uuesti.
Oskan mängida vist okeilt siiani ainult weaverit, aga mõtlen nüüd mõne uue hero ette võtta, kellega paremaks saada.
Mis järgmistest high-MMR mängudes viable on?: Necrophos, Visage, Pugna, Queen of Pain, Clockwerk, Spectre, Dazzle?
Ma ei mäleta mängust enam suurt midagi... icon_smile.gif

+ Kas keegi viitsiks koos mõned matchid teha (~nii 12-13 mai) ja vaadata, mille kallal ma oma mängus töötama peaks?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2014 19:52:32 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Lich saab nüüd toweritele ka ice shieldi panna icon_smile.gif
Best support indeed. Yakiro sai ka aghiga haiged buffid ja KOTL'ist ma üldse ei räägi.

Vaadake ja imestage...
Spoiler Spoiler Spoiler

Lisaks veel, et Lina läheb nüüd oma ultiga BKB-st läbi kui agha ehitab.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2014 17:10:21 vasta tsitaadiga

See MMR rating vist ainult kalkuleeribki võitude-kaotuste pealt? Sest ei ole normaalne, et ühe ja sama (ca 100 puntki vahemik) reitingu peal on mängijad kes söödavad ennast korduvalt vastastiimile ette, samas jällegi on mängijad kes mängivad üllatavalt hästi. Ehk siis pidev pornograafia ja puhas õnn, kellega kokku satud.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.05.2014 19:35:46 vasta tsitaadiga

painkillah, äkki sa oled MMR bell curve'i keskmes? Ürita end üles ajada, siis ei ole ka sellist variatsiooni.

Ma ise peaks teadma... ma olen suure osa oma mängukarjäärist DotAs ja HoNis agressiivne OK mängija olnud, aga samas kui korra söödan, siis jäängi söötma... Samas hoides HoNis mingi 1700MMR (sel ajal oli mingi 1500 keskmine, professionaalid 1900+). Muidugi nüüdeks Dota 2s olen palju täiskasvanulikuma mängustiiliga. icon_razz.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2014 20:05:46 vasta tsitaadiga

ma olen suhteliselt kõntsa ratingu juures (2600), aga sealne varieeruvus on küll müstiline. on tüüpe kellel 1000-2000 vahel played H, aga mängivad ikka nii kohutavalt. täiesti seinast seina on kontigenti. küllap see 2600 ratingu juures on neid "värskeid" mmr tüüpe omajagu.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2014 21:02:31 vasta tsitaadiga

mängitud tunnid ei pea ilmtingimata midagi näitama. Enda ~500 tunni juures olen teinud ~250 mängu ja ei, mu mängud ei ole kestnud keskmiselt 2 tundi icon_lol.gif üle poole ajast on mängimine bot-dega ja teiste mängude vaatamine (party MMR tugev 2800 icon_cool.gif üksik MMR pole viitsinud teha)
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 05.05.2014 16:40:04 vasta tsitaadiga

Supporti buffidest, Lichi ei picki jätkuvalt mitte keegi (vähemalt mina olen teda kohanud võibolla ühe korra), chain frost veereb jätkuvalt ringi nagu tühi õllepudel ja erilist kurja ei tee.
Jakiro ultimate kohta nii palju, et ma mängin suht tihti sellise vennaga
Spoiler Spoiler Spoiler
ja nagu näha, 0 agha scepterit. Ult on jakiro kõige halvem skill (unreliable oleks võibolla täpsem öelda) ja kuni aghanims triibule laiust ei lisa pole tal mingit mõtet.

Samas on väga tore et mõned vähempopulaarsed tegelased armastust saavad icon_smile.gif


Muidu, mängijaid on seinast seina pea iga ratingu juures (Mul on sõpru kes on vingunud nii 4800 kui ka 5800 juures, tipus kasvab mängude keskmine tase loomulikult märgatavalt). Eks kõigil on vahepeal halb mäng ja loeb ainult see kui stabiilselt edukas sa pika aja peale oled.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qufi
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2014 17:15:58 vasta tsitaadiga

carbz kirjutas:
Supporti buffidest, Lichi ei picki jätkuvalt mitte keegi (vähemalt mina olen teda kohanud võibolla ühe korra), chain frost veereb jätkuvalt ringi nagu tühi õllepudel ja erilist kurja ei tee.


Tbh ega see lichi ulti muudatus ei olnud mingi eriline buff, 99% kordadest kui enne panid lich ulti ei teinud see ulti isegi seda 10 bounce täis, ei ole vaja arvata, et nüüd järsku lampi peaks ta seda tegema hakkama.

_________________
Origin: Qufi
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 05.05.2014 17:22:19 vasta tsitaadiga

Qufi kirjutas:
carbz kirjutas:
Supporti buffidest, Lichi ei picki jätkuvalt mitte keegi (vähemalt mina olen teda kohanud võibolla ühe korra), chain frost veereb jätkuvalt ringi nagu tühi õllepudel ja erilist kurja ei tee.


Tbh ega see lichi ulti muudatus ei olnud mingi eriline buff, 99% kordadest kui enne panid lich ulti ei teinud see ulti isegi seda 10 bounce täis, ei ole vaja arvata, et nüüd järsku lampi peaks ta seda tegema hakkama.


