Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DotA 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 70, 71, 72  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 04.04.2014 09:50:27 vasta tsitaadiga

Et siis regular matchidest tulev "data" ei ole piisav, et suudaks kalkuleerida matchide vastaseid? kurat ega ma rankedis ju teistmoodi ei performi, miks peaks siis matchmaking suvalistega kokku panema. kogu see loogika on nii ajuvaba, et vahest on küll täiesti abitu tunne. Eriti kui kalkuleeritakse eraldi SOLO QUEUE MMRi , miks siis ei võiks olla forced solo queue nagu vanasti.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 04.04.2014 09:58:40 vasta tsitaadiga

MMR kalibreerimisel võetakse alguspunktiks sinu väljakujunenud "vana" rank, mida siis esimese 10 mänguga ühele või teisele poole korrigeeritakse. Lihtsalt nende 10 mängu jooksul on võimalik kõikumine suurem. Hiljem muutub MMR +/- 25 punkti vastavalt kas võidad või kaotad. Samas kalibreerimise ajal võib MMR muutuda ka 100 punkti mängu kohta, sõltuvalt kui kerged/rasked vastased sul on. Võib juhtuda, et ka kaotuse puhul sinu MMR tegelikult kasvab.
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2014 21:09:31 vasta tsitaadiga

Kuidas painkillah kogu aeg nii kehvade vastastega kokku satub icon_lol.gif eks sama tasemega pannakse kokku
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 05.04.2014 02:01:27 vasta tsitaadiga

Oleks siis vastased kehvad icon_eek.gif
umbes 30-50% on suht võrdsed mängud. Ülejäänud aega on vastaste poolt täielik steamroll meie tiimile.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom1245
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 05.04.2014 10:53:37 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Oleks siis vastased kehvad icon_eek.gif
umbes 30-50% on suht võrdsed mängud. Ülejäänud aega on vastaste poolt täielik steamroll meie tiimile.

minu arust ongi enamiku mängijate võidu% 50 lähedal, kuna pooltel juhtudel on tiim norm, pooltel mitte. Lihtsalt selline tõenäosusteoreetiline aspekt tuleb seal mängu icon_wink.gif Aga jah, solo playerina toob enim edu justnimelt sellise supporti pickimine, millest on kogu tiimile kasu (Crystal, necrophos, shadow shaman jne). Minu arust parim support on rubick (kui ainult oskaks sellega ise mängida icon_lol.gif )

_________________
Ehitusteemalised arutelud:
https://www.ehitusfoorum.com
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Daedroth
HV kasutaja
Daedroth

liitunud: 03.02.2008




sõnum 05.04.2014 12:57:30 vasta tsitaadiga

Küsimus siinkohal, kui palju juhtub nii, et ise oma vigade tõttu mängu ära rikute? Unustate korraks lasthittimise ajal mappi vaadata, saate ganki; ward jäi parasjagu panema, lane saab ganki või lihtsalt ei pannud tähele ss öelda? Pisivead, aegajalt juhtub, aga võivad vastastiimi veerema panna. Üks mäng kümnest ikka võib olla. Pole palju imestada, kui tiimi satub üks või kaks sellist venda, kes oleks pidanud pärast eelnevat mängu tegelikult mängu kinni panema, sest järgmine mäng oleks olnud just see üks. Ei tea, kuidas teiega on, aga mina kohe kindlasti ei suuda iga kord endast 100% anda.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom1245
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 05.04.2014 13:10:59 vasta tsitaadiga

Daedroth kirjutas:
Küsimus siinkohal, kui palju juhtub nii, et ise oma vigade tõttu mängu ära rikute?

no ikka juhtub, mõnikord mängu algul üllatatakse 3v1 gankiga just sel hetkel, kui hakkan vastase metsa wardi paika panema...

_________________
Ehitusteemalised arutelud:
https://www.ehitusfoorum.com
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 05.04.2014 21:29:47 vasta tsitaadiga

Painkillah, mis su steami kasutaja on. Tahaks huvi pärast neid mänge vaadata, ehk saab isegi nõuandeid anda.

