Et siis regular matchidest tulev "data" ei ole piisav, et suudaks kalkuleerida matchide vastaseid? kurat ega ma rankedis ju teistmoodi ei performi, miks peaks siis matchmaking suvalistega kokku panema. kogu see loogika on nii ajuvaba, et vahest on küll täiesti abitu tunne. Eriti kui kalkuleeritakse eraldi SOLO QUEUE MMRi , miks siis ei võiks olla forced solo queue nagu vanasti. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
MMR kalibreerimisel võetakse alguspunktiks sinu väljakujunenud "vana" rank, mida siis esimese 10 mänguga ühele või teisele poole korrigeeritakse. Lihtsalt nende 10 mängu jooksul on võimalik kõikumine suurem. Hiljem muutub MMR +/- 25 punkti vastavalt kas võidad või kaotad. Samas kalibreerimise ajal võib MMR muutuda ka 100 punkti mängu kohta, sõltuvalt kui kerged/rasked vastased sul on. Võib juhtuda, et ka kaotuse puhul sinu MMR tegelikult kasvab.
Oleks siis vastased kehvad
umbes 30-50% on suht võrdsed mängud. Ülejäänud aega on vastaste poolt täielik steamroll meie tiimile. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Oleks siis vastased kehvad
umbes 30-50% on suht võrdsed mängud. Ülejäänud aega on vastaste poolt täielik steamroll meie tiimile.
minu arust ongi enamiku mängijate võidu% 50 lähedal, kuna pooltel juhtudel on tiim norm, pooltel mitte. Lihtsalt selline tõenäosusteoreetiline aspekt tuleb seal mängu Aga jah, solo playerina toob enim edu justnimelt sellise supporti pickimine, millest on kogu tiimile kasu (Crystal, necrophos, shadow shaman jne). Minu arust parim support on rubick (kui ainult oskaks sellega ise mängida ) _________________ Ehitusteemalised arutelud:
https://www.ehitusfoorum.com
Küsimus siinkohal, kui palju juhtub nii, et ise oma vigade tõttu mängu ära rikute? Unustate korraks lasthittimise ajal mappi vaadata, saate ganki; ward jäi parasjagu panema, lane saab ganki või lihtsalt ei pannud tähele ss öelda? Pisivead, aegajalt juhtub, aga võivad vastastiimi veerema panna. Üks mäng kümnest ikka võib olla. Pole palju imestada, kui tiimi satub üks või kaks sellist venda, kes oleks pidanud pärast eelnevat mängu tegelikult mängu kinni panema, sest järgmine mäng oleks olnud just see üks. Ei tea, kuidas teiega on, aga mina kohe kindlasti ei suuda iga kord endast 100% anda.
Küsimus siinkohal, kui palju juhtub nii, et ise oma vigade tõttu mängu ära rikute?
no ikka juhtub, mõnikord mängu algul üllatatakse 3v1 gankiga just sel hetkel, kui hakkan vastase metsa wardi paika panema... _________________ Ehitusteemalised arutelud:
https://www.ehitusfoorum.com
Üks asi on halvasti mängimine, teine asi tiimikaaslasele meelega käkki keeramine. Kust tuleb üldse möttessegi idee hakata teiste asju courierist maha loopima? Pole vene rahvusest mängijate vastu eriti midagi, aga nad tahavad sihikindlalt oma marki maas hoida...
Ma olen vist täielikus surnud Solo queue ringis, koguaeg tiimis lambad, mmr langeb, järjest rohkem lambaid tekib. Vastastel alati sama MMR juures asised tüübid kes on nähtavalt peajagu üle. Sügav masendus tuleb peale.
Hetkel mmr ~~2500, mis on isegi täiesti põhi juba. Vaatan oma tiimi, pooled on täiesti algajad, vaatan vastaste tiimi, tüübid alati landivad stune, oskavad oma tegelasi mängida jne. Müstika. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Ma olen vist täielikus surnud Solo queue ringis, koguaeg tiimis lambad, mmr langeb, järjest rohkem lambaid tekib. Vastastel alati sama MMR juures asised tüübid kes on nähtavalt peajagu üle. Sügav masendus tuleb peale.