Peab ikka olema jube õnnelik, et korralikult bounce teeks. Jakirot meeldib mängida küll, kuid scepterist tal küll kasu ei ole.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 11.05.2014 20:40:18 vasta tsitaadiga

Uus compendium ja värki: http://www.dota2.com/international/compendium/

Esimese päevaga kasvatati TI4 prize pool kõrgemaks kui eelmisel aastal kokku... Praeguseks on algne 1.6m kahekordistunud, 640000+ compendiumi (Suur osa sellest on ilmselt need punktid, but still).

10 hero challenge on suht tore mõte icon_smile.gif Compendium üldse 5/5.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2014 14:42:00 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2014 12:36:09 vasta tsitaadiga

Piilusin kah esmakordselt seda Fantasy league asja, kuna Compendiumiga tuli ticket kaasa.

Algatasin HV rahvale mõeldes 10 tiimise liiga nimega "HighValor League"
Liiga ID: 129819
pass: metagraaf
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.05.2014 16:37:28 vasta tsitaadiga

raitl, selgita, milleks see on ja kes liituda võivad.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2014 17:07:29 vasta tsitaadiga

Azatris, liituda võivad kõik. Kui compendiumi ei oma, siis pead lihtsalt fantasy league ticketi ostma. Paned kokku oma meeskonna kõigist Dota2 top mängijatest. Kogu TI4 jooksul peetakse kõigi osalevate mängijate üle arvet. Iga last hit, iga kill, iga tower kill, jne annab punkte. Hetkel match algamas, ei saa pikemalt kirjutada. Google icon_smile.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2014 09:03:23 vasta tsitaadiga

Mis punkte? Compendiumi jaoks?
_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2014 10:54:46 vasta tsitaadiga

Archibald, Fantasy league ei ole iseenesest compendiumiga seotud. Ainult niipalju, et compendiumiga tuleb league ticket kaasa. Punkte antakse mängijatele nende reaalse turniiride performance eest ning need punktid omakorda määravad sinu Fantasy League tiimi edukuse.

Lähemalt lugemist: Introducing Fantasy Dota
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2014 12:42:10 vasta tsitaadiga

Siis ei viitsi, kuigi tegin valmis, 25 compendiumi punni sai icon_lol.gif
_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2014 15:18:02 vasta tsitaadiga

Archibald, ahjaa, draftimise eest saad veel 25 punni icon_smile.gif

EDIT: Draft reede õhtul kell 20:00
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2014 22:56:27 vasta tsitaadiga

Arvutused näitavad, et prize pool 10miljonit tuleb vabalt ära, praegu tiksub iga päev 2x rohkem kui oleks vaja selle saavutamiseks. Kui NaVi saaks esimese kohta, siis oleks Puppey 500 000€ võrra rikkam ehk siis isegi bingo lotoga ei võida nii palju viimasel ajal icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 06.06.2014 09:40:32 vasta tsitaadiga

Tulemas on pisike suvine cup.
Rohkem infot siit: http://www.dota.ee/forum/10-turniirid/1145-dota-ee-cup-6-online

_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wrx123
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 14:51:43 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Kui NaVi saaks esimese kohta, siis oleks Puppey 500 000€ võrra rikkam ehk siis isegi bingo lotoga ei võida nii palju viimasel ajal icon_biggrin.gif

Na'vi peale ei julgeks küll panustada. Nad mängivad ikka päris jubedasti viimasel ajal. icon_sad.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 18:24:55 vasta tsitaadiga

Na'Vi nagu trolliks viimasel ajal... ma muidugi ei imestaks, kui see nende "part of the bigger plan" TI4ks on... lasevad ennast alahinnata ja lisaks Na'Vi oskab väga hästi tagasi tulla kaotustest ja pinge all mängida...

Teine variant on muidugi see, et teised tiimid on Na'Vi mängustiili selgeks saanud ja Na'Vi ei suuda millegi uuega tulla.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 10:41:47 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
Na'Vi nagu trolliks viimasel ajal... ma muidugi ei imestaks, kui see nende "part of the bigger plan" TI4ks on... lasevad ennast alahinnata ja lisaks Na'Vi oskab väga hästi tagasi tulla kaotustest ja pinge all mängida...


See jutt kostub iga aasta enne TI-d, aga endale tundub küll, et tiimid on Na'Vi-st "aru saanud", aga eks TI näitab, ega enne TId pole väga palju neid (võrreldes nende fänni hulgaga), kes usuvad et nad finaalis on, aga samas on nad seal 3 aastat järjest olnud, endal siiski pöidlad pihus ja Na'Vi poolt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Daedroth
HV kasutaja
Daedroth

liitunud: 03.02.2008




sõnum 25.06.2014 02:08:02 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, kas kellelgi juhuslikult on kotis üle YYF või Alwayswannafly kaarti? Hetkel need kaks puudu ja saaks 500 punkti kätte nagu naksti... steam on kottoled ja kui võimalik, saan hea meelega ka puuduolevate kaartidega abistada (hetkel 2lk ülejääke).
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 25.06.2014 09:40:43 vasta tsitaadiga

https://steamep.com/
Seal saad kenasti oma kaarte vahetada.

_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Daedroth
HV kasutaja
Daedroth

liitunud: 03.02.2008




sõnum 25.06.2014 12:12:59 vasta tsitaadiga

outcast, tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2014 17:40:04 vasta tsitaadiga

igapäev umbes 2-3 korda dota 2 networks maas ,täiesti masendav!
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DotA 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 34, 35, 36  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.