Ise mängisin suht tihti all randomit, et sai testitud erinevaid heroesi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006




sõnum 07.04.2014 18:29:48 vasta tsitaadiga

Üks asi on halvasti mängimine, teine asi tiimikaaslasele meelega käkki keeramine. Kust tuleb üldse möttessegi idee hakata teiste asju courierist maha loopima? Pole vene rahvusest mängijate vastu eriti midagi, aga nad tahavad sihikindlalt oma marki maas hoida...
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 08.04.2014 09:38:50 vasta tsitaadiga

Esimene amatööridele suunatud turniir tulemas:
http://www.dota.ee/forum/10-turniirid/1126-dota-ee-coach-cup-1#1869

_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 01.05.2014 03:02:04 vasta tsitaadiga

Party rating on viimase kuuga langenud 4400-lt napilt 4000-le. Süüdistaks halba õnne matchmakingus aga tbh ma ei usu ise ka seda möla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2014 13:25:23 vasta tsitaadiga

carbz kirjutas:
Party rating on viimase kuuga langenud 4400-lt napilt 4000-le. Süüdistaks halba õnne matchmakingus aga tbh ma ei usu ise ka seda möla.


viimase 2 kuuga 4000 pealt 3200 peale irw:D süüdistaks oma sõpru kellega mängin:D
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 02.05.2014 02:22:00 vasta tsitaadiga

Ma olen vist täielikus surnud Solo queue ringis, koguaeg tiimis lambad, mmr langeb, järjest rohkem lambaid tekib. Vastastel alati sama MMR juures asised tüübid kes on nähtavalt peajagu üle. Sügav masendus tuleb peale.
Hetkel mmr ~~2500, mis on isegi täiesti põhi juba. Vaatan oma tiimi, pooled on täiesti algajad, vaatan vastaste tiimi, tüübid alati landivad stune, oskavad oma tegelasi mängida jne. Müstika.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom1245
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 02.05.2014 10:01:02 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Ma olen vist täielikus surnud Solo queue ringis, koguaeg tiimis lambad, mmr langeb, järjest rohkem lambaid tekib. Vastastel alati sama MMR juures asised tüübid kes on nähtavalt peajagu üle. Sügav masendus tuleb peale.
Hetkel mmr ~~2500, mis on isegi täiesti põhi juba. Vaatan oma tiimi, pooled on täiesti algajad, vaatan vastaste tiimi, tüübid alati landivad stune, oskavad oma tegelasi mängida jne. Müstika.

nojah, kui oled langenud juba nii põhja, siis sealt enam eriti välja ei rabele. Selles olukorras on isegi mõistlikum teha uus konto ja alustada nullist icon_wink.gif Esimesed viiskümmend mängu mängid näiteks Bloodseekeriga ja killid kõik vastase "lambad" sisuliselt üksi ära. Kui mingil hetkel näed, et see strateegia enam ei tööta, siis lülitud ümber sellise supporti (CM, shaman, necrophos, rubick jne) peale, millega saaksid oma tiimi "lambaid" maksimaalselt aidata icon_lol.gif

_________________
Ehitusteemalised arutelud:
https://www.ehitusfoorum.com
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qufi
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2014 11:14:57 vasta tsitaadiga

tom1245 kirjutas:
painkillah kirjutas:
Ma olen vist täielikus surnud Solo queue ringis, koguaeg tiimis lambad, mmr langeb, järjest rohkem lambaid tekib. Vastastel alati sama MMR juures asised tüübid kes on nähtavalt peajagu üle. Sügav masendus tuleb peale.
Hetkel mmr ~~2500, mis on isegi täiesti põhi juba. Vaatan oma tiimi, pooled on täiesti algajad, vaatan vastaste tiimi, tüübid alati landivad stune, oskavad oma tegelasi mängida jne. Müstika.

nojah, kui oled langenud juba nii põhja, siis sealt enam eriti välja ei rabele. Selles olukorras on isegi mõistlikum teha uus konto ja alustada nullist icon_wink.gif Esimesed viiskümmend mängu mängid näiteks Bloodseekeriga ja killid kõik vastase "lambad" sisuliselt üksi ära. Kui mingil hetkel näed, et see strateegia enam ei tööta, siis lülitud ümber sellise supporti (CM, shaman, necrophos, rubick jne) peale, millega saaksid oma tiimi "lambaid" maksimaalselt aidata icon_lol.gif


Loll jutt ütleks ma, kui sa ise tegelt oled hea mängija või vähemalt saad midagi aru siis saad sealt august väga lihtsalt välja, lihtsalt pead võtma mingi mid solo või carry hero ja võidad 1vs5 mänge.

Ise hetkel olen viimase nädalaga teinud 4.6k ratingu pealt ennast 5k ratingu peale ja jätkan sama hooga, tundub nagu ratingu grindimine on kõvasti lihtsamaks läinud viimase 1-2 kuuga.