Hetkel mmr ~~2500, mis on isegi täiesti põhi juba. Vaatan oma tiimi, pooled on täiesti algajad, vaatan vastaste tiimi, tüübid alati landivad stune, oskavad oma tegelasi mängida jne. Müstika.
nojah, kui oled langenud juba nii põhja, siis sealt enam eriti välja ei rabele. Selles olukorras on isegi mõistlikum teha uus konto ja alustada nullist Esimesed viiskümmend mängu mängid näiteks Bloodseekeriga ja killid kõik vastase "lambad" sisuliselt üksi ära. Kui mingil hetkel näed, et see strateegia enam ei tööta, siis lülitud ümber sellise supporti (CM, shaman, necrophos, rubick jne) peale, millega saaksid oma tiimi "lambaid" maksimaalselt aidata _________________ Ehitusteemalised arutelud:
https://www.ehitusfoorum.com
Ma olen vist täielikus surnud Solo queue ringis, koguaeg tiimis lambad, mmr langeb, järjest rohkem lambaid tekib. Vastastel alati sama MMR juures asised tüübid kes on nähtavalt peajagu üle. Sügav masendus tuleb peale.
Hetkel mmr ~~2500, mis on isegi täiesti põhi juba. Vaatan oma tiimi, pooled on täiesti algajad, vaatan vastaste tiimi, tüübid alati landivad stune, oskavad oma tegelasi mängida jne. Müstika.
nojah, kui oled langenud juba nii põhja, siis sealt enam eriti välja ei rabele. Selles olukorras on isegi mõistlikum teha uus konto ja alustada nullist Esimesed viiskümmend mängu mängid näiteks Bloodseekeriga ja killid kõik vastase "lambad" sisuliselt üksi ära. Kui mingil hetkel näed, et see strateegia enam ei tööta, siis lülitud ümber sellise supporti (CM, shaman, necrophos, rubick jne) peale, millega saaksid oma tiimi "lambaid" maksimaalselt aidata
Loll jutt ütleks ma, kui sa ise tegelt oled hea mängija või vähemalt saad midagi aru siis saad sealt august väga lihtsalt välja, lihtsalt pead võtma mingi mid solo või carry hero ja võidad 1vs5 mänge.
Ise hetkel olen viimase nädalaga teinud 4.6k ratingu pealt ennast 5k ratingu peale ja jätkan sama hooga, tundub nagu ratingu grindimine on kõvasti lihtsamaks läinud viimase 1-2 kuuga. _________________ Origin: Qufi
Ma olen vist täielikus surnud Solo queue ringis, koguaeg tiimis lambad, mmr langeb, järjest rohkem lambaid tekib. Vastastel alati sama MMR juures asised tüübid kes on nähtavalt peajagu üle. Sügav masendus tuleb peale.
Hetkel mmr ~~2500, mis on isegi täiesti põhi juba. Vaatan oma tiimi, pooled on täiesti algajad, vaatan vastaste tiimi, tüübid alati landivad stune, oskavad oma tegelasi mängida jne. Müstika.
nojah, kui oled langenud juba nii põhja, siis sealt enam eriti välja ei rabele. Selles olukorras on isegi mõistlikum teha uus konto ja alustada nullist Esimesed viiskümmend mängu mängid näiteks Bloodseekeriga ja killid kõik vastase "lambad" sisuliselt üksi ära. Kui mingil hetkel näed, et see strateegia enam ei tööta, siis lülitud ümber sellise supporti (CM, shaman, necrophos, rubick jne) peale, millega saaksid oma tiimi "lambaid" maksimaalselt aidata
Loll jutt ütleks ma, kui sa ise tegelt oled hea mängija või vähemalt saad midagi aru siis saad sealt august väga lihtsalt välja, lihtsalt pead võtma mingi mid solo või carry hero ja võidad 1vs5 mänge.
Ise hetkel olen viimase nädalaga teinud 4.6k ratingu pealt ennast 5k ratingu peale ja jätkan sama hooga, tundub nagu ratingu grindimine on kõvasti lihtsamaks läinud viimase 1-2 kuuga.
Njaa, Ise support mängija. Carrydega eriti ei taju ning loodan tiimi peale, kuid praegu 4,700 -> 4300 kukkumine praegu.
Eile õhtul sain viienda mänguga lõpuks normaalse seltskonna ja saime võidu kätte ka. Täna esimene mäng - vastase pudge juba esimesel minutil tapab (random hero pickiga pudge), vastastel trilane top, meil tüübid kes jälle on nagu HERPA DERPA LOLWUT.
Ma ei saa aru kuidas sellised kaks seltskonda kokku satuvad üldse? Smurfarite paradiis? _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
viimase patchiga tuli küll, et aghs-iga põrkab ta ult lõpmatuseni päris katki tundub see
see on ju best support ever?
saad vastase carryl iga creep wave mobi ära denida:S
lõpmatuseni mana. ulti mis ei jää nõrgaks ka endgame ja nüüd siis põrkab lõpmatuseni...
mis järgmiseks warlocki golem ei sure kunagi?
sama hästi võiks CM ulti kesta ka lõpmatuseni
Ma pole nüüd üle 9 kuu Dota 2 mänginud, aga pooleteise nädala pärast hakkan uuesti.
Oskan mängida vist okeilt siiani ainult weaverit, aga mõtlen nüüd mõne uue hero ette võtta, kellega paremaks saada.
Mis järgmistest high-MMR mängudes viable on?: Necrophos, Visage, Pugna, Queen of Pain, Clockwerk, Spectre, Dazzle?
Ma ei mäleta mängust enam suurt midagi...
+ Kas keegi viitsiks koos mõned matchid teha (~nii 12-13 mai) ja vaadata, mille kallal ma oma mängus töötama peaks?
Lisaks veel, et Lina läheb nüüd oma ultiga BKB-st läbi kui agha ehitab. _________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
See MMR rating vist ainult kalkuleeribki võitude-kaotuste pealt? Sest ei ole normaalne, et ühe ja sama (ca 100 puntki vahemik) reitingu peal on mängijad kes söödavad ennast korduvalt vastastiimile ette, samas jällegi on mängijad kes mängivad üllatavalt hästi. Ehk siis pidev pornograafia ja puhas õnn, kellega kokku satud. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
painkillah, äkki sa oled MMR bell curve'i keskmes? Ürita end üles ajada, siis ei ole ka sellist variatsiooni.
Ma ise peaks teadma... ma olen suure osa oma mängukarjäärist DotAs ja HoNis agressiivne OK mängija olnud, aga samas kui korra söödan, siis jäängi söötma... Samas hoides HoNis mingi 1700MMR (sel ajal oli mingi 1500 keskmine, professionaalid 1900+). Muidugi nüüdeks Dota 2s olen palju täiskasvanulikuma mängustiiliga.
ma olen suhteliselt kõntsa ratingu juures (2600), aga sealne varieeruvus on küll müstiline. on tüüpe kellel 1000-2000 vahel played H, aga mängivad ikka nii kohutavalt. täiesti seinast seina on kontigenti. küllap see 2600 ratingu juures on neid "värskeid" mmr tüüpe omajagu. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
mängitud tunnid ei pea ilmtingimata midagi näitama. Enda ~500 tunni juures olen teinud ~250 mängu ja ei, mu mängud ei ole kestnud keskmiselt 2 tundi üle poole ajast on mängimine bot-dega ja teiste mängude vaatamine (party MMR tugev 2800 üksik MMR pole viitsinud teha)
Supporti buffidest, Lichi ei picki jätkuvalt mitte keegi (vähemalt mina olen teda kohanud võibolla ühe korra), chain frost veereb jätkuvalt ringi nagu tühi õllepudel ja erilist kurja ei tee.
Jakiro ultimate kohta nii palju, et ma mängin suht tihti sellise vennaga
Spoiler
http://dotabuff.com/players/40977758/matches
ja nagu näha, 0 agha scepterit. Ult on jakiro kõige halvem skill (unreliable oleks võibolla täpsem öelda) ja kuni aghanims triibule laiust ei lisa pole tal mingit mõtet.
Samas on väga tore et mõned vähempopulaarsed tegelased armastust saavad
Muidu, mängijaid on seinast seina pea iga ratingu juures (Mul on sõpru kes on vingunud nii 4800 kui ka 5800 juures, tipus kasvab mängude keskmine tase loomulikult märgatavalt). Eks kõigil on vahepeal halb mäng ja loeb ainult see kui stabiilselt edukas sa pika aja peale oled.