_________________
Origin: Qufi
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 02.05.2014 14:54:45 vasta tsitaadiga

Qufi kirjutas:
tom1245 kirjutas:
painkillah kirjutas:
Ma olen vist täielikus surnud Solo queue ringis, koguaeg tiimis lambad, mmr langeb, järjest rohkem lambaid tekib. Vastastel alati sama MMR juures asised tüübid kes on nähtavalt peajagu üle. Sügav masendus tuleb peale.
Hetkel mmr ~~2500, mis on isegi täiesti põhi juba. Vaatan oma tiimi, pooled on täiesti algajad, vaatan vastaste tiimi, tüübid alati landivad stune, oskavad oma tegelasi mängida jne. Müstika.

nojah, kui oled langenud juba nii põhja, siis sealt enam eriti välja ei rabele. Selles olukorras on isegi mõistlikum teha uus konto ja alustada nullist icon_wink.gif Esimesed viiskümmend mängu mängid näiteks Bloodseekeriga ja killid kõik vastase "lambad" sisuliselt üksi ära. Kui mingil hetkel näed, et see strateegia enam ei tööta, siis lülitud ümber sellise supporti (CM, shaman, necrophos, rubick jne) peale, millega saaksid oma tiimi "lambaid" maksimaalselt aidata icon_lol.gif


Loll jutt ütleks ma, kui sa ise tegelt oled hea mängija või vähemalt saad midagi aru siis saad sealt august väga lihtsalt välja, lihtsalt pead võtma mingi mid solo või carry hero ja võidad 1vs5 mänge.

Ise hetkel olen viimase nädalaga teinud 4.6k ratingu pealt ennast 5k ratingu peale ja jätkan sama hooga, tundub nagu ratingu grindimine on kõvasti lihtsamaks läinud viimase 1-2 kuuga.


Njaa, Ise support mängija. Carrydega eriti ei taju ning loodan tiimi peale, kuid praegu 4,700 -> 4300 kukkumine praegu.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 02.05.2014 23:42:30 vasta tsitaadiga

Eile õhtul sain viienda mänguga lõpuks normaalse seltskonna ja saime võidu kätte ka. Täna esimene mäng - vastase pudge juba esimesel minutil tapab (random hero pickiga pudge), vastastel trilane top, meil tüübid kes jälle on nagu HERPA DERPA LOLWUT.
Ma ei saa aru kuidas sellised kaks seltskonda kokku satuvad üldse? Smurfarite paradiis?

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 03.05.2014 02:14:23 vasta tsitaadiga

Ise olen tõusnud kuu ajaga umbes 600 punkti.
Enamus ajast mängin supporti.
Eks see soolo ikka selline pokker ole, downswing/uppswing.



icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2014 03:51:34 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2014 13:12:22 vasta tsitaadiga

see ei saa tõsi olla
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009




sõnum 03.05.2014 13:16:16 vasta tsitaadiga

viimase patchiga tuli küll, et aghs-iga põrkab ta ult lõpmatuseni icon_razz.gif päris katki tundub see
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2014 13:21:00 vasta tsitaadiga

Markxy10 kirjutas:
viimase patchiga tuli küll, et aghs-iga põrkab ta ult lõpmatuseni icon_razz.gif päris katki tundub see


see on ju best support ever?

saad vastase carryl iga creep wave mobi ära denida:S
lõpmatuseni mana. ulti mis ei jää nõrgaks ka endgame ja nüüd siis põrkab lõpmatuseni...
mis järgmiseks warlocki golem ei sure kunagi?
sama hästi võiks CM ulti kesta ka lõpmatuseni
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2014 16:14:35 vasta tsitaadiga

Lich saab nüüd toweritele ka ice shieldi panna icon_smile.gif
Best support indeed. Yakiro sai ka aghiga haiged buffid ja KOTL'ist ma üldse ei räägi.

Vaadake ja imestage...

Link

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2014 19:05:18 vasta tsitaadiga

Ma pole nüüd üle 9 kuu Dota 2 mänginud, aga pooleteise nädala pärast hakkan uuesti.
Oskan mängida vist okeilt siiani ainult weaverit, aga mõtlen nüüd mõne uue hero ette võtta, kellega paremaks saada.
Mis järgmistest high-MMR mängudes viable on?: Necrophos, Visage, Pugna, Queen of Pain, Clockwerk, Spectre, Dazzle?
Ma ei mäleta mängust enam suurt midagi... icon_smile.gif

+ Kas keegi viitsiks koos mõned matchid teha (~nii 12-13 mai) ja vaadata, mille kallal ma oma mängus töötama peaks?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2014 19:52:32 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Lich saab nüüd toweritele ka ice shieldi panna icon_smile.gif
Best support indeed. Yakiro sai ka aghiga haiged buffid ja KOTL'ist ma üldse ei räägi.

Vaadake ja imestage...
Spoiler Spoiler Spoiler

Lisaks veel, et Lina läheb nüüd oma ultiga BKB-st läbi kui agha ehitab.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DotA 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 70, 71, 72  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.