Supporti buffidest, Lichi ei picki jätkuvalt mitte keegi (vähemalt mina olen teda kohanud võibolla ühe korra), chain frost veereb jätkuvalt ringi nagu tühi õllepudel ja erilist kurja ei tee.
Tbh ega see lichi ulti muudatus ei olnud mingi eriline buff, 99% kordadest kui enne panid lich ulti ei teinud see ulti isegi seda 10 bounce täis, ei ole vaja arvata, et nüüd järsku lampi peaks ta seda tegema hakkama. _________________ Origin: Qufi
Supporti buffidest, Lichi ei picki jätkuvalt mitte keegi (vähemalt mina olen teda kohanud võibolla ühe korra), chain frost veereb jätkuvalt ringi nagu tühi õllepudel ja erilist kurja ei tee.
Tbh ega see lichi ulti muudatus ei olnud mingi eriline buff, 99% kordadest kui enne panid lich ulti ei teinud see ulti isegi seda 10 bounce täis, ei ole vaja arvata, et nüüd järsku lampi peaks ta seda tegema hakkama.
Peab ikka olema jube õnnelik, et korralikult bounce teeks. Jakirot meeldib mängida küll, kuid scepterist tal küll kasu ei ole.
Esimese päevaga kasvatati TI4 prize pool kõrgemaks kui eelmisel aastal kokku... Praeguseks on algne 1.6m kahekordistunud, 640000+ compendiumi (Suur osa sellest on ilmselt need punktid, but still).
10 hero challenge on suht tore mõte Compendium üldse 5/5.
Azatris, liituda võivad kõik. Kui compendiumi ei oma, siis pead lihtsalt fantasy league ticketi ostma. Paned kokku oma meeskonna kõigist Dota2 top mängijatest. Kogu TI4 jooksul peetakse kõigi osalevate mängijate üle arvet. Iga last hit, iga kill, iga tower kill, jne annab punkte. Hetkel match algamas, ei saa pikemalt kirjutada. Google
Archibald, Fantasy league ei ole iseenesest compendiumiga seotud. Ainult niipalju, et compendiumiga tuleb league ticket kaasa. Punkte antakse mängijatele nende reaalse turniiride performance eest ning need punktid omakorda määravad sinu Fantasy League tiimi edukuse.
Arvutused näitavad, et prize pool 10miljonit tuleb vabalt ära, praegu tiksub iga päev 2x rohkem kui oleks vaja selle saavutamiseks. Kui NaVi saaks esimese kohta, siis oleks Puppey 500 000€ võrra rikkam ehk siis isegi bingo lotoga ei võida nii palju viimasel ajal
Na'Vi nagu trolliks viimasel ajal... ma muidugi ei imestaks, kui see nende "part of the bigger plan" TI4ks on... lasevad ennast alahinnata ja lisaks Na'Vi oskab väga hästi tagasi tulla kaotustest ja pinge all mängida...
Teine variant on muidugi see, et teised tiimid on Na'Vi mängustiili selgeks saanud ja Na'Vi ei suuda millegi uuega tulla.
Na'Vi nagu trolliks viimasel ajal... ma muidugi ei imestaks, kui see nende "part of the bigger plan" TI4ks on... lasevad ennast alahinnata ja lisaks Na'Vi oskab väga hästi tagasi tulla kaotustest ja pinge all mängida...
See jutt kostub iga aasta enne TI-d, aga endale tundub küll, et tiimid on Na'Vi-st "aru saanud", aga eks TI näitab, ega enne TId pole väga palju neid (võrreldes nende fänni hulgaga), kes usuvad et nad finaalis on, aga samas on nad seal 3 aastat järjest olnud, endal siiski pöidlad pihus ja Na'Vi poolt.
Selline küsimus, kas kellelgi juhuslikult on kotis üle YYF või Alwayswannafly kaarti? Hetkel need kaks puudu ja saaks 500 punkti kätte nagu naksti... steam on kottoled ja kui võimalik, saan hea meelega ka puuduolevate kaartidega abistada (hetkel 2lk ülejääke).
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.